Familieberichten Voor een Zorgzame Begeleiding VAN HAAFTEN De Kort De mensen van Monuta maken het verschil. Monuta v Tholen J.M. Steijn tel. 0166-603766 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 10 juni 2004 Ruben. Cornells (fabriël Serina J.Cr. de Vos Sz L.J. de Vos-van der Male WimSchot en Bets Schot-Wijten M.L. Petappel en M. Petappel-Hoek M.L. Petappel en M. Petappel-Hoek JOHANNES MOERLAND Opa Keur DE HEER A. KEUR JAN CORNELISSE MACHIEL PIPPING JOHANNA AMERENTIA SONDERMEIJER-AARS ABRAHAM KEUR MARTHA JOHANNA VAN IWAARDEN-SCHERPENISSE JOHAN V.D. KLOOSTER Jantje Jan Potappel Als mama er plotseling eventjes niet is, kom je er pas goed achter hoe enorm je ze mis. Langs deze weg willen wij jullie bedanken, beste mensen Voor de vele kaarten, bloemen en al die goede wensen. Ook alle vaders, moeders, zwager, schoonzus, broer en zu55en, voor de vele, vele gedane klussen. En verder een ieder die met onze kinderen waren begaan Bedankt voor alles wat jullie voor hen hebben gedaan. En mochten we je per abuis vergeten zijn, dan toch bedankt, in welke vorm dan ook, groot of klein. We hebben gezwoegd en gestreden, gevochten en gebeden En wat gebeurd is, is voorbij en behoort weer tot het verleden. Ook voor ons gaat het leven weer door We kijken niet om en gaan er weer voor. Tot slot willen wij ook nog iets doen beste mensen Namelijk een ieder het allerbeste toewensen. Afz. Kien, Lia, Samantha, Atariska, Venise en Blanca Westdorp Bierensstraat 7,4697 GrC Sint-Annaland sp? Begrafenisverzorging v Tel. 0167 -57 2105 Geen crematies Begrafenisonderneming Algehele verzorging Oostrum-van Haaften Markt 56 4695 CH Sint-Maartensdijk Dag en nacht bereikbaar Onze oom en tante Een wonder dit kindje Geschenk uit Zijn hand 't Maakt stil onze harten 't Gaat boven ons verstand Vol liefde en dankbaarheid werden wij ver blijd met de geboorte van onze zoon en broertje 4 juni 2004 Christian, Arjenne Naomi van 't Hof 4697 DG Sint-Annaland Den Hamel 8 tel. 01^6 -65 25 80 Jouw handje in het mijne zo gaan we hand in hand Mijn grote hand, jouw kleine een ijzersterke band Mijn blikveld zoveel groter het jouwe nog zo klein Maar eens zullen die werelden voor ons hetzelfde zijn Wij zijn blij met de geboorte van onze doch ter en zusje Zij is geboren op 6 juni 2004, weegt 3260 gram en is 49 cm lang. Peter, Samantha en Thimo Smits 4697 GC Sint-Annaland Bierensstraat 35 tel. 0166-652686 Wilt u beschuit met muisjes komen eten? Laat het ons dan even weten Op D.V. 11 juni zijn onze ouders en grootou ders 40 jaar getrouwd. Dat ze nog lang voor elkaar gespaard mogen blijven is de wens van: Maarten en Erica Liesbeth, Leonie Marleen en Dirk-Jan Julian en Leontien Annet en Kees 4693 RA Poortvliet, juni 2004, Stoofstraat 50. Vandaag, 10 juni, is het 50 jaar geleden dat onze ouders, opa en oma zijn getrouwd. Hiermee willen wij hen feliciteren. Kinderen en kleinkinderen Tholen, juni 2004. =0<=<> 2004 jj Op D.V. dinsdag 15 juni zijn onze ouders, 1939 grootouders en overgrootouders 65 jaar getrouwd. Op diezelfde dag hoopt pa 90 jaar te worden, v Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons X gespaard mogen blijven is de wens van hun 0 dankbare kinderen, klein- en achterkleinkin- 0 deren. X Tholen: Leen en Mina Marian en Wiert Mariska en Linda Sandra en Alistair Marsha, Emily en Chelsea Stavenisse: Izaak en Adrie Marion en Dennis Kimberly en Meivin Sint-Annaland: Jolanda en Peter Brian en Noël 4691 JG Tholen, juni 2004. Burg. Van Vrijberghestraat 18 hopen D.V. 15 juni 65 jaar getrouwd te zijn. Op die dag hoopt onze oom 90 jaar te wor den. Wij feliciteren hen hartelijk met deze bijzon dere dag. Stavenisse: Ka en Piet Sint-Annaland: Suus en Jo Juni 2004 Op Zijn tijd nam de Heere, voor ons geheel onverwacht, tot onze grote droefheid, uit ons midden weg mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom op de leeftijd van 78 jaar. L.C. Moerland-van Bavinckhoven Nel en Jan Marjolein en Lennert Coby en Teus Theo Jaap en Monique DianaManuela Janny en Henk Cinderella, Roland en verdere familie 2982 AD Ridderkerk, 4 juni 2004 Dr. Schaepmanstraat 15 De begrafenis heeft plaatsgehad woensdag 9 juni jl. op de begraafplaats Vredehof te Rid derkerk. Bedroefd delen wij u mee dat op 5 juni is overleden onze lieve Alex en Anja, Nina Henri en Margreet Sandra en Joost Jan en Anita, John Sandra en Michél Ingrid Stavenisse, juni 2004. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoner Wij wensen mevrouw Keur, kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Bewoners, personeel, vrijwilligers en dinsdagmiddag bezoekers Elenahof Stavenisse, juni 2004 Voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Tholen, juni 2004. Voor de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. De vele brieven, kaarten, telefoontjes en uw aanwezigheid bij de begrafenis hebben ons erg goed gedaan. Mevr. J. Pipping-van Dienst Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oud-Vossemeer, juni 2004. Het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma en de belangstelling bij de crematie hebben ons zeer goed gedaan. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen zeggen wij u hartelijk dank. Ans en Wim Piet en Riet Zierikzee, juni 2004. Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ten Anker, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, grootva der en overgrootvader echtgenoot van Sara Priem Geboren Overleden 22 mei 1921 5 juni 2004 Stavenisse: S. Keur-Priem Stavenisse: F.W. Keur M.J.C. Keur-Steketee Alex en Anja Nina Stavenisse: E.J. Zwerus-Keur A.J. Zwerus Henri en Margreet Sandra en Joost Tholen: J.E. Geilings-Keur J.A. Geilings Jan en Anita John Sandra en Michél Ingrid 4696 BA Stavenisse Poststraat 7f J.l. woensdag 9 juni 2004 om 13.15 uur is de rouwdienst gehouden in het verenigingsge bouw De Schuilplaats, Poststraat te Stave nisse. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Stave nisse. Uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moe der, groot- en overgrootmoeder hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie Van Iwaarden Sint-Annaland, juni 2004. De overweldigende belangstelling en deelne ming welke u ons heeft betoond na het over lijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa hebben ons diep geraakt. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. N. v.d. Klooster-Heyboer kinderen en kleinkinderen Sint-Annaland, juni 2004. 'Wij genoten van een dag met heel veel lieve mensen kijken terug met blijde lach wat mag je nog meer wensen Met dankbaarheid kijken we terug op onze 60- jarige huwelijksdag. Hartverwarmend was de belangstelling. Uw aanwezigheid op de recep tie, de vele gelukwensen, kaarten, bloemen en attenties waren overweldigend en hebben dit tot een onvergetelijke dag gemaakt. Onze har telijke dank!! A. Brinkman S.J. Brinkman-van den Doel 4695 BN Sint-Maartensdijk, juni 2004. Oostsingel 64 Hiep hiep hoera!! wordt vandaag 50 jaar. Sint-Maartensdijk, juni 2004 Hartelijk dank voor alle kaarten, telefoontjes en bezoek tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Nogmaals hartelijk dank hiervoor. Mientje Voshol- Stoutjesdijk 4695 GR Sint-Maartensdijk, juni 2004, Pr. Rooseveltstraat 20 Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken voor de kaar ten, bloemen, telefoon tjes en hulp die wij mochten ontvangen tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. J. Ridderhof Sint-Annaland, juni 2004, Tienhoven 21. Wij willen iedereen bedanken, die-ons jubi leumfeest tot een succes heeft gemaakt. Het is voor ons een onvergete lijke avond geworden waar we met plezier naar terugkijken. Heel veel dank voor de bijdrage, in welke vorm dan ook. Henri en Maya Bungener Sint-Annaland, juni 2004. Wij willen een ieder hartelijk bedanken voor de felicitaties, kaarten, cadeaus en geld welke we bij de geboorte van onze dochter en zusje Marit mochten ontvan gen. Leen en Marjan van Haaften Wilfred, Heino, Eefke en Céline Stavenisse, juni 2004. Beste mensen, Ons 50-jarig huwelijksfeest werd mede namens onze kinderen en u allen onvergetelijk. Ook door de vele kaarten, bloemen, envelop pen, telefoontjes en de door onze kinderen Kees en José aangeboden reis, Martin en het Eilandenkoor en het personeel van de Welleva- ete. Het was geweldig. Hartelijk dank! Lenie en Joop Capelle Oosterland, juni 2004. Voor de zee van bloemen, uw talloze kaar ten, felicitaties, in welke vorm dan ook, die ik van u persoonlijk, alsook van verschil lende instanties, verenigingen en besturen mocht ontvangen i.v.m. de koninklijke onderscheiding, wil ik, ook namens mijn vrouw en (klein)kinderen, u allen hartelijk bedanken. Het zal een waardevolle en hartverwar mende herinnering blijven. Naast de dank aan Hem, Die mij kracht en gezondheid heeft gegeven, wil ik allen bedanken met wie ik op een zeer fijne en plezierige wijze tot nu toe heb mogen samenwerken. Met vriendelijke groet, Stavenisse, juni 2004. Langs deze weg willen wij en onze kinderen iedereen hartelijk be danken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die wij bij ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen. We waren zeer verrast en kunnen terugzien op een fijne dag. Kees en Maja van Duuren Sint-Philipsland, juni 2004. Mede namens mijn ouders wil ik iedereen bedanken voor de vele belangstelling, de vele kaarten en andere atten ties die ik mocht ont vangen tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Wendy Poot Stavenisse, juni 2004. Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode! Voor alle kaarten, geld en andere attenties die we voor ons 50-jarig huwelijk hebben ont vangen, willen we langs deze weg iedereen har telijk bedanken. Coen en Pie Moerland Stavenisse, juni 2004. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor alle kaarten, cadeaus en het geld dat we hebben gekregen voor onze ver loving. Linda Andries Scherpenisse, juni 2004. Uitvaartzorg en -verzekeringen Uitvaartcentra: Sint Annaland, Monuta Tholen, F.M. Boogaardweg 17, Tel: (0166) 60 28 66 Sint Maartensdijk, Monuta Tholen, Kastelijnsweg 2A, Tel: (0166) 66 26 20 Tholen, Monuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2, Tel: (0166) 60 28 66 Stationsstraat 29 4675 CG Sint-Philipsland Wij verzorgen voor u een stijlvolle begrafenis. Dag en nacht bereikbaar op Sint-Philipsland,Tholen e.o. I.s.m. begrafenisonderneming H. Schoonaard Kantooradres: Blindeweg 114315 CG Dreischor O Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen E UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-DUIVEL AND" M DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee NÜYW*^ www.uitvaartzorgcentrum.nl GEDENKSTENEN RUCPHENSEBAAN 46 ROOSENDAAL TEL. 0165 - 521742 KEUZE UIT 100 GRAFMONUMENTEN IN ONZE TOONZAAL

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4