,Onze bezoekers moeten zin krijgen om interieur te veranderen' ,Wie echt iets moois wil, gaat naar Van Houte toe' vernieuwd verfrissend Auguri Van Houte Wonen! Opening Verkoopleider Michel van As biedt klassiek en modern Van Houte José Kruize biedt knalkleuren naast natureltinten Donderdag 24 maart 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT wonen PAGODA Stevinweg 1f Tholen, tel. 0166-609222, fax 0166-609223 Ui Stevinweg 1, Tholen Van elke meubellijn kent hij de details, want hij heeft mede de collectie samenge steld. De 33-jarige verkoop leider Michel van As uit Tholen is met zijn collega's klaar voor de Paasshow. Hij is meegegroeid met de ver nieuwing van Van Houte Wonen. „Als deTholenaren straks een rondje gaan fiet sen, kunnen ze even bij ons rondkijken en koffie drin ken. Ze moeten zin krijgen om het interieur te verande ren en hier kun je daarvoor ideeën opdoen." Michel van As is in zijn nopjes met de vernieuwing. „Je kunt hier alles laten zien, dat is heel belangrijk voor de klant. Niet alleen een lage kast of een dressoir, maar ook een hoge kast. En dat allemaal veel overzichtelijker dan in Sint-Maar tensdijk. We kunnen ons hele bre de programma ronen, veel meer de diepte in. Het werkt ook gemakke lijker met beneden modern en se mi-modern en boven de klassieke meubelen en de slaapafdeling. De twee verdiepingen stralen twee ver schillende sferen uit. De traditio nele klant van Van Houte kan nog steeds perfect bij ons terecht, maar daarnaast bieden we ook de jonge ren die de voorkeur geven aan mo derne meubelen, een prima keuze. De uitstraling van ons pand leent zich daar ook uitstekend voor." Jonger publiek De verkoopadviseur komt uit het wit- en bruingoed, maar heeft zich de meubels snel eigen gemaakt. „Met klanten omgaan was ik ge wend, maar sinds twee jaar werk ik bij Van Houte met een ander pro duct. Ik heb heel veel interesse in interieurs en met het bezoeken van fabrikanten en de meubelbeurs in Nieuwegein raak je snel eigen in deze branche. Eind augustus vorig jaar zijn we begonnen met de in koop voor deze opening en we hebben nu een unieke collectie met heel weinig doublures in de regio Tholen/West-Brabant. Deze ope ning bood ons de mogelijkheid om het assortiment uit te breiden met o.a. bankstellen van de Zwitserse fabrikant De Sede. Met het Itali Michel van As: „de bewaking van de kwaliteit is een sterk punt bij Van Houte Wonen. aanse merk Minotti zijn we nog in onderhandeling. Die heeft lager zittende bankstellen voor een wat jonger publiek. Daarvoor hebben we ook een speciale Wauww-studio ingericht met meubelen in felle kleuren. Blij zijn we ook met de moderne Italiaanse bankstellen van Nicoletti en Calia. Hier in Tholen hebben we veel meer ruimte dan in Sint- Maartensdijk, zodat we nu zeven modellen van één lijn kunnen laten zien. Wat kasten betreft, zijn we trots op de producten van het Duitse Holtkamp. Ook een Neder landse fabrikant als Cloak levert moderne, stoffen bankstellen. Leer is soms wat kouder dan stof, zodat we beide mogelijkheden aanbie den. Vrij exclusief zijn ook de Duitse bankstellen van Hans Kauf- feld. Van dat merk heb je een basis- bank met heel veel mogelijkheden tot uitbouw." Hoogwaardige kwaliteit Michel van As haast zich om dui delijk te maken, dat de klassieke af deling bij Van Houte Wonen abso luut geen ondergeschoven kindje is geworden. „Integendeel, ook de klassieke afdeling is hier in Tholen verdubbeld. Ook daarvoor geldt. dat de keuzemogelijkheden voor de klant veel overzichtelijk zijn gewor den. De klassieke meubelen wor den grotendeels door Nederlandse, ambachtelijke bedrijven gemaakt. Eiken is er nog steeds, maar dan wel met kersenlak, blank, antieldak of in de koloniale kleur. Oerneder- landse fabrikanten als Raanhuis en Paul Hofstede leveren goede pro ducten. Ook de kersen meubelen van Mulleman en Van Hoof zijn van hoogwaardige kwaliteit." De moderne en klassieke meubel- lijn zijn qua presentatie goed te on derscheiden. „Beneden is het strak ker en ruimer opgezet met betonnen paden, die passen bij de moderne meubels. Boven daarente gen is de inrichting warmer met vloerbedekking en meer accenten op de accessoires. Een aparte ruimte is gereserveerd voor de relaxfauteuils met o.a. elek trische en handverstelbare stoelen van de Noorse fabrikant Northern Comfort en de Nederlandse fa briek de Toekomst. Niet alleen in de woonkamer zie je dit soort .luie'stoelen. Ook in de eetkamer- stoelen zie je die trend. In eigen huis Een sterk punt van Van Houte Wonen is volgens Michel van As de bewaking van de kwaliteit. „We proberen zoveel mogelijk in eigen huis te doen, dan heb je overal zelf controle op. Ons naaiatelier en on ze eigen ploeg stoffeerders zijn pluspunten die mede onze positie op de markt bepalen, naast de de gelijke en exclusieve producten. We doen alles, we kennen ook alle facetten en bieden een totaalinrich ting. Fabrikanten geven in onze nieuwe showroom ook uitleg bij hun producten, zoals bijvoorbeeld het samenstellen van een hele kas- tenwand." Van Houte Wonen bekent volgens Michel van As kleur door het pre senteren van een evenwichtig assor timent. „We hebben een vrij exclu sieve collectie, maar ook een mooie middenklasse tegen aantrekkelijke prijzen. Ook voor voordelig tapijt kun je bij ons terecht. In het voor jaar krijgt men weer plannen om te vernieuwen en je merkt het al, dat het economisch weer beter gaat. Ook van de nieuwbouw aan het Waterfront Tholen profiteren we. Daar krijgen we veel klanten van. En straks zijn we op ons Paasbest!" Het verkoopteam van Van Houte Wonen bestaat naast Michel van As uit Lia de Groot, José Kruize, Lisa Van Maren, Marianne Beens, Marlies Wijkhuizen, Adriaan Ja- cobse en Mariët van Houte. „Ik heb er heel veel zin in!" José Kruize is als specialist op het gebied van bed-, bad- en tafelmode klaar voor de Paasshow in Tholen. „Alles ziet er spie en span uit. Wie echt iets moois wil hebben, die gaat naar Van Houte toe. De 35-jarige verkoopster uit Tho len werkte acht jaar aan de Markt in Sint-Maartensdijk, waar ze de linnen afdeling geleidelijk aan uit bouwde tot een prachtige collectie. „Ik heb er zo mijn plezier in, ik vind dit werk helemaal geweldig. Met twintig andere collega's uit heel Nederland maak ik deel uit van de linnenclub, die actiematige aanbie dingen doet. Daarnaast heb ik de ruimte gekregen om een eigen col lectie samen te stellen aan de hand van beursbezoeken. Zo kunnen we hele leuke bedmode zoals dekbed den en bedovertrekken laten zien, zowel voor kinderen als volwasse nen. En natuurlijk leveren we de matrassen en bedden ook. En wie nog gewoon onder de dekens slaapt, die kan hier lakens in flanel, velours of katoen krijgen." Knalkleuren zijn volgens José Krui ze de trend bij het bedlinnen. „Fuchsia, geel en aquablauw, maar klassieke aardetinten en natureltin ten zijn er natuurlijk ook nog steeds. Wie in de watten gelegd wil worden, kan bij ons terecht. Men kan kiezen uit een hele mooie stoffencollectie en wij maken het op maat. Speciaal wil ik dekbed overtrekken van het Italiaanse merk Ballore noemen. En het Zwitserse bedlinnen met hele aparte dessins van Christian Fischbacher, die ook vitrage en gordijnen heeft." Verrassend Ook badlinnen is er bij Van Hou te Wonen te kust en te keur. „In alle prijsklassen, ja voor ieder bud get hebben we wat leuks. Ook hierbij probeer ik wat meer te bie den dan het geijkte programma. We hebben verrassend nieuwe dingen. Carvö handdoeken ma ken onderdeel uit van ons mooie badlinnen, evenals badjassen van Benneton en Joop. Bad- en toilet- matten hebben we in passende kleuren. Ook met het tafellinnen kun je het interieur heel feestelijk maken. We hebben tafellakens, lopers en passende servetten, trendy en chi que. Ook hierbij is maarwerk mo gelijk. In Sint-Maartensdijk waren we aan de Markt meer een winkel die de wat oudere, klassieke klant bediende. Dat blijven we in Tho len natuurlijk doen, maar met trendy linnen gaan we ook de jon geren een hele lijn presenteren. We zijn echt vernieuwend bezig. Toch willen we laagdrempelig blij ven. Daarom proberen we te sti muleren dat mensen gewoon even binnenlopen. Vrijblijvend kunnen ze zich oriënteren, even rondkij ken. Er is heel veel te zien." Intiemer Naast de werkelijk prachtige collec tie is er bij Van Houte Wonen vol gens José Kruize nog een pluspunt. „Je wordt hier heel fijn geholpen. Dat kan omdat het wat intiemer is, ook al zitten we ten opzichte van Sint-Maartensdijk nu in een heel groot pand. 'Maar een stukje extra advies blijven we geven, daar ma ken we ons sterk voor. De klanten komen soms heel geïnformeerd binnen, maar deskundig advies stellen ze veelal op prijs. Wij kun nen ze ideeën aan de hand doen en mensen willen ook uitleg over de samenstelling van de stof, e.d." De linnenafdeling bevindt zich op de eerste verdieping even voorbij de infobalie. „Het is nog best even wennen hier en we moeten ons nog gaan bewijzen, maar met zo'n mooie collectie zal dat zeker gaan lukken", zegt José Kruize. José Kruize:Van Houte Wonen is echt vernieuwend bezig op het gebied van bed-, bad- en tafellinnen. IB NICOLE

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 31