Duikers brandweer Tholen vierde plek Minder nieuwe vacatures voor banenmarkt bij Thools CWI Boers Riooltechniek erkend als vetinzamelaar en -vervoerder Snel naar de meterkast 'Verhuizen naar andere plaats is geen optie' 'Je zit midden in de polder' Tholen in bedrijf Donderdag 7 oktober 2004 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Voor de landelijke banenmarkt heeft het Centrum voor werk en inkomen (CWI) in Sint-Maartensdijk een veer tigtal nieuwe vacatures kunnen werven bij Thoolse be drijven. „Vorig jaar waren dat er 70 tot 80. Maar nu wa ren de geluiden dat werkgevers eerder moeten inkrimpen dan dat ze aan uitbreiding kunnen denken", vertelt Mir jam Jasperse van het CWI. De banenmarkt trekt zaterdag zo'n 250 werkzoekenden naar het kantoor op de Haven. De organisatie is tevreden over het verloop. Geen ervaring Daling beperkt Veel kieviten en goudplevieren bij vogeltelling Boers Riooltechniek in Oud-Vossemeer is sinds kort erkend vetinzamelaar. „De enige op Tholen en daar zijn we best een beet je trots op", zegt H.J. Boers. De ondernemer be gon een jaar of vier gele den met het ledigen van vetputten en ziet dat seg ment groeien. „Mede doordat de handhaving van de milieuregels verbetert." De Vossemeerse onderne mer presenteert zijn bedrijf volgende week in het Thools paviljoen op de be- drijvenbeurs Contacta in Goes. Oud-Vossemeerse ondernemer vindt probleem klant oplossen een uitdaging Robkproef Kritiek A. Geuze op plan Castria en SVRZ Het is onbegrijpelijk dat Castria Wonen en de SVRZ het verhuizen van bewoners uit de serviceflat van Ten Anker in Tholen naar Sint-Annaland serieus overweegt. Dat zei A. Geuze donderdagavond op de informatiebijeenkomst in Ten Anker namens zijn moeder die sinds 2,5 jaar in de flat woont. Stuipen Bussen Onbelaste winst op bouwgrond voor woningen Het duikteam van de blusgroep Tholen is zaterdag vierde geworden in de landelijke finale te Middelburg. De Tholenaren hadden slechts twee punten minder dan de nummer drie, Vianen. Wél kreeg het team de meeste bonificatiepunten voor een snelle werktijd en de snelste redtijd van de slachtoffers: Tholen - die zich via voorrondes had geplaatst met nog zeven ploe gen - beet zaterdagmorgen de spits af in de Zeeuwse hoofdstad. In de brandweerkazerne aan de Looier singel kreeg de ploeg de melding dat er bij werkzaamheden onder wa ter in het Kanaal door Walcheren twee duikers vast waren komen te zitten in een rioolbuis. Op de plaats van het incident, de loskade tegen over het nieuwe gemeentehuis, werd het Thoolse duikteam opge vangen door de al aanwezige bevel voerder van een tankautospuit. De ze vertelde dat er ook nog een vrachtwagen het kanaal was ingere den, en dat vermoedelijk de chauffeur er nog in zat. Duikleider Adri Geuze splitste het duikteam daarom meteen op, zodat op twee plaatsen met het zoeken en redden van de slachtoffers begonnen kon worden. De eerste vastzittende duiker was snel bevrijd uit de rioolbuis. Bijna gelijktijdig werd de chauffeur in de cabine van zijn truck gelokaliseerd. Met behulp van een aan de autolad der bevestigde redbrancard werden beide mannen uit het water gehaald. De chauffeur werd meteen gereani meerd, wat werd overgenomen door het opgeroepen ambulanceperso neel. Een kanovaarder die door de politieafzetting was geglipt en zijn diensten aanbood, ging zó overijve rig te werk dat hij uit zijn kano viel en dreigde te verdrinken. Ook hier diende het duikteam handelend op te treden om de man te redden. De tweede duiker in de rioolbuis werd zo'n tien minuten later uit zijn benarde positie bevrijd en op de zelfde manier als beide eerste slachtoffers op de wal gebracht. Omdat niet zeker was dat de vrachtwagenchauffeur alléén in zijn wagen zat, is de truck met behulp van een kraan boven water getakeld en nader geïnspecteerd. De Thole naren vonden het al met al een be hoorlijke, maar leerzame klus die tot volle tevredenheid werd ge klaard. Naast Adrie Geuze bestond de ploeg uit chauffeur William Rie- dijk, brandwacht Wim v.d. Maas en de duikers Arvid Gaakeer, Mark Loos, Johan van Stee en Paul Mus ters. VERVOLG VAN VOORPAGINA De junioren moesten zaterdagmiddag om 13.15 uur spelen in Haarlem. Ze kregen een melding van een brand in een werkplaats die was ontstaan door laswerkzaamheden. Bij het pand aan gekomen, kon men door de ramen vuurverschijnselen zien. Als je goed keek. kon je zien dat er ook brand in de meterkast zat. De bevelvoerder had gevraagd of de sleutelhouder ter plaatse kon komen. Toen die arriveer de, werd deze goed uitgevraagd. De bevelvoerder vroeg ook of hij de stroom kon uitschakelen van de me terkast en dat bleek te kunnen als je bij binnenkomst van de werkplaats gelijk linksaf ging. De opdracht aan de verkenningsploeg was dan ook om eerst de stroom uit te schakelen voor ze verder zouden gaan verkennen. Bij de verkenning bleek al snel, dat de brandende kast niet kon worden ge passeerd zonder er eerst een straal water op te zetten. Dit kon veilig om dat de stroom was afgesloten. De ver kenningsploeg werd dan ook gelijk met de eerste straal ingezet. Hierna kon de blusstofploeg, die eerst samen met de pompbediener voor de water winning hadden gezorgd, veilig ver der verkennen waar de uitbreiding zat. Deze werd al snel gevonden en de tweede straal kon worden ingezet. Daarna kon het sein brandmeester worden gegeven. Na het afblussen werd er ingepakt en werd het pand voor onderzoek overgedragen aan de politie. De aspiranten kregen onder het aan rijden door, dat er een containerbrand was nabij gebouw 18 bij de spoorwe gen. Ter plaatse kwam een bhv-er melden dat de container geblust was en dat ze niet nodig waren. Opdat mo ment kwam er uit gebouw 18 een man die riep dat er brand was in een treinstel dat in de loods stond. Hij bleek zijn maat kwijt te zijn. Bij de verkenning bleek dat er eerst een straal ingezet moeste worden op de trein. De verkenningsploeg zag dat de brand via een afzuigpijp verder het pand inging. De blusploeg die onder tussen klaar was met de waterwinning die ze samen met de pompbediener hadden verzorgd, kon via een deur verder verkennen. Ze vonden al snel het slachtoffer dat werd overgedragen aan de ambulancemensen. Tevens werden twee uitbreidingen gevonden waarop het sein middelbrand werd gegeven. De waterstofploeg werd in gezet op de ene uitbreiding en de tweede wagen ging via de zijkant van het gebouw naar de andere vuurhaard. Doordat de waterploeg naar het oor deel van de jury de vuurhaard niet dicht genoeg was genaderd, ging het vuur niet helemaal uit. Na 25 minuten werd gezegd dat de tijd om was en het vuur niet geblust. Een grote teleurstel ling omdat alles goed was ingezet, maar de eerste plaats van de junioren maakte veel goed. De bezoekers van de banenmafkt bij het CWI kunnen in tientallen vacatures zoeken naar iets dat geschikt voor hen is. Of dankzij de banenmarkt ook daadwerkelijk Tholenaren aan een baan zijn geholpen, zal deze en vol gende weken moeten blijken. Zowel uitkeringsinstantie UWV als het CWI zelf attendeerden hun cliënten tevoren met een brief op de banen markt. Het is meteen 's morgens al een drukte van belang. Mannen ei) vrouwen, jong en middelbaar, al lochtoon en autochtoon staan te kij ken bij de borden vol vacatures. Hei CWI heeft niet alleen vacatures op Tholen neergehangen, maar ook van de vestigingen in Bergen op Zoom en Goes. Het Bergse CWI heeft al*! tijd veel vacatures en voor inwoners van Tholen is West-Brabant redelijk' in de buurt. De vestiging in de smal- stad functioneert meer aan de vraag kant van de markt: het aanbod van werkzoekenden. De Thoolse vaca tures liggen vooral op het vlak van productiewerk en in de techniek, met name voor lager opgeleiden. „Administratieve krachten bijvoor beeld worden weinig gevraagd", zegt Mirjam Jasperse. Het valt niet mee om op dit moment iets te vinden, is het geluid dat be zoekers van de banenmarkt laten horen. Weliswaar trekt de economie wat aan en dat is positief. Maar 642 Thoolse werkelozen (het cijfer van juli dit jaar), dat is een flinke groep. Een twintiger uit Tholen, vorig jaar afgestudeerd aan het hbo, wordt er haast moedeloos van. Hij heeft al veel gesolliciteerd, mocht regelma tig op gesprek komen en was ook al wel bij de kanshebbers. „Ik heb een tas vol papieren. Maar iedere keer word ik afgewezen omdat ik geen ervaring heb." Hij overweegt om weer aan een opleiding te beginnen, hoewel het idee hem allerminst lokt. „Maar je moet wat." Een vrouw uit Oud-Vossemeer, begin veertig, zit inmiddels een half jaar thuis. Zij merkt dat haar leeftijd haar parten begint te spelen. En zo heeft iedere bezoeker van de banenmarkt zijn specifieke verhaal. De uitzendbureaus Flexexpress, Start en Agri-dienst zijn met een stand aanwezig bij het CWI, even als Primazorg, de UWV en het reïn- tegratiebedrijf My Version. „De uit zendbureaus hadden meteen al kandidaten waarvoor ze iets pas sends hadden", aldus Jasperse. Een papier dat de dames van Flexex press uitdelen, vermeldt vacatures voor industrieel reinigers, inpakme- dewerkers, machinaal houtbewer kers en chauffeurs. „Het is een greep. We hebben nog meer en an dere vacatures", zegt Ilse Vos. Van de werkzoekenden die vorig jaar een baan vonden, lukte dat ove rigens slechts 3% via het CWI, meldt de organisatie in haar lande lijke blad Arbeidsmarktjournaal. Acht procent slaagde erin via inter net aan het werk te komen en 9% via een open sollicitatie. Beduidend effectiever waren de personeelsad vertentie (17%), de informele kana len (familie, netwerk; 20%) en het uitzendbureau (21%). Nam in het tweede kwartaal van dit jaar het aantal werkzoekenden in Zeeland af met 6,7% (ten opzichte van het eerste kwartaal), in Tholen bleef de daling tot 4,3% beperkt. Het was wél de eerste daling van het Thoolse werkloosheidscijfer in drie kwartalen. Van de 11.116 Zeeuwen zonder werk is 48,1% vrouw. Meer dan de helft van de werkzoekenden (54,5%) is ouder dan 39 jaar. Jonger dan 23 jaar is 8,7%. Bijna eenderde van de Zeeuwse werkzoekenden staat kor ter dan een half jaar ingeschreven bij het CWI, 19,5% staat een half tot één jaar ingeschreven en 48,7% langer dan een jaar. Het CWI noemt het opvallend dat in Zeeland in het tweede kwartaal de groep werkzoe kenden met maximaal een vmbo- diploma licht is gestegen. Duizenden kieviten zijn zaterdag geteld in de Scherpenissepolder. Ook de goudplevier was massaal aanwezig. Dat meldt Cees Luijs- terburg uit Tholen, die met nog drie leden van de vogelwerkgroep van de natuurvereniging meedeed aan de internationale telling World Birdwatch. Landelijk werd de spreeuw het meest gezien, maar dat bleef in het natuurgebied aan de zuidkant van Tholen tot enkele honderden beperkt. De telling vond plaats van 's morgens negen uur tot 's middags half vier. Met behulp van kijkers werd geturfd wat er in het natuurgebied zat, welke vogels arriveerden of ver trokken én wat er over vloog. Bij zondere soorten namen de Thool se tellers niet waar. „De zwarte ruiter en de groenpootruiter bij voorbeeld, maar die zie je altijd wel als je in dit gebied naar vogels kijkt." Op ongeveer 100 plaatsen in ons land zijn zaterdag vogeltellingen gehouden. Daarbij zijn zo'n 190 soorten geregistreerd. Ook in 28 andere Europese landen is op de actie van BirdLife International ingespeeld. Deze organisatie zet zich wereldwijd in voor de be scherming van vogels en hun leef gebieden. Advertentie I.M. De erkenning is een gevolg van veranderde milieuwetgeving, aldus Boers. „Voorheen kon je je aan melden en dan werd je op de lijst van inzamelaars vermeld. Maar nu moet je aan een aantal voorwaar den voldoen die grondig getoetst worden. Zoals betrouwbaarheid, vakbekwaamheid en kredietwaar digheid." Het bedrijf kreeg een certificaat van de stichting Natio nale en internationale wegvervoer organisatie (NIWO), op grond van het Besluit inzamelen afvalstoffen en de Regeling vervoerders, inza melaars, handelaars en bemidde laars. Omdat Boers met afvalstof fen werkt, moet hij daarvan een administratie bijhouden. „Als ik onderweg ben, moet ik een dupli caat bij me hebben van het certifi caat. Alsmede een ingevulde vrachtbrief." Bij zijn bedrijf aan de Molenweg in Oud-Vossemeer heeft Boers een opslagtank staan voor de ingezamelde vetten. Hij heeft ook een afvalstoffennummer. „Wie dat niet heeft, mag geen vet putten ledigen. Anders is hij in overtreding en begaat een milieu delict. Dat geldt overigens ook voor de opdrachtgever", legt Boers uit. Met de milieu-afdeling De heer en mevrouw Boers zien hun bedrijf nog ieder jaar groeien. van de gemeente heeft hij een goe de verstandhouding, zegt hij. „Met vragen helpen ze je aan alle kanten verder." De ondernemer heeft ruim vijftien jaar ervaring in riooltechniek. Sinds een jaar of vier legt hij zich ook toe op het legen van vetputten en plaatsen van afscheiders. „Dat is er eigenlijk ongemerkt bijgeko men. Je kreeg een telefoontje over een verstopping bij een restaurant en dan bleek de vetput vol te zit ten." De ondernemer zag het in het verlengde van zijn werk en nam het mee. Maar de klanten moeten het niet op een verstopping aan la ten komen, vindt hij. „Cafetaria's, horecabedrijven, slagers en visver- werkende industrie die een vet- of zetmeelafscheider in hun bedrijf hebben, kunnen ons gewoon voor af (tellen met de vraag om de put te koipen legen. Dat gebeurt dan bin- nefi een redelijke termijn en voor een! redelijke prijs." Met de onder nemer zijn ook afspraken te maken ovef periodieke controle. „En voor een tijdelijke oplossing heb ik zelf) enkele vetputten in de ver huur", zegt Boers. Zuidwest-Nederland is het werk gebied van de Vossemeerse onder neming. Een eenmanszaak die elk jaar £roei vertoont. Door de toena me 'van werkzaamheden heeft Boer(' vrouw inmiddels de zorg voor (de administratie op zich ge nomen. En de ondernemer heeft een oproepkracht beschikbaar zo dat hij voor spoedgevallen een 24- uurs service kan bieden. Eén van de klanten is een woningstichting in Steenbergen met 2800 huizen. Recent kwam Boers tot een sa menwerkingsovereenkomst met Van der Velde rioolbeheer, om in West-Brabant het vaste werk te be houden. Uibreiding zoekt hij in het Zeeuwse (waar hij nu al klanten heeft), daarom ook staat hij 12,13 en 14 oktober op de Contacta. De Tholenaar doet rioolontstop- pingen, -inspecties en -inventarisa ties. „En om de oorzaak van riool stank op te sporen, voeren we een rookproef uit." Hij beschikt over alle benodigde apparatuur en kan met een baby-kolkenzuiger - Boers heeft er patent op - overal komen. Ook op plaatsen die voor collega ondernemers onbereikbaar zijn. De Vossemeerder vindt het nog altijd een uitdaging om het probleem waar een klant mee zit, op een keurige manier op te lossen. „Kwaliteitswerk leveren is bij ons géén vergissing. Onze slogan is niet voor niets; uw riool - onze zorg." Hij leert nog elke dag bij, zegt hij. Maar hij volgt ook cursus sen, want het is belangrijk om de kennis op peil te houden. „Eigen lijk zijn we een specialistisch be drijf met een specialistisch be roep." Boers Riooltechniek in Oud-Vos- semeer werkt aan de toekomst. Zo is over een week de website (www.boersriooltechniek.nl) ver nieuwd. En mede met het oog op uitbreiding van werk oriënteert het bedrijf zich momenteel op een nieuwe, grotere, bedrijfsauto. (Advertentie I.M.) Geuze uitte kritiek op de gang van zaken na de commotie die was ont staan over een mogelijke verhuizing van de bewoners naar het noodge bouw van de Schutse in Sint-Anna- land. Hij zei zich wel voor te kun nen stellen dat bij een groot project als de nieuwbouw van de flat alle opties 'zakelijk in kaart worden ge bracht en dat er gekeken wordt naar de kosten.' Maar verbaasde zich er over dat er niemand bij de SVRZ en Castria was opgestaan die zei dat 'gedwongen verhuizen van oude mensen naar een andere plaats geen optie is.' „We hebben het hier over mensen die er voor gekozen hebben hun ou de dag in Ten Anker in Tholen te slijten. Zelfs voor jonge mensen is verhuizen naar een andere omge ving één van de meest ingrijpende veranderingen." Geuze zei ook benieuwd te zijn naar de geraamde bouwkosten. En welke kosten er voor de verschillen de huisvestingsmogelijkheden ge maakt zouden moeten worden. Ook al kende Geuze de getallen niet, hij verzekerde Castria en de SVRZ dat het verschil tussen de verschillende mogelijkheden, 'slechts een klein deel is van de totale bouwkosten.' En als er met een kritische blik naar het programma van eisen wordt ge keken, dan zouden er volgens hem 'zonder al te veel problemen' zo tien procent aan besparingen kun nen worden gevonden. Geuze vond dat de communicatie met de bewoners uiterst onzorgvul dig is geweest. Hij doelde daarmee op het artikel in deze krant van 16 september waarin directeur Heij- boer de mogelijkheid van een ver huizing naar het noodlokaal noem de. „Nu u inmiddels alle bewoners de stuipen op het lijf heeft gejaagd, heeft u maar één keuze meer: maak deze mensen zo snel mogelijk dui delijk dat wat er ook gebeurt, zij in ieder geval niet uit Tholen weg hoe ven." Tijdens de avond werd ook het plan voor de nieuwbouw van Archicon uit Goes geschetst. De appartemen ten worden veel ruimer dan de hui dige. Elk appartement wordt bijna drie keer zo groot om te voldoen aan de eisen van deze tijd. Beschik ken de appartementen nu over een slaapkamer, straks zijn het er twee; een grote en een kleintje zoals in het woonzorgcentrum Maartenshof in Sint-Maartensdijk. VERVOLG VAN VOORPAGINA Volgens N. Bijl-Vermaas (namens de bewoners van de serviceflat in de cliëntenraad) is er nog niets defini tiefs. „Maar er is wel duidelijk ken baar gemaakt dat de bewoners niet willen verhuizen. Het gaat niet om Sint-Annaland. Het zou evengoed Stavenisse of Sint-Maartensdijk kunnen wezen. Maar je zit er mid den in de polder. Je verliest er alle sociale contacten. Hier zit ik in de soos, in het koor, in de welfare, de kerk. Dat ga je missen. En weinigen kunnen zomaar naar het dorp lo pen." Volgens mevrouw Bijl is het zeker dat de huidige flat niet meer vol doet. „Zeker als je gebrekkig bent. De douche is te klein, voor rolstoe len is er geen plek. Dat weet ieder een. En ik denk dat de helft van de bewoners al verzorging krijgt. Het is ontzettend moeilijk om een op lossing te vinden, maar waarom kunnen ze niet hier zo'n complex zetten? Bij de Koningin Juliana- straat is plaats genoeg. Of op de plaats waar het nieuwe gemeente huis moet komen." Dat de zaak leeft onder de bewoners is duidelijk. Er wonen 58 mensen in de flat. Ze schat dat er op de avond zo'n 45 vertegenwoordigd waren. Op de bijeenkomst werd ook voor gesteld om drie keer per week een bus van Sint-Annaland naar Tholen en terug te laten rijden. „Maar dat kost ook geld. En je moet er toch ook personeel naar toe halen voor de verzorging, voor de nachtdienst enzovoorts. Oude bomen moet je niet verplanten. Er wonen hier ook echtparen waarvan de een in het verpleegtehuis en de ander in de flat woont. Die ga je met zo'n verhui zing scheiden. De gemiddelde leef tijd is in de tachtig. Het beste is dat we hier in Tholen blijven. Daar kan iedereen zich in vinden. Maar het draait allemaal om het geld." Dezelfde geluiden zijn te horen bij mevrouw H.C. Geuze-van de Werff en L. Goedegebuure-Vink. Ze zijn buren. Mevr. Geuze: „Het is ontzet tend moeilijk. Dat begrijp ik wel. Maar dat al die oude mensen daar naar toe moeten? Je komt totaal in den vreemde. Dan raak je helemaal uit je doen. Je verenigingsleven en je kerkgang heb je hier." Ook haar buurvrouw ziet de verhui zing niet zitten. Ze wil zich er niet al te veel druk over maken, zegt ze. Ook zij is nog erg actief. In het be stuur van de soos, in de kerk, de da- meskrans. „Dat we in Tholen mo gen blijven, is het voornaamste." VERVOLG VAN VOORPAGINA In Sint-Annaland wel, dankzij het raadsbesluit." Castria kan hier meteen gaan bou wen, namelijk zo gauw de grond wordt uitgegeven. „Het is veel een voudiger dan op een inbreidingslo- catie. Hier ligt het bestemmingsplan kant en klaar." Castria bouwt ook koopwoningen, maar denkt voor Sint-Annaland toch vooral aan huur huizen om het bestand sociale wo ningbouw daar wat op te krikken. In verhouding heeft de woningstichting in dit dorp niet veel huurwoningen. In tegenstelling tot Tholen en Sint- Maartensdijk. In de laatste woon kern wil Castria nog een aantal huurwoningen verkopen. „Dan doen we om de balans in alle woonkernen in evenwicht te brengen." Een schaars goed is duur. Dit geldt zeker voor bouwgrond voor woningen. Nederland is een klein land met veel inwoners en die inwoners willen - uiteraard - allemaal een eigen (huur)woning hebben. Door de vele regelgeving op het gebied van ruimtelijke ordening, bestemmingsplannen en de woningbouw, worden veel te weinig woningen gebouwd. Was de planning voor 2003 ruim 100.000 nieuwbouwwoningen, feitelijk zijn er "slechts" 60.000 gereali seerd. Dit aantal van 60.000 is veel te weinig om aan de vraag te kunnen voldoen. Een gevolg hiervan is dat de huizenprijzen knap hoog zijn geworden. Gezien het vorenstaande zal het niemand verbazen dat particulie ren/eigenaren van percelen grond, welke grond zij niet voor zich zelf nodig hebben, deze grond voor woningbouw willen bestem men. Vaak geeft het geldende bestemmingsplan aan dat die percelen grond de bestemming hebben van landbouwgrond of bedrijventerrein. Wil een eigenaar van de grond daar woning bouw laten plaatsvinden, dan zal hij de bestemming van de per celen moeten laten wijzigenen dan komt de belastingdienst om de hoek kijken. Wanneer een particuliere grondeigenaar grond verkoopt aan bij voorbeeld een projectontwikkelaar, dan is de behaalde verkoop winst voor de particuliere grondeigenaar onbelast. Echter, als de ze particuliere grondeigenaar zelf aan de gemeente een (korte) brief stuurt met daarin het verzoek mee te werken aan een be stemmingswijziging, dan is deze "arbeid", hoe miniem ook, al voldoende om de gehele grondtransactie te kunnen belasten met inkomstenbelasting. Deze inkomstenbelasting kan oplopen tot 52% van de verkoopwinst. Ook de omzetbelasting kan een belangrijke rol spelen. Als parti culiere eigenaar mag u aan de projectontwikkelaar geen BTW in rekening brengen. Als de projectontwikkelaar na de aankoop van de grond deze vervolgens bouwrijp maakt, is bij de latere door verkoop aan de uiteindelijke bewoners gewoon 19% BTW ver schuldigd; deze BTW verhoogt dus de kostprijs voor de bewoners en in feite verlaagt die ook de winstmarge van de projectontwik kelaar en dus ook de winstmarge voor de grondeigenaar. Dit fi nanciële nadeel is door een goede fiscale begeleiding te voorko men. Heeft u als particulier grond en u weet dat er bij bijv. projectont wikkelaars belangstelling kan bestaan om op die grond woningen te (laten) bouwen, zorg dan altijd dat u vooraf goed belastingad vies inwint. Door een goede fiscale begeleiding kunt u het maxi male halen uit de verkoopopbrengst van die grond. E.T.M. (Gidy) Jansen, Federatie-belastingadviseur De Rijke Partners Adviesgroep Oud-Vossemeer Telefoon(0166) 678250 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 7