Familieberich ten r J J r J J Vhhhhhm# "V V 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 juni 2004 Joran Fabian George Soemowikromo en Corine Ateeuwissen Peter Bakker en Aline Steyn (o)paJan en (o)ma Ida (ome) Bert en (tante) Ineke V papa en mama J '3^)uxiaA Rten en Poortje V Izak van Poortvliet en Jo van Poortvliet-Aarnoudse P.M. IJzerman en C.E. IJzerman-Ridderhof P. Jansen en C.P. Jansen-Quist Iz. Vorst en W.C. Vorst-Priem JAN HOMMEL DAG LIEVE OPA JAN HOMMEL JACOBUS MARINUS SCHERPENISSE Co JACOBUS MARINUS SCHERPENISSE JACOBUS MARINUS SCHERPENISSE CO SCHERPENISSE JACOBUS MARINUS SCHERPENISSE WILLEM SCHERPENISSE DHR. W. SCHERPENISSE WILLEM SCHERPENISSE JAN ABRAHAM DE GRAAF JAN ABRAHAM DE GRAAF JAN ABRAHAM DE GRAAF HENDRIK STOUTEN Blij en dankbaar ontvingen wij uit Gods scheppende en sparende Hand een zoon en broertje Johan Krlstian We noemen hem 14 juni 2004 Bart en Jeannette Janssen Léon, Wilbert, Alieke Rosanne en Bernold Hogeweg 37 4695 HM Sint-Maartensdijk Tel. 0166-663065 Als een kleine korrel zand in een schelpje ingeplant Deinend in de grote zee ging je negen maanden mee Veilig in de moederschoot werd die kleine korrel groot Wonderbaar kwam je op aarde als een parel van onschatbare waarde Op 12 juni 2004 is onze mooie zoon Jacobus Willem geboren We noemen hem Leo en Janine Vroegop Burg. Baasstraat 9, 4697 GV Sint-Annaland. Tel. 0166-654864 Bezoek graag tijdens de kraamdagen of op ons.kraamfeest op 3 juli a.s. U bent dan vanaf 15.00 tot 17.00 uur welkom bij opa en oma, Weststraat 8 te Sint-Annaland. Wij, gaan trouwen op D.V. vrijdag 25 juni 2004 om 14.30 uur in het gemeentehuis van Sint- Maartensdijk. Ons bruiloftsfeest is in restaurant La Campagne te Geervliet. Ons toekomstig adres: A. Versluijs Poelmanstraat 3 3207 SJ Spijkenisse Juni 2004 I Op vrijdag 25 juni 2004 veranderen de verlo vingsringen van Twee mensen op hetzelfde pad daardoor tweemaal zo sterk dat zijn wij richting stadhuis en onze kerk in trouwringen. Want op die datum wordt om 13.30 uur ons huwelijk gesloten in het gemeentehuis van Sint-Maartensdijk. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 14.45 uur door ds. Klein in de Ned. Herv. Kerk, Kerkring 1 te Sint-Philipsland. U bent van harte welkom op onze huwelijks receptie van 19.30 tot 21.00 uur in De Hey- Zon, Jufferswegje 31 te Kapelle-Biezelinge. Ons adres: Ten Houtenstraat 214401 KS Yerseke Op dinsdag 22 juni is het 25 jaar geleden dat in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd. Erik en Marlies Mirella Jan en Sarina Colinda Dennis Eline en Patrick Stefan Daniël Rick Op 20 juni a.s. zijn 12'A jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd Pa en Ma Lindhout Janny en Martin Kimberly Martin en Janny Martijn, Romy Kees en Heieen Jessie, Dylan 4695 BN Sint-Maartensdijk, juni 2004. Oostsingel 28 gm Op 20 juni zijn onze 121/2 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Niels en Jaimy Lindhout Sint-Maartensdijk, Oostsingel 28 20 decemiw 1.991 20 200b (/oeri djQincllwut CéÊa en 9jaa/c 12,5jürt<jr1nti/nf S/olrf. tot z 'A/y/vy/ Op 22 juni is het 25 jaar geleden dat zijn getrouwd. Gefeliciteerd namens Pa en Ma Jan en Annelies Rick, Desiree Peter en Liesbeth Marco, Julia René en Jean Daphne Oud-Vossemeer, juni 2004. Op D.V. dinsdag 22 juni hopen onze ouders te gedenken dat ze 25 jaar getrouwd zijn. We hopen dat ze nog lang voor elkaar gespaard mogen blijven. Izabella en Erik Joan en Martine Jaco en Conja Marco Jan-Leendert 4698 RJ Oud-Vossemeer, juni 2004. Hikseweg 1 Op D.V. 19 juni a.s. is het 40 jaar geleden dat onze lieve ouders, opa en oma in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog vele gelukkige en gezonde jaren toe. Van harte gefeliciteerd. Rinus en Gertina Patrick, Nathalie Jos en Ellouize Niels, Denise Sint-Annaland. juni 2004. Hoenderweg 65 1944 2004 Op D.V. maandag 21 juni hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders te herdenken dat ze 60 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, klein kinderen en achterkleinkinderen. Tholen, juni 2004. 4691 HE Tholen Ten Ankerflat 313 1939 22 juni 2004 Op dinsdag 22 juni hopen onze ouders en grootouders te gedenken dat ze 65 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij willen hen bedanken voor alle goede zorgen en Gods zegen toewensen voor de toekomst. Jan en Dien Piet en Willy Sjaan en Frans Klein- en achterkleinkinderen 4691 HD Tholen, juni 2004 Ten Ankerflat 212 t Het laatste levensblad is gevallen; het was goed samen te zijn. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor wat hij ons gaf, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn zorgzame man, ons pa en opa echtgenoot van Anny Havermans op de leeftijd van 71 jaar. Oud-Vossemeer: A. Hommel-Havermans Oud-Vossemeer: Jack en Helma Nick, Amber Nieuw-Vossemeer: Ad en Anja Marissa, Danielle Oud-Vossemeer: Frans en Sandra Emy, Ilse 4698 RT Oud-Vossemeer, 14 juni 2004. Willem van Beierenstraat 9 De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 19 juni om 10.30 uur in de kerk van de H. Willibrordus te Oud-Vossemeer, waarna de begrafenis zal volgen op het parochiekerk hof aldaar. Samenkomst in de kerk. Met intentie van Jan zal er een avondwake worden gehouden op vrijdag 18 juni om 19.00 uur in voornoemde kerk, waarna gelegenheid tot afscheid nemen zal zijn in de aula, Pr. Bernhardstraat te Tholen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot per soonlijk condoleren in dorpshuis De Vossen- kuil, Raadhuisstraat 7 te Oud-Vossemeer. Tevens wordt u hierbij uitgenodigd voor een samenzijn aansluitend. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, deze advertentie als zoda nig beschouwen. Wij zullen je missen. Marissa, Emy, Nick, Danielle, Amber, Ilse Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oud-bestuurslid en ere lid van de Oud-Vossemeer's Muziekvereni ging, de heer Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Annie, de kinderen en kleinkinderen. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe. Oud-Vossemeer's Muziekvereniging Oud-Vossemeer, juni 2004. Blij en dankbaar dat hij weer thuis was, heeft God onverwachts tot Zich genomen mijn lieve man, onze pa, mijn papa en mijn schoonzoon *3-1-1944 't 12-6-2004 Sint-MaartensdijkAdri Scherpenisse-Eerland Erik en Chantal t John Chris en Sylvia Corien Stavenisse: C. Eerland-Keur 4695 HB Sint-Maartensdijk, 12 juni 2004 Bloemenlaan 10 De rouwdienst heeft plaatsgevonden op woensdag 16 juni om 13.15 uur in de aula, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Aan sluitend heeft de begrafenis plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Maar tensdijk. Papa gaat slapenhij is zo moe. Hij doet allebei zijn ogen toe. De Heer houdt nu en elke nacht over hem getrouw de wacht. Dag lieve papa, kusjes. Corien Sint-Maartensdijk 3 januari 1944 Bedroefd zijn wij door het plotselinge overlij den van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Adri Scherpenisse-Eerland Sint-Maartensdijk 12 juni 2004 Middelburg: W.G. Scherpenisse M.A. Scherpenisse-Houke Biggekerke: G.W. Scherpenisse t M. Scherpenisse-Clarisse Tholen: J. Scherpenisse C.J. Scherpenisse-Treffers St-Maartensdijk: A. Scherpenisse Poortvliet: A. Scherpenisse S.C. Scherpenisse-Oostdijk St-Maartensdijk: C.D. Scherpenisse J.M. Scherpenisse-Quaak St-Maartensdijk: A.J. de Rijke-Scherpenisse N. de Rijke St-Maartensdijk: D. Scherpenisse M.C. Scherpenisse-Keur Neven en nichten Sint-Maartensdijk, 12 juni 2004 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden op 12 juni 2004 van de heer in de leeftijd van 60 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij de wijze waarop hij vanaf 1 januari 1970 zijn werk zaamheden heeft verricht. Vanaf 1 januari 1970 tot 1 juli 1971 vervulde hij de functie van gemeentewerkman bij de voormalige gemeente Tholen. Aansluitend hierop vervulde hij de functies van gemeente werkman, meester-vakman en medewerker groen bij de gemeente Tholen. Moge zijn echtgenote en kinderen de kracht ontvangen om dit verlies te dragen. Met gevoelens van oprechte deelneming, Burgemeester en wethouders van Tholen, De secretaris, De burgemeester, S. Nieuwkoop W. Nuis Sint-Maartensdijk, 17 juni 2004. Diep geschokt namen wij kennis van het plot selinge overlijden van onze collega medewerker groen bij de buitendienst van de gemeente Tholen. Co was een collega die graag bij ons aan het werk was. Dat we nu zo vroeg al afscheid van hem moeten nemen, valt ons zwaar. Co zal in onze herinnering blijven als een zeer colle giale medewerker. Co, we zullen je missen. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en de familie veel sterkte met dit grote verlies. Collega's van de afdeling Openbare Werken buiten- en binnendienst Juni 2004 Op SmltM Want ik ben verzekerd, dat niets ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 8:38-39 Met ontroering nam de kerkenraad van de Hervormde Gemeente Rehoboth kennis van het overlijden op zaterdag 12 juni van in de leeftijd van 60 jaar. Hij was lange tijd koster en verzorgde vele jaren het tuinonderhoud rondom de kerk. Wij gedenken dhr. Scherpenisse met, gevoe lens van dankbaarheid en respect. Mogen zijn vrouw en kinderen met de familie en allen die hem van nabij gekend hebben, getroost worden door de Here en Heiland, Jezus Christus. Namens de kerkenraad van de Hervormde Gemeente Rehoboth Voorzitter, G. Atres Scriba wnd., J.J. Snoep Sint-Maartensdijk, 12 juni 2004. Heden is van ons heengegaan onze zwager sinds 1 mei 2004 weduwnaar van Francina Johanna van der Meer op de leeftijd van 78 jaar. Sint-Annaland: J. Moerland C. Moerland-van Eenennaam J. Scherpenisse-Buis Sint-Annaland, juni 2004. Op 13 juni jl. is te Bergen op Zoom in het ABG overleden onze zwager Fam. Goedegebuure-v.d. Meer Fam. Ketting-v.d. Meer Sint-Annaland Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis van het overlijden van onze zorgzame vader en opa sinds 1 mei 2004 weduwnaar van Francina Johanna van der Meer 21 juli 1925 f 13 juni 2004 Nellie Gunter-Scherpenisse Han Gunter in herinnering Adrie Scherpenisse in herinnering Francis Gunter Barbara Gunter Bergen op Zoom, 13 juni 2004. Correspondentie-adres Familie Gunter-Scherpenisse, Suzannaweg 6, 4697 ER Sint-Annaland. Heden, donderdag 17 juni om 10.15 uur, wordt de rouwdienst gehouden in de aula van Monuta, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-Anna land. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen in voornoemde aula. Na de begrafenis kunt u in de aula de familie condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Ten Anker', afd. 'De Stelberg', van ons is heenge gaan onze zorgzame vader, lieve opa en over grootvader weduwnaar van Pieternella Jacoba Bijl Sint-Maartensdijk 14 maart 1918 f Tholen 9 juni 2004 Drager van het Gewondeninsigne Bodegraven: A.C. de Graaf D. de Graaf-Hooimeijer Jan Sint-Maartensdijk: C.A. de Graaf C.A. de Graaf-Stoutjesdijk Jan-Willem Jolanda en Sjaak Lucas, Annemiek Correspondentie-adres C.A. de Graaf Kaaistraat 13 4695 CJ Sint-Maartensdijk De rouwdienst werd gehouden op zaterdag 12 juni om 13.15 uur in de Rehobothkerk, West- vest 2 te Sint-Maartensdijk, waarna aanslui tend de begrafenis plaatsvond op de Alge mene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a aldaar. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ten Anker is tot onze droefheid op 9 juni overleden onze geliefde broer, zwager en oom, de heer op de leeftijd van ruim 86 jaar. A.J. de Graaf N.D. de Graaf-van 't Zelfde J.A. Kaashoek-de Graaf J.D. Kaashoek Neven en nichten Sint-Maartensdijk, juni 2004. Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den van onze zwager en oom in de leeftijd van 86 jaar. Sint-Maartensdijk: M. Bijl-Polderman 't Harde: W. Bijl-Santema Sint-Maartensdijk: L. Kaat-Bijl Woerden: R. Bijl D. Bijl-v.d. Velde Neven en nichten Sint-Maartensdijk, 9 juni 2004. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust is overleden onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader sinds 28 september 1971 weduwnaar van Abramina Barendina Kaashoek in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Bergen op Zoom, 13 juni 2004. Correspondentie-adres Anjerstraat 7, 4695 HJ Sint-Maartensdijk. Heden, donderdag 17 juni om 13.15 uur, wordt de rouwdienst gehouden in de aula van Monuta, Kastelijnsweg te Sint-Maartensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Oude Begraafplaats, Onder de Linden te Sint-Maartensdijk. Voor de rouwdienst is er gelegenheid om afscheid te nemen in voornoemde aula. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de aula.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4