MEDEWERK(ST)ER BANKZAKEN Opruiming bij Groenendaal Beddenspeciaalzaak ALLE MODELLEN auping lattoflex Kunststoffitters 1e monteurs PULLMAN Teamleider ICT-dienstverlening Mededeling van het waterschap Grootint GRP Systems b.v. Echte korting tot 50% Kraamzorg rlpilntadministrati£ REGIO ^4* BANK 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 20 oktober 2005 ZORG en administratief medewerker binnendienst (m/v) (40 uur p/w) Potterstraat 48-54, 4611 NK Bergen op Zoom Tel. 0164-234590 Parkeren Lindebaangarage Kom kennis maken met Zeeuwse oesterstekers, garnaienpelsters en netten boete rs. tientallen soorten zeeverse vis uit de Noordzee, culinaire mogelijkheden met verschillende Zeeuwse vis, schaal- en schelpdieren tijdens kookdemonstraties, de historie van de Zeeuwse visserij. Zeeuwse visserijkoren. Zeeuwse oesters en mosselen tegen een geringe vergoeding, moderne vissersschepen aan de kade. palingrokers op de kade. onderzoek, innovatie en opleidingen. ZORGsaam biedt op Goeree-Overflakkee een aaneengesloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1500 medewerkers wordt zorg op maat geboden; de patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeghuis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vliedberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. ZORGsaam wil versneld investeren in de ontwikkeling en toepassing van informatie- en communicatie-technologie. Essentieel daarbij is het bieden van de juiste, klantgerichte ondersteuning aan gebruikers van de in gebruik genomen informatiesystemen. Voor het verder vormgeven van de helpdeskactiviteiten en het beheer van de ICT-infrastruc- tuur komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van Het betreft een fulltime dienstverband. Functie-informatie - aansturen van medewerkers; - ondersteuning bieden bij zwaardere incidenten; - in overleg met de gebruikers bepalen van het niveau van de dienstverlening; - stroomlijnen van de dienstverlenende taken zoals helpdesk en correctief onderhoud; - plannen van de beherende taken zoals preventief onderhoud en vervanging; - in beheer nemen (accepteren) van nieuwe informatiesystemen; - signaleren van knelpunten in de ICT-infrastructuur; - rapporteren aan het hoofd automatisering. Functie-eisen - HBO werk- en denkniveau; - ruime ervaring 5 jaar) met ICT-beheer; - dienstverlenende, klantgerichte werkhouding; - stressbestendige organisator die houdt van een planmatige aanpak; - leidinggevende capaciteiten met een coachende invulling; - ervaring met dienstenovereenkomsten heeft de voorkeur; - kennis van actuele ontwikkelingen op het vakgebied. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie en sollicitatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer J.M. van Spronsen, hoofd automatisering, telefoon (0187) 60 76 30. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 4 november a.s. richten aan de afdeling personeel, organisatie opleidingen van ZORGsaam, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland, of via de e-mail: d.kievit@care4go.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Vergadering gebiedscommissie Zuid-Beveland Op woensdag 26 oktober 2005 vergadert de gebiedscommissie Zuid-Beveland van waterschap Zeeuwse Eilanden. De vergadering is openbaar en er is gelegenheid voor inspraak. De bijeenkomst zal plaatsvinden in zalencentrum De Vroone aan de C.D. Vereekestraat 74 in Kapelle en begint om 19.30 uur. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Een groot deel van de Nederlandse zeedijken wordt aan de zeezijde tegen golven beschermd door een steenglooiing. Onderzoek toont aan dat de kans bestaat dat bij zeer zware stormen de steenbekleding op bepaalde dijkvakken loslaat. Om dit probleem op te lossen heeft pro jectbureau Zeeweringen van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat de opdracht gekregen de gezette steenbekleding van de dijken in Zeeland op sterkte te brengen. Een werk dat binnenkort in het kader van het project Zeeweringen worden aanbesteed, gericht op uit voering in 2006, is het dijkvak Noord-/Oudeland-/Muijepolder. Voor dit werk is een dijkverbeterings- plan geschreven. Dit plan en de bijbehorende vergunningaanvragen kunt u vanaf 17 oktober 2005 tot en met 25 november 2005 tijdens de openstellingstijden inzien op de volgende locaties: Provincie Zeeland Directie Ruimte, Milieu en Water Het Groene Woud 1 4331 NB Middelburg Waterschap Zeeuwse Eilanden Kanaalweg 1 4337 PA Middelburg Gemeente Tholen Markt 1 -5 4416 AK Sint Maartensdijk Het plan is tijdens de inzageperiode ook te downloaden via de website www.zeeweringen.nl. Informatie Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met projectbureau Zeeweringen (tel. 0118-621370). Zienswijze Uw zienswijze kunt u tot en met 27 november 2005, schriftelijk kenbaar maken aan het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Personeel zoekt voor haar werkplaats in Zwijndrecht en montage Voor het prefabriceren van kunststofleidingen en het monteren van deze leidingen op locatie. Heb je ervaring met het werken aan kunststof leidingen, bel dan Peter Mattftijssen, 078 - 62503 29 of 06 - 51 23 05 16. Vanwege de groei van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar een: De functie: - Het verzorgen van diverse administratieve werkzaamhe den ter ondersteuning van projectafwikkeling. - Het (telefonisch) te woord staan van onze cliënten. Het profiel: - Leeftijdsindicatie 23 tot 30 jaar. - MBO/HBO werk- en denkniveau. - Minimaal 1 jaar ervaring in soortgelijke functie. - Ervaring met Word en Excel. - Affiniteit met techniek/logistiek is een pre. - Goede communicatieve en commerciële vaardigheden in Nederlands en Engels (pre). Wij bieden een: - Afwisselende functie waarin zelfstandigheid en eigen ini tiatief sleutelwoorden zijn. - Prettige werksfeer in een klein team. - Een salaris dat wordt afgestemd op leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Conpipe International B.V. t.a.v. dhr. J. van den Oever Postbus 42 4690 AA Tholen Maes Adviesgroep BV zoekt voor haar vestiging van de Regio bank in Sint Maartensdijk een; Functie inhoud; alle voorkomende werkzaamheden voor wat betreft het agentschap van de Regio bank in combinatie met algemene administratieve werkzaamheden. Ervaring met het particuliere bankwezen is een pré. Heb je interesse? Stuur dan vóór 1 november a.s. je sollicitatiebrief met c.v. naar: v MAES Adviesgroep B.V., t.a.v. Karin Kerkhof, Postbus 53, 4645 ZH Putte of per e-mail naar karin@maesgroep.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. In de oktober woonmaand uit onze winkels Wat kan slapen toch mooi zijn Auronde matrassen matrassen - boxsprings OMDAT KINDEREN GROEIEN w Zwanger? Gefeliciteerd! Geniet ervan en regel de kraamzorg tijdig en goed. Schrijf je bij ons in via: Tel: 0113 - 22 40 40 of via: info@spkez.nl Per jaar verlenen wij zorg bij ruim 3300 bevallingen. Dit doen wij op een persoonlijke manier met meer dan 200 professionele medewerkers. www.kraamzorgzeeland.nl I ABNAMR0 flebank Een project van Rijkswaterstaat Zeeland waterschap Zeeuws-Vlaanderen waterschap Zeeuwse Eilanden

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 8