HARTELIJK BEDANKT! Bert Eskes Leen Piistenbil Familieberichten uw regiokapper *1 Kom eens binnen kijken! Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode Hoe komt de aardappel van land tot klant? Spinoloog - Chiropractor VIS HANDEL EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 7 oktober 2004 M.ars David Johannes Ma mix Ntaurits Verwijs 8z Marjoke van de Beek Siem Kip 8z Marjolein van Belzen Rien Klippel &L jannie Kllppebde Ruiter (ome) jan en (tante) Dien RIANDA VAN POPERING JANNETJE MOERLAND-PRIEM OMA MOERLAND JANNETJE MOERLAND-PRIEM WIM SCHOT MACHIEL DEN ENGELSMAN HENDERIKA NELISSE ADRIAAN JACOBUS ISTA Astrid 30jaer Abraham 50jaar Opa Lida 50 jaar Veerdijkseweg 4 4694 RD Scherpenisse F.W.P. Aandeweg (graduated in U.S.A.) 20 jaar gespecialiseerd in de I behandeling van: Nj hoofd- y hals- j rug 's lende - klachten Spreekuur van maandag t/m vrijdag BS i van 8.30 - 12.00 uur en 14.00 -17.00 uur. J Zaterdag volgens afspraak. r\%vtv Dinsdag gesloten. T.M. Voorstraat37,Middelharnis s 0187-48 54 88 "s 0187 - 65 14 52 (privé) De belangstelling tijdens het open huis ter gelegenheid van de opening van ons nieuwe bedrijfspand aan de Energieweg in Tholen was enorm. Wij willen u allen hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling en de vele attenties. Tot ziens aan de visverkoopwagen dinsdagmorgen in Tholen of woensdagmorgen in Sint-Maartensdijk. 06-51481230 de heer J. de Jonge docent van het Calvijn College Een zoon en broertje Hij is geboren op 30 september 2004 en weegt 4000 gram. Leo en Marie-José Polderman-Koenraadt Kirsty Steintjeskreek 29, 4675 RZ Anna Jacobapolder Tel. 0167-573094 Komt u beschuit met muisjes eten? Laat het ons dan even weten gaan trouwen op vrijdag 15 oktober 2004 om 15.00 uur in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Wij feesten in dorpshuis De Wimpel, Eendrachtstraat 52 te Sint-Philipsland. Zijpestraat 24 Noorddijk 4 4675 CV 4675 PG Sint-Philipsland Sint-Philipsland Ons nieuw adres wordt: Plataanstraat 16 4675 AX Sint-Philipsland Dankbaar en blij delen wij, u mee, ook namens onze ouders, dat wij gaan trouwen op vrijdag 15 oktober 2004 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Sint-Maar tensdijk. Wij willen Gods zegen vragen over ons huwelijk in de Grote Kefk, Markt 1 te Tho- len. Deze dienst begint om 14.45 uur en zal worden geleid door ds. P. Vernooij. Rolklaver 41, 8265 KP Kampen. Burg. Van Berchemstraat 9,4691 JLTholen Ons toekomstig adres is: Teldersstraat 6, 8265 WR Kampen. Op D.V. 10 oktober 2004 hopen wij met onze geliefde ouders te gedenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Mocht de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons willen sparen. Johan Martine Berend Rolinda Rianne Aart Aline Erika 4696 CA Stavenisse, oktober 2004. Pr. Irenestraat 11 Deze 'volslanke' Smerdiekenaar, wordt 9 oktober al 50 jaar U kent hem wel: dit is de man, die (soms goed) op 'juun' en kasten gokken kan! Maar we kunnen dat van hem wel verdragen; dus, GEFELICITEERD van de MOLLEN en de HAGEN! P.S.: IEDEREEN wordt op het feest verwacht; aan de Kastelijnsweg, op nummer 8 Oktober 2004 Vrijdag 1 oktober waren 50 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd van Johannis en Fien Wilma en Hans Heieen en Arthur Cecilia en Marco Sint-Annaland, oktober 2004. Psalm 103:8 berijmd. Lieve Rianda Ook jouw naam is in Zijn beide handpalmen gegraveerd. Dat je bij Hem de rust mag vinden! Ons bereikte het droevige bericht dat op 1 oktober is overleden ons lieve nichtje in de leeftijd van 25 jaar. Wij wensen Leuntje en Han met hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte, maar vooral Gods nabijheid toe, om dit grote verlies te dragen. Rien van Winkelen Kees en Katie van Winkelen Colin en Marit Oktober 2004 Diepbedroefd, om haar heengaan, maar dank baar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat in de leef tijd van 85 jaar is overleden onze lieve zorg zame moeder en oma 7 februari 1919 1 oktober 2004 gehuwd geweest met Cornelis Jan Moerland I Klundert: A.E. Kleppe-Moerland PM. Kleppe Stavenisse: E.A. Vermaas-Moerland H.J. Vermaas Stavenisse: M. Moerland E. Moerland-Letzer Klein- en achterkleinkinderen 4696 BG Stavenisse 1 oktober 2004 Bosstraat 1 Correspondentie-adres: M. Moerland Voorstraat 11,4696 BJ Stavenisse. Dinsdag 5 oktober 2004 om 13.15 uur is een rouwdienst gehouden in verenigingsgebouw De Schuilplaats, Poststraat te Stavenisse. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Stavenisse. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Gijs en Sjaan Jacqueline en Jaap Esmée, Rutger, Imke Jeanet en Gerry Michel, Esly Conny en Martin Sjoerd, Amber Ida en Gaby Tom, Vera, Laura Annelies en Mark Danique Kees Stavenisse, 1 oktober 2004. Na een langdurig ziekbed is van ons heenge gaan onze geliefde schoonzuster en tante gehuwd geweest met Cornelis Jan Moerland Stavenisse: J.C. Moerland M.C. Moerland-Dane Adri en Wim Kees en Nicole Rien en Rianne Stavenisse, 1 oktober 2004. Dankbetuiging Wij danken u heel hartelijk voor de belang stelling, in welke vorm dan ook, na het verlies van onze lieve broer, zwager en oom Het zijn voor ons even zovele bewijzen dat u mede een goede herinnering aan hem zult bewaren. Namens: Broer, zusters, zwager Neven en nichten Tholen, oktober 2004. Wij danken u voor uw medeleven tijdens het ziek zijn, voor de kaarten en het aanwezig zijn na het overlijden en bij de begrafenis van onze vader, schoonvader, opa en overopa Namens de familie Vlissingen, oktober 2004. Moeder zijn is alles geven, zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles... en tevreden sterven. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 9 augustus 2002 weduwe van W.A. de Groen in de leeftijd van 82 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 2 oktober 2004 Hoge Molenstraat 13-141 4301 KB Zierikzee Heden, donderdag 7 oktober om 13.30 uur, zal de rouwdienst voor familie en belangstel lenden gehouden worden in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk (ingang en parkeren via Hoge Molenstraat), waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in genoemd Kerkcen trum gelegenheid de familie te condoleren. Dankbetuiging Bij het overlijden van onze broer, zwager en oom hebben we veel blijken van medeleven ont vangen. Uit de grote belangstelling tijdens de begrafenis, de condoleance daarna en de ont vangen kaarten en brieven, bleek dat Adrie bij velen een bijzondere plaats heeft ingenomen. Langs deze weg willen we allen die op eni gerlei wijze hun medeleven hebben getoond, onze hartelijke dank daarvoor betuigen. Familie Ista Poortvliet, oktober 2004. Voor uw blijken van medeleven d.m.v. kaar ten of bezoek tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis, wil ik u harte lijk bedanken. Het heeft mij erg goed gedaan. A.C. Potter 4693 BH Poortvliet Molenstraat 13, Oktober 2004. Bedankt! Na 3 maanden zieken huis ben ik nu weer thuis. Bedankt allemaal voor de vele kaarten, bloemen en medeleven. Het heeft mij veel kracht en steun gegeven. Dimmie Bos Sint-Annaland, Oktober 2004. Mede namens onze kin deren en kleinkinderen zeggen wij u hartelijk dank voor de bloemen, de vele kaarten die aan ons werden gestuurd, de cadeaus en de attenties die wij bij ons 45-jarig huwelijk mochten ont vangen. Kapitein en bemanning van de Frisia 3, hartelijk dank voor de goede ver zorging. Leen en Nelly Vroegop Oud-Vossemeer oktober 2004 Dr. Renesstraat 6 Hartelijk dank aan al die mensen die tijdens mijn 15 dagen platliggen in Lievensberg en Tilburg met vele kaarten een snel herstel hebben toe gewenst. N.P. van Zetten Tholen, 4 oktober 2004 Langs deze weg wil ik iedereen, ook namens mijn man, hartelijk bedanken voor het bezoek, de kaarten, bloemen, fruit en andere attenties bij mijn ver blijf in en thuiskomst uit het ziekenhuis. Betsie Vos-Bolier Oud-Vossemeer oktober 2004, Raadhuisstraat 15 Deze knappe graan- en juunkoopman is ook actief als brandweerman. Tegenwoordig heeft hij wat minder haar, want zaterdag wordt hiJ vijftig jaar! Hartelijk gefeliciteerd van de Koopmannen Sint-Maartensdijk, oktober 2004. Deze snurker zaegt er ordig op los bie vlaegen wae een jêêl bos ja ja maesen tis echt waer vanaf vandaehe is deze jonge blomme H.G. en de groeten Jap Jilles Hij wil het eigenlijk niet weten, maar wij zijn het niet vergeten Zaterdag 9-10 gaat dit knulletje zien! Oktober 2004 Hartelijk dank voor de vele kaarten, geld en cadeaus die wij hebben ontvangen bij de geboorte van onze doch ter en zusje Mirthe. Marco en Conny Geense-Verwijs Marlyne, Lisanne, Leendert en Armin Sint-Philipsland, oktober 2004. Hartelijk bedankt voor alle kaarten, geld en cadeaus die we kregen bij de geboorte van onze zoon en broertje Jonathan. lek en Heieen den Braber-van Haaften Eline, Daniële, Jan Willem, Ariët, Naomi, Debora Stavenisse, oktober 2004. Het is heus waar Dit fotomodel wordt 11 oktober. Gefeliciteerd van Tamara, Jerry, Mark en John Scherpenisse, oktober 2004. Blij verrast waren wij door zoveel reacties rondom de geboorte van ons dochtertje Judith op 21 augustus j.l. Voor uw felicitaties, in welke vorm dan ook, zeggen wijhartelijk dank! Harm-Jan en Agnes van Dijke Sint-Philipsland, oktober 2004. Hiep, hiep, hoera wordt 50 jaar - x - Damian Proficiat met je 21 e verjaardag en met het behalen van je propedeuse. Pa, ma, Pedro en je vriend Ronald Bergen op Zoom, oktober 2004 Hoera wordt 12 oktober Dan ziet ze Sara Gefeliciteerd! De familie Stavenisse, oktober 2004. Maak kennis met de teelt van aardappelen, vol gens de teeltwijze van Milieukeur, bij u in de buurt. Kom op zaterdag 9 oktober a s naar de open dag op het akkerbouwbedrijf van de familie Quaak te Scherpenisse. U kunt hier kennismaken met: moderne oogstmachines Sorteer- en inschuurlijn voor kisten Kisten bewaring Videopresentatie van teelt en verwerking Teeltwijze Milieukeur tafelaardappelen onder "NatuBalans"-label Naast kijken kunt u ook aardappelgerechten proeven. Voor iedere bezoeker ligt een attentie gereed. /De open dag duurt vanA 10.00 tot 16.00 uur J Bezoekadres: Mts. Quaak Deze dag wordt mede mogelijk gemaakt door Aardappelhandel C.P. Bijl en Zn BV Molenstraat 31 4698 BA ^EEÜiar Oud-Vossemeer Tel. 0166-672563 www.rijstenbil.nl C A L V I J N Acupunctuur Alle pijntherapieën, zoals migraines, rug- en nekklachten, artrose, verlammingen en onbegrepen pijnklachten. Chelatietherapie De moderne Amerikaanse infuustherapie voor hart-, bloedvatenziekten, reumatoïde en verouderingsklachten, zowel therapeutisch als voorkomend. HCG-dieet gewichtsverliestherapie De gezonde en verantwoorde manier om overgewicht kwijt te raken. Niet Toxische tumortherapie volgens Houtsmuller. Bio-Medisch Centrum P. J. C. Riethoven, arts, Lid NAAS/NGVA, Academy Chinese Genees kunde, Beijing, China, Wijngaardstraat 37 - Goes - Tel. 0113 - 22 3999 ma., di. en vr. van 9.00 tot 15.00 uur Verzekerings- en ziekenfondsvergoeding wvvw.biomedischcentruni.nl COLLEGE Op D.V. 21 oktober 2004 hoopt te Tholen, zijn onderwijsloopbaan na 40 jaar dienstverband, waarvan 36 jaar aan onze vestiging, te beëindigen. Bestuur en directie nodigen oud-leerlingen en andere belangstellenden van harte uit om van de heer De Jonge afscheid te nemen tijdens de receptie op D.V. donderdag 21 oktober 2004, van 20.45 tot 22.00 uur in ons hoofdgebouw: Calvijn College, Zoekweg 3 te Tholen. Voorafgaande aan de receptie vindt een officiële afscheidsbijeenkomst plaats, waarvan de genodigden, zoals docenten en oud-docenten, ook tijdens de receptie aanwezig hopen te zijn. Bestuur en directie Calvijn College

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4