1999 2004 Jubileumzangavond D.V. zaterdag 15 mei 'Door Eendracht Verbonden' ZuidHollandKoor Q> Q> C O <D 10% KORTING OP ALLE TUINSETS 169,- 458,- 749,- I 145,- 119,- Chr. Sint-Annalands Mannenkoor THOLEN Grotenhuis Ontwikkeling Mij jj Stichting Kunstkring Tholen Prachtige collectie Aluminium, Metaal, Rotan-look meubelen en Natuurstenen tafels Speciale Teak-afdeling met een ruime keuze aan stoelen, fauteuils, banken, tafels, loungers etc. met veel samenzang aanvang: 19.30 uur Ter gelegenheid van het le lustrum van het Parttime, medewerfater r ploegchef (meewerkend) voor Moeders, is alleen het beste goed genoeg Wouts Co. Tuinmeubelen Parallelweg 41 Bergen op Zoom Tel: 0164 - 241662 (achterzijde station) ,14 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 mei 2004 Ned. Herv. kerk Sint-Annaland Ons gastkoor van deze avond is het: Gastmusici: Dwarsfluitiste - Berdien Dekker-van Willigen Trompetist - Maurice Ditmer Ziederijsingel 2. 4942 VK, Raamsdonksveer, Tel. 06-51119035 Molhoek Bedrijfsmakelaardij is actief in Zuid-West Nederland. Wegens vertrek van onze secretaresse naar het buitenland zoeken wij een SECRETARESSE ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor 36 uur per week Gevraagd: voor onze slagerij voor ±10-15 uur per week Werkuren in overleg Informatie of sollicitatie: Slagerij J. Bevelander Wij willen graag alle mensen, - voor en achter de schermen - heel hartelijk danken voor hun inzet tijdens de Kunstkringdagen Dankzij u waren het fantastische, inspirerende, kunstzinnige dagen. die hopelijk ook in 2005 kunnen plaatsvinden F I N E F O O D Le Due Fine Food B.V. Alle topmerken o.a. Hartman, Mesch, PalmCollect, Applebee, 4-Seasons, Preston, RoyalGarden, Lafuma m.u.v. de speciale aanbiedingen van 189,75 voor metaal 4 Carlo fauteuils 1 Strekmetaal tafel rond 90cm van 509,- voor ~C Eucalyptus Prachtige Australische houtsoort 'Nieuw' 4 Samarinda klapfauteuils 1 Samarinda klaptafel rond 120cm van 935,- voor Op Op aluminium 2 Java fauteuils 1 Java glastafel rond 60cm Java bistro-set Zie ook onze uitgebreide website: www.woutstuinmeubelen.nl camping Speciale Lafuma aanbieding van 135,- voor Op Op Dirigent: Rinus van Gorsel Organist: Leen Heijboer en Lené de Graaf Pianist: Leen Heijboer Dirigent: Peter Boele Organist: Arie de Korte Deze advertentie is mogelijk gemaakt door: Personeel Uw taken - Het verzorgen van het telefoonverkeer - Het verzorgen van de correspondentie inclusief fax en e-mail - Het ontvangen van bezoekers - Agenda beheer - Het verrichten van diverse ondersteunende werkzaamheden - Het uitvoeren van eenvoudige administratieve taken Uw kwaliteiten - MBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring - Goede beheersing van de Nederlandse taal - Ruime ervaring van Windows en MS Office - Goede kennis van Word, Excel en Outlook -Zelfstandig kunnen werken - Zeer flexibele werkinstelling - Eigen vervoer beschikbaar Indien u interesse heeft voor deze functie kunt u uw brief met CV richten aan: Molhoek Bedrijfsmakelaardij Sterrelaan 46, 4624 CB Bergen op Zoom t.a.v. de heer L. Molhoek of per e-mail: Molhoekcv@home.nl Langestraat 1 4693 BS Poortvliet Tel. 0166-61 2467 E a Le Due Fine Food is een snelgroeiende onderneming die zich bezighoudt met het ontwikkelen, produceren en vermarkten van diepgevroren, hartige en zoete snackproducten, welke internationaal verkocht wor den in het supermarkt- en horecakanaai. Kwaliteit en innovatie zijn de sleutelwoorden voor ons succes. In verband met de groei van onze onderneming zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthou siaste collega: U bent verantwoordelijk voor kwaliteit, kwantiteit, verbruiken en de naleving van de bedrijfsregels binnen uw ploeg, u rapporteert rechtstreeks aan de plantmanager. U geeft leiding aan 5 tot 10 productiemedewerkers. U bent bereid in drie ploegendienst te werken. Functie-eisen: - Min. 2 jaar ervaring in een leidinggevende functie - Opleiding op MBO-niveau/MTS is een pré - Ervaring in de foodbranche is een pré - Affiniteit met techniek - Gevoel voor hygiëne Voor meer informatie over de bovenstaande vacature kunt u contact opnemen met de heer E. Jamin, tel.nr. 0187-605017. Le Due Fine Food B.V. biedt goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en tevens uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen de organisatie. Spreekt deze functie u aan en bent u toe aan een nieuwe uitdaging in een jonge dynamische organisatie, stuur dan uw reactie met CV naar: f.a.v. de heer E. Jamin Postbus 72, 3247 ZH Dirksland Moederdag Aanbiedingen 4 Gemini stoelen 1 Galaxy tafel 136x84cm (verkrijgbaar in diverse kleuren) (traploos verstelbare relax-stoel) Dessin Faro en Sisteron

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 14