Familieberichten GESLOTEN CDA Rabobank Tholen EaUDHBiDE 9 DECEMBER om 15.00 uur Interpolis zorgt voor ondernemers V CASTRIA Het CDA komt naar u toe tel.(0166)66 53 00 www.rabobanktholen.nl Sibusiso Wesley Maria Adrlana Elco de Vogel en Luciel de Rijke Bram Noorthoek en Wilma de Vreugd ome Henk en tante Kathie Ab 8z Kanna 25 jaar Arie Koopman en Nellie Hage Leo en Addie Leo 8z Addie de Graaf Nico Schot Sz Rika Dijkema HELENA DE GROEN- VAN TIGGELE VAN THOLEN, VOORTHOLEN l.v.m. een personeelsbijeenkomst is ons kantoor op Mevr. Drs. Myra van Loon, 50 jaar VERHUISBERICHT Zijne Koninklijke Hoogheid PRINS BERNHARD DER NEDERLANDEN Rabobank 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 9 december 2004 Dankbaar en blij zijn wij met de komst van onze zoon en broertje Sibu is geboren op 24 augustus 2002 te Johannesburg, Zuid-Afrika en werd op 15 november 2004 aan onze zorg toevertrouwd. Aad en Aria van 't Hof Louis, Carlos 4697 CD Sint-Annaland Nieuwstraat 38 Tel. 0166-653447 Op zondag 5 december 2004 om 15.03 uur is onze zoon geboren, broertje van Kevin We noemen hem Met een lengte van 51 cm en een gewicht van 3710 gram. Herman, Rianne en Kevin Kloet 4695 JD Sint-Maartensdijk Bosdreef 11 Tel. 0166-6640 18 Een nieuw leven door God gegeven. Ons kindje klein, waar we erg gelukkig mee zijn. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter We noemen haar Esra Willem en Elvira Quaak-Bijl 7 december 2004 4694 EM Scherpenisse Scarpe Ee Laan 32 Tel. 0166-6631 77 Getrouwd Vrijdag 3 december 2004 Adres blijft: Ring 29 4698 AG Oud-Vossemeer Veel geluk Fam. De Vogel Fam. De Rijke geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 17 december 2004 om 12.45 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. De kerkelijke bevestiging van ons huwelijk vindt plaats om 14.30 uur in de Oud Gerefor meerde Gemeente in Nederland te Sint- Philipsland door de weleerwaarde heer ds. A.P. van der Meer. U bent van harte welkom op onze receptie, die gehouden zal worden van 19.30 tot 21.00 uur in dorpshuis De Wimpel, Eendrachtstraat 52 te Sint-Philipsland. 't Slaak 2 4675 CX Sint-Philipsland Weelhoekstraat 48 4698 BN Oud-Vossemeer Ons nieuwe adres wordt: Schelpkreekstraat 20 4675 CZ Sint-Philipsland Dinsdag 7 december was het 25 jaar geleden dat in het huwelijk zijn getreden. Van harte gefeliciteerd van Elza en Mariëlle Sint-Maartensdijk, december 2004. 14-12-1979 14-12-2004 is dit leuke paar al bij elkaar. Hartelijk gefeliciteerd. Veel liefs Piet en Audrey Johan en Monique Sint-Annaland, december 2004 Nieuwstraat 32 Op 7 december was het 25 jaar geleden dat onze lieve kinderen, broer en schoonzus, oom en tante in het huwelijk zijn getreden. Van harte gefeliciteerd. We wensen ze samen met hun kinderen nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. Pa en ma Koopman Marien en Marjoke Bert Annelies en Han Neven en nichten Sint-Maartensdijk, december 2004. 14-12-1979 14-12-2004 Hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk. Moeder Kees Leen en Hanneke Wim en Elly Jan en Ria Elly en Wout Neven en nichten Scherpenisse, december 2004. Op 14 december is het 25 jaar geleden dat onze ouders in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd! Joscelin Lydia Lenny Marko 1964 11 december 2004 Al 40 jaar geleden zeilde jullie huwelijksbootje over de grote zee van het leven. Onderweg kwamen jullie zon. wolken en af en toe wat stormen tggen. Uiteindelijk heeft jullie bootje alles goed doorstaan, en hopen wij dat jullie nog jaren door mogen gaan. Hartelijk gefeliciteerd! Kinderen kleinkinderen. Sint-Annaland, december 2004. Groot is de leegte die zij achterlaat dierbaar de herinneringen die blijven. Voor uw warme blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Poortvliet, december 2004. DE THOOLSE COURANT Bel voor een abonnement 0166-657007 of kijk op internet: www.eendrachtbode.nl ...meer dan een dak boven je hoofd Haven 9, Postbus 36 4695 ZG Sint-Maartensdijk Tel. 0166-668000 Fax 0166-668080 E-mail: infotholen@castria.nl Website: www.castria.nl wonen Lossen wij onze problemen zelf op, of laten we dat aan onze kinderen over. Hoe gaan we om met de ver grijzing, de kosten van de gezondheidszorg en de vei ligheid op straat? Discussieer over keuzes en oploss ingen uit de ambitieuze hervormingsagendat van dit kabinet met lid van de Tweede Kamer Kom ook op maandag, 13 december a. s. om 19.30 uur in Meulvliet te Tholen. Ik wil iedereen bedan ken voor de vele kaar ten, bezoekjes en andere attenties die ik voor en na mijn operatie heb ontvangen. Het was hartverwarmend. J.W. de Laater- v.d. Rhee Tholen, december 2004. Ik wil een ieder die aan mij gedacht heeft tijdens mijn verblijf van bijna 5 weken in het ziekenhuis te Duffel en bij mijn thuiskomst, hartelijk be danken voor de vele kaarten, telefoontjes, be zoeken, bloemen, fruit en andere attenties, die ik heb mogen ontvan gen. Ria Kunst Sint-Philipsland, december 2004. Emmastraat 18. Wij willen iedereen bedanken voor de kaar ten en cadeautjes die wij hebben ontvangen bij de geboorte van Ardjan. Martien, Janèt en Riny Westveer-Hirdes Waarde, december 2004. Hierbij willen wij ieder een hartelijk bedankep voor de vele felicitaties, kaarten en cadeaus die wij mochten onvangen vanwege ons huwelijk. Joost en Sandra Krijger Tholen, december 2004. Dankbetuiging Langs deze weg willen Daaf en Janneke Rijstenbil iedereen bedanken voor de onvergetelijke dag die we gehad hebben op ons 40-jarig huwelijks feest. ledereen die hier aan meegewerkt heeft en allen die ons kwamen feliciteren hebben dit als een droom voor ons gemaakt. Ook heel hartelijk dank voor alle giften en geschenken die we mochten ontvangen. Nogmaals heel, heel hartelijk dank en tot ziens. December 2004. Hartelijk bedankt voor de vele kaarten, geld en cadeaus die wij mochten ontvangen bij de geboorte van ons doch tertje Evy. Tonnie en Conny de Jager Sint-Maartensdijk, december 2004. Na de geboorte van ons zoontje Sem kregen we veel kaarten, cadeaus en andere attenties. Ieder een die op welke manier dan ook aan ons dacht willen we heel hartelijk bedanken. Tevens wensen we iedereen goede kerstda gen en een voorspoedig 2005 toe. Erik-Jan en Liesbeth Wesdorp- van Dijke Scherpenisse, december 2004, Molenweg 8. Langs deze weg willen wij u, ook namens Jan en Petra, hartelijk bedanken voor de vele kaarten, attenties en bloemen die we met ons 25-jarig huwelijk 28 november mochten ont vangen. Leen en Greet Gunst Sint-Maartensdijk, december 2004. Het is echt waar, 12 december wordt dit meisje HG. Pa en moe Gerard en Ina Rini en Jolanda Rick Sint-Maartensdijk, december 2004 Fam. A.J. Hage van Hogedorpstraat 3 naar Hogedorpstraat 14 4693 EG Poortvliet Tel. 0166 -61 27 11 Met verslagenheid heeft de Raad van de gemeente Tholen - alsmede het College van Burgemeester en Wethouders - kennis genomen van het over lijden op 1 december 2004 van Prins Bernhard herinneren wij ons als een kleurrijk en bijzonder lid van ons Koninklijk Huis. Hij heeft zich op velerlei wijzen verdienstelijk gemaakt voor de Nederlandse samenleving. Speciale waardering spreken wij uit voor de wijze waarop hij zijn rol als prins-gemaal invulde en onze voorma lige koningin Juliana steunde bij haar zware taak als vorstin. Voor zijn vier dochters was hij een inspirerend voorbeeld. De prins was bij velen geliefd. De mensen die hem persoonlijk kenden, spreken met bewondering, warmte en genegenheid over hem. In zijn lange leven heeft de Prins een veelzijdige staat van dienst opgebouwd. Wij noemen enkele hoogtepunten daaruit: Zijn militaire inspanningen aan geallieerde zijde tijdens de Tweede Wereld oorlog. Zijn natuurbeschermerswerk als voorzitter van het World Wildlife Fund (Wereld Natuur Fonds). De oprichting van het Prins Bernhard Fonds (sinds 1999 Prins Bernhard Cultuurfonds). Zijn rol in de economische wederopbouw van Nederland na de Tweede Wereldoorlog. Als 'ambassa deur' van het Nederlandse bedrijfsleven maakte de Prins reizen naar een groot aantal landen. Bij het betonen van onze aanhankelijkheid aan het vorstenhuis, gaan onze gedachten en onze gevoelens van diep medeleven in deze periode in het bij zonder uit naar zijn kinderen: Koningin Beatrix, Prinses Irene, Prinses Mar griet en Prinses Christina, zijn schoonzoon mr. Pieter van Vollenhoven, zijn kleinkinderen en achterkleinkinderen, en overige familieleden. Moge zij allen troost putten en tevens kracht ontvangen uit hun geloof in God. De Raad van de gemeente Tholen W. Nuis Voorzitter A.G. van de Sande Griffier Het College van Burgemeester en Wethouders W. Nuis Burgemeester S. Nieuwkoop Gemeentesecretaris Andries Lindenberg (rechts) en Anton Weenink van Rabobank Tholen bij ambulance Tholen ondernemers opgelost door de pakketten van ZorgActief beter op elkaar af te stem men. U kunt dus zonder probleem switchen, terwijl de dekking nagenoeg hetzelfde blijft. Een gebroken been of een flinke griep kan iedereen natuurlijk overkomen. Maar voor u als ondernemer is ziek zijn al snel een ramp. De zaak moet immers wel blijven draaien. Eigenlijk heeft u hele maal geen tijd voor doktersbezoeken en wachtlijsten. Gelukkig is er goed nieuws voor ondernemers. Interpolis heeft nu een ziektekostenverzekering die als geen ander inspeelt op uw wensen. Interpolis ZorgActief. Een zorgverzekering die niet alleen goed voor u en uw gezin is, maar ook gezond voor uw bedrijf. Zorggarantie Voor een ondernemer betekent een dag niet werken vaak een dag niet verdienen. Dus als u eens een keertje ziek bent, wilt u zo snel mogelijk weer aan de slag. Daarom biedt Interpolis u zorggarantie. Dat betekent dat als u eens zorg nodig heeft, we ervoor zorgen dat dit snel gebeurt. Zo garanderen we u dat u binnen vijf dagen bij een specialist terecht kunt en binnen tien dagen de eerste behan deling heeft gehad. Een garantie die nu al voor meer dan 400 behandelingen waarge maakt kan worden. Alles is er op gericht om u bij ziekte weer zo snel mogelijk aan het werk te krijgen. Makkelijk switchen Uw zaak draait misschien het ene jaar beter dan het andere. Dus ook uw inkomen kan per jaar verschillen. Daardoor kan het voorko men dat u moet switchen van particulier naar ziekenfonds of andersom. Met alle rompslomp van dien. Interpolis heeft dit voor Vrijheid en preventie ZorgActief geeft u alle ruimte om keuzes te maken. U kunt de verzekering dus afstem men op uw eigen wensen. De basispakketten verzekeren de kosten van alle belangrijke medische behandelingen.Op al deze pakket ten zijn weer uitbreidingen mogelijk. Omdat er geen verplichte combinaties zijn, heeft u de vrijheid om precies te verzekeren wat u belangrijk vindt. Daarnaast helpt ZorgActief u ook om gezond te blijven. We kunnen u namelijk ook adviseren als het gaat om pre ventie en levensstijl. Naast deze voordelen heeft ZorgActief nog een belangrijk voor deel, dat u als ondernemer zeker zal aanspre ken. De premie. Uit onderzoek blijkt dat ondernemers niet vaak ziek zijn. De premie van Interpolis ZorgActief is daar dan ook op afgestemd. Meer weten? Bent u geïnteresseerd in de ideale zorgverze kering voor ondernemers? Maak dan een afspraak met één van onze verzekeringsadvi seurs, telefoon (0166) 66 53 70.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4