4 f "Heel de week feest bij Ardi Keukens... otaal vernieuwde showroom nu meer dan 60 keukenopstellingen! ^2860 voor elke keukenkoper een schitterend cadeau! ^4260 Kom en,eeSt «veel •4 ARDI KEUKENS BV 'De moderne Rabobank bij' u in de buurt' T www.rabobank.nl wie jarig is trakteert! De voordeligste kjeukenspeclallstl Mededelingen van het waterschap Ceciliaweg 4 - Sint-Annaland - Tel. 0166-653448 10 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 oktober 2004 Vanaf maandag 1 november 2004 wordt de bankhal van het kantoor in Sint Annaland op een aantal punten aangepast, zodat wij u daarna op een moderne manier van dienst kunnen zijn. Tijdens de verbouwing blijft u welkom op ons kantoor. Alvast onze excuses voor het eventuele ongemak. In de tussenliggende periode kunt u uw bankzaken optimaal blijven regelen via Rabobank Tholen tel. (0166) 66 53 00 www.rabobanktholen.nl Gebruikte elektrische handpallettruck Gediplomeerde pedicure ^aangesloten bij Provoet Els van der Plicht - komt aan huis - ook voor diabeten Telefoon: 0166-67 3 I 33 Verwoert Nazorg en Beveiliging 24-uursservice Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Ontwerp van de begroting 2005 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend, dat vanaf vandaag gedurende veertien dagen het ontwerp van de begroting voor het dienst jaar 2005 ter inzage ligt. De behandeling hiervan zal plaatsvinden in de bijeenkomst van de algemene ver gadering op 16 november 2004. Bezwaren tegen dit ontwerp kunt u schriftelijk indienen bij de algemene vergadering van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. U kunt de ontwerp-begroting inzien bij de receptie van het hoofdkantoor in Middelburg, Kanaalweg 1, elke werkdag tussen 9.00 en 16.00 uur. Het is mogelijk een afschrift van het ontwerp te verkrijgen tegen betaling van de kosten. Lozingsvergunning Firma M.M. Hage te Scherpenisse. Van Firma M.M. Hage te Scherpenisse ontvingen wij op 12 mei 2004 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet veront reiniging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater op oppervlaktewater in beheer bij het waterschap. Het afvalwater is afkomstig van het land- bouwloonbedrijf gevestigd aan de Veerdijkseweg 8 te Scherpenisse. Wij zijn van plan de gevraagde vergun ning te verlenen onder het stellen van voorschriften. Ter inzage De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 1 november tot en met 12 december 2004 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 te Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak, tel. 0118 - 621360, buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur. op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint Maartensdijk, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 15.00 uur. Indien het college daar toe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze vier weken tevens elke maandag van 18.00 tot 20.00 uur in de Openbare Bibliotheek Sint Maartensdijk, Markt 58 te Sint Maartensdijk worden ingezien. Beroep/voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lid Wet milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigin gen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt ten zij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een ver zoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Gladheidbestrijding op plattelandswegen Met het winterseizoen voor de deur breekt er een druk ke tijd aan voor wegbeheerders. Sneeuw en ijzel zorgen in deze periode immers regelmatig voor gladde wegen. Om de wegen berijdbaar te houden, moet er gestrooid worden. Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft circa 2.200 kilometer plattelandsweg in beheer en onderhoud. Er kan niet op elke weg gestrooid worden. Deels vanwege het milieu (zoutbelasting) maar meer nog vanwege de hoge kosten. In geval van gladheid zorgt het waterschap dat de volgende soorten wegen gestrooid worden: 1. Plattelandswegen voor doorgaand verkeer, openbaar vervoer en vervoer van gevaarlijke stoffen. Deze we gen moeten tussen 7.00 en 22.00 uur gestrooid zijn. 2. Belangrijke fietsroutes en minder belangrijke wegen die in het strooiprogramma zijn opgenomen. Deze moeten tussen 7.00 en 20.00 uur gestrooid zijn. Het waterschap strooit alleen als het daadwerkelijk glad is. In de wintermaanden mag van de weggebruiker een hoge mate van eigen verantwoordelijkheid worden verwacht. Als u.'s morgens of 's avonds de ruiten van uw auto moet krabben, kan het glad zijn. Bij hevige sneeuwval gaan de sneeuwploegen van het waterschap op pad zodat de wegen naar woningen en bedrijven in het buitengebied berijdbaar blijven. Heeft u vragen over gladheidbestrijding, dan kunt u bellen met het waterschap, 0118-621000. Een kaartje waarop staat aangegeven op welke wegen gladheid bestrijding plaatsvindt, kunt u opzoeken op www.wze.nl. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl 1^, Handelsonderneming Vroegindeweij TE KOOP: met garantie I 2mm Esnai Verkoop en verhuur van nieuw en gebruikt intern transport Waterschap Zeeuwse Eilanden Middelharnis Tel. 0187-482319 fax 0187-4821 18 http://www.tref.nl/middelharnis/vroeghef OPENING" V; Alles bij de hand in deze compacte keuken. Voorzien van hoge hangkasten en korvenkast. Compleet met afwasautomaat, koelkast, kookplaat, oven, schouw, multiplex werkblad met spoelbak en kraan. Sfeervolle en uiterst praktische hoekkeuken voorzien van hoge hangkasten, korven- en glas- kasten. Compleet met afwasautomaat, koelkast, oven, kookplaat, schouw, multiplex werkblad met spoelbak en kraan. Kerkstraat 9 4696 CD Stavenisse e-mail: v.n.b.@zeelandnet.nl Voor het aanbrengen van noodvoorzieningen na inbraak-, storm- of waterschade hebben wij een Maar ook voor een definitieve oplossing en voor al het onderhoud in en om het huis, kantoren en instellingen staan wij voor u klaar!! Open: Ma t/m Do. 09.30-18.00 uur. Vr. 09.30-21.00 uur. Za. 09.30-17.00 uur (Tevens 's avonds geopend op afspraak) Afbeeldingen kunnen afwijken. Prijs- en zetfouten onder voorbehoud. Prijzen exclusief verwijderingsbijdrage.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 10