INTERKLEUR NOOM uo vastgoed Corduroy pantalons Tegelhandel't Bosch Bert Kramer Zanco Mode Voor een Zorgzame Begeleiding DE NIEUWSTE BEHANG COLLECTIES LIGGEN VOOR U KLAAR! UW NIEUWSBLAD VAN HET EILAND TH0LEN EN ST. PHILIPSLAND EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 18 november 2004 Voor sfeervolle ideeën en vakkundig advies komt u naar Interkleur. Loop eens even bij ons binnen! ff Nieuw! Tegelhandel 't Bosch XTsiiso» DE THOOLSE COURANT -J* J ui kantoor: Molendijk 66 4696 BM Stavenisse T 0166 66 21 66 M 06 514 760 07 correspondentie: Postbus 7 4695 ZG Sint-Maartensdijk F 0166 66 20 91 Ebazen@zeelandnet.nl Iwww.bazenvastgoed.nl KUNSTSTOF ONDERHOUDSARM rUNBERG Montagebe I.I Wij komen bij u aan huis met de nieuwste stalen Bel vrijblijvend: 06-22375157 Fa. De Bruine Speeltoestellen Uw adres voor speelgoed jupercool!] Fa. De Bruine Loge Ramperfseweg 15 Speeltoestellen Oosterland www.dezeevjwsebeeidentuin.nl Tel. 0111 - 64 3077 wol/polyester/stretch Kortemeestraat 9 (in 't Vierkantje) 4611 TK Bergen op Zoom Tel. 0164-26 3485 e (0111) 45 07 17 of (0111)46 26 00 O 8' ADVISEURS IN VERF BEHANG Kerkstraat 4,4694 BX Scherpenisse Tel. 0166-662880, 0166 -664225 Fax 0166-6619 59 Gespecialiseerd in wandtegels granol •vloertegels «complete verzorging vloerverwarming van tegelvloeren en (VPE-C slang) wandwerk onder altijd diverse aanbiedingen volledige garantie ANTIEK MARMEREN wand- en vloertegels Div. maten en kleuren v.a. 53,50 per m2 Geopend: Donderdag lOOOt/miaOOu. Vrijdag 10.00 t/m 21 JOu. Zaterdag 10.00 t/m 17.00 u. W/ KOM VRIJBLIJVEND KIJKEN Steenbergseweg 65 lid branche-organisatie TEGELMEESTER Wilt u op de hoogte blijven van wat er gebeurt in uw woon- en/of werkgebied, neem dan een abonnement op de Eendrachtbode, de Thoolse Courant. Dan krijgt u elke donderdag volop informatie over Tholen en St. Philipsland. LI per halfjaar incasso per jaar incasso postabonnement incasso 15,50 28,50 47,75 Neem nu een abonnement, dan krijgt u de Eendrachtbode EEN MAAND GRATIS. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: ti Zuidsingel 39, Sint-Maartensdijk 'Tussenwoning met voor- en achtertuin en berging/garage. Begane grond: hal, meterkast, kelder kast, toilet, woonkamer en nieuwe keu ken met toebehoren. Eerste verdieping: 2 slaapkamers met luxe badkamer en overloop met vaste trap naar tweede verdieping. Tweede verdieping: overloop met slaapkamer. Centrale verwarming, ketel 6 jaar. Grootte perceel: 160 m2 Prijs: 157.000 euro k.k. Dijkweg 19, Stavenisse Recreatiebungalow dicht bij de zee. Met oprit, voor- en achtertuin. Eigen grond. Begane grond: woonkamer, keuken, slaapkamer, washok, toilet en meter kast. Eerste verdieping: overloop, badkamer en 2 slaapkamers. Grootte perceel: 220 m" Vraagprijs: 100.000 euro k.k. Molenstraat 8, Sint-Maartensdijk Hoekpand op goede lokatie. Kantoor- of winkelpand. Indeling begane grond: winkel, keu ken, meterkast en toilet. Eerste verdieping: opslagruimte, met vaste trap te bereiken. Vraagprijs: N.O.T.K. Onder de Linden 3, Sint-Maartensdijk Vrijstaande woning op een mooi plekje aan de rand van het dorp. Met garage, twee opritten en voor- en achtertuin. Indeling: hal, meterkast, badkamer, slaapkamer, grote z.itkeuken met toebe horen, hal, toilet, mime woonkamer en -vide met slaapgelegenheid. Indeling eerste verdieping: overloop met vaste kast en twee slaapkamers. Vraagprijs: 379.000 euro k.k. Kerkstraat 2, Stavenisse Vrijstaande woning met grote tuin. Benedenwoning: hal, kamer, keuken, vaste kast, kelderkast, toilet, douche, slaapkamer en berging. Bovenwoning: overloop, toilet, ber ging, grote kamer, open keuken met vaatwasser, keramische kookplaat en andere inbouwapparatuur, balkon en 2 houtkachels. Tweede verdieping: over loop met balkon, 3 slaapkamers, nieuwe badkamer, toilet en 3 tuimelra men. De bovenwoning is voorzien van dubbel glas. Het elektra en de meter kast zijn vernieuwd. Deze woning is bijna volledig gerenoveerd. Nijverheidsweg 13, Sint-Maartensdijk Bedrijfsruimte met inpandig woonhuis en kantoorruimte. Kantoor: entree, prive-kantoor, kan toorruimte, kantine met keukenblok en toilet. Bedrijfsruimte 16 x 11,5 m met overheaddeur en aparte loopdeur, toi let en betegelde wasruimte. Verwar ming: CV en warmteheater. Eerste ver dieping: boven bedrijfsruimte, bereikbaar via vaste trap. 2 garage boxen. Woonhuis: Begane grond: entree, eetkamer, woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer. Eerste ver dieping: 2 slaapkamers. Vraagprijs inclusief woonhuis: 259.000 euro k.k. Het woonhuis is momenteel verhuurd. De totale huur is bespreekbaar. Scaldisstraat 2, Scherpenisse Ruime 2-onder-l-kapvvoning met voor- en achtertuin, vijverpartij en garage. Begane grond: hal, meterkast, toilet, kamer met lambrisering en vloerver warming. Keuken met afwasmachine, koelkast, keramische kookplaat en combi-magnetron. Eerste verdieping: 3 slaapkamers, overloop en badkamer met douche, badmeubel en toilet. Vaste trap naar vliering/bergruimte. Hier bevinden zich de combiketel en de mechanische afzuiging. Bouwjaar: 1997 Perceel 217 Prijs: N'.O.T.K. Scholeksterlaan 6, Sint-Maartensdijk Hoekwoning met oprit, garage (m. elektrische deur), voor- en achtertuin, tuinhuis en terras. Indeling begane grond: hal, meterkast, toilet en U-vormige woonkamer met open keuken (keuken voorzien van vaatwasser, koelkast, magnetron, koranblad, afzuigkap en gaskookplaat) Indeling eerste verdieping: overloop, 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douche, toilet en badmeubel. Tweede verdieping: te bereiken met vaste trap, afgewerkte kamer met schuifkasten en afzuiginstallatie. Bouwjaar: 1997. Prijs: N.O.T.K. Westkerke 2, Scherpenisse Landelijk gelegen boerenwoning net buiten het dorp. Mooie tuin met terras, hoekjes en door kijkjes en een vijverpartij. Indeling begane grond: hal, slaapka mer, opkamer met schouwpartij, grote woonkeuken, badkamer, toilet en bij keuken. Eerste verdieping: 3 slaapkamers Grootte perceel: 1100 nv Vraagprijs: 375.000 euro k.k. Bernhardstraat 4, Poortvliet Vrijstaande bungalow met vrij uitzicht. Mooie tuin, oprit en garage. Indeling begane grond: hal, toilet, meterkast, woonkamer, keuken, bijkeu ken, 2 slaapkamers en badkamer. De woning is geheel voorzien van dub bel glas, Centrale Verwarming en rol luiken. Grootte perceel: 410 m2 Vraagprijs: 225.000 euro k.k. Westpoort 8, Sint-Maartensdijk Schakelwoning met voor- en achter tuin, oprit en garage. Begane grond: hal, toilet, meterkast, voor- en achterkamer met open keuken en schouwpartij. Eerste verdieping: overloop, 3 slaapka mers en badkamer, vaste trap naar tweede verdieping. Tweede verdieping: overloop en slaap kamer. Bouwjaar: 1996 Nefit CV eveneens uit 1996 Vraagprijs N.O.T.K. Hogeweg 15, Poortvliet Karakteristieke hoekwoning, zeer vrij gelegen (aan een boomgaard). 1140 m: grond. Oprit, carport, garage, schuifpui aan de achterzijde. Diepe achtertuin met o.a. zwembad. Indeling begane grond: hal, vaste trap, toilet, woonkamer, Engelse keuken met inbouwapparatuur. Bijkeuken en was ruimte, logeerkamer en hobbyruimte, evt. te gebruiken als kantoorruimte. Indeling eerste verdieping: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. Tweede verdieping: bergzolder. Dubbel glas, rolluiken, woonkamer voorzien van houten luiken. Verwarming: CV Vraagprijs: 249.000 euro k.k. Schoolstraat 19, Sint-Annaland Hoekwoning met garage, voor- en achtertuin en berging. Indeling begane grond: hal, toilet, meterkast, woonkamer, grote zitkeu- ken met gaskookplaat, afzuigkap en koelkast. Indeling eerste verdieping: 3 slaapka mers met 2 x vaste kast, overloop met vaste kast en douche. Vliering, met vlizotrap te bereiken. De woning is geheel voorzien van rol luiken en CV. Bouwjaar: 1964. Grootte perceel: 296 nv Vraagprijs: N.O.T.K. Dijkweg 43, Stavenisse 2-onder-l-kap recreatiebungalow met voor- en achtertuin en houten schuur. Op 220 nv' grond, dichtbij de zee gelegen. Indeling begane grond: hal, L-vormige woonkamer met balken plafond en pla vuizen vloer, open keuken met toebe horen, meterkast, bijkeuken en toilet. Eerste verdieping: 2 grote slaapkamers, douche, wastafel, toilet en vliering bereikbaar met vlizotrap. Centrale Verwarming. Eigen grond. Vraagprijs: 129.000 euro k.k. Deestraat 11 en 11A, Poortvliet Vrijstaande karakteristieke woning met aanpandige loods, tuin met twee ter rassen en ruim terrein naast het huis. Gelegen in de buurt van het centrum. Totale oppervlakte: 651 m' Indeling begane grond: hal, meterkast, woonkamer, keuken met inbouwappa ratuur en twee vaste kasten, bijkeuken en badkamer met ligbad, douche en toilet. Indeling eerste verdieping: overloop met vaste kast en drie slaapkamers, waarvan 1 met vaste kast. Kunststof kozijnen, het geheel verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs: N.O.T.K. Hoogedorpstraat 16, Poortvliet Vrijstaande woning met garage en oprit. Rondom de woning is een tuin met tuinhuis. Het gehele pand is voor zien van rolluiken. Begane grond: hal, drie slaapkamers, een badkamer, woonkamer en keuken en bijkeuken. Eerste verdieping: vlisotrap naar over loop en 2 slaapkamers. Centrale verwarming. Grootte perceel: 550 nv Vraagprijs: 265.000 euro k.k. Postweg 17, Tholen Een gezellige woning met vrij uitzicht naar alle kanten. Deze woning met berging staat op 1100 m2 grond, verkeert in goede staat en is geheel voorzien van dubbel glas Indeling begane grond: woonkamer, keuken, bijkeuken en douche Indeling eerste verdieping: overloop en 2 slaapkamers Vraagprijs: 200.000 euro k.k. üEii UaS&MfA Deldensestraat 6, Syit-Philipsland Tussenwoning met voor- en achtertuin en stenen berging. Indeling begane grond: hal, meterkast, toilet, kelderkast, keuken (met vaat wasser, koelkast, vriezer, keramische kookplaat en oven) en bijkeuken met vaste kast. Indeling eerste verdieping: badkamer, overloop en 3 slaapkamers. CV-ketel Vaillant, 1992 Vraagprijs: 155.000 euro k.k. Boserf 13, Sint-Philipsland Royale 2-onder-l-kapwoning met garage, beschutte tuin en vrij uitzicht. Perceel: 284 nv Indeling begane grond: hal, meterkast, toilet, woonkamer met deuren naar tuin/terras, open keuken met inbouw apparatuur, bijkeuken, garage. Indeling eerste verdieping: overloop, 3 slaapkamers en badkamer met toilet. Vaste trap naar tweede verdieping: overloop en slaap/hobbykamer met dakraam. Rad som C V-combiketel Bouwjaar: 1996 Vloerverwarming Vraagprijs: 229.000 euro k.k. Bloemenlaan 85, Sint-Maartensdijk Tussenwoning met voor- en achtertuin en berging. Twee verdiepingen. Indeling begane grond: hal, meterkast, toilet, woonkamer, keuken met vaat wasser, koelkast en magnetron. Indeling eerste verdieping: 3 slaapka mers, een badkamer met bad, douche, wasbak en toilet. Vaste trap naar tweede verdieping. Tweede verdieping: 2 kamers. CV-ketel: Nefit Ecomline HR Vraagprijs: 190.000 euro k.k. Gorishoeksedijk 11, Scherpenisse Sfeervolle, historische boerderij midden in de natuur. Dichtbij de zee, alle faciliteiten voor hot houden van paarden zijn aanwezig. Totale grondoppervlakte 1,2 ha. Indeling begane grond: kamer met schouwpartij, balkenplafond, plavui zen vloer met vloerverwarming, CV Nefit, keuken met toebehoren (nieuwe apparatuur), bijkeuken, slaapkamer, kantoor, tbilet en hal naar schuur. De schuur is 7 jaar oud. Indeling eerste verdieping: overloop, vaste kast, 2 slaapkamers en badkamer. Vraagprijs: N.O.T.K. Burgemeester 1. van Houtestraat 31, Oostburg Hoekwoning met garage en tuin. Indeling beneden: gang, L-vormige woonkamer met open keuken en tuin deuren, toilet. Indeling eerste verdieping: overloop, 2 slaapkamers met inbouwkasten, dou cheruimte met wastafel, slaapkamer. De verwarming is pas vernieuwd. De woning is geheel voorzien van dub bel glas. Grootte perceel: 174 nv Vraagprijs: 129.000 euro k.k. Cloveniersplantsoen 9, Scherpenisse 2-onder-lkapwoning met erker, voor- en achtertuin (terras met nieuwe bestrating), garage, berging en tuin huis in kindvriendelijke buurt. Vrij achterom. Indeling begane grond: hal, meterkast, toilet, woonkamer, keuken met plavui zen vloer en inbouwapparatuur. Indeling eerste verdieping: 3 slaapka mers, overloop en badkamer. Tweede verdieping: vliering/bergzol der met vaste trap en wasmachine-aan sluiting. Bouwjaar: 1988 Vraagprijs: 229.000 euro k.k. Wiihelminastraat 67, Sint-Philipsland Sfeervolle 2-onder-l-kapwoning met garage en voor- en achtertuin. Indeling begane grond: hal, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer met lam- brizering, parketvloer en schuifpui. Keuken met toebehoren en bijkeuken. Indeling eerste verdieping: 3 slaapka mers, overloop, badkamer en vaste trap naar tweede verdieping. Tweede verdieping: 1 slaapkamer. Verwarming: CV-ketel, 1 jaar oud. Het huis is voorzien van sereens en lui ken. Grootte perceel: 243 m2 Bouwjaar: 1991 Vraagprijs: 229.000 euro k.k. Zend deze bon in een open enveloppe naar Eendrachtbode, Antwoordnummer 14702, 4697 VW St. Annaland. U kunt ook bellen: 0166-657007 b.g.g. 6534 74, fax 65 7008 Bazen Bierensstraat 5 4697 GC Sint-Annaland drijf Tel./Fax (0166) 65 32 57 e-mail: rijnbergm@zeelandnet.nl m Verkoop en Montage: Kunststof gevelelementen Velux Dakvensters Dakkapellen Gevelbekleding Zonwering Kunststof dakgoten i Voor project- woningstoffering i tapijt vinyl i gordijnen ■marmoleum i (buiten)zonwering laminaat Trampolines, mammoetskelters, tafeltennistafels, voetbaltafels, kunststof speelhuisjes, houten speeltoestellen, toebehoren, basketbalunits, trap- trekkers, veerpaardjes, zwembaden etc. vanaf 85,°° Zanco Mode Dag en nacht bereikbaar op Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! O Te ontbieden op Schouweo-Duiveland, Gocrce-Overflakkce en Tholen UITVAARTVERZORGING f,SCHOU WEN-DU IVE LAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 8