Aan de Postweg veel meer winkel- en parkeerruimte Geen fratsen, Wij realiseerden de verbouwing van Cl000 Stroot Tholen bouwprojecten TECHNISCHE INSTALLATIES Familie Stroot en medewerkers veel succes in de nieuwe vestiging! supermarkt in Nederland' maak er wat van Jurgen! Postbus 2208 5001 CE Tilburg info@daiv-groep.nl www.daiv-groep.nl Noodwinkel is modernste Nieuwe C1000 Jurgen Stroot opent vandaag in Tholen PROFILT p.fa Ted<W> irmii JURGEN JOLANDA nieuwbouw onderhoud Donderdag 18 november 2004 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Stad- en landgedeelte Clown en draaimolen alle medewerkers wensen jullie succes met de prachtige nieuwe C1000 Tevens bedanken we alle klanten voor hun begrip vanwege het ongemak voor en tijdens de verhuizing. We hopen u te kunen verwelkomen aan de Postweg. Bebouwdendam 5-7, 4691 EH Tholen Tel. 0166-606300 Winkel ruim twee keer zo groot als aan Eendrachtsweg 45 parkeerplaatsen en aparte ingang voor vrachtwagens Vandaag opent de nieuwe C1000 supermarkt van Jurgen en Jolanda Stroot aan de Postweg in Tholen haar deuren. Hiermee wordt de win kel in één klap ruim twee keer zo groot en ook in het nieuwe magazijn is veel meer ruimte beschikbaar. En wat volgens Jurgen Stroot zeker zo belangrijk is, de parkeerproblemen zoals die zich bij het oude pand aan de Eendrachtsweg vrijwel dagelijks voordeden, behoren nu voor goed tot het verleden. Bij het nieuwe winkelpand is een groot eigen par keerterrein dat plaats biedt aan 46 auto's en ook vrachtwagens die de winkel dagelijks komen bevoorraden, zullen niet langer een sta in de weg zijn voor het overige verkeer. De groente en fruithoek is heel ruim en overzichtelijk opgezet. Onder grote belangstelling is dinsdagavond de vestiging van Cl000 aan de Postweg in Tholen geopend. De kinderen van het ondernemers echtpaar Stroot maakten een lint los waardoor het toegangshekje naar het winkelgedeelte openging. „Deze noodwinkel is de modernste su permarkt van Nederland," zei commercieel directeur Van Boxmeer van Schuitema Zuid. „In het pand in het centrum van Tholen zaten we aan alle kanten klem. Er waren daar geen mogelijk heden om de supermarkt verder uit te breiden en ook de parkeervoor zieningen voor onze klanten waren lang niet toerei kend. We kregen wekelijks 6000 klanten over de vloer en als je dan de beschikking hebt over niet meer dan 7 parkeer plaatsen, weet je dat zoiets proble men oplevert. Bovendien was het ook voor de vrachtauto's van onze leveranciers vaak erg lastig om onze winkel goed te bedienen. Niet voor niets dus dat er al jarenlang naar een andere plaats voor de Thoolse Cl000 werd gezocht. De super markt aan de Eendrachtsweg is in 1989 geopend en twee jaar later ont stonden al de eerste verhuisplan nen." Stroot nam de zaak aan de Een drachtsweg drie jaar geleden over, maar de zoektocht naar een grotere, goed bereikbare vestiging is onver minderd doorgegaan. „Toen ik hoorde dat de realisatie van het plan Slachtveld - waar we onze super markt zouden willen vestigen - nog lang op zich zou laten wachten, ben ik op zoek gegaan naar een andere geschikte plaats. Het bedrijfspand van het Bergse trans portbedrijf Van Dorst (voorheen firma Schot) aan de Post weg sprak mij qua op pervlakte en ligging direct aan. Ik ben dan ook erg blij dat we onze klanten vanaf vandaag kunnen verwelkomen in een veel grotere en modernere supermarkt", aldus de 35-jarige eigenaar. Aan de opening van de nieuwe Cl000 is een grondige verbouwing voorafgegaan. Gedurende bijna drie maanden is een grote groep werklie den bezig geweest om van de grote open loods een ruim opgezette en goed geoutilleerde supermarkt te maken. Het nieuwe pand heeft een oppervlakte van bijna 1200 vierkan te meter. Stroot: „Ter vergelijking: in onze oude zaak moesten we het met eenderde van deze grootte doen. Deze forse uitbreiding biedt ons dan ook gelijk de mogelijkheid om ook het assortiment flink uit te breiden en ook de paden tussen de winkelrekken zijn heel ruim van opzet. Wc hebben hier nu zo'n 10.000 verschillende artikelen in de schappen liggen. Verder zijn onze groente-, fruit-, vlees- en broodaf deling veel groter geworden. De winkel is eigenlijk onderverdeeld in twee aparte afdelingen. In de ene helft van dc winkel vinden onze klanten de zogenoemde 'landpro- ducten.' Hieronder verstaan wij groenten, brood, vlees en zuivelpro ducten. Aan de ander kant van de zaak (het stadgcdcelte) zijn de overige krui deniersartikelen te vinden. De beide gedeelten worden van elkaar ge scheiden door een breed winkelpad waarin we alle aanbiedingen pre senteren. Om af te rekenen, kunnen dc klanten terecht aan een van de vijf kassa's. In de winkel werken in totaal 50 personeelsleden, waarvan een aantal in deeltijd." Dc oude Cl000 is tot zaterdagmid dag open geweest en vanaf maan dag is het echtpaar Stroot en hun medewerkers met man en macht bezig geweest om de laatste hand te leggen aan het gereed maken van de nieuwe winkel. Het winkelend pu bliek kan er sinds vanochtend voor de dagelijkse boodschappen terecht. „Iedereen wordt vandaag getrak teerd op koffie met wat lekkers en in de middaguren komt er speciaal voor de kinderen een clown die kunstjes met ballonnen doet. Vrij dag staat er een suikerspin en zater dag kunnen de kinderen hier een rondje in de draaimolen maken." Over wat er met het oude pand aan de Eendrachtsweg gaat gebeuren, is op dit moment nog geen duidelijk heid. Het gebouw wordt volgens Jurgen Stroot voorlopig nog ge huurd door Schuitema, de groothan del achter de C1000- formule. Voor de bewoners van de nieuwbouw wijken Stadszicht, Buitenzorg en Mo lenhoek is de Postweg een ideale plaats voor een supermarkt. De situ atie daar is echter tijdelijk omdat het beleid van dc gemeente erop gericht is om de supermarkten dichter bij het kernwinkelgebied te huisvesten. De gemeente gaf - gezien de nood situatie van de Cl000 aan de Een drachtsweg - echter toestemming om bij wijze van uitzondering voor vijfjaar aan de Postweg te gaan zit ten. Binnen die periode moet er aan het Slachtveld/plan Noord een de finitieve oplossing voor de super markt komen. Daarmee is project ontwikkelaar Dura/Vermeer/Pro- verko bezig in samenwerking met de gemeente. Hij bracht als eerste de felicitaties uit aan het echtpaar Stroot en het perso neel. Van Boxmeer noemde het ope nen van de noodwinkel een uniek feit. De hallen van Schot bieden veel ruim te voor de formule van Cl000. Van Boxmeer noemde het de modernste supermarkt van Nederland en ging nog even terug in de historie toen C1000 begin jaren tachtig een kleine winkel in het centrum van de stad had. Eind 1988 verhuisde de winkel naar de Eendrachtsweg waar Cl000 twee keer zo veel ruimte kreeg. „Onder lei ding van de heer Moerland ging het zo goed dat we ook daar uit ons jasje groeiden. Er werd gezocht naar een andere locatie, het Slachtveld. Een fantastische plek. Nog steeds. We pra ten over 1996, maar er kon geen uit voering aan gegeven worden. We waren wel toe aan een nieuwe locatie. Door samen tc werken met de ge meente Tholen zijn we uiteindelijk hier terecht gekomen. Het is tijdelijk maar als u dit ziet, waarom zouden we dan niet hier kunnen blijven zult u denken." Volgens Boxmeer was de verhuizing noodzakelijk. „Het gevolg van ons eigen succes. Anders hadden we er niet weg gehoeven." Jurgen Stroot is een van de 472 zelf standige ondernemers van Cl000 die volgens Van Boxmeer voor eigen risi co de zaak runt. Door dc succesfor mule heeft Cl000 een marktaandeel van 16 procent weten te behalen in 24 jaar tijd. Volgens Van Boxmeer is het succes en de groei tc danken aan het onderscheidend vermogen van de su permarkt, kwalitcitsartikelen tegen een lage prijs. Maar ook een goed ver- stigingspunt (voor de bereikbaarhed van de klanten waarbij parkeergele genheid een belangrijke rol speelt). Hij noemde ook het 'winkelspel' als een manier om zich van andere ketens te onderscheiden, „Elke ondernemer probeert de gunst van iedere klant te winnen." In het echtpaar Stroot ziet Van Boxmeer 'aanstormende talen ten' die drie jaar geleden het roer van Moerland overnamen. De spreker ging ook in op de vraag hoe het mogelijk is een nieuwe winkel te openen in een periode dat de eco nomie stagneert en er tussen de grote supermarkten een prijzenslag wordt gevoerd. „Dat is niet erg. Het haalt hel beste in ondernemers boven. Alleen is er geen plaats meer voor avonturiers die zelf nog iets willen beginnen." Voor de Cl000 ondernemer geldt vol gens hem dat hij over vechtlust moet beschikken (de beste willen zijn), maar ook dat hij goed moet kunnen samenwerken met collega's, zijn me dewerkers en de overheid, en dat hij vakmanschap moet tonen. Jurgen Stroot zei met gepaste trots in de nieuwe winkel te staan. „Verplaat sen was een must. Het was geen keuze want wc moeten aan de wensen van de klanten voldoen. Dit is een juiste keuze. We hebben hier een ruim par keerterrein, zijn goed bereikbaar en kunnen een ruim assortiment voe ren." Hij bedankte dc medewerkers. „Zon der hen zou deze winkel niet bestaan. Het is een team waar we op kunnen bouwen. Jullie inzet is goud waard. Ook de partners bedankt, want jullie hebben ze vaak moeten missen. Jullie zijn allemaal kanjers." Personeelsleden Yvette Hoek en Anock Jansen hadden een verrassing in petto. Yvette herinnerde eraan dat Stroot de laatste lijd vaak weg was om de verhuizing voor te bereiden. „Het gaf stress cn spanning, maar je droom is uitgekomen. Wij moesten de winkel draaiende houden. Het is een avontuur dat we samen aangaan." Anouk bood Stroot een fotomontage van de mede werkers aan, waarna de officiële ope ningshandeling plaatsvond en de be zoekers onder het genot van een hapje en een drankje de nieuwe winkel kon den bekijken. DE Fl E TSSPECIALIST Het echtpaar Stroot is trots op de nieuwe winkel aan de Postweg. M9icnst verlening Advisering jjSf ïnfroofl Ttanagem en t B egeteidIn g Inv taf lot ie atwo/ite/f D/Cus t verlening Advisering V Jnftoop M V«r*roo|» Ttartagemcm t Étegefeldlng Installatie "Kwaliteit AANBÜOIHO Op de broodafdeling kunnen nu ook producten werden afgebakken.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 11