Personeel AKIMgy ïer/frx C.A. Geuze De Antiekboerderij ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Camille: Voor als u iets bijzonders zoekt! E.F. DE BRUIJN Hoofd Personeel, Organisatie en Opleidingen 8 EENDR ACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 oktober 2005 Administratiekantoor Slager Technische handels onderneming BJC Tools ZORG Technische School Eind oktober starten we op de Technische School Middelharnis met het verzorgen van lascursussen! Wij kunnen cursussen verzorgen op het gebied van lassen met beklede elektrode, MIG/MAG lassen en TIG lassen. Daarnaast is er de mogelijkheid tot het volgen van een cursus voor hobbyisten. De cursussen worden op verschillende niveaus aangeboden en kunnen afgesloten worden met een NIL-diploma. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Technische School Middelharnis telefoon: 0187 - 485 444 of e-mail: info@technischeschool.nl De grootste en de mooiste in de regio inkoop - verkoop - taxaties het adres voor al uw antiek Topkwaliteit Engelse CHESTERFIELDS Scherpe prijzen - hoge inruil Certificaat 10 JAAR GARANTIE!! Alle kleuren - vele modellen Thuiswerk met direct inkomen! Sint Joostdijk 25, Oosterland tei 0111-641936 Energieweg 36 4691 SG Tholen tel.0166-6035 77 Antiek, curiosa, design en 2e hands meubelen Vrijdag 10.00 - 20.00 uur Zaterdag 10.00 - 17.00 uur Ook op afspraak Het zal u niet zijn ontgaan dat de autobranche de laatste jaren erg in beweging is. We kunnen dan ook met recht spreken van een 'dynami sche branche'. Als ondernemer wordt je door zowel interne als externe invloeden van tijd tot tijd gedwongen na te denken over de toekomst. Het feit dat C. Wierikx na meer dan 40 dienstjaren met pensioen is gegaan is één van die invloeden. Wijzigingen in wetgeving rondom de distributie van auto's is een andere meer externe factor. Al met al redenen genoeg om eens over de eerder genoemde toekomst na te denken. Dit nadenken heeft er toe geleid dat we de afgelopen maanden aan sluiting hebben gezocht en gevonden bij de Van Dorst Groep, die reeds diverse Toyota vestigingen heeft in West-Brabant. Nadat wij onze medewerkers, tijdens een gezellig samenzijn, als eersten hiervan op de hoogte hebben gesteld, leek het ons correct om u als belangrijke en vaak al jarenlange relatie van Autobedrijf Wierikx ook deelgenoot te maken van dit nieuws. Van veranderingen in onze dienstverleningen zult u niets merken. We gaan door met dezelfde reeds 60 jaar bestaande vertrouwde naam; Autobedrijf Wierikx. Onze medewerkers zullen u ook in de toekomst met hetzelfde enthousiasme en met dezelfde service tegemoet blijven treden. Daarnaast zal het u, naar ik aanneem, niet verbazen dat het mij persoonlijk grote deugd doet om leiding te blijven geven aan het bedrijf. Met het hierboven beschrevene hebben wij de volle overtuiging een juiste stap gezet te hebben gericht op een succesvolle toekomst van onze onderneming en, niet minder belangrijk, die van onze medewer kers. U onder het genot van een kopje koffie snel weer te mogen verwelko men in ons bedrijf sluiten wij af met vriendelijke groet, Marcel Wierikx Edisonlaan 9 Bergen op Zoom 0164-241250 www.wierikx.nl MEUBELSTOFFEN MATERIALEN COMPLETE KUSSENS 0164 237760 Straal en coatingbedrijf www.straalbedrijfgeuze.nl Schrauwen Vorkhef trucks b.v. De werkzaamheden van ons kantoor te Stavenisse bestaan uit het verzorgen van belastingaangiften, opstellen van jaarrekeningen, loonadministraties en advieswerkzaamheden die gericht zijn op het midden- en kleinbedrijf, agrarische ondernemingen, vrije beroepen en particulieren. Voor ons team van 7 personen zijn wij op zoek naar een De werkzaamheden in deze functie ziin: coderen en verwerken administraties verzorgen loonadministraties, aangiften loonbelasting en omzet belasting verzorgen fiscale aangiften het onderhouden van contacten met cliënten, belastingdienst enz. Opleidingsniveau: HAVO/MEAO of soortgelijke opleiding. De vacature betreft een fulltime dienstverband. Wij zoeken voor genoemde functie enthousiaste kandidaten, die beschikken over een servicegerichte en flexibele instelling en een uit stekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Heeft u interesse in deze leuke, afwisselende baan, stuur dan binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie naar: Administratiekantoor Slager t.av. dhr. J.I. Slager p/a Bartelmeetweg 9 4691 PPTholen Tel. kantoor (0166) 69 70 10 bij de afdeling Zuivering- en Installatiebeheer van de sector Water: 37 uur p/w vac.nr. 05/03 Salaris: maximaal 2128,00 bruto per maand Standplaats: Schouwen-Duiveland/Tholen en wonen in het werkgebied Wat zoeken we? Een procesoperator D heeft een LBO- opleiding elektrotechniek of werktuig bouw en een rijbewijs BE. Onze proces operators hebben teamgeest en als ze al geen opleiding hebben gevolgd op het gebied van veiligheid eventueel aange vuld met VCA, Techniek afwaterzuive- ring en storing zoeken, dan zijn ze bereid dat te doen. Een procesoperator D zorgt voor het dagelijks beheer en onderhoud van pol dergemalen en geautomatiseerde stu wen; is bereid storingsdiensten te draai en en grijpt in bij storingen. De bedrijfs gegevens worden vastgelegd en ver werkt. Tenslotte assisteert de operator werktuigkundigen, elektrotechnici en procesoperators op de rioolwaterzuive ringsinstallaties bij de bediening van zui veringsprocessen. Meer informatie? Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen met het afde lingshoofd Zuivering- en Installatie beheer van de sector Water. ing. L. Kasse (telefoon 0118-621312). Ook staat een uitgebreide advertentie op onze website www.wze.nl. Daar vindt u ook meer informatie over onze organi satie en hoe het is om bij ons te wer ken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 17 oktober 2005 richten aan: Waterschap Zeeuws^ Eilanden, t.a.v. de afdeling P&O. Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Per e-mail kan ook: perso- neel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeldt het vacaturenummer in de lin kerbovenhoek van de brief en de enve lop of de e-mail. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet wor den gehonoreerd. Kanaalweg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.wze.nl Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van platte landswegen, een opti maal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afval water. FILIAAL THOLEN Energieweg 23 4691 SE Tholen Tel. 0166-672221 Fax 0166-672076 BJC Tools is een jonge en dynamische technische groothandel voor bouw en industrie en aanverwante sectoren. BJC Tools heeft drie vestigingen in Zuid-Nederland met in totaal 20 werknemers. Voor onze vestiging in Tholen zoeken wij een: Technisch commercieel medewerker binnendienst Functie-inhoud: Wij vragen voor deze functie: Telefoon- en balieverkoop Verwerken van orders Bestellingen inkoop Offerte-aanvragen behandelen Technisch advies MBO werk- en denkniveau Commerciële vaardigheden Flexibele instelling Zelfstandig kunnen werken in een klein team Kennis van de Engelse en Duitse taal is gewenst Rijbewijs B/E Leeftijd vanaf 23-40 jaar Bereid tot werken op zaterdagmorgen Affiniteit met techniek Ervaring gewenst Wij bieden een prettige werksfeer met een passende salarië ring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke reactie met CV kunt u richten aan: T.a.v. dhr. De Hond Energieweg 23 - 4691 SE Tholen - E-mail: tholen@bjctools.nl r ZORGsaam biedt op Goeree-Overflakkee een aaneengesloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1500 medewerkers wordt zorg op maat geboden; de patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeghuis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vliedberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. Graag komen wij op korte termijn in contact met kandidaten voor de functie van De gezochte functionaris ondersteunt de Raad van Bestuur van ZORGsaam bij het verder professionaliseren van het PO&O beleid en de ontwikkeling van de ZORGsaam organisatie. Het betreft een dienstverband van minimaal 32 uur per week. Functie-informatie - ontwikkelen en implementeren van PO&O beleid op concernniveau, op de terreinen personeel, organisatie, opleiding, arbeidsomstandigheden en kwaliteit; - adviseren en ondersteunen van Raad van Bestuur bij evaluatie en uitvoering PO&O beleid; - initiëren en leiden van projecten gericht op ontwikkeling en implementatie van instrumenten, procedures, e.d. op concernniveau; - sturing geven aan de PO&O dienstverlening op concern niveau; - adviseren Raad van Bestuur en directeuren inzake organisatie brede inrichtingsvraagstukken; - verder implementeren van integraal management; - participeren in het managementteam ZORGsaam; - leidinggeven aan de concerndienst PO&O, functioneel leidinggeven aan de PO&O diensten van de instellingen. Functie-eisen - HRM professional met bedrijfskundige oriëntatie of organisatie-/bedrijfskundige met brede vakkennis op HRM-gebied; - meerdere jaren managementervaring op bovengenoemd terrein; - ervaring in zorgomgeving strekt tot aanbeveling; - op strategisch en beleidsmatig niveau kunnen denken en handelen; - sparringpartner voor Raad van Bestuur en directeuren; - combinatie van zakelijke en mensgerichte instelling; - gevoel voor organisatorische verhoudingen; - uitstekende communicatieve vaardigheden. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie en sollicitatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer drs. J.C. Moerland, Raad van Bestuur, telefoon (0187) 60 76 44. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 24 oktober a.s. richten aan de dienst personeel, opleidingen organisatie van ZORGsaam, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Middelharnis Technische School Middelharnis is een onderdeel van de Edudelta Onderwijsgroep BRUIDSJAPONNEN n Zandpad 90 - Tel. (018: v.a. 445,- werken niet op afspraak ANNETTE Middelharnis 1) 48 24 31 Bepaal je eigen uren en bouw een goed inkomen op. Mail voor meer info uw naam en telefoonnummer naar: petravdluytgaarden@hotmail.com Geopend; dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak www.antiekboerderij.com A U T O B i O R 1 F I IZ STOFFERING BOUTERSHEMSTR. 1 4611 KA BERGEN OP ZOOM Vraag vrijblijvend prijs, ook alles voor de doe het zelf stoffeerder TEVENS VERKOOP LEDER ONDERHOUDS MIDDELEN Staalstralen Glasparelen Schooperen Aflakwerk Protective coatings Poedercoaten Nijverheids weg 15,4695 RC Sint-Maartensdijk tel 0166-662470 Industrieterrein Vijfhuizenberg 72a 4708 AL Roosendaal Tel. 0165-559320 0165-547982 Verkoop (nieuw en gebruikt), verhuur, leasing, reparatie, service en onderdelen van vorkheftrucks.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 8