Met kever naar gemeentehuis Plaatselijk nieuws Verkoping 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 9 september 2004 Riolering regenwater Bezwaren plan Kom Trottoir Hertenkamp Kuipersdreef teleurgesteld Kaderschool CDA Expositie in Ten Anker Vissers bekeurd Aanrijding in Brugstraat Ouderencontactmiddag 40 doelgerichte dagen Film over bloedluis Geslaagd voor hovenier Olympische spelen op school Huis Hofstraat voor kerk Fietstocht kerk en verkoping Zeilwedstrijd over 8 uur Fancyfair Olleke Bolleke Schorrekoor in Fort Rammekens Start zondagsschool Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Geslaagd Foto's veerdienst EHBO-cursus De Wilde ruilt grond Diefstal uit supermarkt Paling aan de haak Peter v.d. Gouwe beste schutter Cloveniersgilde Start zondagsschool Mevr. Stuurman D.V. 14 september in 't Ouwe Raedhuus, Er zijn vele hobby-artikelen, winter stoffen, sokkenwol en div. aanbiedingen. Cakeverkoop Geslaagd Bijbelgesprekskring Volleybal begint weer Kleiner dorpshuis Tholen De komende weken wordt in de Mo- lenvlietsestraat een zogenaamd infil tratie-transportriool aangelegd. Deze leiding moet het regenwater, dat nu nog via het gewone riool naar de zui vering verdwijnt, afvoeren naar de Vest. De gemeente is wettelijk ver plicht om de afvoer van regenwater via het riool met een bepaalde hoe veelheid te verminderen. Maandag begint het karwei, waar door de Molenvlietsestraat - tussen de Parksingel en de Gildenstraat - minstens drie tot vier weken afgeslo ten zal zijn voor het verkeer. Ook de bewoners kunnen niet met de auto bij hun huis komen. Zes bezwaarden tegen bestemmings plan Kom zijn door gedeputeerde staten uitgenodigd voor een zitting van de hoorcommissie op 22 sep tember in Middelburg. J. Goud en H. van Veen van de Molenvlietsedijk, C. Boer en een bewonersgroep uit de Jan van Bloisstraat, Haans-Beijsens advocaten namens mevr. T. Fopma en W.H. Lindhout en M. Lindhout- Pieterse uit de Dalemsestraat. De be trokkenen kunnen hun bedenkingen dan nader toelichten en eventuele vragen van de hoorcommissie beant woorden. Tevens krijgt de gemeente de gelegenheid om te reageren. In Hertenkamp en de Gemaalweg wordt een trottoir aangelegd. Het karwei gaat nog 50.000 euro kosten, exclusief btw en dan heeft de ge meente nog een koopje. Bij de aan besteding ging het nieuwe aanne mingsbedrijf Moerland en Dost uit Steenbergen namelijk ruim twaalf mille lager zitten dan de tweede ge gadigde. Volgende week wordt al met het werk begonnen. De andere vier inschrijvers waren: Merwecom- binatie Ritthem 62.290 euro, M.J. Oomen Sprundel 63.000, C.W. van Haaften Stavenisse 66.200 en gebr. Moerland Sint-Annaland 67.000 euro. Bewoners van de Kuipersdreef zijn zeer teleurgesteld in de houding van de gemeente richting de burgers, zo schrijven ze in een brief aan de ge meenteraad over de groenvoorzie ning achter de woningen Kuipers dreef 26 t/m 32. Er ontbreekt een objectieve benadering van de ge meente, vragen en opmerkingen worden niet of onvoldoende afgewo gen en/of beantwoord en resultaten van externe onderzoeken (Bomen- wacht Nederland) worden niet bij de besluitvorming betrokken, zo schrij ven A.J. Menheere, A.L.H. Walpot, L.H. Zwaai en L.J. Walpot aan de raad. In feite willen ze een deel van het openbaar groen - dat de bewo ners aanmerken als snippergroen - van de gemeente kopen om hun woongenot ,naar een aanvaardbaar niveau' te brengen. Ze hebben al de nodige overlast van hondenpoep, voetballende kinderen en boomwor tels ervaren. In december vond een gesprek plaats met wethouder Goos- sen en Marlies Kole (hoofd plantsoe nen), waarbij werd toegegeven dat het onderhoud onder de maat was geweest. Over het kaal gereden/ge lopen pad zei de wethouder, dat .ver keerd gedrag door de gemeente niet beloond kan worden met een verhard pad.' Omdat niets werd vernomen, stuurden de bewoners op 2 maart een e-mail naar wethouder Goossen, waarop niet werd gereageerd. De be woners regelden daarop een afspraak op 13 april, maar toen ze in het ge meentehuis kwamen, bleek wethou der Goossen in vergadering en mevr. Kole was niet aanwezig. De gemeen te zou een brief gestuurd hebben, maar die is nog niet binnen. Wethou der Heijboer weigerde een gesprek aan te gaan, maar 16 april bood wet houder Goossen telefonisch zijn ex cuses aan voor de gang van zaken. Op 21 april vond er alsnog een ge sprek plaats, waarbij de wethouder duidelijk maakte, dat er geen grond verkocht zal worden, er een pad aan gelegd zal worden door het grasveld, de haag langs het voetpad wordt aan geplant en de groenvoorziening beter onderhouden zal worden. De beperkte hoeveelheid groen in de wijk was voor b. en w. aanleiding om dit stuk te behouden en niet te ver kopen. De bewoners hopen dat de gemeenteraad .sturend en corrige rend' richting het college gaat optre den. Wie politieke belangstelling heeft en zich op dat terrein verder wil bekwa men, kan naar het Steenkampinsti- tuut, de kaderschool van het CDA. Deze scholing en vorming kan een opstapje zijn naar een actieve rol in de politiek. Het afdelingsbestuur hoopt dat er weer nieuwe mensen de democratie willen versterken. Be langstellenden kunnen 603531 of 6Ó2398 bellen. De gangen van zorgcentrum Ten Anker worden gedurende de komen de twee maanden opgevrolijkt door Schilderijen met bloemen. Het zijn werken van de 62-jarige Marlou Mercx die bij haar schilderijen ge bruikmaakt van aquarel en acryl. In vier jaar tijd heeft zij al een mooie collectie opgebouwd. Bij de receptie ligt verdere informatie over het ge toonde werk. De tentoonstelling kan worden bezocht tijdens kantooruren. Bij de Vest zijn donderdagmiddag om 15.20 uur twee vissers zonder sportvisakte bekeurd. Beide vissers kregen een bekeuring van 30 euro. In de Brugstraat vond vrijdagmiddag om 12.15 uur een aanrijding plaats, waarbij twee personenauto's en een bedrijfswagen waren betrokken. Een 78-jarige Rotterdammer en een 24- jarige inwoner reden met hun auto's in de richting van de Kaaij, toen een bedrijfsauto, die bestuurd werd door een 49-jarige man uit Prinsenbeek, achteruit reed. De 78-jarige Rotter dammer botste op zijn voorganger, doordat hij teveel naar de bedrijfs auto keek. Na deze aanrijding stuur de de 24-jarige inwoner zijn auto naar links, waarna de 78-jarige man vervolgens frontaal tegen de linker zijkant van de bedrijfswagen reed. Alle voertuigen raakten door de aan rijdingen beschadigd. In verenigingsgebouw De Wingerd organiseert de Hervormde gemeente vanaf dinsdag weer een maandelijk se ouderencontactmiddag. Dit sei zoen is er een afwisselend program ma opgesteld met diverse gastsprekers en presentaties, een Kerst- en Paasviering en een bijeen komst met historische foto's uit Tho len en omgeving. Op de eerste bij eenkomst komt dhr. Snijders uit Ter Aar met een beeld- en geluidspre sentatie, waarbij foto's van de rijk dom van de natuur worden afgewis seld met geestelijke liederen en declamatie. Ds. P. Vernooij en pasto raal medewerker P.M. van 't Hof verzorgen de meditaties op de oude- rencontactmiddagen. De aanvang van de bijeenkomsten is steeds om 14.30 uur. In de christengemeente staat zondag de dienst in het teken van de 40 doel gerichte dagen. De gemeente wil veertig dagen nadenken over Gods vijf doelen met ons leven. Tijdens de campagne '40 doelgerichte dagen' gaat men op zoek naar het doel van het leven. De deelnemers aan de campagne doen dit door de zondag se erediensten te bezoeken, maar ook zijn er kleine groepen die weke lijks bij elkaar komen. Ook is er een boekje voor de jeugd dat over het thema gaat. Zondag wordt er een start video getoond en op 19 septem ber is er een toewijdingsdienst voor de gemeente en gasten. De campag ne '40 doelgerichte dagen' wordt in deze weken in de gehele wereld ge houden. Vogelvereniging Vogelvreugd orga niseert vrijdagavond in gemeen schapscentrum Meulvliet een film avond over de bloedluis. De bloedluis is een diertje dat in het bij zonder bij vogels voor overlast zorgt. De film begint om 20.00 uur en is voor iedereen vrij toegankelijk. Op de avond kunnen de vogellief hebbers de kweekresultaten uitwis selen en wordt alvast besproken welke vogels geschikt zijn voor de tentoonstelling in november. Hans Burger is aan de Groene school Sommelsdijk geslaagd voor het di ploma Vakbekwaam hovenier BBL. Oud-Vossemeer Direct bij het begin van het nieuwe schooljaar organiseert Die Heene- trechtschool haar jaarlijkse plein- feest. Tussen 18.30 en 20.30 uur zijn er op het schoolplein allerlei spelen te doen die in het teken staan van de Olympische spelen. Zo is er een ski- parcours, een golfbaan en een cur- lingbaan. Kinderen kunnen ook wielrennen, discuswerpen en me dailles vissen. Om in de sfeer van de Olympische spelen te blijven heeft de school deze avond ook een eigen Holland Huis waar bezoekers van het pleinfeest iets kunnen drinken of eten. De Gereformeerde Gemeente in Ne derland, die een kerkgebouw heeft in de F.D. Rooseveltstraat, wil de wo ning Hofstraat 4 inrichten als verga derruimte/catechisatielokaal. B. en w. zijn bereid daarvoor via een arti kel 19 procedure het bestemmings plan aan te passen. De raadscommis sie ruimte kan er maandagavond nog over praten, voordat de gemeente raad 23 september een beslissing neemt. De zendings- en evangelisatiecom missie van de Christelijke Gerefor meerde Kerk organiseert zaterdag 18 september een familiefietstocht met spelletjes en verkoping. Aan de hand van een uitgestippelde route kunnen de deelnemers een tocht van 20 of 40 kilometer maken door de polders. Tussen 10.00 en 14.00 uur is het ver trek vanuit De Voorhof aan de Mo lenstraat 65. Bij terugkomst kunnen de fietsers meedoen aan een oud- Hollands spelletje of snuffelen tus sen de vele cadeau-, baby-, en ande re artikelen die te koop worden aangeboden. De verkoopdag wordt gehouden tussen 10.00 en 17.00 uur. Kinderen kunnen dan grabbelen, koek- en snoephappen, sjoelen of een cake versieren. Bij de sjoelwed strijd voor alle leeftijden krijgt de winnaar een vlaai mee naar huis. De opbrengst van alle activiteiten gaat naar het Ebenezer Home in Israël. Dit is een seniorencomplex dat sinds 1976 een christelijke woonomgeving biedt aan Messiasbelijdende joden en christen-Arabieren. Het zorgcom- plex wil men met circa tien opvang plaatsen gaan uitbreiden. Voor de actie kunnen er bij de Christelijke Gereformeerde Kerk ook Limburgse vlaaien worden besteld. Bestellingen kunnen tot en met 13 september worden opgegeven bij familie L.C. van Gorsel, tel. 677457. Sint-Annaland Voor de veertiende keer organiseert watersportvereniging Sint-Annaland 'de 8 uren van de Oosterschelde'. Een vijftigtal jachten zullen zater dagmiddag rond 18.00 uur in de haven arriveren. De deelnemers aan deze zeilwedstrijd starten zaterdag morgen om 10.00 uur uit vier ver schillende startplaatsen op de Oos terschelde en varen daarna op eigen inzicht een parkoers, zodat ze na acht uren aankomen in de haven. De deelnemers moeten proberen om precies zes uur te finishen. De bin nenkomst van de jachten via de Krabbenkreek belooft een mooi schouwspel te worden. 1 Maandag 13 september haalt de koninklijke fanfare Accelerando oud papier op. Advertentie I.M. Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van peuterspeelzaal Olleke Bolleke wordt er vanaf 18 september een feestweek georganiseerd. Op woensdag 22 september wordt er tussen 14.00 en 16.30 uur een fancy fair gehouden op het schoolplein en de parkeerplaats achter de speelzaal. Kinderen kunnen een rondrit door het dorp maken met paard en wagen of op de foto gaan met teletubbie Dipsy. Ook is er een springkussen en vele andere activiteiten voor jong en oud. Voor de verkoping kan zater dagmorgen tussen 10 en 12 uur ge bruikt speelgoed worden ingeleverd bij Inge van 't Hof, Voorstraat 8. Het Schorrekoor o.l.v. Pierre van Broekhoven is 12 september uitgeno digd door Staatsbosbeheer en het Zeeuws maritiem muZEEum te Vlis- singen om op te treden ter gelegen heid van monumentendag. Dit ge beurt om twee uur in Fort Rammekens samen met het accor deon-orkest Osiveo. Het Schorrekoor zingt zeemansliederen in het Neder lands en in het Engels. Nu de kinderen weer naar school gaan begint ook zondagsschool De Donderdag, vrijdag en zaterdag uMMaandagdinsdag en woensdag ♦Magere runderlap. 1 «Sucadelappen 1 ^Soeppakket ♦Biefstuk reepjes ♦naturel/gekruid kilo. kilo. 7,90 7,90 3,20 m Rundergehakt 1 kg 4,- Rundvlees met randjel kg 6,- J Spekblokjes 200 gr. 0,70 Runder vinken 5 halen 4 BETALEN 250 gr. 2,80 *Het is er weer! Zuurkool uit 't vat* Gegrilde ham 100 gram 1,35 Palingworst 100 gram 0,80 Gekookte worst 200 gram 1,20 Garnalen cocktail salade 100 gram 1,50 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. Zaaier weer. Alle kinderen van groep 1 t/m 6 van de basisscholen worden om 14.00 uur verwacht in vereni gingsgebouw Het Trefpunt van de Hervormde gemeente. Aan de Hogeschool Rotterdam, lo- katie Vlissingen, heeft Hennie He- ijboer-Geluk de lerarenopleiding Nederlands voltooid en daarmee een tweedegraads lesbevoegdheid voor het voortgezet onderwijs be haald. Haar afstudeerscriptie be stond uit een onderzoek naar taal veranderingen in de Nederlandse taal. Stavenisse Zaterdag zijn tijdens monumenten dag in de molen ook foto's te zien van het vroegere veer van Stavenisse naar de hoek van Ouwerkerk. De op namen komen uit de verzameling van oud-schipper M. Boomsluiter, de familie die de veerdienst exploi teerde. Daarnaast is in de haven ook een platbodem te bezichtigen van R. Bringman. Het is een hengst die aan de passantensteiger ligt afgemeerd. De eigenaar is aanwezig om tekst en uitleg te geven. De korenmolen heeft aan twee roe den nieuwe latten gekregen. Deze week zouden de andere twee ook van nieuw houtwerk worden voor zien, zodat de molen op de monu mentendag kan draaien. Bij voldoende deelname start EHBO-vereniging Stavenisse een nieuwe cursus. Hierin is inbegrepen: verbandleer en hartreanimatie. De cursus wordt vanaf oktober of no vember op de woensdagavond ge houden in Dorpshuis De Stove van 19.30 tot 22.00 uur. Voor meer infor matie of aanmelding kan contact worden opgenomen met Tinus de Rijke, tel. 692870. M.C.J. de Wilde verkoopt aan de gemeente 14.605 m2 grond, aan sluitend op het uitbreidingsplan Poststraat Zuid. B. en w. beschou wen dit als een strategische grond- .voorraad voor de lange termijn. De Wilde krijgt van de gemeente 5760 m2 landbouwgrond aan de Poes- dreef, die hij nu pacht. De gemeen te heeft er geen belang bij om dat perceel te houden. Gezien het ver schil in grootte krijgt De Wilde aan vullend nog 225.000 euro. De ge meenteraad moet dit voorstel nog goedkeuren. Sint-Maartensdijk In de supermarkt aan de Korte Vest is maandag tussen 23.00 en 23.50 uur in gebroken. Uit de winkel zijn genot middelen met een totale waarde van enkele honderden euro's weggeno men. De toegang tot het pand werd ge forceerd. Het totale schadebedrag is nog onbekend. Hengelsportvereniging De Ooster- scheldevissers organiseerde vrijdag avond haar jaarlijkse palingwedstrijd met barbeque. Van de 29 deelnemers wisten veertien hengelaars een paling aan de haak te slaan. De uitslag is: 1 Remie Lindhout 74 centimeter; 2. E. Learbuch 63 cm.; 3. C. Andriesse 48 cm.; 4. Mevr. R. Boogaard 45 cm.; 5. H. Nelisse 40 cm.; 6. J. Noom 33 cm.; 7. J. Suurland 33 cm.; 8. M. Aarden 33 cm.; 9. P. Polderman 32 cm.; 10. R. Neele 30 centimeter. De volgende wedstrijd wordt zaterdag tussen 13.00 en 16.00 uur aan de Noord gevist. Scherpenisse Schuttersvereniging Cloveniersgilde organiseerde zaterdag haar verras- singsschieting op aangepaste doelen. Peter v.d. Gouwe toonde zich de beste schutter, terwijl Roy Nieuwenburg het jeugdklassement won. De uitslag is: 1. Peter v.d. Gouwe 148 punten; 2. Peter Suurland 133 p.; 3. Conja v.d. Gouwe 118 p.; 4. André Verwoert 115 p,; 5. Kee Jansens 99 p.; 6. Maurice Guitenaerde 94 p.; 7. Hans Kloet 85 p.; 8. Frans Nieuwenburg 81 p.; 9. Rinus Snelleman 72 p.; 10. Lené Koppenhol 62 p.; 11. Toos de Wilde 54 p.; 12. Dick van Gijlswijk 53 p.; 13. Roy Nieuwenburg 50 p.; 14. Robin Verwoert 46 p.; 15. Marian Snelleman 34 p.; 16. Koos Polsema 25 punten. Poortvliet De Hersteld Hervormde gemeente start zondagmiddag weer met de zon dagsschool. Alle jongens en meisjes van 4 tot en met 12 jaar worden om 14.30 uur in het kerkgebouw ver wacht. De kinderen krijgen iedere bij eenkomst een verhaal uit de Bijbel te horen en zingen samen. van 10.30 tot 18.00 uur langestraat te Poortvliet. Advertentie I.M. Sint-Philipsland De zendingscommissie van de Gere formeerde kerk Anna Jacobapolder or ganiseert een actie voor Kinderen in de Knel, het kinderfonds van Kerkin- actie. Het fonds richt zich op groepen kinderen in zeer moeilijke omstandig heden, wereldwijd. In Anna Jacoba polder en Sint-Philipsland wordt in de week van 13 t/m 18 september huis aan huis cake te koop aangeboden. De volledige opbrengst daarvan komt ten goede aan Kinderen in de Knel. Verkoping t.b.v. Adullam Op vrijdag 17 september worden er van 8.30 tot 13.00 uur t.b.v. Adullam hobby-artikelen, wol, borduurpak- ketten enz. verkocht in het vereni gingsgebouw, Voorstraat 36. Advertentie I.M. Eline Wagemaker heeft aan de Groene School te Sommelsdijk bij de oplei ding Bloemen- en tuincentmmbranche het diploma binder/ verkoper BBL ge haald. Bij de familie Den Haan aan de Voor straat 39 wordt dinsdagavond de eerste bijeenkomst van de Bijbelgespreks kring in het nieuwe seizoen gehouden. Steeds wordt er een Bijbelgedeelte be sproken wat vervolgens toegepast wordt op het dagelijks leven. Op de eerste bijeenkomst wordt het leven van Jozua besproken. De gesprekskring begint om 20.00 uur, maar vanaf 19.45 uur staat de koffie en thee klaar. Volleybalvereniging DKV '95 begint donderdagavond 16 september de trai ningen in dorpshuis de Wimpel. Wie wil bewegen, technische vaardigheden wil aanleren of bijschaven en graag een partijtje volleybal speelt, kan elke veertien dagen van acht tot tien uur in de Wimpel terecht. Vanaf veertien jaar mag men meedoen. Ons Dorpshuis wordt verkleind tot een omvang die past bij Anna Jacoba polder, schrijven b. en w. aan de raadscommissie samenleving, die dinsdagavond het plan bespreekt. De grote opknapbeurt zal 175.000 euro vergen. Het plan van architectenbureau Moer land uit Tholen omvat voornamelijk een technische vernieuwing en enkele functionele verbeteringen zoals een doorgang tussen de foyer en de grote zaal, een andere indeling van de keu ken en toevoeging van een toilet voor minder validen. Arné Jansens bracht zijn bruid Petra Plompen in zijn opgeknapte kever naar Sint-Maartensdijk. Arné Jansens uit Oud-Vossemeer heeft eer van zijn werk. Jarenlang Sleutelde hij in zijn vrije tijd aan zijn geliefde Volkswagen kever 1300 uit 1972. Elk onderdeel van de auto maakte hij los om het later weer vakkundig in elkaar te zetten. Vrijdag kon hij er hoogstpersooonlijk zijn bruid Petra Plompen mee naar het gemeentehuis in Sint-Maar tensdijk rijden. De bruidsstoet was hem al vooruit gereden toen de 26-jarige Arné het voorterrein op kwam rijden en voor het wapen van Tholen in het pla veisel halt hield. Het blauwe wagentje staat laag op de wielen, want André maakte er een sportversie van. Maar wel met onderdelen van Seat (Volkswagen). Ook de 'snelle velgen'. Jansens is wel gewend in kleine ruimtes te bivakkeren. Hij voer bij de marine op fregatten en werkt nu bij de technische dienst op een mij nenveger. Zijn 25-jarige bruid, werkzaam bij een bedrijfsmakelaardij in Bergen op Zoom, genoot van het zonnige ritje van haar woonplaats Oud-Vossemeer naar de smalstad. Toen het stel naar binnen schreed, maakten vrienden een touw met blikken vast aan de wagen. De afstand naar de smalstad stelt niet veel voor. Half december vertrekt het paar voor drie jaar naar Curasao, waar de korporaal een walfunc- tie krijgt bij de technische dienst van de marine. Predikbeurten Zondag 12 september THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Vernooij. 18.30 u. ds. Goedvree, Arnemuiden. HERSTELD HERVORMDE GE MEENTE 8.45 u. ds. Van der Want, Schiedam. 15.30 u. ds. Van Estrik, Goedereede. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Visser, Apeldoorn. GEREF. KERK 10 u. ds. Van der Zanden, Middel burg. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Kieviet, Rotter dam. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 en 16 u. Startschotvideo 40 Doel gerichte Dagen. 19.30 u. Gebedsavond. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Scheurwater, Vianen. 18.30 u. kand. Schroten, Meerkerk. GEREF. KERK 10 u. ds. Petter, Dongen. CHR. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. ds. Den Boer. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Bijl, Ede. 18 u. ds. Kieskamp, em. pred. Leiden. HERSTELD HERVORMDE GE MEENTE 11 en 16 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9, 14 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Boon, Krabbendijke. 18 u. ds. Vos, Wijk en Aalburg. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Gerritsen. 14 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDUK HERSTELD HERVORMDE GE MEENTE 9.30 en 14.30 u. dhr. Klootwijk, Al- blasserdam. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. da. Hogeweg, Kapelle. 19 u. ds. Broere, Tholen. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE GEREF. GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. vr 10/9 14.15 u. ds. Brugge (huw. bev.). VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERVORMDE GE MEENTE 10 en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. dhr. Coppoolse. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Catsburg (H.A.). 17 u. kand. De Wilde. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Kolkman. Pak even uw zakboekje THOLEN 12 sept. Campagne 40 doelgerichte dagen, Chr. Gem., S. Lindhoutstr. la, 10 en 16 u. 16 sept. Informatie-avond LLL over borstvoeding, Stoofstraat 8, 20 u. 20 sept. Biotechnologie door mevr. Visser-Lutijn, Oudelandsestraat 11 20 u. 22 sept. Thoolse avond door dhr. Kot, de Passage, Het Visnet, 19.45 u. 25 sept. Afgifte hulpgoederen Dor cas, Regentessestraat 50, 9.30-12 u. OUD-VOSSEMEER 14, 21 en 28 sept. Koersballen, Anbo, Vossenkuil, 14 u. 22 sept. Fietstocht Anbo, vertrek Vossenkuil, 13.30 u. SINT-ANNALAND t/m 30 okt. Exposities Visie op Tholen, Ondergoed in de loop der tijd en Stavenisse in beeld, De Meestoof, di t/m za 14-17 u. 11 sept. Inleveren gebruikt speel goed voor fancyfair peuterspeelzaal Olleke Bolleke, Voorstraat 18, 10- 12 u. 11 sept. Invitatietoernooi Smash, Wellevaete, 9.15 u. SCHERPENISSE 13 sept. Contactavond Philadelphia over eigen woonplek, Ons Huis, 19.30 u. 18 sept. Alpha jeugdsoos, oude ge meentehuis, 20-23.30 u. 24 sept. Theater (Z)onderdak, Adrie Oosterling, Holland Huis, 20.15 u. 25 sept. Afgifte hulpgoederen Dor cas, boerenschuur fam. De Groen, Platteweg, 9.30-12 u. SINT-PHILIPSLAND 11 sept. Trekpaardenkeuring, Voor- straat/Kerkring, 13 u. 11 sept. Uitwisselingsconcert Con cordia en Volharding, Wimpel, 19.30 u. Weekenddiens ten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Ant werpsestraat 101-103, tel. 0164- 259890. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP Tandarts Roefs, Markt 18, Tholen, tel. 0166-603988. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Rode Kruis afd. Tholen. Voor reser veringen tel. 06-30796206. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18.30-19 u. Tholen, ingang Regentessestr. wo 10.30-11.30 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0166-667337. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragën en klachten, tel. 603342. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146; Sint-Philips land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LUF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. KAMER VAN KOOPHANDEL di 13/9 CWI, Haven 11, St.-Maar- tensdijk, 9-12 u. Afspraken: 0118-673501. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 9 t/m vrijdag 17 sept. donderdag 9 11.57 - vrijdag 10 1.02-13.42 zaterdag 11 2.22 -14.47 zondag 12 3.12-15.32 maandag 13 3.52 - 16.07 dinsdag 14 4.29 -16.45 woensdag 15 5.02 -17.17 donderdag 16 5.37 - 17.50 vrijdag 17 6.12-18.25 di 14/9 16.29 NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. BERGEN OP ZOOM 11 sept. Stoffenmarkt, Grote Markt en Bosstraat. 18 sept. Krabbenwandeltocht, Ro- zenoord 24, 8 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: The village - do, ma, di en wo 20 u., vr 2115 u., za 18.45 en 21.15 u., zo 18.30 en 20.45 u. Gar field, de film - vr 18.30 u., za 13.45 u., zo 13.45 en 15.30 u., wo 13.45 u. ROXY II: 13 Going on 30-do 20 u., vr 21.15 u., za 13.45 en 21.15 u., zo 13.45, 16 en 18.30 u„ wo 13.45 u. The Stepford wives - vr en za 18.45 u., zo 20.45 u., ma, di en wo 20 u. CINEM'ACTUEELKing Arthur - vr en za 21.30 u., zo 21.15 u. en wo 20 u. Osama - zo 19 u., ma 20.30 u. The bourne supremacy - do, ma, di en wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16, 18.45 en 21.15 u. Mean girls - vr 18.45 u., za 13.45 en 18.45 u„ zo 13.45 en 16 u., wo 13.45 u. Garfield - vr 18.45 u., za en wo 13.45, zo 13.45 en 16 u. Baloa a tres passi - di 20.30 u. Paniek op de prairie - za, zo en wo 13.45 u. The village - do, ma, di en wo 20 u., vr 21.30 u., za 18.45 en 21.30 u., zo 18.45 en 21.15 u., Ver rassingsvoorpremière - do 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 2