Frisse start voor lopers Poortvliet Adrie Capelle klokt snelste twee duiven Ruucstoppelen wint in Hulst Bon Giornocup naar Engeland Ruucstoppelen wint in de hoofdklasse Dames Smerdiek naar halve finale Damestoernooi bij Smerdiek Tim Dees uit Tholen tiende in Borsele Sol neemt periodetitel over G Stunten op Speelmansplaten Koersballen Donderdag 12 mei 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Smerdiek El wint WHS wint onder 23 korfbal Emergo wint ruim na achterstand Na een slecht begin won Emergo de inhaalwedstrijd tegen Argento uit Schoon hoven met 5-15. Jaco van Heemskerk nam vijf tref fers voor zijn rekening. iTHUISlUlT V Door in de finale het Tsjechische Znojmo met 2-0 te ver slaan, heeft Lewisham uit Londen het internationale A- juniorentoernooi van Tholense Boys gewonnen. Evenals in 2002 namen de Britten de Bon Giornocup mee naar huis. Ze kregen ook de prijs voor de beste keeper en de beste speler van het toernooi. Het organiserende Tholen se Boys verloor de strijd om de vijfde plek van het Bel gische ksv Wildert. Spannende driesetter Lange railey's Op de voorlaatste wedstrijddag in de dubbelcompetitie boekte Ruucstoppelen 1 in de hoofdklasse een 3-1 over winning in Zoutelande. Het tweede damesteam deelde de punten met Wolphaartsdijk (2-2) en Ruucstoppelen 3 verloor met 3-1 van koploper Nieuwdorp. In Vlissingen liep TOV 2 tegen een 4-0 nederlaag aan. NAR Smerdiek dames heeft ten koste van zondagtweedeklasser BSC de halve finale bereikt van het beker toernooi. De Roosendalers werden zaterdag met 5-0 afgedroogd, na dat het bij de rust nog 0-0 stond. Op tweede pinksterdag neemt Smerdiek het in Gorinchem op te gen derdeklasser GJS. Vanaf de eerste minuut was Smer diek sterker dan de bezoekers. De blauw-zwarlen speelde de bal goed rond, maar er kwam te weinig rende ment uit. Na pas drie minuten spelen schoot Emmy Molhoek naast uit een voorzet van Tina Dujakovic. Een schot van Dujakovic ging over het doel. Na een half uur verdween ook een hard schot van Ilse Polderman naast de verkeerde kant van de paal. Achterin hadden Tamara van Boven. Donna Koetsier. Simone Scherpenis- se en uitblinker Claudia de Frel de BSC-spitsen onder controle, zodat die geen uitgespeelde kansen kregen. Na de rust ging Smerdiek met drie spitsen spelen. Molhoek schoof naar voren en zorgde voor meer dreiging. De speelster had pech toen na twee minuten de paal een treffer in de weg stond. Even later kopte Anne Hage een hoekschop van Polderman in. maar de bal werd van de doellijn gehaald. Een volgende corner, van Molhoek, werd door Dujakovic wél ingeschoten (1-0). Als snel stond de volgende treffer op het scorebord. Molhoek kon uit een voorzet van Polderman vrij inschieten. Vlak daarna eenzelfde situatie, maar nu verzilverde Ilse Polderman een voorzet van Emmy Molhoek (3-P). Smerdiek ging door en via twee treffers van Anne Hage werd de 5-0 eindstand bereikt. De Thoolse zater dagtweedeklasser wil, net als vorig seizoen, de bekerfinale bereiken. Deze wedstrijd staat voor 21 mei ge pland. zodat de halve finale, tegen een nog onbekende tegenstander, vóór die tijd afgewerkt moet wor den. Voor de derde keer staat bij Smer diek een internationaal damestoer nooi op het programma. Komende zaterdag ontvangen beide elftallen van de Thoolse club op sportpark Haestinge tegenstanders uit Duits land, België en eigen land. De wed strijden beginnen om tien uur en de finale is rond zes uur gepland. Het Belgische Lentezon Beerse verde digt de wisselbeker. Uit Duitsland doen Ahrensburger. Amelsbüren, KFFC 200 en Vorwarts Spoho mee, uit België Lentezon Beerse, Moldavo en Zandvliet Sport. En uit Nederland zijn de tegenstanders BSC (Roosen daal), Flevo Boys (Emmeloord), SVS (Capelle a.d. IJssel), MVV '27 (Maasland), OZC (Ommen), Vrees wijk (Nieuwegein) en Wolfaarts- dijk. Voetbal Uitslagen Derde ld.: Thol. Boys-Serooskerke 4-0. Vierde kl.: DFS-SPS 5-0, SPS-FSV 0-2. Dames: Smerdiek-BSC (beker) 5-0. Oefenvoetbal: Smerdiek-WHS 3-5, WHS 2-WHS 3 2-3. Voetbal programma Vrijdag 13 mei uur Tholencup E-pupillen bij WHS 18.30 Zaterdag 14 mei uur Thol. Boys-JPS 17.00 Noad-Yerseke (vr.) 14.30 Damestoernooi Smerdiek 10.00 Tholencup D- en F-pupillen bij WHS 10.00 Meisjestoemooi Vosmeer 10.00 Maandag 16 mei uur GJS-Smerdiek da.(beker) 13.00 De El-pupillen van Smerdiek heb ben zaterdag het eigen Gerard de Viet toernooi gewonnen. Acht ploe gen streden om de hoogste eer. In de finale won Smerdiek met 2-1 van Apollo '69. De verdere uitslag: 3. Smitshoek, 4. Stellendam 2, 5. Stel lendam 1, 6. Moerstraten 2, 7. Smerdiek 2, 8. Moerstraten 1. Het door Smerdiek georganiseerde toer nooi voor elftallen onder 23 jaar is ge wonnen door WHS. Doordat enkele ploegen moesten afzeggen wegens de nacompetitie, deden er zes in plaats van tien mee. Zij werkten een halve compe titie af. WHS werd eerste met 10 punten. 2. Hion 8 p (doelsaldo +2), 3. Smerdiek 8 p (+1), 4. Zinkwegse Boys 8 p (-2), 5. Dauwendaele 6 p, 6. Krabbendijke 0 punten. Helemaal stuk zat Tim Dees zon dag, nadat hij in 's-Heerenhoek de finish was gepasseerd. De Thoolse junior moest op vier kilometer van de meet lossen uit de kopgroep en werd uiteindelijk tiende in de Om loop van Borsele over 120 kilome ter. Dees behoorde tot de sterkste renners in het peloton. Al in de eer ste ronde (van vijf, elk 24 km) zorg de de harde wind voor een schifting in het deelnemersveld. Met nog twee ronden te gaan sprongen vier renners - waaronder Dees - weg. Hun voorsprong bedroeg maximaal 55 seconden. Op 20 kilometer van de finish vond een vijfde renner aansluiting, maar met nog vier kilo meter te gaan moesten Dees en nog èen renner de rest laten gaan. Wél vonden ze aansluiting bij de achter volgende groep van zes coureurs. Op 1 mei reed Tim Dees in het Bel gische Brakel, een koers over 86 ki lometer waarin acht keer de Valken berg beklommen moest worden. Dees sprong al na elf kilometer weg, maar kreeg later gezelschap van nog acht renners. Met nog één concurrent bij zich ging de Thole- naar de laatste ronde in. In de eind sprint werd hij nipt verslagen, waar bij de concurrent nog een hinderlijke manoeuvre uitvoerde. Ondanks dat Belgische kranten hem de man van de wedstrijd noemden, was Dees zelf teleurgesteld met zijn tweede plek. De Thoolse junior rijdt komend weekeinde in Bretagne. Darten In de eredivisie van de Roosendaalse Dartsfederatie is het Thoolse Pole Po sition met 199 punten op de tweede plaats geëindigd. Vossenhol uit Wil lemstad is opnieuw kampioen gewor den. Pole Position verloor de laatste wedstrijd met 8-2 van Royal Dart Force. De Babbelaar 1 speelde 5-5 te gen Bonnefooi 1 en is met 126 punten negende geworden in deze poule. Sol 1 neemt in divisie 2A de periode- titel over van de kampioen. De Sint- Philipslanders zijn met 137 punten op de vierde plaats geëindigd. Ze sloten de competitie af met een 6-4 neder laag tegen Crazy Calypso. In 2C wist Dartcentrum uit Poortvliet de laatste wedstrijd met 3-7 te winnen van Treffers. Het team is met 106 punten negende geworden. BuitenBedrijf. Business, Travel Leisure krijgt 3500 euro van de pro vincie voor een bijdrage over Zee land in het april/meinummer van het nieuwsbulletin BuitenBedrijf. Publi- cis Van Sluis Consultants, dat ook de campagne Welkom in Zeeland ver zorgt, draagt zorg voor de tekst in sa menwerking met de provincie en zo nodig andere partijen in Zeeland. De wandelaars op de vijf kilometer lopen over de parallelweg langs de Lageweg terug naar het dorp. De wandeldriedaagse in Poort vliet ging dinsdag met 258 deelne mers van start. Dat is wat minder dan vorig jaar toen 328 mensen op de been waren, maar het orga niserend comité is tevreden over de opkomst. Er hadden zich al 220 wandelaars bij de voorin schrijving aangemeld. Het evene ment valt nu samen met de schoolvakantie waardoor nogal wat mensen er op uit zijn getrok ken. Er zijn dan ook minder kin deren die meedoen. Het is de derde keer dat de drie daagse wordt gehouden. Elk jaar wordt er naar gestreefd een ande re route samen te stellen. Op ver zoek van de wandelaars is ge vraagd dit jaar het dorp meer in de route op te nemen. Rien Voshol die de routes vooraf op de fiets uitzet, heeft daar gevolg aan gege ven. De meeste wandelaars kiezen voor de kort afstand van vijf kilo meter: 160. De overige 98 voor de tien kilometer. Het was de eerste avond fris en er stond behoorlijk veel wind. De lopers hielden er flink de pas in, de meesten arri veerden binnen de verwachte tijd. De wandelaars starten in de kan tine van SPS. Er zijn twee contro leposten, de laatste stempel krij gen ze bij terugkeer in de kantine. Rode Kruisvrijwilliger L. Geuze fietste met zijn EHBO-materiaal mee, maar hoefde geen blaren te prikken. Er wordt individueel gelopen, maar ook in groepjes. Families, buren, vrienden, met kinderen in buggy's. Luuk van Vossen loopt met drie Thaise dames mee zodat de tocht ook nog een internatio naal karakter krijgt. De oudste deelnemer op de vijf kilometer is mevrouw L. Wagemaker. Zij is 75 jaar en loopt samen met J. Voshol (64). Ze lopen iedere dag een klein rondje, vertelt de oudste van de twee. Vijf kilometer is dan ook geen probleem. „Het is wel fris, maar als het maar droog is, dan vinden we dat goed." Op de tien kilometer is de heer De Koek met zijn 80 jaar de oudste deelnemer. Vanavond (donderdag) worden de deelnemers opgewacht door mu ziekvereniging Accelerando uit Sint-Annaland. Bij de tweede stempelpost bij de familie Deur- loo aan de Hogeweg komen de tien en de vijf kilometer samen om gezamenlijk naar de kantine te gaan waar de medailles worden uitgereikt. Maandag, tweede pinksterdag, vindt op het terrein van de Speelmanspla ten aan de Oesterdam een stuntwed strijd op motoren plaats. Het publiek mag gaan uitmaken wie de winnaar wordt bij deze wedstrijd. Deze zoge heten wheelyday wordt voor de vijf de keer gehouden. Arian van Zweden uit Tholen van het AvZ-stuntteam nam destijd het initiatief en maakte de show tot een jaarlijks terugkerend evenement waar steeds meer publick op af komt. Dit keer staan er weer spectaculaire onderdelen op het programma. Het team van Van Zweden zal optreden maar ook ex wereldkampioen Kevin Carmichael is weer present. Hij ver zorgt twee shows. Bij de stuntwedstrijd speelt het pu bliek een belangrijke rol. Door mid del van een decibelmeter wordt ge meten welke deelnemer het meeste applaus krijgt. De uitslagen van beide ronden worden bij elkaar opgeteld. De stuntrijder voor wie met handge klap het meeste geluid is geprodu ceerd, is de winnaar. Het programma begint om half elf met een wedstrijd voor amateur stuntrijders. Om half twaalf treedt Van Zweden op. Om een uur is het de beurt aan Carmichael. Om half vier is er weer een show van het AvZteam, om vier uur komt Carmichael weer aan bod. Om half vijf vindt de afslui ting plaats door Pyromaniac, een zo genaamde quad uitgerust met een straaljagermotor. Om vijf uur is de prijsuitreiking. Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van Oud-Vossemeer: 1mevr. C. van Mier- lo 28 p; 2. mevr. N. Minheere 27 p; 3. mevr. C. Havermans 24 p; 4. mevr. L. van Poortvliet 17 p; 5. mevr. D. van Dij- ke 16 p; 6. mevr. A. Blommerde 14 p; 7. mevr. A. Bosters 10 p; 8. mevr. J. van Houte 8 p. Meulvliet: IW. Schot en W. Bijl, én J. Bos 42 p; 3. B. Schot en T. Goode 26 p; 4. R. Vroegop en J. Verbraeken 20 p; 5. L. Verschoor en AHilgerson 15 p. Sint-Maartensdijk: 1. M. Dane en C. van Gorsel 42 p; 2. B. Bijnagte en W. Lutt 39 p; 3. A. Poot en J. Bijnagte 36 p; 4. J. Nijstad en W. Bijl 24 p; 5. T. Breure en C. Breure 21 p. Tholen stad: 1. mevr. R. Nagtegaal 27 p; 2. mevr. R. van Driel 25 p; 3. mevr. C. Wilsing 23 p; 4. L. Soomers 22 p; 5. N. Moerkerken 19 p; 6. mevr. R. Burrows 13 p; 7. W. Scherpenisse en mevr. A. Scherpenisse 15 p. De korfballers uit Sint-Maartensdijk openden de score, maar keken na een kwartier tegen een 4-1 achter stand aan. Hierna kwam Emergo be ter in zijn spel, wist de tegenwind goed te omzeilen en nam een 4-5 voorsprong bij de rust. In de tweede helft voegden de rood-zwarten daar binnen vier minuten drie treffers aan toe. Vervolgens liep Emergo uit naar 4-12, om uiteindelijk op 5-15 uit te komen. Naast Van Heemskerk scoorden Marchel de Frel (3x), Mar co v.d. Hoek (3x), Nicole Dam (2x), Jaco Rip en Justine Weijenberg. De B-jeugd van Emergo speelde nog maar de derde competitiewedstrijd en won die met 5-3. Tegen Snel uit Dordrecht ging het lange tijd gelijk op, maar Emergo was net iets trefze kerder. Pascal Farla (3x). Rick Ba zen en Chantal Bentvelsen maakten de doelpunten. De C-meisjes, die een zware compe titie meemaken, bleven ook tegen KVK met lege handen achter. Bij de rust stond het al 2-0 voor de beter combinerende tegenstander uit Ka pel le en na de hervatting kwam daar nog een derde treffer bij. De welpen van Emergo klopten Al batros met 0-4. Verdedigend gaven de Tholenaren nauwelijks iets weg en aanvallend was het spel geva rieerd. Gescoord werd er echter pas na de rust. Julienne Zimmerman vond de korf drie keer en Mark Lup- ker maakte de vierde treffer. Alba tros won de strafworpen met 16-14. Small Sail Vlissingen. De provin cie geeft een subsidie van 8000 euro voor het organiseren van Small Sail Festival Vlissingen van 25 tot en met 28 augustus 2005. m'-4JJZIXUVJLI uwi" A DIM - &a3323/W164|[i ENGE!' ft UVó M 0 11tf 0 4 de Graa Het eerste herenteam van De Ruucstoppelen ging op bezoek in Hulst en won met 4-2. Eerst werden de dubbelpartijen gespeeld. De neven Pim en Michiel v.d. Est waren in de eerste partij veel te sterk voor hun tegenstanders en wonnen dan ook gemakkelijk (6-0, 6-1). Jack Neele en Dennis Kot hadden daarna iets meer moeite met hun opponenten, maar wonnen met 6-3 en 7-5 (na een 5-0 voorsprong in de tweede set). Pim v.d. Est kon vervolgens het goede spel voort zetten en won ook zijn enkelpartij (6-3, 6-1). Maar Michiel v.d. Est was het ritme duidelijk kwijt en ver loor binnen het uur (0-6, 3-6). Aansluitend boekte Jack Neele een regelmatige overwinning door te pro fiteren van de zwakkere backhand van zijn Zeeuws- Vlaamse tegenstander (6-3, 6-3). In de laatste partij delfde Dennis Kot het onderspit in drie sets (4-6, 7-5, 4-6). Door dit resultaat blijven de Sint-Philipslanders in de eerste klasse meedraaien in de middenmoot. Het eerste herenteam van De Ruucstoppelen wordt dit jaar gesponsord door Dennis Kot. Achterste rij v.l.n.r. Dennis Kot. Patrick en Roland Walpot en Michiel van der Est, daar\'oor zitten Pim van der Est en Jack Neele. Op de foto ontbreekt Alex Wischlinski. (Advertentie LM.) Tegen AS uit Almere speelde Tholense Boys vrijdagmiddag gelijk. De Tsjechen en de Engelsen waren een klasse apart op het driedaagse toernooi in Tholen, dat voor de tiende keer werd gehouden. Znoj mo werd zonder verliespunten poulewinnaar, Lewisham speelde in de poule één keer gelijk en won de overige vijf wedstrijden. Beide ploegen arriveerden in de loop van woensdag als eersten op sportpark De Bent, de overige twaalf meld den zich op hemelvaartsdag 's morgens. Alle teams kregen een overnachtingsadres en een begelei der toegewezen. Bij de openings ceremonie werden de vlaggen van de deelnemende landen gehesen en de volksliederen gespeeld. Spon sor Piet Swarthoff en de aanvoer der van Tholense Boys - de win naar van vorig jaar - brachten de cup op het veld. Alle teams kregen ballen, T-shirts en slips uitgereikt. Donderdagmiddag speelde elke ploeg twee wedstrijden, 's avonds was er een disco in de kantine. Vrijdag speelde elk elftal drie wedstrijden en 's avonds stond de zeskamp op het programma. Deze werd gewonnen door Tholense Boys. Bleef het beide eerste dagen droog, in de nacht en de vroege morgen van zaterdag viel er zo'n 15 millimeter regen. Dat beteken de dat er werk aan de winkel was, om te zorgen dat het water van het veld kwam. De harde wind werkte mee aan het drogen en bovendien werd twee uren gewacht alvorens met de laatste poulewedstrijden te beginnen. Ook zijn de kruisfinales geschrapt en is meteen begonnen met de plaatsingswedstrijden. Tho lense Boys was met tien punten derde geworden in de poule. Het speelde tegen Wildert om de vijfde plaats, maar verloor dat duel en eindigde daardoor als zesde. In een boeiende en felle finale bleef Le wisham de baas over Znojmo. On der grote belangstelling reikte Piet Swarthoff na afloop de prijzen uit. Behalve de cup waren er nog twee successen voor Lewisham: Lijah Tucker werd uitgeroepen tot beste keeper en Max Gradel tot beste speler van het toernooi. De sporti- viteitsprijs ging naar Tus Haren. Tholense Boys kijkt tevreden terug op een geslaagd Bon Giornotoer- nooi, mede dankzij de inzet van tientallen vrijwilligers en de bij dragen van verschillende sponsors. De eindstand: 1. Lewisham F.A., Londen; 2. Znojmo, Tsjechië; 3. Oranje Wit, Dordrecht; 4. VV '94, Den Burg; 5. Wildert, Essen; 6. Tholense Boys; 7. Serooskerke; 8. Halsteren; 9. AS '80, Almere; 10. SDV, Barneveld; 11. Kagia, Lis- serbroek; 12. EMK, Nuenen; 13. VFC, Vlaardingen; 14. Tus Haren, Duitsland. De tennissers van TOV moesten al om half negen 's morgens in Vlis singen aantreden. Maar bij aan komst bleek de wedstrijd naar elf uur te zijn verplaatst en dat was even slikken voor de Oud-Vosse- meerse dames. Vervolgens werden ze ook nog met 4-0 geklopt door De Schelde 2. Dat was niet onver wacht, want dit team had alle voorgaande wedstrijden met de zelfde cijfers gewonnen. Pleister op de wonde voor TOV was, dat het van alle opponenten de meeste tegenstand bood. De uitslagen: Corry Egberts/Juliëtte Geluk 6-3, 6-4; Marja Egberts/Els Frigge 6-2, 6-2; Corry Egberts/Jessie Aarden 6-2, 6-2; Juliette Geluk/Els Frigge 6-1,6-2. Mede door de windvlagen en de vreemde ondergrond - kunstgras - speelde De Ruucstoppelen zware partijen in Zoutelande. Anja Jan sen en Leni Verwijs verloren in een gelijkopgaande strijd de eerste set nipt met 6-4. In de tweede set hadden de Sint-Philipslanders zelfs nog een setpunt in de span nende tie-break, maar die werd niet verzilverd en ze verloren. In de volgende wedstrijd speelden Lijdie Kot en de van een blessure herstelde Betsie Huijsmans een prima partij. Het al jaren op elkaar ingespeelde koppel won gemakke lijk: 1-6, 3-6. Daarna was het de beurt aan Anja Jansen en Lijdie Kot. Ze begonnen slecht (6-1), maar kregen in de tweede set meer vat op het spel en wonnen die (5- 7). Vervolgens mondde de derde set uit in een tie-break en die won nen de Sint-Philipslanders (6-7). In de slotpartij kwamen Leni Ver wijs en Betsie Huijsmans op een riante 2-5 voorsprong, maar gaven die uit handen en verloren de eer ste set met 7-5. In de tweede ging het beter, ze wonnen met 3-6. Ook in de derde set ging een 2-5 voor sprong verloren, maar bij 5-5 lie ten Verwijs en Huijsmans zich niet meer verrassen en wonnen met 5- 7. Ruucstoppelen 2 speelde dinsdag 2-2 tegen Wolphaartsdijk. In een spannende driesetter moesten Liesbeth van Dijke en Riet Son- dermeijer meteen al de meerdere erkennen in de tegenstander (4-6, 6-1, 4-6). Ook Anja Koldijk en Rietje Verwijs speelden een drie setter en wonnen die (4-6, 6-3, 7- 5). Na een regenbui, koffie en cake traden Rian Baauw en Riet Sondermeijer aan. Ze wonnen de eerste set met 6-2 en de tweede, na een tie-break, met 7-6. Liesbeth van Dijke en Rietje Verwijs dwon gen nog wel een derde set af, maar verloren de partij (3-6, 6-1, 3-6). Bij Ruucstoppelen 3 haalden Anja Everaers en Lia van Dijke het eni ge punt binnen. In een driesetter won koploper Nieuwdorp de eer ste set met 3-6, maar de twee vol gende waren met dezelfde cijfers voor de Sint-Philipslandse dames. In de volgende partij kregen Joke Bomas en Els v.d. Giesen het zwaar te verduren. Door de harde slagen van één van de tegenstan ders kregen ze geen vat op het spel en verloren (4-6, 4-6). Joke Bomas en Lia van Dijke hadden in hun partij lange ralley's en verlo ren de eerste set met 4-6. In de tweede ging het tot 5-5 gelijk te gen elkaar op, waarna Ruucstop pelen met 7-5 won. De Sint-Phi- lipslandse dames namen in de derde set een 3-1 voorsprong, waarna Nieuwdorp er een schepje bovenop deed en met 4-6 won. In de slotpartij was de eerste set met 1-6 snel beslist in het nadeel van Anja Everaers en Els v.d. Giesen. Ze wonnen de tweede met 6-3 en namen in de derde een 2-0 voor sprong. Maar daarna maakten de Sint-Philipslanders geen punt meer en zo won Nieuwdorp met 2- 6. instruktie tn gpvelbeplatirK De drie snelste Thoolse duiven van uit het Franse La Ferté sous Jouarre vielen zaterdag in Oud-Vossemeer op de klep. De nummers een en twee bij Adrie Capelle, de volgende bij André Havermans. De vierde was voor Kees Moeliker in Tholen. De winnaar vloog, na de lossing om twintig over één, met een gemiddel de snelheid van bijna 73,3 km/u te rug naar huis. Er moest zo'n 300 ki lometer overbrugd worden door de 1250 Thoolse duiven, bij een harde noordwestenwind. De Vredesduif Sint-Philipsland, 388 duiven van 16 deelnemers. Eerste duif 17.36.42 u. is 1193,176 m/min. laatste duif 18.15.08 u. is 1037,175 m/min. Comb. Hoek 1, 3, 5, 6, 10, 19, 24, 29, 30, 32, 42, 59, 65, 74, 75; gebr. Reijn- goudt 2, 17, 60, 92; P. Bolijn 4, 16, 20, 25, 33; R. Reijngoudt 7, 8, 13, 26, 37, 43, 45, 51, 85; K. van Dommelen 9, 39; S. Vermaas en Zn. 11, 41, 56, 67, 95; comb. Reijngoudt en Zn. 12, 15, 38, 68, 82, 87,96! 97; P. Wagemaker 14, 18,40, 46, 57, 58, 64, 71, 77, 79; J.C. Verwijs 21, 47, 54, 62, 66; J.D. Quist 22, 28, 35, 44, 48, 49, 61, 72, 81, 84, 94; comb. Reijngoudt 23, 27, 50, 69, 83, 86; J. Rei jngoudt 31, 55; comb. Bolijn 34, 52, 63, 70, 73, 76, 78, 88, 91, 93; A. Vermaas 36, 80, 89, 90; J. Suurlant 53. De Zwaluw Sint-Maartensdijk, 211 duiven van 10 deelnemers. Eerste duif 17.38.01 u. is 1153,869 m/min, laatste duif 18.17.39 u. is 1000,227 m/min. H.T. van Hemert-Rijnberg 1, 3, 7, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 22, 24, 52, 53; D. de Wilde 2, 4, 5, 9, 11, 16, 23, 27, 42, 43; comb. Van der Zanden 6, 12, 30, 3136, 38, 48; J. Benningshof 8, 19, 41, 44, 47; D.J. Bentschap Knook 20, 25, 32, 35, 39, 40, 46, 50; J. de Rijke 21, 28, 33; J. Heijbocr 26; L. v.d. Berge 29, 34, 45, 51A. Scherpenisse 37,49. De Reisduif Scherpenisse, 235 duiven van 15 deelnemers. Eerste duif 17.31.26 u. is 1185,588 m/min. laatste duif 17.56.25 u. is 1076,454 m/min. C. de Graaf 1, 5, 7, 17, 34, 35, 39, 57; M.Y. Ponse 2, 9, 20, 27, 28, 45, 55, 61, 65, 66, 71J. Moerland 3, 23, 37,40,48, 63, 64, 70; J.W. Heijboer 4, 15, 60; J.J. Bolier 6, 13, 14, 22, 26, 29, 31, 41, 47, 5152, 54, 58, 59; P Potappel 8, 24, 43; D.J. Menheere 10, 30, 32, 56,67,73, 77; A. Moerland 11, 12, 18, 19, 36, 38, 49, 62, 68, 74; L. de Kwak Koolaard 16, 42; L. Hage 21, 25, 50, 53, 69; A. Hage 33, 44, 46; gebr. Suurland 72; M.J. Open neer 75; C.D. Uijl 76; W.J. Beurkens 78. In de uitslag van Peronne zijn bij De Reisduif vorige week een aantal prijzen abusievelijk niet vermeld: P. Potappel 64. 80, 91; J.J. Bolier 17, 22, 23, 24, 27, 28, 36,47,58,67, 73,76, 82, 83, 84,90. De Trouwe Duif Tholen, 128 duiven van 10 deelnemers. Eerste duif 17.26.44 u. is 1209,103 m/min, laatste duif 17.51.53 u. is 1098,978 m/min. C. Moeliker I, 14, 16, 25; M.J. Laban en Zn. 2, 5, 6, 7, 15, 21, 23, 24, 27; P. La- ban 3, 4, 8, 9, 11, 12, 13, 26, 31; C. La- ban 10, 18, 29; P. van Driel 17, 30; K. v.d. Berge 19, 20, 22, 32; L. v.d. Kleijn 28. De Zwaluw Oud-Vossemeer, 288 dui ven van 17 deelnemers. Eerste duif 17.27.23 u. is 1221,237 m/min, laatste duif 17.54.22 u. is 1099,821 m/min. A. Capelle 1, 2, 15, 24, 30, 44, 45, 49, 57; A. Havermans 3,5,6, 11, 16, 19,20, 22, 23, 27, 40, 41, 43, 47, 56, 62, 69; D. Vaders 4, 12, 21, 42, 61; C. Hommel 7, 9, 17; P. Vis 8; P de Wilde jr. 10, 13, 26, 32, 59, 65; J. Capelle 14, 31, 34, 35, 37, 46, 63; P. de Wilde sr. 18, 33, 64; comb. Fonteijne 25; J. Toetenel 28, 29, 50, 70; I. Berkey 36, 38, 39, 52, 54, 55, 72; C. Rijnberg 48,51,60: A. Vis 53; J. Egberts 58, 66; H. Rensink 67,68,71.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 17