"Tribal Art" meer dan traditie Nu een jaar lang 1% lagere hypotheekrente! tl DE GLASLOODS 5e Personeel Bert Kramer Dakbedekking 'de Groen' handpallet- truck Uw huis. Uw thuis. SelektHuis. PERSIA Hervormd Nederland wordt wakker.... kiest dan heden wie u dienen wilt! ZANDIJK-THOLEN Rabobank Tholen JTHOLEN **41111r«j||. Hill ..^1. Dit wil ik tegen iedereen zeggen die een kleine en/of grote steen hebben bijgedragen aan de realisering van Wattstraat 2b te Tholen! De enthousiaste belangstelling bij de opening op 1 oktober was hartverwarmend! Graag tot ziens! Willy Czechowski Dus heeft u koopplannen, kom dan langs vóór 1 december 2004. tel.(0166)66 53 00 www.rabobanktholen.nl VORKHEFTRUCK-SERVICE Gebruikte Elektrische met garantie m.mm. i rïïïïïïl r 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 14 oktober 2004 Productie operators Inpak operators Overvloedige keuze in traditionele maar vooral moderne tapijten. Profiteer nu van interessante aanbiedingen. Gabbeh beige 350x260 Wï- 1545,- Kelim 300x203 465;- 375,- Farao design 249x176 960,- Kelim 127x77 59,- Wij komen bij u aan huis met de nieuwste stalen Bel vrijblijvend: 06-22375157 Dakbedekkingen voor renovatie en nieuwbouw. Joods Nationaal Eerstelingen Fonds: oase voor Messiasbelijdend Israël Israël diep verwond door zelf moordaanslagen Protestantse Kerk in Neder land (PKN) loopt in de val Barbaarse methodes van moord door extremistische moslims Het JNEF wil u bewust maken van deze strijd 1 Bijlsma 10 m. transport met knik 1 Kingshilde 3 schaarploeg 1 Rumptstad 2 en 3 schaarploeg 1 Lely 3 en 4 m. rotorkopeg 1 Kverneland 3 m. rotorkopeg 1 veegmachine metvangbak 1 Linde 2,5 ton heftruck 1 Wordster3 m. zaaimachine 1 aard. sorteerder huisverkoop 1 Ducker klepelmaaier 1.50 m. Diverse Deutz tractoren ARHOM Arjan Hommel Het jaar waarin u koopt is vaak extra duur. Daarom geeft de grootste hypotheekbank u korting op de hypotheekrente: 1% lagere rente bij 1 jaar rentevast. Of heeft u bijvoorbeeld liever 0,2% korting bij 5 jaar rentevast? Dat mag ook. Bel nu voor een vrijblijvend adviesgesprek. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank 1 Vraag nu Bel naar de aratls (0548) 537 555 Catalogus of surf naar aan- ^vwv.selekthuis.nl I m SM' F 1 N F F O O D Le Due Fine Food is een snelgroeiende onderne ming die zich bezighoudt met het produceren en vermarkten van diepvriessnacks en bakkerijproduc ten voor internationale markten. Kwaliteit en innova tie zijn de sleutelwoorden voor ons succes. In verband met de groei van onze onderneming zijn wij op korte termijn op zoek naar een aantal enthou siaste collega's: U bent bereid in 3-ploegendienst te werken en diverse voorkomende werkzaamheden te verrichten op de productie- en inpakafdeling. Functie-inhoud - op-/ombouwen productieVinpaklijn - bijsturen productie- en inpakprocessen - uitvoeren diverse registraties - opgeruimd houden van de werkomgeving Functie-eisen - opleiding op LBO+ niveau - enige jaren relevante werkervaring - goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden - flexibel en resultaatgericht werken - gevoel voor hygiëne - heftruck certificaat (pré) Voor meer informatie omtrent de bovenstaande vacature kunt u tijdens kantooruren contact opne men met de heer E. Jamin tel. 0187 60 50 17. Le Due Fine Food B.V. biedt goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden en tevens uitste kende doorgroeimogelijkheden binnen de organisa tie. Spreekt de bovenstaande vacature u aan en bent u toe aan een nieuwe uitdaging in een jonge dynami sche organisatie, stuur dan uw reactie binnen 2 weken met CV naar: Le Due Fine Food B.V., t.a.v. de heer E. Jamin Postbus 72, 3247 ZH Dirksland. Fortuinstraat 3 Bergen op Zoom Tel.: 0164-243509 www.persia-tapijten.nl sinds 1976 A Voor project- woningstoffering i tapijt «vinyl i gordijnen «marmoleum i (buiten)zonwering laminaat Van Bredastraat 7, 4651 LR Steenbergen, telefoon 0167 - 56 5511 of 06 - 22 79 25 43 Israël is diep verwond door de afschuwe lijke terroristische aanslagen. Het Joods Nationaal Eerstelingen Fonds (JNEF) geeft geld aan projecten zoals Dugit, Jo seph Storehouse, Netivyah en Joseph Project. Dit zijn projecten die ook humani taire hulp geven in de vorm van voedsel, medische hulpmiddelen, soepkeuken voor de armen, kleding, enz. Onderdeel van deze projecten is het helpen en het troosten van de slachtoffers van dit soort aanslagen. De verwondingen die naast de gedoden door de zelfmoordaanslagen door inmiddels duizenden zijn opgelopen, hebben een gruwelijk karakter. Röntgen foto's die van de verwonde mensen wor den gemaakt, tonen honderden metalen fragmenten. Deze variëren in grootte van millimeters tot hele spijkers, grotendeels verborgen in het lichaam van het slacht offer. Letterlijk van hoofd tot de voeten. Spijkers en schroeven, die normaal ge bruikt worden om iets te bouwen, worden nu gemaakt tot dodelijke wapens. Ook worden deze spijkers en schroeven in rat- tengif gedompeld en andere dodelijke vergiften. Sommige van deze dodelijke projectielen, die met de kop het eerst in het lichaam dringen, perforeren de huid, andere gaan tot in de longen, de darmen of de hersenen. Het is iets gruwelijks, dat heel Israël verlamt en in zijn wurggreep houdt. Daarom is het shockerend dat de zich thans Protestantse Kerk in Nederland noemende conglomeratie van Hervorm den, Gereformeerden en Lutheranen zich heeft verbonden aan een z.g. vredesbe weging met de naam Gush Shalom. Wan neer u de website bekijkt (www.gush-sha- lom.org), ziet u dezelfde verwarring over vrede die ook te vinden is bij andere kerk organisaties. Hierbij wordt geloofd dat de menselijke rede ons wereldvrede kan brengen. Dit is een misleidende gedachte, die de menselijke geest en het menselijk verstand op een voetstuk plaatst. Deze organisaties spotten met de G'd van de Bijbel en Zijn autoriteit. Zij spotten dan ook met het verlossingsplan van de Eeu wige, dat Hij volvoert met deze wereld door het volk en het land Israël. Het Land van Adonai wordt door hen verkocht en zij zijn medeplichtig aan het feit dat het volk Israël in het land meedogenloos wordt vermoord, dat er aan etnische zuivering wordt gedaan; en dat alles achter een rookgordijn van schijnvrede. Dit is mede te zien aan de 101 stellingen die de PKN overgenomen heeft van deze z.g. vredes beweging. Een van de meest tragische zaken is dat de PKN en ook Gush Shalom geen afstand nemen van de zelfmoord aanslagen. In stelling 79 wordt gezegd dat de Palestijnse terreur met wandelende bommen een 'effectief wapen' is. Het is dieptragisch voor de Nederlandse Kerk, die altijd zovele oprechte en gelovige mensen heeft gekend, dat zij zich zo laat misleiden op dit cruciale moment in de geschiedenis, nu de terugkeer van de Messias dichtbij is. De theologie van de Kerk is dermate vervreemd van haar Joodse wortels dat zij deze misstap kon begaan. Deze kerk heeft een victorieuze zelfoverschatting, een hoogmoed, die he laas haar val zal worden, tenzij zij zich be keert. We zien aan de methode van nietsont ziende militante moslims (de goede daar dus niet bij) wat hun methodes zijn. In de onlangs in Londen gehouden derde jaar lijkse vergadering van de extremistische moslimbeweging Al-Muhajiroun o.l.v. Omar Bakri werd over de aanslagen van II september 2001 gezegd: „De keus is in jullie handen: Je bent met de moslims, of je bent met de ongelovigen." Men liet ook video's zien hoe men een 'ongelovige' vermoordt en afslacht. Deze beweging heeft alleen al in Engeland 30 kantoren. Zij hebben kantoren in de hele wereld. Ook Tsjetsjeense terroristen, die onlangs de school met vele christelijke kinderen overviel en waarbij zulke gruwelijke, bar baarse dingen zijn gebeurd, hebben ver bindingen met deze organisatie. Zo lijkt de barbaarse stem van de islam sterker te worden en lijkt de PKN met een organisa tie in zee te gaan die een van de grootste terroristen onder de kin kietelt: Jasser Ar afat. Zij vermengen de geschiedenis van het Joodse volk met leugens en verklaren de Arabische Palestijnen tot een al lang bestaand volk, dat recht heeft op de eigen staat „die ze altijd al hadden". Zij vermin ken de geschiedenis van het Joodse volk en het directe doel van hen is het vernie tigen van de Staat Israël. Juist datgene wat nog steeds in het nooit veranderde handvest van de P.L.O. staat. Het Joods Nationaal Eerstelingen Fonds wil u ook hiervan bewust maken en zoveel mogelijk Israël steunen in deze afschuwe lijke gemene strijd, een strijd die ook bui ten Israël meer en meer toeneemt. Steeds meer Joodse mensen keren naar Israël terug. Uit Frankrijk, waar het antisemitis me zeer ernstige vormen aanneemt, maar ook uit de V.S. neemt de emigratie naar Israël toe. We leven in een profetische tijd en degenen die hun geestelijke ogen open hebben voor wat betreft de G'd van Israël, Zijn volk en Zijn land, verheugen zich op de terugkomst van de Messias en het herstel van Israël. Ondertussen heb ben we verdriet met de mensen die zo zeer lijden door onnodig, bruut geweld van haat. Het JNEF vindt het een voor recht om iets te kunnen doen om deze nood te lenigen. We kunnen slechts een klein aandeel leveren met elkaar, maar toch zijn we dankbaar dat te mogen doen. H.M. Christiaanse, Kerkplein 29 Poortvliet. Grindweg 70 Tel. 0166 - 60 24 01 of 06 - 53 89 43 43 KOZIJNEN ARHOM KOZIJNEN Botlandstraat 9 4698 CX Oud-Vossemeer Tel/Fax: 0166-672468 Mobiel: 06-54294055 e-mail: info@arhom.nl info: www.arhom.nl Leveren en monteren van kunststof en houten kozijnen - serres - dakkapellen - rolluiken - zonwering - gevelbekleding - garagedeuren - verbouw - nieuwbouw en alle voorkomende timmerwerkzaamheden Restaurant 'De drie zwaantjes' Antwerpsestraat 4, Putte tel. 0164-603650 Nieuw! Nu ook een a la carte 4-keuzemenu voor 24,50 Gezellig steengrillen onbeperkt voor 18,50 Tot ziens bij Jan en Mariola Piasmans 1 Rentekorting afhankelijk van rentevastperiode. Vraag naar de actievoorwaarden. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. TE KOOP: -iacEk-.. j Uw woning wordt gebouwd vanuit - Jj SelektHuis vestiqinq 4 Verkoop en verhuur van nieuwe en gebruikte vorkheftrucks en palletwagens Handelsonderneming Vroegindeweij Middelharnis Tel. 0187-482319 fax 0187-4821 18 http://www.tref.nl/middelharnis/vroeghef TT 7" 'est u voor een woning van SelektFluis, dan kiest JL X. u voor kwaliteit, gemak en traditioneel bouwen. Degelijkheid en raffinement zijn daarbij vanzelfsprekend. Evenals oog voor detail en alle aandacht voor uw specifieke wensen. Tenslotte is het üw huis dat we bouwen'. SelektFluis staat voor zorgeloosheid comfort. Van opdracht tot oplevering. U voelt zich al thuis tijdens de bouw. 100 pagina's inspiratie Onderdeel Nieuwenhuis Groep SelektHuis, Postbus 180, 7460 AD Rijssen, (0548) 537 555, www.selekthuis.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 8