Heeft iedereen in en buiten Zeeland een boodschap aan de vrije energiemarkt? Het moet uit de lengte of uit de breedte komen. Eén loket voor alle comfort. Alle informatie over de vrije energiemarkt in een Bij DELTA bent u vrij om te kiezen. Duidelijke informatie, ook op www.delta.nl. DELTA Verrassend veelzijdig III DELTA N.V. Op weg naar de vrije energiemarkt Nr.3 Een jaar geleden vroeg de Consumentenbond haar leden wat zij verwachten van de vrije energie markt. Veel mensen bleken huiverig te zijn voor deze ontwikkeling. Meer dan zestig procent denkt dat alles heel onduidelijk wordt en dat de service van energiebedrijven achteruit zal gaan. Om iets van die onduidelijkheid weg te nemen, wil DELTA u via advertenties graag informeren. Maar u kunt van ons nog veel meer verwachten. Niets is zo gemakkelijk als concurreren met de laagste prijs. Breng alle service- en informatievoorziening tot het uiterste minimum terug en lever met zo weinig mogelijk inspanning elektriciteit en/of gas. Daar is echter niemand bij gebaat. U wilt bij vragen toch goed geholpen worden en deskundig antwoord krijgen? Bovendien wilt u dat belangrijke zaken als elektriciteit en gas geleverd worden door een betrouwbaar bedrijf. Dat van huis uit thuis is in de regio waar u woont. En dat u interessante aanbiedingen kan doen. #i wat DELTA u kan leveren, geldt dat wij het u zo makkelijk mogelijk willen maken. Daarom kunt u voor alle vragen terecht bij één 'loket', onze afdeling Klantenservice, waar onze medewerkers met kennis van zaken u graag informatie geven en uw vragen beantwoorden. En voor alle producten die u bij DELTA afneemt, krijgt u slechts één rekening. Zo houdt u overzicht over alle kosten. DELTA zorgt voor alles wat u thuis en op de handig boekje, zaak nodig heeft om comfortabel te wonen, Een ervaren energiebedrijf zoals DELTA wil te leven en te werken. Dus niet alleen voor natuurlijk graag zijn klanten van nuttige elektriciteit, gas en water. Maar ook voor informatie voorzien. Niet alleen over pro radio en tv via de kabel en internet. Bij alles ducten en diensten. Maar ook over belang rijke ontwikkelingen, zoals groene stroom, duurzaam ondernemen en alles over de liberalisering van de energiemarkt. Op dit moment leggen wij de laatste hand aan een boekje over de vrije energiemarkt en de gevolgen daarvan voor u. Wij sturen dit informatieve boekje binnenkort gratis naar al onze klanten. Natuurlijk laten we het niet bij het geven van informatie over de vrije energiemarkt. U krijgt van ons tijdig interessante aan biedingen, waaruit u zelf uw keuze kunt maken. En wilt u niets veranderen, dan kan dat bij DELTA ook. Dat is pas echte vrijheid om zelf te bepalen wat u wilt. Wilt u nu al meer weten over de vrije energiemarkt en de gevolgen ervan, kijk dan op onze website www.delta.nl. We hebben een apart onderdeel gewijd aan de vrije energiemarkt. Daarnaast vindt u er veel andere nuttige informatie, bijvoorbeeld over besparingsmogelijkheden thuis. DELTA N.V., Postbus 5048, i+ 330 KA Middelburg, www.delta.nl, telefoon 0800 - 55 11 550

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 20