Mevrouw Deurloo zegt de maaltijd voorziening vaarwel Titel dames 2 Ruucstoppelen Blauwzwarte bogen voor paar van NBIEDIN e week voor VanJUCf tot korting Zijdegrauw en geen witte gevel Nieuwe voorraden schoenen zijn weer binnen! ST-MAARTENSDIJK EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 26 mei 2005 M. Moerland uit Tholen opvolger namens kerken 17 Uniek Mix Rij verbod voor bromfietser Personeel uienfabriek Belastingen Lindhout beste visser Jeugddienst over vrijheid Klaverjassen Reisje Plattelandsvrouwen Nieuwe eigenaar varkensstal Straatspeeldag Hage wint bij Knorhaan Spelen op Voorstraat Weigeren ontheffing voor muizen en knobbelzwanen ALLEEN MERKSCHOENEN Esprit Burley Arriva Picardi Panama Jack Ecco JJ Wolky Gabor Gattino Pieker Durea dr. Martens Birkenstock Via Vai Verhulst Rohde van Bommel Clarks Mephisto van Lier Teva Bunnies Hupsakee Elefanten Camel Activ Twins Piedro Geox Compagnucc Brakkies Brunotti Yellow Cap Finn Comfort Met los voetbed Ds. de Bresstraat 10 (straat bij ingang gemeentehuis) Tel. (0166) 66 21 67 Openingstijden: Dagelijks 8.30 - 12.30 uur en 1 Vrijdag 8.30 - 12.30 uur en 1 Zaterdag 8.30 - 12.30 uur en 1 Mevr. A. Deurloo-van de Velde uit Tholen heeft afscheid genomen van de maaltijdvoorziening. Vanaf het begin was ze namens de kerken bij deze dienstverlening betrokken. Tussen de 180 en 200 mensen maken er dagelijks gebruik van. In het centrum thuiszorg van AUévo werd ze be dankt voor al haar inzet. Namens de begeleidingscommissie bood Arno de Jong een cadeau aan. Mevr. Deurloo wordt opgevolgd door dhr. M. Moerland uit Tholen. Liesbeth van Dijke, Maddy Filius, Riet Sondermeyer, Rian Baauw, Anja Koldijk en Rietje Verwijs zijn wegens het behaalde kampioenschap in de bloemen gezet door voorzitter Ad den Engelsman van De Ruucstoppelen. Jaren was mevr. Deurloo het ge zicht van de maaltijdvoorziening. Eerst als medewerkster van het Welzijnsorgaan Tholen (nu Allé- vo), later als vertegenwoordiger namens de kerken. Samen met de gemeente Tholen, de verzorgings huizen de Schutse en Ten Anker, de thuiszorg en de kerken stond ze aan de wieg van deze gewaardeer de vorm van dienstverlening. Ou dere inwoners die niet meer zelf een warme maaltijd kunnen berei den, krijgen die elke dag tegen een beperkte vergoeding thuisbezorgd. Inmiddels zijn dat er op heel Tho len en Sint-Philipsland 160 tot 180 die een warme maaltijd ont vangen en 25 tot 30 die een koel vers maaltijd krijgen. Vanuit de keukcii van de Schutse in Sint-An- naland worden 85 tot 90 maaltij den bereid, vanuit Ten Anker in Tholen 70 tot 75. Volgens de haccp-normen moeten de warme maaltijden binnen een 1 uur be zorgd zijn. Daarvoor gaan vanuit Tholen en Sint-Annaland diverse vrijwillige chauffeurs met hun au to op pad. De gezamenlijke kerken besloten destijds het initiatief met 1 gulden en 50 cent per dooplid te steunen. Daarvoor konden gamellen ge kocht worden waarin het warme eten in pannetjes vervoerd moest worden. Die werden in de tehui zen eerst vol met warm water ge zet. Als de pannetjes erin gingen, werd het water gebruikt voor het schrobben en dweilen van de keu kenvloeren. In de loop van de tijd kwamen er steeds meer aanvragen. De auto's werden te klein voor het bergen van de gamellen. Bij de fa. Hof land in Ridderkerk werden de be kende gele koffertjes aangeschaft die nog steeds in gebruik zijn. La ter kwam de koelverslijn erbij. In mei ging er altijd een brief naar alle kerken op Tholen en Sint-Phi lipsland met het verzoek om een bijdrage te geven. Soms waren er in november nog wat posten niet binnen en dan probeerde mevr. Deurloo vroeg in de avond wat diakenen te bereiken. Ze moest nogal eens terugbellen omdat de kerkbestuurders een vergadering hadden of op huisbezoek waren. Mevr. Deurloo noemde het uniek in Zeeland en misschien wel in Ne derland dat de kerken een vaste bij drage verstrekken voor deze maal tijdvoorziening. Zij sprak haar waardering uit voor de medewer king en hoopte dat dit zo mag blij ven. „Vaak wordt er geld gevraagd voor hulp buiten onze grenzen en dat is ook nodig, maar ook in ons land en op ons eiland is er hulp no dig. Laten wij de maaltijdvoorzie ning daarom blijven steunen. De ligdagen in ziekenhuizen worden steeds korter na een heup- of knie operatie. Na een paar dagen ben je weer thuis en dan is een maaltijd, warm of koelvers, zeer welkom." Mevr. Deurloo bedankte de kerken voor de jarenlange goede samen werking. evenals de leden van de begeleidingscommissie. Ze wenste haar opvolger - dhr. Moerland - de zelfde goede contacten toe." In de begeleidingscommissie o.l.v. Arno de Jong zitten de koks en de directeuren van de Schutse en Ten Anker, W. v.d. Meer namens de ge meente Tholen, een vertegenwoor diger van het indicatieorgaan Rio, van de bezorgers en van de kerken, alsmede Betsie Gaakcer van Allé- vo. Het is maar zelden dat de welstands commissie bezoek krijgt van een aan vrager als diens bouwvergunning wordt goedgekeurd, maar donderdag ochtend kwam J. Goedheer van de Hogeweg 42 in Sint-Maartensdijk toch maar eens even poolshoogte ne men. Goedheers oorspronkelijke plan was drastisch aangepast. Eerst zou hij een verdieping aan de achterzijde bouwen. De welstandscommissie vond dat een forse ingreep, alsof er een doos op het huis werd geplaatst. Maar dat idee had Goedheer helemaal laten vallen. De uitbreiding van zijn woonhuis blijft zodoende beperkt. Wel kon hij nu horen wat de welstand vond van de kleuren die hij wilde ge bruiken voor zijn gevel en kozijnen. De nieuwe pannen op zijn woning worden matzwart, de gevel en de ko zijnen zouden wit warden geschil derd. Maar met de witte gevelkleur had de commissie enige moeite. Voorzitter H.J. Groenenwegen van de commissie vond dat er voor een gevel beter een grijzere tint gebruikt kan worden. Juist om in dit geval het ver schil tussen de gevel en het witte ko zijn beter uit te laten komen. „Zijde- grauw is als exterieurkleur beter. Dan heeft de gevel toch een tint en worden de kozijnen wit." Uit de stalen die te voorschijn werden gehaald bleek dat er vele varianten bestaan. Crème blijkt niet zomaar crème. Volgens Groenenwegen lijken spier witte gevels te veel op de gevels van huizen in Griekenland. Goedheer was tevreden met het advies van de com missie en kan binnenkort aan de ver bouwing beginnen. Door een beslissing vanachter de bestuurstafel is Ruucstoppelen 2 kampioen geworden. De dames zijn in de tweede klasse van de Zeeuwse districtscompetitie sa men met Halve Maantje 3 uit Goes op de eerste plaats geëin digd. Door de diskwalificatie van Animo uit 'Ierneuzen - wegens niet naleven van de regels - is de stand in de poule echter herzien. Ruucstoppelen kreeg er een punt bij en dus kon de vlag in top bij de Sint-Philipslandse tennisclub. De 'gewone' dubbelcompetitie is inmiddels volledig afgewerkt. TOV 2 kreeg voor de laatste wedstrijd Philippine op bezoek. De Zeeuws- Vlaamsc dames wonnen met 1-3 en dat kostte TOV de vierde plaats. De Vossemeerse dames zijn vijfde ge worden met veertien punten, één puntje minder dan de nummers drie en vier. Alleen het koppel Corry Egberts en Els Frigge wist een punt te pakken (6-3, 7-5). Samen met haar schoonzus Marja Egberts ver loor Corry in twee sets (0-6, 2-6), en ook Els Frigge kwam samen met Juliette Geluk niet tot winst (1-6, 3- 6). De eerste partij, met Juliette Ge luk en Marja Egberts, ging met 4-6 en 1-6 verloren. In de mixcompetitie komt TOV uit met een 35-plus team. Dat begon met een 2-4 nederlaag tegen Phil- ten. Nieuwkomer Bart Hertog was onverslaanbaar, zowel in de mix met Corry Havermans als in de he- rendubbel met invaller Jean Philip pe Florijn. Beide partijen werden gewonnen, maar de andere verloren de Vossemeerders. Eric van Hees en Anjc de Jonge gaven goed tegen stand. maar moesten in drie sets het onderspit delven. Ali van Dijk en Jean Philippe Florijn verloren even eens, net als de mix Van Hees/Ha- vermans en het damesdubbel Van Dijk/de Jonge. Ook Sint-Annaland heeft een mix team in de 35-plus competitie en dat won met 4-2 van 's-Heeren- hock. Captain Wim Bazen en Henk Giljam. die beiden door een bles sure lang niet hadden gespeeld, be- VERVOLG VAN MEERJARENBEGROTING Door zich bij nieuw beleid te beper ken tot zaken die voortvloeien uit een wettelijke verplichting, of die in de ogen van het gemeentebestuur per se noodzakelijk zijn, hoopt het gemeentebestuur de financiën in de hand te houden. Verder wordt alles ondergeschikt gemaakt aan twee dingen: de impuls voor Sint-Maar tensdijk en Scherpenisse én het van af 2007 terugdraaien van bezuini ging van 10% op de subsidies, die dit jaar is doorgevoerd. Vooruitlo pend op de projecten die onder zoeksbureau Buck Consultants mo menteel beoordeelt op haalbaarheid, wórdt volgend jaar 6,5 ton gerescr- Op de Sportlaan werd vrijdagnacht om half één een 49-jarige bromfietser door de politie aangehouden voor het rijden onder invloed van alcohol. Uit een afgenomen blaastest bleek dat hij ruim twee maal de toegestane hoe veelheid alcohol had gedronken. Hij kreeg een rijverbod van vier uur en een proces-verbaal. Oud-werknemers van de voormalige zilveruienfabriek Massagia hebben een claim ingediend bij de Middel burgse rechtbank tegen het Italiaanse concern. Het bedrijf is al in 1998 fail liet verklaard en half juni wordt de ve ten de spits af. Ze begonnen goed in de eerste set, maar verloren die niettemin met 6-4. Dus moest de volgende gewonnen worden, wat in een ticbreak lukte. De derde set ging gelijk op en pakte met 6-4 goed uit voor de Sint-Annalanders. Willie de Rijke en Hanna Moerland begonnen goed in de damesdubbel en ondanks dat de tegenstander vat op het spel kreeg, wonnen ze de eerste set met 7-5. De tweede be slisten ze in een tiebreak eveneens in hun voordeel (7-6). In de eerste mix maakten Wim Bazen en Willie de Rijke er vervolgens een span nende wedstrijd van. Ze wonnen in drie sets (6-7, 6-3, 4-6). Thijs Fase kwam in zijn partij met Corry Ba zen niet in de wedstrijd, en ze ver loren met 6-1 en 6-4. Samen met Henk Giljam speelde Corry Bazen een goede partij. Dat was nodig ook, in drie sets pakten ze het punt (4-6, 6-4, 4-6). Ook de partij van veerd voor de impuls. Wat de subsi dies betreft, is voor het schrappen van de bezuiniging vanaf 2007 jaar lijks 240.000 euro nodig. Daarnaast worden de subsidies aan verenigin gen en instellingen volgend jaar verhoogd met 1% prijscompensatie. Datzelfde gebeurt met de budgetten voor onderhoud aan wegen, open baar groen en gebouwen. De bezui niging van 10% op het maatschap pelijk werk - het gaat om 25.400 euro per jaar - wordt teruggedraaid omdat het achteraf leidt tot ontoe laatbare situaties in de hulpverle ning. De verhoging van belastingen blijft rificatievergadering gehouden. Voor malig personeelslid mevr. C. van der Horst had via de vakbond FNV een claim laten indienen bij de curator voor achterstallige vorderingen van de medewerkers. Rente wordt er over de zeven jaar niet berekend, maar me vr. Van der Horst hoopt dat er toch nog wat geld zal komen. Remi Lindhout won de zesde club wedstrijd van hengclsportvereniging De Oosterscheldevissers. De uitslag is: 1Remi Lindhout 992 p; 2. R Pol derman 638 p; 3. H. Kloet 476 p; 4. Jeanettc op den Brouw 458 p; 5. Sj. Lindhout 394 p; 6. H. Hartog 308 p; 7. Claas-Jan Priem 302 p; 8. P. op den Brouw 288 p; 9. J. Boogaard 288 p; 10. A. Aarden 274 p; 11. Ph. Franke 270 p; 12. C. Andriesse 192 p; 13. H. de Vos. De volgende wedstrijd is zaterdag 4 juni tussen 13.30 en 16.30 uur. De Hervormde gemeente Rehoboth houdt zondag 5 juni om 19.00 uur een jeugddienst met als thema: 'Vrij zijn'. Voor diverse scholieren staat na het afronden van de examens de vakantie voor de deur. In de dienst krijgen de jongelui te horen wat volgens de bij bel echte vrijheid is. Onder begelei ding van piano, zang, gitaren, saxo foon en drum worden er voor en na de dienst vele liederen gezongen De uitslag van de laatstgehouden clubavond van klaverjasvereniging De Pendelaars is: 1. J. van Splunter 5435 punten; 2. M. den Haan 5294 p; 3. R. van Putten 4880 p; 4. L. Kamp man 4686 p; 5. J. Geldhof 4337 p; 6. M. van der Molen 4035 p; 7. E. op den Brouw 3965 p; 8. A. van Zetten 3952 punten. De laatste inhaalwed strijd van de clubcompetitie wordt vrijdag 3 juni gespeeld. De leden van de Plattelandsvrouwen afdeling Scherpenisse en Poortvliet hebben bij hun jaarlijks reisje een be zoek gebracht aan de breifabrick van Bronmans Tricot te Beneden-Leeu wen. De dames werden ontvangen met koffie en gebak en kregen uitleg over het ontstaan van deze fabriek. Vervolgens was er een modeshow, waaraan ook twee leden hun mede werking verleenden. Daarna kregen de dames een interessante rondleiding door de fabriek. Wat in 1939 met een handmatige breimachine is begonnen Thijs Fase en Hanna Moerland werd een driesetter. Bij Thijs ging het een stuk beter, terwijl een lichte blessure Hanna parten speelde. Ze verloren in 6-2, 4-6 en 6-2. In de week na Pinksteren stonden bij Sint-Annaland de clubkam- piocnschappen voor de dubbels op het programma. Er schreven 24 koppels in: 7 heren, 6 dames en 11 gemengd. Bij de heren moesten de favorieten Yoek Godvliet en Arne den Engelsman op het laatste mo ment afhaken wegens drukke werk zaamheden van Godvliet. In de fi nale stonden Leen Gocdegebuure met zijn zoon Curtis tegenover Cent van Dijke met diens schoon zoon Robert van 't Hof. De Goede- gebuures wonnen in twee sets (6-3, 6-2). Bij de dames waren spannen de wedstrijden te zien, zoals de par tij van Willie de Rijke en Hanna Moerland tegen Trijnie Goedege- buurc en het jonge talent Ilona Gil- volgend jaar beperkt omdat het po litiek niet haalbaar wordt geacht. De onroerendczaakbelasting (ozb) stijgt met anderhalf procent. Het gemiddelde rioolrecht gaat met tien euro omhoog, de afvalstoffen heffing met twaalf euro voor een gezin en negen euro voor een al leenstaande. Beide belastingen zijn kostendekkend. De korting lokale heffingen (vroeger de Zalmsnip) wordt in 2006 voor het laatst toe gepast en bedraagt vijftien euro. Een gezin met een eigen woning (waarde 159.000 euro) ziet de woonlasten door dit alles mét bijna 41 euro toenemen. Mocht het par lement besluiten om vanaf 2006 het gebruikersdeel van de ozb af te schaffen, dan zouden in genoemd is nu een gemechaniseerd bedrijf. Ook werd door de dames gretig ge bruik gemaakt van de koopjes in de fabriekshop. Daarna vertrok de groep naar Asperen waar de lunch werd ge bruikt en 's middags volgde een rond vaart op de Linge. 's Avonds stond in Lage Zwaluwe het diner voor de da mes klaar. Rond negen uur arriveerde men weer in het dorp. Op 8 juni orga niseren de dames een barbecue. De varkenshouderij Cochon aan de Prieslermeetpoldcr 7 heeft een nieu we eigenaar. J.P.C. van Hal nam op 3 november de aandelen over van J. van Doremalen. Dat blijkt uit de aanvraag van de milieuvergunning voor de var kensstal die in de lecsruimte in het ge meentehuis ter inzage ligt. De Markt is woensdag 1 juni het speelterrein voor de kinderen. In ver band met de nationale straatspeeldag wordt de Markt tussen twee en vier uur afgesloten voor het verkeer. Het thema dit jaar is: 'Stop te hard rijden'. Het plaatselijke activiteitencomité or ganiseert voor de jeugd vele activitei ten. zoals een springkussen, auto spuiten, zandberg en stoepkrijtcn. De vierde klassementswedstrijd van hengelsportvereniging De Knorhaan werd zaterdag gewonnen door Jacco Hage. Hij ving drie botten met een gezamenlijke lengte van 98 centime ter. Tevens ving hij met een bol van 36 centimeter de grootste platvis. Zoon Jurian ving een bot van 23 cen timeter en was daarmee winnaar bij de jeugd. De uitslag is: 1. Jacco Hage; 2. Rinus Lisseveld; 3. Jos Kruis; 4. Rien Ko- nings; 5. Jan v.d. Bok; 6. Jurian Hage. De visvereniging sluit vrijdagavond 17 juni het voorjaarsseizoen af met een vrije viswedstrijd met aansluitend een barbecue. Sint-Philipsland Voor de kinderen van 4 tot 12 jaar worden woensdag 1 juni in het kader van de nationale straatspeeldag vele activiteiten georganiseerd op de Voor straat. Voor de allerkleinsten is er een mooie speeltuin. Tussen één en vier jam. De ervaring gaf daar de door slag. In de finale speelden Willie en Hanna tactisch goed, en wonnen daardoor met 6-2 en 6-4 van Esther en Ellen den Engelsman. De mix was met mooie en mindere wed strijden de moeite waard. In de fi nale stonden Theo en Hanna Moer land tegenover Arne en Ellen den Engelsman. Beide laatsten speelden goed en wonnen in twee sets (6-4. 6-1). In de verliezersronde klopten Merien Poot en Ko Droogendijk by de heren Jan den Engelsman .cp Adrie Goedegcbuure (7-6. 6-2). Bij de dames wonnen Gerda vah Vos sen en Yvonne Tebbcns van dè tweeling Patricia Wcijlcr en Eliscü de Jonge (6-3, 6-3). In de mix ging de winst naar Robert en Micke van 't Hof, die Jeroen den Engelsman en Anja Westdorp versloegen met 6-4 en 6-2. Begin juli organiseert de technische commissie van Sint- Annaland het invitatictoernooi. geval de woonlasten met ruim 69 euro dalen. Het gemeentebestuur wil de toeris tenbelasting volgend jaar niet ver hogen. Maar de hondenbelasting stijgt met 5%, de forensenbclasting met 10%. Ook de huren van sport hallen en -terreinen, peuterspeelza len, gemeenschapscentra en dorps huizen gaan opnieuw met 10% omhoog. Datzelfde geldt voor de tarieven van de zwembaden. Wat betreft de verschillende leges, gaal de dekkingsgraad van de scheep vaartrechten van 50 naar 60%, die van de lijkbezorgingsrechtcn. bur gerlijke stand en dienstverlening gemeentelijke basisadministratie- blijft op 70% en van bouwvergun ningen op 100%. uur zal in verband met de spelletjes de Voorstraat voor het verkeer afgesloten worden. A.J. Buyck krijgt geen ontheffing van de provincie voor het bestrijden van muizen en knobbelzwanen. Buyck ondervindt schade van muizen op drie percelen met graszaad aan de Noorddijk, zodat hij finito-muizen- korrels wil gebruiken. Het gewas is schadegevoelig. Vorig jaar meer dan 2000 euro en gezien de kans op her haling wilde Buyck tot en met 30 juli een ontheffing van de flora- en fauna wet. Muizen zijn beschermde in heemse diersoorten. Volgens een ad vies van het faunafonds is het aantal veldmuizen explosief gegroeid, zodat er in principe ontheffing gegeven kan worden voor bestrijding. Eigenlijk zou er al in een vroeg stadium opge treden moeten worden. Gedeputeerde staten wijzen de aanvraag toch af omdat er geen taxatierapport was. De 2000 euro van vorig jaar was een schatting van Buyck zelf. De muizen- overlast is ook niet gemeld bij het faunafonds. Volgens de provincie is er pas belangrijke schade als de norm van 115 euro per ha overschreden wordt. Men vindt het advies van het faunafonds ook een te gebrekkige ba sis. Een onderbouwing ontbreekt en bij de rechter zou dat geen stand hou den. De provincie heeft in de periode 1998 tot en met 2004 slechts in 2 ge vallen in Zeeland schade van veld muizen aan graszaad op basis van of ficiële taxatierapporten geregistreerd. Muizenschade op Sint-Philipsland is onvoldoende aannemelijk gemaakt. Gedeputeerde stalen geven alternatie ve bestrijdingsvormen aan zoals ver hitte graankorrels of zonnebloempit ten. Ook het verzoek tot ontheffing voor de bestrijding van knobbelzwanen wijst de provincie af. Buyck heeft schade door de sterke uitbreiding van knobbelzwanen in natuurgebied Bruintjeskreek. Omdat daar geen eten is, komen ze de tarwe opeten. Verjagen helpt niet, want binnen een uur zijn de zwanen terug. Vogelverschrikkers hebben evenmin effect: ze zitten er gewoon naast. Het faunafonds adviseerde positief gezien de schade op grasland en in winter tarwe en de gestage toename van het aantal knobbelzwanen. De provincie controleerde de situatie ter plaatse en zag maar 1 vogelverschrikker. De rest bleek weggehaald wegens hinder bij het bemesten en spuiten. Buyck verklaarde ook tot nu toe nog geen schade te hebben gehad. Dat was voor gedeputeerde staten doorslagge vend om de aanvraag af te wijzen. Met gebruik van een Ansia pistool, vlaggen, zakken, lappen en vogelver schrikkers zijn er nog voldoende pre ventieve middelen om knobbelzwa nen te veijagcn. Het was vrijdag druk met bruidsparen op het gemeentehuis in Sint-Maartensdijk. Er waren vijf bruidsparen. Dat was vooral vanwege de bijzondere datum: 20-5-2005. Maar dat speel de juist bij Alfred van Vossen uit Sint-Maar tensdijk en zijn bruid Karla Burgers uit Poortvliet geen enkele rol. Ze zouden eigen lijk een week later zijn getrouwd, maar toen was er geen plaats meer, zegt Karla. „Hier we ten wij niks van. Het is onbewust." Het paar w erd buiten opgewacht door elf spe lers en begeleiders van onder meer het eerste elftal van sv Smerdiek. Het stel moest onder bogen door lopen. Die waren toepasselijk in de clubkleuren van de voetbalvereniging: blauw en zwart. En versierd met kleurige vlaggetjes. Van Vossen speelt in de verdediging van de ploeg, maar nu stond hij even met zijn bruid in de voorhoede van de aandacht. Van Vossen vormt een vaste kracht in het basisteam van trainer Ruud Einders die ook aanwezig was. Karla Burgers (21) voetbalt niet maar speelt wel volleybal bij AVC'67. De bruidegom mocht haar in de terreinwagen van de hoofd sponsor van Smerdiek naar het gemeentehuis rijden. De 23-jarige Van Vossen houdt niet al leen op het veld de slot op de deur, in het da gelijks leven werkt hij bij Securicor en is hij als bewaker bij Philip Morris Holland bv in Bergen op Zoom gestationeerd. Zijn bruid werkt bij Van Duijn in Steenbergen die au bergines kweekt. Het stel gaat in Sint-Anna land wonen. Alfred van Vossen en Karla Burgers worden opgewacht door spelers en begeleiders van sv Smerdiek. GROTE VERBOUWINGSOPRUIMING! 20 49 13.30 - 18.00 uur 13.30 - 20.00 uur 13.30 - 16.00 uur

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 17