Fa. CONTANT ZOON REffAWKBOB» Daarom: spetterende acties van perk- en kuipplanten £0 CONTANT 999,50 mag blijven staan Addy en Marleen Aarnoudse <97 ARDI \t>Akr KEUKENS Koninginnedag Bevrijdingsdag im Lentekriebels? i l l"l OP: bij aankoop vanaf 20.- aan bloemen en planten: GRATIS leuke verrassing. 6 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 29 april 2004 MARTHAJOHANNA SCHERPENISSE MARTHA JOHANNA VAN IWAARDEN-SCHERPENISSE MEVR. VAN IWAARDEN- SCHERPENISSE JAKOB CORNELIS DE HEER OPA JACOB CORNELIS DE HEER JACOBUS DE LEEUW JOOST MARINIS OVERBEEKE CORNELIA ADRIANA SCHRIER-SCHERPENISSE kleine Qreetje lieve opa. Huib en oma. Cpré is vrijdag 7 en zaterdag 8 mei Zaterdag 8 mei Schuurfeest PJZ Tholen/ Sint-Philipsland Bitterhoekseweg, Poortvliet Vanaf 20.00 uur M.m.v. band: So Far So Good Drive-in: Celebration Onder de 16 jaar geen alcohol Legitimatie verplicht GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort en: 99,- ter weten? ailevo vrijdag 30 april en woensdag 5 mei. Poortvliet in beeld door c.m. Kleppe Scherpenisse in beeld deel 2 door c.m. Kleppe Bestelbon ÜS Travelux Meer mobiliteit voor: Telefoonnummer: 0166-657007 Faxnummer: 0166-657008 Van ma. 3 t/m za. 8 mei Patrijzen weg 52, 4698 RC Oud-Vossemeer Tel. 0166-6721 10 Het is onze droeve plicht u mee te delen dat op de leeftijd van ruim 89 jaar, zacht en kalm van ons is heengegaan onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1997 weduwe van Cornells van Iwaarden Geboren 4 november 1914 Overleden 24 april 2004 Onze dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Schutse. Den Helder: Jans en Piet de Haan van Iwaarden Sint-Annaland: Han en To van Iwaarden- Rijnberg Oud-Vossemeer: Leny en Leen Berkeij- van Iwaarden Sint-Annaland: Bram en Corrie van Iwaarden-Overbeeke Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum De Schutse Sint-Annaland Correspondentie-adres: J.L. van Iwaarden, Stoofweg 4,4697 RS Sint-Annaland J.l. woensdag 28 april werd de rouwdienst gehouden in de aula van Monuta, F.M. Boo- gaardweg 10 te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Op 24 april overleed onze lieve, onvergete lijke oma Peter en Esther de Haan Patrick en Laura Marjan en Levien de Visser Bart Corné van Iwaarden Frida en Gert Jan van der Werf Dennis Sjaak en Patricia Berkey Marco en Renate Berkey Liza van Iwaarden en Jos Hage Marlies Marjo en Richard van den Ouden Charlotte Tom van Iwaarden en Marlous Rijnberg Sint-Annaland, 24 april 2004. Zaterdag 24 april is overleden onze geliefde buurvrouw op de leeftijd van 89 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. J. Heijboer-v.d. Boogaard L. Heijboer-Jeroense Sint-Annaland, april 2004. Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest opdat zij rusten mogen van hun arbeid; en hun werken volgen met hen. Openbaring 14:13 Intens verdrietig om de leegte die hij bij ons achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere geheel onver wachts tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van Martina Johanna Verkamman 26 november 1921 f21 april 2004 Tholen: M.J. de Heer-Verkamman Poeldijk: Adriaan en Toos Marjolein en Richard Jodie Conny Jaco Tholen: DienekeenJan Hans en Annemarie Marloes en Taco, Jesse Annemieke TholenMaddy en Adrie Margreet en Henri Huibert en Dianne, Mirjam Joost Richard Groot-Ammers: Jaap en Ada Coen en Willie Miriam en Pieter Martijn HaarlemMartin en Inge Merel Stijn Jasmijn 4691 EE Tholen Kaaij 28 Maandag 26 april is de rouwdienst gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, ds. G.H. Kerstenstraat 2 te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Onze lieve, altijd meelevende is overleden. We zullen hem heel erg missen. Zijn leven is ons tot voorbeeld. Poeldijk: Marjolein en Richard Jodie Conny Jaco Tholen: Hans en Annemarie Marloes en Taco, Jesse Annemieke Tholen: Margreet en Henri Huibert en Dianne, Mirjam Joost Richard Groot-Ammers: Coen en Willie Miriam en Pieter Martijn Haarlem: Merel Stijn Jasmijn Tholen, 21 april 2004. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere, voor ons geheel onverwachts, tot Zich heeft genomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Martina Johanna Verkamman in de leeftijd van 82 jaar. Kortgene: L. Wijnen-de Heer j R. Wijnen Zwijndrecht: PI. de Heer T. de Heer-Quist Tholen: J. de Heer-Bijl Goes: A.M. Jansen-de Heer Tholen: S. Bout-de Heer A.C. Bout Tholen: J.M. Baaij-Verkamman PK. Baaij Neven en nichten Tholen, 21 april 2004. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan, mijn lieve man en zorgzame vader echtgenoot van Aafje Vis in de leeftijd van 91 jaar. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum Ten Anker. Tholen: A. de Leeuw-Vis Sint-Annaland: Veronica en Tanny 4691 ZA Tholen, 23 april 2004. Prins Clauslaan 1kamer 129 J.l. woensdag 28 april is de rouwdienst gehouden in de aula van het uitvaartcentrum Monuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor uw belangstelling en medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u allen hartelijk dank. J. Overbeeke-Dekker Kinderen Kleinkinderen Tholen, april 2004. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden op 24 april 2004 van mevrouw in de leeftijd van 56 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij de wijze waarop zij vanaf 16 april 1989 haar werkzaam heden voor de gemeente Tholen heeft verricht. Gedurende deze periode vervulde zij de functie van schoonhoudster van het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Moge haar echtgenoot, moeder, kinderen en kleinkinderen de kracht ontvangen om dit ver lies te dragen. Sint-Maartensdijk, 29 april 2004. Met gevoelens van oprechte deelneming, Burgemeester en wethouders van Tholen, De loco-secretaris, De burgemeester, Y. Gerritsma W. Nuis Levering direct vanaf de fabriek: Voordelig Perfecte aflevering en service Persoonlijke en klantgerichte verkoop Eigen montagedienst Voor meer info: 0166-65 34 48 k m Opzij, opzij, opzij, opzij 4 mei komt hij in de leswagen voorbij. Ja, ja, het is echt waar, dan wordt deze boy uit de polder ziet Sarah! Gefeliciteerd. Jan Anita en Leon Lysian en Barry Anna Jacobapolder 4 mei 2004 mmmm. Hartelijk gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk van Melchior, Romano, Sharona en Cynthia Tholen 1 mei 2004 Mede namens mijn vrouw en kinderen, wil ik iedereen hartelijk bedanken voor het vele medeleven wat ik heb ontvangen, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. H. Rijstenbil Scherpenisse, april 2004. Mede namens mijn man wil ik een ieder hartelijk bedanken voor het medeleven tijdens mijn verblijf in het zieken huis. De vele bezoekjes, kaarten, bloemen en andere attenties kwa men hartverwarmend over. Een ieder bedankt daarvoor. A.F. Potappel- van Beveren Stavenisse, april 2004. Schoolstraat Wij willen iedereen bedanken, ook namens papa en mama, voor de vele kaarten en andere attenties tijdens ons ver blijf in het ziekenhuis en bij onze thuiskomst. Thymo en Milan de Ruiter Stavenisse, april 2004. Wij willen iedereen bedanken voor de kaar ten en attenties die we mochten ontvangen na de geboorte van Evie. Teun, Jeanine, Bram, Lieke en Evie Polak Dinteloord, april 2004. FIRMA /IM /ifM THOLEN Fa. CONTANT ZOON Gas-, water-, c.v.- elektra-sanitaire installaties Loodgieters- en dakdekkerswerken Onderhoud alle gastoestellen Dalemsestraat 5 4691 CV Tholen Tel. 0166-602581 - Fax 0166-6031 04 Koop uw rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom Zonder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 70 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de Haanstraat 6 4624 HX Bergen op Zoom Tel. 0164-234109 Fax 0164-245100 FITNESS- CENTRUM Nijverheidsweg 19, 4695 RC Sint-Maartensdijk 01 ê6-66 2070 Maandag 10 mei starten wij weer met een afslankcursus, bedoeld om mensen met overgewicht op een verant woorde wijze te helpen met gewichtsverlies. In dit 10 weken durend programma traint u 2 x per week onder begeleiding in groepsverband waarbij vetverbranding wordt gecombineerd met spieroefeningen, voornamelijk gericht op de billen, benen en buik! Wanneer? Ma. 9.30-10.30 uur en do. 9.30-10.30 uur Op aanvraag sturen wij u meer informatie toe! 0166-662070 Krachttraining Conditietraining Vetverbranding Aerobic Power steps Easy steps Total Body Workout Bodyform Yoga Zonnebank Spinning Allévo is actief op Noord- Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en Sint-Philipsland. Zij biedt een breed pakket van zorg- en dienstverlening. HOOFDVESTIGING Hollandiaplein 1,Goes Telefoon 0113-249200 De kantoren van Allévo zijn de hele dag gesloten op: Ook is er die dagen geen uitleen. De zorg vindt doorgang zoals met de cliënten is afgesproken. Voor dringende vragen 24 uur per dag 0113-2491 11. Allévo zorg- en dienstverlening Bij voldoende intekening zal D.V. bij ons dit najaar verschijnen: een fotoboek van Poortvliet, getiteld Er zullen minimaal 90 foto's met tekst geplaatst worden over de landbouw, besturen, reisverenigingen, schoolfoto's, evenementen, boerderijen en personen die een belangrijke rol hebben gespeeld in Poortvliet. Dit is een kleine greep uit de vele foto's. Formaat van het boekje is 20 x 20 cm en gedrukt op halfmat MC-papier. Prijs 20,-. Eveneens zal dit najaar verschijnen deel 2 van Scherpenisse, getiteld Het boekje zal van hetzelfde formaat en druk zijn voorzien als deel 1. De inhoud van het boekje is van geheel nieuw fotomateriaal. Prijs 20,-. Deel 1 'Scherpenisse in beeld' is nog beperkt voorradig. Prijs 17,95. Voor het bepalen van de juiste oplage vragen wij onderstaande bon in te vullen, telefonisch of per e-mail te bestellen. Kleppe Uitgeverij, boekbinderij, lijstenmakerij fotoartikelen Hoge Markt 5 - 4694 CE Scherpenisse - Tel. 0166-6671 60 (ook 's avonds) E-mail: ckleppe@zeelandnet.nl §-C-- Naam:Adres: Postcode: Plaats: Teknr: ex. Poortvliet in beeld ex. Scherpenisse in beeld deel 2 ex. Scherpenisse in beeld deel 1 (voorraad) prijs 17,95 Heeft u lent* Heeft u lentekriebels? Nu kunt u met de elektrische mobiliteltsproducten van Van Os Medical uw horizon verbreden! Fluisterstille en milieuvriendelijke vrijheid. 'hW5Bmm h cfeafef accu's m De Travelux Squizz zet het concept van slimme mobiliteit in een geheel nieuw daglicht! De Squizz is gemakkelijk en snel uit elkaar te halen. De delen wegen elk minder dan 14,5 kg, dus u kunt de Squizz gemakkelijk overal mee naartoe nemen! De Travelux Squizz is een echte aanwinst voor degenen die een oplossing zoeken voor gemakkelijk transport en uitstekende prestaties en manoeuvreerbaarheid. Verkrijgbaar bij: Importeur: Van Os Medical Sint Philipsland, Nijverheidsweg 4-6, 0167 57 3020 Hartelijk bedankt voor de kaarten, bloemen en leuke attenties die we hebben mogen ontvan gen bij ons 12/2-jarig huwelijk. Riemon, Ina, Tessa en Marcia Backer Anna Jacobapolder, april 2004. Namens ons en onze kinderen willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die wij bij ons 50-jarig huwelijk hebben ontvangen. Mede hierdoor is het voor ons een onvergete lijke dag geworden. J. Tichem H.C. Tichem den Braber Roermond, april 2004. Blij en verrast waren wij door de vele mooie kaarten, bloemen en cadeaus, die we ontvin gen ter gelegenheid van ons 65-jarig huwelijk. Hartelijk dank hiervoor. D. Hage C.R. Hage-Poot Scherpenisse, april 2004.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 6