Interpolis Rechtsbijstandverzekering, met recht bij de besten mM 4" Jurgen Stroot Nu bij Cl000 Jurgen Stroot ambachtelijke kaas WILT U OOK DEZE KRANT IEDERE WEEK IN UW BRIEVENBUS? BEL 0166 - 65 70 07 EN INFORMEER NAAR ONS SPECIALE ACTIETARIEF! Lv*1 Er De Fruittuin pohl SMAAKVOL EN EFFICIENT, DA'S LOGUS... iiimirmnsflSQiEmaGEi Gevulde brie 79 I.7 ci ooo \t\terpolis Scherpenisse in beeld Kleppe uitgeverij, boekbinderij, lijstenmakerij fotoartikelen imabo Mededelingen van het waterschap Donderdag 24 maart 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9 Consumentengids mei 2004 Scherpenisse deel 2 Poortvliet in beeld Prijs 19,95 vruchtboomkwekerij PLANTTIJD VRUCHTBOMEN Afslanken kun je leren! Meer weten over dit unieke prograrr Boerenbrandnetel-, bieslook- of mosterdkaas Postweg 3a - 4691 RH Tholen De Consumentenbond heeft 24 rechtsbijstandverzekeringen met elkaar vergeleken. En wat blijkt: Interpolis hoort met recht bij de besten. Vooral wat betreft onze uitgebreide dekking, kostenvergoeding, geschillenregeling en klantgerichtheid. Tel daar onze snelle en glasheldere service bij op en de keuze is snel gemaakt. Meer weten? Bel de Rabolijn 0900- 0907 0,10 p.m.) of informeer bij Rabobank Tholen (0166) 66 53 00. U bent dan meteen verzekerd van het beste als het om uw rechten gaat. Interpolis. Glashelder C.M. Kleppe door CM. Kleppe - De inhoud van het boekje is van geheel nieuw fotomateriaal. Prijs 19,95 - Deel 1 Scherpenisse in beeld nog beperkt voorradig. Prijs 17,95 Bij voldoende intekening zal D.V. bij ons verschijnen: U kunt telefonisch, per brief of per E-mail bestellen. Hoge Markt 5,4694 CE Scherpenisse, tel. 0166-6671 60 (ook 's avonds) E-mail: ckleppe@zeelandnet.nl appel-peer-pruim-kers-perzik-nectarine amandel-abrikoos-moerbei-walnoot mispel-kweepeer treurmoerbei-dakmoerbei LAAGSTAM - HALFSTAM - HOOGSTAM ALLES IN LEIFRUIT MOGELIJK Bramen, druiven aalbessen en kruisbessen kiwi-japanse wijnbes-thayberry-vijgen Alles uit eigen kwekerij altijd voordeliger! Wemeldingsezandweg 10 Kapelle tel. 0113 342944 fax 0113 341120 email fruittuin@hetnet.nl www.fruittuinboomkwekerij.nl Bodybalance is een lifestyleprogramma, waarbij een gezond voedings- en bewe gingspatroon centraal staat. U start in. groepsverband maar wordt individueel begeleid door een arts. Uw resultaten worden met een speciale computer gemeten, u krijgt praktische voedingsadviezen en speciale voedingson dersteunende producten. Hierdoor verliest u niet alleen nu de nodige kilo's, u blijft ook op lange termijn op gewicht. Zonder hongerlijden, zonder maaltijden over te slaan en heel belangrijk, zonder jojo-effect. Hiernaast bieden wij nu ook trilplaat-trai ning om het afslanken te ondersteunen. Dit is een intensieve vorm van beweging, die een fitter en gezonder lichaam helpt te ontwikkelen. Bovendien kost deze training relatief weinig tijd. Maandelijks introductieavond op locaties: Poortvliet en Rilland-Bath. Voor nadere informatie:Tel.O! 13-55 11 39 Huisartsenpraktijk Rilland-Bath, vragen naar Marga. W EN AFBOUWMATERIAIEN Smaak is persoonlijk. In onze showroom kunt u proeven LOGUS is een intensief samenwerkingsverband tussen van de diverse stijlen en inspiratie opdoen voor uw eigen keuken. U vindt er tevens de laatste trends op het gebied van inbouwapparatuur en een ruime keuze aan aanrechtbladen. Onze creatieve adviseurs vertalen uw keuken op maat. Persoonlijker kan niet. een groot aantal ondernemingen in bouw- en afbouw- producten. Imabo Vriens-De Schelde is als LOGUS bedrijf als geen ander in staat u tot volle tevredenheid van dienst te zijn, van exterieur tot interieur. Zeelandhaven 7, 4612 PC Bergen op Zoom, T:0164-271500, F:0164-245370, info@vriens-deschelde.nl, www.vriens-deschelde.nl Voor meer informatie over onze aanbiedingen en openingstijden verwijzen wij u graag naar onze website www.logus.nl LOGUS: BOUWMATERIALEN I BADKAMERS I TEGELS EN NATUURSTEEN I VERWARMING I KEUKENS IINTERIEURAFBOUW Vanaf vorige week is het assortiment bij C1000 uitge breid met verse en bijzondere kazen. Dit betekent dat wan neer u een feestje heeft, een dineetje of aangeklede borrel, met een plankje naar Cl000 kunt komen om het daar voordelig met heerlijke verse kaasjes te vullen. U zult echter wel moeten kiezen, want echt van alles wat, dat redt u niet met één plankje. Naast het vacuüm verpakte en lang houdbare kaasassortiment kan men nu bij Cl000 ook kie zen uit verse kaasjes. Bijzonder trots is men bij Cl000 op de Noord Hollander, een verse kaas die vol van smaak is en die min der zout bevat. Daarnaast zijn er de harde en zachte geitenkazen, verschillende briesoorten en kruidenkaasjes. Alles vers en vers verpakt. Jurgen Stroot: 'Iedere morgen wordt alles vers aangeleverd. We hebben het nu net in de winkel liggen, maar het loopt al hard.' Naast een brede keus is het namelijk ook nog voordelig om hier dat plankje te komen vullen. Spek Eigenlijk ligt er in dit nieuwe schap genoeg voor een lekker eetfeestje. Niet alleen de Franse en Hollandse kazen met mos terd, bieslook en kruiden, maar ook zongedroogde tomaatjes, verschillende tapenades, met feta of knoflook gevulde olij ven, kaboutermutsjes (pepper- sweets), sauzen voor op een toastje, stuk brood of ergens door, met moeilijke namen als Afoli en Tzaziki. Ook kan men hier verse geitenkaasjes gewik keld in een reepje spek of zoet gemaakt met een beetje honing vinden. Daarnaast is er zeer handig, grof geraspte snippers parmezaanse kaas. Lekker voor over de pasta of pizza. In Italië weet men wat lekker eten is en lekker borrelen. Niet voor niets valt de naam Toscane nog al eens wanneer men in het kaasschap bij C1000 neust. Wil men weten wat voor kaas men op de plank krijgt dan kan men in één oogopslag op de informa tiekaartjes zien hoe de kaas smaakt en welke melk ervoor gebruikt werd. Ook staan er op deze kaartjes serveersuggesties. Doordat de kaas vers geleverd wordt zit er minder conserveer middel in. Dat betekent dat deze kazen ook minder lang houd baar zijn dan de vacuüm ver pakte kazen. Maar dat maakt niet uit, want iedere dag wordt het schap vers bijgevuld. Zo kan men zonder fratsen genieten van bijzondere kazen en heerlijke hapjes voor natuurlijk een voor delige prijs, zoals u het bij Cl000 gewend bent. 100 gram 500 gram Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Ontwerp lozingsvergunningen Denja en Holding Vermue-Minnaard B.V Van Denja B.V. in Sint Maartensdijk ontvingen wij op 30 september 2004 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet veront reiniging oppervlaktewateren (Wvo) ten behoeve van het lozen van afvalwater op een zuiveringstechnisch werk van het waterschap. Het afvalwater is afkomstig van Denja B.V. aan de Nijverheidsweg in Sint Maartensdijk. Van Holding Vermue-Minnaard B.V. in Heinkenszand ontvingen wij op 6 december 2004 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) ten behoeve van het lozen van afvalwater op opper vlaktewater in beheer bij het waterschap. Het afval water is afkomstig van landbouw, klein fruit- en koelbedrijf Holding Vermue-Minnaard B.V, aan de Boerendijk in Heinkenszand. Wij zijn van plan de gevraagde vergunningen in verlenen onder het stellen van voorschriften. Ter inzage De aanvragen, de ontwerpbesluiten en andere bijbe horende stukken liggen vanaf 29 maart tot en met 26 april 2005 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0118-621360), buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur; op de secretarie van de gemeente Tholen, Markt 1-5 in Sint Maartensdijk, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 15.00 uur (ontwerp Wvo-ver- gunning Denja B.V.) bij de afdeling post- en archiefzaken van de gemeente Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en op donder dag ook van 17.00 tot 20.00 uur (ontwerp Wvo- vergunning Holding Vermue-Minnaard B.V.) Na de genoemde periode van vier weken blijven de stukken ter inzage liggen bij de afdeling Juridische Zaken, Vergunningverlening en Handhaving van het waterschap (elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur) tot de termijn is verstreken waarbinnen tegen het besluit beroep kan worden ingesteld. Bedenkingen Vanaf 29 maart tot en met 26 april 2005 kan iedereen schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerp besluit. Deze bedenkingen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tijdens deze periode is het ook mogelijk met ons van gedachten te wisselen over het ontwerpbesluit en om mondeling bedenkingen in te brengen. Hiervoor kan telefonisch een afspraak worden gemaakt (0118-621360). Lozingsvergunning J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij b.v. Van J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij b.v. ontvingen wij op 22 november 2004 een aanvraag voor een ver gunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) ten behoeve van het lozen van afvalwater op oppervlakte water in beheer bij het waterschap. Het afvalwater is afkomstig van J.G.Timmerman Groenvoederdrogerij B.V., gevestigd aan de Kortgeenseweg 3 in Kortgene. Wij zijn van plan de gevraagde vergunning te verlenen onder het stellen van voorschriften. De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 29 maart tot en met 10 mei 2005 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (0118-621360), buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur; op de secretarie van de gemeente Noord-Beveland, Voorstraat 31 in Wissenkerke, elke werkdag van 8.30 tot 12.00 en van 13.00 tot 15.00 uur en na afspraak (tel. 0113-377377) buiten de werkuren. Beroep/voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lid Wet milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt ten zij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een ver zoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Aansluitvergunning diverse aansluit- punten in de gemeente Vlissingen Van het hoofd afdeling Beheer van de gemeente Vlissingen namens het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Vlissingen ontvingen wij op 10 december 2004 een aanvraag voor een aansluit vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Verordening Waterhuishouding Zeeland 2002 (VwZ 2002) ten behoeve van het aansluiten van de riolering en het met behulp daarvan lozen van afvalstoffen, verontreinigende of schadelijke stoffen van de kernen binnen de gemeente Vlissingen op de zuiveringstechnische werken van het waterschap. Ter inzage: Het besluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 29 maart tot en met 10 mei 2005 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (0118-621360), buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur; op de afdeling Publiekszaken van de gemeente Vlissingen, Stadhuisplein 2 in Vlissingen, maandag tot en woensdag van 9.00 tot 16.00, op donderdag van 9.00 tot 19.00 en op vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Bezwaar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan tegen dit besluit binnen zes weken na de dag waarop dit is bekend gemaakt een bezwaarschrift worden ingediend. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg. Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. vermelding van de datum en het nummer of kenmerk van het besluit waartegen het bezwaar schrift zich richt; d. een opgave van redenen waarom men zich met het besluit niet kan verenigen. Indien een bezwaarschrift is ingediend is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningen- rechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Ontwerp lozingsvergunningen over- storten diverse kernen gemeente Vlissingen en overstort PDV terrein Mortiere in Middelburg Van het hoofd van de afdeling Beheer, namens het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Vlissingen, ontvingen wij op 10 december 2004 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) ten behoeve van het lozen van afvalwater op oppervlaktewater in beheer bij het waterschap. Het betreft het lozen door middel van de overstorten van de gemeentelijke rioleringsstelsels binnen de gemeente Vlissingen. Van Arcadis Regio BV te Goes, namens Mortiere Beheer BV in Gouda, ontvingen wij op 20 december 2004 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren ten behoeve van het lozen van afvalwater op oppervlaktewater in beheer bij het waterschap. Het betreft het lozen door middel van een overstort van het rioleringsstelsel van het PDV terrein Mortiere in Middelburg. Wij zijn van plan de gevraagde vergunningen te verlenen onder het stellen van voorschriften. De aanvragen, de ontwerpbesluiten en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 29 maart tot en met 26 april 2005 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (0118-621360), buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur; op de afdeling Publiekszaken van de gemeente Vlissingen, Stadhuisplein 2 in Vlissingen, maandag tot en woensdag van 9.00 tot 16.00, op donderdag van 9.00 tot 19.00 en op vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur voor de overstorten in de gemeente Vlissingen); bij de informatiewinkel van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 15.30 en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur (voor de overstort in Middelburg). Na de genoemde periode van vier weken blijven de stukken ter inzage liggen bij de afdeling Juridische Zaken, Vergunningverlening en Handhaving van het waterschap (elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur) tot de termijn is verstreken waarbinnen tegen het besluit beroep kan worden ingesteld. Bedenkingen Vanaf 29 maart tot en met 26 april 2005 kan iedereen schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerp besluit. Deze bedenkingen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tijdens deze periode is het ook mogelijk met ons van gedachten te wisselen over het ontwerpbesluit en om mondeling bedenkingen in te brengen. Hiervoor kan telefonisch een afspraak worden gemaakt (0118-621360). Kanaalweg 1 Postbus 1000,4330 ZW Middelburg Telefoon 0118-621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 9