5 3 Fancyfair Maartenshof 2449 euro Plaatselijk nieuws Heerlijk voor Pasen: VERF NODIG? Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 24 maart 2005 Inzameling rommelmarkt grote kreukels levende paling emmertje Hollandse Nieuwe ca. 15 stuks 8,95 DEURLOO Overleg Kuipersdreef Rijverbod van 3 uur Bromfietser bekeurd Ongeluk loopt goed af Judith Geuze wint festival Eerste rit M.A.C. Wegmisbruiker gefilmd Klaverjassen Paaszang met Vision Auto in de sloot Hommel en Etiënne strijden om biljarttitel Predikant beroepen Paaszangavond Kaartkampioenen van WHS Inleveren voor rommelmarkt Dames maken Paasstukjes Speldje FNV De Bron naast Rehoboth Wandelen met bulldog Geslacht in eigen slagerij Sportzaak J&C verdwijnt Creatief met eieren Paasklaverjastoernooi Subsidie kerk Dominee beroepen Jeugdschutter verrast Jeugdsoos op zolder Sloop landbouwschuur Huis Deestraat pittiger Bolier erelid Excelsior Tholen Op koninginnedag organiseert Scou ting Heenetrecht :n stichting Chris telijk jongerenwerk weer een rom melmarkt. Op zaterdag 2 april komen vrijwilligers langs de deur om spul len voor de rommelmarkt in te zame len. Alles is bruikbaar, behalve bank stellen en witgoed. Op zaterdag 23 april kunnen ook nog artikelen wor den ingeleverd bij de schuur aan de Eeweg. mossel- en zeevishandel Contre'Escarpe 11, Tholen tel. 0166-603799 Advertentie I.M. Bewoners van de Kuipersdreef heb ben met wethouder F.J. Goossen overleg gevoerd over de al lang sle pende kwestie van de grond achter een rijtje huizen dat als speelterrein en hondenuitlaat wordt gebruikt. Voor de herinrichting heeft de ge meente een schets gemaakt, waarbij een aantal bomen zullen verdwijnen. Er komen kolken voor de wateraf voer en een iets hoger pad. De bewo ners legden opnieuw hun verzoek op tafel om grond te mogen kopen, zodat de achtertuin groter wordt. Wethouder Goossen zegde toe dat in b. en w. te zullen bespreken, maar veel kans geeft hij de bewoners niet. „Het is een kwetsbaar gebied met weinig groen, zodat we goed moeten overwegen of we hier grond gaan verkopen." In de nacht van vrijdag op zaterdag kreeg een 41-jarige inwoner door de politie een rijverbod opgelegd van drie uur. In de Simon Lindhoutstraat werd de automobilist aangehouden voor een blaastest. De man bleek 1,9 keer teveel alcohol te hebben genut tigd. Op de Grindweg kreeg zaterdagmid dag een 16-jarige jongen een bekeu ring, omdat hij op een brommer reed die niet voorzien was van een gele plaat en hij ook zijn bromfietscertifi caat niet kon tonen. Een 18-jarige jongen reed donder dagmorgen omstreeks 9.32 uur met zijn auto de Oud-Vossemeersedijk af. Door een stuurfout verloor hij de controle over zijn auto, waardoor hij met zijn auto in de sloot belandde. Door het eenzijdig ongeval raakte de auto zwaar beschadigd. De bestuur der kwam er met enkele snijwondjes nog goed van af. In het lokaal van muziekvereniging Concordia werd zaterdag voor het eerst een festival voor haar eigen leden gehouden. Voor de nieuwe ac tiviteit was veel belangstelling. De opzet van het festival was om muzi kanten solo of in kleine ensembles te laten spelen voor publiek. Dirigent Marcel Hartendorp en Judith van Boven gaven iedere deelnemer een beoordeling met opbouwende kri tiek. Aan het eind van de middag werden de juryrapporten uitgedeeld en de winnaars bekend gemaakt. Ju dith Geuze kreeg voor haar optreden op klarinet de beste beoordeling. Zij speelde het nummer Romance van de componist Karl Czerny. De prijs voor het aankomend talent ging naar saxofonist Anco Westdorp. Zijn ver tolking van Prince Ali, gecompo neerd door Alan Menken viel goed in de smaak bij de jury en het publiek. Concordia ziet terug op een succes vol festival en hoopt het concours voor de leden meer te organiseren. De eerste auto-oriëntatierit van M.A.C. is gewonnen door J. de Graaf. De rit was uitgezet door Han van Vossen in de omgeving van Sint- Maartensdijk. De tweede oriëntatie- rit wordt op zaterdag 23 april georga niseerd. Uitslag klasse A: 1. J. de Graaf 91 strafpunten; 2. C. de Jonge 111 p.; 3. R. Eversdijk 131 p.; 4. N. de Koek 132 p.; 5. J. Leendertse 137 p.; 6. K. Franje 151 p.; 7. C. Smits 164 p.; 8. F. Simons 183 p.; 9. J. Goe- degeburen 240 p. Uitslag klasse B: 1 J. Nicmantsvcrdriet 196 p.; 2. Fam. de Pieper 247 p.; 3. G. Fase 380 pun ten. Tijdens video-surveillance is woens dagmiddag hel rijbewijs ingenomen van een 35-jarige motorrijder uit Wocnsdrecht. Bij deze surveillance werden opnames gemaakt voor het televisieprogramma Wegmisbruikers dat door SBS6 wordt uitgezonden. De motorrijder werd gedurende zijn rit over het eiland Tholen steeds ge volgd en op film vastgelegd. Binnen de bebouwde kom hield de motorrij der zich aan de snelheid, maar hier buiten liep de snelheid op tot 145 ki lometer [ter uur in plaats van de li miet van 80 kilometer per uur. Rond 16.45 uur werd de motorrijder op de Nieuwe Postweg aan de kant gezet, waarna de motorrijder zijn rijbewijs moest inleveren. Uitslag klaverjasclub Stad Tholen van de op 17 maart gehouden wed strijd: 1Monique Keijzer 5276 pun ten: 2. Peter Luten 5218 p.; 3. Marja Snepvangers 5119 p.; 4. Leen Hage 4986 p.; 5. Nelly Bestman. Uitslag wedstrijd 10 maart: 1. Julian Poot 5255 p.; 2. Marie Verkerke 4920 p.; 3. Herman Oldenburg 4864 p.; 4. Aad Volwerk 4783 p.; 5. Her man Perk 4641 punten. Op Eerste Paasdag wordt in het kerk gebouw van de Hervormde gemeen te een paaszangdienst gehouden, waarbij het gospelkoor Vision zal op treden. Ds. P. de Graaf uit Zevenber gen verzorgt een korte meditatie. Tij dens de zangdienst wordt er een collecte gehouden voor Stichting De Hoop, die hulp biedt aan verslaafden en aan hun familieleden. De zangbij eenkomst begint om 18.30 uur. Op de Langeweg belandde donder dagavond omstreeks 19.45 uur een 79-jarige vrouw uit Den Haag met haar auto in de sloot. De vrouw had in een flauwe bocht de controle over haar auto verloren, waarna ze aan de linkerzijde van de weg in de sloot tot stilstand kwam. De bestuurster liep een pijnlijke knie op en stelde zich onder behandeling van een dokter. Door het eenzijdig ongeval raakte haar auto rondom beschadigd. In de twintigste speelronde van bil jartvereniging De Treffers maakte Jos Hommel een serie van 18 caram boles. In 23 beurten speelde Sjaak Etiënne de kortste partij, terwijl Jos Hommel met 2,92 het hoogste ge middelde noteerde. Met nog twee speeldagen voor de boeg gaat de strijd om het clubkampioenschap tussen Jos Hommel en Sjaak Etiënne. De uitslagen van de laatste speelron de zijn: J. Etiënne-K. Hommel 10- 4,52; N. Rooijakkers-A. Hommel 9,83-10; A. Deurloo-N. Rooijakkers 6,66-10; A. van Daalen-L. van Wezel 8,98-10; A. Deurloo-A. van Daalen 10-5,31; P. Goossens-J. Hommel 0,46-10. Op zaterdag 2 april wordt de finale van de bekercompetitie ge speeld. Sint-Annaland De Gereformeerde Gemeente heeft een beroep uitgebracht op ds. B. van der Heiden uil Alblasserdam. In het kerkgebouw van de Her vormde gemeente wordt zaterdag avond een Paaszangavond gehou den met als thema 'Daar boven juicht een grote schaar'. Medewer king verlenen het christelijk ge mengd koor VZOS en mannenkoor DEV, onder leiding van dirigent Rinus van Gorsel, het jongerenkoor The Young Voices onder leiding van Mario Riedijk en het kinder koor Soli Deo Gloria onder leiding van Heieen Troost. Naast koorzang is er ook veel samenzang van Paas- liederen. De koor- en samenzang wordt muzikaal begeleid door de organisten Leen Heijboer en Lené de Graaf. De algehele leiding heeft ds. P.C. Hoek van de Hersteld Her vormde gemeente. De aanvang is om 19.30 uur. Op donderdag 31 maart houdt het christelijk gemengd koor VZOS een open repetitieavond. Het bestuur zoekt nieuwe zangers om het koor in optimale conditie te houden. In de kantine van voetbalvereniging WHS werden vrijdag, na de laatste kaartavond van het winterseizoen, de prijzen uitgereikt. Tannie Fase werd kampioen bij het jokeren. Kees Noordhock bij het petoeten en Ria Vermaas bij het klaverjassen. Na de drie gespeelde wedstrijden telden de beste twee resultaten mee voor het eindklassement.. Ook waren er op de afsluitende wedstrijd nog dagprijzen te winnen. Deze gingen naar Dinie van Vossen bij het jokeren. Kees Noordhoek bij het petoeten en André van Ast bij het klaveijassen. Voetbal vereniging WHS wil volgend sei zoen opnieuw enkele kaartavonden organiseren in de kantine. Leden van de koninklijke fanfare Accelerando komen zaterdag 26 maart en 23 april spullen ophalen voor de rommelmarkt, die weer op Koninginnedag wordt georgani seerd in de veilinghallen. Ge vraagd wordt om de spullen tussen 9.30 en 12.00 uur gereed te zetten. Door middel van de huis-aan-huis verspreide gele kaart kunt u aange ven dat u iets gereed heeft staan. Op zaterdag 2 april kunnen spullen ook tussen 11.00 en 12.00 uur wor den afgeleverd bij de schuur van Koos Boon aan de Ooststraat. Op Oud Kempen te Stavenisse heb ben de leden van de Plattelandsver eniging bij José en Diana Smits paas- decoratics gemaakt. De zeventien leden maakten een ei van piep schuim, dat werd opgemaakt met pailletten, lint en diverse decoraties van groen, bloemen, kuikentjes en ei tjes. Na afloop van een gezellige bij eenkomst keerden de leden met een paasstukje huiswaarts. Op 20 april staat voor de Plattelandsvrouwen het jaarlijks reisje op het programma. Stavenisse In de Stove kreeg H. van de Wak ker vrijdagavond een speldje omdat hij 40 jaar lid is van de vak bond FNV. Ook voor C. Andriesse was er een speldje. Hij is 25 jaar lid. Dat is ook A. van Ierland, maar hij was niet aanwezig op de jaar vergadering van de afdeling Tho len van FNV Bondgenoten. Het nieuwe lokaal voor de jeugd- activiteiten naast de kerk van de hervormde gemeente Rehoboth aan de Westvest heeft een naam gekregen. Het gebouwtje gaat De Bron heten. Yvette van Dijk en Jiska Visser, deelnemers aan het jeugdwerk, verzonnen de naam. Ze brachten het in verband met de naam Rehoboth, een plaats in Pale stina waar Isaak een put had gegra ven (Gen. 26:22). De Bron is al in gebruik voor de zondagneven- dienst voor de jeugd en de soos van de jeugd. Voor de hondenliefhebbers is er op Eerste Paasdag een bijzondere ac tiviteit. Evenals vorig jaar wordt er een Paasloop georganiseerd. De wandeling is bedoeld voor bezit ters van bulldogs en bulldog gere lateerde honden. De wandeling start om 11.30 uur vanaf partycen trum Haestinge. Met de honden wordt een wandeling gemaakt door het natuurreservaat Pluimpot. Ook kunnen de honden een duik nemen in de Oosterschelde. Onderweg .zijn er enkele stops, waarbij de honden kunnen drinken en de be zitters van de honden soep krijgen aangeboden. Om 16.00 uur wordt de ontmoeting Donderdag, vrijdag en zaterdag B Dinsdag en woensdag Malse biefstuk Varkensfilet Boerenhamlappen Verse kipschnitzels Saucijzen nmVwkens Kip-pilaf kantenklaar 1 kg 500 gr 500 gr 500 gr. 4,50 2,25 5,- PAASROLLADE rund, varkens, kalkoen of kip v.a. '7,50 per kilo 250 gr 3,25 Kip-pilaf kantenklaar 500 gr. €3,75j 500 gr. 4,50 Speciaal voor de pasen LAMSVLEES uit eigen slagerij!! Gourmet-, steengrill, fondue-, salade- en hapjesschotels Coburger rauwe ham 100 gram 1,50 Runderrollade 100 gram 1,25 Paas kip/meloensalade 100 gram 1,20 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. met de hondenliefhebbers afgeslo ten met een maaltijd. Meer infor matie over deze activiteit is ver krijgbaar bij M. de Laat, tel. 06-24664!65. Voorzitter Ph. Wouterse van mid- dentandsvereniging Smalstad be kritiseerde maandagavond op een VVD-vergadering in de Zeeuwse Babbelaar de weigering van de ge meente om toestemming te geven voor verplaatsing van sportzaak J&C naar het voormalig pand van Puk en Muk in de Molenstraat. „Doodzonde, want dat betekent dal er een sportzaak weggaat." Be stemmingsplan Kom blijkt de oor zaak te zijn. De huidige ondernemers Jan Leeu wenhaag en Ko Stoutjesdijk willen hun sportzaak verkopen en daar voor zijn ook gegadigden, maar die willen naar een ander pand. Dat perceel heeft echter een woonbe stemming. Bij het nieuwe plan Kom is uitgegaan van een kern winkelgebied om de winkelvoor zieningen zoveel mogelijk te con centreren, wat in het belang van consumenten en ondernemers is. Wethouder F.J. Goossen onder schreef het beleid van de gemeen te. Hij vond niet dat alles maar moet kunnen. „Niet alles hoeft te wijken als er zo'n verzoek komt. De wet op de ruimtelijke ordening is één van de grootste bescher mingmiddelen voor de burger", zei de wethouder. De Plattelandsvrouwen gingen op de laatstgehouden ledenbijeen komst creatief aan de slag met lege eierschalen. De 40 aanwezige dames moesten zelf de schalen van tevoren verzamelen, zodat er in de gezinnen van de leden heel wat uit smijters, omeletten en roereieren zijn gegeten. Nadat de voorzitter de avond had geopend met enkele huishoudelijke mededelingen kre gen de dames enkele voorbeelden te zien van gemaakte decoraties met eierschalen. Nadat iedereen een keus had gemaakt gingen de leden aan de slag met cornus tak ken, tulpen, irissen, blauwe druif jes, allerlei groen en de eierscha len. Aan het eind van de avond en na het drinken van een glaasje ging iedereen met mooie kunstwerken naar huis. Klaverjasvereniging De Pende laars organiseert vrijdagavond in café De Zeeuwse Babbelaar een paasklaverjastoernooi. Deelnemers kunnen zich vanaf 19.30 uur in schrijven voor deze wedstrijd, die om 20.00 uur begint. De uitslagen van de laatstgehou den speelronde in de clubcompcti- tie zijn: 1. J. van Zetten 5053 pun ten; 2. P. Bazen 4774 p.; 3. R. van Putten 4761 p.; 4. L. Kampman 4758 p.; 5. J. van Splunter 4546 p.; 6. A. van Zetten 4287 p.; 7. M. van der Molen 4114 p.; 8. A. Hogen- doorn 3571 punten. Scherpenisse De Hervormde Gemeente krijgt van de provincie een bijdrage van 2500 euro in de onderhoudskosten van het monumentale kerkgebouw over 2004. De subsidie is twintig procent van de gemaakte kosten. Ds. J. Lohuis van de Hervormde gemeente heeft in korte tijd zijn derde beroep ontvangen. Nadat hij bedankte voor de beroe pen vanuit Sirjansland en Gouds waard kreeg hij een beroep van de Hervormde gemeente te Harskamp. Hij moet voor zaterdag 9 april be slissen op hij het beroep aanneemt. Roy Nieuwenhuis zorgde voor een verrassing bij de voorjaarsschie- ting van schuttersvereniging Clo- veniersgilde. Als jeugdlid won hij de hoofdprijs. Het was een schie ting op eigen gemiddelde» en op aangepaste doelen: 1. Roy Nieuwenhuis 1,73; 2. Conja v.d. Gouwe 2,04; 3. Hans Kloet 2,39; 4. Peter v.d. Gouwe 2,87; 5. Peter Suurland 3,21; Lené Kop- penhol 3,29; 7. Frans Nieuwenhuis 3,83; 8. Maurice Guitenaerde 3,86; 9. Toos de Wilde 4,14; 10. Kees Jansens 4,33. Op de zolder van het oude ge meentehuis wordt zaterdagavond weer een Alpha-jeugdsoos gehou den. Tussen 20.00 en 23.30 uur kunnen de jongeren elkaar weer ontmoeten. Ook kan men zich vermaken met onder andere een airhockey- en pooltafel. Meer informatie over de soos is te vinden op www.alpha- jeugdsoos.tk. Poortvliet De zwarte landbouwschuur aan de Stoofstraat 17 wordt gesloopt. Er voor in de plaats komt een woning met een berging. De welstands commissie boog zich over de schets voor de nieuwbouw en stel de vast dat er van de schuur niets meer terugkomt. Voorzitter H.J. Groenenwegen: „Het karakter van de schuur komt nooit meer terug. Er vindt een verandering van func tie plaats." Volgens burgerlid L. Dcurloo komt er op het dak een pan die nu ook op de schuur ligt. Een groot exem plaar die in de bouw een mulden- pan wordt genoemd, een verbeter de Hollandse pan, een platte pan met kop- en zijsluiting. Groenen wegen zei 'node' akkoord te gaan met de aanvraag van A.M. van Dijke, maar betreurde het dat er (weer) een karakteristieke boeren schuur op Tholen verdwijnt 'zon der dat er iets terugkomt om die schuur te vervangen.' Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADMSERING Schilderspeciaalzaak Eendrachlsweg 13 Tholen0166-604923. Advertentie I.M. Voor het vergroten van de woning aan de Deestraat 1 van C. Kot wordt de dakhelling wat stijler dan gepland. Kot kwam dal overeen nadat hij zijn schets voor de ver bouwing aan de welstandscommis sie had laten zien. De zijgevel van de woning is van de openbare weg goed zichtbaar. Voor de commissie was het zelfs een 'zichtgevel'. In het ontwerp voor de woning waren in deze gevel verschillende ramen opgeno men, maar dat waren er voor de commissie te veel. Kot werd gead viseerd er een aantal uit te laten. Het dak wordt wat stijler, zodat het geheel er wat 'pittiger' uit komt te zien. Op de jaarlijkse ledenvergadering van gymvereniging Excelsior is Rina Bolier benoemd als erelid van de vereniging. Ook Joke Eikelen boom werd in het zonnetje gezet. Zij kreeg namens de KNGU een speld aangeboden wegens haar 25- jarig lidmaatschap. Het bestuur van Excelsior was blij met de grote opkomst bij deze jaarvergadering. Na het lezen van de notulen en het jaarverslag volgde een financieel verslag, waarbij duidelijk werd dat de vereniging na lange tijd het jaar positief heeft afgesloten. Ook de nieuwe statuten werden door alle stemgerechtigde leden aangeno men. Janny Tichem werd voor een periode van vier jaar opnieuw ge kozen als bestuurslid. Na de rond vraag werd er nog gezellig ge sjoeld met elkaar. ZIE VERDER PAGINA 19 M. van de Ree (links) koopt op de fancyfair een schilderij wijlen J. de Graaf met de arbeiderswoninkjes aan de Blauwstraat en de Ark. De fancyfair van de evenemen- tencommissie in het woonzorg centrum Maartenshof in Sint- Maartensdijk heeft zaterdag 2449 euro opgebracht. Het geld is be stemd voor de activiteiten die voor de ouderen worden gehou den. Er is voor elk wat wils in de re creatiezaal van het centrum. Kin deren kunnen er grabbelen, knik keren, bussen gooien en papieren eieren uit een 'paasboom' pluk ken. Of meedoen aan het kurken- spel. Er kan ook gesjoeld worden en enveloppen worden getrokken. Er zijn bloemen en bloemstukjes te koop, babbelaars, cake, koek jes, appels, en verse oliebollen die buiten worden gebakken. Bezoekers kunnen ook raden naar de prijs van een volle boodschap penmand en een grote glazen vaas met spekjes. Ook de 'welfare" van het Rode Kruis is present met zelfgebreide spullen, 's Middags wordt er een loterij gehouden. In de gang bij de ingang is een rom melmarkt met boeken, cd's, knuf fels en klein huishoudelijk spul. Bezoekers kunnen aan de tafeltjes koffie of thee drinken. Bewoners en bezoekers raken er in gesprek. De boodschappenmand werd ge wonnen door C. Nijl-Janse. De fancyfair wordt verzorgd door bewoners en vrijwilligers. Het geld wordt gebruikt voor activi teiten voor de bewoners. Er kan materiaal voor worden aange schaft, maar ook kunnen de kos ten van een gezamenlijke maal tijd er door gedrukt worden. Ook kan er voor mensen van buiten Maartenshof korting worden ge geven op een toegangskaartje voor bijvoorbeeld een zang- of to neelavond. Predikbeurten Goede Vrijdag 25 maart en Eerste en Tweede Paasdag 27 en 28 april THOLEN HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Vernooij. zo 9.30 u. ds. Vernooij, openbare be lijdenis 18.30 u. ds. Van Weelden. Oud-Al- blas. ma 9.30 u. ds. Vernooij. HERSTELD HERV. GEMEENTE vr 17.30 u. ds. Joppe. zo 9 u. ds. Hoek, St.-Annaland. 18.30 u. ds. Koppelaar, Abbcnbroek. ma 11.15 u. ds. Blom, Poortvliet. HERV. GEM. IMMANUEL do 19 u. da. Van der Poll. vr 19 u. avondgebed. za 19 u. avondgebed. zo 10 u. da. Van der Poll. GEREF. KERK do 19 u. ds. Broere. vr 19 u. ds. Broere. zo 10 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK do 19 u. ds. den Boer. zo 10 en 18.30 u. ds. Den Boer. ma 9.30 u. ds. Uitslag, Kerkwerve. GEREF. GEM. vr 19 u. ds. De Jongste. zo 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. ma 10 u. ds. De Jongste. CHRISTENGEMEENTE zo 10 u. dhr. Van der Wiel, Paasviering in de Stoelemat, Bergen op Zoom. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. zo 10.30 u. prof. dr. Cossée, Rotterdam. R.K.-KERK do 19 u. Regioviering Halsteren, vr 19 u. kruisverering, za 19 u. Paaswake, zo 11 u. eucharistieviering, ma 11 u. Regioviering, eucharistievie ring. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. De Graaf, Waalwijk, H.A. zo 10 u. kand. Prosman, Woerden. 18.30 u. ds. De Graaf, Zevenbergen, ma 10 u. ds. Smit, Katwijk a.d Rijn. GEREF. KERK vr 19 u. dhr. Jansen, Oud-Gastel, zo 10 u. mevr. Koppenaal-van Put ten, Stellendam. CHR. GEREF. KERK vr 19 u. ds. Den Boer zo 10 en 18.30 u. ds. Van der Ham. 14.30 u. ds. Den Boer. ma 9.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. vr 19.30 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 10 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 15 u. kryisweg vrijwilligers. 17.30 u. kruishulde. za 19 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Vergunst, Ridderkerk, zo 10 u. kand. Boer, Nieuw-Bcijer- land. 18 u. ds. Harteman, Hilversum. ma 10 u. ds. Catsburg, Goes. HERSTELD HERV. GEMEENTE vr 16.30 u. ds. Hoek. zo 11 u. ds. Hoek. 16 u. ds. Groenenberg, Oud-Beijerland. ma 9 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. vr 19 u. leesdienst. zo 9, 14 en 18.30 u. leesdienst. ma 9 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. vr 19 u. leesdienst. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. ma 9.45 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. kand. Komaat, Strijen. zo 11 u. ds. Willemsen, Dirksland. 18 u. ds. Van Binnendijk, Capelle a/d IJssel. ma 10 u. ds. Verboom, Bleskens- graaf. OUD GEREF. GEM. (diensten in kerkgebouw Herv. Gem.) do 19.30 u. ds. Gerritsen, zo 8.45 en 15 u. ds. Gerritsen, ma 15 u. ds. Gerritsen. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE vr 19.30 u. ds. Joppe. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. ma 9.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH vr 19 u. ds. Van der Veer, Gouda, zo 10 u. kand. Walhout, Kapelle. 19 u. ds. De Haan, Oosterland. OUD GEREF. GEM. vr 19.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. vr 19.30 u. leesdienst. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Volk, Nieuw-Lekker- land. zo 9.30 u. en 14.30 u. ds. Lohuis. ma 9.30 u. ds. Lohuis, H.D. GEREF. GEM. vr 19 u. ds. Brugge. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. ma 9.30 ds. Brugge (openb. bel.). VRIJE HERVORMDE GEM. vr 19 u. ds. Van der Sleen. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. ma 9.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE vr 19 u. ds. Blom. zo 10 en 18 u. ds. Blom. ma 9.30 u. ds. Blom. GEREF. KERK do 19 u. ds. Broere (H.A. in Tholen). vr 20.15 u. ds. Broere. zo 10 u. ds. Krol, Gorinchem. 14.30 u. ds. Broere. GEREF. GEM. vr 19 u. stud. Van Manen, Krabben- dijke. zo 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Brugge, Scherpenisse. ma 10 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Van der Ploeg, Rotter dam. Weekenddiens ten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Antwerp sestraat 101-103, tel. 0164-259890. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11 -12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ncd. Rode Kruis afd. Tholen. Voor reser veringen tel. 06-30796206. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18.30-19 u. Tholen, ingang Regentessestr. wo 10.30-11.30 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u„ tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u„ tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0166-667337. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIESTELLING (CIZ) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030-' 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLIJF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG KOBALT Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0164-273633. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. ANGO Telef. spreekuur: elke di. 18-20 u., 0166-603277 (vragen ook via e-mail: ango-krista@zeelandnet.nl). HOOGWATERSTANDEN Donderdag 20 t/m vrijdag 28 nov. donderdag 20 12.12 - vrijdag 21 0.52-13.12 zaterdag 22 1.47 -14.02 zondag 23 2.32 -14.47 maandag 24 3.17 -15.32 dinsdag 25 4.02 -16.17 f woensdag 26 4.47 - 17.07 donderdag 27 5.37 - 17.57 vrijdag 28 6.24 -18.47 •ma 24/11 23.59 NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,6 MHz. Omroep Zeeland radio op 87,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735, 25 MHz kanaal 54 (ether). zo 9.30 u. ds. Geluk, Rotterdam. 17 u. kand. De Koning, Nieuw-Lek- kerland. ma 9.30 u. ds. Molenaar, Papen- drecht. GEREF. GEM. vr 19 u. ds. Van Dijk. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Van Dijk. ma 9.30 u. ds. Van Dijk (openb. bel.). OUD GEREF. GEM. vr 19 u. ds. Van der Meer. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK vr 19 u. mevr. dr. Timmers-Huigens, Lage Zwaluwe. zo 10 u. mevr. dr. Timmers-Hui gens, Lage Zwaluwe.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 2