^ar/^n Fietsen voor christenen in Israël Plaatselijk nieuws OPEgfflUlS 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 23 september 2004 Rijbewijs ingevorderd Klap in het gezicht Politie op motor deelt bekeuringen uit Onder invloed van alcohol achter het stuur Auto in de sloot Trottoir langs Gemaalweg Geen gordel om Barokconcert 100 euro voor vakschool Nieuwe voorzitter AVB Rommelmarkt op manege Startdag jeugdwerk kerk Actie Woord en Daad levert 120 euro op Van Daalen hoogste serie 68 overtreders op Veilingweg Hage in bestuur WHS van 23 september t/m zaterdag 2 oktober in gezellige herfstsfeer! I Street One CECIL Shirts Vesten v.a. 14.95 29,95 in de nieuwste kleuren 315 euro statiegeld voor Woord en Daad Duwbak raakt los Geslacht in eigen slagerij u Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER S Botsing bij inhalen Diefstal uit garage Fancyfair en rommelmarkt Verkoping voor Adullam Plattelandsvrouwen bakt oliebollen Auto in sloot 50 snelheidsovertreders Sponsorloop voor weeskinderen Start biljartcompetitie Rommelmarkt voor kerk Ballon komt in Hannover Cursus EHBO Bintje 9 cent Kankerbestrijding Beatrixfonds Tholen Op de Postweg is zondagavond een 53-jarige automobilist uit Roosen daal aangehouden, omdat hij 135 ki lometer per uur reed, terwijl op deze weg de limiet 80 kilometer per uur is. De politie vorderde het rijbewijs in. In de nacht van vrijdag op zaterdag is een 21 -jarige inwoner door de po litie aangehouden. De man wordt ervan verdacht eerder die nacht een 43-jarige plaatsgenoot tijdens een woordenwisseling in het gezicht te hebben geslagen. De oorzaak ligt in de relationele sfeer. Op de Nieuwe Postweg en de Oud Vossemeersedijk zijn dinsdagmid dag tussen 14.00 en 15.45 uur auto mobilisten aangehouden door de po litie op motor. Zes bestuurders kregen een bekeuring wegens het niet dragen van de autogordel. Op de Postweg is vrijdagavond rond 23.30 uur een 38-jarige automobilist uit Goes door de politie aangehou den wegens het rijden onder invloed van alcohol. De Goesenaar kreeg een boete en een rijverbod van een uur opgelegd. Een 23-jarige inwoner belandde donderdagavond omstreeks 20.15 uur met zijn auto in de sloot. Op de Gortzakweg raakte hij de macht over het stuur kwijt, doordat hij in de berm belandde. Van schrik gaf hij een ruk aan zijn stuur, waarna zijn voertuig over de kop ging en in de sloot tot stilstand kwam. Een takel- bedrijf haalde de auto uit de sloot. Wegens het afvoeren van het voer tuig moest de Oesterdam tijdelijk voor het verkeer worden afgesloten. De bestuurder kwam met de schrik vrij. De gemeente is begonnen met de aanleg van een trottoir langs het Hertenkamp en de Gemaalweg. De werkzaamheden bestaan uit de aan leg van een drainageriool naast de rijbaan en het trottoir zelf. Het trot toir loopt vanaf de Zuid Oudaan tot aan de oprit bij de dijk. De werk zaamheden zullen maximaal vier weken duren. Bij een verkeerscontrole kregen donderdagmorgen veertien automo bilisten een bekeuring wegens het niet dragen van een autogordel. Bij één automobilist deugde de verlich ting van zijn aanhangwagen niet. Ook werden er boetes gegeven voor het niet in het bezit hebben van een geldig rijbewijs en het rijden in een auto met een verlopen APK. De hal van het stadhuis is zaterdag 9 oktober de sfeervolle ambiance voor een barokconcert. Op uitnodiging van de stichting Anthonie Kelder mans concerten zal er een optreden plaatsvinden door het ensemble 2MB. Brechtje Roos op blokfluit en Michael Hinderink op clavecimbel brengen onder de titel 'Favourits' een gevarieerd programma met onder andere composities van Sweelinck en Frescobaldi en werken van Handel en Bach. Brechtje Roos studeerde aan de conservatoria in Groningen, Utrecht en Den Haag en kreeg ook les van gerenommeerde barokspecialisten als Siebe Henstra, Wilbert Hazelzet, Ku Ebbinge en Monica Huggett. Michael Hinderink studeerde eerst aan het Koninklijk conservatorium in Den Haag en be haalde vervolgens in Groningen het diploma docerend musicus. Acht jaar geleden studeerde hij als uitvoerend musicus af bij Siebe Henstra aan het conservatorium van Utrecht. De statiegeldbonnenactie in de Cl000 voor de stichting Woord en Daad heeft 100 euro opgebracht. De opbrengst wordt nog verdubbeld door het ICCO, een organisatie voor ontwikkelingssamenwerking. Het geld wordt gebruikt voor de uitbrei ding van de vakschool Léo in Burki na Faso. Oud- Vossemeer Jenny Mantel wordt de nieuwe voor zitter van de Algemene Vrouwen bond. Op de jaarvergadering kon José van Houte zelf haar opvolgster aan de leden bekendmaken. José van Houte werd door de leden bedankt voor haar inzet en werd in de bloe metjes gezet. Thea v.d. Zande bracht op de vergadering haar financieel verslag uit, waarna het nieuwe jaar programma werd besproken. Op 26 oktober brengen de leden van de AVB een bezoek aan het Kruiden vrouwtje uit Hoogerheide. Een maand later gaat men bloemschik ken en daarna volgt het kerstdiner. In 2005 staat onder andere een play- backshow, een Brabantse koffietafel, een bingo en een knutselavond op het programma. Het seizoen wordt op 14 juni afgesloten met een feest avond in verband met het 45-jarig bestaan. Na de bespreking van het jaarprogramma werd de vergadering beëindigd en werd er nog bingo ge speeld. Stichting Paarden Welzijn Na Gedane Arbeid organiseert zaterdag 2 oktober op manege Vosmaer aan de Zeedijk 3a van tien tot vier uur een rommelmarkt en fancyfair. Voor de kinderen zijn er vele activiteiten zoals een springkus sen, een suikerspin, pijltjes gooien, pony rijden, haren invlechten en schminken. Ook wordt er een quiz ge organiseerd waarbij prijzen zijn te winnen. Tijdens de verkoopdag zijn er tevens paardenspullen te koop. Ook is er een terras waar men iets kan drin ken met cake of koek erbij. Voor de kinderen wordt zaterdag door de Hervormde gemeente een startacti viteit georganiseerd. Om tien uur ver trekken de deelnemers vanaf het ver enigingsgebouw en gaan ze op jacht naar goud. Een dag later vertellen de kinderen in de jeugddienst hun beleve nissen en wat ze geleerd hebben. Ds. Broere uit Tholen preekt dan in de avonddienst over het thema 'Klaar voor de start'. Ook jeugdkoor Poly hymnia verleent medewerking aan deze dienst en de kinderen zingen het startdaglied. Tijdens de dienst wordt er gecollecteerd voor de stichting Christ's Hope, die werkt met kinderen die te maken hebben met aids. Vincent en Fetske Verhagen lichten dit doel nader toe. Zij zullen, na een training van een half jaar in Zuid-Affika, als vrijwilliger gaan werken in Namibië. De door het comité Woord en Daad gehouden statiegeldbonnenactie bij de Plusmarkt heeft 120 euro opgebracht. De opbrengst wordt nog verdubbeld door het ICCO, een organisatie voor ontwikkelingssamen- werking. Het geld wordt bestemd voor de uitbrei ding van vakschool Léo in Burkina Faso, waar 320 leerlingen kunnen worden opgevangen. In de biljartcompetitie van De Treffers maakte A. van Daalen de hoogste serie, hij scoorde zestien caramboles. J. Etienne speelde de kortste partij, 22 beurten, en J. Hommel had met 2,7 het beste gemiddelde. De uitslagen zijn als volgt: L. van Wezel-J. van Daalen 10-9,6; A. Hommel-C. Hommel 10- 9,23; N. Rooijakkers-P. de Leeuw 10- 4,8; P. Goossens-C. Burgers 4,4-10; J. Etienne-A. van Daalen 10-8,51; J. Hommel-A. Deurloo 10-5,16. Sint-Annaland Op de Veilingweg zijn donderdagmid dag tussen 13.30 en 16.45 uur 310 voertuigen op snelheid gecontroleerd. In totaal kunnen 68 voertuigen een be keuring verwachten. Op de Veiling weg geldt als snelheidslimiet 50 kilo meter per uur. D.V. maandag 27 september wordt er door de zending oud papier opge haald. Advertentie I.M. Op de algemene ledenvergadering van voetbalvereniging WHS is door de 30 aanwezige leden Ivan Hage gekozen als nieuw bestuurslid. Hij vervult de vacature die ontstond na het vertrek van André van Ast. Ivan Hage kreeg van 28 leden het vertrouwen. Be stuurslid Chris van 't Hof werd met 25 stemmen herkozen als bestuurslid. Opvallend was de massale afwezig heid van de spelers van de selectie bij deze ledenvergadering. Voorzitter Anco Fase blikte op de ver gadering terug op het afgelopen sei zoen. Door bestuurswisselingen, te genvallende sportieve resultaten en ook financieel enkele tegenvallers was het voor WHS een moeilijk jaar. San- der en Peter Westdorp verlieten het hoofdbestuur en werden vervangen door Laban Hage en Anco Fase. Ook de hoofdtrainer, de verzorgster en een aantal jeugdleiders en trainers moesten worden vervangen. Beleidsmatige zaken konden nog onvoldoende wor den uitgewerkt, maar wel kon de voor zitter meedelen dat het vrijwilligers- plan bijna rond is. Positief voor WHS was de doorbraak van zeven A-jeugd spelers in de hoofdselectie, de handha ving van het tweede elftal in de reser ve eerste klasse en het kampioenschap van de Cl-jeugd. Penningmeester Arjan Mosselman kon een stijging van sponsorgeld en inkomsten door activiteiten meldden, maar de kantine had minder inkom sten. Bij de uitgaven waren de kosten voor huur van de velden en accommo datie hoger dan begroot, maar met een kleine winst kon de rekening worden afgesloten. In verband met de stijgende kosten werd besloten om de contributie voor spelende leden te verhogen. Op de jaarvergadering kreeg vertrek kend bestuurslid André van Ast de oorkonde van 'Lid van verdienste' uit gereikt en een fles wijn. Van Ast be dankte de leden voor de attenties en wenste WHS veel succes in de toe komst. Zijn opvolger Ivan Hage wordt de nieuwe secretaris bij WHS en Eddie van Ast heeft de accommodatie en velden onder zijn beheer en het or ganiseren van activiteiten. Van Ast zal tevens WHS gaan vertegenwoordigen in de commissie Accommodaties van de Thóolse Voetbalfederatie. Comé van Tilbeurgh gaat bij WHS tijdelijk de taken van de penningmeester waar nemen, aangezien Arjan Mosselman voor minimaal een half jaar naar Bo naire gaat. Bij de rondvraag werden vragen ge steld over de entreegelden, het op re gelmatige tijden uitkomen van het clubblad De Schakel, het bord 'Vrien den voor de Jeugd', de Thoolse voet balfederatie en de website van WHS. Bij de sluiting van de vergadering overhandigde de voorzitter nog een fles wijn aan penningmeester Atjan Mosselman die voor een langere pe riode naar Bonaire vertrekt, maar nog wel aanblijft als bestuurslid. Advertentie I.M. De statiegeldbonnenactie in de Cl000 voor de stichting Woord en Daad heeft 315 euro opgebracht. Dit bedrag wordt nog verdubbeld door het ICCO, een organisatie voor ontwikkelingssamen werking. De opbrengst is bestemd voor vakschool Léo in Burkina Faso. Een duwbak geladen met 3000 ton tapiocameel raakte dinsdagmorgen omstreeks zes uur op de Witte Ton nen Vlije los van een 4000 ton me tend binnenschip. Het binnenschip 'Schelde express' kon door de storm en de daarmee gepaard gaande hoge golfslag de duwbak niet meer langs zij nemen. Sleepboot Zephyrus van bergingsbedrijf Van den Berge moest in actie komen. Met een lange tros werd de duwbak dwars door de golven naar rustiger vaarwater ge sleept, waarnaJiet schip de bak weer langszij kon nemen. Het binnen schip ging vervolgens terug naar de Krammer om beter weer af te wach ten en om nieuwe staaldraden aan te brengen. Donderdag, vrijdag en zaterdag ^MMaandag, dinsdag en woensdag 500 gr. ♦Malse biefstuk 250 gr. jMalse bieflappen 500 gr. ♦Kalkoenschnitzels ♦naturel/gepaneerd 500 gr. ♦Verse lever 3,25 Malse riblappen 5,20 Nasi of bami uit eigen keuken 4,50 Babi pangang 1,60 uit eigen keuken Slavinken 5 halen 1 kg 6,80 500 gr. 400 gr. 1,75 2,40 4 BETALEN Rundertong uit eigen keuken 100 gram 1,50 Gebraden ham 100 gram 1,35 Leverkaas 150 gram 1,- Jong belegen gesneden kaas 100 gram 0,75 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 x Advertentie I.M. Sint-Maartensdijk Op de Nijverheidsweg vond maan dag om 7.55 uur een aanrijding plaats tussen een 23-jarige automo bilist uit 's-Gravenpolder en een 34-jarige automobilist uit Gorin- chem. Nadat hij een voertuig had ingehaald, botste de 23-jarige man met zijn auto op de voor hem rijden auto van de man uit Gorinchem. In de nacht van donderdag op vrij dag werd bij een garagebedrijf in gebroken. Uit het bedrijf werd geld en een vijftal autoradio's weggeno men, ter waarde van enkele hon derden euro's. De activiteitencommissie van de protestant christelijke Juliana van Stolbergschool organiseert zater dagmiddag vanaf 13.30 uur een rommelmarkt en een fancyfair. Op de rommelmarkt bestaat het aan bod onder meer uit computers, speelgoed, serviesgoed en elektri sche apparatuur. Ook wordt er tweedehands kleding te koop aan geboden. Bij de fancyfair zijn er spelletjes zoals darten, sjoelen en een hengelspel. Op de verkoop middag kunt u op school ook te recht voor slaatjes, oliebollen, pan nenkoeken en groente en fruit. Scherpenisse In het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente aan de Schoolstraat wordt zaterdagmiddag tussen tien en drie uur weer een verkoping gehouden voor de stich ting Adullam. Op de verkoopmid dag zijn er onder andere kaarten, kleding, stoffen, hobbyartikelen en diepvriestaarten verkrijgbaar. Ook kunt u uw sieraden laten polijsten. De Plattelandsvrouwen organise ren woensdag een oliebollenactie. De lekkernijen kunnen ook in de Ooststraat aan de achterzijde van cafetaria De Heksenketel worden opgehaald. Poortvliet Een 29-jarige automobiliste belandde dinsdagmiddag omstreeks 16.30 uur op de Engelaarsdijk met haar auto in de sloot. Door onbekende oorzaak kwam zij in de berm terecht, waarna ze nog tegen een boompje ging en ver volgens met haar voertuig in de sloot belandde. De vrouw was niet gewond. Haar auto raakte door het eenzijdig ongeval wel beschadigd. Op de Postweg werden donderdag morgen tussen 11.00 en 13.00 uur 970 voertuigen gecontroleerd op snelheid. Vijftig voertuigen reden harder dan de toegestane 80 kilometer per uur. Openbare basisschool De Eevliet or ganiseert vrijdag 1 oktober een spon sorloop voor de kinderen van de groe pen 1 tot en met 8. Een deel van de opbrengst gaat naar de organisatie Child-aid die weeskinderen opvangt in de gehele wereld. Juf Hendrike, die vorig schooljaar afscheid nam als leer kracht van De Eevliet, gaat voor deze organisatie werken in Zuid-Amerika. Naast steun aan dit project wordt een deel van het sponsorgeld gebruikt om de speeltoestellen van de school beter te beveiligen. De school wil onder meer rubber tegels van het geld gaan aanschaffen. Als herinnering aan de sponsorloop krijgt ieder kind een vaantje uitgereikt en ook zijn er bekers beschikbaar gesteld. Biljartvereniging 't Centrum is met 19 spelers begonnen aan de clubcompeti tie, waarin totaal 171 partijen gespeeld moeten worden. C. Goudzwaard meldde zich als nieuw lid bij de bil jartclub aan, maar kwam in de eerste speelronde nog niet in actie. In acht tien beurten speelde L. Bijl de kortste partij, waarin hij een gemiddelde be haalde van ruim 2. Het was opvallend dat bij de start van de competitie de meeste spelers boven hun gemiddelde speelden. Ook W. Bijl had een goede start en noteerde met achttien caram boles de hoogste serie en behaalde een gemiddelde van 3,84. De uitslagen zijn: G. de Jonge-W. Bijl 8,33-10; R. Poot-C. Nagelkerke 10- 6,58; R. Gebraad-R. Polderman 7,86- 10; M. Uijl-R. Elings 10-8,05; A. Schot-L. Bijl 8,89-10; R. Elings-J. van Dijke 10-9,11; R. Elenbaas-A. Bur gers 10-9,09; R. Polderman-L. Bijl 4,50-10; J. Uijl-W. Bijl 9,23-10. Sint-Phliipsland In dorpshuis de Wimpel organiseert de Hervormde gemeente zaterdag 2 oktober een rommelmarkt. Vanaf tien uur worden de spulletjes te koop aangeboden. De opbrengst gaat naar de Hervormde gemeente. Joost den Braber werd vrijdagmor gen verrast met post uit Hannover. Hij had in juni deelgenomen aan de ballonnenwedstrijd bij de nationale straatspeeldag, maar daarna niets meer vernomen. Zijn ballon werd in' Hannover gevonden en legde een af stand af van bijna 500 kilometer. Doordat de wedstrijd al in juli was afgesloten, valt hij officieel buiten de prijzen. De organisatie van de straatspeeldag wil Joost toch nog een prijs geven, omdat zijn ballon de verste afstand heeft afgelegd. De EHBO-vereniging begint in sep tember of oktober, bij voldoende deelname, met een nieuwe cursus in clusief verbandleer en hartreanima- tie. Deze zal gehouden worden in de bovenzaal van de Druiventros, een cursusavond duurt van acht tot tien uur. Belangstellenden kunnen voor informatie of aanmelding terecht bij Hans Duine, tel. 0167-673225. De aardappelprijzen zijn bij een veel lagere aanvoer en een stroeve handel gedaald. Voor het Bintje, de Bildtstar en de Nicola wordt maar 9 eurocent per kilo betaald door de handelaren. Voor de Eigenheimer heeft men nog een dubbeltje over. Dinsdag waren er nog vier noterin gen, maar vorige week donderdag registreerde de Sint-Annalandse veiling alleen voor Bildtstar een prijs. En dat bij aanvoeren van be neden de honderd ton. Dinsdag 21 september: Nicola 9, Eigenheimer 10, Bintje 9, Bildtstar 8, bonken 11, kriel 25, aanvoer 86 ton. Donderdag 16 september: Bildt star 9, drielingen 4, kriel 20-21, aan voer 93 ton. Voor het Koningin Wilhelmina- fonds is in Scherpenisse 1283,45 euro gecollecteerd, in Stavenisse 1270,60 euro (78 euro meer dan vorig jaar). In Poortvliet was de op brengst 1157,90 euro (ruim 90 euro meer). Hier collecteerde emvrouw J. Bevelander-Slootmaker voor de veertigste keer. Zij kreeg als blijk van waardering een tinnen collecte busje en bloemen uit handen van promotor J. Damen van het Konin gin Wilhelminafonds. De collecte voor het Prinses Bea trixfonds heeft in Sint-Philipsland en Anna Jacobapolder 622 euro en in Tholen 1929,78 euro opge bracht. De dames Plonie Hage, Co- linda de Heer en Corrie de Vos col lecteerden voor de tiende keer en werden daarom verblijd met een le peltje. Jong en oud stapte zaterdag in Oud-Vossemeer op de fiets voor het goede doel. Met 57 deelnemers, inclusief de kinderen, is de zendings- en evan gelisatiecommissie van de Chris telijke Gereformeerde Kerk in Oud-Vossemeer tevreden over de familiefietstocht die zaterdag is gehouden. Het overgrote deel koos voor de route van 20 kilome ter, maar voor de volhouders was er ook een tocht van 40 kilometer door de Thoolse polders. Onder weg werd voor versnaperingen gezorgd. Er stond een behoorlijke wind, maar het bleef droog. Al leen toen tegen twee uur de laatste fietsers net weg waren, vielen er enkele regendruppels. De fietstocht werd gecombineerd met een verkoping in het vereni gingsgebouw De Voorhof. Daar was een scala aan artikelen te koop, van speelgoed tot shampoo en van wenskaarten tot bloem kool. Ook kinderkleding hing bui ten in rekken. Bij de ingang stond een grabbelton, met zaagsel, zoals het hoort. Er kon ook geraden worden naar het aantal spekken in een bus en met sjoelen kon een vlaai gewonnen worden. Deze Limburgse lekkernij was tevoren te bestellen en daarvan werd veel gebruik gemaakt, aldus mevrouw B. van Gorsel. „De verkoping trok vooral 's morgens mensen." De netto-opbrengst van de dag was bestemd voor het Ebenezer Home in Israël. Dat is een zorg- complex voor christelijke oude ren: Messiasbelijdende joden en christen-Arabieren. De joodse overheid in Israël doet niets voor deze groepen, die daardoor op hulp van derden zijn aangewezen. De Chr. Geref. Kerk wilde daar aan dit keer haar bijdrage leve ren. „Vorig jaar organiseerden we de fietstocht voor het eerst. Toen steunden we een project in Mo zambique", aldus mevrouw Van Gorsel, die dankbaar is voor de inzet van de vrijwilligers en de be langstelling van de gemeenteleden en anderen. Ze meldt dat er, na af trek van de kosten, 700 euro res teert voor het project in Israël. Predikbeurten Zondag 26 september THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Van Gorsel, Bergam bacht. 18.30 u. ds. Den Hoed, Sliedrecht. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9 u. ds. Hoek, St.-Annaland. 18.30 u. ds. Groenenberg, Oud-Beij- erland. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Balk. GEREF. KERK 10 u. ds. Boer, 's-Gravendeel. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 en 16 u. dhr. Lok. R.K.-KERK zo 11 u. woord-, gebeds- en commu nieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Vernooij (H.D.) 18.30 u. ds. Broere, Tholen, jeugd dienst. GEREF. KERK 10 u. ds. De Goede, Werkendam (H.A.). CHR. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. ds. Korving. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Kleinbloesem, Gouds waard. 18 u. ds. Vernooij, Tholen. HERSTELD HERV. GEMEENTE 11 u. ds. Hoek. 16 u. ds. Ruijgrok, Monster. GEREF. GEM. 9. 14 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Kornaat, Strijen. 18 u. ds. Heikoop, Ilpendam. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Gerritsen. 14 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 u. leesdienst. 14.30 u. kand. Bouman. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. kand. De Kwaadsteniet, Rot terdam. 19 u. ds. De Graaff, Rotterdam. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Van Rooijen, Ouderkerk a/d IJssel. GEREF. GEM. 9.30 en 1830 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. ds. Krol, Gorinchem. 14.30 u. ds. De Graaf, Zevenbergen. GEREF. GEM. 10 u. leesdienst. 14.30 en 18.30 u.ds. Melis, Veen. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Bakker. 17 u. kand. Visser. GEREF. GEM. do 23/9 19.30 u. ds. Moens. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Kolkman. Pak even uw zakboekje THOLEN 25 sept. Afgifte hulpgoederen Dor cas, Regentessestraat 50, 9.30-12 u. 29 sept. Vergadering vogelwerk groep natuurver., Meulvliet, 19.30 u. 2 okt. Verkoping vrouwenver. Bidt en werkt, kerk Ger. Gem., 10-15 u. 7 okt. Chr. Ouderen Ver., lezing over IJsland door mevr. Brugman-Schou ten, De Wingerd, 14.30 u. OUD-VOSSEMEER 28 sept. Koersballen, Anbo, De Vos- senkuil, 14 u. 2 okt. 25e Taptoe Oud-Vossemeer's Muziekvereniging. SINT-ANNALAND t/m 30 okt. Exposities Visie op Tho len, Ondergoed in de loop der tijd en Stavenisse in beeld, De Meestoof, di t/m za 14-17 u. SINT-MAARTENSDIJK 23 sept. Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis, 19.30 u. 25 sept. Rommelmarkt en fancyfair Juliana van Stolbergschool, 13.30 u. 25 sept. Ierse avond met de Jolly Beggars, Haestinge, 20 u. SCHERPENISSE 24 sept. Theater (Z)onderdak, Adrie Oosterling, Holland Huis, 20.15 u. 25 sept. Afgifte hulpgoederen Dor cas, boerenschuur fam. De Groen, Platteweg, 9.30-12 u. SINT-PHILIPSLAND 2 okt. Rommelmarkt hervormde ge meente, De Wimpel, 10 u. BERGEN OP ZOOM 23 sept. Umoja, The Spirit of To getherness, De Maagd, 20.15 u. 23 sept. Introductielezing Over strijkkwartet, Hofzaal Markiezen hof, 20 u. 24 sept. La Traviata, Opera van Kra- kau, De Maagd, 20.15 u. 25 sept. Bierfestival, Café Het Zwijnshoofd, 14 u. 25 sept. Rockin' on heavens door, Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Ant werpsestraat 101-103, tel. 0164- 259890. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP Tandarts Schoenmakers, Grote Kerkstraat 28, Steenbergen, tel. 0164-564942. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Rode Kruis afd. Tholen. Voor reser veringen tel. 06-30796206. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18.30-19 u. Tholen, ingang Regentessestr. wo 10.30-11.30 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0166-667337. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. KAMER VAN KOOPHANDEL di 27/9 CWI, Haven 11, St.-Maar tensdijk, 9-12 u. Afspraken: 0118-673501. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 23 sept. t/m vrijdag 1 okt. donderdag 23 10.47 -23.37 vrijdag 24 12.22 - zaterdag 25 1.12-13.55 zondag 26 2.35 -14.59 maandag 27 3.32 - 15.52 dinsdag 28 4.19 - 16.32 woensdag 29 4.59 - 17.10 donderdag 30 5.37 - 17.45 vrijdag 1 6.10-18.19 di 28/9 15.09 VM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. De Maagd, 20.15 u. 28 sept. Dodelijk verliefd, Vlaams Fruit, De Maagd, 20.15 u. 29 sept. Cabaret Rooyackers Kamps Kamps, De Maagd, 20.15 u. 30 sept. Cor Bakker, Louis van Dijk Friends, De Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++filin+ ROXYI: White chicks - do, ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., za 13.45, 18.45 en 21.15 u., zo 13.45, 16, 18.30 en 20.45 u.,wo 13.45 u. K3 het magische medaillon - wo 13.45 en 15.30 u. ROXY II: The Terminal - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.30 en 21.15 u., zo 16.30 en 20 u. Garfield, de film - za, zo en wo 13.45 u. CINEM'ACTUEEL: Confessions of a teenage drama queen - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 u., za 18.45 en 21.30 u., zo 16 en 18.45 u. La meglio Gioventü (deel 1) - ma en di 20.30 u. The bourne supremacy - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 18.45 en 21.15 u. Verrassingsvoor-première - do 20.30 u. Mean girls - vr 18.45 u., za en zo 13.45 u., wo 13.45 en 21.15 u. Garfield - vr 18.45 u., za en wo 13.45, zo 13.45 en 16 u. Cinema Paradiso - zo 19 u. K3 het magische medaillon - wo 13.45, 14.30, 15.15 en 18.45 u. Paniek op de prairie - za, zo en wo 13.45 u. The village - vr 21.30 u., za 18.45 en 21.30 u., zo 18.45 en 21.15 u., wo 20 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 2