Voorbewerkers Plaatwerkers Autospuiters Administratief medewerker W Haat ze maar N Voor onze nieuw op te starten vestiging in Tholen vragen wij enthousiaste medewerkers heftruck T Dakbedekking 'de Groen' J ,_ir enkele nieuwe leden m/v voor de cliëntenraad Ziekenhuis Lievensberg Ziekenhuis J Lievensberg HAARKNIPPEN J5É> /mzö7 FHC-cursus VORKHEFTRUCK-SERVICE ZORGCENTRUM DE VLIEDBERG TE OUDDORP Dakbedekkingen voor renovatie en nieuwbouw. schuifkastenwanden en garagedeuren bij imabo Esseiink op zaterdag i8 september 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 16 september 2004 De 5 Autoschadeherstelbedrijven in de ASZ groep streven naar een zo'n breed mogelijke dekking over de Zeeuwse eilanden. daarom openen wij gezamelijk in het voormalige pand van een schadeherstelbedrijf in Tholen onze 6e vestiging. voor deze vestiging zijn wij op zoek naar: Sollicitaties: Voor nadere informatie kunt u terecht bij M.J.P. van den Berg, tel. (0118) 41 43 29. Solicitaties ontvangen wij graag uiterlijk 25 september a.s. U kunt deze richten aan Autoschade Service Zeeland t.a.v. M.J.P. van den Berg, Hermesweg 5, 4382 ND Viissingen. Of via mail: info@autoschadeservicezeeland.nl Onder vermelding sollicitatie Autoschade Tholen m' AUTOSCHADE THOLEN Energieweg 25, 4691 SE Tholen (Industrieterrein Welgelegen). Tel. (0166)60 73 47 info@autoschadeservicezeeland.nl www.autoschadeservicezeeland.nl Vrijwillige Thuiszorg Tholen Steunpunt Mantelzorg Wilt u 'er zijn' voor mensen in hun laatste levensfase Start 13 oktober in Tholen Vrijwillige Thuiszorg Tholen Steunpunt Mantelzorg Vrijwillige Thuiszorg Tholen zoekt vrijwilligers voor de Vriendendienst. 0166-663784 Website: www.vrijwilliqethuiszorqzeeland.nl Gebruikte Elektro 1,5 ton met garantie rrïïïïTi! Blijvend de laagste tarieven! Hypotheekrente vanaf 2,6% Wij bouwen op uw vertrouwen VERZORGENDEN NIVEAU 3 Van Bredastraat 7, 4651 LR Steenbergen, telefoon 0167 - 56 5511 of 06 - 22 79 25 43 De hele dag grote show van schuifkastenwanden op maat Molhoek Bedrijfsmakelaardij is actief in Zuid West Nederland. Wegens vertrek van onze secretaresse naar het buitenland zoeken wij per 1 november a.s. een SECRETARESSE ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor 38 uur per week Uw taken - Het verzorgen van het telefoonverkeer - Het verzorgen van de correspondentie inclusief fax en e-mail - Het ontvangen van bezoekers - Agenda beheer - Het verrichten van diverse ondersteunende werkzaamheden - Het uitvoeren van eenvoudige administratieve taken Uw kwaliteiten - MBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring - Goede beheersing van de Nederlandse taal - Ruime ervaring van Windows en MS Office - Goede kennis van Word, Excel en Outlook - Zelfstandig kunnen werken - Zeer flexibele werkinstelling - Eigen vervoer beschikbaar Indien u interesse heeft voor deze functie kunt u uw brief met CV richten aan: Molhoek Bedrijfsmakelaardij Sterrelaan 46, 4624 CB Bergen op Zoom t.a.v. de heer L. Molhoek of per e-mail: Molhoekcv@home.nl U bent van harte welkom! j Personeel <S>' service m Vanaf 31 maart 1998 is in het kader van de Wet medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen de Cliëntenraad Ziekenhuis Lievensberg actief. Als vertegenwoordigend medezeggenschapsorgaan van de patiënten/cliënten heeft de raad het recht op informatie en de bevoegdheid tot het gevraagd en ongevraagd uitbrengen van advies omtrent het functioneren van het ziekenhuis. De kwaliteit van de zorg aan de patiënten staat daarbij centraal. De raad komt maandelijks bijeen en er vindt regelmatig overleg plaats met de ziekenhuisdirectie. Raadsleden worden benoemd voor een zittingstermijn van 3 jaar, welke kan worden verlengd met een tweede termijn van 3 jaar. Wegens afloop van statutaire zittingstermijnen en tussentijds verloop behoeft de cliëntenraad aanvulling met: De raad komt graag in contact met kandidaten met ervaringsdeskundigheid, bijvoorbeeld op financieel, juridisch en managementgebied, of met expertisegebieden zoals patiëntenzorg en patiëntenverenigingen. Het patiëntenperspectief is hierbij het uitgangspunt. Daarnaast wordt bereidheid gevraagd om, samen met de collegae raadsleden, tijd en bestuurlijke ervaring te investeren in de activiteiten van de raad. Kandidaten dienen een constructieve en kritische opstelling te hebben en daarnaast in staat te zijn om in teamverband te werken. Raadslieden dienen woonachtig te zijn in het verzorgingsgebied van Ziekenhuis Lievensberg. Informatie en sollicitatie Belangstellenden kunnen een profielschets opvragen bij het ambtelijk secretariaat van de Cliëntenraad, Postbus 135,4600 AC te Bergen op Zoom of via clientenraad@lievensberg.nl. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u sturen aan Cliëntenraad Ziekenhuis Lievensberg, Postbus 135,4600 AC te Bergen Zoom. De sollicitatietermijn sluit 4 oktober 2004. De directeur patiëntenzorg en twee leden van de cliëntenraad vormen de sollicitatiecommissie. Voor nadere informatie omtrent de functies kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C.A.M. Disch, plv. voorzitter (tel. 0164-233988), de heer F.J. van Beveren, secretaris (tel. 0164-614135) of de heer A.A.M. Ruikes, directeur patiëntenzorg (tel. 0164-278875). lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 70 medisch specialisten en ruim 1.300 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ, een GAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: http://lievensberg. ziekenhuis.nl De Vrijwillige Terminale Zorg Tholen zoekt enthousiaste en betrokken vrijwilligers die men sen in hun laatste levensfase en hun mantelzor- gers willen ondersteunen. Op Tholen willen we de groep vrijwilligers die zich inzet voor mensen in de thuissituatie uit breiden. Wat vragen wij? een open en respectvolle houding naar anderen minimaal 5 dagdelen per maand beschikbaar bereidheid een basiscursus te volgen en vrij- willigersbijeenkomsten bij te wonen Wat bieden wij? boeiend vrijwilligerswerk goede begeleiding en ondersteuning Reiskostenvergoeding Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de coördinator Jacqueline Heijboer op werk dagen van 10 tot 12.00 uur tel: 0166-663784. Info: 06-47 0761 99 fhcourse@msn.com Bent u op zoek naar boeiend vrijwilligerswerk? De Vriendendienst is een vrijwilligersproject voor psychisch kwetsbare mensen. Zij hebben een steuntje in de rug nodig, om de alledaagse activiteiten weer op te pakken. Door het aangaan van een vriendschappelijk en gelijk waardig contact met een deelnemer helpt de vrijwilliger een sociaal isolement te voorkomen. Samen onderneemt u activiteiten zoals koffie drinken, winkelen, naar de film of een wandeling maken. Iets voor U? Bent u iemand die: Van een uitdaging houdt Respect heeft voor anderen Gemotiveerd is om voor minstens een half jaar een contact aan te gaan Een paar uurtjes per week tijd heeft Als vrijwilliger van de vriendendienst: Doet u boeiende contacten op Hoeft u geen deskundige of hulpverlener te zijn Kunt u rekenen op begeleiding door de regiocoördinator Worden uw reiskosten vergoed en bent u verzekerd Volgt u de basiscursus 'maatjes in de psychiatrie' deze vindt plaats in oktober. De Vrijwillige Thuiszorg is er voor iedereen die thuis hulp nodig heeft vanwege een ernstige of chronische ziekte, een lichamelijke of verstande lijke handicap, dementie, psychische problemen of eenzaamheid Bel naar: Vrijwillige Thuiszorg Tholen op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur TE KOOP: Verkoop en verhuur van nieuwe en gebruikte vorkheftrucks en palletwagens Handelsonderneming Vroegindeweij Middelharnis Tel. 0187-482319 fax 0187-4821 18 http://www.tref.nl/middelharnis/vroeghef FINANCIEEL ADVIESBUREAU (effectief 2,7%) - meer dan 30 geldgevers; - onafhankelijke adviseurs; - door geheel Nederland; Neem eens de proef op de som en laat ons - geheel vrijblijvend - een financieringsplan opstellen. Het kost u niets! Hypotheken Westvest 3 4695 EA St. Maartensdijk Levensverzekeringen en pensioenen Postbus 23 4695 ZG St. Maartensdijk Financiële diensten T 0166-662454 F 0166-664382 Spaarovereenkomsten e-mail visio@zeelandnet.nl Zorgcentrum De Vliedberg biedt verzorging aan 93 bewoners waarvan 30 bewoners met aanvullende verpleeghuiszorg. Op het terrein bevinden zich aangrenzend 58 seniorenwoningen. Tevens wordt er in de gemeente Goedereede thuiszorg geleverd alsmede een pakket van diensten zoals maaltijden, alarmering, dagverzorging en tijdelijke opname. heeft binnenkort vacatures voor Functieomschrijving: De werkzaamheden bestaan uit het begeleiden en verzorgen van onze interne en nog thuis wonende cliënten op basis van zorgplannen. Functie-eisen: In het bezit zijn van het diploma ziekenverzorgende/bejaardenverzorgende/I.G. Gemotiveerde en betrokken inzet. Qua werktijden flexibel inzetbaar zijn. Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Gelet op de identiteit van onze instelling en bewoners is een positief protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO verpleeg- en verzorgings huizen. Contracturen zijn bespreekbaar. Uitgebreide scholingsmogelijkheden. Sollicitatie: Meer informatie over deze functies zijn verkrijgbaar bij de heer P. Metske, zorg manager. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de directeur van De Vliedberg, de heer L.J. Verwijs, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp, tel. 0187-685500. schuiven Dit keer vallen de schijnwerpers op de uitgebreide collectie van schuifkastenwanden en garagedeuren. De extra opstellingen en de aanwezig heid van leveranciers maken een bezoek aan de showroom, op zaterdag 18 september van 09.30 tot 16.00 uur, beslist de moeite waard. En dat om meerdere redenen... Esselink heeft voor iedere beurs een passende oplossing, voor iedere smaak het juiste design en voor iedere ruimte het gewenste formaat. Laat u daarom deze dag door deskundigen informeren of kom eens langs om u vrijblijvend te oriënteren. Naast diverse aantrekkelijke aanbiedingen wacht iedere koper ook nog eens een leuke attentie. Wij presenteren u graag onze uitgebreide collectie van schuif kastenwanden en garagedeuren: voor ieder budget toonaangevende merken pasklare oplossingen prima prijs-kwaliteitverhouding design in verschillende stijlen maatwerk service HORM4NN Industrieterrein Oostplaat II - Middelharnis - Industrieweg 35 - Tel. 0187-475 440 Fax 0187-484 210 - E-mail: info@esselink.nl - Internet: www.esselink.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 8