Auto met leer bekleed voor bruid Plaatselijk nieuws VERF NODIG? i Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 11 november 2004 Lampionoptocht Geslaagd Subsidie verkeersboeken Plein Hoogaarsstraat Dominee Hoek in dienst van H.H. gemeente Rijbewijs kwijt door alcohol Straatversiering over landen van Europa Projectavond op school Stillevens in Ten Anker Blues en rockmuziek Poot wint klaverjassen Scooter afgenomen Hulde voor collectanten Gordel niet om Schoollessen bijwonen Geloof (het) nou maar!! Après-skiparty Zeventien caramboles Winnaars kleurwedstrijd Ds. Hoek minder in gemeente Kleuters bij brandweer Geslacht in eigen slagerij Terugkomavond VBK Intocht Sinterklaas Geen gordel om Lampionoptocht Emergo zoekt versterking Visser Franke vijfde Den Haan wint klaverjassen Geslaagde verkoping Wijzer door het verkeer Boete voor vuurwerk Sint in de Kelder Bestel-/Bedrijfsauto's Bijbelstudie over Jozua Ansichtkaarten bij heemkundekring Tholen De stichting christelijk jeugdwerk organiseert zaterdag weer een lam pionoptocht. Muziekvereniging Concordia wacht de kinderen 's avonds om zeven uur op bij het kerk gebouw aan de Doelweg, waarna een feestelijke rondgang wordt ge maakt door het centrum. De tocht eindigt bij zorgcentrum Ten Anker waar de deelnemers warme choco lademelk krijgen aangeboden. Soraya Soiliman is aan het ROC Zeeland te Middelburg geslaagd voor de opleiding commercieel me dewerker marketing en communica tie. De Eben Haëzerschool krijgt een subsidie van 1630 euro van de pro vincie voor de aanschaf van de ver- keersmethode Wijzer door het ver keer. Het geld komt uit de pot stimulering verkeersveiligheid. De protestants-christelijke basisschool krijgt voor 326 leerlingen elk 5 euro. Aannemingsbedrijf C. Scherpenisse en zoon uit Sint-Annaland/Bergen op Zoom gaat voor 39.750 euro, ex clusief btw, de herinrichting van het pleintje aan de Hoogaarsstraat uit voeren. De bewoners zijn door de gemeente een paar keer bij de plan vorming betrokken, zodat er met hun wensen rekening gehouden is. Er waren nog drie gegadigden voor het karwei: M.J. Oomen uit Sprundel schreef in voor 47 mille, C.W. van Haaften uit Stavenisse voor 56.025 euro en de Merwecombinatie uit Rit- them kwam met 71.400 euro uit de bus. Ds. P.C. Hoek van de Hersteld Her vormde gemeente te Sint-Annaland gaat één dag per week werken voor de Hersteld Hervormde Gemeente in Tholen. Het kerkverband is met 130 leden te klein om zelf een predikant te beroepen. Aangezien ook de werkzaamheden van ds. Hoek in zijn eigen gemeente zijn afgenomen, hebben de kerkenraden in overleg besloten tot deze vorm van samen werking. Onlangs werd door de Her steld Hervormde gemeente een col lecte gehouden voor de verhuis kosten van ds. Hoek, die in Sint-An- naland zijn pastorie heeft moeten verlaten en in een koopwoning is gaan wonen. Ruim 492 euro werd voor dit doel opgehaald. Bij een alcoholcontrole op de Post weg moest vrijdagnacht om 2.40 uur een 23-jarige automobilist zijn rijbe wijs inleveren,, omdat hij meer dan vier keer de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. De eerste voorbereidingen voor de straatversieringen rondom Koning innedag zijn al genomen. In Meul- vliet belegde de stichting S.T.A.D. een bijeenkomst met bewoners van de deelnemende straten. In overleg werd het thema voor 2005 vastge steld. Diverse ideeën werden geop perd, waaronder 60 jaar bevrijding, kermis, land- en tuinbouw, oude spelletjes, beestenboel, 25 jaar ko ningin Beatrix, kinderspelen en lan den van Europa. Uiteindelijk werd besloten om het thema landen van Europa nader uit te werken, waarbij iedere straat een ander land moet uit beelden. Bij loting werd de volgende verdeling bepaald: Pr. Beatrixstraat (Griekenland), Polderstraat/Loui- sestraat (Duitsland), Molenvliet- sestraat (België), Kerkstraat (Italië), Venkelstraat (Ierland), Stoofstraat (Frankrijk), Regentessestraat (Span je), Vossemeersepoort (Portugal), Gildenstraat (Schotland), Plantage straat (Engeland), Voorerf (Luxem burg). De inwoners van de Gilden straat nemen voor de eerste keer deel aan de jaarlijkse straatversiering. Coördinator Gijs v.d. Hoven wenste aan het slot van de bijeenkomst ie dereen veel bouwplezier toe. Straten kunnen zich nog aanmelden voor de straatversierwedstrijd via telefoon nummer 604872 of door een mail te sturen naar: stichting.stad@zeeland- net.nl. De lessen op de reformatorische ba sisschool Eben Haëzer staan deze weken in het kader van het project 'Waarde(n)vol?!'. Met de scholieren wordt nagedacht over onderwerpen als: jezelf zijn, je thuis veilig voelen en waarden en normen. Donderdag 18 november wordt van zeven tot negen uur in het schoolgebouw een projectavond gehouden, waarbij ge zien kan worden wat de kinderen rondom het thema hebben gedaan. Op deze bijeenkomst worden er ook tal van activiteiten georganiseerd, waarbij geld wordt ingezameld voor een straatkinderproject van stichting De Ondergrondse Kerk. Voor het project komen diverse personen een gastles op de school verzorgen. Voor de groepen 1 tot en met 4 komt beel dend kunstenares Marlou Pluyma- kers, terwijl Hennie Bosman voor de leerlingen van groep 5 en 6 een cre atieve les verzorgt. De oudste leer lingen krijgen les van Marian Laar schot, die docente filmen is. Na haar les mogen de leerlingen zelf een film gaan maken, die tijdens de project avond zal worden getoond. Ook komt oud-popmuzikant Johan Vreugdenhil vertellen over de geva ren van popmuziek. Voor het cul tuurproject, samen met Scoop ver zorgd, ontvangt de basisschool een gemeentelijke subsidie. In zorgcentrum Ten Anker is in de maanden november en december een tentoonstelling te bewonderen van stillevens en landschappen, die gemaakt zijn door oud-inwoonster Nel Zuidweg-Geluk. De kunstenares woont nu in Wemeldinge en werkt met verschillende technieken. Eerst volgde ze een cursus aquarellen, waarna zij ook het certificaat schil deren en tekenen behaalde en zich verdiepte.in de kunstgeschiedenis. Op de expositie zijn tevens werken te zien, waarbij zij gebruik heeft ge maakt van de xuan-techniek. Bij de receptie van Zorgcentrum Ten Anker ligt informatie over de prijzen en de verschillende technieken en ligt te vens een schrift voor reacties. In eetcafé The Sixties wordt zondag voor de tweede maal in dit seizoen een blues/rock jam-sessie gehouden. Vanaf half vijf kunnen muzikanten op het podium optreden. Deelnemers aan de sessie moeten zelf hun instru ment meenemen en dienen een uur van tevoren aanwezig te zijn. De or ganisatie zorgt voor onder andere een basversterker, gitaarversterkers, piano en slagwerk. De muzikale lei ding is dit keer in handen van Nico Christiansen, die gezongen heeft in de bluesband Li vin' Blues. Ook be ginnende muzikanten wordt gevraagd om aan de sessie deel te nemen. Meer informatie is verkrijgbaar bij Jos Rijnkels, tel. 06-53681953. De uitslag van de laatstgehouden clubavond van klaverjasclub Stad Tholen is: 1. Julian Poot 5179 pun ten; 2. Magda Noordijke 5117 p.; 3. Antoinette Bakker 4961 p.; 4. Moni que Kyzers 4961 p.; 5. Leen Hage 4860 punten. Oud-Vossemeer In de Cornelis Frankenstraat zijn dinsdagmorgen om 11.52 uur twee meisjes op hun bromfiets door de politie aangehouden. Zij reden zon der helm op en kregen ieder een boete van 55 euro. Op hetzelfde tijdstip zijn in deze straat ook twee jongens betrapt op het rijden zonder helm. Eén van de jongens bleek ook nog geen zestien jaar te zijn en beide brommers waren niet verze kerd. Beide jongens hebben afstand gedaan van hun scooters, die in een zodanige staat waren dat ze vernie tigd konden worden. Vier trouwe collectanten voor de Nierstichting zijn door regiocoördi nator Gijs van de Knokke in het zon netje gezet. Cato Havermans, Riet Lagendijk, Marianne Plompen en Carla dc Winter hebben in septem ber voor de tiende keer geholpen bij de collecte. Dhr. Van de Knokke be nadrukte dat juist dankzij de inzet van de vele vrijwilligers de Nier stichting in staat is om mensen met een nierziekte te helpen. Tijdens de bijeenkomst vertelde één van de aanwezigen over de gevolgen van een nierziekte. De vier collectanten kregen als dank voor hun inzet een kettinkje met daaraan een zilveren niertje aangeboden. Op de Molenstraat zijn maandag twee automobilisten bekeurd omdat zij hun autogordel niet om hadden. School met de Bijbel De Ark orga niseert dinsdag een open ochtend, waarbij belangstellenden een kijk je kunnen nemen bij de lessen van groep 1 tot en met groep 5. Van half negen tot half elf kunnen de klassen bezocht worden, waarbij de gasten koffie aangeboden krij gen. Voor de kleinere kinderen is in het school- gebouw oppas aan wezig De Hervormde gemeente organi seert zondagavond een jeugddienst met als thema 'Geloof (het) nou maar!!'. Dhr. M. Jansen uit Oud- Gastel leidt de kerkdienst en ook het gospelkoor Clarity uit Sint- Maartensdijk treedt op. De collecte tijdens deze kerkdienst is bestemd voor Dorcas Hulp als bijdrage in de transportkosten van de voedselpak ketten die onlangs in het kader van de nationale voedselactie zijn inge zameld voor mensen in Oost-Euro pa en Afrika. In café Hof van Holland wordt zater dagavond 27 november een après- skiparty gehouden. D.j. Decibel ver zorgt vanaf acht uur een muzikaal programma, waarbij skihutmuziek de boventoon zal voeren. Kaarten voor het feest zijn reeds in de voor verkoop verkrijgbaar. In de clubcompetitie van biljartvereni ging de Treffers speelde Jos Hommel in zestien beurten de kortste partij. Tegen N. Rooijakkers won hij overtui gend met een gemiddelde van 4,38. J. Etienne maakte met zeventien caram boles de hoogste serie. De uitslagen zijn: K. Hommel-J. van Daalen 5,48- 10; P. Goossens-P. de Leeuw 8,80-10; J. Etienne-A. Hommel 10-7,33; L. van Wezel-C. Burgers 10-6,46; A. Deur- loo-A. van Daalen 10-7,55; J. Hom- mel-N. Rooijakkers 10-4,5. De winnaars van de kleurwedstrijd die gehouden werd bij de tentoon stelling van De Vogelvrienden zijn bij School met de Bijbel De Ark: 1 Ruben Molenaar, 2. Leandra van der Laan en 3. Arie Pronk. Die Heene- trechtschool: 1. Annet Havermans, 2. Eva Potappel, 3. Bonnie van Poortvliet. Sint Anthoniusschool: 1. Lonneke v.d. Weijer, 2. Desiree van Poortvliet en 3. Nikki van Loenhout. Sint-Annaland Ds. P.C. Hoek is met ingang van no vember een dag minder gaan wer ken in de Hersteld Hervormde Ge meente. In overleg met de kerkenraad van de Hersteld Her vormde gemeente te Tholen is be sloten dat de predikant één dag per week gaat werken voor deze ge meente, dié 130 leden telt. De kleuters van de School met de Bijbel hebben intensief kennis ge maakt met de brandweer. Tijdens de vader- en moederochtend, vorige week, waren er al liedjes en opzeg versjes te horen. Er werd geknutseld en informatiemateriaal bekeken, maar dinsdagmiddag was het hoog tepunt: het bezoek aan de brand weerkazerne. Sommigen hadden laarzen en regenpakken aan en dat kwam goed uit voor het water, dat 'uit de stoep' kwam en waarop een brandweerslang was aangesloten. Jap Bruijnzeel, Bram van Iwaarden, Leo van Poortvliet, Han Ridderhof en Chris Hage stonden in vol ornaat aangetreden en om de beurt moch ten de kleuters spuiten, verkleden en een ritje met de brandweerauto maken. Achter de kazerne stond een bord met drie gaten en wie goed spoot, kon een emmer vullen. Door een wipeffect kwam bij een volle emmer een vlag boven het bord te voorschijn en enthousiast werd er hoera geroepen wanneer dat zover was. De 'pompkar' werd bekeken en de kinderen pasten ook pakken en helmen, maar wat woog dat alle maal zwaar. Snel een foto maken en weer uit. In de grote brandweerwa gen reden zes kinderen tegelijk mee en ze genoten toen even de sirene werd aangezet. Er waren zaklampen waarover je een rode 'toeter' kon zetten, zodat je een rood waarschu- wingslicht hebt. Ook de zuurstof maskers en -tanks werden bewon derd. In de brandweerauto was zelfs een knuffelbeertje voor het geval een gered kindje getroost moet wor- Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandag en dinsdag ♦Haaskarbonade ♦Ribkarbonade jRosbieflapjes ♦Soeppakket 1 kg. 1 kg. 500 gr. 6,20 5,70 5,20 3,20,- 4,50 Woensdag 17 november a.s. zijn wij GESLOTEN i.v.m. Dankdag! Varkensfiletlapjes 500 gr. Hacheevlees 500 gr. 3,20 Blinde vinken 5 halen 4 BETALEN Bij 1 Unox rookworst, 500 gr.zuurkool GRATIS! Gebakken ham 100 gram 1,35 Runderrookvlees 100 gram 1,50 Grillworst 150 gram 1,00 Leverworst 200 gram 0,80 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. den. De kleuters genoten en leerden veel van de brandweer. Het hoogte punt van de schitterende middag was misschien wel, dat de kinderen de juf, verkleed als commandant, mochten natspuiten. In verenigingsgebouw Het Trefpunt van de Hervormde gemeente wordt dinsdag om zeven uur een terug komavond gehouden voor de kinde ren die de vakantiebijbelclub heb ben bezocht. Alle leerlingen van groep 3 tot en met 8 van de basis scholen worden met hun ouders op deze bijeenkomst verwacht. Er zal een impressie in woord en beeld worden gegeven van de vele activi teiten die in de herfstvakantie heb ben plaatsgevonden. Ook wordt de uitslag van de knutselopdracht be kend gemaakt en is er een sketch. Sinterklaas arriveert zaterdag 20 no vember in het dorp. De sint en zijn pieten worden rond half drie ver wacht in de haven. Muziekvereni ging Accelerando zal het Spaanse gezelschap een feestelijk onthaal geven. Op zijn paard maakt sint een rondgang door het dorp, waarna in de Wellevaete het kinderfeest wordt gehouden. Vanaf kwart voor vier kunnen de kinderen hier genieten van een kindershow. Sint-Maartensdijk Een automobiliste kreeg dinsdag morgen om 11.36 uur een bekeuring omdat ze in haar auto reed zonder veiligheidsgordel om. Het evenementencomité Smalstad organiseert in samenwerking met de middenstandsvereniging zater dagavond een lampionoptocht. Vanaf kwart voor zeven kunnen kinderen gratis een lampion met batterij ophalen bij het startpunt in de Radda Barnenstraat. Onder mu zikale begeleiding van muziekver eniging Euterpe wordt om zeven uur een rondgang door het dorp ge maakt. De route gaat onder meer langs Maartenshof en eindigt bij Haestinge. Alle deelnemers ontvan gen hier warme chocolademelk met speculaas. De lampions moeten na afloop van de rondgang weer wor den ingeleverd bij de organisatie. Emergo zoekt nieuwe senioren die kennis willen maken met de korf balsport. De vereniging is al dertig jaar actief en heeft een grote jeugdafdeling, maar het aantal se nioren loopt hierbij achter. De korfbalvereniging nodigt belang stellenden uit om op woensdag avond tussen acht en negen uur een kijkje te komen nemen op de trai ning in Haestinge. Het opmerkelij ke van de korfbalsport is dat de wedstrijden altijd worden gespeeld met gemengde teams van mannen en vrouwen. Momenteel staat Emergo met zeven teams inge- s'chreven in de competitie, waaron der twee seniorenteams. Het eerste team richt zich op sportieve presta ties, terwijl bij het tweede senio renteam het resultaat minder op de voorgrond staat. Van november tot en met maart worden de wedstrij den in de zaal gespeeld. In de ove rige maanden speelt men op het korfbalveld. Meer informatie over de korfbalvereniging is verkrijg baar via Jasper v.d. Linden, tel. 662985. Philip Franke van hengelsportver eniging de Oosterscheldevissers heeft in Engeland deelgenomen aan het kampioenschap van de Efsa. Bij deze viswedstrijd eindigde hij in het individuele klassement als vijf de. Met zijn korps veroverde hij de derde positie. De uitslag van de inhaalwedstrijd van klaverjasvereniging De Pende laars is: 1. M. den Haan 5282 pun ten; 2. A. Arts 5204 p.; 3. A. Ho- gendoorn 5052 p.; 4. M. van der Molen 4917 p.; 5. J. van Zetten 4894 p.; 6. J. van Splunter 4719 p.; 7. L. Kampman 4593 p.; 8. R. van Putten 4425 p.; 9. J. Guiljam 3989 p.; 10. C. Meijer 3675 punten. Scherpenisse De jaarlijkse verkoping van vrou wenvereniging Waakt en Bidt heeft netto 4500 euro opgebracht. De verkoop van Zeeuwse babbelaars bracht 1000 euro op en met de olie bollenactie werd 1038 euro opge haald. De Groen van Prinstererschool ont vangt 750 euro van de provincie voor de aanschaf van de verkeers- methode Wijzer door het verkeer. Voor elk van de 150 leerlingen be taalt de provincie 5 euro uit de pot stimulering verkeersveiligheid Zeeland. Poortvliet De politie betrapte donderdagavond omstreeks negen uur een 18-jarige jongen uit Halsteren op het afsteken van twee astronauten. De jongen werd op de Postweg aangehouden en kreeg een boete. Maandag 15 november haalt de voetbalvereniging SPS oud papier op. Zet u het gereed a.u.b. Advertentie I.M. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING f Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Sint-Philipsland Sinterklaas en zijn pic(cn komen zater dag 27 november de kinderen opzoe ken in de Kelder van dorpshuis De Wimpel. Om één uur begint het kin derfeest, waarbij sint samen met zijn pieten een spel gaat spelen met de kin deren. Ook neemt hij cadeautjes mee en worden de aanwezigen getrakteerd op drinken en snoep. Vader en moeder mogen het kinderfeest ook bijwonen. Deelnemers aan het kinderfeest moe ten zich voor 19 november aanmelden bij juf Anneke, Mosselkreekstraat 25 of juf Patricia, Julianastraat 8. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. De bijbelgesprekskring komt 30 no vember bij elkaar bij de familie Van Halum, Boserf 11. Tijdens de bijeen komst wordt nagedacht over het bijbel boek Jozua. De avond begint om kwart voor acht. Bezoekers van de inloopdag van heemkundekring Stad en Lande van Tholen kunnen zaterdag "20 november onder meer enkele collecties oude prentbriefkaarten van Thoolse dorpen bekijken. Ook oude portretfoto's zijn aanwezig, alsmede Thoolse bronnen voor familieonderzoek. Belangstel lenden zijn welkom in de koffiekamer van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland, 's morgens tussen 10 en 12 uur en 's middags tussen half 2 en 4 uur. Vanavond spreekt A.J. Smits uit Sta venisse bij de heemkundekring over zijn herinneringen aan en belevenis sen tijdens de oorlogsjaren. Ook deze bijeenkomst is in De Meestoof, aan vang half acht. Richard Burgers en Lenny Hage kwamen in de door de bruidegom omgebouwde Audi naar het gemeentehuis in Sint-Maartensdijk gereden. Vijf jaar is hij er mee bezig ge weest. Familie, vrienden en ken nissen dachten eerst dat de 26-ja- rige Richard Burgers uit Sint- Annaland met zijn auto zou trou wen. Maar donderdagmiddag reed hij in de verbouwde Audi 80 zijn 23-jarige bruid Lenny Hage naar het gemeentehuis in Sint- Maartensdijk om er met haar in de echt te worden verbonden. Bruid en bruidegom zagen er spie en span uit. Ook de bruidswagen van het stel blonk en glom. Bur gers is timmerman van beroep maar heeft een grote passie voor mooie auto's. Elk vrij uurtje be nutte hij de laatste jaren om de standaardwagen naar zijn hand te zetten. Dat deed hij thuis in de ga rage. Met behulp van technische hand boeken veranderde de wagen onder de handen van de timmer man zienderogen: Burgers ver laagde en verbreedde de carrosse rie. Ook de achterklep kreeg een andere vorm. Binnen werd de wagen zelfs met leer bekleed. De Audi leek zo uit een glossy auto vakblad te zijn weggereden. Met alles erop en eraan. Maar Burgers heeft nog een wens en dat is om de auto met luchtvering uit te rusten. Het is zijn lust en zijn leven. Op de Markt kon Burgers nog wel een plaatsje vinden, maar voor de genodigden was het zoe ken naar een plekje. De Markt stond helemaal vol omdat op dat uur in het gemeentehuis de raad vergaderde over de begroting van 2005. Het echtpaar woont in Sint- Annaland. Predikbeurten Zondag 14 en dankdag woensdag 17 november THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Vernooij wo 9.30 en 19 u. ds. Vernooij. HERSTELD HERV. GEMEENTE 8.45 u. ds. Oorschot. 14.30 u. ds. Visser, Boven Hardinx- veld. wo 9.30 en 19 u. ds. Verheul, Amers foort. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Vermeulen, Bergen op Zoom. wo 19 u. mevr. Van der Meer, Ba- rendrecht. GEREF. KERK 10 en 17 u. ds. Broere (H.A.). wo 10 u. ds. De Ruiter. 19 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Den Boer. wo 10 u. ds. Visser, Barendrecht. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. wo 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. ds. Brugge, Scherpenisse. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Van der Wiel. 16 u. dhr. Wisse. 19.30 u. gebedsavond. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.30 u. ds. Peters. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Prosman, Genderen. 18.30 u. dhr. Jansen, Oud-Gastel, wo 10 u. ds. Middelkoop, Klundert. 19.30 u. gezamenlijke dienst met Geref. Kerk. GEREF. KERK 10 u. mevr. Koppenaal-van Putten, tellendam. wo 19.30 u. ds. Droogers, Werken dam (gez. dienst met herv. gem.). CHR. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. ds. Den Boer. 18.30 u. leesdienst. wo 10 ep 14.30 ds. Den Boer. 18.30 u. ds. Van der Zwan. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30 en 19 u. leesdienst. 14 u. ds. Van Voorden (H.D.). R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Catsburg, Goes. 18 u. ds. Van der Sluijs, em. pred. Veenendaal. wo 10 u. ds. Van Beelen, Veenen daal. 19 u. ds. Maas, Hellouw. HERSTELD HERV. GEMEENTE llen 16 u. ds. Hoek. wo 11 en 16 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9, 14 en 18.30 u. leesdienst. wo 9 en 18.30 u. ds. Schipper. 14.15 u. ds. De Jongste. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. wo 9.45 en 19 u. leesdienst. 14.15 u. ds. Schulting. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 11 u. ds. Molenaar, Papendrecht. 18 u. kand. Blok, Poederooijen. wo 11 u. ds. Voets, Middelharnis. 19 u. ds. Boon, Krabbendijke. OUD GEREF. GEM. (dienst in kerk- geb. Herv. Gem.) 8.45 en 14.30 u. ds. Gerritsen, wo 8.45 en 14.30 ds. Gerritsen. SINT-MAARTENSDUK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. (H.D.) ds. Joppe. wo 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Schipper, Rotterdam, H.A. 19 u. ds. De Rooij, Woerden, wo 19 u. ds. Groen, Sliedrecht. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30 en 14.30 u. ds. Molendijk, Oosterland. 19.30 u. dhr. Nijhof, Urk. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30 u. leesdienst. 19 u. ds. Van Voorden. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. wo 9.30 en 19 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. wo 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. ds. Schipper, 's-Gravenpolder. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. wo 9.30 en 19 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Kleiberg, Veenendaal. wo 10 en 19 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. da. Van der Poll, Tholen. 14.30 u. dr. Bos, Serooskerke. wo 10 u. ds. Broere. 19 u. ds. Vlaardingerbroek, Rotterdam. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Brugge (H.D.). wo 10 u. ds. Moens, Goes. 14.30 en 18.30 u. ds. Van Boven, We- kerom. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Van Eckeveld. 17 u. ds. Versluis. wo 9.30 u. ds. Van Spanje. 19 u. kand. Teeuw. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. wo 9.30 u. ds. Silfhout. 18.30 u. ds. Gunst (H.D.). OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. wo 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Knibbe. wo 19 u. ds. Kakes. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o.. tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2j ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Ant werpsestraat 101-103, tel. 0164- 259890. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP Tandarts Vogels, Grote Kerkstraat 34, Steenbergen, tel. 0167-563780. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 01131 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 11 t/m vrijdag 19 nov. donderdag 11 2.17 -14.32 vrijdag 12 2.57 - 15.12 zaterdag 13 3.39 - 15.52 zondag 14 4.19-16.35 maandag 15 5.02 - 17.19 dinsdag 16 5.45 - 18.02 woensdag 17 6.29 - 18.52 donderdag 18 7.22 - 19.52 vrijdag 19 8.17-21.02 vr 12/11 15.27 NM vr 19/11 6.52 EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Pak even uw zakboekje THOLEN 11 nov. Informatieavond borstvoe ding, Stoofstraat 8, 20 u. 13 nov. Tweedehands boekenbeurs, Meulvliet, 10-16 u. 13 nov. Lampionoptocht chr. jeugd werk, vertrek Doelweg, 19 u. 27 nov. Afgifte hulpgoederen Dorcas, Regentessestraat 50, 9.30-12 u. 2 dec. Lezing 'Vijf jaar Tholen' door burgemeester Nuis, Chr. ouderenver., De Wingerd, 14.30 u. OUD-VOSSEMEER 13 nov. Jaarconcert Smalstads man nenkoor, hervormde kerk, 20 u. 20 nov. Intocht sinterklaas. 20 nov. Koor- en samenzangavond, hervormde kerk, 20 u. SINT-ANNALAND 13 nov. Lezing A. Smits over Tweede Wereldoorlog voor heemkundekring, koffiekamer Meestoof, 19.30 u. 16 nov. Lezing mevr. Geluk voor plattelandsvrouwen over Antarctica, Wellevaete, 19.30 u. 20 nov. Inloopdag heemkundekring, koffiekamer Meestoof 10-12 en 13.30-16 u. 20 nov. Intocht sinterklaas. STAVENISSE 13 nov. Clubwedstrijd Oosterschelde vissers, 14-17 u. SINT-MAARTENSDUK 13 nov. Lampionoptocht, vertrek R. Barnenstraat, 19 u. 15 nov. Informatieavond diabetes ver. over nieuwe vorm insuline, Haestinge, 20 u. 20 nov. Intocht sinterklaas. SCHERPENISSE 20 nov. Alpha jeugdsoos, oude ge meentehuis, 20-23.30 u. 1 27 nov. Afgifte hulpgoederen Dorcas, Platteweg/boerenschuur van fam. De Groen, 9.30-12 u. POORTVLIET 20 nov. Theater 'Lijfspreuk' Kasper van Kooten, 't Ouwe Raed'uus, 20.15 u. SINT-PHILIPSLAND 13 nov. Intocht sinterklaas, haven 15 u. 18 nov. Informatieavond Pronatura, de Wimpel, 20 u. BERGEN OP ZOOM t/m 4 dec. Foto-expositie fotogroep Nadir, verpleeghuis ABG. 13, 20 en 27 nov. Klucht Een dolle zaterdag, Hotel de Draak, 19 u. 18 nov; Concert Van Dingstee Kwar tet, Markiezenhof, 20 u. 20 nov. Disco Hollywood Music Hall, De Raayberg, 22 u. 1 dec. Inloopspreekuur whiplash-pa- tiënten, ziekenhuis Lievensberg, 10- 12 u. +film+++film+++film+++film+ ROXYI: Bridget Jones, The edge of reason - do, ma, di en wo 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., za 13.45, 18.45 en 21.15 u„ zo 13.45, 18.30 en 20.45 u. Yu-gi-oh (nl) - za en zo 16 u., wo 13.45 u. ROXY II: Alien vs predator - vr en za 18.45 u., zo 20.45 u. en wo 20 u. Wimbledon - do, ma en di 20 u., vr en za 21.15 u., zo 18.30 u. Haaien- snaaier - vr en wo 13.45 u., zo 13.45 en 15.45 u. CINEM'ACTUEEL: Spring, sum mer, fall, winter and spring - ma en di 20.30 u. La fate ignoranti - zo 19 u. Snowfever - za en wo 15.30 u., zo 16 u. Verrassingsvoorpremière - do 20.30 u. Anacondas - do, ma, di en wo 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., za 15.30, 18.45 en 21.30 u., zo 16 en 21.15 u. Pluk van de Petteflet - wo 13.45 en 15.30 u. K3 Het magi sche medaillon - za, zo en wo 13.45 u. Haaiensnaaier - za 13.45 en 15.30 u., zo 13.45 en 16 u., wo 13.45 u. Alien vs. predator - vr en zo 21.15 u., za 21.30 u„ wo 20 u. Bridget Jones, the edge of reason - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., za 13.45, 18.45 en 21.30 u., zo 13.45 u„ 18.45 en 21.15 u„ wo 15.30 en 20 u. Sharktale - vr, za en zo 18.45 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 2