Familieberichten Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode Weet hoe je eet 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 23 september 2004 24-09-1959 24-09-2004 Met stille verwondering en grote blijdschap mochten wij uit Gods hand een dochtertje en zusje ontvangen Jannetje Adriana We noemen haar A11116 Jan, Erika en Alice Boone-Ketting 4414 BD Waarde, 16 september 2004 Christinastraat 14, tel. 0113-384828. Jos van Houdt Leanne (keene leveren op 24 september 2004 om 15.00 uur hun vrijgezellentijd in op het gemeentehuis van Sint-Maartensdijk. Het feest zal vanaf 20.00 uur plaatsvinden in Gemeenschapscentrum Meulvliet, Zoekweg 8 te Tholen. Ons adres wordt: Kon. Julianastraat 55 4691 GM Tholen Jaap êz Connie Vuinhouwer 27 september D.V. zijn jullie 1214 jaar getrouwd. Alvast van harte gefeliciteerd! De familie 4691 BL Tholen Oudelandsepoort 14 Op D.V. maandag 27 september hopen onze lieve ouders en grootouders Bert van Eenennaam 8z Ineke van Eenennaam- >oer 30 jaar getrouwd te zijn. We wensen hen voor de toekomst Gods zegen toe. Carolien en Bram Lysanne, Arne en Mark Erna en Leo Janita Mariska Heybi 4697 CK Sint-Annaland, Huygensstraat 88 Op vrijdag 24 september 2004 zijn onze ouders en schoonouders Leen 8z Truus Breure 40 jaar getrouwd. We wensen hen nog vele goede en gezonde jaren toe. Marja en Jaap Peter en Marianne Sint-Maartensdijk, september 2004 24-09-1964 24-09-2004 D.V. vrijdag 24 september hopen onze ouders en onze lieve opa en oma L. Andriesse 8z P.M. Andrlesse-Boogaard te herdenken dat ze 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij spreken de wens uit, dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Leen en Helma Ineke en Ton Sinie en Henk Johan Kees Rieni en Jacobien 4694 CR Scherpenisse, september 2004 Weststraat 18 Het is vrijdag 24 september 45 jaar geleden dat onze (o)pa en (o)ma Leen 8z Nelly Vroegop in het huwelijk zijn getreden. We wensen ze nog heel veel liefde, geluk en gezondheid met elkaar. Kinderen en kleinkinderen Oud-Vossemeer, september 2004 Dr. Renesstraat 6 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere van onze zijde heeft weggeno men onze lieve broer, zwager en oom WILLEM CORNELIS SCHOT in de leeftijd van 63 jaar. Tholen: C.H. Schot G.Schot A. Schot-Rijnberg H. Schot-Baaij H.J. den Boer-Schot L. den Boer Neven en nichten Goes, 20 september 2004. Correspondentie-adres: G. Schot, Verbrandestraat 28 4691 CM Tholen. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 24 september om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Prins Bern- hardstraat 2 te Tholen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde aula. Wij allen hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen, het gaf ons een goed gevoel dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor mij een lieve man en voor ons een zorgzame vader en opa. Wij zullen je missen. JOHANNES MARINUS KLOET echtgenoot van Wilhelmina van Poppel Sint-Maartensdijk 11 januari 1939 f Sint-Maartensdijk 18 september 2004 Willy Kloet-van Poppel Rien en Ellen Herman en Rianne 4695 BH Sint-Maartensdijk Koningin Julianastraat 18 De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 23 september om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijns- weg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden. Voor aanvang van de rouwdienst is er in de aula gelegenheid tot afscheidnemen, na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren. Geen bloemen Hoewel wij wisten dat hij ongeneeslijk ziek was, is voor ons toch nog onverwachts heen gegaan onze zwager JOHANNES MARINUS KLOET echtgenoot van Willy van Poppel Wij wensen Willy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en troost toe om dit verlies te kun nen dragen. Jan en Magda van Poppel Tholen, september 2004 Na een kortstondig ziekbed is uit onze vrien denkring plotseling overleden JO KLOET Onze gedachten gaan uit naar Willy, haar kin deren en kleinkinderen. Dat zij ook de kracht mogen vinden om dit te dragen. Marien, Maddy en Ard-Jan van Zetten Sint-Maartensdijk, september 2004. Diepbedroefd delen wij u mede dat de Here onverwachts uit ons midden heeft weggeno men onze geliefde moeder, groot- en over grootmoeder CORNELIA UIJL weduwe van Cornelis Adriaan Sakko in de gezegende ouderdom van 92 jaar en 9 maanden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Belville, Rep. Zuid-Afrika, 18 september 2004 Correspondentie-adres: Mevr. C.J. Dicks, Banhoekweg 15, Stellenberg, 7550 RSA. De begrafenis heeft plaatsgevonden donder dag 23 september 2004 te Belville, Zuid- Afrika. Met grote verslagenheid deel ik u mede dat de Here plotseling heeft weggenomen mijn zeer geliefde zuster CORNELIA SAKKO-UUL in de gezegende ouderdom van 92 jaar en 9 maanden Haar diepbedroefde zuster Janna Uijl Correspondentie-adres: Postbus 998, Swakopmund, Namibië Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere, op Zijn tijd, heeft weggenomen onze lieve zorgzame grootvader, overgrootvader, broer, zwager en oom MARINUS THEUNISSE sinds 17 augustus 1975 weduwnaar van Hendrika Johanna de Ronde op de zeer hoge leeftijd van 104 jaar en 7 maanden. t L. Theunisse f G.J. Theunisse-Dank Krimpen a/d IJssel: G.T.A.H. Theunisse Rotterdam: M. Theunisse m/s 'Eben Haëzer': N. Theunisse-de Bruijn Nelly Leny 4697 GM Sint-Annaland, 21 september 2004 Zorgcentrum De Schutse F.M. Boogaardweg 19a Correspondentie-adres: Familie L. Theunisse, Tienhoven 110, 4697 GT Sint-Annaland. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 25 september 2004 om 13.45 uur in de zaal van zorgcentrum De Schutse, F.M. Boogaardweg 19a te Sint-Annaland, waar voor u uitgenodigd wordt. Deze rouwdienst wordt geleid door ds. P.C. Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Sint-Annaland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd zorgcentrum. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zorgzame broer, zwager en oom MARINUS THEUNISSE weduwnaar van Hendrika Johanna de Ronde in de leeftijd van 104 jaar. Dordrecht: M. Middelkoop-Theunisse Sint-Annaland: M.P. Goedegebuure-Theunisse Dordrecht: J. Theunisse A. Theunisse-Schram Neven en nichten 21 september 2004 Daar het ons niet mogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, willen wij allen die, op welke wijze dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder en oma ELIZABETH VROEGOP- JANSENS blijken van medeleven en deelneming hebben getoond, onze oprechte dank betuigen. Johan en Sylvia Vroegop Linda, Tessa Wouw, september 2004. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor wat zij ons gaf, delen wij u mede, dat kort na het overlijden van ons pa, geheel onverwacht van ons is heengegaan, ons ma en oma PETRONELLA VERAART Nellie sinds 16 augustus 2004 weduwe van Franciscus Petrus van Treijen Frans in de leeftijd van 76 jaar. Oud-Vossemeer: Frans en Marleen Oud-Vossemeer: Ad en Marian Nieuw-Vossemeer: Jos en Els Oud-Vossemeer: Annelie en Jack Maikel Paco Oud-Vossemeer, 16 september 2004 Correspondentie-adres: Molenweg 21, 4698 AW Oud-Vossemeer De uitvaartdienst werd gehouden op maandag 20 september om 10.15 uur in de kerk van de H. Willibrordus te Oud-Vossemeer, waarna de crematie heeft plaatsgevonden in het cremato rium te Bergen op Zoom. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van ons dochtertje en zusje ANNELIE betuigen wij u onze oprechte dank. Roel en Nelleke Reijngoudt-Noom Mare, Bart Scherpenisse, september 2004. Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen, voor het enorme medeleven dat is getoond voor Juliëtte, zowel tijdens haar opname in het Sop- hia-kinderziekenhuis als bij haar thuiskomst. De belangstelling was enorm, we ontvingen honderden kaarten, veel cadeautjes, veel geld, veel telefoontjes enz. Het was overweldi gend... en om stil van te worden! Wat werd er intens meegeleefd, in welke vorm dan ook. Het heeft ons erg gesteund in deze moeilijke, zware tijd. Wij ervaren het als een wonder dat Juliëtte door de zware operatie van ruim 9 uren is mogen komen. Peter, Ellen, Maurice, Michelle en Juliëtte Kosten 4675 AW Sint-Philipsland, september 2004 Plataanstraat 25 Het is heus waar, dit kleine meisje wordt D.V. 27 september 35 jaar Een kaart zal ze best op prijs stellen. We zullen even haar naam en adres vertellen M. Aamoudse Secr. Rijstebilstraat 4 4698 CA Oud-Vossemeer 't Is heus waar, onze mamma wordt 28 september 30jaar Gefeliciteerd van Jonno en Jop Tholen, september 2004 Het is heus waar. Dit fotomodel wordt 40 jaar Gefeliciteerd van Jeffrey, Saskia en mij Sint-Maartensdijk, 23 september 2004 VERHUISBERICHT G.P. Hoek van: Dr. Benhardistraat 1 4696 CM Stavenisse naar: Zorgcentrum Ten Anker Pr. Clauslaan 1 Kamer 17 4691 ZA Tholen De man mee die hrwotu snorru Mo 29 septembur fuuftug worru Ie is un bitje klef Dus noemu mun king of de b Zun anduru nèèm is skippy Want ie au wè van un wippie Rekun dur mè op kèèlu Da mun borrultju kommu èèlu Hufilusteerd van ons september 2004 Mede namens onze kin deren en kleinkinderen, hartelijk dank voor de vele kaarten en andere attenties, die wij ter gelegenheid van ons 45- jarig huwelijk mochten ontvangen. Gerard en Riet Elenbaas-Hollebrands Scherpenisse, september 2004 Mede namens mijn man en kinderen, wil ik u hartelijk danken voor al het meeleven in de vorm van telefoontjes, kaar ten, fruit en andere attenties, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Het heeft ons erg goed gedaan. M. Hoek-Hartog Kastelijnsweg 5, 4695 RA, Sint-Maartensdijk september 2004 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en geld die we kregen bij de geboorte van onze zoon en broertje Joost. Marcel, Anja, Nadine en Mariëlle van Eenennaam Stavenisse, september 2004. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, geld en andere attenties die wij ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijks jubileum mochten ont vangen. Het was over weldigend. Kees en Huibje Verwijs 4675 BK Sint-Philipsland, Korte Schoolstraat 2 Mede namens onze kin deren en kleinkinderen zeggen we u hartelijk dank voor alle geluk wensen in de vorm van bezoek, de vele mooie kaarten, telefoontjes, bloemen, geld en cadeaus die we ontvin gen bij ons 50-jarig huwelijk: Het blijft een mooie herinnering. Fam. P. Ridderhof L.J. Ridderhof-Gunter 4697 BG Sint-Annaland, Hoenderweg 47, september 2004 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en geld die we kregen de geboorte van onze zoon en broertje Jeroen. Edward, Anne en Frederieke Tazelaar Sint-Annaland, september 2004. Mede namens onze kin deren willen wij ieder een hartelijk bedanken voor de vele, vele kaar ten, planten, bloemen en andere attenties die wij bij ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het was fantastisch. Kees en Marja Heyboer en kinderen Sint-Annaland, Huygensstraat 79 Na mijn plotselinge opname in het zieken huis allen hartelijk dank die het mogelijk maak ten dat mijn vrouw me kon bezoeken. Ook voor elke attentie, in welke vorm dan ook, en de bezoeken thuis en in het ziekenhuis mijn harte lijke dank. M.C. Hage Stavenisse, september 2004 Al 72 jaar ben ik groenteboer. Ik weet dat er een moment komt dat je moet besluiten om te stoppen, maar... wanneer is het juiste moment? Ik denk dat dit juiste moment voor mijn gevoel nooit zal komen. Dit wetende, wil ik u nu mededelen, dat mijn groentewinkeltje vanaf 1 oktober dicht is. Ik wil alle klanten bedanken voor de gezel ligheid, een praatje, een geintje èn het ver trouwen dat u al die jaren in mij en mijn medewerkers hebt gehad. Natuurlijk ook alle leveranciers bedankt voor het leveren van de groentes en fruit. Bedankt en tot ziens! Marien Sint-Maartensdijk, september 2004. Gediplomeerde pedicure ^aangesloten bij Provoet Els van der Plicht - komt aan huis - ook voor diabeten Telefoon: 0166-67 31 33 Bellen tussen 18.00 - 19.00 uur Weet hoe je eet!! Ymke en Tamara Marlijn, Danielle, Vivianne Michel, Naomi Jeroen, Thomas, Sophie, Richard Lodewyck Laurens, Kees, Arinda, Céline Onze dank gaat uit naar het verplegend per soneel van Huize Den Berg afd. Tulp te Goes voor de uiterst liefdevolle verzorging aan hem gegeven. De Heer is mijn Herder 'k heb al wat mij lust; Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij voert mij al zachtkens aan waat 'ren der rust. Johnny Kevin 'Haar plek is leeg, Haar stem is stil, Ons swyg O Heer Dit was U wil 'Sterke de Here ons in dit zware verlies We zijn het personeel van zorgcentrum De Schutse dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Wat was je sterk en arbeidzaam. Wat heb je voor ons allen klaargestaan. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je nu dat ook wij zullen zijn, maar afscheid van jou nemen doet ons zo 'n pijn. Anouschka en Sietse Mischa Leandra en Sander Talitha en Paul llja en Dennis Jordy en Hedi Manon Wat de toekomst houdt verborgen Ligt onwetend in de tijd Zeker is dat God zal zorgen En dat Hij ons leven leidt Maar bovenal voelden wij ons gedragen door de vele, vele gebeden. Alleen God komt alle dank en eer toe. Psalm 71:5 Gezonder, slanker en vitaler met Dit programma kan helpen bij overgewicht, hoofdpijn, allergieën, diabetes II, hoge bloeddruk, snurken, gewrichtsklachten, maag- en darmklachten, moeheid/energiegebrek, stress, overgangsklachten, te hoog cholesterol enz. Bel voor info: Lot de Bruin, 0166-652533 of mail naar lotje1945@zeelandnet.nl of kom naar de informatieavonden op dinsdag 28-9 en woensdag 29-9, even bellen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4