Middagje varen op dag van mantelzorg Taptoe muziekvereniging OVM is toe aan het zilveren jubileum Vrijwilligers actief in natuur maar onzeker over verzekering Allied Mineral haalt productie naar Tholen FINANCIERING? www.rabobanktholen.nl Nieuwe bedrijven Zaterdag rondgang vanaf 18.45 uur en om 19.30 uur taptoe Ruim honderd bezoekers in Scaldis Naturalis bij Staatsbosbeheer Trekpaarden ploegen aan Broekseweg Donderdag 30 september 2004 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Oud-Vossemeer is zaterdag toe aan de 25ste taptoe. Toenmalig dirigent Ko van Driel opperde in 1979 bij het bestuur van Oud-Vossemeer's Muziekvereniging OVM het idee om eens een taptoe te organiseren. Nu is het muzikale evenement niet meer weg te denken uit het jaarprogramma van de plaatselijke muziekvereni ging. Zaterdag 2 oktober maken de show en drumfanfa re IJselband uit Rheden, drumfanfare Drumguards Delft en gastheer OVM hun opwachting op de jubi leumtaptoe in Oud-Vossemeer. De drie muziekgezel schappen maken vanaf kwart voor zeven een rondgang door het dorp. Aansluitend volgt vanaf half acht een ge varieerd muzikaal programma op het dorpsplein aan de Raadhuisstraat. Hoogte- en dieptepunten Muzikaal cadeau Tholen Sint-Annaland Stavenisse Sint-Maartensdijk Mobiel Complex Nieuwbouw en 10 nieuwe arbeidsplaatsen Allied Mineral Products in Tholen gaat op bedrijventer rein Welgelegen een nieuw pand bouwen. Daarin wordt de productie van vuurvaste producten voor smeltovens, die nu nog in Italië gebeurt, ondergebracht. Dat levert 10 nieuwe arbeidsplaatsen op naast de 5 medewerkers die de Thoolse onderneming nu al heeft. Oost-Europa gemeente Tholen Bekendmaking voorkeursrecht gronden aan de Poststraat te Stavenisse Het was de bedoeling dat het zilve ren jubileum van de Oud-Vosse- meerse taptoe een extra feestelijk tintje zou krijgen. Afgelopen zomer overleden echter erelid Jan Hommel en es-bassist Piet van Driel, waar door de organisatie voor een muzi kale show met een ingetogen karak ter heeft gekozen. „Deze twee mensen hebben erg veel betekend voor onze vereniging en daarom dragen wij de jubileumuitgave spe ciaal aan hen op", aldus secretaris en vormgever van de taptoe Hans Vroegop. „Jan Hommel was 25 jaar lang bestuurslid van OVM en als technische man was hij vanaf de al lereerste taptoe bij de organisatie betrokken. Bassist Piet van Driel kwam uit een geslacht dat bestaat uit rasmuzikanten. Hij blies vele ja renlang met veel plezier zijn deuntje mee bij OVM, totdat zijn gezond heid dat niet meer toeliet. In overleg met de nabestaanden van de twee muziekliefhebbers, hebben we als bestuur besloten om de taptoe ge woon door te laten gaan. Het be looft zeker weer een mooie muzika le avond te worden, maar we zullen tijdens de finale toch ook even stil staan bij het overlijden van Hommel en Van Driel." Het is dit jaar niet de eerste keer dat de organisatie moest overwegen of de taptoe wel of niet door kon gaan. Hans Vroegop weet zich nog te her inneren dat het evenement in 1981 door barre weersomstandigheden werd afgeblazen. En in 1996 ver dween de taptoe van de kalender vanwege het dramatische ongeluk met het Herculesvliegtuig in Eind hoven. Hierbij kwam de Oud-Vos- semeerse muzikante en OVM-lid Marjolein Droogers om het leven. „Bovendien overleed in datzelfde jaar ook onze secretaris Rien Quist." Volgens Vroegop zijn er naast die dieptepunten ook veel mooie mo menten geweest in de taptoe-histo rie. Zelfs is hij sinds 1988 nauw bij de organisatie betrokken, maar hij weet nog goed hoe kleinschalig de muziekshow in de openlucht is be gonnen. „In de beginjaren trad al leen onze eigen muziekvereniging op. Er stonden toentertijd ook nog niet zoveel mensen te kijken en van een lichtshow of speciale effecten was nog geen sprake. Later traden er tijdens de taptoe zusterverenigin gen uit de gemeente Tholen op. Pas in het midden van de jaren tachtig werd het een grootschaliger evene ment. Er werd meer aandacht be steed aan licht en geluid en we slaagden erin om steeds weer geren ommeerde muziekgezelschappen naar ons dorp te halen. In 1986 was muziekkorps Juliana uit Middelburg bij ons te gast, die dat jaar ook op getreden had toen koningin Beatrix de stormvloedkering opende. Die muzikanten speelden op talrijke grote concoursen in binnen- en bui tenland. Wij kregen echter een groot compliment voor de manier waarop ze in Oud-Vossemeer ontvangen werden. Zulke mensen zijn toch wel wat gewend, dus zo'n pluimpje neem je als organisatie dankbaar in ontvangst." Als andere hoogtepun ten noemt de vormgever en tam- boer-maitre het optreden van de doedelzakspelers van Inter Scaldis Pipes and Drums uit Vlissingen en het gezamenlijke optreden dat zo'n 70 tamboers tijdens de vorige taptoe verzorgden. „Dat vond ik heel in drukwekkend." Wat de muzikanten dit jaar uit de hoge hoed zullen toveren, houdt Het eerste lustrum van de dag van de mantelzorg op Tholen - op 10 no vember - wordt extra feestelijk: de mantelzorgers maken, mét degenen die ze verzorgen, vanuit Sint-Annaland een vaartocht over de Ooster- schelde. Voor mantelzorgers die niet mee kunnen, is er een boeket. Ove rigens moeten degenen die voor één van beide in aanmerking willen ko men, wél worden aangemeld bij het steunpunt mantelzorg van de vrijwillige thuiszorg Tholen. 'Even vrijaf' is het thema van de landelijke dag van de mantelzorg. De boodschap is dat mantelzorgers - die een familielid of kennis ver zorgen - er niet alleen voor staan. Er zijn mogelijkheden om de zorg zo nu en dan over te dragen aan een ander. Dat even vrijaf nemen, even op adem komen, wordt respijt ge noemd. De vervangende zorg die het mogelijk maakt dat de mantel- zorger eens weg kan, heet dan ook respijtzorg. Vormen daarvan zijn onder meer tijdelijke opvang, dag verzorging, vrijwillige oppasdienst, gastgezin, spitsurenhulp en vakan- tieopvang. Tijdens de boottocht op woensdag 10 november zal infor matie worden gegeven over ver schillende vormen van vervangen de zorg. Voor de tocht wordt er in Sint-An- naland ingescheept op de Frisia, de trip over de Oosterschelde duurt van twee uur tot half vijf. Vervan gende zorg, of eventueel hulp bij het vervoer, kan op 10 november op verzoek worden geregeld. Mantel zorgers die niet in de gelegenheid zijn om mee te gaan, kunnen een boeket ontvangen. Het eerste zal op diezelfde tiende november, 's mor gens om tien over tien, door burge meester Nuis aan een mantelzorger op Tholen worden aangeboden. Om aan te melden voor de vaartocht of een boeket, kan de bon ingevuld worden die vorige week in deze krant stond. Ook worden aanmel dingsformulieren verspreid via de zorgorganisaties. En voor informa tie kan men terecht bij het steun punt mantelzorg van de vrijwillige thuiszorg Tholen, op werkdagen tussen 10 en 12 uur: tel. 0166- 663784. Inschrijvingen van nieuwe bedrij ven op Tholen en Sint-Philipsland in de maand augustus. Hijsko, Visstraat 30, inspectie en reparatie van hijswerktuigen, een manszaak van J.P. van Weenen. Neele vastgoed b.v„ Watervliethof 5, het verwerven, vervreemden, be zwaren, beheren, exploiteren, ad ministreren, huren, verhuren, doen bouwen, verbouwen, repareren en onderhouden van onroerende za ken, directeur-grootaandeelhouder M. Neele. J.T.T. Joppe Transport Tholen, Rosmolen 10, nationaal en interna tionaal transportbedrijf, eenmans zaak van A.J. Joppe. Montagebedrijf Martin, Touwsla- gersdreef 24, klussenbedrijf, een manszaak van M.A. Minheere. Op Marote, personeelsvereniging van Ten Anker, Prins Clauslaan 1, voorzitter J.A.E.M. Klaassen-van de Wouw uit Halsteren, secretaris J. Giljam uit Sint-Annaland, pen ningmeester Th.C. Boluijt-Stoel uit Tholen, bestuursleden M.A. Pol- derman-Bosters uit Oud-Vosse meer, M.M. van Kempen-Wagen makers uit Bergen op Zoom, A.W. de Hooge-Huijps uit Tholen en H.P Heeffer-Huijps uit Tholen, al leen gezamenlijk bevoegd met an dere bestuurders. Harm Moerland, Annavosdijkse- weg 2, onderhoud en reparatie van gebruikte goederen, eenmanszaak van A.M. Moerland. Eendracht Bindt, ijsvereniging, Prins Bernhardstraat 19, voorzitter H. de vos, secretaris mevr. J.C. van der Pol, penningmeester L. Poot, bestuursleden C.D. van den Berg en mevr. J. van den Berg-Kuster, alleen gezamenlijk bevoegd met andere bestuurders. Advicleaning h.o.d.n. First Choice Company, M.A. de Ruijterstraat 7, kleinhandel in multifunctionele reinigingsmachines, eenmanszaak van J. de Goei. Servio, glazenwassersbedrijf, Wil liam Boothstraat 1, eenmanszaak van mevr. M.J. Monsma-van Iersel. I De Oud-Vossemeerse taptoe levert naast mooie muziek, ook vaak hele mooie plaatjes op. Hier staan alle deelnemende korpsen van de vorige editie aangetreden voor hun gezamenlijke optreden tijdens de finale. Hans Vroegop nog graag een beetje geheim. „De mensen moeten maar komen kijken zaterdag", zegt hij la chend. Een klein tipje van de sluier wil hij echter wel oplichten. Drum fanfare Drumguards uit Delft brengt, zoals de naam al doet ver moeden, een Brits getinte show. Zo wel hun Engelse uniformen - inclu sief Bobbyhelm - als de medley op muziek van Phil Collins, onderstre pen hun voorliefde voor het Ver enigd koninkrijk. De show- en drumfanfare IJselband uit Rheden gooit het met de show 'Listen to the music' over een heel andere boeg. Zij spelen een medley van muziek uit de jaren zestig, zeventig en tach tig. „We hebben dit jaar geen vast thema, vandaar ook de diversiteit in muziekstijlen." OVM zal het thuispubliek gaan verrassen met diverse solo-optre dens en muziekstukken uit ver schillende genres. Het optreden wordt afgesloten met een medley van de legen-darische Zweedse band Abba. Tijdens de taptoe zul len zowel het hoofdorkest, de tam boers als de majorettes van OVM - in totaal zo'n 85 leden - zich pre senteren. Hans Vroegop rekent ook dit jaar weer op zo'n 1500 toeschouwers. „We hebben een hele trouwe achterban en prima sponsors. Daardoor hoeven we ook na 25 jaar nog steeds geen en treegeld te vragen aan de mensen. Zo is onze taptoe eigenlijk ieder jaar een muzikaal cadeautje voor de Oud-Vossemeerse bevolking." Of er ook volgend jaar een taptoe gehouden zal kunnen worden, is volgens Hans Vroegop nu nog niet zeker. Dorpshuis de Vossenkuil is al jarenlang de ontmoetingsplaats waar de deelnemende bands zich omkleden en hun instrumenten kunnen opbergen. Doordat het huidige gebouw vol gend voorjaar moet wijken voor nieuwbouw, kan de organisatie wegens ruimtegebrek in het ge drang komen. „De vraag hoe we dat op gaan lossen, komt wel aan de orde als deze jubileumuitvoe ring achter de rug is. Als er geen goed alternatief is, zullen we de 26ste taptoe wellicht een jaartje uit moeten stellen." Advertentie I.M. Flip van Damme en Kees Luysterburg (links) laten de nieuwe werktafels en banken zien aan de bezoekers in Scaldis Naturalis. Staatsbosbeheer gaat onderzoeken op welke manier de vele vrijwilli gers die in de natuurgebieden actief zijn, verzekerd kunnen worden. Zaterdag bleek er tijdens de ontmoetingsdag in Scaldis Naturalis in Sint-Maartensdijk onzekerheid over te hestaan. De Zeeuws-Vlaming Luciën Calle won de Houtvester Van Schermbeekprijs. De natuurver- eniging Tholen kreeg de prijs van 3000 euro vorig jaar en presenteerde de aangeschafte werktafels en banken. De vrijwilligers kwamen uit heel Zee land, West-Brabant en een deel van Zuid-Holland naar de Muyepolder. Niet allemaal op tijd want sommigen hadden moeite het multi-functioneel centrum te vinden. Volgens boswach ter Dick Fluijt zou de bewegwijzering naar het gebouw aan de Kastelijns- weg dan ook beter kunnen. Hij benadrukte in zijn welkomswoord nog eens het belang van het steunpunt voor Staatsbosbeheer. „Hier kunnen we grote groepen mensen ontvangen. We hebben een eigen hoek ingericht over de natuur op Tholen. We zochten hier al jaren naar. We zijn er heel con tent mee. Het wordt bemensd door vrijwilligers en dat is beslist geen kat- tepis," aldus Fluijt van de beheerseen- heid Noord-Zeeland (Tholen, Sint- Philipsland en Schouwen-Duiveland). Flip van Damme van de natuurvereni- ging Tholen vertelde de gasten wat de vereniging heeft gedaan met de geld prijs die ze vorig jaar heeft gewonnen. Het ging om 250 euro voor de werk groep landschapsbeheer en om het besteden van een bedrag van 3000 eu ro voor de vereniging. Voor het eerste bedrag werd een kist op de aanhang wagen gemaakt om het gereedschap te vervoeren dat nodig is om bijvoor beeld wilgen te knotten. De kist is van watervast materiaal gemaakt. Het overige geld is besteed aan de aanschaf van werktafels en zitbanken. „We maken regelmatig gebruik van grote ruimtes om de jeugd nestkastjes te laten maken. Dat kun je niet op ge wone tafels doen. Ook voor het deter mineren van planten door de planten- werkgroep zochten we werktafels. Via een van onze leden zijn we in contact gekomen met Emergis, een instantie die zich bezig houdt met ge handicapten. Er is toen een groep in Goes bereid gevonden om tafels en banken voor ons te maken. De werk tafels zijn geheel en al opklapbaar. Het is mobiel meubilair dat gemakke lijk getransporteerd kan worden." Staatsbosbeheer wordt landelijk op nieuw ingedeeld. Van de acht regio's in Nederland blijven er vier over. De provincies Zeteland, Noord-Brabant en Limburg vallen onder de nieuwe regio Zuid. Het kantoor in Middel burg verhuist naar Tilburg. Voor de uitvoerenden (boswachters) heeft het geen gevolgen. Wel voor het admini stratief personeel. De drie bestaande bedrijfsbureau's worden samenge voegd. Er komen zes districten. De nieuwe directeur van de regio zuid ir. P.A. van Tweel, stelde zich voor aan de zaal. Hij lichtte toe dat de oude regio's komen te vervallen maar dat dit voor de vrijwilligers geen gevol gen heeft. Van Tweel was veertien jaar regiodirecteur van Gelderland, daarvoor zat hij in Overijssel en be kleedde verschillende functie op het ministerie van landbouw, visserij en natuurbehoud. Volgens Van Tweel werken de vrijwil ligers van de natuurverenigingen aan de kwaliteit van de omgeving, zodat het er 'goed toeven is voor mens, plant en dier.' De vrijwilligers zijn dan ook onmisbaar als het gaat om het verzorgen van excursies, het karteren van vogels en vlinders, het knotten van wilgen of het bemensen van in formatiecentra. „U doet dat zelf. En daardoor heeft u ook een ambassa deursfunctie. U ziet in uw omgeving wat wij niet zien. U houdt ons bij de les." Dat bleek ook op een ander terrein. Het werken in de natuur is niet zonder gevaar, zo zei een van de vrijwilli gers. Hij wilde weten hoe het met de verzekering is gesteld als iemand let sel oploopt. Volgens Van Tweel is er een algemene verzekering voor ie mand die een paar keer per jaar actief is. Wie meer dan vier keer per jaar op pad gaat, kan een vrijwilligerscontract afsluiten. De vraag bleef echter of een vereniging als geheel verzekerd is of dat vrijwilligers zich ook afzonderlijk moeten laten registreren. De materie bleek complex. Via het volgende in formatieblad voor de vrijwilligers zal er uitvoeriger op in worden gegaan. Van Tweel zei verder dat de vrijwilli gers volgend jaar niet naar Tilburg hoeven voor een ontmoetingsdag, maar dat het per district geregeld gaat worden. Zo blijft Zeeland in ieder ge val samen met West-Brabant. De vrijwilligers konden deelnemen aan excursies in de Pluimpot en langs de Oosterschelde onder leiding van Peter en Vera Blokpoel, Els Frigge, Cees Luysterburg en Sjak de Kok. Kees de Lange van Staatbosbeheer reikte de Houtvester Van Scherm beekprijs uit aan Luciën Calle van de Zeeuws-Vlaamse natuurvereniging De Steltkluut. Hij doet al jaren onder zoek naar de zwart-rosse zandbij in natuurgebied Braakman-Noord. Calle zorgde ervoor dat bij het herinrichten van het gebied de kolonie zeldzame bijen wordt ontzien. „Een leuke opsteker voor de ge meente Tholen", zegt directeur Koos Heijboer. Hij is ermee inge nomen dat de Amerikaanse moe der na een uitvoerig marktonder zoek de conclusie heeft getrokken, dat uitbreiding in Tholen toch de beste oplossing is. „Buiten ons om hebben ze in Zeeland en West- Brabant gekeken via Sepaz en Rewin en de keuze viel uiteinde lijk op Tholen. Het personeel woont hier en de ligging is goed ten opzichte van Rotterdam en Antwerpen, de havens waar de ru we grondstof uit China voor ons aankomt." Allied Mineral koopt van de ge meente 1 ha grond tussen Holonite en bouwbedrijf Deurloo, midden op bedrijventerrein Welgelegen I. Daarop wordt een productieruimte met magazijn gebouwd van 3500 m2 met nog een uit twee verdie pingen bestaand kantoor van 500 m2. De Bunte uit Ede gaat de bouw uitvoeren, maar Heijboer benadrukt dat er nog niets gete kend is. De procedures moeten ook nog gevoerd worden voor de bouw- en milieuvergunning. Allied Mineral Products begon twaalf jaar geleden in Tholen. Aan de Ambachtsweg wordt een pand gehuurd en in augustus is daar nog een stuk bijgekomen om grotere voorraden te kunnen aanleggen als de productie in Italië stopt en de nieuwe faciliteiten in Tholen nog niet klaar zijn. Voor de productie denkt Heijboer 5 nieuwe medewerkers nodig te hebben. „Jaco Bruijnzeel gaat daar leiding aan geven. Hij houdt zich samen met mij nu nog met de verkoop bezig en daarom hebben we twee nieuwe vertegenwoordi gers nodig voor de Benelux en de rest van Europa. Verder zal de ad ministratie, die nu nog in Amerika gebeurt, in Tholen verzorgd wor den en dat vergt twee mensen. Tenslotte hebben we nog iemand voor het laboratorium nodig." Allied Mineral heeft weinig last van de economische malaise. „Als we het alleen van de Benelux, Duitsland en Skandinavië zouden moeten hebben, lag het anders, maar nu groeit de vraag uit Oost- Europa dusdanig, dat we ons ver der kunnen ontwikkelen. Er zit nog veel potentie en Nederland is een hele goede standplaats", aldus Koos Heijboer. Het provinciaal kampioenschap ploegen met trekpaarden wordt za terdag op Tholen gehouden. Er ko men 4 tweespannen, 9 driespannen en 1 vierspan in actie op een ter rein op de hoek van de Krabben- kreekweg ten de Broekseweg, de provinciale weg tussen Oud-Vos semeer en Sint-Annaland. Vanaf tien uur 's morgens vindt het proefploegen plaats, om 12 uur opent burgemeester Nuis de wed strijd. Die eindigt om half drie met een parade van 39 ploegende paar den op een rij. Een deskundige ju ry beoordeelt het ploegwerk van de deelnemers op een tiental on derdelen. Ook het publiek kan een oordeel geven over welk perceel (van zes are) er volgens hen het beste is geploegd. Om kwart over drie staat vervol gens een trek wedstrijd op het pro gramma. De paarden trekken een slede over een afstand van maxi maal 30 meter. Door deze elke vijf meter te belasten met steeds meer mensen, wordt duidelijk welk paard de zwaarste last over de grootste afstand weet te trekken. Dat paard is de winnaar. Het evenement wordt georgani seerd door de stichting Het Wer kend Trekpaard Zeeland, die er naar streeft om de kennis van het werken met trekpaarden als histo risch cultureel erfgoed te behou den. Voorzitter Sinke van de stich ting reikt om kwart over vier de prijzen uit. Het evenement is voor iedereen gratis toegankelijk. Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen maken op grond van artikel 6, eerste lid, juncto artikel 4, eerste lid, van de Wet voorkeursrecht gemeenten (Wvg) bekend dat zij ingevolge het be paalde in artikel 6 Wvg op 28 september 2004 hebben besloten de raad van de gemeente Tholen voor te stellen om op grond van artikel 2 Wvg gronden die gelegen zijn aan de Poststraat te Stavenisse (toekomstig woongebied Poststraat-Zuid) aan te wijzen als gronden waarop de artikelen 10 tot en met 24, 26 en 27 Wvg van toepassing zijn. Met het besluit is voldaan aan het bepaalde in artikel 6 Wvg en is de tijdelijke aanwijzing, waartoe de gemeenteraad op grond van artikel 8 Wvg op 25 november 2002 besloten heeft, binnen de wette lijke termijn van twee jaar bestendigd. Om te voldoen aan het bepaalde in artikel 4 Wvg ligt het voorstel aan de gemeenteraad, tezamen met de verdere bijbehorende bijlagen, bevattende de kadastrale kaart en een lijst met daarop de aangewe zen percelen, de namen van de eigenaren c.q. beperkt zakelijk ge rechtigden alsmede overige relevante gegevens, met ingang van 1 oktober 2004 dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 15.00 uur, met uitzondering van de maandagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur, ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeentehuis, Markt 1 -5 te St. Maartensdijk. Het voorkeursrecht op de aangegeven percelen treedt in werking op 1 oktober 2004. De eigenaren c.q. be perkt zakelijk gerechtigden ontvangen hierover afzonderlijk bericht. Op grond van artikel 9a Wvg wordt het voorstel aan de raad, ten aanzien waarvan artikel 6, eerste lid, Wvg is toegepast, aangemerkt als een besluit, zodat daartegen ingevolge de Algemene wet be stuursrecht (Awb) bezwaar en beroep openstaat. Ingevolge de Awb kunnen belanghebbenden gedurende een termijn van zes weken, ingaande de dag na dagtekening van deze bekendmaking, een be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen, Markt 1-5 te 4695 CE St. Maartensdijk. Het be zwaarschrift moet worden ondertekend en moet tenminste bevatten: naam en adres van de indiener, dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Als u als belanghebbende bezwaar heeft gemaakt kunt u tevens een voorzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank te Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5012 te 4330 KA Middelburg. In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de ge meenteraad te nemen besluit tot aanwijzing van gronden worden belanghebbenden gelet op artikel 4:8 Awb in de gelegenheid gesteld om tot en met 28 oktober 2002 schriftelijk dan wel mondeling hun zienswijzen ten aanzien van het raadsvoorstel naar voren te bren gen. Schriftelijke zienswijzen dienen te worden gericht aan de raad van de gemeente Tholen, Markt 1 -5, 4695 CE St. Maartensdijk. In dien belanghebbenden hun zienswijzen aan de raad mondeling ken baar wensen te maken dient dit te geschieden via de heer mr. G. Vos, telefoonnummer 0166-668327. Tenslotte maken burgemeester en wethouders bekend dat zij op grond van artikel 8, lid 5, aanhef en onder a van de Wvg, bij besluit van 28 september 2004 het rechtsgevolg van de aanwijzing van de gemeenteraad van 25 november 2002 vervallen hebben verklaard met ingang van de dag waarop hun besluit op grond van artikel 6, tweede lid, Wvg het aldaar bedoelde rechtsgevolg heeft verkregen. St. Maartensdijk, 30 september 2004. Burgemeester en wethouders van Tholen, De secretaris, De burgemeester, S. Nieuwkoop W. Nuis. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 7