VAKANTIE Bert Kramer Familieberich ten NatuursteenHuis V J J 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 juli 2005 f Ivana Kraijevic Arendje Kees en Lian van den Berg-Jansen N J Kees van den Berg en (o)pa Kan Qulst en N J N N Johannis Scherpenisse en LAUVVRENS THEUNIS QUIST WIM SCHOT WIM SCHOT WIM SCHOT WIM WIM SCHOT JACKIE RUDOLF OVERSTEEG JACK OVERSTEEG JACK OVERSTEEG ADRIANA VAN BEVEREN-QUIST ANTHONETTA MACHILINA GUILJAM NETTE EVERAERS-GUILJAM IZAAK CORNELIS GELUK Elizabeth Cornelia Aagtje van Nieuwenhuijzen JAN MARTINUS CORNELIS VAN BOVEN LAUWRENS THEUNIS QUIST opa Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode RIOOL VERSTOPT? Wij komen bij u aan huis met de nieuwste stalen Bel vrijblijvend: 06-22375157 7 Wij zijn in verband met van donderdag 4 t/m maandag 22 augustus l.v.m. deze vakantie zijn we maandag 1 augustus geopend!! v De spiegel voor verzergd haar! Onze liefde kreeg handjes en voetjes Zij is geboren op 18 juli 2005. Vladimir Kraljevic Nadia Aarnoudse 4698 DD Oud-Vossemeer Pompoenwei 7 God, de Schepper en Onderhouder van al het leven, verblijdde ons met de geboorte van een dochter en zusje We noemen haar Esther 25 juli 2005 André Simone Guiljam-Verhage Naomi 4697 HG Sint-Annaland Burg. Smithstraat 12, tel. 0166 - 65 4242. *-i .-»<> v< vh* Maandag 25 juli waren 25 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd van: Pa en Moe Jansen Zusters en broers 4691 JA Tholen Van Glymesstraat 3 Op 25 juli j.l. was het 25 jaar geleden dat onze geliefde kinderen, broer en schoonzus ter, oom en tante Lian van den Berg-Jansen in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens,van: Vader en moeder Van den Berg Hanny en Jan Verhage-van den Berg Simone en André Naomi en Esther Rolinca en Artjan Hanneke en Job Pieter Sint-Philipsland, 2005. 30-07-1965 30-07-2005 Van harte gefeliciteerd! (ojma Ria Quist-Moerland met jullie 40-jarig huwelijksjubileum. Frans, Corina, Jasper, Lenny en Maryn Antoine, Joyce, Bas en Wessel Juli 2005 V, Op zaterdag 30 juli hopen mijn lieve kinde- ren Kan Qulst en Ria Qulst-Moerland hun 40-jarig huwelijk te gedenken. Dat de Heere hen nog lang mag sparen is de innige wens van hun liefhebbende moeder Quist. V 4675 BB Sint-Philipsland Gladiolenstraat 32 1960 2005 Vandaag, 28 juli, mogen onze geliefde ouders en grootouders AJ. van den Berge 8z M.K. van den Berge-Qeluk herdenken dat zij 45 jaar getrouwd mogen zijn. Schenke de Heere Zijn zegen voor de tijd van leven die u beiden nog is gegeven. Kinderen en kleinkinderen 4691 GX Tholen. juli 2005. Ten Ankerweg 58 Op vrijdag 5 augustus zijn onze ouders, groot- en overgrootouders F [en Slootmaaker 50 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd van de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. 4697 GS Sint-Annaland, augustus 2005. Tienhoven 66 Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den van onze geliefde broer, zwager en oom Emmeloord: Theun en t Saar Sint-Philipsland: Wim en Griet Anna Jacobapolder: Maat en f Johannes, Gab Anna Jacobapolder: Mina en Leen Deurne (België): Dina en t Henk Brielle: Jan en t Paulien Anna Jacobapolder: Jo en Coba Neven en nichten Juli 2005 Tijdens je leven heb je je naam zondermeer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wc zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Dobbertje echtgenoot van Betsie Schot-Wijten in de leeftijd van 71 jaar. Betsie Schot-Wijten Ineke en Leen Ellis en Robert Thijs Wim en Esther Coby en Kees 4691 HZ Tholen, 22 juli 2005. David van Orliënstraat 4 Woensdag 27 juli is er een plechtigheid gehouden in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Geschokt en verdrietig namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze gewaar deerde vrijwilliger Wim was jarenlang werkzaam als vrijwilliger in zorgcentrum Ten Anker. Wim was betrok ken bij alles wat er in Ten Anker gebeurde en geliefd bij bewoners, vrijwilligers en mede werkers. Wim zal gemist worden door velen onder ons. Namens, Bewoners Medewerkers Stichting Vrienden van Ten Anker Centrale Cliëntenraad Personeelsvereniging van zorgcentrum Ten Anker Tholen, 25 juli 2005. Dobbertje Namens Niko van harte bedankt voor de jaren die we hebben samengewerkt in verzorgings huis Ten Anker. Tholen, juli 2005. Vriendschap geeft kleur aan het leven. Met alle onvergetelijke momenten zal je in onze gedachten blijven bedankt voor je vriendschap. Jo en Frans Nan en Aad Lenie en Henk Tholen, juli 2005. Wij zijn geschokt door het plotseling overlij den van onze koersbalvriend Wij wensen Bets en de (klein)kinderen veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Koersbalclub Meulvliet Tholen Lien, Wim, Ton, Joke, Luci, Jap, Rien, Gillis, Ria, Anne, Jeanne Tholen, juli 2005. Want Gij, Heere! zijt goed, en gaarne vergevende, en van grote goedertierenheid allen, die U aanroepen. Psalm 86 vers 5 Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons is heen gegaan mijn zorgzame man en onze lieve papa echtgenoot van Huiberdina Leentje Driece Makassar t Bergen op Zoom 29 januari 1934 23 juli 2005 Tholen: H.L. Oversteeg-Driece Rotterdam: E.R. Oversteeg en G.H.M.J. Kremer Tholen: D.H. Oversteeg 4691 KR Tholen Kreeftenstraat 26 De plechtige uitvaartdienst vindt plaats, heden, donderdag 28 juli, om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bernhardstraat te Tholen. Aansluitend vindt de begrafenisplechtigheid plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Prins Bernhardstraat te Tholen. Samenkomst in de aula, w$ar u voor aanvang van de dienst het condoleanceregister kunt tekenen. U kunt de familie persoonlijk condoleren, na de begrafenisplechtigheid, in de koffiekamer van bovengenoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen persoonlijke kennisge ving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze lieve en dierbare broer Jack, beristirahat dengan tenang. Je zus, broers. Wout, Stien, Gerda neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Diny Driece in de leeftijd van 71 jaar. Sterke de Heere Diny en de kinderen in dit' grote verlies. Middelharnis: L. Driece JDriece-van Wezel (in dierbare herinnering) Middelharnis: W. Driece (in dierbare herinnering) C.J.N. Driece-Mackloet Dirksland: M. van der Baan-Driece L.S. van der Baan Sommelsdijk: J. Driece P. Driece-Redert Hedel: A. Jordaan-Driece A. Jordaan Sommelsdijk: P. Driece A. Driece-Doornhein Rotterdam: M. Driece M.J. van der Baan Sommelsdijk: S. Driece Sommelsdijk: B. Driece J.J. Driece-Neels neven en nichten Tholen, 23 juli 2005. Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze vriend en buurman De vele mooie jaren met hem zijn ons een kostbare herinnering. De Heere ondersteune Dini en de kinderen om dit verlies te dragen. Jos en Jola van Dijke Han en Ploni Heijboer Hans en Wil Hopmans Dick en Nettie v.d. Velde Niek en Klazien Weeda en kinderen Tholen, juli 2005. Diep getroffen door zoveel medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde en zorgzame moeder, groot moeder, overgrootmoeder en betovergroot moeder is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Onze bijzondere dank gaat uit naar huisarts dr. Brussen en het personeel van thuiszorg Allévo voor de liefdevolle verzorging. Wij hebben ervaren dat zij voor velen iets heeft betekend en wij hopen dat u langs deze weg onze oprechte dank zult aanvaarden. Uit aller naam, M.H. Bijl-van Beveren Poortvliet, juli 2005. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd delen wij u mede dat op dinsdag ochtend 26 juli 2005 door de Heere is Thuis gehaald mijn lieve vrouw, onze lieve zorg zame moeder en oma echtgenote van Jan Everaers in de leeftijd van 76 jaar. J. Everaers Rietje en Ko Nicolien en Nico Eleasha en Tim Pim Jan en Carlijn Ben Rian en Johan Willemien en Hans John en Irina Sam en Anja Jan, Coen Lonneke en Fekke Dick, Annechiene, Femke Jeanette en Ruud Teuntje, Mac hiel, Lotte, Jens Ik zal in vrede te zanten nederliggen en slapen; want Gij, o HEERE! alleen zult mij doen zeker wonen. Psalm 4 vers 9 4675 BB Sint-Philipsland Gladiolenstraat 44 D.V. vrijdag 29 juli om 13.15 uur wordt de rouwdienst gehouden in de Nederlands Her vormde kerk, Kerkring 2 te Sint-Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Philips land. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in dorpshuis De Wimpel, Een- drachtstraat 52 te Sint-Philipsland. De Heere is mijn Herder Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze lieve nicht "tante" Nette voor de kinderen Wij zullen haar erg missen. Bram en Jo Guiljam Elja en Cees, Tijmen Trudy en Bram, Joliën, Mare en Laura De Heere vertrooste Jan, haar kinderen, klein en achterkleinkinderen met Zijn nabijheid. Sint-Philipsland, 26 juli 2005. Sint-Maartensdijk 25 maart 1917 tot ik aan d'eeuwige strande de ruste vind! Gezang 232 vers 3 Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde oom en onze goede vriend sinds 28 september 1948 weduwnaar van Dierbare huisgenoot van wijlen Maatje Punt en dierbare vriend van wijlen Anneke Stolp Nieuw-Vossemeer 23 juli 2005 J.A.A. Geluk f E.C.C. Geluk-Breure t A.M. Geluk t J .MStehouwer t Neven, nichten en de vrienden Correspondentie-adres: C.L. Geluk Schervenweg 11 1771 RS Wieringerwerf Heden, donderdag 28 juli, is er van 9.00 tot 9.20 uur gelegenheid tot afscheidnemen aan huis, Rijksweg 2 te Nieuw-Vossemeer. De afscheidsdienst zal worden gehouden heden, donderdag 28 juli om 10.00 uur in de Protestantse Kerkgemeenschap, Voorstraat 48 te Nieuw-Vossemeer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bernhard straat te Tholen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in gemeenschapscentrum Meul vliet, Zoekweg 8 te Tholen. Troost... Wat simpele, lieve woorden; Zoveel warmte bij een kil verlies. Uw reacties, kaarten en brieven bij het over lijden van mijn allerliefste zorgzame man, onze lieve vader en opa waren vaak hartverwarmend en voor ons een grote steun. Het is fijn te weten dat zovelen van hem hielden en hem waardeerden. Hiervoor onze hartelijke dank. Wil van Boven-van der Klooster Tonny en Martin Roy, Mylène Hellevoetsluis, juli 2005. Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, juli 2005. Op 3 augustus wordt onze 6 x 10 en houdt het op de bus dan voor gezien. Hij maakt die dag zijn laatste rit. Weet dat hij dan in de VUT zit! Hartelijk gefelici teerd en een dikke kus van: Stan en Fynn Voor de vele goede wensen, kaarten, bloe men en andere attenties, die ik ontving voor, tij dens en na mijn opera tie, wil ik u, ook namens mijn ouders, heel hartelijk bedanken. Caroline van Oudenaarde 4697 GX Sint-Annaland, juli 2005. Burg. Baasstraat 85 Daar het mij niet moge lijk is ieder persoonlijk te bedanken, wil ik langs deze weg allen bedanken voor het medeleven, de ontvan gen kaarten enz. tijdens mijn verblijf in zieken huis Lievensberg en het A.B.G. Mevr. N.A. den Bakker-Langerveld Stavenisse, juli 2005. Heel veel dank voor het medeleven tijdens mijn verblijf in en uit het zie kenhuis. Ook namens mijn man. Vriendelijke groeten, C.N. Punt-de Waal W. Punt Tholen, juli 2005. Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten en attenties die wij hebben ontvangen bij de geboorte van onze dochter Emma. Peter en Petra Poot Sint-Annaland, juli 2005. Bel 06 - 53 40 51 94 Boers riooltechniek, die lost het voor u op! Langs deze weg bedan ken wij iedereen voor uw kaarten, telefoontjes en andere vormen van belangstelling, tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Ook bedankt voor de vele kaarten en andere attenties die we kregen bij ons 25-jarig huwe lijk, het heeft ons erg goed gedaan, ook namens de kinderen. Ina en Anton Klippel Stavenisse, juli 2005. Pilootweg 10 Voor project- woningstoffering tapijt vinyl gordijnen ■marmoleum (buiten)zonwering laminaat i/nluwcrvs-crv vertalen. n.tv wervserv Natuursteen (vloeren, bladen, etc) Grafgedenktekens (steen, glas, metaal, etc) Glasatelier (glasbewerkingen, glas-in-lood, etc) v N Kaaistraat 6 4695 CJ St.-Maartensdijk Telefoon 0166-66 25 96 Kijk ook eens op www.natuursteenhuis.nl Goes tel (0113) 216555 Middelburg tel (0118) 612579 Voorheen Zandee De Kuijper

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 4