Het voordeel NIEUWE TEGELS? I imabo ESSEL I NK MM WINTEROPRUIMING KORTINGEN VAN 20 tot 60%! den Engelsman c^-van Driel Kraamzorg tjTientadministratiE 'J(pmt allen tezamen VARIO Mededeling van het waterschap carrosserie elenbaas Donderdag 16 december 2004 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 BELEEF DÉ SHOWROOM VAN IMABO ESSELINK Dfoten Volkskerstzang Concert Concordia Kerstoratorium Gezinsviering met Vrolijke Kwakertjes Kerstnachtdienst Oud-Vossemeer Kerstzang met OVM Kerstzangdienst Concert Accelerando Kerstviering voor ouderen Sin t-üdaartensd7^ Volkskerstzang Kinderkerstfeest Stavenisse Kerstzang Kerstnachtdienst Sin t-Tfifipsfand Kerstzang in De Wimpel r Zingen in Maartenskerk Anna Jacoèapofder Kerstzangdienst 'Diversen Thools geluid in Martinuskerk y Uitleen service Vanaf heden gaat onze van start met maar liefst Ook onze kostuums en colberts hebben we sterk afgeprijsd! Wie zich mooi voordelig wil kleden, moet beslist komen kijken en... profiteren! Zoekt u stijlvol klassiek of juist onze jonge sportieve lijn? Tot ziens in Sint Annaland. Voorstraat 15, 4697 EH Sint-Annaland, tel. fax (0166) 65 24 90 woensdagmiddag gesloten, vrijdagavond koopavond III Wilt u verzekerd zijn van 100% tijd en aandacht? Bel dan voor een afspraak (0187) 47 54 40. Openingstijden: di-vr: 08.00-17.00 uur, vr.avond: 19.00-21.00 uur, za. 09.30-16.00 uur. Middelharnis Industrieweg 35 (Ind.terrein Oostplaat II) Telefoon: (0187) 47 54 00 Fax: (0187) 48 42 10 E-mail: info@esselink.nl Internet: www.esselink.nl In de Grote Kerk wordt morgen avond een volkskerstzangdienst gehouden. Aan deze zangavond wordt medewerking verleend door het mannenkoor Door Een dracht Verbond uit Sint-Anna land onder leiding van Rinus van Gorsel; het gemengde koor Com nu met sangh uit Oude-Tonge, Vox Humana uit Rilland-Bath en het Hervormd gemengd koor Im- manuël onder leiding van Ma- ricllc Klavers. Het orgel wordt bespeeld door Maddy Hage en Leen Heijhoer. Dhr. P.M. van 't Hof uit Sint-Annaland, die pas toraal medewerker is van de Her vormde Gemeente, verzorgt en kele meditatieve momenten. Na afloop van de bijeenkomst is er voor belangstellenden koffie drinken in verenigingsgebouw De Wingerd. De bijeenkomst be gint om half acht. In de Rooms-Katholieke kerk geeft muziekvereniging Concor dia zaterdag haar tweejaarlijkse kerstconcert. Het harmonieor kest speelt onder andere de mu ziekstukken Pavane van Fauré en Adagio for Strings. Solo's worden deze avond vertolkt door Andrea Slabbekoorn op klarinet en Arnold van Bavel op bugel. Het kerstconcert begint om acht uur en de toegang is gratis. In de Rooms-Katholieke kerk wordt zondagmorgen om elf uur een uitvoering gegeven van het Kerstoratorium 'Als appelbloe sem in de winter'. Het concert wordt gegeven door het koor Amicante uit Zevenbergen en het Ojë koor. Het oratorium is ge schreven in een moderne versie en is geïnspireerd door psalm 19. der leiding van Addy v.d. Zandc. Het thema van de zangavond is: 'Is dit de Verlosser?'. De aan vang is om acht uur. Op vrijdag 24 december wordt in de Willibrorduskerk een gezins viering gehouden, waarbij hel kinderkoor de Vrolijke Kwaker tjes een musical opvoert. Het ver haal gaat over een jongen die pro beert de betekenis van kerstmis te ontdekken. Aanvang zeven uur. De Hervormde Gemeente en de Gereformeerde kerk organiseren vrijdagavond 24 december een kerstnachtdienst in het gebouw van de Gereformeerde kerk aan de Hofstraat. De dienst waarin zang en een kor te overdenking centraal staan heeft als thema: 'Een nieuw begin door Gods geschenk'. Medewer king wordt verleend door het jeugdkoor Polyhymnia. De aan vang is om half tien. In de Hervormde kerk wordt maandagavond door de Her vormde gemeente, de Gerefor meerde kerk en de Rooms-Ka tholieke parochie een volks kerstzangdienst georganiseerd. Medewerking verlenen Oud- Vossemeers Muziekvereniging (OVM) onder leiding van René Hendrickx en koor The Next on- logsjaren. De aanvang van deze kerstviering is om half drie. In het kerkgebouw van de Her vormde gemeente wordt op vrij dag 24 december de jaarlijkse kerstzangavond gehouden. Het thema is: 'Sta op, wordt verlicht'. Dc plaatselijke koren VZOS, het mannenkoor Door Eendracht Ver bonden. het jeugdkoor The Young Voices en het kinderkoor Soli Deo Gloria treden op deze bijeenkomst op. Naast koorzang is er veel sa menzang van bekende kerstliede ren. Ouderling P.M. van 't Hof verzorgt de meditatie en de ope ning en sluiting. Het orgel wordt bespeeld door Lené dc Graaf en Leen Hcijboer. Dc avond begint om half acht. In de Sakofahal aan de Bierens- straat geeft de koninklijke fanfare Accelerando zaterdagavond haar kerstconcert. Zowel fanfare als slag werkgroep brengen sfeervolle kerst-muziek. Het programma wordt aangevuld door mezzo sopraan Ellen Zimmer. Samen met de fanfare, maar ook met be geleiding op piano door dirigent Steven Witché, vertolkt zij beken de kerstliederen. Bij de slagwerk groep onder leiding van instruc teur Thieu Rievers zullen een viertal slagwerkers voor het eerst aan een concert meewerken. De presentatie van de avond wordt verzorgd door Imanda van Vos sen. Het concert begint om half acht. In verenigingsgebouw Het Tref punt aan de Ring wordt dinsdag middag een kerstviering georgani seerd voor de oudere inwoners van het dorp. Door middel van de clamatie, gedichten en samenzang wordt stilgestaan bij het thema: 'Licht in de duisternis'. Ouderling P.M. van 't Hof van de Hervorm de Gemeente houdt een meditatie en na de pauze wordt er een kerst verhaal verteld dat zich afspeelt in deze provincie gedurende de oor- liene Maas. Ouderling A.J. Zwe- rus houdt een meditatie en ver zorgt de opening en sluiting. Het orgel wordt bespeeld door kerkor ganist Piet Priem. De koorzang wordt afgewisseld met samenzang van bekende kerstliederen. De aanvang is om half acht. In Haestinge wordt zaterdag voor de 23e keer de Volkskerstzang gehouden. Medewerking wordt verleend door muziekvereniging Euterpe en het Smalstads Man nenkoor. Daarnaast is er veel sa menzang. Burgemeester W. Nuis spreekt het openingswoord en De Hervormde Gemeente organi seert op Eerste Kerstdag het kin derkerstfeest in het kerkgebouw in de Ring. Jong en oud worden uit genodigd om vanuit de mond van kinderen het wereldnieuws te ho ren. Medewerking wordt verleend door de kinderen van zondags school en tienerclub De Zaaier, de kinderen van de vakantie bijbel club en de leerlingen van de open bare basisschool die wekelijks on derwijs ontvangen van catecheet D. Lammers. De aanvang van deze kerst feest viering is om half vijf. Tijdens de ze bijeenkomst is er in vereni gingsgebouw Het Trefpunt kinderoppas aanwezig. In de Hervormde kerk wordt woensdag 22 december een kerst zangavond georganiseerd. Naast het christelijk gemengd koor Lau- date Dominum onder leiding van Danny Letzer treedt ook het inter kerkelijk koor Vox Maris uit Yer- seke op onder leiding van Jacqu- De Hervormde Gemeente Reho- both organiseert vrijdag 24 de cember haar jaarlijkse kerstnacht dienst in Haestinge. Kandidaat L. Walhout uit Goes verzorgt de me ditatie. Naast samenzang van be kende kerstliederen onder bege leiding van een muzikaal combo is er een optreden van het gospel koor Clarity. Dc dienst begint om tien uur. In dorpshuis De Wimpel wordt dinsdag de jaarlijkse kerstzang avond gehouden. Naast optre dens van de christelijke gemeng de zangvereniging VZOS onder leiding van Jan Wesdorp en het jeugdkoor Van Knop tot Bloem onder leiding van Wilma van Duuren treedt ook de christelijke gemengde zangvereniging Cres cendo uit Tholen op, waarvan Paul Heijhoer de dirigent is. Het repertoire op deze kerstzang avond zal bestaan uit Neder landstalige muziek van diverse componisten. VZOS sluit de avond af met het Duitstalige Kerstoratorium van Franz Gru- ber. Het orgel wordt bespeeld door Lian Gebraad, Cees Zwaai en Jantine Bogert. De avond be gint om 19.30 uur. pastoor A.J. v.d. Brüle en ds. Rienck Lanooy houden een korte overdenking. Mevrouw Bea Fondse verzorgt de declamatie. De avond begint om 19.30 uur, maar vanaf 19.15 uur speelt Eu terpe al kerstliederen. De gezamenlijke verenigingen van de Hersteld Hervormde Ge meente organiseren zaterdag in de Maartenskerk een kerstvie ring. Naast een optreden van de christelijke gemengde zangver eniging 'Met hart en stem' on der leiding van Jacobine Quist is er een optreden door de meis jesclubs Eben Haëzer en Sola Fide. Namens de zendingskrans draagt mevr. J. Sturris-Rijnberg een gedicht voor. Leden van de jongensclub helpen bij de inza meling van de collecte, die be stemd is voor het drukken en verspreiden van Russische bij bels. Het orgel wordt bespeeld door Lian van den Bergh-Ge- braad, Lené de Graaf en Pieter Quist. Ds. J. Joppe verzorgt de opening, terwijl de heer F.P.A. Meeuwissen namens de man- nenvereniging de bijeenkomst afsluit. De zangdienst begint om half acht. In de Gereformeerde kerk wordt vrijdag 24 december om half acht een kerstzangdienst gehouden. Medewerking verlenen het koor Rejoice en een gelegenheids-en semble. Er wordt een collecte ge houden voor een kinderproject in Peru. De protestantse kerkgemeen schap organiseert op Tweede Kerstdag in de Sint-Martinus- kerk een kerkdienst met veel Thoolse inbreng. Het orgel wordt bespeeld door Edu de Goffau en mevr. P.A. Rogge- band-Baaij zal de dienst leiden. Ook in het orkest van blazers en strijkers onder leiding van Sarien Bout-Sakko is het Thoolse aan deel groot. Daarnaast wordt er ook mede werking verleend door de Marti- nuscantorij. De dienst begint om half elf. Zwanger? Gefeliciteerd! Geniet ervan en regel de kraamzorg tijdig en goed. Schrijf je bij ons in via: Tel: 0113 - 22 40 40 of via: info@spkez.nl Per jaar verlenen wij zorg bij ruim 3300 bevallingen. Dit doen wij op een persoonlijke manier met meer dan 200 professionele medewerkers. www.kraamzorgzeeland.n a* r Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Lozingsvergunning Stichting Oosterscheldeziekenhuizen te Goes Van de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen te Goes ontvingen wij op 12 augustus 2004 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) ten behoeve van het lozen van afvalwater op de gemeentelijke riolering. Het afvalwater is afkomstig van het Oosterscheldeziekenhuis, gevestigd aan de 's-Gravenpolderseweg 114 te Goes. Wij zijn van plan de gevraagde vergunning te verlenen onder het stellen van voorschriften. Ter inzage De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 20 december 2004 tot en met 31 januari 2005 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 te Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (0118-621360) buiten werktijden tussen 18.00 tot 21.00 uur; bij de afdeling Communicatie van de gemeente Goes, Oostsingel 2 te Goes, maandag tot en met donder dag van 9.00 tot 16.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur. Op verzoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage gelegd. Beroep/voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lid Wet milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt ten zij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Kanaalweg 1 Postbus 1000,4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Uw adres voor: O nieuwbouw bedrijfswageninrichtingen C schadeherstel bedrijfswagens C design spuiterij C: reclame uitingen op elk gewenst object door middel van eigen snijmachine C reclame en huisstijl ontwerpen f> leveren en aanbrengen van full colour afbeeldingen De nieuwe Bott Vario bedrijfswageninrichting schittert door functionaliteit Een complete range van producten welke uiterst modulair van opzet is zodat voor elk type bedrijfswagen in elke branche de juiste systeemconfiguratie is samen te stellen. Bezoek voor meer informatie de website: www.bottvario.nl Paasdijkweg 11 4693 RE Poortvliet T 0166-612310 F 0166-612758 E info@elenbaas.nl I www.elenbaas.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 17