c Zeven mille voor werk Adullam Plaatselijk nieuws Kapotte fiets? GRATIS 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 3 maart 2005 '8 Deuk in auto Eieren tegen ruit Man valt vrouw lastig Dronkaard slingert Auto schept scooter Gratis snuffelen Hoornisten bij Concordia Sky radio in kerk Geslaagd Vol werk wint klaverjassen Afscheidsconcert Vossenkuil Ruim 1300 euro voor kerk Zendingsavond over China Oud-inwoonster 100 jaar Hoge score Hommel Videoauto betrapt hardrijder Gemeentebestuur laat ijsclub in de kou staan Geslacht in eigen slagerij Accelerando Ouderling Roeland herkozen Setalland Anders Auto's gekraakt Auto van de dijk Zendingsavond Ds. den Boer in Schutse Duwboot vastgelopen Botsing tegen geparkeerde auto Bijstand in pastoraat Bedrijfsinbraak Fancyfair Duik in kunstgeschiedenis Presentatie opvang verslaafden Prijs bij de bakker Bazen wint Brommer tegen paal Spullen voor rommelmarkt Varkensstal Nell Tholen In de Koningin Julianastraat is in de nacht van maandag op dinsdag een deuk in een personenauto aange bracht. De politie kon nog geen me dedelingen doen over het schadebe drag. Een minderjarige inwoner werd samen met een vriend uit Bergen op Zoom in Steenbergen door de politie aangehouden wegens het gooien van eieren tegen de ruit van een woning in de Stadshillen. De ruit bleef heel, maar door de kapotte eieren was er veel smurrie aan de ramen. In ver band met de leeftijd van de daders lichtte de politie de ouders. De jon gens krijgen een verwijzing voor bu reau Halt. Een 17-jarige inwoonster is vrijdag avond lastiggevallen door een man in een donkerblauwe auto. Onder weg van haar werk naar haar huis kwam zij diverse malen dezelfde auto tegen. Op de Vierlinghweg te Bergen op Zoom toonde de bestuur der van deze auto zijn geslachtsdeel aan haar. Hierna is hij haar nog en kele malen gevolgd, waarna hij op de Ringersweg uiteindelijk een an dere richting koos. Het voorval ge beurde omstreeks kwart over zes. Van een 41-jarige inwoner is zater dagavond rond half twaalf het rijbe wijs ingenomen wegens rijden onder invloed van alcohol. Tijdens surveil lance zagen de agenten de man rij den over de Grindweg, Deltaweg en Schelde-rijnweg, waarbij hij de ge hele rijbaan nodig had. Bij het inrij den van de Oude Werf reed hij bijna tegen een geparkeerde auto. Ook had hij moeite met het inparkeren, waar na hij zijn auto half op de weg liet staan. Toen de agenten hem lieten blazen, bleek hij vijf keer de toege stane hoeveelheid alcohol te hebben genuttigd. Hierop werd de man aan gehouden en overgebracht naar het politiebureau. Zijn rijbewijs werd ingevorderd en met een dagvaarding op zak is hij weer in vrijheid gesteld. Een 62-jarige inwoonster botste donderdagavond met haar auto tegen een scooter, die bestuurd werd door een 17-jarige jongen uit Bergen op Zoom. De vrouw probeerde op de Antwerpsestraatweg te Bergen op Zoom met haar auto te keren, waar bij ze de aankomende scooter over het hoofd zag. De jongen moest met botbreuken vervoerd worden naar het ziekenhuis Lievensberg. De stichting STEP organiseert zater dag tussen tien en drie uur een snuf- felmarkt in Meulvliet. De markt is in tegenstelling tot andere jaren gratis toegankelijk voor bezoekers. De or ganisatie hoopt dat door dit besluit er een grotere publieke belangstel ling zal zijn. Tijdens de markt wor den er in tientallen kraampjes aller lei gebruikte en nieuwe artikelen te koop aangeboden. Het is nog moge lijk om een plaats op de snuffelmarkt te huren. Belangstellenden kunnen contact opnemen met dhr. Wolve- kamp, tel. 602389. Muziekvereniging Concordia pre senteert zaterdagavond haar verschil lende onderdelen bij het jaarconcert, dat om acht uur in Meulvliet wordt gegeven. Door de groei die de ver eniging doormaakt, zijn ook dit keer minder gebruikelijke instrumenten te horen. Zo is het jeugdorkest uitge breid met een fagot en een tweede hobo. Om ook de koperinstrumenten meer in het licht te zetten, is dit jaar het Nieuwe Veste Hoornensemble uitgenodigd. Het ensemble bestaat uit 24 hoornisten en wordt aangevuld met een combo bestaande uit drums, piano en basgitaar. Voor de pauze wordt een hoomsolo van Rossini ge speeld. Na de pauze presenteert het ensemble zich in vol ornaat met Bo hemian Rapsody. Muziekvereniging Concordia be schikt zelf al jaren over hoorniste Mariët Krijger. Zij is de enige hoor niste, zodat bij uitvoeringen soms een beroep gedaan moet worden op hoornspelers uit de omgeving. Con cordia hoopt dat door de komst van het hoornensemble meer mensen warm gemaakt worden voor het be spelen van dit instrument. In de Ichthuskerk aan de Doelweg wordt zondagmiddag om vijf uur een jeugddienst georganiseerd door de clubs van stichting christelijk jeugd werk en de gezamenlijke jeugd dienstcommissie van de Immanuel kerk en de Ichthus kerk. Het thema is Sky radio. Jongeren worden opge roepen om de MP3-speler, radio of discman af te zetten en eens te luiste ren naar de Bijbelse boodschap. Op de afdeling Scheepvaart van het ROC Zeeland is Korné Bout afge studeerd als schipper-machinist be perkt werkgebied en stuurman werktuigkundige zeevisvaart SW6. Uitslag clubavond klavcrjasvereni- ging Stad Tholen: 1. Aad Volwerk 5094 punten; 2. Peter Luten 5064 p.; 3. Monique Keijzer 4896 p.; 4. Marie Verkerke 4684 p.; 5. Nelly Bestman 4628 punten. Oud- Vossemeer OVM opent het muzikale seizoen za terdagavond in de Vossenkuil, maar dit is tevens het afscheidsconcert van het dorpshuis. Iedere muziekliefheb ber is welkom in de Vossenkuil. Het kan nu voor de laatste keer. De verkoping van de zendingsclub van de Hervormde gemeente bracht zaterdag 1325 euro op. Er werden onder andere planten en bloembak- jes verkocht, maar ook zelfgebakken wafels en pannenkoeken, slaatjes, koekjes, cake en appeltaart en spul letjes voor baby's, kleuters en vol wassenen. De Christelijk Gereformeerde vrou wenvereniging Wees een zegen houdt woensdag 9 maart haar jaar vergadering in verenigingsgebouw De Voorhof. Op deze bijeenkomst komen Peter en Wilma van Heinin gen vertellen over het zendingswerk dat de Bonisa-zending verricht in China. Hun presentatie wordt onder steund met dia's. Op de bijeenkomst zal tevens een collecte gehouden worden voor de Bonisa-zending en ook is er een verkooptafel aanwezig met onder andere zendingsbocken, kaarten, snoep, advocaat, gebor duurd linnengoed en handgemaakte spulletjes uit China. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. De in ons dorp geboren Cornelia Flipse-Ridderhof vierde vorige week woensdag haar honderdste verjaar dag. Ze is al 85 jaar weg uit haar ge boortedorp en woont sinds twee jaar in woonzorgcentrum Jacqueline in Bergen op Zoom. Daar brengt ze de tijd door in haar kamer, want licha melijk kan ze niet zo goed meer uit de voeten. Geestelijk gaat het nog prima met de eeuwelinge. Ze groei de op in het gezin van een boeren knecht, woonde tijdens de Eerste Wereldoorlog in Sint-Annaland en ging op haar vijftiende als dienstbo de bij een boer in Poortvliet werken. Haar ouders verhuisden een jaar eer der naar Steenbergen en daar kwam Cor in 1922 eveneens terecht. Op de kermis in haar geboortedorp leerde ze Dirk Flipse uit Wolphaartsdijk kennen en twee jaar later trouwden ze. Het paar ging in De Heen wonen en kreeg acht kinderen. Het gezin woonde ook nog in Wolphaartsdijk en Halsteren, alvorens naar Bergen op Zoom te verhuizen. Daar kocht Flipse - die in 1959 overleed - grond voor een akkerbouw- en veeteeltbe drijf. Dus kende de eeuwelinge een leven van hard werken. In de zeventiende speelronde van de clubcompetitie van biljartvereniging De Treffers speelde Sjaak Etiënne in 21 beurten de kortste partij. Jos Hommel behaalde met 2,69 het hoogste gemiddelde en Cees Bur gers maakte met 14 caramboles de hoogste serie. De uitslagen zijn: J. Etiënne-P. de Leeuw 10-3,33; J. Hommel-C. Bur gers 10-6,46; A. Hommel-J. van Daalen 10-7,62; A. van Daalen-K. Hommel 4.69-10 en L. van Wezel-P. Goosens 10-5,33. Van een 20-jarige automobilist is za terdagmiddag het rijbewijs ingevor derd. Tijdens een surveillance van de videoauto zagen agenten de automo bilist met hoge snelheid over de Postweg richting Poortvliet rijden. Via de Kadijk, Schapenweg, Paas- dijkweg en Bram Groenewegeweg werd de achtervolging ingezet. Op de Langeweg is de hardrijder uitein delijk staande gehouden. De hoogst gemeten snelheid waarmee de jon geman had gereden was 139 kilome ter per uur, terwijl op deze wegen 80 kilometer per uur is toegestaan. Ter plaatse werd zijn rijbewijs ingeno men en proces-verbaal opgemaakt. De plannen om te komen tot een ver harding of verplaatsing van de ijs baan vorderen niet. Op de algemene ledenvergadering toonde voorzitter J.P. Moerland van de ijsclub zich on tevreden over de samenwerking met het gemeentebestuur. Een jaar gele den voerde het bestuur overleg met wethouder Goossen, die beloofde spoedig schriftelijk te reageren. Het bestuur van de ijsclub heeft echter nooit een schriftelijke reactie ontvan gen. Via de pers moest men verne men dat de huidige locatie van de ijsbaan volgens de wethouder onge schikt is voor verharding. In decem ber vorig jaar volgde alsnog een over leg met de wethouder, die aangaf dat de optie tot verharding nog niet is uit gesloten. De voorzitter concludeerde dat alles door het gemeentebestuur op de lange baan wordt geschoven. J.B. van Dijke merkte op dat hij altijd al voorstander is geweest van een har dere aanpak. Gezien de hoge kosten is het bestuur echter van mening dat het niet zinvol is om een proces aan tc spannen tegen het gemeentebestuur. Op de ledenvergadering van de ijs club meldde penningmeester P.C.J. Moerland dat het jaar 2004 is afge sloten met een positief saldo van ruim 3247 euro, waardoor de vereniging nu over een reserve beschikt van 19.569 euro. De stijging van de reser ves hebben vooral te maken met de zachte winters in de afgelopen jaren. Dit was voor de ijsclub vorig jaar dc reden om voor de leden een uitje naar de kunstijsbaan in Breda te organise ren, waarvoor 88 schaatsliefhebbers zich opgaven. Het is niet dc bedoe ling om jaarlijks dit uitje te organise ren. Wel wil het bestuur nadenken over mogelijke activiteiten rondom het 80-jarig bestaan van de ijsclub op 3 februari 2006. P.C.J. Moerland en D.L. Hage wer den tijdens de jaarvergadering herko zen als bestuurslid. Ook de commis sarissen L. de Witte, J. Vroegop en P. Poot en bode C.J. Koopman waren bereid om zich een nieuwe periode voor de ijsclub in te zetten. Tijdens de vergadering, die door dertien leden werd bezocht, werd een ogenblik stil gestaan bij het overlijden van de leden J. den Engelsman, A.C. Breure, W. Scherpenisse, mevr. Schcrpenis- se-v.d. Meer, J. Rijnberg en P. de Witte. De ijsclub telt nu 717 leden, 145 gezinsleden en 87 donateurs. De contributies worden voor het nieuwe seizoen niet aangepast. Na afloop van de vergadering werden nog enkele vi deobeelden van het bezoek aan de kunstijsbaan getoond. InKrlflHaül frystyiyr Wij halen en brengen hem Kees Matthijssen Tweewielers Poortvliet, tel. 0166-617040 Advertentie I.M. Donderdag, vrijdag en zaterdag HMaandagdinsdag en woensda ♦Ribkarbonade 1 kg 6.- 1 kg 5,50 ♦Rosbief lapjesnat/gjer. 500 gr. 5,20 ♦Bij 500 gr. shoarma a 4,- $5 broodjes en bakje saus GRATIS SS Malse riblappen 1 kg Varkenshieltjes 1 kg Vet spekblokjes 200 gr. Rundervinken 5 halen 6,80 €3,- 0,70 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 4 BETALEN J Advertentie I.M. De koninklijke fanfare Accelerando heeft het bestuur versterkt. Tijdens de jaarvergadering zijn vrijdagavond Martijn Krijger uit Poortvliet, Han- neke v.d. Plicht uit Oud-Vossemeer en Dorthy v.d. Male uit Bergen op Zoom gekozen tot bestuurslid. Daar mee krijgt de muziekvereniging een interlokaal bestuur. Nettie van Poortvliet stopte ermee, maar gezien de voorbereidingen voor de viering van het 125-jarig bestaan in 2006 waren twee extra bestuursleden wel kom. Ook de besprekingen voor de bouw van het nieuwe repetielokaal bij de Wellevaete vergen tijd, zodat 8 bestuursleden in deze periode zeer welkom zijn. De periodiek aftreden de bestuursleden Bram Goedege- buure en Imanda van Vossen werden herkozen. Vier nieuwe leden werden aangenomen: Thomas van Uden, Nick den Engelsman, Marco Elen- baas en Arjan van Tiggelen. Hans Goedegebuure, die eerder al stopte als bestuurslid, heeft ook zijn muzikale loopbaan bij Accelerando inmiddels beëindigd omdat het op en neer rijden vanuit Noord-Bevcland toch teveel werd. Hij is benoemd tot lid van verdienste. De leden van de Gereformeerde Ge meente hebben ouderling G.D. Roe land herkozen. Hij heeft zijn benoe ming inmiddels aangenomen. Verder is een beroep uitgebracht op ds. B. van der Heiden. Er zijn nog dik 50 kaarten te koop voor het programma Setalland An ders. dat morgenavond in Havenzicht wordt georganiseerd door WHS en Accelerando. De voetbal- en muziek vereniging werken voor de vierde keer samen bij de presentatie van plaatselijk talent. Het Schorrekoor treedt op, Lennard Hage, Janine Vroegop, Linsey Maasland, Rob Co, Laban Hage, de Citroentjes en de Female Hooligans. Naast het beken de repertoire laten deze artiesten zich ook van een andere kant zien. Blaas- orkest Dak d'r Af, dat wordt ge vormd door muzikanten van Euterpe uit Sint-Maartensdijk, werkt ook mee aan het programma, dat om acht uur begint. Havenzicht kan in de boven- en benedenzalen totaal 500 mensen herbergen. In de Huygensstraat zijn vorige week twee auto's opengebroken. Uit beide auto's werd de geluidsappara tuur weggenomen. De inbraken zijn gebeurd tussen dinsdag 12 uur en woensdag 7 uur. Op de Kleinedijk vond woensdag avond om kwart over zeven een eenzijdig ongeval plaats. Een 19-ja- rige jongen reed met zijn auto rich ting de Oude Zeedijk, toen hij de controle over zijn stuur verloor. De auto raakte in de berm en reed ver volgens de dijk af. De chauffeur liep geen verwondingen op, maar zijn auto was door het ongeval zwaar be schadigd. De Hervormde gemeente organi seert dinsdag in verenigingsge bouw Het Trefpunt een zendings avond. Dhr. Van den Ham zal door woord en beeld namens de Gerefor meerde Zendingsbond een indruk geven over het wereldwijde zen dingswerk. Het kinderkoor Soli Deo Gloria onder leiding van He- leen Troost zal deze avond onder begeleiding van piano diverse lied jes zingen. De bijeenkomst begint om zeven uur. In zorgcentrum De Schutse is Ds. den Boer van de Christelijk Gerefor meerde Kerk te Tholen/Oud-Vosse meer aangesteld als tijdelijk pasto raal werker. Hij vervangt ds. Kommers uit Stavenisse die al gerui me tijd geen ambtelijk werk meer verricht. Ds. den Boer bezoekt in het zorgcentrum de bewoners van de di verse kerkgenootschappen. Stavenisse De duwboot Obelix met twee duw bakken liep maandag vast op een zandbank achter de KT 18. De duw bakken waren geladen met 5200 ton kolen. Sleepboot Zephyrus van ber gingsbedrijf Van den Berge moest het gevaarte van 180 meter lang en 12 meter breed vlot trekken. Er was snel heid geboden, omdat alleen het voor schip aan de grond zat en de rest in vijftien meter water. Aangezien het water nog 3,5 meter kon zakken was het gevaar aanwezig dat het schip zou breken. Samen met de Obelix lukte het om de bakken vlot te trekken en weer in diep water te slepen, waarna de duwboot zijn reis kon vervolgen. Op de kruising Poststraat/Koning Haakonstraat en Julianastraat reed zondagavond om 20.40 uur een 34- jarige man met zijn auto tegen een geparkeerde auto aan. Door de kracht van de aanrijding was de auto, die geparkeerd stond in de Poststraat, deels op de Julianastraat terecht ge komen. De politie nam bij de be stuurder een bloedproef af, paar kan over de uitkomst nog geen medede ling doen. Beide auto's raakten door de aanrijding zwaar beschadigd. In de Hervormde gemeente is dhr. A.L. Kornaat uit Strijen aangesteld voor bijstand in het pastoraat. De 51 - jarige Kornaat is tevens werkzaam voor de Hervormde gemeente te Sint- Philipsland. Hij is aangesteld voor twee dagdelen per week en vervangt ds. Kommers, die al geruime tijd geen ambtelijk werk meer verricht. In de nacht van dinsdag op woens dag is ingebroken in een bedrijfs pand aan de Nijverheidsweg. Een cd-speler en gereedschap werd door dc dadcr(s) ontvreemd. In Maartenshof wordt zaterdag 19 maart tussen tien en drie uur een fan cyfair georganiseerd. Er is een rom melmarkt, verkoop van oliebollen, ballen gooien, sjoelen en nog veel meer. Dc opbrengst is bestemd voor de activiteiten die georganiseerd worden voor de bewoners van Maar tenshof. Negentien leden van de Plattelands- vrouwenvereniging hebben de oriën tatiecursus kunstgeschiedenis ge volgd. Docente El van Broekhoven uit Steenbergen gaf in vier lessen in formatie over de schilderskunst, beeldhouwkunst en architectuur. De deelnemers kregen een goede indruk over wat onder kunst verstaan wordt en dc diverse stromingen. Verschil lende manieren van het bekijken van kunst werden uitgelegd en bekriti seerd. Ook werd duidelijk dat de geschiedenis van de kunst onlosma kelijk verbonden is met de ontwik keling van de mensheid. De cursis ten werd geleerd om vanaf de Grieken tot het kubisme de stijlen te herkennen en de werken te bestude ren. Na elke les liet El van Broekho ven de dames nog genieten van een fragment klassieke muziek of zang. Door deze oriëntatiecursus zijn de leden gestimuleerd om volgend sei zoen opnieuw aan een cursus deel te nemen. In de Hervormde gemeente Reho- both komt de stichting Vrienden van De Hoop op donderdag 17 maart een presentatie geven over het christelijk opvangcentrum voor drugs- en drankverslaafden te Dor drecht. Een medewerker van De Hoop zal samen met een gast een boeiend programma presenteren voor alle leeftijden. De avond begint om half acht en zal tot ongeveer tien uur duren. Aan het einde van deze bij eenkomst wordt er een collecte worden gehouden voor stichting De Hoop Gijs Vermaas heeft door deel te nemen aan de Vikorn-actie bij bak ker Cock Leys een step gewonnen. Het is een speciale step met drie wie len. Uitslag laatstgehouden clubavond klaverjasvereniging De Pendelaars: 1. P. Bazen 5173 punten; 2. J. van Splunler 5071 p.; 3. J. van Zetten 4720 p.; 4. M. den Haan 4584 p.; 5. A. van Zetten 4385 p.; 6. J. Geldhof 4223 p.; 7. L. Kampman 4122 p.; 8. R. van Putten 4066 punten. De kla verjasvereniging begint vrijdag avond de wedstrijden al om zeven uur in plaats van acht uur. Scherpenisse Een 17-jarige inwoner reed door on bekende oorzaak woensdagmorgen omstreeks 7 uur met zijn brommer tegen een bushaltepaal aan de Tho- lenseweg te Halsteren. De jongen liep verwondingen aan Dies den Braber trok bekijks met zijn glas-in-loodraam. De jaarlijkse verkoping van Adullam heeft netto ongeveer 7000 euro opgebracht. In de Reho- bothschool in Stavenisse zijn zaterdag tal van artikelen verkrijgbaar. Verkoopstands en -tafels staan verdeeld over de gangen en lokalen. Aan een zo'n tafel is Dies den Braber bezig met het maken van een glas-in-loodraam. Voor hem ligt een getekend ontwerp, waarop met letters de kleuren glas zijn aangegeven. Stukje voor stuk je wordt dat ingepast, tussen strips met staal verstevigd lood. Den Braber volgde enkele jaren terug een cursus om dit werk onder de knie te krijgen. De strips en de stukjes glas snijdt hij te voren op maat. Tot op de halve millimeter, want het let erg nauw. De Stavenissenaar restaureert bijvoorbeeld oude ramen. Maar hij maakt ook allerlei decoraties, zoals op de tafel in de school te zien is. Zijn hobby trekt zaterdag de nodige aandacht. Bij binnenkomst staan er meteen twee vrieskis ten waarin voorgebakken friet en gebak zit Er schuin tegenover worden oliebollen en berliner bollen aangeprezen. Ze worden ook per stuk verkocht en dat gaat prima. Deze beide ver- koopplekken vormen een soort sluis, waardoor het erg lastig is om het gebouw binnen te komen of buiten te geraken. Het is werkelijk dringen geblazen, eigenlijk staan de mensen elkaar in de weg. Want het is druk in de school, dat moet ge zegd worden. Mensen kopen groente en fruit, kaas of noten. In het lokaal waar allerlei soorten snoep worden verkocht, verdringen de klanten zich voor de tafels. Hobbyartikelen, boeken, speelgoed, kleding, stoffen, bloemen en planten, het is allemaal verkrijgbaar. De opbrengst, of een deel ervan, gaat naar de stichting Adullam die het besteedt in de gehandicaptenzorg. Aan de jeugd is ook gedacht, één lokaal is met spelle tjes ingericht: sjoelen, darten en een kegeLspel. Overal staan mensen te praten, want de verko ping is meteen een ontmoetingsplek. Buiten kan een ritje door Stavenisse worden gemaakt in een door paarden getrokken wagen. De liefhebbers staan ervoor in de rij. Met alle drukte is het een gezellige boel aan de Pilootweg. Zondag 6 maart THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Vemooij. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9 u. ds. Hoek, St.-Annaland. 14.30 u. ds. Van Estrik, Goedereede. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Balk, Tholen. GEREF. KERK 10 u. ds. Vlaardingerbroek, Rotter dam. 17 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Den Boer. 15 u. ds. Uitslag, Kerkwerve. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Wisse (H.A.). R.K.-KERK zo 11 u. woord,- gebeds- en commu nieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Christ, Katwijk. 18.30 u. ds. Bevelander, Alblasser- dam. GEREF. KERK 10 u. ds. Van der Vegt, Oud-Beijer- land.. CHR. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. kand. Versluis. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 19 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Verboom, Bleskensgraaf. 18 u. ds. Van Bennekom, Sommels- dijk. HERSTELD HERV. GEMEENTE 11 en 16 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9, 14 en 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 11 u. ds. Den Besten, Nieuwerkerk a/d IJssel. 18 u. kand. Oskamp, Nieuw-Lekker- land. OUD GEREF. GEM. (diensten in kerkgebouw Herv. Gem.) 8.45 en 15 u. ds. Gerritsen. SINT-MAARTENSDUK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Bijl, Moordrecht. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Van der Ploeg, Werkendam. 19 u. da. Hogeweg, Kapelle. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. ds. Scholing, Arnemuiden. GEREF. GEM. 10. 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Doorneweerd, Den Bom mel. 17 u. ds. Van Ginkel, Goes. GEREF. GEM. 9.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Brugge, Scherpenisse. OUD GEREF. C,EM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Vermeulen, Bergen op Zoom. zijn knie op en zijn brommer raakte door het eenzijdig ongeval aan de voorzijde beschadigd. Poortvliet De Gereformeerde Ontmoetingskerk wil tijdens de braderie op 20 augustus een grote rommelmarkt organiseren voor het project 'Kinderen in de knel' en de eigen kerk. Elke tweede zater dag van de maand kunnen de spullen voor deze rommelmarkt ingeleverd worden bij de schuur aan de Bram Groenewegeweg 6 tussen 9 tot 12 uur. Eventueel kunnen de goederen wor den opgehaald. Hiervoor kan contact worden opgenomen met de familie v.d. Boogaard, tel. 612473. Maandag 7 maart hoopt de zending oud papier op te halen vanaf 18.30 u. Advertentie I.M. Varkenshouder J. Nell aan de Lange weg in Anna Jacobapolder kan wat de welstandscommissie betreft zijn stal len uitbreiden met een luchtwasser en een afzuigkanaal. Donderdagochtend bekeek de com missie de aangepaste tekeningen voor de aanbouw. Die waren door Hen- drix UTD uit Boxtel op advies van de commissie gewijzigd. De aanbouw komt naast de stal en krijgt een schuin dak en een groene kleur, overeen komstig dc wens van de commissie. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.ó., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Antwerp sestraat 101-103, tel. 0164-259890. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 3 t/m vrijdag 11 mrt. donderdag 3 7.47 - 20.22 vrijdag 4 8.42 -21.25 zaterdag 5 9.52 - 22.42 zondag 6 11.27 - maandag 7 0.22 -13.02 dinsdag 8 1.39 -14.12 woensdag 9 2.42 -15.07 donderdag 10 3.29 - 15.52 vrijdag 11 4.10 -16.35 do 3/3 18.38 u. LK do 10/3 10.13 u. NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Pak even uw zakboekje THOLEN t/m 11 mrt. Expositie schilderijen xuan-techniek, zorgcentrum Ten Anker, 9-17 u. 3 mrt. Lezing over oude en exotische instrumenten, Chr. ouderenver., De Wingerd, 14.30 u. 4 en 5 mrt. Circus Etoile, Zoekweg, vr 16.15 u., za 14 u. 5 mrt. Snuffelmarkt Step, Meulvliet, 10-15 u. 5 mrt. Jaarconcert Concordia, Meul vliet, 20 u. 10 mrt. Informatieavond borstvoe ding, Jhr. Van Vredenburchlaan 55. 20 u. 10 mrt. Lezing: 'komt er nog een bloeitijd voor de kerk en voor Is: raël?', door ds. J. Koppelaar, Calvijn College, 20 u. 12 mrt. Rommelmarkt Concordia, Oudelandsepoort, 13-15.30 u. OUD-VOSSEMEER 4 mrt. Theaterprogramma Bert Schuiling, De Vossenkuil, 20.15 u. 5 mrt. Jaarconcert OVM, Vossen kuil. 7 mrt. Themabijeenkomst over toe komst land- en tuinbouw, ver.ge- bouw herv. gem., 19.30 u. 8, 15, 22 en 29 mrt. Koersbal Anbo, Vossenkuil, 14 u. 9 mrt. Circus Etoile, parkeerterrein B. Kooijmanstr., 14 u. 9 mrt. Alg. ledenvergadering Anbo. Vossenkuil, 14 u. 12 mrt. Toneeluitvoering Rederij kerskamer Eendracht, Vossenkuil, 19.30 u. SINT-ANNALAND 4 mrt. Feest Setalland Anders, WHS en Accelerando, café Havenzicht, 20 u. 15 mrt. Plattelandsvrouwen maken Paasstukje, 't Kombuis, Buurtweg 3 Stavenisse, vertr. 19.15 u. Ring. STAVENISSE 7 mrt. Circus Etoile, havenplateau. 16.15 u. SINT-MAARTENSDIJK 7 mrt. Jaarvergadering en infoavoqd diabetesver. Tholen, Haestinge\ 19.30 u. 12 mrt. Jaarconcert muziekver. Eu terpe, Haestinge, 19.30 u. SCHERPENISSE 4 mrt. Bingo De Roemers, café Zee- lands Welvaren, 20 u. 5 mrt. Alpha jeugdsoos, zolder oude gemeentehuis, 20-23.30 u. 8 mrt. Circus Etoile, parkeerterrein Spuidam, 16.15 u. SINT-PHILIPSLAND 3 mrt. Circus Etoile, havenplateau. 16.15 u. BERGEN OP ZOOM t/m 21 aug. Expositie politieke spot prenten Opland, Markiezenhof, di t/m zó 11-17 u. 3 mrt. Concert Romeo strijkkwartet. Markiezenhof, 20 u. 4 t/m 6 mrt. Pasar Malam, vr 13-2$ u., za 12-23 u., zo 12.20 u. 4 mrt. Cabaretier André Manuel, De Maagd, 20.15u. 5 mrt. Balletgala, De Maagd, 19 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Streep wil racen (Ned. gespr.) - za, zo en wo 13.45 u. Con,- stantine - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.30 en 21 u., za 15.45, 18.30, 21 u., zo 16 en 20 u. ROXY II: Plop en kwispel (Ned. gespr.) - za, zo en wo 14.30 u. Vet hard - do en ma t/m wo 20 u., Vf 18.45 en 21 u., za 16, 18.45 en 21 u., zo 16, 18.15 en 20.15 u. CINEM'ACTUEEL: Birth - vr t/m zo 18.45 u., wo 20 u. Streep wil racen (Ned. gespr.) za, zo en wo 13.45 u. Plop en kwispel - za en Wo 13.45 en 16 u., zo 13.45 en 15 Verrassingsvoorpremière - do 20.30 u. Lepel - za, zo en wo 16 u. Spon gebob squarepants - vr 18.45 u., za 13.45, 16 en 18.45 u., zo en wq 13.45 en 16 u. Der untergang - do, ma en di 20 u., vr t/m zo 21 u. The aviator - vr t/m zo 20.45 u., ma en wo 20 u. Meet the Fockers - do, di en wo 20 u., vren za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.15 u. Finding neverland - zo 19 u., di 20.30 u. No- vecento deel I - ma 20.30 u. 4

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 2