|l Erebogen juf Sandra en Joost Plaatselijk nieuws VERF NODIG? Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 oktober 2004 Afsluiting Oudelandsestraat Geslaagd Verkiezing diaken Gast Chr. Geref. Kerk Vechters opgepakt Brievenbus vernield Rijverbod wegens alcohol Geen gordel om Aanrijding zonder letsel Fietsen zonder licht Slijtage van botten Snepvangers wint Vogeltentoonstelling Hommel scoort goed Prijs met agaat schimmel VBK is in trek Schutse markt Ruim 300 euro voor Woord en Daad Accelerando naar concours Geslaagd Ook particulieren gegadigde de Wellevaete Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Herbestrating Cureestraat Kerk in streekmuseum Cabines opengebroken Herbestrating Pr. Beat- rixstraat Laudate Dominum brengt veel diversiteit Goossen leidt impuls De spin Sebastiaan Brommer in beslag genomen Verbetering Tulpstraat Nieuwe inwoners Muziek op de Rieburch Bazen wint klaverjassen Verkoping vrouwenvereniging Wasserette gesloten van 1 t/m 5 november wegens milieu-aanpassing ZAT. 6 NOVEMBER WEER OPEN Auto- en Taxibedrijf De Jonge V.O.F. Tholen De gehele maand november voeren Delta N.V. en de gemeente Tholen werkzaamheden uit in de Oude landsestraat. In het gedeelte tussen de Markt en de Regentessestraat wordt de waterleiding vervangen en tevens moet de grond gesaneerd worden, omdat de waterleiding aan de buitenkant aangetast is door ver ontreinigde stoffen in de bodem. De verontreiniging is afkomstig van een tankstation dat hier in de jaren vijftig en zestig van de vorige eeuw was ge vestigd. De verontreiniging is vol gens de gemeente nooit doorgedron gen tot in het drinkwater. Tijdens de werkzaamheden zullen de woningen in het betreffende gedeel te moeilijk of niet bereikbaar zijn. Het vrachtverkeer dat uit de Kerk straat komt wordt gedurende de werkzaamheden omgeleid via de Markt, Paulinastraat, Bosstraat, Kaaij en Wal. Om de doorstroom van het verkeer te bevorderen komt er een tijdelijk parkeerverbod ter hoogte van Wal 17 tot en met Wal 23. J.J. van de Velde is aan het Fontys- college te Eindhoven geslaagd voor de deeltijdopleiding informatica. Hij mag zich als afgestudeerde nu 'bachelor of science' noemen. De leden van de hersteld hervormde gemeente hebben dinsdag C.G. van der Slikke gekozen als diaken. De andere kandidaat was W.E. van Vos sen. De Hersteld Hervormde Gemeente mag in het verenigingsgebouw van de Chr. Geref. Kerk in de Visstraat de catechisaties houden en ook de bijbelkring. De zondagse kerkdien sten worden gehouden in de ge meenschapsruimte van het Calvijn- college aan de Zoekweg. Op de Markt was er vrijdagavond omstreeks 23.00 uur een vechtpartij tussen een 20-jarige jongen en een 26-jarige plaatsgenoot. Beiden wer den door de politie aangehouden en voor een verhoor meegenomen naar het politiebureau. Met een boete op zak keerden de twee jongens weer naar huis. In de Hoogstraat werd zaterdag avond omstreeks 20.45 uur een brie venbus vernield. De brievenbus lag geheel uit elkaar. Met behulp van omwonenden en passanten werd de post bij elkaar verzameld. In ver band met deze vernieling heeft de politie nog dezelfde avond twee 15- jarige jongens en een 16-jarige plaatsgenoot aangehouden. De jon gens werden na verhoor weer door de politie in vrijheid gesteld. Op de Grindweg kreeg een 45-jarige Antwerpse automobilist zondag nacht om 0.25 uur een rijverbod van een uur opgelegd, omdat hij meer dan de toegestane hoeveelheid alco hol had gedronken. Op de Nieuwe Postweg werden vori ge week woensdag twee automobi listen bekeurd wegens het niet dra gen van een gordel. Een dag later werden nog eens vier automobilisten bekeurd wegens het niet dragen van een autogordel. Een andere wegge bruiker kreeg een boete, omdat hij een verplichte rijrichting negeerde. Op de splitsing Postweg/Reimers- waalseweg botste vorige week woensdag een 30-jarige vrouw met haar auto tegen de auto van een 44- jarige man. De 30-jarige vrouw reed vanaf de Postweg de Reimerswaal- seweg op en verzuimde om voorrang te verlenen aan de auto die vanaf de Ooesterdam kwam aangereden. Door de aanrijding raakten beide voertuigen beschadigd, maar per soonlijk letsel deed zich niet voor. Bij een verlichtingscontrole kregen vorige week donderdag zeven fiet sers een bekeuring wegens geen of slechte verlichting op hun tweewie- Ier. Tevens werd op de Schelde Rijn- weg een automobiliste bekeurd die geen dimlicht voerde. De christelijke vrouwenbond Passa ge hield een bijeenkomst over osteo porose. Cocky Eist van de GGD uit Bergen op Zoom vertelde de 24 aan wezige dames alles over het ontstaan van botontkalking en de gevolgen die de slijtage heeft. Zij wees erop dat de botten steeds meer poreus worden, waardoor sneller botbreu ken ontstaan. Ook zakken bij het ouder worden de wervels wat in el kaar, waardoor oudere mensen vaak krimpen. Belangrijk is om gezond te eten, waarbij vooral producten met calcium en vitamine D van belang zijn. Daarnaast stimuleerde de gast spreekster de aanwezigen tot veel li chamelijke beweging. Na de infor matie konden de dames door middel van enkele vragen hun kennis over botontkalking testen. De leerzame avond werd afgesloten met het zin gen van gezang 97, waarna mevrouw Deurloo-v.d. Velde besloot met dankgebed. De oud-presidente ver zorgde ook de opening, waarbij zij stilstond bij het gebed van de profeet Jona in de vis. Tijdens de bijeen komst werd ook officieel afscheid genomen van presidente Quist-Boer, die als dank voor haar werk een en velop kreeg overhandigd. Marja Snepvangers won donderdag de clubavond van klaverjasvereni- ging Stad Tholen. De eerste vijf in de uitslag zijn: 1. Marja Snepvan gers 5148 punten; 2. Nelly Bestman 5062 p.; 3. Edward Tazelaar 5000 p.; 4. Monique Kijzer 4876 p.; 5. Leen Hage 4860 punten. Oud-Vossemeer Vogelvereniging De Vogelvrienden organiseert op 5 en 6 november haar jaarlijkse bijzondere vogeltentoon stelling in De Vossenkuil. In totaal hebben 44 vogelliefhebbers zich voor deze tentoonstelling ingeschre ven, waaronder ook leden van De Vogelvrienden. Daarnaast komen di verse Zeeuwse en Brabantse vogel kwekers met hun mooiste vogels naar de tentoonstelling. In totaal zijn er 440 vogels te bewonderen, waar onder kanaries, tropische vogels en parkieten. Zes keurmeesters gaan woensdag de inzendingen keuren. Donderdag mogen de bejaarden al een bezoek brengen aan de tentoon stelling. Zij krijgen een hapje en drankje aangeboden en ook wordt met hen enkele rondjes bingo ge speeld. De drie basisscholen bezoe ken op vrijdag de tentoonstelling. De kinderen kunnen tevens deelnemen aan een kleurwedstrijd. De officiële opening van de vogeltentoonstelling is vrijdag 5 november om 19.30 uur en zal worden verricht door dhr. L. van Gorsel. De openingstijden van de show zijn vrijdag van 19.30 tot 22.00 uur en zaterdag van 13.30- 19.30 uur. De toegang is gratis. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwjjl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING j Schilderspeciaalzaak H Eendrachtsweg 13 wM Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. In de clubcompetitie van biljartver eniging Treffers scoorde J. Hommel met 2,33 het hoogste gemiddelde. De kortste partij speelde A. van Daalen in 22 beurten. K. Hommel maakte met tien caramboles de hoogste serie tijdens deze speelronde. De uitslagen zijn: C. Burgers-J. Hom mel 10-10; R de Leeuw-S-Etiënne 9.6-10; K. Hommel-A. van Daalen 7,90-10; P. Goossens-L. van Wezel 9,60-10; J. van Daalen-A. Hommel 10-9,33. Op de nationale vogeltentoonstelling te Arnemuiden behaalde dhr. I. Potap- pel van vogelvereniging De Vogel vrienden de eerste prijs met een agaat schimmel. Ook waren er goede resul taten voor dhr. B. Jeroense. Hij be haalde een eerste prijs in de categorie stam zwart met geel en in de catego rie bruin-geel en werd kampioen met bruin-wit. Sint-Annaland Voor de vijftiende keer organiseert de Hervormde gemeente in de herfstva kantie een vakantiebijbelclub voor de kinderen van de basisschool. Op de eerste dag kwamen honderd kinderen naar verenigingsgebouw Het Tref punt. Met veel enthousiasme zijn de kinderen bezig rondom het thema Wereldnieuws. Iedere dag wordt een verhaal uit de Bijbel verteld, waarna men gaat knutselen. Ook wordt er veel gezongen, waarbij de liederen muzikaal begeleid worden op saxo foon, dwarsfluit, gitaar en keyboard. Vandaag wordt de vakantiebijbelclub afgesloten met een spelmiddag. In de kerkdienst van zondagmorgen sluit ds. H.J. Catsburg zijn preek aan bij het thema van de VBK. De kinderen mogen dan bij elkaar op de voorste kerkbank zitten en zingen na afloop één van de aangeleerde liederen. In de zaal van zorgcentrum De Schut se wordt woensdag tussen 13.30 en 16.00 uur weer een Schutse markt ge organiseerd. Naast verkoop van arti kelen uit 't winkeltje worden er zelf gemaakte spulletjes van de dagopvang te koop aangeboden en is er verkoop van kaarten. Ook wordt er koffie/thee met cake geserveerd. De opbrengst van deze markt gaat voor een deel naar de activiteiten die door de dagopvang worden georganiseerd. Voor de zangavond van de reformato rische hulpstichting Woord en Daad was zaterdagavond in de Hervormde kerk maar geringe belangstelling. Ds. P.C. Hoek van de Hersteld Hervorm de gemeente verzorgde de opening en mediteerde naar aanleiding van Mat- theus 13 over de de gelijkenis van de parel met grote waarde. Het christe lijk gemengd koor VZOS onder lei ding van Rinus van Gorsel en het Smalstads Mannenkoor onder leiding van Kees van Dis zorgden voor een afwisselend repertoire. Het orgel werd bespeeld door Leen Heijboer uit Sint-Maartensdijk. Voorzitter P. den Ouden van het regionaal comité van Woord en Daad sloot de bijeenkomst af en deelde mee dat de collecte voor een vakschool in Haïti 317,55 euro had opgebracht. De Nationale Com missie voor internationale samenwer king en duurzame ontwikkeling (NCDO) heeft toegezegd om het geld dat voor dit doel wordt opgehaald te verdubbelen. De koninklijke fanfare Accelerando gaat 13 november in Sas van Gent deelnemen aan een concours. De mu ziekvereniging is druk bezig met de voorbereidingen. Onlangs oefende de fanfare nog een hele zaterdag in cen trum Scaldis Naturalis te Sint-Maar tensdijk. Als generale repetitie voor het concours geeft Accelerando zater dag om 19.30 uur een concert in de Sakofahal, waarbij de fanfare voor het eerst aantreedt onder leiding van de nieuwe dirigent Steven Wiché. Het koperkwintet opent zaterdag het con cert met enkele muziekwerken. Ook voor deze yijf muzikanten is het een proefconcert, want zij bezoeken op 6 november een bondsconcours voor solisten en ensembles in Asperen. De fanfare speelt zaterdag eerst het num mer Orion, waarna het verplichte con coursnummer Spirit of Independence ten gehore wordt gebracht. Als keuze- werk vertolkt Accelerando vervolgens het moderne werk Vuurgeesten van componist Jan Bosveld. Oud-dirigent Pierre van Broekhoven verzorgt de presentatie bij het concert. Simon Quist is aan het ROC Zeeland in Vlissingen geslaagd voor de oplei ding Stuurman/werktuigkundige zee visvaart SW6. Voor de opvolging van beheerder H. van Maaren van de Wellevaete wordt niet alleen met bedrijven gesproken als Optisport, maar ook met particu lieren. Dat zegt wethouder F.J. Goos- sen. Een aantal vaste en minder regu liere gebruikers van het dorpshuis en de sportzaal had in een onderhoud met wethouder mevr.drs. M.A.E. Vel thuis een voorkeur uitgesproken voor een lokaal betrokken barexploitant. „Wij gaan gewoon verder op de inge slagen route'zegt wethouder Goos- sen. Het feit dat nu ook particulieren, die zichzelf aangemeld hebben als gegadigde voor het barbeheer uitge nodigd worden voor een gesprek, duidt op een verruiming. B. en w. wil len het barbeheer privatiseren gezien de opdracht van de raad om het aan tal personeelsleden bij de gemeente terug te dringen. Goossen zegt de zorg van de verenigingen wel te be- Donderdag, vrijdag en zaterdag MM aan dagdinsdag en woensdag ♦Magere hamlappen 1 kg 5,60 ♦Varkensschnitzels 500 gr. 4,00 ♦Bami/nasivlees 500 gr. 2,50 jBiefstukreepjes 250 gr. 2,80 Malse riblappen 1 kg. Varkenshieltjes 1 kg. Magere speklappen 1 kg. Rundervinken 5 halen 4 Coburger rauwe ham 100 gr. 1,50 Gebraden gehakt, uit eigen keuken 150 gr. 1,00 Cassellerrib, uit eigen keuken 100 gr. 1,25 Jong gesneden kaas 150 gr. 1,20 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. grijpen. „De essentie van een dorps huis is nu eenmaal anders dan een café. De toegang moet zo laag moge lijk zijn en de kaartclub gaat voor de tapijtenshow. We zien redelijk wat kansen om een goede oplossing te krijgen, zowel voor de Wellevaete als voor Meulvliet", aldus Goossen. De Cureestraat en het Domineeshof krijgen een onderhoudsbeurt. De plaatselijke aannemer gebr. Van Vos sen gaat het karwei uitvoeren. Bij de aanbesteding door de gemeente was deze onderneming de laagste met 55.600 euro, exclusief btw. Gebr. Oomen uit Sprundel volgde met 59.800 euro, N. de Rijke uit Sint- Maartensdijk schreef in voor 60.400, C.W. van Haaften uit Stavenisse voor 63.635 euro en A. Goedegebuure sloot de rij met 75 mille. De gemeen te had nog een zesde aannemer uitge nodigd, L. Bolier uit Sint-Maartens dijk, maar dat bedrijf diende geen prijs in. De Hersteld Hervormde Gemeente huurt van streekmuseum de Meestoof de kantine voor de kinderopvang op zondagmorgen en het geven van cate chisaties. Deze ruimte heeft een capa citeit van 40 zitplaatsen. Ds. PC. Hoek en zijn gezin hebben de pasto rie in de Bierensstraat verlaten en zijn verhuisd naar een eigen woning in de Huygensstraat. Het overzetten van de kerktelefoon op het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, waar de Hersteld Hervormde Gemeente nu elke zondag om 11.00 en 16.00 uur diensten houdt, gaf nogal wat proble men. De diaconie werkt aan een ander systeem. Tot die tijd kan men de diensten via cassettebandjes belui steren. Sinds de kerkdienst vanaf sep tember op zondagmiddag om vier uur wordt gehouden, bezoeken veel kin deren van groep 1 tot en met 6 niet meer de zondagsschool in het Tref punt. De Hersteld Hervormde Ge meente begint daarom vrijdagavond 5 november met een nieuwe club voor die groep kinderen. Eens in de twee weken komt men in het handenar- beidlokaal van de School met de Bij bel bij elkaar. De kerkvoogdij wil een bouwfonds vormen voor een eigen gebouw omdat men nu geen eigen kerk en verenigingsgebouw meer heeft. Hiervoor zullen extra collectes worden gehouden. Stavenisse In de nacht van maandag op dinsdag werden op een bedrijfsterrein op de Stavenisseweg twee portocabines opengebroken. Uit de cabines wordt niets vermist. Wel werd er voor een onbekend bedrag schade toegebracht aan de cabines. De Prinses Beatrixstraat gaat op de schop. Aannemingsbedrijf gebr. Van Vossen uit Sint-Annaland gaat de herbestrating uitvoeren. Het christelijk koor Laudate Domi num onder leiding van dirigent D. Letzer kijkt met tevredenheid terug op haar optreden in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Op de zangavond van de koninklijke chris telijke zangersbond zong men drie liederen die werden beoordeeld door jurylid R. v.d. Meulen. Eerst zong Laudate Dominum het nummer Gott grübe dich, waarbij het jurylid zijn waardering uitsprak over de goede Duitse uitspraak. Ook kreeg het koor waardering voor de koorklank, de bijdrage van de alten en de dyna miek waarmee het nummer werd uit gevoerd. De balans in het koor kreeg als beoordeling redelijk tot goed. Het tweede nummer was een Frans talig nummer, waarbij het jurylid op merkte dat de uitspraak nasaler moet zijn. Ook de intonatie vanaf stem vork kan verbeterd worden. Wel merkte het jurylid op dat het koor op goede toonhoogte bleef. Het optre den werd afgesloten met een bewer king van Psalm 111, die eveneens een goede waardering kreeg. De conclusie in het juryrapport luidde: 'een zeer muzikale uitvoering van alle stukken en een prima diversi teit'. Met dit mooie rapport op zak keerden de koorleden weer goed ge stemd naar huis. Sint-Maartensdijk Niet alleen de stuur- en projectgroep nieuwbouw gemeentehuis in Tholen wordt geleid door wethouder F.J. Goossen. Ook de impuls van Sint- Maartensdijk zal door deze wethou der worden gestuurd in samenwer king met de por-groep die bestaat uit inwoners van de smalstad en Scher- penisse. Voor de plattelandsvrouwen vertelde Joke Smallegange maandag over Annie M.G. Schmidt. De belangstel ling voor de lezing met als titel 'Wie is de spin Sebastiaan?' was groot. De liedjes, verhalen, musicals en toneel stuk zijn bij de meesten wel bekend. Maar het was leuk om te horen ver tellen over de jeugd van de schrijf ster - in Kapelle - haar leven als mid delbare scholier, hoe ze als jonge vrouw in de wereld stond en hoe ze tot het schrijven kwam. Mevrouw Smallegange verhaalde er op een boeiende manier over. Na de pauze werd begonnen met een muzikale quiz, wat de aanwezige dames der mate aansprak dat ze gezamenlijk 'Dikkertje Dap' zongen. Voorzitter mevrouw Sturris bedankte de spreekster aan het einde van de inte ressante en gezellige avond voor haar deskundige aanpak. Op 10 no vember staat voor de plattelands vrouwen een doe-avond op het pro gramma. De politie betrapte dinsdagavond om half elf een 14-jarige inwoner die op een brommer reed in een speeltuin- tje. De jongeman is bekeurd omdat hij geen helm droeg en geen brom fietscertificaat had, de brommer niet verzekerd was en er geen gele plaat op zat. De bromfiets, die ook een gladde band had, is in beslag geno- De Tulpstraat zal verbeterd worden door aannemingsbedrijf gebr. Van Vossen uit Sint-Annaland. Bestel-/Bedrijfsauto's Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Alle inwoners die zich tussen okto ber 2003 en september 2004 in de gemeente Tholen hebben gevestigd, zijn dinsdagavond om kwart over zeven welkom op de bewonersavond in het gemeentehuis. Burgemeester W. Nuis is gastheer. De bezoekers krijgen een film te zien over de ge meente en kunnen een rondleiding meemaken in het gemeentehuis. De VVV geeft informatie over recre atiemogelijkheden. Verder is de bi bliotheek present, alsmede de poli tieke partijen. Servicebureau Voor Elkaar brengt het vrijwilligerswerk onder de aandacht en ook de steden band met Itawa in Polen wordt bij de nieuwe inwoners onder de aandacht gebracht. Een kleine afvaardiging van muziek vereniging Euterpe bracht als afslui ting van de kinderboekenweek een bezoek aan de groepen 1 t/m 4 van de Rieburchschool. Annet en Daisy (op bugel) en Carlos en Kees (met slag werk) zijn lid van het jeugdorkest en konden nu aan de jongere leerlingen laten horen hoever je komt met veel en regelmatig oefenen. Zij werden bij gestaan door Bram (tuba), Claudia (saxofoon), Mariëlle (trompet) en Theo (bas). Onder leiding van Moni que de Rooy, de diligente van het jeugdorkest, werden de verschillende koperinstrumenten getoond en beluis terd. Ook het slagwerk en de saxofoon lieten zich horen. Met verbazing zagen de kinderen hoe met een stuk tuinslang, een trechter en een mond stuk de melodie van Vader Jacob werd gespeeld. Onder begeleiding van de diverse instrumenten zongen de leer lingen verschillende liedjes. Na afloop kregen de muzikanten van Euterpe een stevig applaus. Tijdens de boe kenweek hadden de leerlingen zelf ook instrumenten gemaakt. Voorzitter Theo Steketee van muziekvereniging Euterpe had de moeilijke taak om de mooiste exemplaren met een prijs te belonen. De buisklokken van Jelmer Bos, het drumstel van Kees Bentschap Knook en de gitaar van Sharon de Viet vielen in de prijzen. De winnaars kre gen het kinderboekenweekgeschenk van Paul Biegel en een boekenbon. Sandra Zwerus en Joost Krijger worden opgewacht door groep vier van de School met de Bijbel uit Sint-Annaland. Lang zullen ze leven. De 23 kinde ren uit groep vier zingen juffrouw Sandra Zwerus en haar bruide gom Joost Krijger toe terwijl het paar onder de erebogen loopt. De kinderen van de School met de Bijbel in Sint-Annaland staan vrijdagmiddag voor het gemeen tehuis in Sint-Maartensdijk het echtpaar op te wachten voordat ze in de echt worden verbonden. De 23-jarige juffrouw uit Stave nisse staat voor het derde jaar voor de klas in groep vier. De 26- jarige Joost Krijger uit Poortvliet is landschapsarchitect. Het stel wordt in de echt verbonden door wethouder W.C. van Kempen die nu optreedt als ambtenaar van burgerlijke stand. Hij voltrekt jaarlijks ongeveer zes huwelij ken. Bijzonder aan deze is dat hij ook de ouders van Joost trouwde, Johan Krijger en Rietje Spijer. Dat gebeurde 29 jaar geleden op 10 juli 1975. Na de huwelijksvoltrekking in het gemeentehuis gaat het echtpaar naar de Nederlands hervormde kerk in Stavenisse voor de kerke lijke bevestiging. Ook de kinde ren mogen die dienst bijwonen. Op de receptie zijn ook de twee oudere klassen door het echtpaar uitgenodigd. Het stel gaat in Tho len wonen. Predikbeurten Zondag 31 oktober THOLEN HERVORMDE GEMEENTE vr 29/10 14.30 u. ds. Vernooij, (huw. bevest.) 9.30 u. ds. Vernooij. 18.30 u. ds. Breure, Bruchem. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9 u. ds. Hoek, St.-Annaland. 18.30 u. ds. Oorschot, Tholen. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Balk. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Van Vuuren, Klundert. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 en 16 u. dhr. Van der Wiel. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.30 u. prof. dr. Cossée, Rotterdam. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Wüllschleger, Vlissingen. 18.30 u. ds. De Graaf, Waalwijk. GEREF. KERK 10 u. ds. Zaadstra, Middelburg. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Den Boer. 14.30 u. ds. Van Vuuren. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 19 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Catsburg, Goes. 16.30 u. ds. Janse, Middelburg. HERSTELD HERV. GEMEENTE 11 en 16 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9 en 18.30 u. leesdienst. 14 u. ds. Brugge. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Den Boer, Nieuw-Beijer- land. 18 u. ds. Van Ginkel, Goes. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Gerritsen. 14 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Van den Berg, Nieuw-Lekkerland. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Kooren, Rotterdam. 19 u. da. Hogeweg, Kapelle. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Blom. wo 3/11 14.30 u. ds. Blom, (huw. be vest.). GEREF. KERK 10 u. ds. Kroeze, Steenbergen. 14.30 u. ds. Broere. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. De Jong. 17 u. kand. Bok. GEREF. GEM. 9.30 u. leesdienst. 15 u. stud. Van Belzen. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Kakes. De uitslag van de laatstgehouden clubavond van klaverjasvereniging De Pendelaars is: 1. P. Bazen 4901 punten; 2. M. den Haan 4823 p.; 3. A. Hogendoorn 4764 p.; 4. J. van Zetten 4615 p.; 5. M. van der Molen 4545 p.; 6. A. Arts 4450 p.; 7. L. Kampman 4359 p.; 8. J. Geldhof 4353 p.; 9. J. van Splunter 4175 p.; 10. C. Meijer 4085 punten. Scherpenisse Vrouwenvereniging Waakt en Bidt houdt donderdag 4 november haar jaarlijkse verkoping in het vereni gingsgebouw aan de Schoolstraat. Om 14.30 uur zal ds. A.A. Brugge de verkoping openen. De verkooptijden zijn van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur. Er is weer van alles te koop, zoals: zelfgemaakte artikelen, bloemen en planten en boeken. Ook is er een kleine rommelmarkt. Maandag 1 november wordt er vanaf 18.30 uur voor de zending oud papier opgehaald. Advertentie I.M. ZIE VERDER l'AGINA7 Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Ant werpsestraat 101-103, tel. 0164- 259890. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP Tandarts Gijzemans, Kerkstraat 29, Ossendrecht, tel. 0164-672475. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u„ Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Rode Kruis afd. Tholen. Voor reser veringen tel. 06-30796206. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18.30-19 u. Tholen, ingang Regentessestr. wo 10.30-11.30 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u„ tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0166-667337. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LUF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 28 okt. t/m vrijdag 5 nov. donderdag 28 4.35 -16.45 vrijdag 29 4.59 -17.22 zaterdag 30 5.42 - 17.52 zondag 31 5.15 -17.27 maandag 1 5.42 -17.59 dinsdag 2 6.12-18.32 woensdag 3 6.42 - 19.07 donderdag 4 7.17 - 19.47 vrijdag 5 8.02 - 20.42 do 28/10 5.08 VM vr 5/11 6.55 LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,6 MHz. Omroep Zeeland radio op 87,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735, 25 MHz kanaal 54 (ether). Stoofstraat 52, Poortvliet Tel. 0166-612435

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 2