BUDELPACK Operators m/v COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST M/V J8[[rpack: OOGSTMEDEWERKERS MEDEWERKER TECHNISCH ONDERHOUD EN TUIN MEDEWERKER WINKEL leerkracht (m/v) ERVAREN KAPSTER LEERLINGKAPSTER Medewerkers gevraagd JAC. GOUD B.V. Weer alleen de zomer in? 8 EENDRACHÏBODE, DE THOOLSE COURANT Vrijdag 6 mei 2005 Ut bi) Bu-rUlpnck. Functie eisen: 16 uur per week raab karcher bouwstoffen y Airpack bouwt al meer dan vijfentwintig jaar complete installaties voor het leveren van samengeperste lucht, gas en, of stikstof. ASSISTENT PROJECTLEIDER (MBO) De werkzaamheden omvatten assistentie verlenen aan de projectafdeling, waar drie projectleiders werkzaam zijn. Dit houdt in CAD tekenen, instructieboeken schrijven, correspondentie met de klanten, testen van de installaties etc., kortom zeer afwisselend werk. Wij bieden een jaar contract en de mogelijkheid tot een vaste overeenkomst. Aanvullende opleidingen en trainingen worden zowel intern als extern gegeven. De techniek is een mannenwereld dus een vrouw is erg welkom. Reflectanten met een administratieve opleiding, maqr interesse in techniek zijn hier goed op hun plaats! Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt, bezoek eerst even onze website www.airpack.nl. Heeft u interesse stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V Groeneweegje 25 4301 RN ZIERIKZEE T.a.v: Carly Romeijn iobs@airpack.nl Eben-Haëzerschool Het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van scholen met de Bijbel op het Havenhoofd te Goedereede zoekt een: Gevraagd: of voor onze zaken in Sint-Philipsland en Rilland. Voor meer informatie kunt u bellen: Dames-, heren- en kinderkapsalon voor de periode half mei tot half juni. Het betreft alle voorkomende werkzaamheden in de fruitteelt en de akkerbouw. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Maatschap De Stelberg Sluisweg 18, Anna-Jacobapolder. Tel. 06 - 54 68 51 90 of 0167 - 57 23 34 Maatschap De Neve Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: ERVAREN ALLROUND MONTEUR voor onze grondverzetmachines, hijskranen, hoogwerkers en vrachtwagens. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J.A.D Goud of A. de Bart. Zoekt u een partner, vindt u de drempel te hoog? Wij luisteren graag naar u! Bel voor info: 0113 - 2219 04 0118 - 46 59 74 Christelijk relatiebureau Nieuw Perspectief Kies jij ook voor Agro Care? Eindexamenkandidaat Schoolverlater (MA/) www.agrocaro.nl Personeel WERKEN ZONDER BAAS Werk vanuit huis en bepaal uw eigen inkomen. Bel voor de selectieprocedure +31(0)166-617376 De functie Vanuit een no-nonsense mentaliteit stuur u direct het team van medewerkers binnen de productiehal aan. Daarbinnen zorgt u voor een optimale combinatie tussen kwaliteit en efficiency van de verschillende verpakkingslijnen. Als vakspecialist werkt u met complexe verpakkingslijnen en zeer uiteenlopende verpakkingstechnieken. U speelt flexibel in op het optimaal laten draaien van uiteenlopende verpakkingslijnen met gebruikmaking van diverse verpakkings technieken en materialen. Uw persoonlijke ontwikkeling ondersteunen wij met een opleidingsbeleid, dat u verder laat groeien in brede inzetbaarheid op de verschillende technieken. Daarnaast bent u op de werkvloer het directe aanspreekpunt met betrekking tot het project, dan wel de productie-order. U voert de administratie met betrekking tot kwaliteit, storingen en efficiency. U rapporteert aan de Production Supervisor. Uw profiel U heeft minimaal Vapro A-niveau en 3 tot 5 jaar werkervaring op operatorniveau. U bent flexibel en in staat om een klein team van mensen aan te sturen. Tevens heeft u een goed technisch inzicht. U bent bereid om in 2-ploegedienst te werken. Ons aanbod Wij bieden u een zeer uitdagende en afwisselende functie met de mogelijkheid om u verder te ontwikkelen op uiteenlopende verpakkingstechnieken, zowel in de praktijk als ondersteund met opleidingen. Dit alles binnen een ambitieuze en enthousiaste organisatie waar ruimte is voor ideeën en persoonlijke ontwikkeling. Wij bieden u daarnaast een goed en breed pakket met arbeidsvoorwaarden, passend bij de functie en uw achtergrond. Interesse? Schrijf dan uw brief (met vermelding van de functie op de enveloppe) met curriculum vitae aan Budelpack Poortvliet B.V., t.a.v. mevrouw N. Ophorst (telefoon. 0166 - 61 99 27), afdeling HRM, Paasdijkweg 15, 4693 RE Poortvliet of per e-mail n.ophorst@budelpack.nl. Deze brief zien we graag binnen tien dagen tegemoet. Budelpack Poortvliet B. V. is een onderdeel van Budelpack International, de marktleider op het gebied van co-packing en co-making binnen de segmenten Food, Personal Care Home Care en Pharma Healthcare. Deze Nederlandse multinational werkt met 2.000 medewerkers vanuit 10 plants in Europa en is een gerenommeerd dienstverlener voor tal van merkartikelfabrikanten. Budelpack Poortvliet B. V. telt circa 320 medewerkers verdeeld over twee plants, één gespecialiseerd in het segment Food (PV1) en één gespecialiseerd in Personal Care Home Care (PV2). Meer weten over de Budelpack groep? Bezoek onze website www.budelpack.com Sjaloom Zorg is een regionale netwerkorganisatie die begelei ding, hulp en ondersteuning biedt aan ongeveer 150 mensen met een lichamelijke en verstan delijke beperking en anderen die zorg behoeven. Deze zorg varieert van enkele uren begeleiding per week tot dagelijkse intensieve zorg, van logeeropvang tot dagbesteding en begeleidende woonvormen. Sjaloom Zorg heeft acht zorg voorzieningen en drie dagcentra van waaruit ruim 100 medewer kers werkzaam zijn. Een regiokantoor, gevestigd in Dirksland ontwikkelt strategisch beleid en ondersteunt de organi satie bij de uitvoering van haar kerntaken. Sjaloom Zorg werkt vanuit een christelijk perspectief. In de visie van de organisatie staan de zorgvraag en het volwaardig bur gerschap van cliënten centraal. Binnen onze organisatie zijn we per 1 juli 2005 op zoek naar een: Per i juli 2005. 36 uur per week De functie: Het gaat hier om een functie met de volgende kerntaken: verrichten van diverse kleine onderhouds werkzaamheden verrichten van tuinwerkzaamheden zorgdragen voor veilige voorzieningen we zijn op zoek naar iemand die: kennis heeft van bouwtechniek en houtbewerking op LBO-niveau enige kennis heeft van installatietechniek en tuinonderhoud en een ruime ervaringskennis sociale vaardigheden bezit voor de samenwerking en voor de contacten met medewerkers en cliënten tijdens de werkzaamheden - bij- en nascholingsmogelijkheden dat je deel kunt gaan uitmaken van een enthousiast team van medewerkers salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Gehandicaptenzorg. De functie is volgens F.W.G. 3.0 ingedeeld in FWG 30 Tevens komen we per direct graag in contact met een: voor onze winkel 'Menorah' te Middelharnis, per 1 juni 2005. 'Menorah' is een werkervaringsplaats waar mensen met een beperking met de juiste onder-steuning gaan werken in de winkel. We denken aan iemand met kennis op VMBO-niveau. Affiniteit en betrokkenheid met mensen met een beperking zijn van belang, eveneens tact, hulpvaardigheid, geduld en sociale vaardigheden. Voor meer informatie over de vacature technisch medewerker onderhoud en tuin en mede werker winkel kunt u contact opnemen met dhr. P.C. Goedhart, plv. regiomanager tel. (0187) 609400 /06-53742904 Voor alle functies dient u lid te zijn van een protestants christelijke kerk en kerkelijk meelevend. Een schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 23 mei 2005 richten aan: Regiokantoor Sjaloom Zorg, t.a.v. mevr. M.C. Quist, personeelsconsulent. Watertoren 8c, 3247 CL Dirksland. Of per e-mail m.quist@sjaloomzorg.nl Raab Karcher Bouwstoffen levert een breed assortiment bouwmaterialen aan voornamelijk professionele afnemers. Ons voortdurend groeiende netwerk van verkooppunten is goed over Nederland verdeeld. Daardoor staan we dichtbij onze klanten en kunnen we naast regionale ook de landelijk opererende bouwonder nemers uitstekend van dienst zijn. Om onze uitdagende missie waar te kunnen maken, zijn wij voor onze vestiging in Steenbergen op zoek naar een enthousiaste: De functie: Uitbrengen van offertes Afhandelen van inkomende orders Coördineren van de communicatie tussen afnemers en Verkoop Buitendienst Assisteren bij de verkoop in de showroom en/of aan de balie Bijhouden van ontwikkelingen m.b.t. producten en hun toepassingsmogelijkheden Wij vragen: MBO werk- en denkniveau, bij voorkeur bouwkunde/CTB Kennis van producten en toepassingen van bouwmaterialen Ervaring met Microsoft Office Goede contactuele eigenschappen Nauwkeurig en accuraat Een flexibele, collegiale en klantvriendelijke instelling Bij Raab Karcher kunt u rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bovendien krijgt u alle gelegenheid om uzelf volledig te ontplooien binnen een sterk groeiende en internationaal georiënteerde onderneming. Voelt u zich aangesproken door de missie van Raab Karcher? Lijkt het u interessant om een rol te spelen in de uitwisseling van kennis tussen Raab Karcher en haar klanten? Stuur dan uw reactie naar: Raab Karcher Bouwstoffen BV, t.a.v. de heerRommers. Postbus 15, 4650 AA Steenbergen. Blauwe Distelstraat 31, 3252 LA Goedereede SCHOOLGEGEVENS In 6 groepen wordt lesgegeven aan ongeveer 140 kinderen die uit Havenhoofd, Goedereede en de omgeving komen. De school is goed geoutilleerd en voorzien van moderne leer- en hulpmiddelen. FUNCTIE INFORMATIE: De benoeming gaat in per 1 augustus 2005. Vacature in groep 7/8. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Ervaring wordt erg op prijs gesteld, maar is niet noodzakelijk. Affiniteit met ICT. Het betreft een volledige benoeming. WIJ VERWACHTEN: Dat u met Gods Woord van harte instemt, de belijdenisgeschriften onderschrijft en trouw kerkelijk meelevend bent. Dat u met de collega's enthousiast wilt werken aan de verdere opbouw van onze school. Dat u een volledige bevoegdheid bezit. Een flexibele instelling. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot: E.Tanis (voorzitter) 0187-493382 J.W. Bruggeman (interim-directeur) 0187 - 602145 L.J. Schippers, (adj directeur) 0187 - 499000 Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie tot uiterlijk 20 mei richten aan de secretaris van het bestuur: Dhr.R Feller, Doelweg 18a, 3252 AJ Goedereede, 0187-493290 0167-57 24 18 Voorstraat 6,4675 CB Sint-Philipsland Heensedijk 18, 4655 AL De Heen Tel. 0167 - 56 34 21 of 06 - 22 20 76 87 Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Jac. Goud B.V., Havenoordseweg 7, 4414 RK Waarde, tel. 0113-502540, E-mail: info@jac-goud.nl Agro Care Kwekerijen, met meerdere vestigingen in Nederland, produceert en verpakt tros(cherry)-tomaten Agro Care is gespecialiseerd in het jaarrond leveren van verschillehde soorten trostomaten van Nederlandse bodem. Hierbij wordt gebruik gemaakt van groeiiicht C trostomaten worden geteeld op een oppervlakte van 315 000 m2. Dit gebeurt volgens de hoogste normen op gebied van voedselveiligheid, hygiëne en kwaliteit Agro Care is gecertificeerd voor ISO 9002. EUREGAP en BRC higher level 150,= extra als je bij ons komt werken als Functie omschrijving Voor de vestigingen van Agrocare In de Bathpolder. gelegen lussen Rilland en Bergen op Zoom. zijn wij op zoek naar schoolverlaters en scholleren die dit jaar eindexamen doen en na hun examentijd wal bij willen verdienen voor de zomervakantie De werkzaamheden in de kas bestaan uit het oogsten van de tomaten en de verzorging van het gewas Agro Care biedt Wanneer je bij ons komt werken kom |e terecht in een gezellig team van |onge mensen Wij bieden goede arbeidsomstandigheden en een goed uurtoon waaraan een prestatiebeloning gekoppeld is Daarnaast krijg je ook nog een bonus van 150,- als je je aan de volgende spelregels houdt: Je werkt minimaal een periode van 8 weken tol aan de reguliere schoolvakantie bij ons In die periode werk je minimaal 35 uur per week, in overleg zelf in Ie delen Je zet jezelf maximaal in op de werkvloer Na deze periode kun je uiteraard bij ons blijven werken op zaterdagen en in de vakanties Als je besluit om na de examenbonusperiode bij ons in vaste dienst te komen dan biedt Agro Care: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband en mogelijkheid tot het volgen van een tuinbouwopleiding Ruime doorgroeimogelijkheden Geïnteresseerd? Zie jij het wel zitten om bij ons te komen werken neem dan snel contact op met onze hoofdvestiging in Maasdijk Voor informatie kun je bellen naar 0174-526816 ot stuur een e-mail naar bas h©agrocare nl .if" JtenSepotósrweg 35 ••6?-. CM Miimidijt-

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 8