Reserves Noad en WHS uitgebekerd -I- *1 Ifrïl"")'' Combinatie Fonteijne mooiste doffer én mooiste duivin bij de Zwaluw Sint-Annalandse club krijgt tassen Koersballen Emergo had meer verdiend Pole Position neemt leiding Donderdag 2 december 2004 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Dames Smerdiek boeken ruime zege Hoofdklasser Kloetinge 2 is een maatje te groot gebleken voor Noad 2. In Sint-Philipsland ging de tweedeklasser met 0-3 onderuit, waardoor een einde kwam aan het be- keravontuur. Ook eersteklasser WHS 2 ligt eruit, het verl oor met 4-0 van tweedeklasser Zwaluwe 2. Bij de dames won Smerdiek vrij gemakkelijk van SC Gastel: 0-5. Smerdiek door Tholense Boys 4 met lege handen Smerdiek 3 werkt achterstand weg \\i i .ii>> ft Vijftig duiven minder dan vorig jaar op keuring in Oud-Vossemeer De combinatie Fonteijne won zaterdag de eerste prijs voor de mooiste doffer en de mooiste duivin op de ten toonstelling van postduivenvereniging de Zwaluw in Oud-Vossemeer. Rien en Tineke Fonteijne zijn sinds twee jaar lid en lieten met deze dubbelslag van zich spre ken. Er waren 114 duiven in dorsphuis de Vossenkuil van achttien inzenders. Stabiel Uitslagen Jeugd Smerdiek scoort zes keer BELEEF DE SHOWROOM VAN IMABO ESSELINK rfr^üü in ra imi 111111111 «■rannrainrmB gemeente Tholen Bouwen in afwijking van geldend bestemmingsplan beschermd stadsgezicht Zaterdag 4 december uur Noad-'s-Gravendccl(dBie) 14.30 MZVC-WHS(Kenson) 14.30 Seolto-Thol. Boys(dKok) 14.30 SPS-Stavenisse(vdBerge) 14.30 ZPR-Smcrdick( Wagenaar) 14.30 WHS 2-Oranje Wit 2(Simonse) 14.30 Noad 2-Dinteloord 2(Elenbaas) 13.30 SPS 2-DSE 2(Oostcrlee) 14.30 Internos 2-Thol. Boys 2(vdPut) 13.00 SPS 3-Cortgene 1 12.30 WHS 3-Smerdiek 2 14.30 Thol. Boys 3-SKNWK 3 14.30 Vrederust 3-Noad 3 12.30 Thol. Boys 4-Thol. Boys 5 12.30 Alliance 2-Stavenisse 2 14.30 Smerdiek 3-Kloetinge 6 14.30 WC 4-WHS 4 14.30 Vosmeer 4-Krabbendijke 4 14.30 Klundert 4-Noad 4 14.30 Smerdiek da.-RKDEO(dGraaf) 14.30 Wolfaartsdijk-Thol. Boys da. 11.00 MZVC-Smerdiek 2 da. 12.45 Zondag 5 december uur Vosmeer-NVS(lmazouine) 14.30 Victoria 4-Vosmeer 2 9.45 Vosmeer 3-Internos 11 10.00 Voetbal Uitslagen Derde kl.: Thol. Boys-DVO afgelast. Beker: Gastel-Smcrdiek da. 0-5, Zwalu- we 2-WHS 2 4-0, Noad 2-Kloetinge 2 0- 3. Dames: Smerdiek 2-Zaamslag 6-0, MZVC-Thol. Boys 2-3. Derde kl. res.: Scolto 3-Thol. Boys 2 afgelast. Vierde kl. res.: Thol. Boys 3-Duiveland 3 afgelast, Unitas 11-Thol. Boys 4 5-2, Thol. Boys 5-Noad 3 afgelast. Vijfde kl. res.: SVD 2-Smerdiek 3 3-4. Zesde kl. res.: Vosmeer 2-lnternos 9 af gelast. Vriendschappelijk: WHS-Divo 6-5, Smerdick-Dosko 6-0, Wolfaartsdijk- Smcrdiek da. 1-8, WHS 3-Kloctinge 4 3-4. Jeugd: Smerdiek B-Halsteren 5-0, Smerdiek D2-WHS D2 (beker) 1-10, Lepclstr. Boys-Smerdiek El 1-2, Smer diek E2-WHS E2 1-14, Smerdiek Fl- NVS 2-0, Smerdiek F2-Steenbergen 0- 15; WHS A-Krabbendijke 1-6, Noad C-WHS C 9-0, WHS Dl-Smerdiek Dl (beker) 0-5, WHS El-Meto 3-1, Stave- nisse El-WHS E3 2-4, WHS F2-Halste- ren 2-2, WHS F3-NVS 5-3, Halsteren- WHS F4 4-0; SPS A-Thol. Boys A (beker) 6-3, SPS C-FSV 1-2, SPS Dl- NVS (beker) 3-1, Val Aan-SPS D2 1-7 (SPS kampioen), Noad F-SPS F 0-5; Stavenisse C-Thol. Boys C (beker) 1-12, Noad E2-Thol. Boys E2 5-2, Nw. Borg- vliet-Thol. Boys F1 0-4 (Thol. Boys kampioen), Moerstraten-Thol. Boys F3 1-1. De jonge spelers van Kloetinge speelden tegen Noad een hoog tem po en waren tactisch sterk. De Sint- Philipslanders deelden de eerste tik uit, bij een correcte sliding werden man én bal meegenomen. Kloetinge was niet minder scherp en schoffelde Atjan Moerland onderuit. In de No- ad-verdediging gaven de ervaren Bram Filius en Erwin Kot niets weg. Uitgezonderd dan twee schoten, maar daarbij was doelman Ligtendag alert. Toen er even concentratiever lies was bij de thuisclub, profiteerde Kloetinge meteen en opende de sco re. Net voor de rust ging een Beve- landse aanvaller hard door op de No- ad-doclman. Die kon weliswaar verder spelen, maar had achteraf een verrekte knieband. Arbiter Schot liet het spel na de overtreding hervatten met een scheidsrechtersbal. Na de rust probeerde Kloetinge het tempo op te voeren, maar het mid denveld van Noad was ijzersterk met Dennis Kot en Kees-Jan Ver- strate. Kot stuurde Martijn Reijn- goudt diep, die oog in oog met de doelman het leer tegen diens voet schoot. Bij een uitval over links kwam de bal bij een speler van Kloetinge terecht, die zette voor en de spits liep tegen het leer aan en scoorde (0-2). Remco Buijs kwam in het veld voor zijn broer Sven. Een schot van de thuisclub ging net over het doel. Aan de andere kant liet een aanvaller zich bij een duel met Bram Filius vallen en de arbiter trapte er in wat volgens Noad een duidelijke 'schwalbe' was. Via de handen van keeper Ligtendag schoot een mid denvelder Kloetinge naar 0-3. Rem co Buijs kreeg de kans om tegen te scoren, maar hij miste voor een leeg doel. In de slotfase kwamen Sietse Geluk en Patrick van Westen nog in de ploeg voor Martijn Reijngoudt en John van Splunter. De stand bleef echter ongewijzigd. Tegen vierdeklasser Gastel zette Smerdiek dames van meet af aan de lijnen uit. Ilse Polderman was al snel gevaarlijk, maar vond tot twee keer toe de keeper op haar weg. Een schot van Anne Flage ging hoog over het doel. Maar na een half uur spelen verscheen dan toch de eerste treffer op het scorebord. Een als voorzet bedoeld schot van Lenny Stoutjesdijk verdween over de keep er heen in het doel. Meteen daarna kreeg Angelique Hage de bal uit een hoekschop van Stoutjesdijk, maar zij schoot tegen de paal. De 0-2 kwam uit een lob van Emmy Mol hoek, ook weer op aangeven van Lenny Stoutjesdijk die goed op dreef was. Na de rust stond de paal opnieuw een treffer van Angelique Hage in de weg. Maar na een aanval van haar met Claudia de Frel, ging laatstge noemde door, gaf de bal af op Mol hoek en die knalde haar tweede treffer in de hoek (0-3). Gastel kwam nauwelijks in de wedstrijd voor en kon dankzij de sterke Thool- se achterhoede niet echt gevaarlijk worden. Uit een voorzet van Tina Dujakovic maakte Anne Hage, na een foutje van de keeper. 0-4. Het mooiste doelpunt van de wedstrijd kwam van de voet van Lenny Stout jesdijk. Zij knalde de bal uit een vrije trap hard boven in het doel. Hier bleef het bij, maar de uitslag had vele malen groter kunnen zijn als er minder slordig was omge sprongen met de kansen. Reserve vierde klasse Na een onderbreking van vier we ken kwam Tholense Boys 4 zater dag weer eens in actie. Tegen Unitas 11 hadden de geel-zwarten de eerste twintig minuten een licht overwicht. Kansen voor John Wilsing en Vin cent van Westen bleven onbenut, waarop de treffer aan de andere kant viel. Een voorzet werd richting het Thoolse doel gekopt, waar keeper Roger Luijs zijn hand niet goed on der de bal kreeg en deze langzaam over de doellijn rolde. Nog geen tien minuten later werd bij een lan ge bal de snelheid van een Ettenaar onderschat en toen was het 2-0. Die stand stond niet lang op het score bord. Binnen de minuut rondde John Wilsing een combinatie door het hart van de Unitas-defensie koelbloedig af (2-1). In de rust gaf de coach aan, voor een gelijkspel te willen gaan. Na de hervatting had Unitas het meeste balbezit, terwijl bij de Tholenaren de lange onder breking opbrak. Met nog een kwar tier op de klok werd het uit een klutsbal 3-1 en toen was het verzet aan Thoolse kant gebroken. Unitas scoorde 4-1, waarna Tholen tóch nog een doelpuntje meepikte. Mar co v.d. Wielen rondde een combina tie met Vincent van Westen af (4-2). In de laatste seconde van de bles suretijd werd het nog 5-2, waardoor de uitslag in Thoolse ogen iets te geflatteerd uitviel. Aangevuld met oudgedienden en tweede-clftalspelers toog Smerdiek 3 naar Driewegen, waar SVD 2 met 3-4 werd geklopt. Hoewel de blauw-zwarten beter waren, kwa men ze door individuele fouten met maar liefst 3-0 achter te staan. Smerdiek kreeg ook scoringskan sen, maar pas vlak voor de rust re sulteerde dat in een treffer. Uit een combinatie tussen Niels Hage en Arjan van Bloppoel werkte Bram v.d. Male het leer tegen de touwen. Na de thee kwam Marc Dawson in het veld voor Piet Bazen. Smerdiek voerde, met succes, de druk op het doel van de thuisclub op. Een schot van Dawson werd in eerste instantie door de keeper gestuit, maar daarna alsnog door Van der Male ingescho ten. Niet veel later was een vrije trap van Gert-Jan van Ham onhoud baar voor de doelman; 3-3. Na die gelijkmaker duurde het even, maar tóch wist Smerdiek de winst binnen te halen. Niels Hage wist gebruik te maken van de drukte in het straf schopgebied van SVD en liet de 3-4 aantekenen. Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van Oud-Vossemeer: I. mevr. C. van Mier- lo 29 p; 2. mevr. D. van Dijke 24 p; 3. W. Bijl 21 p; 4. mevr. L. van Poortvliet 16 p; 5. mevr. J. van Houte 12 p; 6. me vr. A. Bosters 10 p; 7. mevr. N. Minhee- re 9 p. Sint-Maartensdijk: 1. A. Wielaard en C. van Gorsel 42 p; 2. W. Lult en C. Breure 24 p; 3. T. Brcure en M. Dane én J. Nijstad en C. van Mierlo 23 p; 5. A. Poot en W. Bijl 13 p; 6. L. Wielaard 12 p. Meulv liet: 1G. Bolier 53 p; 2. R. Bo- lier en W. Bijl 45 p; 3. B. Schot en J. Bos 39 p; 4. R. Vroegop en T. Goode 22 p; 5. L. Verschoor en L. van Bale 13 p. Tholen stad: 1. mevr. R. Nagtegaal 26 p; 2. N. Moerkerken 23 p; 3. mevr. R. Burrows 18 p; 4. L. Soomers 14 p; 5. mevr. C. Wilsing 11 p; 6. mevr. A. Scherpenisse 10 p; 7. R. v.d. Houten en W. Scherpenisse 9 p; 9. mevr. R. van Driel 7 p. v üüXA IMÏP' Dubbelslag voor Rien en Tineke Fonteijne met mooiste doffer en duivin op tentoonstelling van de Zwaluw in de Vossenkuil in Oud- Vossemeer. Dat zijn cr minder dan vorig jaar toen er 164 duiven door 25 duiven melkers naar de keuring werden ge bracht. Keurmeester J. Roosendaal uit Halsteren onderwierp de dieren zaterdagochtend aan een kritische blik en gaf 92,4 punten aan de 'grijsachtig witte' doffer van com binatie Fonteijne en 92,25 aan de bonte duivin van dezelfde combina tie. Van de eigen vereniging hadden veertien leden duiven gebracht naar de jaarlijkse expositie. De overige inzenders kwamen uit Tholen, Sint- Annaland, Scherpenisse en Sint- Maartensdijk. Dat er minder waren dan in 2003 vindt secretaris Piet Hommel van de Zwaluw jammer. „Dat scheelt toch vijftig duiven. Maar het is over het algemeen zo. Bij alle verenigingingen loopt dat terug. We zijn toch blij dat we als vereniging nog draaien." Werden er minder duiven inge bracht, de verkoop van loten om de clubkas te spekken liep volgens Hommel als een trein. „In veertien dagen waren die weg." De tentoon stelling is er ook om de vereniging weer wat extra inkomsten te ver schaffen. Prijzen winnen met mooie duiven is mooi, maar voor de echte duiven melkers is meedoen met de wed vluchten mooier. Ook voor Rien Fonteijne die sinds twee jaar lid is van de Zwaluw. Hij pakte zijn oude hobby weer op nadat hij tien jaar geleden met de liefhebberij was ge stopt vanwege privéomstandig- heden. „Mijn hart ligt bij de over- nachtvluchten. Vluchten van onge veer 1000 kilometer: Saint Vincent, Dax, Perpignan, Bordeaux. Tien jaar geleden was ik tweede kam pioen van heel Nederland. Mijn dui ven zijn toen naar Duitsland, Enge land en Japan gegaan. Ik ben wel een strever, ja. Het gaat erom de top te bereiken. Dit jaar heb ik meege daan met jaarlingen, maar ik had geen prijzen. Dat lukt zomaar niet. Daar moet je geduld mee hebben en een goede soort duiven voor kwe ken. Daarin ben ik ontzettend goed geholpen door de mensen uit de ver eniging." De combinatie zette acht duiven in, vijf vielen er in de prijzen. „Het mooiste is natuurlijk dat ik Jan Ca- pelle heb verslagen," lacht Fonte ijne. Capelle wint vaak met een van zijn duiven op de tentoonstellingen in onze streek. Vorig jaar had hij de mooiste duivin bij de Vredesduif in Sint-Philipsland en bij de Zwaluw in Oud-Vossemeer. „Hij was echt de te kloppen man, maar ik heb wel uit zijn beste duiven mogen kweken. We zijn vrienden. Iedere woensdag avond ga ik naar Jan toe, maken een duivenpraatje en kijken we samen naar een duivenfilm." Ook van mel ker Toon van Daalen nam Fonteijne duiven over. Vooral voor zijn vrouw Tineke om "kleuren te herkennen.' „Alles wat bont gekleurd is, is voor haar. De mooiste doffer draag ik aan Van Daalen op." De terugkeer aan het duivenfront gaat Fonteijne goed af. De combi natie won drie eerste prijzen, een tweede en een zesde. Het kost Tine ke nog enige moeite een van de prijswinnende duiven goed vast te houden. Ze is wel gek op dieren, vertelt ze, maar was niet vertrouwd met duiven. „Ik heb nooit in de dui vensport gezeten. Ik heb Rien aan gespoord er weer mee te beginnen. Het zit er toch bij hem in." Fonteijne was er dan wel een tijdje uit, hij hield de ontwikkelingen in de duivensport wel bij. Hij bouwde eerst een hok buiten het dorp, maar nu staat er een onderkomen van 11 meter achter de de woning aan de Dorpsweg. „Zodat ik het vanaf de bank in de woonkamer kan zien." Rien richt zich als fondspeler dus op de lange vluchten, Tineke doet mee aan de korte vluchten (vitesse en midfond). Aan wedstrijden mee doen is voor Fonteijne belangrijk, maar hij benadrukt dat de gezellig heid in de vereniging ook van grote waarde is. „Dat de leden het onder elkaar goed kunnen vinden. Dat is een van de belangrijkste dingen." De Zwaluw telt 33 leden waarvan er 25 meedoen aan de wedvluchten. De meesten spelen vitesse en mid fond. Het ledental is stabiel, zegt de 70-jarige Hommel die al twintig jaar secretaris is. „Als je dat kan be houden is belangrijk. Vooral met spelende leden natuurlijk." De uitslagen in de verschillende klassen zijn als volgt. Oude doffers: I Comb. Fonteyne; 2 J.K. Berkey; 3 A. Havermans; 4 W. Beurkens; 5 J.A. Capelle. Eer volle vermelding was er voor J.K. Berkey en J. Toetcnel Oude duivinnen:l J. Toetenel; 2 S. Vermaas en Zn. en 3 A. Havermans. Jarige doffers: 1 PC. de Wilde; 2 J. Toetenel en 3 C.A. Rijnberg. Jarige duivinnen:l J. Toetenel; 2 PC. de Wilde. Jonge doffers: 1 J.A. Capelle; 2 en 6 Comb. Fonteyne; 3 en 5 H. Rens- ink; 4 en 9 A. van Luijk; 7 J. Eg berts: 8 Gebr. Suurland. Jonge duivinnen:! Comb. Fontey ne; 2 W. Beurkens; 3 A. van Luijk; 4 Gebr. Suurland; 5 J. Egberts; 6 J.A. Capelle. Eervolle vermelding was er voor K. Hommel, J. Toetenel en J.A. Capelle. Late jonge doffers: I S. Vermaas en Zn; 2 W. Beurkens. Late jonge duivinnen:! Comb. Fonteyne. Het eerste elftal van WHS met reserves en begeleiders. Het eerste elftal van WHS had zaterdag een prima dag. Een 6-5 over winning in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Divo, de ploeg van de vroegere trainer van de Sint-Annalanders, Johan Sulkers. En ook nog eens nieuwe tassen van C1000 Gunter. De spelers namen ze graag in ontvangst. „Bram Gunter is altijd bereid om een bijdrage te leveren om het eerste elftal er netjes uit te laten zien", zegt voorzitter Anco Fase. „Sinds 1987 is de supermarkt al hoofdsponsor van WHS met shirts, trainingspakken, tassen, jassen voor de coaches en andere kaderleden en twee reclameborden op de tribune. Kortom: CI000 Gunter is een ge weldige steun voor onze voetbalvereniging", aldus de WHS-voorzitter. De steun is wederzijds, zo geven de koopkrachtcijfers van het MKB- Reva-onderzoek aan. Alle voetballers zijn klant bij de plaatselijke su permarkt. Maar liefst 94% van de inwoners van Sint-Annaland koopt de levensmiddelen in het eigen dorp en daar profiteren de winkels en verenigingen allebei van, zo blijkt weer uit deze sponsoring van WHS door de CI000. (Advertentie I.M.) Op basis van hun inzet hadden de spelers van Emergo méér ver diend, maar ze verloren met 7-9 van DSO 4 uit Klundert. Het tweede team van de Thoolse korfbalclub bleef met 11-8 de baas over Zevenbergen 3. Emergo kende een moeizame start, wat mede werd veroorzaakt door dat het team in een gewijzigde sa menstelling aantrad. Na twintig minuten had de thuisclub nog niet gescoord. DSO nam een 0-2 voor sprong, maar nog voor de rust kwamen de rood-zwarten langszij. In de tweede helft scoorden de Brabanders opnieuw. Emergo kwam beter in zijn spel, de score kwam op gang en tot 7-7 ging het gelijk op. De bezoekers maakten hierna nog twee doelpunten (7-9), waardoor de Tholenaren met lege handen achter bleven. Gescoord werd er door Jaco Rip (2x), Justine Weijenberg (2x), Marian Bazen, Nicole Dam en Marco v.d. Hoek. Ook Emergo 2 keek al snel tegen een achterstand aan (1-4), maar dwong Zevenbergen nog voor de pauze een gelijke stand (4-4) af. Na de hervatting bleef dat tot 7-7 zo doorgaan. Met een tussensprint liepen de rood-zwartén naar 10-7 uit en daarmee bleek de overwin ning binnen te zijn. Eindstand II- 8, met doelpunten van Marian Ba zen (4x), Arie Jansen (3x), Annemiek Bentschap Knook, Ad Farla, invaller Marco v.d. Hoek en Maddy Muis. Tegen Sporting Delta nam Emergo B tot twee keer toe een voorsprong en deed cr toen nog een schepje bo venop zodat de ruststand 4-2 was. Na de vijfde treffer in de tweede helft werd er heel lang niet ge scoord. In de slotfase kwamen de bezoekers eerst nog dichterbij, eer de ploeg uil Sint-Maartensdijk wak ker schrok en uiteindelijk ruim met 8-3 won. Rick Bazen (3x), Janet Moerland (2x). Pascal Farla, Marie ke de Rooij en Charlotte Weijenberg tekenden voor de doelpunten. In een tamme eerste helft kwam meisjes B na een achterstand tegen Vlaardingen/Ridderhof op gelijke hoogte door een treffer van Gisela v.d. Ree. Nog voor de rust werd het I -2. En ondanks dat de Tholenaren een fellere tweede helft kenden, konden ze niet voorkomen dat de bezoekers de kansen beter benutten en zo met 1-6 wonnen. Meisjes C speelde angstig tegen Voltreffers. De rood-zwarten had den problemen met de passing en ook ontbrak de snelheid in hun spel. Zo kon de ploeg uit Oosterhout een 0-3 voorsprong nemen. Na de rust voegden de Brabanders nog één doelpunt aan hun totaal toe, terwijl Emergo niet tot scoren kwam. Juliana kwam er tegen Emergo E nauwelijks aan te pas, maar het eni ge minpunt aan Thoolse kant was het afmaken van de kansen. Pas en kele minuten voor het einde scoorde Sven Bentvelsen de bevrijdende 1- 0, waarmee de tweede seizoenzege een feit was. In een goede wedstrijd pakte Emer go W de eerste punten door Schel- dcvogels met 3-0 te kloppen. De rood-zwarten dicteerden de partij en scoorden via Julienne Zimmerman (2x) en Frenk v.d. Hoek. De straf- worpen gingen met 11-8 naar de Tholenaren. Programma zaterdag: Vrienden- schaar-Emergo B, ELK V/Van Yepe- ren-Emergo C meisjes, Scheldevo- gels-Emergo E, Juliana-Emergo W. Oefenvoetbal De 6-0 overwinning tegen vierde klasser Dosko was voor Smerdiek een prima opsteker voor de zware uitwedstrijd van zaterdag tegen ZPR. Ondanks het ontbreken van Erik van Haaften. Gecko Tifa Bir- ko en Alfred van Vossen was Smerdiek in dit oefenduel de beter voetballende ploeg. Na zes minu ten verdween een voorzet van Ad Pipping over de keeper in het doel en ruim een kwartier later ver grootte Souliman el Bouazzaoui met een afstandsschot de voor sprong. Dosko ging regelmatig in discussie met de scheidsrechter en liep steeds meer tegen zichzelf te voetballen. Na de rust speelde de ploeg van trainer Ruud Linders nóg agressiever. Jelle Rinses pro fiteerde van slecht uitverdedigen bij de Bergenaren en dat beteken de 3-0. Wegens natrappen moest een Dosko-speler voortijdig naar de kant en daardoor was de ban gebroken. Een lob van El Bouaz zaoui belandde op de paal en even later bepaalde Nordin Achabar de stand op 4-0. Pipping scoorde hierna zijn tweede treffer en enke-« le minuten voor het einde van de wedstrijd maakte Achabar, op aan geven van Mohammed Allali, het halve dozijn vol. Darten In de eredivisie van de Roosen- daalse dartfederatie heeft Pole Po sition uit Tholen verrassend de leiding genomen. Het versloeg koploper Vossehol uit Willemstad, dat niet eerder meer dan drie ver- liespunten opliep, met liefst 8-2. Pole Position heeft nu één punt voorsprong. In divisie IB deelt het Thoolse New Flyzone de kopposi tie met Bullroos, dankzij een 4-6 zege op Wapen van Nassau. De uitslagen van de tiende speel ronde: Eredivisie: Jansen Jansens 1- De Babbelaar 1 2-8. IA: Jupkes- d'n Overkant 1 6-4, The Pub 1- Fendert Bulls 6-4. 2A: Sol 1-D' art of time 4-6. 2C: Dartcentrum- MadHouse 2-8. 3A: Heije Piele Bieje-Café Today's 3-7, The Pub 2-Kefeeke 1 2-8. 3B: Bonte Os 4- De Babbelaar 2 6-4. Het Schuitje- 't Baeken 3-7, De Spinooltjes 2- The Oldies B 7-3. 3C: Noad-Haestinge 1-9, DVW 4-The Oldies A 4-6. 3D: De Stadhouder 2-Sol 2 8-2. Wilt u verzekerd zijn van ioo% tijd en aandacht? Bel dan voor een afspraak 0187-475 440. gevelstenen dakpannen tegels en sanitair deuren en kozijnen sfeer verwarming plafond- en wandpanelen hout en plaatmateriaal sierbestrating bouwmaterialen gereedschappen ,o" Middelhamis - Industrieweg 35 Advertentie I.M. Er is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door: Mevrouw Lopez, voor het verbouwen en renoveren van een woning op het perceel plaatselijk bekend Oudestraat 6 te Sint-Maartensdijk. Bovengenoemd bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het col lege van burgemeester en wethouders van de gemeen te Tholen is voornemens om vrijstelling te verlenen van het desbetreffende bestemmingsplan ingevolge artikel 19 lid 3/19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en aan dit bouwplan medewerking te verlenen. Tevens is het perceel gelegen in een beschermd stads gezicht zoals bedoeld in de Monumentenwet 1988. Het college van burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen zijn voornemens om met toepassing van artikel 51 lid 3 van de Woningwet vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan, ligt de aanvraag bouw vergunning met de daarbij behorende bijlagen van 3 december 2004 tot en met 30 december 2004 voor een ieder ter inzage in de publieke leesruimte van de gemeentesecretarie te Sint-Maartensdijk. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke zienswijzen in dienen bij het college van burgemeester en wethou ders van Tholen. Sint-Maartensdijk, 2 december 2004 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 13