Thol. Boys zakt als kaartenhuis in elkaar SPS heeft de smaak te pakken Stavenisse entert Smerdiek maar venijn zit in de staart Peter van Poortvliet al weg bij Noad na conflict reserves J Kunnen de Fluplanders derde klas wel aan? Verburgh Donderdag 17 maart 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Trainer ziek van: weggegeven 1-4 voorsprong Drama WHS wint na veel strijd Poortvlietse ploeg gaat voor periodetitel Thuisclub maakt 0-2 achterstand goedmaar incasseert nog 2 treffers Stavenisse leek tegen rivaal Smerdiek een gelijkspel af te dwingen door een 0-2 achterstand goed te maken. Met vijf minuten voor het einde 2-2 op het bord, zat er voor beide ploegen een punt in. Smerdiek toonde zich weer baar en maakte nog twee doelpunten, waardoor de thuis club met lege handen achterbleef. „Zuur", constateert leider Adrie Knuist. Strafschop naast Fortuinlijke winnaar Peter van Poortvliet is tussentijds opgestapt als trainer van Noad'67. Een conflict over het afstaan van spelers van het tweede elftal was de druppel die de emmer deed overlopen. „Een onbevredigend einde van een succes volle samenwerking", zegt secretaris Gerard Noorthoek. „Ik kon mijn taak als hoofdtrainer niet meer goed uitoe fenen", laat Peter van Poortvliet weten. „Het was geen gemakkelijke stap na drie fantastische jaren bij Noad, maar het vierdejaar was heel moeilijk." Weggevaagd Bevrijding Derde klasse „Dit heb ik nog nooit meegemaakt", zegt trainer Gaby Niemantsver- driet over het weggeven van de 1-4 voorsprong van Tholense Boys bij DVO. „We zijn er nog ziek van, want dit is een forse klap. Als een kaar tenhuis zijn we in elkaar gezakt. Als je zo onderuit gaat, kun je het kampioenschap wel vergeten." vijf minuten werd .uitgeschopt.' Rick v.d. Velde viel in en Tholense Boys zetten nog alles op alles, maar in de laatste minuut voltrok zich het drama. Uit een counter neemt DVO een 5-4 voorsprong. In blessuretijd schiet Ronny de Graaf nog twee keer naast, het tij valt niet meer te keren. „Wanneer is deze klap uitgewerkt?", vraagt trainer Niemantsverdriet zich af. „Onze verdedigers en de doelman hadden een slechte dag. Elke bal gaf onrust. Met verdwaalde ballen maakte DVO doelpunten. We waren veel te gemakzuchtig. Onze laatste man en rechter verdedigers stonden niet goed opgesteld. Het waren per soonlijke fouten van Tholense Boys waardoor wc verloren hebben. Ach terin waren we niet erg safe. Zaterdag komt de nummer 2 van de ranglijst, het Tilburgse JPS naarTho- len. Op paaszaterdag staat de al een paar keer afgelaste wedstrijd tegen DVO op het programma. Dan wordt in Tholen om de periodctitel gestre den. „We moeten nu op meerdere paarden blijven wedden voor het ge val de periodetitel niet lukt. Ook van JPS moeten we dus winnen", zegt de Thoolse trainer Gaby Niemantsver driet. Gaby Niemantsverdriet loopt al heel lang mee als voetballer en trainer, maar hij kan er nog niet over uit, dat Tholense Boys de punten zo uit han den gaf. „Onvoorstelbaar, want we waren heer en meester met een 1-4 voorsprong. Het was niet de verdien ste van DVO dat de punten in Roosendaal bleven. Het waren onze stommiteiten en dat maakt de neder laag ook zo ongelukkig." Het begon allemaal zo goed voor de Tholenaren. Uit de eerste goede aan val werd het al 0-1Ronny de Graaf schoot een voorzet van Reinier de Groen tegen de lat en Mohamed Elji- lali knalde de terugspringende bal binnen. Vier minuten later knalt Ronny de Graaf een afgeslagen hoekschop van 20 meter in de krui sing: 0-2. De Thoolse supporters ge nieten van het bij vlagen mooie voet bal. Alles lukt in één keer. Na een kwartier kan de goed spelende spits Mohamed Eljilali na een overtreding niet meer verder De scheidsrechter ziet er geen kaart in, maar Mourad Tihnai moet Eljilali vervangen. Op eens is het goede spel weg en een wisselvallige periode breekt aan. DVO zet veel druk: Marius Bal stopt een inzet en vervolgens haalt een Thoolse verdediger de bal van de lijn als de keeper gepasseerd is. Reinier de Groen krijgt de kans om de voor sprong uit te bouwen, maar hij stuit op de Roosendaalsc keeper. Na een halfuur valt de eerste tegen- goal. Te gemakkelijk kan de thuis club een voorzet geven, de spits neemt de bal aan, draait en schiet raak: 1-2. Tholense Boys herstelt vijf minuten voor rust het verschil weer met een treffer van Tihnai na goed storen van Johan Schot. In de korte hoek is het raak en die 1-3 voor sprong doet de thee goed smaken. „We voetbalden ze van de mat af, want we waren gewaarschuwd door de vorige resultaten van DVO. Met de wind in de rug dachten wc dat het in de tweede helft wel moest luk ken", zegt Gaby Niemantsverdriet. Geen vuiltje aan de lucht ook in het begin van de tweede helft. Wanneer een voorzet door iedereen wordt ge mist, treftTihnai via een been van een Roosendaalsc verdediger doel: 1-4. Kat in het bakkie, denk je dan, maar de uitdrukking dat een bal raar kan rollen, werd daarna volop wer kelijkheid. Al vrij snel komt DVO, zij het gelukkig, op 2-4. Een hoge bal blijft hangen door de wind en wordt door de spits op de pantoffel genomen: 2-4. Het vertrouwen bij de Tholenaren verdwijnt ineens, er is sprake van paniekvoetbal. Tihnai krijgt een kans om de neergaande spiraal te doorbreken, maar hij schiet over. In de 69ste minuut maakt DVO uit een snelle counter 3-4 wanneer de bal bij de tweede paal binnengetikt wordt. Carlo Heijboer komt erin voor Jan de Graaff, die al geel heeft en trainer Niemantsverdriet wil geen risico lopen. De thuisclub voelt ech ter dat Tholen wankelt. Acht minuten voor het einde kan Niels Hopmans voor meer lucht zorgen, maar alleen voor de keeper redt de Roosendaalse doelman nog. Dan slaat in de 86ste minuut het noodlot toe: 4-4. Volgens trainer Niemantsverdriet liet Marius Bal 'op onverklaarbare wijze de bal los.' Een andere versie is echter dat Bal de bal 'klemvast' had. maar dat hij in de rug werd aangevallen en toen de bal losliet, waardoor DVO simpel kon scoren. De scheidsrech ter zag er geen overtreding in, ook niet toen Johan Schot er in de laatste De andere derde klasser. WHS, deed thuis in Sint-Annaland wel goede za ken met een 3-0 overwinning tegen Veere. Trainer Kees Stoutjesdijk: „We doen hierdoor nog steeds mee en dat is belangrijk." De eerste helft had de thuisclub de harde wind, die precies over het veld stond. mee. Het lukte echter onvoldoende om voor rust al het verschil te maken. „Qua goals liep het niet gemakkelijk. Al leen de vrije trap, halverwege de eer ste helft, van Michel Mosselman was raak met een goede kopbal van Leon de Witte: 1-0. We deden er alles aan om verder te komen, maar de vele druk leverde geen uitgespeelde kan sen op." De WHS-trainer constateerde veel strijd van beide ploegen. „Veere was grillig en Patrick van Schetsen werd met een behoorlijke overtreding uit de wedstrijd gehaald. Er werd in zijn gezicht geduwd en de reactie van Patrick leverde hem een gele kaart op, evenals de dader van Veere. Matthijs Bruijnzeel was met een paar goede schoten uit de tweede lijn dichtbij een doelpunt, maar Vee re was weer gevaarlijk met coun ters." De tweede helft speelde WHS tegen de wind in en het spel werd aange past. De bal werd goed rondgespeeld en met Leander Vroegop voor Pa trick van Schetsen en een andere spelverdeler kwam de thuisclub be ter uit de verf. Dat resulteerde ook in kansen voor WHS, al liet Veere zich met een zestal hoekschoppen even min onbetuigd. Goed keeperswerk van Anton Elenbaas en een ouder wets op dreef zijnde Vincent de Jon ge pareerden die comers schitterend. In de 80ste minuut volgde de beslis sende aanval via Michel Mosselman en Dennis Oosdijk, waarna Andreas Vroegop zijn eerste doelpunt voor het eerste elftal maakte. Veere raakte geïrriteerd en de Thoolse scheids rechter Deurloo stuurde de aanvoer der van Veere met rood weg na een overtreding en commentaar op de leiding. Tegen tien tegenstanders ging WHS - met Jan Quist voor Ivan Hage - door en in de 90ste minuut kon Dennis Oosdijk na een goede actie van Matthijs Bruijnzeel de eindstand op een mooie 3-0 bepalen. Alleen de gele kaart voor Leon de Wit was minder plezierig. Egbert Moerland is nog steeds niet hersteld van zijn hoofdwond tegen Spui. Hij probeert weer te gaan trainen, maar tegen Duiveland zal hij er zaterdag nog niet bij zijn. SPS mikt op de derde periodetitel. „We staan nu helemaal los met een doelsaldo van +11", constateert trainer Gerard van Zalinge tevreden. „Uit 5 wedstrijden hebben we 13 punten; geen enkel duel daarvan ging verloren, dus we verkeren in goede vorm. We hebben de smaak te pak ken en kijken naar hoven." Vierde klasse Van de drie Thoolse vierde klassers staat SPS als enige in het linker rij tje. De 6-1 overwinning tegen Vre derust verstevigde het zelfvertrou wen. Gerard van Zalinge wil met een prachtig resultaat afscheid ne men bij SPS. Tot het laatst toe blijft hij fanatiek, zodat hij de enige te gentreffer van Vrederust zelfs als een minpuntje ervaart. „Ik had graag de nul gehouden." De trainer kijkt al weer vooruit naar het duel tegen koploper FSV. waarvan thuis met 0- 9 werd verloren. Zover laat Van Za linge het zaterdag in Fijnaart abso luut niet komen. Hij wil met drie punten naar huis. Daarna nog DFS thuis. Brouwershaven uit en tenslot te ZPR thuis en de periodetitel van SPS is dan wel of niet binnen. De eerste helft tegen Vrederust had SPS nog geen goed antwoord op de harde wind, die dwars over het veld stond. De thuisclub was beter en schiep kansen, maar alleen Wiljan Lisseveld wist met een goede actie in de korte hoek te scoren: 1-0. In de tweede helft volgde SPS de aanwijzingen van de trainer op: meer over de grond spelen, de bal laag houden en de doelpunten kwa men vanzelf: Michel Lisseveld 2-0, Tijs Nijmcijcr 3-0 en Johan Uyl 4-0. Een foutje van de verdediging en de keeper deed de buitenspelval mis lukken, waardoor Vrederust 4-1 kon maken. Het was het enige wapen feit, want Vrederust had niets in te brengen. SPS stond op de goede plek. De trainer kon nog verse krachten inzetten: Jaco Jansen voor Marten Quist, Arno Anthonisse voor Tijs Nijmeijer en Mark Smits in plaats van Danny Bijl. Anthonis se is lang geblesseerd geweest en en was direct betrokken bij een goede aanval. Hij verlengde de bal en Jo han Scheermeijer tekende 5-1 aan. In de slotfase kon Anthonisse zelf de 6-1 maken. „Een dikverdiende overwinning", aldus Gerard van Zalinge. De aanvoerder van Vrede rust kreeg nog een rode kaart we gens commentaar op de scheids rechter. Vierde klasse „Met 0-2 dacht ik al dat het goed zat, maar voorzitter Rien Vroegop waarschuwde me toen al: in Stave nisse heb je nog niet gewonnen", vertelt Smerdiek-trainer Ruud Lin- ders. Dat kwam nog uit ook, want de voorsprong van de blauw-zwar- ten verdween als sneeuw voor de zon. „Het positieve van Smerdiek was, dat na die tegenslag toch de schouders eronder gezet werden. En we wonnen nog ook", stelt Linders tevreden vast. Zijn ploeg domineerde de eerste helft en het openingsdoelpunt na tien minuten was schitterend. Bart Stoutjesdijk nam een voorzet van Ad Pipping direct op de slof en zag de bal vanaf 16 meter in de linker hoek dalen. Smerdiek was veelvul dig op de helft van Stavenisse, maar echte kansen kon men niet schep pen. Wel waren er een drietal vrije trappen op scoringsplaatsen. maar die werden niet benut. Jordy Hage schoot ver naast, de tweede keer werd de muur geraakt en in het bij zonder verdediger Kees van Putte, die de bal in zijn maag kreeg. De derde vrije trap van Jordy Hage ging weer naast. Ad Pipping loste nog een mooi schot, maar ook dat ging naast. Stavenisse kon daar weinig tegen over zetten. De thuisclub moest zich tot verdedigen beperken en kwam nauwelijks aan de opbouw van de aanval toe. Pas in de 35ste minuut kwam er een mooie kans toen Mar co Oosdijk na een pass van Kees van Putte op het doel afging. Zijn schot ging echter naast. Daarmee waren in de tweede helft nog alle kansen open en Stavenisse speelde wat feller dan voor rust. Dat bood enkele mogelijkheden en ver dediger Alfred van Vossen kon de aanval van Paul Oosdijk alleen ten koste van een strafschop stoppen. Kees van Putte kreeg daarmee de gelijkmaker op zijn bord, maar hij schoot naast. Een domper voor de thuisclub en dat werd nog erger toen Smerdiek uit een vrije trap de voor sprong vergrootte tot 0-2. Erik van Haaften kopte de vrijschop van Jor dy Hage in. Smerdiek was tevreden, maar Sta venisse gaf zich niet gewonnen. „Toch vond ik het de hele wedstrijd geen derby, behalve de laatste tien minuten", zegt trainer Ruud Lin ders. In die slotfase vielen namelijk vier doelpunten. Eerst van Jeremy Gierman, die een hoekschop van Jos v.d. Jagt inkopte en vervolgens Sander Smits, die bij een verwarde situatie voor het doel een goaltjes- dief bleek: 2-2. Trainer Linders schreef de treffers toe aan fouten van de Smerdiek-ver- dediging. „De corner werd verkeerd beoordeeld door keeper Alex Stout jesdijk, die los riep, maar mis tastte. De gelijkmaker was gewoon een frommelgoal. Stavenisse kwam met lange ballen voor het doel en Smer diek reageerde daar niet goed op." Na het verdwijnen van de voor sprong zat Smerdiek wel even in de put. „Een paar spelers zetten de schouders eronder in plaats van on derling te gaan praten en daarmee toonden we weerbaarheid. Dat heeft ons uiteindelijk de overwinning ge bracht", zegt Linders. Vijf minuten voor het einde scoorde Jordy Hage uit een hoekschop van Mohammed Allali 2-3. Knuist vond deze treffer .een fout van de scheidsrechter.' „Eerder had Jordy Hage zich in het strafschopgebied laten vallen, waar voor de scheidsrechter hem een waarschuwing geeft en dan krijgt Smerdiek nog een hoekschop. Uit de botsing van Hage met onze keep er Mark Hogendoom ontstaat dan een doelpunt, zonder dat de scheids rechter daar tegen optreedt." Stavenisse gaf niet op en ging met man en macht in de aanval, maar in de 90ste minuut benutte Smerdiek de ruimte. Nordin Achabar werd de diepte ingestuurd en maakte alleen voor Hogendoom geen fout: 2-4. „We waren de tweede helft beter en het was leuk om een punt te pakken, waarmee beide partijen blij waren geweest", zegt Knuist. „Smerdiek is toch als betere ploeg van het veld gekomen", vindt trainer Linders, al spreekt hij over ,een rommelige par tij.' Volgens Smerdiek-voorzilter en Stavcnissenaar Rien Vroegop was het matige derby met een enigszins fortuinlijke winnaar. Gele kaarten waren er voor Marco Klippel (commentaar op de leiding van de scheidsrechter uit Dordrecht) van Stavenisse en keeper Alex Stoutjesdijk (die Kees van Putte bij het nemen van zijn strafschop uit concentratie bracht) en Jeffrey Stoutjesdijk (commentaar op de lei ding) van Smerdiek. Stavenisse: Mark Hogendoom, Kees van Putte, Marco Klippel, Jousef Zouhari, Erik de Rooij, Jos v.d. Jagt, Paul Oosdijk, Bram Smits (Patrick van Haaften), Marco Oosdijk (Wim Marinis- scn), Sander Smits en Jeremy Gierman. Smerdiek: Alex Stoutjesdijk, Alfred van Vossen, Daan de Viet, Bart Stoutjesdijk (Nordin Acha bar), Mohammed Allali, Souli man El Bouazzaoui, Tijmen v.d. Kleijn (Leander Brinkman), Erik van Haaften, Jordy Hage, Ad Pip ping, Jeffrey Stoutjesdijk. FSV 18 47 96-17 B ruse Boys 17 46 78-5 Brouwershaven 18 37 59-34 ZPR'84 17 32 46-31 DFS 17 31 51-23 SPS 18 26 43-53 Smerdiek 18 21 40-51 Vrederust 18 19 40-66 Chrislandia 15 17 35-35 WIK'57 18 17 25-61 Stavenisse 18 7 19-63 Mevo 18 0 19-112 De Sint-Annalandse trainer meld de zich voor de wedstrijd tegen AZVV op 26 februari ziek en be sloot na enkele dagen bedenktijd 1 maart te stoppen. De wedstrijd te gen Dinteloord, zijn nieuwe club, was 19 februari de finale bij Noad. Van Poortvliet kon het niet meer aan, de zware nederlagen gecom bineerd met de leegloop van het elftal. „Tegen Dinteloord stonden er nog drie spelers van het basis team van vorig jaar in. Door bles sures, schorsingen, stoppen met voetballen en vakantie ben ik ver schrikkelijk veel spelers kwijtge raakt. Daar kwamen nog een aantal meningsverschillen en conflicten bij, zodat ik alles op een rijtje heb gezet. Hoewel het nog maar 6 wedstrijden was voor het einde Peter van Poortvliet, rechtsonder, in betere tijden met Noad. In april 2003 werd Noad sportploeg van het jaar. Linksonder secretaris Gerard Noorthoek. van de competitie heb ik toch be sloten om te stoppen. Ik ben zelf verschrikkelijk fanatiek en trok me de situatie aan. Je ging ermee naar bed en stond er weer mee op. De gradatie had ik al lang ingecalcu leerd, elke week kregen we ver schrikkelijk klop, maar de bijkomende problemen hebben de deur dicht gedaan." Volgens Noorthoek was de brand stof bij de trainer na een ontzet tend zwaar seizoen op. „De hoon die je na een 12-0 nederlaag bij 's Gravendeel incasseert, was niet meer te dragen. Daarbij kwamen de discussies met het tweede elftal die met een sterk elftal wilden aan treden om hun eigen degradatie te voorkomen. Voor het interne con flict kon geen bevredigende oplos sing worden gevonden. Wij betreu ren dit ten zeerste." Van Poortvliet zegt niemand de zwarte piet te willen toespelen, evenmin als Noorthoek. „Het heeft geen zin om naar elkaar te wijzen, want er zijn alleen maar verliezers. We kunnen elkaar recht in de ogen kijken. In goed overleg hebben we besloten de samenwerking voortij dig te beëindigen. Jaap van Ou denaarde en Marco Verkerke ne men de honneurs aan, want nu al de nieuwe trainer uit Oude Tonge inzetten, is ook niet aan te beve len", aldus de Noad-secretaris. De Sint-Annalandse trainer mist zijn werk enorm. „Dinsdag- en donderdagavond ging ik naar de training en zaterdag naar de wed strijd. Afgelopen zaterdag ben ik maar naar mijn nieuwe club Din teloord gegaan. Ze staan zo goed in de tweede klas, dat ze kans ma ken op de eerste klas." Het eerste elftal van Noad is niet meer tweede klas waardig, zegt Noorthoek. „En onze grootste zorg is of we voor het nieuwe seizoen een elftal kunnen opstellen dat derde klas waardig is, want het is nu misère. Zo weggevaagd worden en met vier punten eindigen in de competitie, dat is iets verschrikke lijks. Het enige positieve is dat on ze A-junioren ongeslagen aan kop staan en onze C-junioren het even eens goed doen. Ons eerste elftal is door allerlei oorzaken uit elkaar gevallen. Eén van de dragende spelers, Arjan Moerland, haakt nu door ziekte weer af. En dat terwijl de verwachtingen voor dit seizoen redelijk hoog gespannen waren. Met dezelfde selectie als vorig sei zoen zou het misschien wel moge lijk zijn om gevrijwaard te blijven van degradaticvoetbal. Jammer ge noeg is het er niet van gekomen en dat was voor de trainer en de spe lers die al het mogelijke hebben gedaan om het getij te keren, een enorme frustratie. Toch heeft Noad onder Peter van Poortvliet mooie successen ge boekt. In het eerste seizoen werd het kampioenschap in de derde klas binnengehaald en Noad werd door het gemeentebestuur uitge roepen tot sportploeg van het jaar. Daarna volgden twee seizoen in de tweede klas waarin steeds beter werd gepresteerd. In het vierde seizoen knakte het. Teveel spelers haakten af. Iedereen legde zich al neer bij degradatie van het eerste elftal toen de leiding van het twee de elftal - Noad 2 zit ook in de ge varenzone - voor behoud van de positie geen spelers aan de hoofd macht wilde afstaan. Het einde van de competitie duurt voor Noad te lang. Bij Nieuwdorp werd zaterdag met 5-0 verloren. Met de A-junioren Koen van Dijke en Armando Voshol in de gelede ren begon Noad positief aan de eerste helft. De Nieuwdorpse aan vallers werden weerstaan en Noad schiep zelf een aantal kansen. Vijf minuten in de tweede helft scoorde de thuisclub en toen knakte het bij de Fluplanders. Conditioneel leg den ze het af tegen Nieuwdorp, dat nog volop in degradatiestrijd is ge wikkeld. Na een kwartier werd het 2-0 en in het laatste kwartier kreeg Noad nog drie treffers om de oren. „Dan is het fluitje van de scheids rechter een bevrijding", aldus Gerard Noorthoek. Voetbal Uitslagen Tweede kl.: Nieuwdorp-Noad 5-0. Derde kl.: WHS-Vccrc 3-0, DVO-Thol. Boys 5-4. Vierde kl.: Stavenisse-Smerdiek 2-4, SPS-Vrederust 6-1 Vijfde kl.: Vosmeer-Kwadendamme 4- 0. Dames: Smerdiek-Xerxcs/DZB 7-0, Thol. Boys-Veere 2-3, Smerdiek 2- Nieuwdorp 2 6-1. Eerste kl. res.: ASWH 3-WHS 2 3-3. Tw eede kl. res.: Noad 2-Seolto 2 1-4. Derde kl. res.: DVO 2-Thol. Boys 2 1- 5. Halsteren 2-SPS 2 1-5. Vierde kl. res.: SPS 3-WHS 3 2-4, Thol. Boys 3-Bruse Boys 3 3-2, Duive land 3-Smerdick 2 2-3, Vrederust 2-Sta- venisse 2 2-2. ZPR 2-Thol. Boys 4 1-8. Vijfde kl. res.: Smerdiek 3-Yersckc 6 4- 1. WHS 4-SVD 2 5-1, WC 4-Vosmeer 4 2-3, Noad 4-WC 6 3-0. Zesde kl. res.: DSE 3-Vosmeer 2 2-2, Vosmeer 3-Moc 6 2-4. Jeugd: Zwaluwe-Smerdiek B 6-2, Smerdiek Dl-Noad D 3-1, Smerdiek D2-Meto 0-7. Smerdiek El-Dosko 3-0, Odio-Smerdiek E2 9-0, WVV-Smerdick F2 1-4, Halsleren-Smerdiek F3 0-4; Vos meer B-Kogelvangers 3-5. Heinkens- zand-Vosmeer C 5-2. Vosmeer meisjes- Schutters 6-5, Moe-Vosmeer D 8-6, Vosmeer E-NVS 2-7, Vosmeer F2-SPS F2 5-4; Noad A-Internos 11-1, Victoria- NoadC 1-13, Steenbergen-Noad El 0-6, Noad E2-Gastel 5-1; WHS A-VVR 1-0, Nw. Borgvliet-WHS C 7-2, WHS D2- WVV 5-1, WHS El-Meto 5-2, Nw. Borgvliet-WHS E2 3-1, WHS E3-Le- pelstr. Boys 2-2, WHS Fl-Odio 4-1, WHS F2-Noad F 1-3, FC Bergen-WHS F3 4-2. Halsteren-WHS F4 1-0; Stave nisse E-Cluzona 2-1BSC-Stavenisse C 6-2; Thol. Boys B-Halsteren 0-8, Apol- lo-Thol. Boys C 6-0. Thol. Boys D2- Nw. Borgvliet 3-0, Kruiningen-Thol. Boys meisjes 2-2, Thol. Boys El-VVC 2-0, Cluzona-Thol. Boys E2 5-1, Steen- bergen-Thol. Boys E3 5-0, Thol. Boys F1-Internos 2-2. Thol. Boys F2-WVV 1- 0, Thol. Boys F3-Halstercn 0-6, Odio- Thol. Boys F4 8-1; Wernhout-SPS A 1- 1, SPS B-Grenswachters 3-4, W1K-SPS C 1-3, SPS Dl-Moe 15-2, Val Aan-SPS D2 4-1, SPS Fl-Smerdiek F1 0-6. Voetbal programma Zaterdag 19 maart uur Noad-Terneuz. B.(Penning) 15.00 Duiveland-WHS(Spek) 14.30 Thol. Boys-JPS(Pekaar) 15.00 Smerdiek-Chrislandia(vDonge) 14.30 FSV-SPS(Simon) 14.30 Vrederust-Stavenisse(Deurloo) 14.30 WHS 2-SSV 2(Wilbrink) 14.30 Klundert 2-Noad 2(Weeda) 14.30 Thol. Boys 2-FSV 2(dBat) 12.30 SPS 2-DVO 2(dBruine) 14.30 Smerdiek 2-ZSC 2 12.30 Serooskerke 4-Thol. Boys 3 14.30 Colijnspl. B. 2-SPS 3 12.30 WHS 3-Cortgene 1 4.30 Noad 3-Alliance 2 15.00 Thol. Boys 4-Vrederust 2 14.30 Kruiningen 4-WHS 4 12.45 Vosmeer 4-Sinerdiek 3 14.30 ZPR 4-Noad 4 14.30 Smerdiek da.-Lisse(dGraaf) 12.30 Veere-Smerdiek da. 2 11.15 Kruiningen-Thol. Boys da. 10.00 Zondag 20 maart uur Lewed. Boys-Vosmeer(Fru) 14.30 Vosmeer 2-Vivoo 3 12.00 HSC 4-Vosmeer 3 10.00 John Vroegop (Vosmeer) 14 Hans Lcune (WHS) Tijs Nijmeijer (SPS) Wiljan Lisseveld (SPS) 12 II Met 23 doelpunten was dit het meest trefzekere weekeinde van de voetbal competitie 2004-2005. Royale overwin ningen van SPS. Vosmeer en WHS wa ren daar mede de oorzaak van. Ook in de derby Stavenisse-Smerdiek werd er goed gescoord. Tholense Boys deed met vier goals ook een duit in het zakje, al bleek dat onvoldoende voor de echte punten. Alleen Noad vond het net niet, maar de andere zes clubs zorgden toch voor een record. John Vroegop kwam alleen op kop door 2 treffers, terwijl Hans Leune met lege handen bleef. Hij moest nu Tijs Nijme ijer naast zich dulden. Doordat de ge blesseerde Egbert Moerland niet in actie kwam, nestelde Wiljan Lisseveld zich alleen op de derde plaats. Overigens heeft Moerland al 10 treffers en geen 9 zoals 3 maart per abuis in deze rubriek is vermeld. Nu staan er dus twee SPSers in de top drie van het Eendrachtbode top scorerklassement. Met nog een handvol wedstrijden voor de boeg, is de finale begonnen. Vroegop. Leune. Nijmeijer en Lisseveld zijn de kanshebbers. Als Moerland van zijn blessure herstelt, maakt hij ook nog kans en Erik van Haaften van Smerdiek en Michael de Jong van Tholense Boys kunnen natuur lijk ook nog voor verrassingen zorgen. Vier spelers maakten zaterdag hun eer ste doelpunt deze competitie: Sander Smits van Stavenisse, Jordy Hage van Smerdiek, Andreas Vroegop van WHS en Arno Anthonisse van SPS. Small Sail Vlissingen. De provin cie geeft 8000 euro subsidie voor de komst van oude schepen en het optreden van shantykoren tijdens het small sail festival Vlissingen 2005. Plaats iPod. Geniet van kamerbreed geluid! Het nieuwe SoundDock digital music system van Bose: EI ectronica Antwerpsestraat 12-14-16 4611 AG Bergen op Zoom tel. 0164 237940 www. verburghnl Hi-Fi. TV. Video, Computer systemen, Printers, Netwerken Advertentie I.M. Marco Oosdijk (links), hier belaagd door Alfred van Vossen, heeft de gelijkmaker voor Stavenisse op zijn schoen, maar schiet naast. Achter hen Jordy Hage en rechts Sander Smits, die wel scoorden.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 11