V. oud en nieuw feest Familieberich ten Restaurant 't Veerhuis 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 23 december 2004 Ruben Willem Jan éf w/ Maatje Johanna Joanna Matthea Willemijn Mathüde J J US Ifl f\j 1Owozrcz. J Lené en Suzanne lieve ouders s* Eric Moerland Sz Karin de Haan IS GESLOTEN van 27 t/m 31 december Op nieuwjaarsdag staan wij weer voor u klaar. J. den Engelsman en TJ. den Engelsman- van der Welle 4» A. v.d. Hoek en J. v.dHoek-Quaak ABRAHAM JAN DE GRAAF BRAM DE GRAAF ABRAHAM JAN DE GRAAF BRAM BRAM DE GRAAF BRAM DE GRAAF GIJS LUIJSTERBURG MARINIS VAN AS MARINIS VAN AS MARINIS VAN AS BAS AARNOUDSE M. VAN AS ADRIANA LENA BONKERK JEANNETTE JOHANNA CORNELIA DE JONGE-DONKEN In de foyer van partycentrum Haestinge te Sint-Maartensdijk is een leuk Ko 67 jaar Uitslag grote verloting PV De Vredesduif Sint-Philipsland Dankbaar en blij ontvingen we uit Gods hand onze zoon We noemen hem Ruben Hij is geboren op 17 december 2004. Martin en Corina Harder 4691 ET Tholen Grindweg 4 De Heere heeft gegeven, en de Heere heeft genomen; Job 1 vers 21 Met blijdschap ontvangen In droefheid weer van ons weggenomen 7 december 2004 Hendrik en Petra, Martina Jansen 4693 BV Poortvliet Achterstraat 6 Hoera, onze papa en mama zijn 26 december 12/2 jaar een paar! Kusjes van Stavenisse, december 2004. Op 25 december 2004 zijn onze papa en mama en onze kinderen 12/2 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Jacky en Rachel Suurland Pa en ma Suurland December 2004 Op 26 december hopen onze hun 121/2 jarig huwelijk te vieren. Wij willen ze hiermee hartelijk feliciteren. Daan en Jochem Deurloo 4691 LJ Tholen, december 2004. Meanderlaan 25 Gouden sleutels passen op gesloten deuren. Wij hebben de gouden sleutel gevonden. Op 28 december stappen wij om 14.00 uur in het huwelijksbootje in het gemeentehuis van Sint-Maartensdijk. U bent van harte welkom op onze receptie om zo de eerste mijl van ons huwelijk mee te varen. De receptie vindt plaats tussen 17.00 en 19.30 uur op Partyboot De Frisia, gelegen in de haven van Sint-Annaland. Ons adres: Restaurant 't Veerhuis, Rijksweg 5, 4675 RB Anna-Jacobapolder. Telefoon: 0167-576046 Websitewww.restaurantveerhuis.nl E-mailinfo@restaurantveerhuis.nl Wij wensen u prettige feestdagen en een smakelijk 2005 Op D.V. donderdag 23 december hopen onze lieve ouders, groot- en overgrootouders te gedenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog veel goede en geze gende jaren toe. Ellie en Rien Judith en Erwin Sabine en Levi Monica en Andries Marjolein en Willem Jan Emmy Anneke en Lauwrens Dianthe 4675 BK Sint-Philipsland, december 2004. Korte Schoolstraat 10 Op 21 december 2004 waren onze pa en ma, opa en oma 60 jaar getrouwd. Wij zijn dankbaar en blij dat wij deze feeste lijke gebeurtenis samen ingezondheid moch ten vieren. Wij wensen hen voor de toekomst nog een goede tijd en Gods onmisbare zegen toe. Namens kinderen en kleinkinderen: Mieneke en Jaap Jaap en Truida Jacques en Loredana Alyssa Antoinette en Niek Anniëlla. Niek en Valerie Gea en Jos Tonny Bastiaan en Chrétienne 4695 BD Sint-Maartensdijk, Zuidsingel 31. December 2004 Ik zie je handen voor me liggen, eens zo vaardig, nu zo stil. Duizend dingen, duizend zaken, die ik nu opeens nog weten wil. Ik wil met je pratenje horen vertellen, ik weet, het kan niet meer. In mijn gedachten zul je altijd bij me blijven, ik zal je missen, elke dag weer. Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis, dat toch onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Maria Willemijntje van 't Zelfde op de leeftijd van 81 jaar. Mevrouw M.W. de Graaf-van 't Zelfde Adrie en Lisette Bram, Petra Klazien 4695 EJ Sint-Maartensdijk, 19 december 2004. Frank van Borselenstraat 48 De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag 23 december om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijns- weg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aan vang van de rouwdienst. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geen bloemen. Dankbaar voor alles wat u voor ons heeft betekend, is onverwachts uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame en onver getelijke opa We zullen u erg missen. Bram Petra Ossendrecht, 19 december 2004. Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet hij redt het niet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam; omdat het niet alleen zijn leven maar ook zijn lijden overnam. Na een moedige strijd - vol wilskracht - is waardig heengegaan mijn dierbare broer, zwager en oom. In de leeftijd van 81 jaar. echtgenoot van Marie W. van 't Zelfde Sint-Maartensdijk: J.A. Kaashoek-de Graaf J.D. Kaashoek Gerrie Sint-Maartensdijk, december 2004. We wensen de familie heel veel sterkte met het overlijden van onze buurman Maar en Juust de Hooge Sint-Maartensdijk, december 2004. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker 48 jaar heeft hij zijn trouwe diensten bewezen bij de Smidse fa. Potter. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in dit verdriet. W.J. Potter-Gebraad Flip en Marie Ineke en Daaf Peter en Willie Annie Sint-Maartensdijk, december 2004. Onverwachts moesten we afscheid nemen van na een vriendschap van 60 jaar. Fam. A. Joppe-Lindhout Sint-Maartensdijk, december 2004. Onbegrijpelijk, niet te bevatten, is het overlijden van onze jeugdige bassist. Wij wensen Adrie, Trudy, Anne, Mare en ove rige familie veel sterkte. Bestuur en leden Oud-Vossemeer's Muziekvereniging December 2004 Met droefheid, maar met dankbaarheid voor de liefde en voor wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager, oom en oud-oom in de leeftijd van 82 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Schutse en de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: P.C. Menheere-Kleppe K.M. Deurloo Neven en nichten Sint-Annaland, 17 december 2004. Correspondentieadres P.C. Menheere-Kleppe, Langeweg 14693 PP Poortvliet. J.l. dinsdag 21 december om 14.15 uur is de rouwdienst gehouden in de Gereformeerde kerk, Zuidplantsoen 3 te Poortvliet. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Poort vliet. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve oom en oud oom in de leeftijd van 82 jaar. Lien en Piet Connie en Adrie Nick, Patrick Lianne en Werner Judith, Ilvy Rien José Poortvliet, 17 december 2004. Met diepe ontroering ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze oud-buur man Wij wensen de familie veel sterkte toe. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Fam. C. Pot Fam. A. Hage Fam. J. Kurvers Fam. P. Dekker Poortvliet, december 2004. Hij was mijn lief mijn anker. Hartverwarmend en overweldigend was uw medeleven na het overlijden van mijn man, vader en opa Voor uw betrokkenheid en sympathie zeggen wij u hartelijk dank. Ook willen wij graag het personeel van De Schutse bedanken voor hun niet aflatende zorg, hulpvaardigheid en medeleven. Heel hartelijk bedankt. Uit aller naam, Willie Aarnoudse Sint-Annaland, december 2004. In memoriam Een behulpzame vriend is overleden. Wij wensen de familie sterkte toe. B. Mullié-Eilander Fam. J. de Jongh Poortvliet, december 2004. Je moeder blijft je moeder De Heer is mijn Herder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag waarop je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Johannes Jurgen Berk op de gezegende leeftijd van 89 jaar. Sint-Maartensdijk: Aat en Henk Poot-Berk Wim en Anita Ariënne, Alyssa Hans en Anja Hilbert, Justin Peter en Marjan Wessel, Manouk Ard en Marina Sint-Pancras: Piet en Trees Berk-Kanters Edith en Jan Denise, Mandy, Robin Anette en Martin Mariëlle, Marco, Simone Alkmaar: Lea en John Sikkink-Berk Richard en Lia Eric en Nicole Sint-Maartensdijk, 17 december 2004. Correspondentieadres familie H. Poot-Berk, Winston Churchillstraat 40, 4695 GH Sint-Maartensdijk. De rouwdienst werd gehouden op dinsdag 21 december om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kasteleinsweg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvond. Rust zacht LIEVE OMA BERK We zullen u erg missen. Wim, Anita, Ariënne en Alyssa Sint-Maartensdijk, 17 december 2004. Langs deze weg willen wij iedereen dankzeg gen voor het medeleven dat wij kregen bij het overlijden van onze dochter, zuster en tante Frans en Nel Keur Jolanda en Michel Eline en Madeion Erwin Tholen, december 2004. Garnalenstraat 98 Uw medeleven, zo warm en liefdevol, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma is ons een grote troost en steun geweest. Onze oprechte dank hiervoor. W.J. de Jonge Kinderen en kleinkinderen Tholen, december 2004. Bij deze wil ik u hartelijk danken voor alle belangstelling tijdens mijn verblijf in Ter Reede, Vlissingen. Mijn nieuwe adres is: Ten Anker, Prins Clauslaan 1, kamer 230, 4691 ZA Tholen. Tevens wens ik u fijne feestdagen en een gezond 2005. Mevrouw A.J. Overbeeke-Polderman December 2004 van 20.00 tot met medewerking van drive-in discotheek Joka. Oliebollen, 10 consumptiebonnen, diverse hapjes en om 00.00 uur 2005 natuurlijk champagne, voor 25,-p.p. Na 00.00 uur openbaar! Geef je nu op, vol is vol! Voor meer informatie bel even v 06 - 25 03 45 59, 0166 - 66 28 84 of 66 28 65 Je ziet het zo vandaag verjaart En hij heeft graag cadeaus. Van harte gefeliciteerd. Frans, Jolanda, Freddy, Janco Franke en de meiden Overweldigend was de belangstelling tijdens mijn ziekenhuisopname en de periode van revali datie daarna thuis. De vele bloemen, fruitman den, bezoekjes etc. en niet te vergeten de grote hoeveelheid kaarten waren hartverwarmend. Iedereen hartelijk be dankt. Mede namens mijn vrouw allen hele goede feestdagen gewenst. Leen Geluk Sint-Philipsland, december 2004. Voor het vele medele ven, in welke vorm dan ook, tijdens mijn ver blijf in en thuiskomst uit het ziekenhuis, zeg ik u allen, ook namens mijn man, heel hartelijk dank. Tevens wensen wij familie, vrienden en bekenden goede kerst dagen en een goed en gezond 2005 toe. L.J. Ridderhof- Gunter 4697 BG Sint-Annaland, december 2004. Hoenderweg 47 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor alle belangstelling getoond na de geboorte van onze dochter en ons zusje Monica. Tevens wensen wij een ieder gezegende kerst dagen en een voorspoe dig 2005. Cornells Jobina den Hartog Aart, Rens en Monica Sint-Maartensdijk, december 2004. Hierbij willen wij ieder een hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die we moch ten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijksfeest. Tevens wensen wij alle familie, vrienden en bekenden prettige kerst dagen en een gezond 2005 toe. Ab en Hanna Ketting Sint-Annaland, december 2004. Hierbij willen wij ieder een hartelijk bedanken voor de vele mooie kaarten, cadeaus, bloe men en geld die wij mochten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijks feest. Tevens wensen wij alle familie, vrienden en bekenden prettige kerst dagen en een gezond 2005 toe. Henk en Kathie van Zetten Sint-Maartensdijk, december 2004. Niko en Rika Schot willen iedereen bedan ken voor de vele kaar ten, bloemen en andere attenties die zij mochten ontvangen bij hun 40- jarig huwelijk. Sint-Annaland, december 2004. Voor ons 40-jarig huwe lijk kregen we veel kaar ten, bloemen, cadeaus en geld. Iedereen die, op welke manier dan ook aan ons dacht, willen we heel hartelijk bedanken. Han en Corrie van Dijke-Zwagemaker Oud-Vossemeer, december 2004. Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en cadeaus die ik kreeg tijdens mijn opname in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Mandy Stokman Sint-Maartensdijk, december 2004. Langs deze weg willen we iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, attenties en cadeaus die we bij de geboorte van onze doch ter en zusje Ymke moch ten ontvangen. 4: 4: Tevens willen we familie, vrienden en bekenden fijne feestdagen toewen sen en een voorspoedig 2005! Hans, Ieteke, William, Arjan, Guido, Ymke van Tiggele Sint-Annaland, december 2004. De Casembrootstraat 10 De aandacht van velen voor ons huwelijksjubi leum hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hartelijk voor uw gelukwensen, attenties en goede, mee levende woorden. Wederkerig wensen wij u allen des Heeren zegen toe. G.C. Boender J. Boender-Kalle Tholen, december 2004. Voor alle belangstelling, de vele kaarten, bloe men, fruit en telefoon tjes tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst wil ik iedereen hartelijk be danken, ook namens mijn vrouw en kinderen. Tevens wensen wij u allen goede kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Wim en Rianne Bijnagte William, Eduard, Erica en Jorian December 2004. P. Smits Dr. Bernhardistr. 17 4696 CM Stavenisse Per 29-12-2004 nieuw adres: De Schutse K69, 't Oudeland F.M. Boogaardweg 10 4697 GM Sint-Annaland Tel. 0166-692565 De winnende loten: 1663 2169 1916 1515 2714 2198 1436 2160 2349 2170 1547 1850 2402 2814 1978 Voor informatie kunt u contact opnemen met René Reijngoudt: telefoon 06 - 46 06 19 85 (na 18.30 uur)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4