Bastiaanse wint door afzeggingen geplaagde ronde van Vossemeer Next generation krijgt vervolg Zeven Thoolse turners in regiofinale Kop van Joth braderie en beachvolleybal Metske redelijk tevreden, De Winter houdt goed gevoel over FunX en BBC3 erbij op radio Activiteiten moest zijn: festiviteiten Goud in Meulvliet voor Rachel Suurland en Joyce Maas Donderdag 24 niaart 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Huilende nummer twee Stuk sterker Vroege ontsnappingen be paalden zaterdag het ver loop van de 57e wielerron de van Oud-Vossemeer. Zowel bij de elite/beloften als de dames was er al vroeg in de wedstrijd een kopgroep van zes renners die niet meer achterhaald werd door het peloton. Wilfried Bastiaanse en Arenda Grimberg gingen uiteindelijk met de hoogste eer strijken. De organisatie werd bij de elites, het hoofdnummer, geplaagd door liefst zeventien af meldingen. De twee Tho- lenaren in deze categorie - Peter Metske en Lauran de Winter - eindigden respec tievelijk als veertiende en twintigste. Bij de A-ama- teurs moest Arjan Kriger uit Tholen de strijd na een half uur staken. Beslissende slag Jonge re nraad vooral bekend bij volwassenen Dit jaar komt er weer een negen kernenslag voor jonge ren. Ook wordt er een beachvolleybaltoernooi gehouden. En om meer bekendheid te krijgen onder de jeugd zal de jongerenraad op een de braderieën met de 'Kop van Joth' present zijn. Dat blijkt uit het werkplan voor 2005 dat maandagavond in het Holland Huis door de jonge renraad Tholen (Joth) werd besproken. Of alle plannen worden uitgevoerd is echter nog niet zeker. Te weinig tijd Jongeren raad positief over feesten De feesten voor de jeugd onder de 16 jaar van de jonge renraad Tholen (Joth) krijgen een vervolg. Maandag avond besloot de raad in het Holland Huis in Scherpenis- se om na drie feesten onder de naam next generation er dit jaar weer drie te houden, in Tholen, Sint-Annaland en in Sint-Maartensdijk. De raad streeft er wel naar om meer jongeren te trekken. Hoge kosten Van de 22 Thoolse deelnemers aan de voorronde in Meulvliet gaan er zeven door naar de finale van het re giokampioenschap van de KNGU Zuidwest-Nederland. Ook hebben zich tien turnsters geplaatst voor de toestel finale. In Meulvliet kwamen zaterdag 263 gymnasten in actie van 25 verenigingen uit Zeeland, West- en Midden- Brabant. Eerste prijzen waren er voor Rachel Suurland en Joyce Maas van WIK Sint-Annaland. Uitslagen Tholenaren Op het podium wordt winnares Arenda Grimberg geflankeerd door Monique Verstraten rechtsen Sandra Rombouts links), met voor hen rondemiss Leonie Mosch. In een veld van 120 deelnemers werd hij zestigste. Van de zes koplopers in Vossemeer moest Brakkee op dertig kilometer van de meet lossen, om het drie ronden later zelfs helemaal voor gezien te houden. Met nog zes ron den te gaan sprongen Gcrwin de Regt en Joost Springintveld weg uit het peloton, dat in de resterende ronden helemaal in groepjes uit el kaar viel. Het tweetal hield de voorsprong vast en finishte direct achter de kopgroep. Uit dit vijftal reden Bink, Sulkers en Bastiaanse in de voorlaatste ronde weg. Ze wisten een kleine voorsprong te be houden en in de eindsprint op de Dorpsweg was de Hoogerheidenaar uiteindelijk de sterkste. Bink werd tweede, net als vorig jaar, maar pakte wél de leidersprijs door de meeste keren als eerste over de streep te komen. Oud Sint-Anna- lander John den Engelsman, die te genwoordig in Nijmegen woont, fi nishte als zestiende. De wisselbeker kreeg de winnaar uit handen van burgemeester Nuis. Marco van Haaften ontbrak in Vossemeer. De Stavenisscnaar reed in Haarlcm- merliede naar de 46c plaats. Zon dag finishte hij in Woensdrecht ais negentiende. Tim Dees uit Tholen, die bij de junioren rijdt, werd vier de in het West-Brabantse dorp. Uitslag elite/beloften (80 km): 1Wil- fried Bastiaanse, Hoogerheide; 2. Odwin Bink, Amsterdam; 3. John Sulkers, Din- teloord; 4. Mare Blok, Heinkenszand; 5. Rob Meiland, Hoogerheide; 6. Gcrwin de Regt, Nispen; 7. Joost Springintveld, Mijdrecht; 8. Wally Buurstede, St.-Wil- lebrord; 9. Andy Knijpinga, Utrecht; 10. Tom Cordes, Baarlc-Nassau; 11. Peter van Agtmaal, Huijbergen; 12. Dennis Lelyveld, Mijdrecht; 13. Leon Burger, Amsterdam; 14. Peter Metske, Poort vliet; 15. Stefan de Kok, Burgervecn; 16. John den Engelsman, Nijmegen; 17. Gerard Klijnhout, 's-Gravendeel; 18. Bob Verkooijen, Chaam; 19. Ronald Krijnen, Hank; 20. Lauran de Winter, Oud-Vossemeer. In de dameswedstrijd deed Arenda Grimberg, vorig jaar nog lid van de nationale selectie en nationaal kampioene in 2002, van zich spre ken. Door het ontbreken van Leon- tien Zijlaard-van Moorsel, die een punt achter haar carrière heeft ge zet, was dit een open wedstrijd vqor de 57 deelnemers. Grimberg ging er niet alleen vandoor, ook hier was er een kopgroep van zes. Ghita Beltman, Sandra Rombouts, Monique Verstraten, Crista Pirard en Cindy Pieters waren de mede vluchters die aanhaakten. In de eindsprint was Grimberg de sterk ste van het groepje. Verstraten wist de tweede plek te pakken. De Roosendaalse huilde van blijd schap, want vorig jaar kampte ze met ziekte waardoor ze hard heeft moeten werken om haar achter stand weg te werken. Na de kop groep finishte het peloton op dik een minuut achterstand. Bij de ruim zestig A-amateurs de marreerde Jurgcn Lindhout in de laatste ronde uit het peloton. Nie mand kwam hem achterna, zodat de Rotterdammer de eerste over winning in zijn carrière kon note ren. De leidersprijs was voor Mi chel Duinmayer. De enige Thoolse deelnemer in deze categorie, Arjan Kriger, reed de wedstrijd niet uit. Uitslag vrouwen (60 km): 1. Arenda Grimberg, Almelo; 2. Monique Verstra ten. Roosendaal; 3. Sandra Rombouts, Rijsbergcn; 4. Crista Pirard, Meer (B.); 5. Ghita Beltman, Haastrecht; 6. Cindy Pieters, Oostduinkerke (B.); 7. Sandra van Veghel, Rosmalen; 8. Jaccolien Wallard, Noordeloos; 9. Vera Koe- dooder, Bovenkarspel; 10. Inge Klep, Etten-Lcur. Amateurs A (60 km): 1. Jurgen Lind hout. Rotterdam; 2. Michel Duinmayer, 's-Gravcnhage; 3. Johan Peemen, Rijs bergcn; 4. Matti de Baat, Nieuw-Vosse meer; 5. Jordy Suijkerbuijk, St.-Wille- brord; 6. Eddy Hermsen, Ochten; 7. Ronald Roos, Hoogstraten (B.); 8. Jac- co Tettelaar, Maassluis; 9. Rein Jan Elenbaas, Goes; 10. Arno v.d. Veen, Meerkerk. Het wielerpeloton passeert de jury wagen in de Dorpsweg, met links Lauran de Winter en uiterst rechts Peter Metske. Lauran dc Winter reed voor eigen publiek en vond dat een bijzondere gewaarwording. „Je denkt er wel aan tijdens de wedstrijd, en er staan meer bekenden langs het parkoers dan anders." De 18-jarige Vosse- meerder maakte dit seizoen de overstap vanuit de junioren. „Hoe wel ik afgelopen winter een stuk sterker ben geworden, is de stap best groot", geeft hij aan. Het tem po lag zaterdag redelijk hoog, maar hij wist het bij te benen. „Dat er maar een beetje wind stond, was nu een voordeel voor me. Normaal ge sproken houd ik wel van een stevi ge bries", zegt De Winter. Hij kon zich af en toe van voren in het pe loton laten zien en finishte als twintigste. „Maar op het laatst deed er niemand meer wat en dat was best klote." Al met al hield hij een goed gevoel over aan zijn vier de wedstrijd op dit niveau. De Vos- semeerder rijdt nu bij het team Fondas van Willebrord Wil Voor uit. Zondag deed hij in het Belgi sche Mol mee aan een klassieker. De laatste keer dat Hoogerheidenaar Bastiaanse in Oud-Vossemeer als eerste over de streep kwam, was al weer meer dan tien jaar geleden. Maar zaterdag stond hij voor de vierde keer op de hoogste trede van het erepodium mét de Wim Tim mermanstrofee en dc bloemen van rondemiss Leonie Mosch. 'Basso' drukte in de eindspurt als eerste zijn wiel over de finishlijn. Een dag later moest hij in Woensdrecht met de tweede plek tevreden zijn. In de Dorpsweg schoot burgemees ter Nuis om drie uur 39 elites en be loften weg voor dc wedstrijd over tachtig kilometer. De laatste jaren is de animo voor het enige nog reste rende Thoolse criterium tanende. Met weemoed denken wielerlief- hebbers terug aan de tijd dat er hon derd coureurs aan de start versche nen. Maar tegenwoordig spelen andere belangen. Renners moeten voor hun ploeg in 'grotere' wedstrij den uitkomen. Zo stond zaterdag dc ronde van Haarlemmerliede- Spaarnwoude op de kalender, die meetelt voor de lopcompetitie. En dc veertien dagen eerder wegens de sneeuw afgelaste klassieker Ster van Zwolle was zonder overleg op de datum van Oud-Vossemeer inge last. „Dat scheelt ons gewoon een aantal renners", zegt secretaris Frans Hommel van het organiseren de comité. Zaterdagmorgen kreeg hij nog dertien afmeldingen binnen. Maar gelukkig waren er, dankzij het gunstige weer, ook een aantal bij schrijvingen. De teruglopende be langstelling bij de elite/beloften is voor comitévoorzitter Toon Haver- mans aanleiding om de komende maanden ter discussie te stellen of deze categorie volgend jaar nog wel op het programma moet staan in Oud-Vossemeer. „Misschien kun nen we beter voor bijvoorbeeld dc junioren kiezen." De renners die wél naar het Thoolse dorp waren gekomen voor de ope ning van het Zeeuwse wielerseizoen (met naast de twee Tholenarcn Mare Blok uit Heinkenszand als enige andere Zeeuw), hadden deze keer aanmerkelijk minder last van de wind dan meestal het geval is. Daardoor werd het dit keer geen slijtageslag op de Hiksedijk. Tóch stapten nog zo'n vijftien coureurs voortijdig uit de wedstrijd. Maar de twee streekrenners reden de koers uit. Al na een paar ronden konden zes renners wegkomen uit het peloton. Wilfried Bastiaanse, Odwin Bink, Mare Blok, Rudy Brakkee, Rob Meiland en John Sulkers bouwden gaandeweg een voorsprong op van rond de veertig seconden. „Ik wist dat hun ontsnapping de beslissende slag was. Maar hoewel ik wegreed, kon ik er niet naar toe komen", geeft Peter Metske uit Poortvliet aan. Hij reed zijn eerste wedstrijd van het seizoen en dus was het af wachten waar hij stond en hoe het met de concurrentie gesteld was. Op ruim 20 kilometer voor het einde demarreerde Metske samen met Werner van Zimmeren uit Kruisland uit het peloton. Vijf ronden lang hielden ze het vol, sloegen een gaat je van een seconde of zeven, maar werden teruggepakt door de groep. „Met zijn tweeën is hel zwaar om vooruit te blijven. En hoewel het vrij gunstig weer was, het was in ie der geval droog, stond er toch nog genoeg wind om je benen flink op te blazen." Dc Poortvlietenaar finishte uiteindelijk als veertiende en was daarmee redelijk tevreden. Zondag stond hij in Woensdrecht aan het vertrek voor een koers over ruim honderd kilometer en kwam met de zeventiende prijs naar huis. Er staat nog meer op het lijstje van de raad. Er zal weer een enquête on der jongeren worden gehouden om te'kijken wat er leeft. De feesten zonder alcohol voor jongeren onder de zestien (next generation) worden voortgezet. En de raad denkt ook aan een activiteit voor verstandelijk of lichamelijk gehandicapten. Er is voor het activiteitenplan 5000 euro beschikbaar. De jongerenraad is vooral bij vol wassenen goed bekend, zo zei voorzitter Hermen Geluk. „We krij gen veel publiciteit. Dat we vooral bij volwassenen bekend zijn is wel leuk, maar jongeren zijn moeilijk te bereiken. Vooral de 15-jarigen." Terugblikkend op 2004 zei hij dat er steeds gewisseld wordt van woon kern voor de openbare vergaderin gen om de jeugd de kans te geven in te spreken. En dat jongeren uitgeno digd worden via berichten in de krant, pere-mail of sms-bericht. De Joth zou echter nog meer bekend moeten worden bij de jeugd. Dat kan door het aanleggen van een mailinglijst, een promotietoer over het eiland met een bus en de websi te van de jongerenraad. Maar ook via een reclamespotje op de televi sie of een vermelding bij het jonge renprogramma Beng van omroep Zeeland. Ook een spotje op de radio passeerde de revue. De website van Joth zou een be langrijk middel moeten worden om jongeren te bereiken, maar deze is nog onvoldoende bekend. Jongeren- werkster I. Brasz benadrukte het be lang van dit informatiekanaal en drong er op aan de website snel offi cieel te openen. Ook het presenteren op een brade rie wordt overwogen. Anneke Vroegop reageerde spontaan; „Met de Kop van Joth." Maar er zou ook met eieren gegooid kunnen worden naar de leden van de jongerenraad, zo grapte de jongerenwerkster. De jongerenraad is tevreden over de samenwerking met de gemeente. De jongerenraad voelt zich serieus ge nomen. De communicatie zou ech ter beter kunnen. Soms wordt de jongerenraad te laat ingeschakeld, zei voorzitter Hermen Geluk. Vol gens Frans Boogaard zou de raad vaker ongevraagd advies uit moeten brengen aan het college van burge meester en wethouders. Dat gebeurt volgens hem te weinig. Geluk was het me hem eens. „We moeten niet wachten tot we gevraagd worden." Dc jongerenraad heeft er een nieuw lid bij, Semantha Petie uit Oud- Vossemeer die enkele keren de bij eenkomsten bezocht, liet weten deel uit te willen maken van de jonge renraad. Joris Kodde uit Tholen daarentegen liet weten niet toe te treden. Hij heeft te weinig tijd om zich aan de jongerenraad te binden, zei hij. Kodde is een fervent zwem mer en moet vaak trainen. Hij zat na tienen nog aan de vergadertafel, maar stapte even later op de fiets om naar huis te gaan. De volgende vergadering van de Joth is gepland op maandag 25 april. Het programmapakket voor de radio is door Delta Kabelcomfort gewij zigd. FunX en BBC Radio 3 zijn er aan toegevoegd. FunX komt in de plaats van Colorful Radio, dat in november vorig jaar op last van de Amsterdamse rechtbank is gestopt. De nieuwe zender heeft jongeren en jongvolwassenen (10 tot 35 jaaf) met een verschillende cultu rele achtergrond als doelgroep en biedt wereldmuziek en westerse popmuziek aan. Het merendeel van de muziek die op FunX is te horen, wordt door geen enkele andere Ne derlandse zender aangeboden. Ook informatieve en culturele program ma's komen aan bod. De Amster damse editie van FunX is 24 uren per dag te beluisteren via 98,1 MHz. BBC Radio 3 is de cultureel/klas sieke zender van de Britse omroep. Ze brengt van jazz tot klassiek, van wereldmuziek tot drama en van cul tuur tot experimentele muziek. BBC3 is te beluisteren op 103,5 MHz. Door de toevoeging was het noodzakelijk om de frequenties van vijf andere radioprogramma's aan te passen. Het betreft BBC Radio 4 (wordt 103,8 MHz), BBC Worldser- vice (104,1 MHz), France Inter (104,7 MHz), RTBF La Première (105,0 MHz) en RNE Radio 1 (105,7 MHz). Watersport Totaal is een nieuwe beurs in de Zeelandhallen te Goes. Komende zaterdag, zondag en maandag is daar een breed aanbod te vinden van alles wat met de wa tersport te maken heeft. Stemmen van lezers In de Eendrachtbode van 17 maart staat een artikel waarin geschreven wordt dat de SGP tegen het organi seren van activiteiten is door de jongerenraad van Tholen. Dit is niet hetgeen ik bedoeld heb te zeg gen, toen ik in de jongerenraadsver- gadering een kort verslag gaf van het gesprek tussen de SGP-fractie en enkele leden van de jongeren raad. Wat ik bedoelde is dat de SGP-fractie problemen heeft met het organiseren van bepaalde festi viteiten. Dc SGP-fractie heeft de jongeren raad naar aanleiding van dit artikel per brief laten weten dat zij geen moeite heeft met organiseren van activiteiten als de Joth-antipe- stweek, maar dat zij wel bezwaren heeft tegen enkele andere activitei ten. De SGP schrijft; „Wij hebben een en andermaal gesteld dat de ac tiviteiten een zodanig karakter die nen te hebben dat ze gedragen kun nen worden door de gehele Thoolse jeugd. En dat is niet altijd het geval. Wij hebhen voorbeelden aangedra gen betreffende enkele feesten." Ik vind het vervelend als er door de berichtgeving in de krant een ver keerd beeld overgekomen is. Hermen Geluk, voorzitter jongerenraad. De avonden voor de jeugd onder de zestien werden in Oud-Vossemeer, Poortvliet en Sint-Maartensdijk ge houden. Tijdens deze avonden wordt muziek gedraaid en mag er geen alcohol worden geschonken. De eerste twee avonden trok weinig publiek. Alleen de avond in Haes- tinge in Sint-Maartensdijk voldeed wat publieke belangstelling betreft aan de verwachtingen. De jongeren vonden de avonden desalniettemin geslaagd. Ralf Smits zei dat er vooral voor de derde edi tie animo was. Voorzitter Hermen Geluk vroeg de leden of de feesten herhaald moeten worden. En hoe vaak ze moeten plaatsvinden en waar. Volgens Jenneke Ouwcrsloot is het niet nodig om de avonden steeds op een andere plek te organi seren. Ze pleitte voor Sint-Maar tensdijk. Sint-Annaland en Tholen. Geluk twijfelde aan Sint-Annaland omdat daar ook al andere gelegen heden zijn waar de jongeren onder de zestien heen gaan. Vijftienjari gen laten zich overigens niet zien op de Next generationavonden, zo bleek uit de bespreking. Het zijn vooral jonge kinderen, vanaf 11 jaar die door hun ouders worden ge bracht en opgehaald. De jongerenraad streeft ernaar om ook de veertienjarigen de avonden te laten bezoeken. De avonden wor den verzorgd door J&E entertain ment. Erik Scherpenisse van J&E zei ook voorstander te zijn van con centratie, in een of twee woonker nen. „Dan kun je het steeds terug la ten komen en iets opbouwen. Als je steeds naar een ander dorp gaat, moet je maar afwachten hoeveel jongeren er komen. In Sint-Maar tensdijk waar we zelf zijn begon nen, heeft dat zich wel bewezen." Scherpenisse adviseerde om het niet een keer per maand te doen of om de twee maanden, maar af te spreken hoe vaak het per jaar zou kunnen. „In de zomermaanden moetje hel niet doen. Ook niet eind december." De voorzitter had ook een voorstel gekregen om de hoge kosten van de avonden te drukken door voor een andere dj te kiezen. Maar volgens Annet Vroegop is J&E hekend. „En ze hebben wel een naam onder de jeugd." Jongerenwerkstcr I. Bras vond ook dat er naar de kosten moet worden gekeken en dat er gestreefd moeten worden naar meer bezoekers. De entree is drie euro. Volgens Scherpenisse kan er op de promotie bespaard worden. De kos ten van de posters noemde hij pittig. Via mailadressen zouden de jonge ren op de feesten attent gemaakt kunnen worden, zei Bras. Afge sproken werd om in april in Tholen, in juni in Sint-Annaland en in sep tember in Sint-Maartensdijk een avond te houden. Via mond-tot- mondreclame en strooibiljetten (fly ers) zouden de feesten beter onder de aandacht gebracht kunnen wor den. De vijf Thoolse gymverenigingen tekenden voor de tweede keer voor de organisatie van deze grote wedstrijd. De eerste turnsters kwamen om kwart over acht zater dagmorgen in actie, de laatsten rond vijf uur. Wedstrijdleider Pe ter Moerland volgde een strak schema. Dat liet geen ruimte, on danks dat van de 319 aangemelde turnsters er 56 verstek lieten gaan. De zaal was vrijdagavond al ge reed gemaakt, waarbij van de ver schillende verenigingen toestellen aangevoerd waren. Voor het on derdeel sprong was er naast het vertrouwde paard ook de moder nere versie, dc pegasus. Elke deel nemer kreeg een diploma, met daarop de puntenaantallcn per on derdeel (sprong, brug, balk, mat). Voor de nummers één tot en met drie van elke categorie waren er medailles. Er werd geturnd op de niveaus 4, 5, 6, 7 en 8 van de lan delijke oefenstof (los). De Thoolse inbreng in het deelne mersveld kwam van SHF Scherpe nisse (6), Spido Oud-Vossemeer (3) en WIK Sint-Annaland (13). Joyce Maas had van de 22 Thoolse deelnemers het hoogste puntento taal (35,5), maar ook de hoogste score op een individueel onder deel: 9,45 voor sprong. „We zijn een jaar of vier geleden begonnen met dit niveau. De oefenstof tij dens de lessen is daarop afge stemd", legt Peter Moerland uit. De WIK-voorzitter ziet dc resulta ten ervan bij zijn eigen vereni ging, in de vorm van twee gouden medailles tijdens deze wedstrijd. Naar de finale in Goes, op 17 april, gaan Rachel Suurland, Fem ke Fase, Vera Vroegop, Joyce Maas, Mireille v.d. Maas en Mar leen Wesdorp van ^IK, alsmede Janneke Vroegop van SHF. Voor de toestelfinale die 21 mei in Prin senbeek wordt gehouden, plaat sten zich tien turnsters. Vera Vroegop mag dan op drie onderde len uitkomen (brug, mat en sprong), Mireille v.d. Maas op twee (balk en sprong) en datzelfde geldt voor Joyce Maas (mat en sprong). Verder plaatsten Bonita Westdorp en Tessa van Dijke van WIK zich voor sprong, Yvonne de Jong en Marieke van Bloppoel van SHF voor balk, en Rachel Suur land (WIK) en Karlijn Plompen (Spido) voor mat. Instap 7: 1. Rachel Suurland (WIK) 35.45 p; 13. Lotte Polder man (SHF) 33,15 p. Instap 8: 6. Femke Fase (WIK) 33,15 p. Pupil 1, niv. 6: 5. Vera Vroegop (WIK) 35,05 p. Pupil 1, niv. 7: 20. Femke van Riessen (WIK) 32 p; 23. Paula Goedegehuure (SHF) 31,8 p. Pupil 2, niv. 6: 1. Joyce Maas (WIK) 35,5 p; 11. Kelly Ooster- baan (WIK) 33,5 p; 13. Bonita Westdorp (WIK) 33,3 p; 19. Tessa van Dijke (WIK) 32 p. Jeugd 4: 17. Sandra Borst (WIK) 25,15 p. Jeugd 5: 10. Bonny Huybrechtsen (Spido) 31,05 p; 15. Yvonne de Jong (SHF) 29,5 p; 16. Mirella de Witte (WIK) 29,45 p; 25. Danika Huybrechtsen (Spido) 26,6 p; Co- linda v.d. Werf (SHF) 26,2 p; 28. Anne de Graaf (WIK) 24,05 p. Jeugd 6: 11. Karlijn Plompen (Spido) 31,3 p. Senior 4: 5. Mireille v.d. Maas (WIK) 31,6 p; 6. Janneke Vroegop (SHF) 30,5 p; 7. Marleen Wesdorp (WIK) 30,1 p; 15. Marieke van Bloppoel (SHF) 28,05 p. Op 9 april wordt in De Wellevaete te Sint-Annaland een groepswed strijd georganiseerd voor turnsters van Tholen, dc Bevelanden, Schouwen-Duiveland en West- Brabant. Yvonne de Jong van SHF plaatste zich in de categorie jeugd 5 als vierde voor de toestelfinale op de evenwichtsbalk.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 17