TIJDREDE Familieberichten Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode 0 ARDI o \t 1 KEUKENS ONTEVREDEN MET UW KUNSTGEBIT! 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 30 september 2004 Hendrika Aaltje Henrieke Abby Snoep en Collinda, Opree Lotje Maatje Jacoba Lotte Cornells jan Rick Rien en Erna llvy 1 2004. - Astrid Aalbers en Johan Crunter lieve pappa en mamma Abby en Collinda. M. (joedegebuure en J.T. (joedegebuure-van Vijke J.C. Verwijs en J.E. Verwijs- Reij ngo udt Jan Hendrikse en Dien Hendrikse-Slootmaaker JANNA PIETERNELLA DE VIET JOHANNES JAN SUURLANT JOHANNES JAN SUURLANT JOHANNES JAN SUURLANT PIETERNELLA MARIA VOS OMA RIJNBERG Paulina Lena Elzeliene Opa Kjo Marianne Kees D.V. woensdag 6 oktober Wr, 2"1 Staatkundig van de SGP kiesvereniging Kerkgebouw Geref. Gemeente, door Schoolstraat 4, Scherpenisse ds. M. van Kooten Aanvang 19.30 uur. uit Montfoort Allen hartelijk welkom! qSET 'KUNSTGEBIT* De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een doch ter We noemen haar 23 september 2004 Bram en Selina Rijstenbil- van der Giessen Langeweg 14 4694 BM Scherpenisse Tel. 0166-664025 Op 3 oktober aanstaande zijn onze kinderen, zus en zwager, tante en oom 1214 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd. Pa en ma Opree Perry Robin en Danique Carlo en Nicolle 4697 EW Sint-Annaland, september 2004. Noordstraat 15 Hier ben ik dan Uit schone Thoolse wortels Een Van Schelven uit de dop Het allermooiste kind van de wereld, is ons gegeven. Geboren als Wij noemen haar Datum21 september 2004 Tijd: 08.20 uur Gewicht: 2620 gram Arie en Colinda van Schelven-Goedegebuure Oudelandsedijk 10c 3244 LR Nieuwe Tonge Een wonder dit kindje Geschenk uit Zijn hand 't Maakt stil onze harten 't Gaat boven ons verstand Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Wij noemen hem Dennie en Patricia Klaasse-Aarnoudse Haven 40 4695 GS Sint-Maartensdijk Tel. 0166-661656 MO». Dit nog jonge paar is op 3 oktober al 25 jaar gelukkig met elkaar. gefeliciteerd Fam. Gunst Fam. Bazen Stavenisse, september 2004 I 'WWM Wij zijn ontzettend blij en gelukkig met de geboorte van onze dochter en zusje Zij is geboren op maandag 27 september Werner en Lianne Tazelaar Judith 4661 PH Halsteren De Mère 3 Op vrijdag 24 september j.l. zijn wij verloofd Kanaalweg 19 3901 EV Veenendaal Tienhoven 38 4697 GR Sint-Annaland Op 28 sept&wiber j.l. warew mij tv oudery A&r've/evu Q uuAt- varv Oorschot 2 5 jaar getrouwd/. Ihhoop dat ^e/ yvog/heel/veel/gejonde/ jarew wiet elkaar mogen doorbrengen. Jeroen QuCit 46 91 8V Tholen/, september 2004 MolerwlCetiedtraat 16 amm. Op 3 oktober zijn onze 12/2 jaar getrouwd. Amy en Kim Noordstraat 15 Sint-Annaland, september 2004 Op 3 oktober zijn I" 12/2 jaar een paar. Gefeliciteerd van: Pa en ma Snoep Nelly en Theo Wim en Jeanne Elma en Jan Conny en Bram Sint-Annaland, september 2004. D.V. 4 oktober 2004 hopen wij met onze geliefde ouders en grootouders te gedenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Mocht de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons willen sparen. Laurian en jos, William en Martin Cynthia Evert en Dirkje Martine en Jan Pieter-Jan Leendert Marianne Anne-Marte U kunt onze ouders feliciteren, 4 oktober vanaf 20.00 uur te Sint-Annaland, Cecilia- weg 6, via de ingang aan de Bronsgeestweg (Ardi Keukens). 4697 BE Sint-Annaland September 2004 Hoenderweg 25 Vrijdag 1 oktober is het 45 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen ze nog heel veel liefde, geluk en gezondheid met elkaar. Henria en Jan René en Joyce Mariska en Aart Jacqueline en Eric Brigitte en Paul Harm Jan Erika en André Jessica en Erik Remi Achterstraat 10 4675 BW Sint-Philipsland Op D.V. vrijdag 1 oktober zijn 50 jaar getrouwd. Wij feliciteren onze oom en tante en wensen hen nog een gezonde en goede tijd samen toe. Riet en Jaap Gerda en Koos Jo en Anny Henny en Daan Ina Lida September 2004 4697 GE Sint-Annaland Bierensstraat 18 Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma weduwe van Jan van Haaften Zij werd 65 jaar. Oud-Vossemeer: Anja en Huib Westerweel- van Haaften Nora Jan Sint-Maartensdijk, 22 september 2004. Correspondentie-adres: Dr. Renesstraat 15 4698 CD Oud-Vossemeer De crematieplechtigheid heeft plaatsgevon den op maandag 27 september in de aula van het crematorium te Bergen op Zoom. Na een arbeidzaam leven en een geduldig gedragen lijden, heeft de Heere op Zijn tijd van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en broer echtgenoot van Cornelia Reijngoudt in de leeftijd van 79 jaar. 'Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies Sint-Philipsland: C. Suurlant-Reijngoudt Sint-Philipsland: J.M. Suurlant J.M. Suurlant-Wagemaker Corine en Jonathan Arjan. Martineke TholenHans, Edwin In herinnering: C. Suurlant Sint-Philipsland: C.N. Suurlant M.L.J. Ost Benjamin Sint-Philipsland: M. van der Gouwe-Suurlant Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum Ten Anker en de Oosterschelde Thuiszorg. Tholen, 26 september 2004 4675 BA Sint-Philipsland Gladiolenstraat 1 D.V. vrijdag 1 oktober wordt om 13.00 uur de rouwdienst gehouden in het verenigingsge bouw van de Oud Gereformeerde Gemeente, Voorstraat 36 te Sint-Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Philips land. Na de begrafenis is er in bovengenoemd ver enigingsgebouw gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Afscheid nemen bestaat niet, je gaat wel weg maar verlaat ons niet. Slaap zacht opa, we zullen je missen. Hans Edwin Corine Jonathan Benjamin Arjan Martineke Sint-Philipsland, september 2004. Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zwager en oom Sterke de Heere Cor met haar kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Kees en Coba Reijngoudt-Joppe Nelian en Jos Joanne, Arinda, Walter Elna en Sjacco Estelle Cennie en Mariëlla Lucas Jacobine en Geerard Juliette Sint-Philipsland, 26 september 2004. Ons bereikte het droeve bericht dat is overle den, onze oud-medewerker Zijn trouw en plichtsbesef was een voorbeeld voor allen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, klein kinderen en allen die hem lief waren sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Fam. A. Verwijs-Rouw Hollands Hoeve Sint-Philipsland, september 2004 Heden behaagde het de Heere, na een kort stondig ziekbed van onze zijde weg te nemen, en na een liefdevolle verzorging van bijna 8 jaar in zorgcentrum Ten Anker, onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder sinds 1961 weduwe van Dingenus Rijnberg in de leeftijd van ruim 81 jaar. 'Sterke de Heere ons in dit verlies' Oud-Vossemeer: K.C. Rijnberg G.M.C. van Hulsel Sint-Philipsland: P.J. van Vossen-Rijnberg P. van Vossen Klein- en achterkleinkinderen Tholen, zorgcentrum Ten Anker 28 september 2004 Correspondentieadres K.C. Rijnberg, Zeedijk 4, 4698 PG Oud-Vossemeer. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 1 oktober om 13.15 uur in de aula van de begraafplaats Sint-Annaland, F.M. Boo- gaardweg 17, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde aula. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze geliefde op de leeftijd van ruim 81 jaar. Petra en Dick Dirk, Pie ter, Nicotine, Carlijn, Leonard f, Johan, Marco, Mirjam Gerard en Patricia Eva, Britt Dies en Leandra Marry Piet Niels Corrina en Harry Carla Rianne Leen Kees Cora Coby Adrie Janny Riena Jacco Nelleke Sint-Philipsland, 28 september 2004. Dankbetuiging Groot was het meeleven dat is getoond tijdens de verschillende opnames in de ziekenhuizen Lievensberg en De Klokkenberg en thuis. Wat werd er (en nog steeds) meegeleefd in alles. Zoveel kaarten, boekjes, fruit, bezoeken, tele foontjes en alle andere attenties. Overweldi gend. Om stil van te worden. Er is ook veel gebed geweest in de moeilijke en spannende tijd. Als door een wonder mocht ik weer thuis, komen. Hij was het die ons bewaard ons leven, Die voor ons ^orgt tot ons behoed! De Heere komt alle dank en ere toe. Het is Eben-Haëzer, tot hiertoe heeft ons de Heere geholpen Allemaal hartelijk bedankt voor alles. Ook namens mijn vrouw. Het heeft ons beiden erg goed gedaan. J. Verkamman Tholen, september 2004. Levering direct vanaf de fabriek: Voordelig Perfecte aflevering en service Persoonlijke en klantgerichte verkoop Eigen montagedienst Voor meer info: 0166-65 34 48 In plaats van kaartjes De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een dochtertje en zusje We noemen haar Mark en Marleen Mol Gerard, Jaap, Martijn, Lennard, Joost, Christian, Walter, Ard-Jan, Anne-Marije en Marinda 29 september 2004 Hoge Markt 16, Scherpenisse Hoera wordt 5 oktober 50 jaar. Gefeliciteerd Iris 't Is echt waar, deze fluplandse duivenmelker wordt 2 oktober 30 jaar. H.G. pa ma Wouter, Yvette, Marco, Marielle, Mark, Nadine, Werner September 2004 Het is heus waar, deze kleine wordt 4 oktober 40 jaar. Alvast gefeliciteerd van Charlotte en Cor Sint-Maartensdijk, september 2004 Hoera Het is echt waar, deze knul wordt woensdag 6 oktober 50 jaar! Voor alle spontane hulp die ik ondervond bij het ongeval dat mij overi kwam, het medeleven tijdens mijn opname in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, de attenties en de vele kaar ten die ik gekregen heb, voor alles, mede namens de kinderen, heel harte lijk dank. K. Elenbaas- v.d. Klooster September 2004 Wij willen iedereen die ons, op welke wijze dan ook, feliciteerde met onze verloving hartelijk bedanken Erna Fase Derk-Jan Vorstelman Sint-Annaland, september 2004 Hiermee bedanken wij iedereen voor de vele kaarten en cadeaus die wij kregen voor ons huwelijk. Mede hier^ door is 03-09-2004 voor ons een onvergetelijke dag geworden. Arné en Petra Jansens Oud-Vossemeer, september 2004 VERHUISBERICHT Wegens interne verhuizing i.v.m. nieuwbouw van Ter Valcke is het nieuwe adres van mevr. R.J. Bolier-Rijnberg: Ter Valcke Louise de Colignylaan 2 Afd. Rijnstraat, kamer 26, 4461 SP Goes. Van harte gefeliciteerd Tholen, september 2004 Restaurant 'De drie zwaantjes' Antwerpsestraat 4, Putte tel. 0164-603650 Nieuw! Nu ook een a la carte 4- keuzemenu voor 24,50 Gezellig steengrillen onbeperkt voor 18,50 Tot ziens bij Jan en Mariola Piasmans BRUIDSJAPONNEN werken niet op afspraak ANNETTE Zandpad 90 - Middelharnis Tel. (0187) 482431 d mI Gereformeerde Partij- en gaat u niet naar de tandarts, bekijk dan www.kunstgebit.org Gratis eerste consultatie Luxe kunstgebit, met niet goed, geld terug garantie en 2 jaar gratis nazorg Reparaties klaar terwijl u wacht Ziekenfonds en particulier Openingstijden: ma t/m do 8.00-17.00 uur vrijdag 8.00-13.00 uur tel. 0164-231776 Boerhaaveplein 9 Bergen op Zoom (naast het ziekenhuis)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4