vernieuwd verhuisd verfrissend Hele collectie is lekker opgefrist ,Het nieuwe gemeentehuis zou een prachtig karwei voor ons zijn' ,Als er wat nieuws is, gaan we mee' Ontdek het verschil bij de Auping dealer. auping k fR£7/fl Sfeermakers op niveau Lia de Groot: kleur bepaalt steeds meer het modebeeld Vincent Verkamman maakt meters bij projectinrichting Cobie Scheermeijer: groei is een goed teken Donderdag 24 maart 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT VII Stevinweg 1, Tholen, tel. 0166-609222, fax 0166-609223 Brouwers Meubelen feliciteert Van Houte, met de opening van de nieuwe zaak. Wij wensen jullie veel succes. COMFORT IN VELE DIMENSIES www.auping.nl mm „Veel mensen weten niet dat we dit doen", zegt Vincent Verkammen. Hij coördineert bij Van Houte Wonen de projectinrichting. Vincent maakt pas meters. Daar kan geen particuliere woning tegenop. Ziekenhuizen, scholen, kantoren en verzorgingstehuizen hebben hele oppervlak ten met vloerbedekking, vitrage en meubilair nodig. Gedreven vertelt Vincent Verkam man over zijn werk: contacten leggen met bedrijven en instellingen, offer tes maken, opdrachten zien binnen te halen en de uitvoering begeleiden. „Alles dat niet particulier is, daar houd ik me mee bezig. Het is hollen en stilstaan, want als er een karwei komt, dan is het vaak kort dag om alles rond te krijgen. En je probeert overal iets moois van te maken." Vincent Verkamman maakt duide lijk, dat het ook in de projectinrich ting allemaal niet recht toe, recht aan is. „Op Vrederust hebben we bij voorbeeld één van de oudere gebou wen opnieuw ingericht. Daarbij laat je het historische karakter zoveel mo gelijk in tact, maar je gebruikt toch nieuwe materialen. Natuurlijk rich ten we ook veel moderne kantoren in. Zo hebben we het Centrum voor Werk en Inkomen als klant en we hebben al nieuwe CWIs in Den Haag, Naaldwijk en Veenendaal in gericht. Onlangs hadden we ook een project in Leiden en in Apeldoorn hebben we de woonboulevard van Mart Kleppe helemaal gestoffeerd. Die kreeg na een brand een tijdelijke winkel. Daarbij werken we samen met Shopwand in Sint-Maartens dijk." Ziekenhuizen Vincent Verkammen zit er bovenop. „Ik geef mijn ogen en oren goed de kost. Je volgt de plannen van bedrij ven en instellingen op de voet en on derhoudt goede contacten met de leidinggevenden. Netwerken is be langrijk. Niet alleen op Tholen, maar ook in West-Brabant en op Goeree- Overflakkec. Psychiatrisch zieken huis Vrederust, ziekenhuis Lievens- berg, Sjaloom Zorg in Dirksland zijn al jarenlang klant. We mogen nu ook de inrichting van de uitbreiding van het Calvijncollege in Krabbendijke doen, alsmede het nieuwe zorgcen trum de Schutse in Sint-Annaland. Ook het nieuwe gemeentehuis in Tholen zou voor ons een mooi pro ject zijn. Dat kunnen we zeker aan." Op kantoor werkt Vincent samen met Mariska den Braber en voor de uitvoering van de projecten staat een hele ploeg met stoffeerders klaar. „Het is belangrijk dat je nauw con tact met hen hebt. Daarom begin ik vroeg, zodat ik ze altijd nog spreek voordat ze op pad gaan." Zien is verkopen Ook voor de projectinrichting bete kent het nieuwe pand in Tholen een grote verbetering. Niet alleen de werkruimte is veel groter, zodat de tekeningen van de verschillende projecten nu overzichtelijk opge hangen kunnen worden. Ook de opstellingen van bureaus, stoelen, kasten, kapstokken, e.d. kunnen nu getoond worden. In Sint-Maartens dijk was daar geen ruimte voor. „Zien is nog steeds verkopen, dus we zijn blij met deze showroom. Je ziet hier een aantal mogelijkheden voor directiekamers en andere kan toren. Ook ander meubilair leveren we, evenals de complete vloerbedek king: hard (marmoleum) en zacht (tapijt). Verder brandvertragende gordijnen, luxaflexen, lamellen, ver lichting, systeemplafonds, zonwe ringen, rolluiken, alles maken we compleet." Getrouwd De 28-jarige inwoner van Sint- Maartensdijk kwam onverwacht bij Van Houte Wonen in dienst. „Ik ben vorig jaar mei getrouwd en de complete inrichting van mijn huis heb ik bij Van Houte gekocht. Aan gezien ik nogal spraakzaam ben, kwam het op een gegeven moment over werk in deze branche. Er gin gen een aantal maanden voorbij, tot dat ik een telefoontje kreeg van Erik van Houte om te komen praten. Hij deed de projecten veelal en had assis tentie nodig. In november ben ik be gonnen en het bevalt me hier prima. Contacten onderhouden, inplan nen, faktureren, nacalculeren, heel afwisselend allemaal. Scherp in schrijven was ik in mijn vorige werk kring al gewend. Als klant had ik Van Houte al hoog in het vaandel staan en inmiddels ook als medewer ker. We zijn echt een actief bedrijf en met de projectinrichting timmeren we goed aan de weg", aldus Vincent Verkamman. Lia de Groot krijgt er een kick van. De vernieuwing bij Van Houte Wonen spreekt haar bijzonder aan. „We hebben nu een moderne, eigentijdse shop, waarin we een stuk uitgebreider en mooier gesorteerd zijn met he le mooie stoffen." Lia de Groot kent het vak op haar duimpje. Ze is tussen de meubelen geboren. Haar ouders hadden jaren lang een woninginrichting met tex tielwinkel in Bergen op Zoom. „Toen de familiezaak sloot, ben ik negen jaar geleden naar Van Houte overgestapt. Het was ideaal, want het genre meubelen was hetzelfde en de leveranciers waren vertrouwd. In Sint-Maartensdijk heb ik wel ver nieuwingen meegemaakt, maar niet zo ingrijpend als nu in Tholen. Het is hier veel grootser en gelukkig heb ben we er collega's bijgekregen." De ervaren verkoopadviseur kent de hele collectie, maar in het bijzonder van de gordijnstoffen en tapijten weet ze alle details. „Naast de hele mooie stoffen van onze inkoopcom binatie Interstyle, hebben we nog ei gen leveranciers zoals Christian Fi- schbacher met hele warme tinten die op je gevoel werken. Ploegstoffen zijn wat moderner. Die worden ook veel in projectinrichtingen gebruikt. Kobe heeft een collectie met een luxe uitstraling volgens een Engelse, romantische stijl. In elke kleurstel ling is een passend gordijn te vinden en kleur bepaalde mede het mode beeld. Dat ga je steeds meer krijgen. Gordijnen blijven ook niet meer zo lang hangen als vroeger. Met een nieuw verfje worden de gordijnen soms meegepakt of anders bij het wisselen van het bankstel." Lia de Groot merkt wel, dat de con sument kritischer is geworden. „Het kleurenpalet moet heel goed passen. Gelukkig hebben wij hele rijke stof fen die je niet overal ziet. Bloemen, strepen, ruiten, in elke trend is wel iets te vinden. De hele collectie is lekker opgefrist. Warme kleuren zo als rocstrinten zijn nu in. Wat altijd blijft, zijn de natureltinten. Een ef fen tint past bijna in elk interieur." Van Houte Wonen heeft op de bega ne grond direct rechts bij de ingang maar liefst 500 stalen gordijnen. Eiffinger, Jab, Ado, zijn een aantal bekende merken. „De kleuren zijn op de mode geënt. In de goedkopere collectie verandert het allemaal heel snel, maar de duurzame merken gaan langer mee. Er zijn hier legio mogelijkheden." De verkoopadviseur laat een koffer tje zien met stalen van Nepal kleden. „Een puur wollen kleed, dat in elke maat is te bestellen. En er zijn on noemelijk yeel kleurtjes. Daarmee heb je iets schitterends." Van Houte heeft ook carpetten voor houten vloeren of op tegels. „Vloer bedekking is altijd nog behagelijk aan je voeten, dat geeft meer com fort. We hebben dan ook een hele overzichtelijke kleurenwand met ta pijt. Parade, Desso, Nouwens-Boga- ers zijn enkele bekende merken uit onze royale collectie. Puur wollen ta pijt, echt iets wat niet overal ligt en je kunt je eigen kleur bepalen. Een mooi kleurenpalet is er ook in marmoleum, een natuurproduct, dat sfeervol is in keukens en kinder kamers. Heuga tapijttegels zitten evenzeer in onze collectie. Dat zijn hele sterke materialen en gemakke lijk te leggen. Ook daarvan is een he le uitgebreide collectie. Er is tegen- Lia de Groot toont de nieuwe collectie gordijnstoffen. woordig zoveel, dat het best wel eens moeilijk is om een keus te maken. Men mag bij Van Houte Wonen echter vrijblijvend rondneuzen en nog een keer terugkomen. En in ons restaurant kun je nu ook even een kop koffie gaan drinken, dus het is hier echt aangenaam vertoeven", zegt Lia de Groot. Vincent Verkamman is bij Van Houte Wonen gespecialiseerd in projectinrichting zoals bijvoorbeeld zorgcentrum de Schutse en het Calvijncollege. '1'c* „Het is mooi dat je het bedrijf steeds ziet groeien. Dat is een goed teken", zegt Cobie Scheermeijer. In de bijna twaalf jaar dat ze bij Van Houte werkt, heeft de admini stratief medewerkster al heel wat veranderingen meege maakt. „Als er wat nieuws is, dan gaan we mee, want alles veroudert snel." De 30-jarige Cobie Scheermeijer uit Sint-Maartensdijk zorgt ervoor dat dat de administratie goed gere geld wordt. Na haar meao-oplei- ding in Oude Tonge kon ze direct bij Van Houte aan de slag. Behalve de woninginrichting deed ze ook de boekhouding voor het bouwbe drijf en Shopwand, maar die laatste twee takken zijn verzelfstandigd. Cobie Scheermeijer specialiseert zich volledig op de woninginrich ting en de projectinrichting en dat is veelomvattend. Niet alleen het debiteuren- en crediteurenbeheer voor de klanten en leveranciers, maar ook de personeelszaken voor de 23 medewerkers. Salarissen, vrije dagen, ziekmeldingen. „Het ziekteverzuim is heel gering, dus daar heb ik weinig werk aan. We vormen een leuke groep en een hecht team. Zelf heb ik het ook reuze naar mijn zin. Het is hier echt geen saaie kantoorplek." Omdat Cobie Scheermeijer al zo lang bij het bedrijf werkt, is ze een vraagbaak voor menige collega. „Het feit dat nu alle medewerkers onder één dak zitten, is een groot voordeel. Het atelier en het maga zijn zaten in Sint-Maartensdijk apart op het industrieterrein en dat is nu ook allemaal hier aan de Ste vinweg. Dat werkt prettig en ge makkelijk bij vragen. Het is ook persoonlijker." In Sint-Maartensdijk kon ze lo pend naar haar werk, maar naar Tholen moet ze met de auto. „Geen probleem, het is maar een klein eindje en we zitten hier echt op een prachtige locatie in een spl internieuw gebouw. Ook voor de Cobie Scheermeijer (links) en Doris Baaij zijn verantwoordelijk voor de administratie. De klanten zitten door heel Nederland. administratie biedt dat alleen maar voordelen, want we hebben hier een ADSL-verbinding en daarmee werkt internet heel snel." In Tholen staat Cobie Scheermeijer er bij de administratie niet meer al leen voor. „Na de geboorte van ons kind wilde ik korter gaan werken en dat is bij Van Houte allemaal goed in te passen. En mede door de groei van het werk assisteert Doris Baaij me nu en dat is goed voor de continuïteit van het werk en het bedrijf', zegt Cobie Scheermeijer. Areaplan Kristal VAN RQDU :ja heeft wn tjow nmn ek, t-vvratwc- v.v fvxnjt**»". alt me» name tn Je mad t- «fenigwdH- ....r aai. en «ren n?ftesertotiev- utstra Frezza Holland b.v. Trondheim 2 2993 LE Barendrecht T 0180 - 44 13 60 F 0180 - 44 13 80 www.frezzaholland.nl info@f rezzaholland. nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 35