Waterkanon wacht bruidspaar Plaatselijk nieuws 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 oktober 2004 Geen behoefte Nieuwe bestrating Bosstraat Rijbewijs kwijt Open-repetitie mannenkoor Herinrichting Eendrachtsweg Najaarsconcert Concordia Zingen voor bijbels Dansles voor kinderen Ouderengym op tv Lezing over boerderijen Snepvangers wint Vosmeer maakt zich op voor 60-jarig bestaan Auto tegen boom Kraan vernield 18 caramboles Derde lustrum VBK Rijden onder invloed AED-bedieners Zangavond Woord en Daad Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER VZOS is verfrissend The Young Voices naar Lienden Vrouwen naar jachthut Walhout weer kampioen Fietspad Karelsweg Verkoping Inbraken in winkels Klappen in café Paddestoelentocht Matige visvangst Diefstal uit auto Den Haan wint Mannen vissen achter het net Geslaagd T Tholen De leden van de commissie ruimte hebben geen behoefte aan een extra bijeenkomst over het plan Noord. Op 1 november vindt al een infor matiebijeenkomst plaats en dat is volgens de leden van de commissie voldoende om op de hoogte te wor den gebracht. Dat bleek in de com missie ruimte waar wethouder K.A. Heijboer het voorstel lanceerde om op 26 oktober een extra avond te houden voor raads- en commissie leden. Het doel daarvan was om de stand van zaken toe te lichten, zei Heijboer. Maar niemamd zag daar het nut van in. In de Bosstraat is deze week een begin gemaakt met de nieuwe bes trating die wordt aangebracht vanaf de kruising met de Hoogstraat tot en met Bosstraat 16. Bij de herin richting van de straat wordt er te vens een boom geplant voor het pand op Bosstraat 4. Op de Oesterdam werd zondag avond om 23.50 uur bij een 59-jari- ge vrouw uit Halsteren het rijbewijs door de politie ingevorderd. Bij een alcoholcontrole bleek de vrouw vier keer de toegestane hoeveelheid al cohol te hebben genuttigd. Een dag eerder kreeg op de Ten Ankerweg een 59-jarige Bergenaar een rijver bod van 2 uur opgelegd. Hij had ruim 1,4 maal teveel alcohol ge dronken. Het mannenkoor Rehoboth onder leiding van dirigent Kees v.d. Steenhoven organiseert zaterdag avond een inlooprepetitie. Alle mannen van 16 jaar en ouder kun nen vrijblijvend een kijkje komen nemen bij de repetitie die tussen 18.15 en 19.30 uur wordt gehouden in het kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente. Onder begelei ding van organist Bram Bout zingt het mannenkoor Psalmen en geeste lijke liederen. Zangervaring is geen I vereiste om lid te worden van het 1 mannenkoor. I r- In de Eendrachtsweg wordt de ko mende week nog gewerkt aan de herinrichting van de straat. De hui dige rijbaan wordt gerepareerd, waarna de weg van twee toplagen zal worden voorzien. Ook worden er twee fietsstroken, een rijbaan en twee drempels tussen de kruisende wegen aangelegd. Het langzaam verkeer zal tot en met 26 oktober gebruik mogen maken van de vluchtstrook op de provinciale weg N286. De harmonie van muziekvereniging Concordia geeft zaterdagavond om 20.00 uur haar najaarsconcert in Meulvliet. Het is de eerste uitvoe ring die het harmonieorkest in dit seizoen geeft. De komende weken neemt Concordia deel aan diverse activiteiten. Op het programma staan nog de jaarlijkse lampionoptocht en de intocht van Sinterklaas. Daarna geeft Concordia op 18 december haar tweejaarlijkse Kerstconcert. Tijdens het najaarsconcert brengt het harmonieorkest een afwisselend programma met onder andere een uitvoering van het nummer Sum mertime en een mars van Piazzolla. In het nieuwe seizoen zijn vier leden Concordia komen versterken, zodat de harmonie nu bestaat uit 63 leden. In verband met de ledengroei is het repetitielokaal aan de Oude- landsepoort te klein geworden en speelt Concordia nu regelmatig in Meulvliet. Door de toename van het aantal leden komen er ook moge lijkheden om bij het orkest de min der gangbare instrumenten te be spelen. Vorig jaar is een leerling op de fagot begonnen, maar de harmo nie hoopt ook nog iemand te vinden die de contrabas wil gaan spelen. In de Grote Kerk organiseert de stichting Bible League op zaterdag 30 oktober een zangavond die in het teken zal staan van de Reformatie herdenking. De Bible League is een bijbelverspreidingsorganisatie die wereldwijd jaarlijks ongeveer 20 miljoen bijbels verspreid in 80 lan den. Door middel van de zangavond wil de stichting in deze regio meer bekendheid geven aan het werk. Het mannenkoor De Lofzang uit Goes onder leiding van Kees van der Steenhoven en het Schouws jeugdorkest onder leiding van Ma rien Schouten verlenen aan deze zangavond hun medewerking. Jos Areel verzorgt een orgelimprovisa tie. Voorlichter R. Stark spreekt het appèlwoord. De zangavond begint om 19.45 uur Gymvereniging Olympia begint met het geven van kinder- en jazz- dans voor de leerlingen van de ba- t sisscholen. Dansdocente Jeanne Oerlemans gaat voor deze kinderen op 3 en 4 november gratis open les sen geven in sporthal Meulvliet. Voor de leerlingen van groep 1 en 2 is er op woensdagmiddag tussen 13.30 en 14.15 uur een les. Van 14.15 tot 15.15 uur worden de kin deren van groep 3 en 4 verwacht. Op donderdag 4 november wordt tussen 15.30 en 16.30 uur de dans les gegeven voor de leerlingen van groep 5 en 6 in de gymzaal aan de Zoekweg. Voor groep 7 en 8 wordt vervolgens tussen 16.30 en 17.30 uur les gegeven. Bij voldoende be langstelling zullen de lessen weke lijks op bovenstaande uren gegeven worden. Meer informatie over de danslessen is te krijgen bij voorzit ter Jacob Pekelsma van gymvereni ging Olympia, tel. 602681. De AVRO heeft onlangs in Meul vliet opnames gemaakt van de ou derengym die door gymnastiekver eniging Olympia wordt gegeven. De filmploeg maakte de beelden voor het programma 'Nederland in beweging' dat iedere werkdag tus sen 6.45 en 9.10 uur wordt uitge zonden op Nederland 1. In week 51 wordt aandacht gegeven aan de sport- en spelgroepen van gymnas tiekvereniging Olympia die bedoeld zijn voor mensen van vijftig jaar en ouder. Olympia is vorige maand gestart met drie nieuwe sport- en spelgroe pen voor deze doelgroep. De lessen zijn op maandagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur en van 10.15 tot 11.15 uur en op dinsdagmorgen van 10.30 tot 11.30 uur en worden gegeven in Meulvliet door Patricia van Leeu wen of Mia Mathijssen. Een les be staat uit een warming-up, spierver- stevigende oefeningen en diverse balsporten. Twee jaar lang werden de lessen gegeven met behulp van de gemeentelijke subsidie en maak ten de ontmoetingen deel uit van het landelijk GALM-project om ou deren te stimuleren tot beweging. De gemeentelijke subsidie is ge stopt, maar gymnastiekvereniging Olympia wil deze activiteit toch blijven voortzetten. Voor de Plattelandsvrouwen hield dhr. G. Smallegange een lezing over de boerderijen in Zeeland. Hij vertoonde diverse dia's, waarop niet alleen de boerderijen, maar ook bijzondere details werden getoond. Zo zagen de aanwezigen enkele bedsteden en andere zaken uit het interieur, maar ook bijzonderheden met betrekking tot het metselwerk. Dhr. Smallegange stond vooral stil bij de Thoolse boerderijen, wat voor de dames extra boeiend was. Op woensdag 10 november komen de Plattelandsvrouwen opnieuw bij elkaar. In het gebouw van de Ne derlandse Protestantenbond aan de Oudelandsestraat staat dan de bij eenkomst in het teken van St. Nico- laas. De uitslagen van de laatstgehouden clubavond van klaverjasclub Stad Tholen zijn: 1. Marga Snepvangers 4994 punten; 2. Eric Manneke 4771 p.; 3. Leen Hage 4674 p.; 4. Her man Oldenburg 4554 p.; 5. Henk Snepvangers 4462 punten. Oud- Vossemeer Voetbalvereniging Vosmeer heeft een jubileumcommissie opgericht om in 2006 aandacht te geven aan het 60-jarig bestaan van de vereni ging. In de jubileumcommissie zit ten Toos Istha, Jack Mosch en Chris Burgers. Om geld bijeen te brengen voor het feest wordt zaterdag 11 de cember op het sportpark een spon sorloop en een kerstmarkt georgani seerd. De sponsorloop begint om 13.30 uur en de kerstmarkt wordt tussen 13.00 en 18.00 uur gehouden in de kantine. Voor de kerstmarkt kunnen kaarsen, kandelaars, kerst stallen, kerstverlichting, boeken, cd's en videobanden worden ingele verd bij de commissieleden. Door een eenzijdig ongeval beland de een 21-jarige inwoner zaterdag avond omstreeks acht uur op de Oud-Vossemeersedijk met zijn auto tegen een boom. Komende vanuit de richting van het dorp raakte hij door onbekende oorzaak in een bocht in de slip. Net voorbij de dreef van boerderij Karnemelkspot raakte hij van de weg, waarna hij aan de oostzijde van de weg tot stil stand kwam tegen een boom. De man werd met schouderklachten per ambulance overgebracht' naar het ziekenhuis, maar kon de volgen de dag naar huis. Zijn auto was door het ongeval totaal vernield. Op de Patrijzenweg zijn in het weekend twee ruiten vernield van een rupskraan die daar stond. Het schadebedrag van de vernielingen is nog onbekend. In de clubcompetitie van biljartver eniging Treffers maakte Jos Hom mel een serie van 18 caramboles. Hij won zijn partij in 24 beurten en behaalde met 2,92 tevens het hoog ste gemiddelde. De uitslagen zijn: L. van Wezel-A. Hommel 10-10; J. van Daalen-S. Etiënne 9,52-10; P. Goossens-N. Rooijakkers 10-7,83; P. de Leeuw-J. Hommel 5,38-10; A. Deurloo-K. Hommel 8,36-10. Sint-Annaland Voor de vijftiende keer wordt er voor de kinderen van groep 3 tot en met 8 van de basisscholen een va- kantiebijbelclub georganiseerd in de herfstvakantie. Van dinsdag tot en met donderdag zijn er in vereni gingsgebouw Het Trefpunt aan de Ring tussen 9.30 en 12.00 tal van activiteiten. Dit jaar is het thema 'Wereldnieuws'. Iedere morgen wordt een verhaal verteld uit de bij bel. Ook wordt er veel gezongen en geknutseld. Op donderdagmiddag is er als afsluiting van de VBK van 14.00 tot 16.30 uur een spelmiddag. Ouders en belangstellenden kunnen tijdens de dagen een kijkje komen nemen in Het Trefpunt. In de nacht van vrijdag op zaterdag is rond 2.50 uur een 27-jarige auto mobiliste uit Bergen op Zoom in de Voorstraat aangehouden wegens het rijden onder invloed van alcohol. Uit ademanalyse bleek dat de vrouw ruim 2,1 maal teveel had ge dronken. Ze kreeg een bekeuring en een rijverbod van vier uur. Op de Ring werd een 23-jarige automobi list betrapt op het rijden onder in vloed. Hij bleek tweemaal de norm te hebben overschreden en kreeg een bekeuring en een rijverbod van vijf uur opgelegd. Het Rode Kruis belegt dinsdag avond 2 november om half acht een bijeenkomst in spijzenbar Poco Loco voor klle inwoners met een re- animatiediploma, aangevuld met het certificaat AED-bediener. AED is een automatische externe defi brillator, een handzaam apparaat waarmee mensen met hartproble men gered kunnen worden in af wachting van de komst van de am bulance. Stichting de Wezen Armen heeft geld beschikbaar gesteld voor de aanschaf van twee apparaten ten behoeve van de inwoners. Het Rode Kruis wil met de bedieners bespre ken, hoe de bereikbaarheid gere geld kan worden. Iedere belangstel lende is van harte welkom. In de Hervormde kerk wordt zater dag een zangavond georganiseerd door de stichting Woord en Daad. Medewerking verleent het plaatse lijk koor VZOS onder leiding van dirigent Rinus van Gorsel en het Smalstads Mannenkoor onder lei ding van Kees van Dis. De samen zang wordt op het orgel begeleid door Leen Heijboer. Ds. P.C. Hoek van de Hersteld Hervormde ge meente verzorgt de opening en me ditatie. Voorzitter P. den Ouden van de regionale werkgroep sluit de avond af. Tijdens de zangavond wordt een collecte gehouden voor de renovatie van een technische school in Haïti. De netto-opbrengst van deze zangavond zal door de Na tionale Commissie voor Internatio nale Samenwerking en Duurzame Ontwikkeling worden verdubbeld. De zangavond begint om 19.30 uur. Donderdag, vrijdag en zaterdag JVerse kippenbouten 1 kg €1,75 ♦Malse biefstuk 250 gr. 3,25 ♦Malse bieflappen 500 gr. 5,20 ♦Pizza champignon of hawai 2,75 aandag, dinsdag en woensdag Boerenhamlappen 1 kg Unox rookworst Zuurkool uit 't vat 500 gr. Kipschnitzels 5 halen NIEUW! Gehaktstaaf per stuk 2,25 Schouderham Cornedbeef Bacon Beckers vleeskroketten 150 gram 1„- 150 gram 1,20 100 gram 1,25 10 stuks 2,50 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 4 BETALEN J Advertentie I.M. Het mannenkoor Door Eendracht Verbonden en de christelijk ge mengde zangvereniging VZOS namen zaterdagavond deel aan de zangavond van de Koninklijke Christelijke Zangersbond afdeling Zeeland. In de concert- en gehoor zaal te Middelburg traden in totaal 9 koren op, waarvan vier uit Tho len. Alle koren moesten drie num mers zingen, die werden beoordeeld door één jurylid. 'Verfrissend om zulke fraaie outfit te zien bij de dames van het koor' schreef jurylid Rob v.d. Meule over VZOS in zijn rapport. "Een groot compliment voor ons koor, nadat wij bij het 65-jarig jubileum hebben gekozen voor nieuwe koorkleding", aldus bestuurslid Ivo Troost, die hoopt dat de nieuwe uitstraling van het koor helpt om jongere zangers en zangeressen bij het koor te krij gen. Ook de twaalf mannen van het koor kregen hulde voor hun in breng. Ondanks de numerieke min derheid was er bij de zanguitvoe ring een goed evenwicht tussen de stemmen. Het jurylid gaf als tip mee om te kiezen voor een andere kooropstelling, waarbij de mannen centraal in het midden van het koor gaan staan. De koorklank was mooi en de tekst was goed verstaanbaar. Een aandachtspunt voor dirigent en koorleden is wel het goed uitzingen van de laatste lettergrepen van een woord. Bij het nummer 'King all glorious' was er veel waardering voor de twee sopranen die samen zongen en goed verstaanbaar waren. Door de prachtige akoestiek in de concert- en gehoorzaal kwam het nummer goed tot zijn recht. Als kritiekpunt merkte het jurylid wel op dat de twee sopranen voor deze uitvoering niet twee stappen naar voren hadden gedaan. VZOS zong naast 'King all glorious' ook 'Dankt dankt nu allen God' en het nummer 'Stay with me' van Tom Parker. Het mannenkoor D.E.V. zong eerst het nummer Holy Savior van Peter Wildeman, met Piet Mosselman als solist. De kooropstelling en het ge lijk openen van de mappen werd beoordeeld met prima discipline. Het nummer had mooie warme klanken en een prima solist. De synchronisatie was goed. Het twee de nummer was Segne Du, Herr Jesu. Bij dit nummer was de 2e tenor wat sterk in balans. Ook vond de rapporteur dat de registratie van het orgel helderder kon in verband met dreigende detonatie. Daarbij meende hij dat er meer variatie in de dynamiek kon zijn, maar de koorklank was mooi. Het derde nummer was Zie de zon. In het rap port stond 'Prima articulatie, mooie betoning, prettig repertoire. Toch zou men de zon ook graag op de ge zichten zien. Goede licente toon als slot van het optreden. Wel letten op de helderheid in de klinkers.' Het mannenkoor werd op het orgel be geleid door Lené de Graaf die ook de samenzang begeleidde. Met te vredenheid reisde het koor met de bus weer terug. Groot was daarente gen de verslagenheid toen bij terug keer werd vernomen dat de moeder van bestuurslid Van Vossen geheel onverwachts was overleden. Het jongerenkoor The Young Voi ces onder leiding van dirigent Mario Riedijk trad zaterdagavond als gastkoor op bij een zangavond in de hervormde kerk van Lienden. Chris Krijger begeleidde de zang op het keyboard. Het jongerenkoor bracht een afwisselend programma, waarbij door de aanwezige geluids versterking de zang goed dat zijn recht kwam. Tijdens de zangavond trad ook het jongerenkoor Jedaja uit Lienden op en het kinderkoor Im- manuel dat gedirigeerd wordt door oud-inwoonster Anja de Leeuw- Menheere. Joke van 't Hof gaf een solo op haar dwarsfluit en begeleid de samen met het orgel de samen zang. Tijdens de zangavond werd er gecollecteerd voor hulpverlening aan christenen in Roemenië. De jachthut van Han van Vossen werd vorige week woensdag be zocht door 26 leden van de Platte landsvrouwen. Het Eerste Zeeuwse jachthoornkorps opende de avond met het blazen van de signalen voor verzameling, begroeting en de aan vang van de jacht. Daarna vertelde Han van Vossen over zijn werk als jachtopzichter, waarbij hij bevoegd is om stropers aan te houden. Daar naast onderhoudt hij ongeveer 1000 hectare land speciaal voor wild en zorgt hij ervoor dat de dieren in de winter voldoende schuilplaatsen en voedsel hebben. Tijdens het jacht seizoen dat loopt van 15 oktober tot en met 31 december mag er onder andere op hazen en fazanten ge schoten worden. Dertig procent van het wild wordt afgeschoten en 40 tot 50 procent wordt doodgereden. In het voorjaar traint Van Vossen de jachthonden. De leerzame en infor matieve avond werd afgesloten met enkele signalen van het jachthoorn- korps. Mede door de humoristische wijze waarop Van Vossen over zijn beroep vertelde was het voor de Plattelandsvrouwen een gezellige avond. D.V. maandag 25 oktober wordt er door de zending oud papier op gehaald. Advertentie I.M. Op de internationale vogeltentoon stelling in Arnemuiden was er op nieuw succes voor leden van vogel vereniging Vogelvreugd. J.M. Walhout behaalde een kampioen schap met een bruinoorparkiet van 92 punten. B. Jeroense behaalde een kampioenschap met een kanarie (bruin wit dominant) van eveneens 92 punten. Stavenisse De kruising van het fietspad met de Jan Karelsweg is, komend vanuit de richting Sint-Maartensdijk, goed zichtbaar. De situatie is niet verge lijkbaar met die in Scherpenisse bij de Langeweg langs de Provinciale- weg. Dat zei wethouder F.J. Goos- sen in de commissie ruimte op een vraag van J.J. van 't Hof (ABT). Die had eerder zijn zorgen geuit over de kruising. Volgens Goossen is er op dit punt veel minder verkeer dan bij Scherpenisse. „We zijn er gaan kijken en het zicht vanaf de kant van Stavenisse is er wat min der dan vanuit Sint-Maartensdijk. We hebben de projectleider van de provincie gevraagd er naar te kij ken. Die komt naar ons met een ad vies." De Hervormde vrouwenvereniging 'Niet in eigen kracht' houdt woens dag 27 oktober haar jaarlijkse ver koping in verenigingsgebouw De Schuilplaats. Er wordt van alles te koop aangeboden, zoals koekjes, babbelaars en advocaat. Ook is er een verloting en zijn er diverse an dere activiteiten voor jong en oud. De verkoping wordt 's middags ge houden tussen 14.30 en 17.30 uur en 's avonds vanaf 18.30 uur. Sint-Maartensdijk In de nacht van maandag op dins dag kregen twee winkels aan de Haven ongewenst bezoek. Uit de ene winkel werden enkele honder den euro's cadeaubonnen en com puterapparatuur weggenomen. Uit de andere winkel verdween meer dan honderdvijfentwintig euro. In een horecagelegenheid in het dorp werd vorige week een 41-jari ge Rotterdammer door de politie aangehouden. Hij wordt er van ver dacht dat hij een 20-jarige jongen in het café heeft geslagen, waarna hij ook vernielingen pleegde in het pand. De jeugdwerkgroep van Natuurver- eniging Tholen organiseert zaterdag voor leden en niet-leden een padde stoelentocht in de Pluimpot. De deelnemers vertrekken om 9.30 uur vanaf Scaldis Naturalis bij kinder boerderij 't Lamsoortje. Om twaalf uur arriveren de deelnemers weer terug van hun tocht door het natuur gebied. Bij de negende wedstrijd van hen gelsportvereniging De Oosterschel- devissers vingen slechts 11 van de 33 deelnemers vis. Govert v.d. Rhee haalde bij de zeedijk te Stavenisse de meeste vis boven water. De eer ste tien van de uitslag zijn: 1. G. v.d. Rhee 1098 punten; 2. J. Lind- hout 496 p.; 3. M. van Houdt 490 p.; 4. J. Noom 460 p.; 5. P. Polder man 374 p.; 6. J. van Hemert 372 Maurits Verwijs en Marjoke van Beek werden op de Markt verwelkomd door collega's van de brandweer, links Sjaak Steijn en Arco Kunst, rechts Michel van der Est en Erik van Duuren, gehurkt Martin van der Welle. Maurits Verwijs en Marjoke van den Beek werden zelf niet nat. Maar enkele omstanders op de Markt in Sint-Maartensdijk moesten vrijdag middag een goed heenkomen zoeken toen uit het waterkanon van de brandweer een straal van ruim veertig meter de lucht in spoot. Het water en de sirene van twee brandweerwagens begroetten het bruid spaar dat juist daarvoor in de echt was verbonden. Het was enkele mi nuten een spektakel op het plein voor het gemeentehuis. Verwijs (22) is lid van de blusgroep Sint-Philipsland en kwam twee jaar geleden van de jeugdbrandweer bij het volwassenenkorps. De brand wacht is een trouwe spuitgast en mist bijna nooit een oefening. En is na alarmering altijd snel op de kazerne. Hij werkt vlakbij op het assuran tiekantoor Noord-Zeeland van zijn vader in de Wilhelminastraat. Om de show met het waterkanon op te voeren, werden twee brandweer wagens ingeschakeld, die van Sint-Philipsland en die van Sint-Maar tensdijk. Elke wagen kan 2000 liter per minuut spuiten. Met één wagen zou het optreden wat kort duren, daarom werden twee wagens ingezet. Marjoke (21) werkt bij C1000 in Sint-Annaland. Zij mocht samen met de bruidegom plaatsnemen in de brandweerwagen om naar de Wimpel te worden gereden voor het feest. Het echtpaar gaat in Sint-Philipsland wonen. Predikbeurten Zondag 24 oktober THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Van Spanje, Ooltgens- plaat. 18.30 u. ds. Kolijn, Krimpen a/d IJs- sel. vr 29/10 14.30 u. ds. Vernooij, huw.bev. HERSTELD HERV. GEMEENTE 8.45 u. kand. Diepenveen, Stellen dam. 18.30 u. ds. Kot, Borsële. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. da. Van der Poll (H.A.). GEREF. KERK 10 u. ds. Vermeulen, Bergen op Zoom. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van der Ham, Meerkerk. GEREF GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 en 16 u. dhr. Wisse. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Droogers, Werkendam. 18.30 u. ds. De Jong, Nieuw-Beijer- land. GEREF KERK 10 u. ds. Van Dijk, Kruiningen. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Droger. 14.30 u. ds. Van der Ham, Meerkerk. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering, m.m.v. RK koor The Next. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Quist, Groot-Am- mers. HERSTELD HERV. GEMEENTE 11 u. ds. Gielen, Middelharnis. 16 u. ds. Ruijgrok, Monster. GEREF. GEM. 9, 14 en 18.30 u. leesdienst. GEREF GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18,15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Wüllschleger, Vlissingen. 18 u. ds. Catsburg, Goes. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Gerritsen. 14 u. leesdienst. wo 27/10 19.30 u. ds. Gerritsen, tijd- rede SGP. SINT-MAARTENSDUK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Roodsant, Dirksland. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. kand. Stam. 19 u. ds. Kroes, Barendrecht. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. di 26/10 19.30 u. dhr. Zwartbol, Kin derdijk. GEREF GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. kand. Kleinbloe- sem, Goudswaard. GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. ds. Blom. 18 u. kand. Bouman, Sommelsdijk. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. ds. Krol, Gorinchem. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. Karens, Kruinin gen. 14.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Van Eckeveld, Koeken- gen. 17 u. kand. Zorge. GEREF GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Van der Hauw. p.; 7. R. Vermaas 370 p.; 8. C. An- driesse 344 p.; 9. J. Suurland 332 p.; 10. Mevr. B. v.d. Rhee 202 pun ten. Op zaterdag 30 oktober nemen 15 leden van De Oosterscheldevis- sers deel aan het Nederlands kam pioenschap kusthengelen te Hippo- lytushoef. Uit een auto die geparkeerd stond op de Markt is vorige week een kist met gereedschap, medicamenten voor de verzorging van dieren en een aantal plastic handschoenen gestolen. M. den Haan heeft de inhaalwed strijd van klaverjasvereniging De Pendelaars gewonnen. De uitslag is: 1. M. den Haan 5662 punten; 2. A. Hogendoorn 5075 p.; 3. M. van der Molen 4935 p.; 4. R. van Putten 4768 p.; 5. C. Meijer 3999 p.; 6. J. van Zetten 3953 p.; 7. L. Kampman 3848 p.; 8. J. Geldhof 3714 punten. Scherpenisse De clubwedstrijd van hengelsport vereniging Zeebaars is zaterdag ge wonnen door mevr. E. van As-De Graaf. Zij hield de overige 37 deel nemers, waaronder veel mannen achter zich. In totaal werd bij Mog- gershil 13.875 gram vis gevangen. De uitslag is: 1Mevr. E. van As-de Graaf 1355 p.; 2. J. van Tiggele Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Ant werpsestraat 101-103, tel. 0164- 259890. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11 -12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP Tandartsenpraktijk Van Loon/Van Veen, Burg. Stulemeyerlaan 2, Ber gen op Zoom, tel. 0164-237885. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 21 t/m vrijdag 29 okt. donderdag 21 9.22 -22.02 vrijdag 22 10.37 -23.29 zaterdag 23 12.12 - ----- zondag 24 1.07 -13.37 maandag 25 2.22 - 14.39 dinsdag 26 3.15 - 15.27 woensdag 27 3.55 - 16.09 donderdag 28 4.35 - 16.45 vrijdag 29 5.09 -17.22 do 21/10 0.00 EK do 28/10 5.08 VM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Pak even uw zakboekje THOLEN 23 okt. Open dag trekpaarden, boer derij Candia Bartelmeetweg, 10-12 en 13.30-15.30 u. 30 okt. Afgifte hulpgoederen Dorcas, Regentessestraat 50, 9.30-12 u. 4 nov. lezing over Roemenië door mevr. Noom-van der Jagt, Chr. Oude- renver., De Wingerd, 14.30 u. 5 nov. Roots blues Champagne Charlie, Meulvliet, 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 22 okt. Muziektheater Five Easy Pieces, De Vossenkuil, 20.15 u. SINT-ANNALAND t/m 30 okt. Exposities Visie op Tho len, Ondergoed in de loop der tijd en Stavenisse in beeld en de inundatie, De Meestoof, di t/m za 14-17 u. 23 okt. Zangavond t.b.v. Woord en Daad, herv. kerk, 19.30 u. SINT-MAARTENSDUK 23 okt. Thools open dartkampioen schap, Haestinge, 12 u. 30 okt. Sing-in voor jongeren door Vision, Rehobothkerk, 20 u. SCHERPENISSE 30 okt. Afgifte hulpgoederen voor Dorcas, schuur Platteweg, 9.30-12 u. 30 okt. Alpha jeugdsoos, zolder oude gemeentehuis, 20-23.30 u. SINT-PHILIPSLAND 23 okt. Excursie slikken van De Heen, vertrek Parallelweg Philips- dam, 13.30 u. 6 nov. Herdenkingsavond 60 jaar be vrijding, De Wimpel, 19.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 4 dec. Foto-expositie fotogroep Nadir, verpleeghuis ABG. 25 okt. Alzheimercaféavond, ver pleeghuis ABG, 19.30 u. 3 nov. Inloopspreekuur whiplash-pa- tiënten, ziekenhuis Lievensberg, 10- 12 u. +film+++film+++film+++filin+ ROXY I: Wimbledon - do en ma 20 u., vr 21.15 u., za 18.45 en 21.15 u„ zo 18.30 en 20.45 u. Yu-gi-oh (nl) - vr 18.45 u„ za t/m wo 13.30 en 15.30 u. ROXY II: White chicks - do 20 u., vr en za 21.15 u., zo t/m wo 18.30 u. Ellis in glamourland - za 18.45 u., zo 20.45 u., ma t/m wo 20.30 u. K3 het magische medaillon - za en ma t/m wo 13.45 u. zo 13.30 en 15 u. Haaiensnaaier - vr 18.45 u., za en ma 15.15 u., zo 16.30 u. CINEM'ACTUEEL: Mambo Ita- liano - zo 19 u. Als twee druppels water - di 20.30 u. Snowfever - vr 21.30 u., za 18.45 en 21.30 u., zo 18.45 en 21.15 u., ma en di 13.45 en 20 u., wo 20 u. Verrassingsvoor-pre mière - do 20.30 u. Sky captain and the world of tomorrow - do 20 u., vr 18.45 en 21.30 u„ za 16, 18.45 en 21.30 u., zo 16 en 21.15 u., ma en di 15.30 u., wo 16 en 20 u. Garfield, de film - za, zo en wo 13.45 u. K3 het magische medaillon - vr 18.45 u., za, zo en wo 13.45 en 16 u., ma en di 13.45 en 15.30 u. Haaiensnaaier - za, zo en wo 13.45 en 16 u., ma en di 13.45 en 15.30 u. The mother - ma 20.30 u. Shark Tale - do, ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 18.45 en 21.15 u. 1295 p.; 3. K. v.d. Werff 900 p.; 4. A. Arts 800 p.; 5. J.C. Bijl en D. Bijl 695 p.; 7. J. Kodde 670 p.; 8. G. Boogaard 660 p.; 9. Arnold v.d. Werff (eerste jeugdlid) 515 p.; 10. Dennis van Vossen 480 p.; 11G. Bijl 475 p.; 12. J. van Poortvliet en A. Bijl-Janssens 455 punten. Op het Roncalli heeft Bas Vroegop zijn Havo-diploma gehaald. Hij maakte gebruik van de mogelijk heid om in het derde tijdvak van het jaar af te studeren. ZIE VERDER PAGINA 5

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 2