Kroon op werk vakbondsman Trouwe hulpverlener Rode Kruis j 10Kassakorting Muzikant en dorpshuisman 'Lintje is een gunst en geen recht' Oerlemans C_ OerlemansV-/ Krappe meerderheid voor klein presidium L. Geuze uit Poortvliet W. Quak uit Sint-Philipsland ABT voelt zich beschadigd door Velthuis Bevoegdheden scholen gaan toch naar college Donderdag 6 mei 2004 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 J. Ligtendag uit Sint-Philipsland Lauw Geuze (66) uit Poortvliet had eigenlijk geen tijd om naar Meul vliet te komen. Hij was met de Rode-Kruisbus op pad voor de boodschappen dienst, toen hem in de su permarkt in Tholen werd gevraagd om naar het ge meenschapscentrum te gaan waar Jan Potappel een lintje zou krijgen. Geu ze wilde achterin de zaal blijven staan, maar moest mee naar voren, waar hij tot zijn verrassing zijn vrouw en gezin aantrof. Aanleg bergbezinkbassin Martijn Westdorp beste visser Boerderij filmlocatie voor musical Actieperiode: vrijdag 7 mei t/m zaterdag 15 mei kassakorting van 10 Openingstijden winkel Zeeuwse middag met bolus Wandeldriedaagse 21 kilo vis BoulogneTholen is ouderwets bezig De twee grote partijen SGP en PvdA stonden donderdag avond tegen de kleine partijen bij de omvang van het presidium, waarin de vier commissievoorzitters en de burgemeester als raadsvoorzitter zitting hebben. De klei ne partijen willen ook een vinger in de pap hebben bij de vaststelling van agenda's e.d., maar Klippel en Van der Linde wilden er geen politieke club van maken. Vooral het werk voor de Hout- en Bouwbond CNV, waarvan hij al 42 jaar lid is, werd met de onder scheiding voor Jan Ligtendag (65) uit Sint-Philipsland beloond. „U komt in het bijzonder op voor de zwakken in de samenleving. En u bent een bescheiden iemand die veel taken vervult", zei de burge meester. Ligtendag was verder betrokken bij bouwactiviteiten binnen de Oud Gereformeerde Gemeente en is bestuurslid van dorpshuis de Wimpel. „Opa! Opa!" Ligtendags kleinkin deren roepen hem toe als hij door secretaresse Lien van Sprundel van de burgemeester naar zijn vrouw op de voorste rij stoelen in Meulvliet wordt gebracht. De Sint-Philipslander dacht voor de uitreiking van een lintje aan zijn dorpsgenoot Wim Quak naar Tho- len te zijn gekomen, maar krijgt ook zelf de versierselen opge speld. Hij vindt het bijzonder. „Daar doe je het allemaal niet voor, maar het is wel de kroon op je werk", zegt hij. tussen het in ontvangst nemen van de felicita ties door. Ligtendag zit sinds 1967 in het af delingsbestuur van de Hout- en Bouwbond CNV in zijn woon plaats. Eerst was hij secretaris, de afgelopen 22 jaar penningmeester. Ruim zeven jaar ook was hij de af gevaardigde van de afdeling in het rayonbestuur. Sinds juli 1996 ver vult Jan Ligtendag de functie van vraagbaak. „In die functie komen zijn sterke kenmerken - een lui sterend oor en een goed advies - optimaal tot uiting. Hij voelt zich steeds bijzonder betrokken bij een zaak en zijn werkzaamheden gaan verder dan alleen de intake", al dus de burgemeester. Die vermeldt nog dat Ligtendag sinds twee jaar lid is van het promotiekader van de vakbond. In de jaren tachtig leidde de Sint- Philipslander de bouwcommissie voor het opknappen van de pasto rie van de Oud Gereformeerde Ge meente en in de jaren negentig was hij als vrijwilliger betrokken bij de opknapbeurt van het kerk gebouw. Als bestuurslid van de stichting Dorpsbelangen (sinds 1988) had hij enkele jaren geleden de leiding over de verbouwing van dorpshuis De Wimpel. Tenslotte maakte Ligtendag ook deel uit van het comité 500 jaar Sint-Philipsland en - als vice- voorzitter - van de plaatselijke werkgroep herdenking water snood. „We moeten trots en zuinig zijn op dit soort mensen", zei de burgemeester. J. Ligtendag uit Sint-Philipsland met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Vooral het feit dat Lauw Geuze al zo lang - 45 jaar - actief is binnen het Rode Kruis, verdiende volgens burgemeester Nuis de aandacht. Vanaf 1959 is Geuze als hulpver lener bij sportevenementen (zoals wielerrondes) en vrijwilliger bij de - enkele jaren geleden afge schafte - bloeddonoravonden in gezet. Hij is ook al 39 jaar chauffeur van de bus die de Thoolse colonne inzet voor het vervoer van vrijwilligers, gewon den en materiaal. En met de rol stoelbus vervoert hij mensen bij vakantieprojecten of om te gaan winkelen. Gedurende een periode van 18 jaar was Geuze chauffeur/begeleider op de antbu- lance. Hij was tien jaar lang lid van het regiopeloton Zuidwest- Noord-Brabant (het Sigma-team) en 20 jaar van de stafhulpverle- ning. Sinds 1995 regelt hij onder meer de inzet van EHBO'ers. In de periode van 34 jaar dat Geuze bij Bruijnzeel keukens werkte, was hij daar lid van de bedrijfs- EHBO. Iets totaal anders zijn de werkjes die de Poortvlietenaar doet binnen de watersportvereniging Sint-An- naland, waarvan hij sinds 1980 lid is. Geuze verzorgt artikelen in het blad van de viscommissie en re gelt ook de verzending van dit blad. Juist donderdagmiddag moesten er 400 exemplaren ver- zendklaar gemaakt worden, maar daar kwam niets van terecht. Ge stoken in de felrode jas en grijze broek van het Rode Kruis, nam de compleet verraste Geuze zijn ko ninklijk lintje in ontvangst. L. Geuze uit Poortvliet met zijn vrouw. VERVOLG VAN PAGINA 2 Achter de begraafplaats aan de Mo lenweg wordt volgende week be gonnen met de aanleg van een berg bezinkbassin van 150 m3. Het bassin is bedoeld om de vuiluitworp van de riolering op de sloten sterk terug te brengen en kost ongeveer 235.000 euro. Bij de aanleg wordt gebruik gemaakt van betonnen pre fab elementen die worden aange voerd per dieplader over het pad achter de Langeweg. De werkzaam heden zullen ongeveer vier weken gaan duren De leden van hengelsportvereniging De Zeebaars wierpen zaterdag bij de vierde bekerwedstrijd de lijnen uit bij de Annavosdijk te Sint-Annaland. Op deze nieuwe visstek werd door de 49 deelnemers in totaal ruim 3 kilo vis gevangen. De uitslag is: 1. Martijn Westdorp 740 p; 2. W. van As 420 p; 3. Jaap Kodde 315 p; 4. G. Boogaard 305 p; 5. J. van Tiggele 296 p; 6. Dirk Westdorp 260 p; 7. Danny Bijl 155 p; 8. A. Arts, mevr. E. van As en A. Beurkens 150 p; 11. H. Hoebeke 50 p; 12. R, Anemaet 1 punt. Poortvliet De boerderij van De Groen aan de Hogeweg wordt deze dagen ge bruikt voor filmopnames voor de musical The Wizard of Oz. Deze musical wordt opgevoerd door de Stichting Kunstzinnige Vorming Rotterdam (SKVR) op 19 en 20 juni in theater Hofplein te Rotterdam. Peter de Groen en zijn vader Rien hebben hun boerderij helemaal be schikbaar gesteld om deze film op te laten nemen. Naast deze locatie wordt er ook een opname gemaakt in café 't Centrum van Hans en Jen ny Goudzwaard. Hierin bevindt zich een bedstede, waar de laatste scènes van de musical worden op genomen. De opnames zijn woens dag begonnen en worden zaterdag afgerond. De musical gaat over Do rothy Gale uit Kansas, die door een wonder belandt in een magische wereld vol aparte wezens. Volgens de makers van de musical geeft de boerderij van De Groen de sfeer weer van het oude Kansas. I bij inlevering van deze kortingsbon tijdens de actieperiode, l ontvangt u bij besteding van 50,00 of meer een (m.u.v. standaardartlkelen) Kaaistraat 4 Steenbergen tel. (0167) 56 34 30 Maandag 13.00 - 17.30 uur Dinsdag t/m donderdag: 09.00 - 17.30 uur Vrijdag 09.00 - 20.30 uur Zaterdag 09.00 - 17.00 uur volop gratis parkeergelegenheid Advertentie I.M. Een vijftigtal ouderen bezocht woensdag de Zeeuwse middag in 't Ouwe Raed'uus. De Zeeuwse caba retgroep Kantooi haalde met veel humor herinneringen op uit vroege re tijden. Met zang en sketches be leefden de aanwezigen een geva rieerde middag. In de pauze werd iedereen naast koffie en thee nog getracteerd op een Zeeuwse bolus, die door de plaatselijke bakker wa ren geschonken. De activiteiten commissie Poortvliet kon terugzien op een geslaagde activiteit. Voor de tweede avondwandeldrie- daagse hebben al meer dan 200 deelnemers ingeschreven. De orga nisatie verwacht zo'n 250 wande laars. Zij vertrekken dinsdag rond zes uur vanaf het voetbalveld voor een route van vijf of tien kilometer. Op de slotavond, donderdag, zal Accelerando de wandelaars bij hun laatste meters begeleiden. Sint-Philipsland De vissers van hengelsportvereni ging De Makreel hadden zaterdag met 21 kilo vis een goede vangst. Bij de senioren ving Gert-Jan Glas bergen de meeste vis, terwijl Marco Glasbergen het klassement bij de jeugd won. Uitslag senioren: 1. Gert-Jan Glasbergen 2205 p; 2. Jo- han Geense 1735 p; 3. Jarco Verwijs 1665 p; 4. Dirk Breeman 1290 p; 5. Jan van Moort 1105 punten. Uitslag junioren: 1. Marco Glasbergen 625 punten; 2. Patrick van Sas 615 p; 3. Jan Lennard Kempeneers 600 p; 4. Dennis Moerland 535 p; 5. Jorian van Duuren 365 punten. Kattenshow. In de Stoelemat te Bergen op Zoom wordt zondag een internationale kattenshow gehou den. Tussen de 400 en 500 katten zullen door een jury beoordeeld worden. Van tien tot zes uur kan het publiek een kijkje komen nemen. Iemand die creatief is en initiatief toont, zo typeerde de burgemees ter Sint-Philipslander Wim Quak (65). Een man die zich breed maatschappelijk inzet, die punc tueel is en op wie nooit tevergeefs een beroep wordt gedaan. „Een alom gewaardeerde en graag ge ziene inwoner, een op allerlei ge bied meelevende persoon." Muziekvereniging Concordia, dorpshuis De Wimpel, de braderie, de Hervormde Gemeente, het Rode Kruis, de buurtbus en de huurders vereniging Samen Sterk. Dat zijn de instellingen waar Quak zich voor inzet of ingezet heeft. Bovendien was hij lid van het comité 500 jaar Sint-Philipsland en van het af- scheidscomité voor huisarts Van Doesburg. „Ik houd er niet van als er dingen geregeld worden waar ik niets van weet", zegt de gedeco reerde, die de onderscheiding waar deert. Zijn activiteiten op politiek gebied - bij Gemeentebelang - ble ven onvermeld. Bij Concordia is Quak verantwoor delijk voor het onderhoud van de in strumenten. En voor de wekelijkse repetities zet hij steeds alles gereed. Zelf slaat Wim Quak op dit moment de grote trom bij de muziekvereni ging, die hem donderdagavond ver raste met een serenade (zo'n muzi kale hulde kregen ook de twee andere onderscheiden Sint-Philips- landers). Hij is sinds 1996 vice- voorzitter, was eerder acht jaar lang voorzitter en een jaar tweede pen ningmeester. Achttien jaar lang was Wim Quak actief in de braderiecommissie, hij gaf in 2001 het stokje over. Twintig jaar inmiddels maakt hij deel uit van het bestuur van de stichting Dorps belangen, waarvan hij sinds 1987 penningmeester is. Bij de verbou wing van dorpshuis de Wimpel fun geerde hij als aanspreekpunt en hij is nauw betrokken bij het beheer van dit gebouw. „U zet er zich met hart en ziel voor in", aldus de bur gemeester. Binnen de Hervormde Gemeente vervulde Quak vijf jaar de functie van notabel en drie jaar was hij kerkvoogd. Vanaf 1995 is hij actief in de groep Opvang en verzorging van het Rode Kruis en hij was een klein jaar bestuurlijk actief in de plaatselijke afdeling. Quak was be trokken bij de oprichting van de buurtbusvereniging Anna Jacoba- polder-Steenbergen in 2000, werd vorig jaar vice-voorzitter, maakt de chauffeursschema's en rijdt zelf als vrijwilliger op de buurtbus. Tenslotte was Wim Quak betrokken bij de oprichting van een Thoolse huurdersvereniging in 1996. Sinds eind 1999 is hij voorzitter van Sa men Sterk. „U toont zich daar standvastig en krachtig en laat dui delijk uw mening horen", zei de burgemeester voor hij de onder scheiding opspeldde. W. Quak uit Sint-Philipsland met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. „De meeste mensen die vandaag een koninklijke onderscheiding krijgen, hebben vaak op de achter grond hun werk gedaan. Maar ze verdienen het om een keer op de voorgrond te treden", zei burge meester W. Nuis donderdagmorgen in Meulvliet. De betrokkenen vin den zelf meestal dat het gewoon is wat ze hebben gedaan of nog doen. „Maar Ik vraag me af of het wel zo vanzelfsprekend is", aldus Nuis die de jongere generatie opriep om zich eveneens in te zetten voor de samenleving." Negen Tholenaren zijn dit jaar benoemd tot lid in de orde van Oranje-Nassau. Voor een bomvolle zaal met fami lieden en relaties zei de burge meester dat degenen die een lintje krijgen, zich hebben onderscheiden van andere personen. „Het zijn mensen met een herkenbare uitstra ling in de samenleving. Hun per soonlijke verdiensten en maat schappelijke betrokkenheid hebben tot de toekenning van deze onder scheiding geleid." Nuis zei blij te zijn dat sinds de herziening van het decoratiestelsel (1996) het toeken nen niet lahger een automatisme is, maar maatwerk. „Een erkenning vanuit de samenleving, een waar dering voor uw leef- en handelwij ze over een langere periode." De burgemeester hoopte dat de toe kenning van een lintje voor de be trokkenen een markant moment zal zijn in hun leven. Het decoratiestelsel dateert van 1815. Toen is de orde van de Ne derlandse Leeuw ingesteld, in 1892 kwam daar de orde van Oranje- Nassau bij. Sinsdien zijn volgens Nuis 405.000 mensen gedecoreerd. Dit jaar viel 3150 mensen die eer te beurt. In Zeeland kregen 87 inwo ners een linje, waarvan negen be noemd werden tot ridder in de orde van Oranje-Nassau, de overigen tot lid. Voetbalscheidsrechter J. Roodenburg uit Bergen op Zoom is één van de ook op Tholen bekende gedecoreerden. De zeventiger fun geert nog altijd als clubscheids- rechter bij Tholense Boys, hij was ook actief in de inmiddels verdwe nen zaalvoetbalcompetitie in Meul vliet en was in het verleden trainer bij SPS. Ook J.L. Schetters uit Le pelstraat, sinds vijf jaar dirigent van het koor van de Willibrordu- sparochie in Oud-Vossemeer, is ko ninklijk onderscheiden. Tholen heeft jaarlijks een behoor lijk aantal inwoners dat koninklijk wordt onderscheiden. Volgens Nuis komt dat door de gemeenschapszin die er heerst. Mensen die maat schappelijk betrokken zijn, hebben vaak meerdere petten op. Net als in Tholen zijn in Reimerswaal negen inwoners onderscheiden, in Mid delburg tien, en in Terneuzen en Vlissingen zelfs elf. De burge meester zei dat aanvragen voor een lintje nauwkeurig gewogen wor den, maar hij riep op om niet te schromen bij het voordragen van mensen. Nuis bedankte de partners en gezinsleden van de Thoolse ge decoreerden dat zij het mogelijk maakten dat deze konden functio neren zoals ze gedaan hebben, en bood hen bloemen aan. Ook be dankte hij degenen die zich inspan den voor de voordrachten. Zoals hij dat gewend is, liet de burgemeester zijn secretaresse de koninklijke besluiten van de deco- ratuies voorlezen, waarbij ieder een werd verzocht te gaan staan. Voorafgaand aan de uitreiking noemde Nuis zelf de overwegin gen op die tot een positief advies van de Kanselarij der Nederlandse Orden hadden geleid. Hij nodigde de negen gedecoreerden uit om op koninginnedag met hem en zijn vrouw de aubade in Sint-Philips land af te nemen. Ze voldeden al len aan dat verzoek en kregen bij dorpshuis De Wimpel een warm applaus van de aanwezigen. De uitreiking van de lintjes werd bij gewoond door een delegatie uit Ilawa, de Poolse gemeente waar mee een stedenband bestaat. Nuis sprak hen in hun moedertaal toe en werd daarvoor met een spon taan applaus beloond. In hun ogen is het presidium alleen een instelling die vergadertechnisch de zaken voorbereidt. „Er komt geen kruimel politiek aan te pas", verzèkerde de SGP-fractievoorzit- ter. CU-raadslid Piet bestreed dat. „Er is een keer een voorstel van mij door het presidium afgewezen, dus er komt wel degelijk poltiek bij!" Van der Linde sprak over ,een prin cipezaak.' „Het voorzitterschap van een commissie is een ondankbare taak, want je moet extra tijd in de voorbereidingen steken, maar in houdelijk mag je er niet op ingaan. Een voorzitter moet neutraal zijn en politiek moet je buiten de deur hou den." De Pvd A-fractie voorzitter vond datje in het presidium een bij drage kunt leveren aan bestuurlijke vernieuwing. Het gaat ook om ver trouwen, want niet alle fracties zijn in het presidium vertegenwoor digd." CDA-raadslid Bout zei over alles te willen meepraten, zodat het presidi um uitgebreid zou moeten worden. Boulogne was stomverbaasd over de opstelling van SGP en PvdA. „Volgens de Vereniging van Neder landse Gemeenten is Tholen een beetje ouderwets bezig. Iedereen moet bij het presidium kunnen zijn. Straks hebben we ook nog een com missie minder (de commissies mid delen en algemeen bestuur worden samengevoegd)zodat er maar 3 in plaats van 4 commissievoorzitters meer zijn. Laten we het voor een jaar proberen om het presidium uit te breiden." D66 zei geen klachten over de werkwijze van het huidige presidi um te hebben. Ook de VVD vond de bestaande manier goed en zei vanuit vertrouwen in plaats van wantrouwen te werken. Van Belzen hield vol, dat het presidium breder toegankelijk moest zijn. „Ook de techniek van het vergaderen moet immers democratisch zijn", aldus het CU-raadslid. Burgemeester Nuis merkte tussen tijds fijntjes op, dat de raad al een half uur discussieerde over een voorstel dat ze zelf had gemaakt. Er werd toen maar snel gestemd over een amendement van de SGP en de PvdA om het presidium te laten zo als het is. De VVD bleek toen vol gens veler verrassing bij de tegen stemmers te zijn, met CU, CDA, ABT en D66. Mevr. Van Gorsel voelde zich aangesproken, maar zei niet gevoelig te zijn voor opmerkin gen dat zij ouderwets zou zijn. „Ik ga gewoon mijn eigen gang." Met 10 tegen 9 stemmen werd het amen dement van SGP en PvdA aangeno men, zodat het presidium beperkt blijft tot de vier commissievoorzit ters en de raadsvoorzitter. Per 1 juli valt er een commissie af (midde len), zodat of de SGP of de PvdA een voorzitter moet inleveren. Met de nieuwe opzet worden er overi gens formeel nieuwe voorzitters ge kozen voor de commissies ruimte, samenleving en bestuurszaken. Het reglement van orde schrijft niet voor, dat dit perse iemand van de grote partijen moet zijn. In de prak tijk is dat wel zo gegroeid, want de voorzitter heeft geen inbreng na mens zijn fractie en dat zou kleine partijen met maar 1 of 2 zetels slecht uitkomen. De ABT-fractie heeft b. en w. schrif telijke vragen gesteld over een uit spraak van wethouder mevr. Vel thuis die ze al begin december vorig jaar heeft gedaan. Raadslid J.J.P.A. Boulogne verwijst naar het artikel .Gemeente schrapt zaal voor tafel tennis' waarin Smash-voorzitter Kees Vroegop uitspraken doet zoals ,Een omslag van jewelste' en ,Dit is onbehoorlijk bestuur.' Mevr.drs. M.A.E. Velthuis vindt dat er sprake is van een misvatting. Ze verwijt haar voorganger L.J. van Doorn dat hij veel heeft laten liggen. Met andere woorden, doordat dhr. Van Doom veel heeft laten liggen, gaat de nieuwe accommodatie voor de tafeltennisvereniging niet door. Partijleden van ABT worden over het voorgaande aangesproken door inwoners van Sint-Annaland. Ver volgens heeft ABT onderzoek naar die beschuldigingen gedaan. Hieruit is gebleken, dat dhr. Van Doom ei genlijk totaal geen bemoeienis heeft gehad met de nieuwe accommodatie voor de tafeltennisvereniging. ABT vindt dat de goede naam van de par tij door de uitingen van mevr. Vel thuis in de Eendrachtbode bescha digd is. Boulogne wil daarom van het college weten: 1Klopt het onderzoek van ABT? 2. Is het dhr. Van Doom te verwijten dat de gemeente de nieuwe accom modatie van tafeltennisvereniging Smash schrapt? Een minderheid van de raad blijft zich verzetten tegen het overdra gen van bevoegdheden aan b. en w. ten aanzien van het sluiten en oprichten van scholen. „We willen die bevoegdheden houden", zei ABT-fractievoorzitter Boulogne en daar dachten de VVD en D66 ook zo over. De laatste twee par tijen wilden met name het open baar onderwijs uit de delegatiever ordening halen. De andere fracties hadden er geen problemen mee. „Dit soort zaken valt onder de ac tieve informatieplicht aan de raad", zei PvdA-fractievoorzitter Van der Linde, die niet bang was voor problemen op dit terrein. Burgemeester Nuis verzekerde, dat ingrijpende zaken over scho len te allen tijde met de raad zul len worden besproken. Tevens hield hij de raad voor, dat de wetgeving binnenkort veran dert. Daarom achtte hij het beter om het voorstel onverkort te hand haven, anders moet, het straks wanneer de Tweede Kamer de wet aanpast. Pak even uw zakboekje THOLEN 6 mei Reisje Chr. ouderenver. 12 mei Oecumenisch avondgebed, Oudelandsestr. 11, 19.30 u. 13 mei Informatiebijeenkomst borst voeding, Stoofstr. 8, 20 u. 19 mei Voorlichting waterschap door R. Visser, Plattelandsvrouwen, Oude landsestr. 1120 u. 22 mei Recital klavecinist P.J. Beider, stadhuishal, 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 10 t/m 13 mei Avondwandel vier daagse, start Hof van Holland, 18.30 u. 11, 18 en 25 mei Koersbal Anbo, Vossenkuil, 14 u. 12 mei Bingo Anbo, Vossenkuil, 14 u. 15 mei Excursie heemkundekring, 14 u. 19 mei Fietstocht Anbo, Vossenkuil, 13.30 u. 25 mei Roos van lood maken, AVB. SINT-ANNALAND t/m 30 okt. Exposities Visie op Tho len, Ondergoed in de loop der tijd en Stavenisse in beeld. De Meestoof, di t/m za 14-17 u. 13 mei Reisje plattelandsvrouwen naar Bavel, vertrek Havenplein, 8.15 u. 15 mei Samenzang chr. mannenkoor DEV. N.H. kerk, 19.30 u. 24 t/m 27 mei Avöndwandelvier- daagse WHS. 26 mei Werkgroep genealogie, De Meestoof, 20 u. SCHERPENISSE 15 mei Alpha jeugdsoos, zolder oude gemeentehuis, 20 u. POORTVLIET 8 mei Schuurfeest PJZ, Bitterhoekse- weg, 20.30 u. 11 t/m 13 mei Avondwandeldrie- daagse. BERGEN OPZOOM 6 mei Muzikale komedie 'Een Zo merzotheid', De Maagd, 20.15 u. 7 mei Topcabaret Kommil Foo, De Maagd, 20.15 u. 8 mei Verdi-opera- Rigoletto, De Maagd, 20.15 u. 9 mei Kindermusical Nijntje is èr weer, De Maagd, 14 en 16 u. 9 mei Internationale kattenshow, De Stoelemat, 10 u. 11 mei Benny Neyman jubileumtour. De Maagd, 20.15 u. 13 mei Concert Romeo Kwartet, Markiezenhof, 20 u. 14 mei Turbocabaret Guido Weyers, De Maagd, 20.15 u. 15 mei Orkest Koninklijke Lucht macht met Eternity, De Maagd, 20.15 u. 16 mei Zilveren Pijl verschieting, Ra velijn, 13 u. 18 mei Cabaret 'Een vleugje parfum tussen de spruitjes', De Maagd, 20.15 u. 20 t/m 22 mei Show 'Het groot niet te vermijden'. De Maagd, 20.15 u. 22 en 23 mei Lifestylebeurs, De Stoelemat, 11 u. +film+++film+++film+++filiTi+ ROXYI: In oranje - do, vr, zo en wo 13.45 u„ za 13.45 en 16 u. Van Hel- sing - do, ma, di en wo 20 u., vr en za 18.45 en 21,15 u., zo 16 en 20 u. ROXY II: Starsky Hutch - vr 18.45 u„ za 16 en 18.45 u., zo 16 ,u„ ma 20 u., wo 13.45 u. Gothika - do, zo t/m wo 20 u„ vr en za 21.15 u. Scooby Doo 2 - do en vr 13.45 p. Brother Bear - za en zo 13.45 u. CINEM'ACTUEEL: - do en wo 21 u„ vr, za en zo 2115 u.. In oranje - do 14 en 19 u., vr, za en wo 14 u„ zo 13.45 en 16 u. Starsky Hutch - do 19 u.,vr en za 18.45 en 21.15 u., zo 16, 18.45 en 21.15 u„ ma, di en wo 20 u. Van Helsing - do 14 en 21 u., vr en za 14, 18.45 en 21.15 u., zo 13.45, 18.45 en 21.15 u„ ma, di en wo 20 u. Johan Cruijff, un momento dado - zo 19 u„ ma 20.30 u. It's all about love - di 20.30 u. Cold Mountain - zo 19 u.. ma en di 20.30 u. The haunted man sion - vr en za 18.45 u., zo 16 u. en wo 14 u. Scooby doo 2 - do, vr, za en wo 14 u„ zo 13.45 u. - Verrassings voorpremière - do 20 u. Kill Bill 2

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 15