GESLOTEN Familieberichten J J J Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode i 1 V ANNETTE 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 27 mei 2004 Marian Bezemer en Alex Tlchem jT Christian van (korset 8z Martlne Aa.rnou.dse éP Pa 8z ma P. Deurloo en N. VeurloO'Rijnberg r W. Moerland en C.L.A. Moerland- van Poortvliet Daan Quaak 8z Nellie Quatak-Hatge "S P. van. Meel en P. van Meel-Plandsoen r "N Arte Jacob Schot Sz htendrika. Jansen ADRIANA PIETERNELLA SLAGER ADRIANA PIETERNELLA SLAGER ADRIANA PIETERNELLA SLAGER TANTE JAAN WILLEMINA GEERTRUIDA MOERLAND-HAGE CORNELIS VAN DER WELLE JAKOB CORNELIS DE HEER KRINA BIJL-VERMEULEN CORNELIS MARINUS BOLIER CORRIE SCHRIER- SCHERPENISSE A.M. v.d. EST Piet en Anna Withagen 50jaar Sarah Blubje 50 jaar Startklare PC: P4 2.8-256Mb-80Gb-Combo Drive enz. Voor volledige specs, surf naar www.marklo.nl NU MET GRATIS SAMSUNG LASERPRINTER 799,- Schoonheidssalon 52IH1? Vergeet niet om ootfuzu fuiidgoed te verzorgen in de zomermaanden cMet nieuzvste op fietgebiedvan zonbesefierming nu verkrijgbaar oj vraag meer informatie bij Scfoonfieidsabon <Lditfi. Dameshoeden *^ÊÊk GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort VAN 7 T/M 12 JUNI Eindelijk is het dan zover: mijn broer en onze zus gaan trouwen Op 04-06-2004 om 15.00 uur zullen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk elkaar het ja-woord geven. Gefeest wordt er in de Wellevaete en felicita ties kunnen gestuurd worden naar: Bloemenlaan 147 4695 HP Sint-Maartensdijk. Veel geluk samen en een dikke kus: Ronald, Maaike, Leonie en Miranda Mei 2004 zijn heel blij u te kunnen meedelen dat zij op D.V. 4 juni 2004 gaan trouwen. Om 14.00 uur zal de ambtenaar het 'ja woord' vragen in het gemeentehuis van Tho- len. Ds. A. van der Zwan zal ons huwelijk kerke lijk bevestigen in de Chr. Geref. kerk van Tholen om 15.00 uur. 's Avonds is er gelegenheid om ons te felici teren tussen 20.00 en 21.30 uur in gemeen schapscentrum Méulvliet, Zoekweg te Tho len. Ons adres wordt: Marehoekstraat 56 4698 BP Oud-Vossemeer KI Cadeautip 1 juni 2004 van harte gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk. De kinderen Tholen, mei 2004. Op woensdag 2 juni hopen onze ouders, opa en oma en grootouders 50 jaar getrouwd te zijn. Hiermee willen wij hen feliciteren. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Mei 2004 Op 12 mei jl. waren onze (grootjouders 55 jaar getrouwd. Via deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en andere attenties. Huug en Gerrie Moerland Lyan Moerland en Jan Fase Twan, Wout, Mark, Amber en Merel 4697 GE Sint-Annaland, mei 2004. Bierensstraat 16 Op 29 mei, ja het is echt waar, vormen onze ouders al 40 jaar een paar. Hartelijk gefeliciteerd en nog vele jaren samen! Chris Tanja, Twan en Natalie José, Henk en Danielle Jaco Mei 2004 3 juni 2004 is het 50 jaar geleden dat onze ouders in het huwelijk traden. U kunt hen hiermee feliciteren op vrijdag 4 juni van 20.00 tot 21.00 uur in dorpshuis De Vossenkuil te Oud-Vossemeer. Hun kinderen en kleinkinderen Jeanne Dennis en Ingrid Sascha Claudia Oud-Vossemeer, mei 2004. C. Frankenstraat 3 Psalm 146:5 D.V. dinsdag 1 juni 2004 hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders te herdenken dat ze 60 jaar geleden door het huwelijk zijn verbonden. J.C. Schot M.J. Schot-Bijl M. van der Maas-Schot Klein- en achterkleinkinderen Wal 11 4691 EG Tholen 'Heer, door goedheid aangedreven, Zijt Gij mild in 't schuld vergeven; Wie U aanroept in den nood, Vindt Uw gunst oneindig groot. Psalm 86:3a Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat onverwachts, door de Heere, van ons is weggenomen onze lieve zuster, schoon zuster, tante en oud-tante Geboren 5 december 1920 Scherpenisse Overleden 20 mei 2004 Bergen op Zoom Drager van de Eremedaille in goud verbonden in de Orde van Oranje Nassau. Scherpenisse: M.F. Hage-Slager Tholen: M.J. Slager Sint-Maartensdijk: J.B. Slager-van Houdt Dirksland: C.P. Slager-Schijf Neven en nichten 4694 ET Scherpenisse Margrietlaan 14 Correspondentieadres Familie Hage, Gorishoeksedijk 3, 4694 PJ Scherpenisse. Jl. dinsdag 25 mei om 13.15 uur is de rouw dienst gehouden in het verenigingsgebouw De Hoeksteen, Margrietlaan 2 te Scherpenisse. Deze dienst is geleid door de weleerwaarde heer ds. J.B. Alblas uit Katwijk aan Zee. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw Fam. Hage-Poot Fam. Quaak-Quaak Fam. Schipper-Joppe Mevr. Slager-Boon Fam. De Viet-Deurloo Mevr. v.d. Werff-Gunter Scherpenisse, 20 mei 2004. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vroegere kleuter leidster In dankbaarheid herinneren wij het vele werk wat zij met de liefde van haar hart vanaf 1959 tot 1979, soms in moeilijke omstandigheden, voor onze school heeft gedaan. Wij bidden de achtergebleven familie de genadige nabijheid en de ondersteuning des Heeren toe. Namens het bestuur en het personeel van de Groen van Prinstererschool te Scherpenisse. Scherpenisse, 20 mei 2004. Bedroefd, maar dankbaar en met goede herin neringen aan haar heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve We zullen haar missen. Bameveld: Eliza en Jenneke Slager Christian en Anneke Johan en Sanne Richard Andrea en Daniël Scherpenisse: Aart en Martje Slager René Ridderkerk: Ina en Ko de Wilde Marco en Marleen Christel en Hans Dordrecht: Jaap en Marijke Slager Marcel en Lucinda Annette en Rob Zwolle: Wim en Inge Slager Ruth, Hans Poortvliet: Greet en Kees van der Maas Martijn 20 mei 2004 Psalm 42 Na een moeilijke laatste levensperiode en een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ten Anker is op 88-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder en oma ruim 60 jaar getrouwd geweest met Marinus Moerland Overleden 3 januari 2001 Geboren 13 juli 1915 Stavenisse Overleden 22 mei 2004 Tholen Onze dank gaat uit naar iedereen van wie moeder in haar leven aandacht, liefde, warmte en zorg heeft ontvangen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres Familie W. Moerland Schoolstraat 27 4696 CK Stavenisse Heden donderdag 27 mei om 10.15 uur wordt de rouwdienst gehouden in het verenigingsge bouw De Schuilplaats, Poststraat 2a te Stave nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring, voor ons nog onverwachts, heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Jannetje Flikweert op de leeftijd van 78 jaar. St-Philipsland: P. van der Welle-van Hekken St-Philipsland: K. Walpot-van der Welle Rotterdam: J. Verwijs-van der Welle H.C. Verwijs Steenbergen: C. van Kaam-van der Welle J.S.L. van Kaam Dinteloord: J. van der Welle M. van der Welle-de Frel St-Philipsland: Th. J. den Engelsman- van der Welle J. den Engelsman St-Philipsland: M. van der Welle L.P van der Welle- van Oudenaarde Neven en nichten 17 mei 2004 Hiermee betuigen wij u onze hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming ons betoond na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Uw meeleven, in welke vorm dan ook, is ons tot steun geweest. M.J. de Heer-Verkamman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Tholen, mei 2004. Allen hartelijk dank, die medeleven hebben getoond na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma Ook hartelijk dank aan het verzorgend perso neel van Ten Anker, afdeling De Vliedberg, h.k. 2 voor de goede verzorging tijdens haar verblijf aldaar. P. Bijl Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Tholen, mei 2004. Zoveel kaarten Zoveel handen Zoveel lieve woorden Zoveel mensen aanwezig tijdens de begrafenis Het was overweldigend en een grote steun, zoveel medeleven welke wij ontvingen bij zijn ziekte en bij het overlijden van mijn geliefde broer, zwager, onze oom en oudoom Corrie Heijboer-Bolier Gommert Heijboer Corina en Anko Annelien, Geertjan Pieter Gabie Lesley Sint-Annaland, mei 2004. Achter de tranen van verdriet Schuilt de glimlach van herinneringen Uw medeleven, zo warm en liefdevol, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en doch ter is ons een grote troost en steun geweest. Onze oprechte dank hiervoor. C.C. Schrier Kinderen en kleinkinderen J. Scherpenisse-Boogert Sint-Maartensdijk, mei 2004. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling ons betoond, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze oom willen wij u allen hartelijk dankzeggen. Ook willen wij een ieder die hem tijdens zijn ziekte een bezoekje bracht hartelijk bedanken. Fam. A. Kosten-v.d. Est Kinderen en kleinkinderen Sint-Philipsland, mei 2004. Onze hartelijke dank voor de vele felicita ties na de koninklijke onderscheiding. Mei 2004 Gildebroeder hier, maar nu is hij officier. Op 30 mei dit jaar wordt hij ook nog eens Hartelijk gefeliciteerd Addie Lydia en Joscelin Lenny Scherpenisse, mei 2004. l -■ v - i f. .J j' t llllll»lllli1P|ii"fiHi1"1ii"""i"i')fl «ff Hartelijk gefeliciteerd Je vrienden. Naai- en lockmachines Breimachines Alle reparaties 1 Wol breimachinegarens Borduurpakketten Inruil en Financiering A.B.S. Naai- Breimachines Bedrijventerrein "Welgelegen" Ondernemersweg 19 4691 SL Tholen Tel.: 0166 - 60 70 85 Open: maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur graag tot ziens bij Schoonheidssalon "Edith. Simon Lindhoutstraat30, 4691 Q"B Tholen"Tel: (0166) 6021 97. Mede namens mijn ouders en zusje wil ik iedereen bedanken voor de vele kaarten en andere attenties die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Amber Potappel Sint-Annaland, mei 2004. Graag wil ik hierbij iedereen bedanken, die een kaartje of bloemetje stuurde tijdens of na mijn verblijf in het zie kenhuis in Breda. Ook de telefoontjes, zowel in het ziekenhuis als na mijn thuiskomst, heb ik zeer gewaardeerd. Bedankt, mede namens mijn kinderen en klein kinderen. J.J. Snoep-de Viet Sint-Annaland, mei 2004. Mede namens mijn man wil ik iedereen hartelijk bedanken voor het grote medeleven, bezoekjes, kaarten, bloemen, tele foontjes en het vervoer van mijn man, bij mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Lena Potappel- van Beveren Stavenisse, mei 2004. Met dit bericht wil ik graag mijn vriend (Marco v. As), familie, vrienden, hulpverlening, kennissen en collega's bedanken die mij zo goed geholpen en gesteund hebben in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. En ik wil iedereen bedanken voor de vele kaarten die ik heb mogen ontvangen. Spe ciaal wil ik ook nog Chris Donken en zijn vrouw bedanken voor de goede eerste hulp die zij mij verleend hebben. Nadia v/d Reest Sint-Maartensdijk, mei 2004. Hartelijk dank voor de vele kaarten en attenties die we ontvingen bij ons 50-jarig huwelijksjubi leum. Ook namens onze kin deren en kleinkinderen. Jan en Wouda de Voogd van der Straaten- Goedegebuure Sint-Annaland, mei 2004. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die we mochten ontvangen bij ons 45-jarig huwe lijk. Wim Tannie van Tiggele M m j z 600 stuks stuk voor stuk voordeliger in prijs Zandpad 90, Middelharnis 10187148 24 31 Koop uw rechtstreeks hij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom Zonder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 70 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de Haanstraat 6 4624 HX Bergen op Zoom Tel. 0164-234109 Fax 0164-245100 7. Haven 2a 4695 CP Sint-Maartensdijk TEL. Ol 66 - 66 37 72

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4