a Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode Familieberichten De Kort Wim en Ria Bel. 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 15 juli 2004 Adrl en Wiljan Fase-Snoep Adri en Wiljan Op 16 juli is het 40 jaar geleden dat zijn getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Mare Pa en Ma Ad en Adrie Lianne José Juli 2004 Rla &c Wim (o)pa Adam en (o)ma Nelly IRENE VAN KOOT IRENE VAN KOOT HANS CORNELIS MARINUS STOUTJESDIJK CHRISTIAAN ADRIAAN DANE CRIS DANE TRIJNTJE JOHANNA JACOBA VIS (Louis) LAURENS ADRIANUS MARINUS ELENBAAS L.A.M. ELENBAAS LOUIS ELENBAAS KRINA JANNA GOEDEGEBUURE HELENA DEN ENGELSMAN- JANSE Proficiat, Sander! 25jaar Jan, Lieve opa en oma Tante Agatha Neem nu een abonnement op de Eendrachtbode en u blijft op de hoogte van al het streeknieuws. 0166-65 70 07 Op 20 juli 2004 zijn zij al 25 jaar een paar Van harte gefeliciteerd en nog vele jaren samen J J. Snoep-de Viet Nathan en Marianne Timo en Kiki Siem en Hannie Simone, Linda en Sander Wim en Annelies Yoeri en Kjeld Juli 2004 20 juli 1979 20 juli 2004 Kiekesan van 25 jaer trug wat gaet de tied toch vlug een dag om saemen bie stille te staen die mag je toch zomaar nie voorbie laete gaen hefeliciteerd zêhhe m'n daerom noe in we wênse julder saemen nog vee heluk- kige jaeren toe. Gerard Ina en Arend Célien, Judi Jan en José Joran, Joëlle Sint-Annaland, juli 2004. 17-07-2004 Op deze dag is het 40 jaar geleden dat dit bruidspaar elkaar het ja-woord heeft gege ven. Gefeliciteerd van Leny en Henk Jeffeny Petra en Jan Jardo Scherpenisse, juli 2004. 40 jaar getrouwd 40 jaar vriendschap W Hartelijk gefeliciteerd. Jap en Nel Rien en Nel 16 juli 2004 Op dinsdag 20 juli a.s. is het 50 jaar geleden dat in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd. Anja Marieke en Dion Martine en Kevin Lian en Gillis Mare en Marloes Nicol en Jeffrey 4691 LJ Tholen, Meanderlaan 126. Op te jonge leeftijd is overleden onze collega Als zeer gewaardeerd docente biologie van het Markiezaat College zette zij zich met hart en ziel in voor haar leerlingen. Wij wensen haar echtgenoot en kinderen alle sterkte toe bij het verwerken vdn dit grote verlies. Raad van Toezicht en College van Bestuur van het ROC West-Brabant Sint-Maartensdijk, juli 2004. Respect hebben we voor de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen. Verdriet over heerst nu onze collega overleden is. Irene was een toegewijde docente, die biolo gie tot een avontuur wist te maken voor haar leerlingen. Wij zullen haar missen op de loca tie Onder de Linden in Sint-Maartensdijk. Leerlingen, oudercommissie en directie van het Markiezaat College En je collega's van Sint-Maartensdijk: R. v.d. Berg, J. Bolier, R. v. Broekhoven, D. Goeree, J. Goossens, L. v.d. Graaff, H. Hermes, P. Heijnen, T. Hettema, G. v. 't Hoff, J. v.d. Hoek, M. d'Hondt, H. Huis in 't Veld, L. v.d. Kieboom, B. te Kulve, L. v. Loon, M. Nicoll, D. v. Oorschot, M.L. Perdaems, A. Priem, C. Reijngoudt, A. Riedijk, C. v.d. Rijzen, W. Simons, E. Slagtand, M. Spaapen, P. v. Steenpaal, R. Uijl, A. Wijmans, L. de Wilde, J. Zandbergen. Sint-Maartensdijk, juli 2004. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Familie De Jong Familie R. Poot Familie K. Scheermeijer Wij wensen Christien, Nicky en Levi veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Scherpenisse, juli 2004. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht, tijdens zijn vakantie in Luxemburg, van ons is heengegaan Sint-Annaland 12 juli 1927 t Ettelbrück (L) 5 juli 2004 Breda: Greet Bennekom: J.F. Stoutjesdijk D.W.G. Stoutjesdijk-Hamer 's-Gravenhage: D. Stoutjesdijk C. Stoutjesdijk-Zuidgeest Schalkhaar: J. Quist en kinderen Goirle: H.M.A. Cuijpers M.C. Cuijpers-Quist Amersfoort: C.M. Quist Familie Mooren Correspondentieadres Baronielaan 330 (le etage) 4837 BJ Breda De crematie heeft inmiddels in Breda plaats gevonden. Vol van verdriet, maar in dierbare herinnering aan de liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat door de Heere onverwachts van ons is weggenomen mijn innig geliefde broer en zwager en onze lieve oom en oudoom in de leeftijd van 79 jaar. Sint-Annaland: C. Dane Montfoort: H. Dane-van Wieringen Oud-Vossemeer: Dick en Jan Neele Eethen: Ina en Gerrit Baayens Waalwijk: Dirk en Annie Dane 4697 GM Sint-Annaland, 13 juli 2004 Zorgcentrum De Schutse F.M. Boogaardweg 19a, Kamer 39 D.V. zaterdag 17 juli om 13.15 uur wordt de rouwdienst gehouden in verenigingsgebouw De Schuilplaats, Poststraat te Stavenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd ver enigingsgebouw. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouw brief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het plotseling overlijden van onze neef H.C. Quist-Geluk Janny Geluk-van Vossen Jo en Willy Quist Jaap en Riet Quist Stavenisse, 13 juli 2004 Met plezier beleefde je het leven. Met optimisme en wilskracht overwon je alle tegenslagen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Gerardus Soomers in de leeftijd van 80 jaar. Bijzondere dank aan het verplegend perso neel en de bewoners van zorgcentrum Ten Anker voor de liefdevolle verzorging en vriendschap. IJzendijke: André Iman Bergen op Zoom: Gert Els Bonnie Kevin Sommelsdijk: Beer Riemst (B): Krista Barak Oostburg: Milena Philippe Tholen: Fleur Swen Tholen, 9 juli 2004. Correspondentie-adres: G.A. Soomers Groenlandstraat 33 4614 LE Bergen op Zoom De uitvaartdienst, waarna de begrafenis, heeft op woensdag 14 juli plaatsgevonden te Tho len. De vogels fluiten gewoon door en ik, ik snap het allemaal wel. Mijn verstand zegt, het is goed zo maar wat ik weet is anders. Om wat er was, en niet meer terugkomt, mijn Louis. Intens verdrietig delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan, mijn zorgzame man, onze vader en opa echtgenoot van Dina Teuntje Panny Ridder in de Orde van Oranje Nassau Krabbendijke t Scherpenisse 28 mei 1922 12 juli 2004 Scherpenisse: mevrouw D.T. Elenbaas- Panny Bergen op Zoom: Erna en Dick Esther en Jeroen Irene en Peter Alexandra en Hidde Astrid en Roland t Marja Correspondentie-adres: D.T. Elenbaas-Panny Burgemeester Bouwensestraat 3 4694 EH Scherpenisse De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Hij heeft zich vele jaren ingezet als collegelid voor onze bank en binnen de Rabobank Groep. Wij hebben dit bijzonder gewaar deerd. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht en Bestuur Rabobank Tholen Sint-Maartensdijk, 12 juli 2004. Wij hebben kennisgenomen van het overlij den van: Louis Elenbaas heeft zich in zijn 82-jarige leven op intensieve wijze ingezet voor de behartiging van de belangen van anderen. Niet voor niets werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Woningbouwcorporatie Castria Wonen herin nert zich Louis als een gedreven man, die zich in een periode van 23 jaar in zijn hoedanig heid van bestuurslid, vice-voorzitter, voorzit ter en lid van de Raad van Toezicht van de toenmalige Stichting Beter Wonen met hart en ziel heeft gewijd aan de ontwikkeling van de sociale woningbouw in de gemeente Tholen. Met enorme inzet en werkdrift heeft hij zich van deze taken gekweten. Daarmee heeft Louis Elenbaas er mede voor zorg gedragen dat Castria Wonen (ontstaan na een fusie tus sen de stichting Beter Wonen en de Wonings tichting Halsteren) heden ten dage een kwali tatief, goede, gezonde en gedegen organisatie is. Zo willen we hem ons herinneren. Zijn vrouw, dochter, schoonzoon en kleinkinderen wensen we alle sterkte met dit verlies. Namens commissarissen, directie en personeel van Castria Wonen, Jaap Kloet Sint-Maartensdijk, 12 juli 2004 Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd delen wij u mede, dat na een arbeid zaam leven van ons is heengegaan, onze lieve moeder en oma weduwe van Marinus Johannes van der Maas eerder weduwe van Pieter Marinus Goedegebuure op de leeftijd van 91 jaar. Wij danken het personeel van De Schutse voor de verzorging van onze moeder. Terneuzen: t Pia en t Adrie Oudesluijs Rilland: Hanny en Johan Bouman HoogerheideAnn van der Maas KoudekerkeMarieke en Adrie Karelse Sint-Annaland: Ewoud en Ria van der Maas Klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, 11 juli 2004. Correspondentie-adres: A.J. van der Maas De Eik 19 4631 AT Hoogerheide De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 15 juli om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, F.M. Boogaardweg te Sint-Annaland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheidnemen voor aanvang van de rouwdienst. Wilt u de begrafenis bijwonen, dan wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvan gen, deze kennisgeving als zodanig beschou wen. Achter de tranen van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering Lieve oma, rust zacht. Melanie en Peter y Mireille en Bert Juli 2004 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlij den en bij de begrafenis van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, juli 2004. Deze knul, gaat 15 september om z'n bul! Na 6 jaar, eindelijk klaar Nu opletten Hij mag nu ir. voor zijn naam zetten Wij zijn trots op je! Pa, Ma Anja, Peter, Stan, Mario, Hanneke Juli 2004 Deze cowboy is al een trucker Van harte gefelici teerd met je 25-jarig jubileum. Biny Hans en Anja kids Mario en Manuël Pa en Ma Sint-Maartensdijk, juli 2004. Van harte gefelici teerd met je 25-jarig jubileum. Miranda, Robert-Jan, Riky Sint-Maartensdijk, juli 2004. 't Is ter nie an te zien, ma deze Weihoeksenaer, moeder en inmiddels ok oma, woar 19 juli 50jaer! Hufeliciteerd Je man, kinders in kleindochter Poortvliet, juli 2004. Mede namens onze kin deren en kleinkinderen willen wij iedereen har telijk bedanken voor de vele gelukwensen, in welke vorm dan ook, die wij bij ons 50-jarig huwelijk mochten ont vangen. M. Istha W.C. Istha- Overbeeke Oud-Vossemeer, juli 2004. Hierbij willen wij u allen bedanken voor de vele kaarten en andere attenties voor ons 50- jarig huwelijk. Fam. Ketting van der Meer Sint-Annaland, juli 2004. Hartelijk dank voor de vele felicitaties en pre sentjes, ontvangen bij de geboorte van onze doch ter Danielle. Corry Groenewege Johan Slager Sint-Maartensdijk, juli 2004. Wij wensen jullie nog heel veel geluk en plezier toe. Wij vinden het ook erg knap dat jullie het al op een 50-jarig huwelijk hebben gebracht. Groeten van jullie kleinkinderen Manon, Josje, Colinda, Nicky Quaak Juli 2004 Hartelijk gefelici teerd met uw 85e verjaardag. Van alle neven en nichten. GEDENKSTENEN RUCPHENSEBAAN 46 ROOSENDAAL TEL. 0165 - 521742 KEUZE UIT 100 GRAFMONUMENTEN IN ONZE TOONZAAL Uitslagenlijst loterij dweilband 'De Lamsöören' TV/DVD-comblnatie lotnummer: 1414 Home cinema theatre-set lotnummer: 0891 Mountainbike lotnummer: 1663 Elektrische wok lotnummer: 1018 Ijsmachine lotnummer: 0606 Schemerlamp lotnummer: 0615 Elektrische bbc lotnummer: 1591 Mandenset lotnummer: 1455 Zaklamp lotnummer: 1551 Strandtent lotnummer: 1151 'Uitslag onder voorbehoud van druk- en zetfouten Gewonnen prijzen zijn af te halen bij: F. Havermans, Kalisbuurt 70 In Oud-Vossemeer

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4