Heren AVC '87 zakken naar de vierde plaats door verlies topper Smash '76 komt dicht bij hoofdklas 'Ik ben met voetbalschoenen aan geboren' Êbrabantia Potter-Koopman Ring 70 - Ooststraat 2 4697 ED Sint-Annaland Tel. 0166 65 28 70 van Emergo Eerste prijs Bart de Wilde Koersballen De zachte handen en het luisterend oor van SPS-verzorger Luijks Donderdag 25 november 2004 Landskampioen tegen damesteam Smerdiek Bij SPS wordt hij op handen gedragen. Al bijna twintig jaar is de uit Halsteren afkomstige Jan Luijks verzorger bij de club. Sinds enige jaren heeft Luijks op sportpark D'n Aekerboam een eigen ruimte ter beschikking. Daar neemt hij de spelers onder handen en hoort hij hun harts geheimen. Luijks neemt binnen SPS een aparte positie in. Trainers en spelers gaan, de Brabantse verzorger blijft op zijn post. „Ik voel me hier gewaardeerd." Ontspannend EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT De heren van AVC l hebben zaterdag voor eigen publiek de slag om de tweede plaats verloren. SDC uit Klundert zegevierde in de Thoolse sporthal Meulvliet met 0-4. Door deze nederlaag is de Thoolse ploeg gezakt naar de vierde plaats. Ondanks soms mooie aanvallen en aan moedigingen van het publiek op de goed bezette tribune beten de Tholenaren in het stof. Heren 2 en 3 Gemeente garant lening Eegedima Drie mille voor McDonald-fonds Reizigers betalen maar kwart van CVV-vervoer Open armen Pub leidt tweede periode van voor 69,00 Voetbal programma Zaterdag 27 november uur Thol. Boys-DVO(Wagenaar) 14.30 Gastel-Smerdiek da.(beker) 14.30 Smerdiek 2 da.-Zaamslag 12.30 MZVC-Thol. Boys da. 12.45 WHS-Divo(vr.) 14.30 Smerdiek-Dosko(vr) 14.30 Halsteren-Stavenisse(vr.) 14.30 Zwaluwe 2-WHS 2(beker) 14.30 Noad 2-Kloetinge 2(beker) 14.30 Seolto 3-Thol. Boys 2 12.30 Thol. Boys 3-Duiveland 3 14.30 Unitas 11 -Thol. Boys 4(Martens) 14.30 Thol. Boys 5-Noad 3 (dBat) 12.30 Stavenisse 2-Halsteren 3(vr.) 14.30 WHS 3-Kloetinge 4(vr.) 14.30 SVD 2-Smerdiek 3 12.45 Noad 4-FSV 5 13.30 Zondag 28 november uur Vosmeer 2-Internos 9 12.00 Oefenvoetbal: WHS-Rillandia 2-2, Smerdiek Wolfaartsdijk 1-2, Smerdiek dames-Meeuwen 0-5, Thol. Boys talen- ten-RBC jeugd 1-11. Emergo verloor in Goes nipt van Togo 2. De korfballers uit Sint- Maartensdijk gingen nog met een voorsprong de rust in, maar ver loren uiteindelijk met 11-10. Ondanks een nerveus begin van Thoolse kant ging de wedstrijd tot een 4-4 stand gelijk op. Daarna kreeg Emergo het betere van het spel, wat resulteerde in een 4-6 voorsprong bij de rust. Maar na de hervatting verzette de thuisclub de bakens. Bij 7-7 was de aanslui ting een feit, waarna de Goesenaren doorgingen. Emergo daarentegen had moeite om kansen te creëren.Via een 8-8 tussenstand nam Togo voor het eerst de leiding. De Tholenaren konden daar niet meer overheen komen. De teller stokte bij 11-10, waardoor de rood zwarten met lege handen naar huis moesten. Marchel de Frel (4x), Jaco van Heemskerk (3x), Kristian van Heemskerk (2x) en Marco v.d. Hoek tekenden voor de doelpunten. Gisterenavond stond in Tholen de bekerwedstrijd tegen Actief op het programma. Door simpelweg minder kansen te be nutten, verloor Emergo E met 6-2 van Zevenbergen. Terwijl de Tholenaren in de beginfase de mogelijkheden om te scoren lieten liggen, maakten de Braban ders gebruik van hun snelle heren en na men een 2-0 voorsprong. Marcella Bal- lemans zorgde voor een tegentreffer, zodat nog alles mogelijk was. Maar na de hervatting maakte Zevenbergen met een paar snelle doelpunten dat de wed strijd in feite gespeeld was. Emergo moest zich beperken tot een doelpunt van Renske de Rooij. Programma zaterdag: Emergo-DSO 4 17.30 u., Emergo 2-Zevenbergen 3 16.20 u.; Emergo B-Sporting Delta 15.20 u„ Emergo B meisjes-Vlaardin- gen/Ridderhof 14.20 u., Emergo C meis jes-Voltreffers 13.20 u., Emergo E-Julia- na 12.30 u., Emergo W-Scheldevogels 10.05 u. Oefenvoetbal De mogelijkheid is aanwezig dat zater dagmiddag het eerste damesteam van Ter Leede komt spelen op het sportpark van Smerdiek. Als de geplande beker wedstrijd tegen de dames van Oud-Gas tel geen doorgang zou vinden ,komt de landskampioen van het damesvoetbal een vriendschappelijk duel spelen tegen Smerdiek. De wedstrijd zal dan om half een beginnen. Smerdiek speelde ook afgelopen zater dag een vriendschappelijk duel. Door treffers van Ilse Polderman (2x), Anne Hage (2x), Josca Jansen (2x) en Emmy Molhoek werd met 7-0 van De Meeu wen gewonnen. Het eerste herenteam van Smerdiek oe fende tegen vierdeklasser Wolfaartsdijk. Gecko Tefa Birko bracht Smerdiek in de eerste helft op voorsprong, maar moest vervolgens de strijd wegens een blessure staken. Wolfaartsdijk kwam nog voor rust op een 1-2 voorsprong, wat tevens de eindstand was. Turner Bart de Wilde uit Sint-Maartens dijk is zaterdag met zijn team eerste ge worden bij de nationale Teamcupwed strijden in Zwijndrecht. De Tholenaar kwam voor SDS Rotterdam uit in de ca tegorie jeugd C, met zeven andere teams. Van de vier teamleden werden per toestel de drie beste resultaten ge teld. Alleen op brug kwam Bart de Wil de niet voor het voetlicht. Hij turnde een goede wedstrijd, maar was zelf niet te vreden. Zijn oefening op vloer werd met 8 punten beloond, voltige 7,1 p, ringen 8,2 p, sprong 7,65 p en rekstok 6,8 p. De jeugdige Tholenaar maakt momenteel een ware groeispurt door en heeft daar door wat moeite om een nieuwe balans te vinden. Vooral op voltige komt dit tot uitdrukking. Luijks (51) is nog in zijn heilig dom aan de slag als het gesprek begint. Het is Arno Anthonisse die (leze trainingsavond met onwillige spieren op de bank ligt. In een geur van menthol en eucalyptus gaan de handen van de masseur langs de stijve kuiten van de spe ler. Het zijn handen die generaties SPS-spelers hebben gevoeld. De massieve bovenbenen van Dave van Haaften, de spillebenen van Johan Scheermeijer, de pure atleet Bram Hage en Dick Uijl die als geen ander met de verzorging van jrijn lichaam bezig was, allemaal hebben ze bij Luijks op de bank gelegen. Bij pijntjes en ander on gemak wisten ze de weg te vinden. Bij Luijks vonden ze de zachte handen en het luisterend oor. Zijn stelregel: „Als er iets zit, moet het weg." Jan Luijks was een redelijk geta lenteerde voetballer die het als linksachter tot in het eerste elftal van Halsteren schopte. Hij maakte deel uit van een legendarische lichting die de Brabantse zondag club tot in de hoofdklasse zou brengen. Nog voor de opmars werkelijk in gang was gezet, haak te Luijks met een chronische bles sure af. Het lichamelijk ongemak wekte bij hem interesse in verzor ging en sportmassage. Bij de se lectie van Halsteren bracht hij de op cursussen geleerde oefenstof al snel in de praktijk. Toen Piet Rok- ven trainer bij SPS werd herinner de deze zich zijn voetbalmaatje van weleer. Luijks bleef actief voor Halsteren, maar werd ook verzorger/masseur bij de Thoolse zaterdagclub. SPS had in die da gen een heel andere status dan vandaag de dag en stond in de wij de regio bekend om haar techni sche voetbal en spelers van klasse. Het is allemaal lang geleden, zegt Luijks met enige weemoed in de stem. „Walter Bevelander moest nog ontdekt worden. Wel hadden we Bram en Jan Hage, Rien Vos hol, Dick Uijl. Ik voelde me me teen opgenomen in de club. De ge moedelijkheid sprak me aan, nog altijd trouwens. Hoe hoger clubs spelen, hoe meer kapsones er is. Daar hou ik dus niet van. SPS is nog een echte vereniging, met een leger vrijwilligers die altijd klaar staan. Ik ben me hier thuis gaan voelen." De waardering voor Luijks binnen SPS kwam enkele jaren geleden tot uitdrukking bij de uitbreiding van de accommodatie. In lokaal twee werd in de zomerperiode een verzorgingsruimte gebouwd, zon der dat Luijks er zelf van wist. Aan de muur een poster van Pierre van Hooijdonk, die ooit als speler van Steenbergen bij een bekerduel tegen SPS moest worden gewis seld omdat hij er tegen Jan Over- beeke niet aan te pas kwam. Het zijn de anekdotes die gemakkelijk verteld worden in de intieme mas sageruimte. Soms zijn er ook zwaardere gesprekken. „Aan de tafel kom je veel te weten. Massa ge is nu eenmaal ontspannend. Het fysieke contact schept vertrouwen en dan vertellen spelers vaak wat ze op hun hart hebben. Wat ze ver tellen komt deze kamer niet uit. Tenzij het iets is wat hun functio neren als voetballer in de weg staat. Dan neem ik de trainer wel in vertrouwen, maar pas nadat ik toestemming heb gevraagd van de betreffende speler." Gelegenheid om de trainer bij te praten is er voor Luijks genoeg. „Toen ik destijds ja zei tegen SPS, moest ik uiteraard ook goedkeu ring van thuis hebben. Mijn vrouw vond het goed, mits ze op zaterdag de auto ter beschikking zou heb ben om zelf ook iets te kunnen on- Bel voor een gratis oogmet door vakbekwame specialis v 1 AQtiaïom zou trinet minder OPTIEK -OOGMEETKUNOIG CENTRUM gciUUUieh JlHneil Grote Kerkstraat 18 Steenbergen telefoon Advertentie I.M. Touch Bin 30 liter platinum www.brabantia.com Deze en andere aanbiedingen zijn verkrijgbaar bij: Wesley van der Meer valt goed aan voor AVC, maar de Thoolse volleyballers schoten zaterdagmiddag tekort in Meulvliet. Spelverdeler Patrick Mees en op de achtergrond aanvaller Chris Hage kijken in spanning toe hoe de aanval van Wesley van der Meer uitpakt tegen het tweemansblok van SDC uit Klundert. De eerste set begon nog goed voor AVC en al snel stond er een 6-3 voorsprong op het scorebord, mede omdat SDC niet scherp van start ging. De ploeg uit Klundert herstel de zich echter en de achterstand werd omgezet in een voorsprong. De Thoolse heren waren gespannen en speelden niet vrij uit. Bovendien gingen ze zich ergeren aan missers van de zwak fluitende eerste scheidsrechter, waardoor ze hele maal niet meer in hun spel kwamen. De Brabanders wonnen dan ook de eerste set. Anton Timmermans probeerde AVC tijdens de setwissel op te peppen en adviseerde om zich alleen met vol leyballen bezig te houden en niet meer met beslissingen van de scheidsrechter. Dat had effect in het begin van de tweede set, maar men ging opnieuw mokken, zowel op de arbiter als op elkaar en dat leverde de tweede setnederlaag op. SDC scoorde met aanvallen door het midden en soms vielen er ballen bij AVC, waar geen enkele Tholenaar een hand naar uitstak. In de derde set ging het beter. Met de eigen aanval werd gescoord en men kwam zelfs op een 21-8 voor sprong. Door concentratieverlies ging het echter opnieuw mis. AVC had alle kansen om deze set te win nen, waardoor een heel andere wed strijd zou zijn ontstaan, maar Klun dert zat op rozen met 0-3. Dat bete kende de nekslag voor AVC, dat niet meer gemotiveerd was om de eer nog te redden. De vierde set werd dan ook redelijk eenvoudig door SDC gewonnen. Zaterdagmid dag om 15.15 uur speelt AVC in de Kannebuis te Halsteren tegen de nieuwe nummer 3: Olympus. AVC heren 2 verloor met 1-3 van Voorwaarts uit Axel. Het door vele blessures geplaagde team was voor het eerst dit seizoen redelijk com pleet. In deze samenstelling was echter nog niet gespeeld en het rit me ontbrak, maar als de groep bij elkaar kan blijven, kan men zeker gaan stijgen op de ranglijst. AVC heren 3 zegevierde met 4-0. De ploeg draait steeds beter en za terdag werd de derde overwinning in vier wedstrijden geboekt. De eer ste twee sets won AVC redelijk ge makkelijk tegen Voorwaarts uit Axel. Er werd hard gewerkt, goed verdedigd en de Tholenaren scoor den veel op de eigen aanval. In de eerste sets waren er nog wel wat foute services, maar ook dat ging in de loop van de wedstrijd steeds be ter. De derde set was heel spannend. Voorwaarts vocht voor een punt. Het werd 24-24 en daarna zelfs nog twee keer setpoint voor de volley ballers uit Axel. AVC raakte echter niet in paniek en trok ook deze set met 30-28 alsnog naar zich toe. De vierde set was toen maar een forma liteit meer. Jongens B won met 3-1 van Sic Pug- no en het tweede damesteam van AVC verloor met 0-4 van Voorwaarts. In de Thoolse sporthal Meulvliet wordt zaterdag a.s. van 9.00 tot 12.00 uur het minicirculatietoer- nooi in het kader van de ZMC-vol- leybalcompetitie gespeeld. Kinde ren van 6 tot 12 jaar doen hieraan mee op diverse niveaus. Badmin tonvereniging Batho was zo be reidwillig om de sporthal hiervoor af te staan. In een directe confrontatie met Middelburg kan Smash '76 zaterdag middag de strijd om de titel in de eerste klasse beslissen. Bij een 6-4 winst zijn de Sint-Annalanders kampioen en promoveren ze naar de hoofdklasse. Misschien is een gelijkspel al genoeg, maar dan mag in Breda Belcrum met met 10-0 winnen. Koploper Smash verdedigt een voorsprong van twee punten. Tafeltennis Tegen Breda 1 won Smash vrijdag avond met 7-3. Christian van 't Hof bleef voor de zesde keer in deze competitie ongeslagen en won ook het dubbelspel met Anné van Dijke. Van Dijke behaalde tevens twee winstpunten in het enkelspel, terwijl Merijn v.d. Klooster met één over winning huiswaarts keerde. Doordat mede-koploper Middelburg bleef steken op een gelijkspel, zijn voor Smash de kansen op promotie aan zienlijk gestegen. Belcrum 5 uit Breda staat op de derde plaats met vier punten minder dan de Sint-An nalanders. Weet Smash zaterdag middag de titel te pakken, dan zou het de derde keer zijn dat ze naar de hoofdklasse gaan. Het tweede seniorenteam is nog steeds niet zeker van behoud in de tweede klasse. Tegen slechts twee spelers van 't Batje 1 uit Wolphaartsdijk kwamen de reserves niet verder dan een 5-5 gelijk spel. Gabriël Gunter en Remco Vroegop wonnen elk eenmaal, terwijl Peter Ba zen niet tot scoren kwam. Het derde herenteam speelde gelijk te gen Hotak 7 uit Hoogcrheide en is ook in de volgende competitie verzekerd van een plaats in dc vierde klas. Mathijs v.d. Graaf en Kees van Poortvliet won nen elk tweemaal en het dubbelspel. David van Driel verloor echter al zijn partijen. Het vierde seniorenteam verloor thuis met 3-7 van Markiezaat 9 uit Bergen op Zoom en blijft zodoende op de laatste plaats staan in de vijfde klasse. Het vijf de herenteam won in Kamperland ver rassend met 6-4 van koploper SVNB 3, Leen Guiljam bleef ongeslagen, terwijl Jacob Elenbaas en Anné Sturris ieder één partij wonnen. Het team maakt nog kans op promotie naar dc vijfde klas. Bij de jeugd was alleen het vierde team succesvol. Oudelande 4 werd met 10-0 verslagen. Door deze zege staat hel team op een gedeelde tweede plaats in de vierde klas-aspiranten Programma zaterdag: Smash- Middel burg 3, Smash 2-Middelburg 4, ODT 6-; Smash 3 (26 nov.). Hotak 10-Smash 4- (26 nov.). Smash 5-Kapelle 8; Middel-! burg-Smash jeugd 1, Smash 2-Middel burg, Smash 3-Belcrum, Arnemuiden- Smash 4. De thuiswedstrijden beginnen om twee uur in De Wellcvaete. Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van Sint-Maartensdijk: 1. A. Poot en A. Wielaard 37 p; 2. C. van Mierlo en L. Wielaard 35 p; 3. W. Lutt enW. Bijl 26 p; 4. J. Bijnagte en C. van Gorsel 22 p; 5. M. Dane en C. Breure 19 p; 6. B. Bij nagte en T. Breure 9 punten. Meulvliet: 1. T. Goode 30 p; 2. W. Schot en R. Vroegop 21 p; 4. W. Bijl en L. van Bale 19 p; 6. B. Schot 17 p; 7. L. Verschoor 14 p; 8. J. Bos 13 punten. Tholen stad: 1. mevr. A. Scherpenisse 32 p; 2. R. v.d. Houten 24 p; 3. W. Scherpenisse en N. Moerkerken 20 p; 5. D. Schellinger 16 p; 6. mevr. F. Schellin- ger, mevr. R. Burrows en mevr. R. van Driel 15 punten. Oud-Vossemeer: 1W. Bijl 18 p; 2. me vr. C. van Mierlo 14 p: 3. mevr. A. Bos- ters 13 p; 4. mevr. L. van Poortvliet en mevr. J. van Houte 10 p; 6. mevr. D. van Dijke 8 p; 7. mevr. N. Minheere 6 p. Het gemeentebestuur is bereid ga rant te staan voor een geldlening die tennisvereniging Eegedima in Tho len wil aangaan. De club leent 20.000 euro bij de Rabobank. Het geld is nodig om de nieuw gebouw de accommodatie te financieren. Eegedima zag vorig jaar het 24 jaar oude onderkomen door brand ver woest worden. Dankzij de gemeen tegarantie - die de gemeenteraad nog moet goedkeuren - kan de ver eniging tegen gunstiger condities le nen. De geldlening wordt aange gaan voor een periode van tien jaar. tegen zes procent rente. In het colle ge van burgemeester en wethouders is SGP-wethouder K.A. Heijboer uit principiële overwegingen tegen de garantstelling, De zwemvierdaagse in de Thoolse zwembaden heeft afgelopen zo mer 3259,20 euro opgeleverd voor het Ronald McDonald kinder fonds. Dat blijkt uit een bedank brief van het fonds aan de ge meente Tholen. Eind juni waren er in De Spetter 267 deelnemers en in Haestinge 168, waarvan een deel zich liet sponsoren voor het goede doel. Het Ronald McDonald kinder fonds zorgt voor onderkomens bij ziekenhuizen, waardoor ouders dichterbij een ziek kind kunnen zijn. Op dit moment ontwikkelt men huizen bij andersoortige in stellingen waar kinderen behan deld en verpleegd worden, zoals revalidatiecentra in Arnhem en Valkenburg en een jeugdpsychia trisch ziekenhuis in Barendrecht. De provinciale bijdragen voor de ex ploitatie van het Collectief Vraagaf hankelijk Vervoer CVV in de Oos- terschelderegio is vastgesteld op 398.443,71 euro in 2002 en 581.560,06 euro in 2003. In 2002 ging het om 11.510 ritzones van 7.00-9.00 u en 120.835 ritzones van 9.00 tot middernacht met respectie velijk een kostenpost van ruim 48 en 424 mille. Inclusief btw kwam het op iets meer dan een half miljoen euro. De reiziger betaalde daarvan maar een klein deel: 82.376 ritzones van 1 euro (het volledige tarief) en 51.063 ritzones van 80 eurocent (het gereduceerd tarief), totaal 123 mille. Daaruit blijkt, dat de deelnemers aan het cvv-vervoer maar een kwart van de werkelijke kosten betalen. In 2003 waren dc kosten stukken hoger met 16.440 ritzones tussen 7.00 en 9.00 en 138.001 ritzones van 9.00 tot middernacht van res pectievelijk 72.208 en 506.692 eu ro. Met btw waren de totale kosten 613.635 euro. Aan opbrengsten stond er 147.480 euro tegenover: 86.892 ritzones van 1,05 euro en 66.168 ritzones van 0,85. Bij de kosten komen in beide jaren nog de vergoedingen voor administratieve werkzaamheden van 745 en 775 eu ro per maand. Jan Luijks masseert de onwillige spieren van Arno Anhonisse. dernemen. Ik ben met Piet Rokven mee gaan rijden en zo is het altijd gebleven. Elke nieuwe trainer krijgt in de contractbespreking de eis mee om mij thuis op te halen, lijkt het wel. Bij die autoritjes kun je informatie uitwisselen, over blessures maar ook wel over tech nische zaken. In die zin ben je ook een klankbord voor de trainer. Conflicten met trainers heb ik nooit gehad, ook al hebben we deels andere belangen. Een trainer wil graag zijn beste spelers opstel len, ik ben er primair voor de ge zondheid van de mens. In theorie kan dat botsen. We moeten echter wel voor ogen houden dat wc in de vierde klasse spelen. Op dit ni veau is het echt niet nodig om me dische risico's te nemen." Eén jaar verbrak Luijks tussentijds de samenwerking met SPS. Niet uit onvrede, maar omdat hem bij Halsteren gouden bergen werden beloofd. Luijks zou onder John de Frel gaan fungeren als verzorger en begeleider van de op landelijk niveau spelende A-junioren van de ambitieuze zondagclub. De be loofde semi-professionele aanpak kwam er niet en Luijks haakte te leurgesteld af. Bij SPS werd hij weer met open armen ontvangen. Na zijn opstappen bij Halsteren kreeg Luijks de nodige vrije tijd. Hij probeerde het even als muzi kant in een dweilband. Een door slaand succes was het niet. „Ik ben met voetbalschoenen aan ge boren. Ik moet bij voetballers zijn." Het was de net als Luijks bij de posterijen werkende Gaby Nic- mantsverdriet, de huidige trainer van Tholense Boys. die hem als verzorger bij Dosko binnen lood ste. „Een ongewone stap voor ie mand die van Halsteren komt." Een jaar later volgde de hereni ging met Piet Rokven die hoofd trainer werd op Meilust. De afge lopen twee seizoenen was Luijks overigens weer wel werkzaam bij het inmiddels naar de tweede klas se afgezakte Halsteren. Mede van wege een aanstaande reorganisatie bij zijn werkgever besloot Luijks om zich voortaan te concentreren op SPS. Met de in Poortvliet ge vestigde fysiotherapeut Paul van Alphen heeft hij een goede band opgebouwd, zodat doorverwijzen bij ernstige blessures geen pro bleem is. In de persoon van topscorer Tijs Nijmeijer heeft SPS dit seizoen trouwens zelf ook een fysiothera peut in de gelederen, zodat er nog meer feedback mogelijk is. Niette min is juist deze jaargang de lijst met blessures bij de Thoolse vier deklasser imponerend lang. Met dc trainingsopbouw van Gerard van Zalinge of tekort schietende vaardigheden bij Luijks heeft de blessuregolf niets te maken. „Het is pure pech. Het gaat om de meest uiteenlopende blessures. Een beenbreuk bij Corné Rottier, een chronische rugblessure bij Niels Lisseveld, een hamstring bij Tijs Nijmeijer die twee jaar niet gevoetbald heeft en daar nu dc te rugslag van krijgt, een botsing op de training van Mare Smits die daar een vervelende knieblessure aan over heeft gehouden. Het zit ons gewoon tegen." Als keepertrainer René Uijl is ver hinderd neemt Luijks bij SPS zon der probleem ovérigens ook dat werk over. Zoals hij ook graag nog meedoet bij een partijvorm. Als Luijks speelt is dat volgens hemzelf geen onverdeeld genoe gen. „Ik ben nogal fanatiek en daardoor verbaal misschien teveel aanwezig. Ik weet dat de jongens het wel kunnen filteren. Ik doe het ook om hen beter te laten voetbal len. Praten, elkaar coachen, dat is bij SPS op dit moment juist het probleem. Ze zijn te jong en te ti mide. Qua sportieve prestaties staan we al twee jaar stil. Toch ge loof ik dat we binnen een jaar of drie bij de bovenste ploegen van de vierde klasse zullen horen. Voor mijn motivatie maakt het niet uit waar we spelen. Ik sta al tijd klaar voor de club, ook als we zoals nu helemaal onderin spelen. Sommige jongens komen na hun werk ook wel bij mij thuis voor een behandeling. Daar Iaat ik ge rust mijn eten voor staan." In de Roosendaalse dartsfederatie staat The Pub 1 voor de tweede periode bo venaan in divisie IA. De Tholenaren wonnen met 4-6 van DVW. D'n Over kant 1 verloor in deze afdeling met de zelfde cijfers van Groene Paard A. De uitslagen van de negende speelronde zijn verder: Eredivisie: Vossehol XL- Pole Position 0-10, De Babbelaar 1-Thé Wanderers 4-6. IB: New Flyzone-De Knotwilg 1 7-3. 2A: Duveltjes-d'n Overkant 2 5-5. 2B: Big Ben-d'n Over kant 3 5-5. 2C: Distel 1-Dartcentrum 9- 1. 3A: Unlucky-Heije Piele Bicje 4-(>. Donkenhof 2-The Pub 2 8-2. 3B: La Plaza 7-De Babbelaar 2 7-3, 't Baeken- O' Carolan's 9-1Oldies B-Donkcnhof 3 5-5. 3C: Noad-Haestinge 1-9, DVW 4- The Oldies A 4-6. 31): Sol 2-Zaal Koch 2 7-3. Advertentie I.M. solid company

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 17