Twee teams Smash kampioen, maar degradatie van heren 1 Titel voor B-jeugd Tholen E2 van Smerdiek pakt zoveelste titel C-jeugd AVC eerst op de eerste plaats Vosmeer bij laatste aanval met lege handen WHS zonder inspiratie op weg naar de vierde klasse jteerd1. Kampioensvlag in top voor meiden Vosmeer Dames AV C naar 2e klas Donderdag 22 april 2004 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Vreugde en verdriet vielen tafeltennisvereniging Smash '76 uit Sint-Annaland zaterdag ten deel. Twee kampioe nen werden gehuldigd, maar het vlaggenschip van de club degradeerde en dat deed zeer. Onmogelijke opgave Opa kampioen Derde plaatsen Titel F2-pupillen Morning Mood verkocht Degradatie dreigt na verlies in Kruiningen Tholense Boys: deksel op de neus in blessuretijd C Jeugd AVC87 kampioen Tijdens de laatste speelronde van de voorjaarscompetitie in de afdeling Zuid-West vielen de beslissingen pas omtrent kampioenschap en de gradatie. Voorzitter Kees Vroegop feliciteer de in sportzaal de Welleveate twee teams met hun kampioenschap: he ren 5 werd kampioen in de 7e klas se, jeugd 3 werd kampioen in de 4e klasse-aspiranten. De spelers ont vingen de felicitaties en kregen uit handen van sponsor Wim Slager een vlaai aangeboden. Het le herenteam degradeerde wederom na één com petitie uit de hoofdklasse. Het vlag genschip van de enige Thoolse ta feltennisvereniging was lang in de race voor behoud, maar zag eigen lijk vorige week al de kansen sterk afnemen. Nu werd de degradatie een feit. Heren 1 speelde vrijdagavond in St. Willebrord tegen mede-degradatie- kandidaat Back Hands 1 de laatste competitiewedstrijd. Van een seri euze wedstrijd kon eigenlijk al geen sprake meer zijn. Tijdens de voor laatste wedstrijd had Smash al de kans op behoud verloren. Zelf ver loor het met 8-2 van Belcrum 3 uit Breda, maar Back Hands won ge heel onverwacht met maar liefst 8-2 van de nummer 2 Sar'72-2 uit Kloosterzande. Daardoor moest Smash met maar liefst 10-0 winnen van Back Hands. Een onmogelijke opgave. Smash trad aan met Anné van Dijke en Christian van 't Hof. Gabriël Gunter was niet van de partij. Peter Bazen, speler uit het 2e team, nam zijn plaats in. Al vrij vlot keek men te gen een 6-0 achterstand aan. Uitein delijk werd het een 8-2 nederlaag, waarmee de degradatie een feit werd. Alleen Christian van 't Hof kwam twee keer tot scoren. Eindstand hoofdklasse A: 1't Zand uit Middelburg met 86 punten (kampioen) 2. Belcrum 3 uit Breda met 64 punten 3. SAR'72-2 uit Kloosterzande met 55 punten 4. Back Hands uit St.Willebrord met 47 punten 5. SMASH'76 uit St. An- naland met 33 punten en 6. ODT uit Roosendaal met 15 punten. Persoonlijke resultaten: Christian van 't Hof speelde evenals Anné van Dijke alle wedstrijden mee. Van 't Hof (hij speelde deze competitie zijn 300ste wedstrijd in heren 1) won 53% van zijn partijen, Van Dij ke 23 Gunter speelde 7 van de 10 wedstrijden mee en behaalde een score van 19 Reservespeler Jo- han Snoep trad één keer aan en scoorde toen 33 Een jaar geleden speelde Smash ook één competitie op dit niveau en moest toen ook direct degraderen. Dit niveau, het hoogste in de afde ling Zeeland en Brabant, blijkt dus nog steeds te hoog gegrepen voor dit team. De jeugdige spelers, Van Dijke en Gunter, zien nog steeds geen kans om door te breken en Gunter kan wegens zijn werk niet trainen. Alleen als er weinig teams terugko men uit het landelijk tafeltennis, is er kans op een plaats in de hoofd klasse. Die voorlaatste plaats kan daar dan recht op gaan geven, maar dat is afwachten. Anders wordt het uithuilen en opnieuw proberen. Heren 5, spelend in de 7e klas, zou zaterdag genoeg hebben gehad aan een gelijkspel om de titel te pakken. Daar werd ruimschoots aan vol daan, want het werd een fraaie 9-1 zege op nummer laatst, Scaldina 6 uit Zierikzee dat met slechts twee spelers kwam opdagen. Piet van Dijke en Jacob Elenbaas wonnen driemaal, Chris Hage tweemaal. Ook het dubbelspel werd gewon nen. Daardoor was het kampioen schap een feit! Vanaf het begin van de competitie was men koploper en die plaats werd niet meer afgestaan. Alle wedstrijden werden gewonnen, zodat men terecht kampioen is ge worden. Van Dijke werd niet alleen kam pioen, maar zaterdagmiddag ook voor het eerst opa! De overige spe lers van dit team zijn: Rina Bout den Ouden, Leen Guiljam en Anné Sturris. Guiljam bleef deze compe titie ongeslagen. Smash behaalde 79 punten. Ook bij de jeugd een kampioens team, Smash 3 in de 4e klas-aspi ranten. Zij behaalden enkele weken geleden al de titel, maar werden za terdag tijdens hun laatste wedstrijd pas gehuldigd. Met allemaal klin kende uitslagen (10-0 en 9-1 bij voorbeeld) grepen zij eenvoudig de titel. De spelers Eric Bruijnzeel, Job Moerland, Jan Willem van Vossen De kampioenen van Smash, achteraan heren 5 v.l.n.r. Leen Guiljam, Chris Hage, Piet van Dijke, Jacob Elenbaas en trainer Gerard Rens, vooraan jeugd 3 v.l.n.r. Jan Willem van Vossen, Huib v.d. Klooster, Eric Bruijnzeel en Job Moerland. en Huib v.d. Klooster wonnen zater dag met 10-0 in Graauw van St.Aloysius 2 en sloten daarmee in stijl de competitie af. Zij kunnen dan ook met vertrouwen uitzien naar de nieuwe competitie, een klasse hoger. Nu met een prachtigé score van 96 punten (22 punten voorspong op de nummer 2). De overige teams van Smash be haalden geen prijs, maar konden zich handhaven in hun klasse. He ren 2 verloor zaterdag verrassend de laatste wedstrijd thuis met 7-3 van Kapelle 1. Harm Westdorp, Merijn v.d. Klooster en Peter Bazen won- De succesvolle Thoolse B-jeugd. Staand v.l.n.r. jeugdvoorzitter Albert Walpot, leider Jan Nagtegaal, Koen Bakker, Reinier de Groen, Wouter Koenders, Nordin Zakriti, Alex Koppenhol, Rick Nagtegaal, Michael Lagendijk, Tonie Steijns, leider Anton de Koning en grensrechter Wim Lagendijk. Zittend v.l.n.r. Sente Mol, Hans Willem Hopmans, Nordin Benjilali, Paul Lasseur en Dennis Deurloo. Niek Hage en de trainers Erwin de Nijs en John Nieuwkoop ontbreken. Met achttien overwinningen en slechts twee gelijke spelen zijn de B-ju- nioren van Tholense Boys kampioen geworden in hun klasse. De geel zwarten wonnen maandag met 8-3 van Vivoo, dat zaterdag een kwartier voor aanvang van de wedstrijd afbelde wegens spelersgebrek. Door het gelijke spel van Noordhoek had Tholen vooraf de titel eigenlijk al op zak. Het kampioensteam scoorde 118 doelpunten en kreeg er 20 tegen. Tegen de Huijbergenaren opende Sente Mol op aangeven van Nordin Zakriti al na drie minuten de score. De thuisclub kreeg legio kansen, maar faalde in de afwerking. Reinier de Groen schoot een bal op de paal en de Vivoo-doelman tikte een schot van Alex Koppenhol uit de kruising. Vivoo strafte vervolgens een fout in de verdediging af en zo stond het onverwacht 1-1. De geel-zwarten trokken het initiatief opnieuw naar zich toe. Alex Koppenhol kopte ra kelings naast. Daarna kon Vivoo en kele keren dicht bij het Thoolse doel komen. Uit een combinatie tussen Paul Lasseur en Reinier de Groen bracht Zakriti zijn team aan de lei ding. Maar even later kopte een Vi- voo-speler de bal uit een vrije trap in het doel en toen stond het weer ge lijk. Net voor de rust zorgde Hans Willem Hopmans met een pass dat Nordin Benjilali met een lob de keeper kon passeren: 3-2. De thuis club begon zwak aan de tweede helft. Ze kreeg een strafschop tegen toen Sente Mol de bal weghaalde voor de voeten van een tegenstander en zo kwam Vivoo op 3-3. Overi gens het laatste wapenfeit van de Huijbergenaren. Kort na de gelijk maker werd het 4-3 door Koppenhol en even later kopte Benjilali de vijf de Thoolse treffer binnen. Benjilali, Zakriti en De Groen zorgen voor de 8-3 eindstand. De titel was een feit en dat werd gevierd met bloemen, een kampioensfoto en een consump tie. Vooraf wisten de F2-pupillen van Tholense Boys dat ze bij FC Bergen aan een gelijkspel voldoende hadden voor de titel. Maar met minder dan een 0-6 zege namen de jonge voetbal lers zaterdag geen genoegen. De te genstander ontpopte zich als een fysie ke ploeg die harde overtredingen niet schuwde. Een zuiver doelpunt van de Tholenaren werd genegeerd, maar die trokken zich daar niets van aan en de druk op het Bergse doel werd steeds nen allen elk eenmaal. Ondanks de ze nederlaag is men toch op een mooie 3e plaats geëindigd in de 2e klasse (55 punten). De ingepaste jeugdspelers, Remco Vroegop en Harm Westdorp, hebben zich prima staande gehouden. Heren 3, spelend in de 4e klasse, eindigde ook op een 3e plaats met met 51 punten. Zij wonnen hun laat ste wedstrijd met 6-4 van 't Zand 7. Rafaël Fructuoso bleef ongeslagen, Kees van Poortvliet won tweemaal en David van Driel kon zijn eerste zege van deze competitie op de val reep noteren. In de 5e klasse speelde het 4e seni orenteam. Zij traden aan tegen mede-degradatiekandidaat Back groter. In de beginfase kreeg Bergen een prima doelkans, maar keeper Boy v.d. Velde en verdediger Daan Endlich hielpen die om zeep. Na tien minuten opende Nordin de Korte de score uit een afgeslagen hoekschop. Even later verijdelde de thuisclub een tweede Thoolse treffer, maar de inkomende Danny van Haatten ving de bal op en schoot die met een boog fraai onder de lat. En vlak voor rust kwam de bal uit een hoekschop bij Raymond ten Voor den, die de bal met links in de kruising joeg: 0-3. Tholen begon met enkele positiewisselingen aan de tweede helft, zo ging Luc v.d. Berg in het doel staan. Het speelde fel en dat had me teen succes. Uit een voorzet van Comé Geuze scoorde Nordin de Korte in twee keer 0-4. Uit een van zijn ac ties liet dezelfde speler vervolgens de vijfde Thoolse treffer aantekenen. Er werd goed gespeeld en uit een dribbel speelde Boy v.d. Velde zijn teamge noot Bart Nieuwkoop aan die dat met de 6-0 bekroonde. Na het laatste fluit signaal waren er de felicitaties en bloemen van jeugdvoorzitter Albert Walpot. Namens de teamsponsors Ni- bo Trading en motorrijschool Dave van Haaften kreeg elke speler een gro te snoepzak en een medaille. In de versierde spelersbus werd de thuisreis aanvaard, waar de kampioenen met applaus werden begroet. Nadat Ben Schot aan iedereen een kampioensdi ploma had uitgereikt, werd het succes volle team op friet getrakteerd. Het team bestaat uit Daan Endlich, Comé Geuze, Judith van Dijke, Bart Nieuwkoop, Raymond ten Voorden, Nordin de Korte, Luc v.d. Berg, Dan ny van Haaften en Boy v.d. Velde. De leiders zijn Hans de Korte en Edo ten Voorden. Hands 7. Een gelijkspel zou vol doende zijn voor behoud. De te genstander kwam met slechts twee spelers naar Sint-Annaland, waar door dit geen onmogelijke opgave meer mocht zijn voor de Smash spelers. Anky Vroegop, Peter Die- leman en Leontien van Keulen wonnen elk nog tweemaal plus het dubbelspel, zodat er met 7-3 werd gewonnen. Voldoende voor de 4e plaats en nog een competitie in de 5e klasse. Bij de jeugd is het le jeugdteam op de voorlaatste plaats geëindigd van de 5e klasse junioren. Zij behaal den 36 punten. Zaterdag werd er met 6-4 verloren van kampioen Westerzicht 2 uit Vlissingen dat met twee spelers aantrad. Martijn v.d. Klooster maakte het vierde punt. Jeugd 2 en debutant 4 speel den in dezelfde poule, 4e klasse-as piranten. Jeugd 2 verloor in Etten- Leur met 9-1 van Tanaka 10 en eindigde op de 4e plaats met 43 punten. Jeugd 4 verloor thuis met 8-2 van Back Hands 8 (Laurens den Engelsman en Leon de Graaf wonnen elk eenmaal) en eindigde op de laatste plaats met 10 punten. De competitie is ten einde, zodat er nog slechts enkele toernooien en nevenactiviteiten zijn. Zo kan er za terdag 24 april a.s. door alle leden vrij gespeeld worden van 15-17 uur. Het op elkaar ingespeelde E2-team van Smerdiek pakte met overmacht de titel. Voor de E2-pupiIlen van Smer diek kon de kampioensvlag in top. Zaterdag wonnen ze met 4-2 van Noad, maar tevoren waren de blauw-zwarten al verzekerd van de titel. In het paasweekeinde liet de naaste concurrent namelijk een steekje vallen. De E2 is een talent volle lichting, want ze boekten de afgelopen jaren een reeks van kampioenschappen. En al langer dan een jaar verloren de jongens geen enkele wedstrijd. „In de vori ge competitie scoorden we meer dan 100 doelpunten en kregen we er slechts tien tegen. En hoewel we nu twee poules hoger zijn inge deeld, is er weer al zo'n 75 keer gescoord", vertelt Ludwin Tröster die samen met Sadar Uygun en Gert-Jan Snip de leiding heeft over het pupillenteam. Het kam pioenschap werd zaterdag gevierd met een gezamenlijke maaltijd in de kantine. Volgend seizoen gaat het team over naar de D-pupillen en dat betekent dat ze dan op een groot veld spelen. De kampioens- ploeg bestaat uit Dennis Oudes- luijs, Michael de Jonge, Dennis Moerland, Thuy Pham, Dennis Polderman, Michiel Hengstmen- gel. Bas Polderman, Niels Slager, Rick Kwaak en Yousef Hashem. Vijfde klasse Bij Robur in Goes leed Vosmeer in de laatste minuut een onverdiende nederlaag: 3-2. Na enkele bescha mende vertoningen kwam de ploeg van Sjaak Istha ditmaal beter voor de dag. Ondanks het verlies pro beerde Istha daarom de zaak van de positieve kant te benaderen. „We hebben lekker meegevoetbald en ons niet naar de slachtbank laten leiden. Een gelijkspel zou verdiend zijn geweest." Het hoger op de ranglijst geklas seerde Robur had technisch wat meer in huis dan de bezoekers. Toch nam Vosmeer halverwege de eerste helft de leiding. Een goede combi natie tussen Jacco Vaders en John Vroegop werd door laatstgenoemde in de verre hoek keurig afgerond: 0- IDie stand bleef in de min of meer gelijk opgaande partij tot de rust op het bord. Pas in de 65e minuut kwam Robur langszij. Niels Haver- mans werd op de vleugel uitge speeld en vervolgens werd ook keeper Michel Nelen gepasseerd: 1- 1Vijf minuten later sloeg de thuis club nog een keer toe. Een indirecte vrije trap viel achter Nelen tegen het net: 2-1. Het pleitte voor Vosmeer dat het ditmaal de moed niet liet zakken en bleef vechten voor een beter resultaat. Een kwartier voor het einde zorgde John Vroegop met een vrije trap langs de muur voor de gelijkmaker: 2-2. Hans Vaders en John Aarnoudse kwamen nog bin nen de lijnen, in een poging om de volle winst mee naar Vosmeer te ne men. De bezoekers creëerden ook enkele kansen. Een schot van Arjen Verkamman trof bijna doel en een inzet van Hans Vaders werd door de Goese doelman met een knappe re flex uit de kruising getikt. In de laat ste minuut sloeg het noodlot toe. Perry Verhees liet zich wegduwen, het spel mocht doorgaan en uit de voorzet werd het alsnog 3-2. Ko mende zondag sluit Vosmeer het seizoen af tegen hekkensluiter Vol harding. Na een enerverende wedstrijd zijn de C-meisjes van Vosmeer blij met de kampioensbloemen. Ze hadden deze competitie nog niet verloren. Maar uitgerekend in de kampioenswedstrijd tegen de nummer twee ging het bijna mis voor het meisjesteam (C-juni- oren) van Vosmeer. Tot drie keer toe zette BSC 2 de koploper zater dag op achterstand. Vosmeer kwam - na een 1-2 stand bij de rust - uiteindelijk 4-3 voor te staan, maar nu wisten de Roosen dalers langszij te komen. Pas vlak voor het einde schopte Leonie Mosch de winnende treffer bin nen: 5-4. Zij nam twee doelpun ten voor haar rekening, de andere drie werden door Kim Potappel gescoord. Langs de kant hadden de supporters het meegebrachte spandoek al bijna weer opgerold. Maar na het laatste fluitsignaal zetten enkele ouders die lid zijn van dweilorkest De Neutekrae- kers meteen het 'Lang zal ze le ven' in. Namens het jeugdbestuur deelde Fred Janmaat bloemen uit aan de speelsters, de leidsters Ti neke Fonteijne en Anita van Mierlo en trainer Gab Haver- mans. Daarna stond in de kantine de friet klaar. Het team bestaat uit Jolenta van Driel, keeper Ma- rissa Fonteijne, Jeanice Geluk, Naomi van Mierlo, Leonie Mosch, Kim en Eva Potappel, Ellen Kaats en Tiny Smit. De dames van AVC '87 zijn gepro moveerd naar de tweede klas. Maan dag speelden de Thoolse volleybal- sters tegen Smash uit Breda. Een belangrijke wedstrijd want AVC stond gelijk met Cometo en 1 van de 2 zou promoveren. AVC trof een zwakke tegenstander waardoor zij zelf ook matig speelde. De snelheid ontbrak en er werd niet stevig aange vallen. Er werd echter wel ruim vol doende gescoord om de sets met rui me voorsprong te winnen. Met de setstanden 25 - 15, 25 - 21, 25 - 14 en 25-14 was de winst voor AVC overtuigend. Na deze partij speelde Cometo tegen AKS en bij 1 set ver lies door de Bergse club zou AVC zeker zijn van promotie. In de 2e set werd nipt door AKS gewonnen waardoor het doek viel voor Cometo en AVC volgend seizoen zijn intrede doet in de 2e klasse. Het in de ruitersport bekende paard Morning Mood van de familie Tebbens te Sint-Annaland is verkocht. „Met pijn in het hart, maar we hadden in de regio geen ruiters meer die uitkomen op het niveau dat Morning Mood aan kan", vertelt Yvonne Tebbens. Volgens ken ners is Morning Mood, die in mei tien jaar wordt, nog niet op zijn top. Het dier is naar de internationale dressuurstal van John Swaab (deelnemer olympische spe len 1964) en van daaruit verkocht aan moeder en dochter Sehettinga. „Die zijn landelijk bekend. Ze rijden er de ZZ lichte toer mee", aldus mevrouw Teb bens, die dit weekeinde met een zelfge- fokt vierjarig paard begint. WHS heeft een wonder nodig om nog aan degradatie te ontsnappen. De Setallanders verloren in een dramatische partij bij concurrent Kruin ingen met de alles zeggende cijfers 5-2. Door dat resultaat is de ploeg van Johan Sulkers nu rode lantaarndrager. Winst op Rust Koest in de laatste speelronde is een absolute voorwaarde om, via een nacompetitie, nog aanspraak te maken op prolongatie van het derdeklasserschap. Zelfs bij een overwinning blijven de groen-witten afhankelijk van de resultaten van Kruiningen en FSV. Tholense Boys gaf de overwinning op Dongen in de laatste seconden weg door een domme actie van inval ler-doelman Erik van Heusen. Daardoor werd het 1-1 op de Bent. Johan Sulkers was na afloop van het debacle in Kruiningen kort in zijn commentaar. De WHS-trainer miste bezieling en vechtlust bij een groot deel van zijn ploeg. „Teveel jongens zijn er zich blijkbaar niet van bewust dat we tegen degradatie voetballen. We zijn op agressie afgetroefd. Dat mag nooit gebeuren en al helemaal niet in deze fase van het seizoen." In het eerste halfuur leek er voor WHS nog geen vuiltje aan de lucht. On danks het ontbreken van de gebles seerden Michel Mosselman en Wil liam Vroegop en de geschorste Matthijs Bruijnzeel speelde WHS aanvankelijk beter dan de thuisclub. Het duel stond bol van de spanning, zodat er van echt goed voetbal geen sprake was. In de 28e minuut namen de bezoekers uit een dood spelmo ment de leiding. Het was Egbert Moerland die uit een hoekschop van Patrick Ketting de 0-1 inkopte. Kruin ingen kwam snel op gelijke hoogte, eveneens uit een hoekschop en met het hoofd. Het was tekenend voor het WHS van dit moment dat een hand vol verdedigers zich in de lucht liet verrassen: 1-1. Op slag van rust nam Kruiningen zelfs de leiding. Hans van den Ouden en Leon de Witte lieten zich simpel in de luren leggen en WHS kon met een 2-1 achterstand de kleedkamer opzoeken. De onzekere doelman Peter Scherpenisse ging in de fout bij een uitgooi, maar kwam met behulp van de onderkant van de lat met de schrik vrij. In de 54e mi nuut kregen de Setallanders de gena deklap. Na balverlies van Ketting werd de te ver voor zijn doel staande Scherpenisse van afstand gepasseerd: 3-1Verdediger Leon de Witte schoof een linie door om meer druk te zetten op de tegenstander. Effect sorteerde de tactische aanpassing niet. WHS oogde machteloos en liet zich door de thuisclub op pijnlijke wijze van de mat tikken. Kruiningen kreeg vleu gels en liep in korte tijd uit naar 5-1 Een benutte strafschop van Ketting in de slotfase was minder dan een pleis ter op de wonde. De meeste WHS- supporters zagen die tweede treffer al niet meer. Zij waren een illusie armer op weg naar huis. WHS gaat het laat ste weekeind van de competitie in met een punt achterstand op Kruinin gen en FSV. De ploeg uit Fijnaart moet op bezoek bij JPS, dat nog in de race is voor de derde periode. Kruin ingen treedt aan in en tegen het al vei lige Dongen. „We leven nog", stelde een aangeslagen Sulkers vast. „Maar het kansje op behoud is miniem. Ik had me een ander afscheid van WHS voorgesteld." Tholense Boys opende fel in de thuiswedstrijd tegen Dongen. Al snel zakte het tempo en werd het tot aan de rust een potje van een bedenkelijk Derde klasse niveau. De thuisclub speelde zonder Wim Schot (geblesseerd), Jan Groe- newegen (geblesseerd), Marius Bal (examen) en Francel Kousemaker. In de goal stond Erik van Heusen en voorin kregen Hicham Benhammou en Simon Jansen hun kans. In de eer ste minuut was er al een riante moge lijkheid voor Niels Hopmans, maar de bal ging via de keeper naast. Op slag van rust was Michael de Jong dicht bij de voorsprong. Zijn schot eindigde op de paal, zodat de partijen met 0-0 de kleedkamer opzochten. De tweede helft bood meer vertier. In het eerste kwartier na de hervatting wist de thuisclub enkele kleine kans jes af te dwingen. Een schot van Si mon Jansen werd een prooi voor de doelman van Dongen en Jaben Kort land kopte over. Trainer Romeo van Aerde bracht na een uur spelen de jonge Anthony Soliman in de ploeg voor Niels Hopmans. Even later kwam Rick van de Velde binnen de lijnen voor Michael de Jong. Ook de van een blessure herstelde Bas Weze naar maakte zijn rentree. Voor hem ging Johan Schot naar de kant. De geel-zwarten ontsnapten aan een ach terstand bij een schot van Dongen op de onderkant van de lat. Een kwartier voor het einde nam Tholense Boys verdiend de leiding. Ronnie de Graaf zette op maat voor en bij de tweede paal kopte Hicham Benhammou bin nen: 1-0. Bijna werd het in de slotfa se 2-0 maar het vlammende schot van Bas Wezenaar spatte op de paal. Ook Ronnie de Graaf kreeg nog een kans om de partij definitief te beslissen. Zijn lob, alleen voor de doelman, ging echter over de lat. In blessuretijd kreeg Tholense Boys het deksel op de neus. Keeper Van Heusen nam re vanche, nadat een speler van Dongen flink op hem doorliep. Die actie le verde de goalie een rode kaart op, waardoor spits Simon Jansen de keeperstmi aan moest trekken. Het spel werd hervat met een vrije trap, waaruit de bezoekers alsnog de 1-1 inkopten. Zaterdag spelen de Thole naren de laatste competitiewedstrijd in Breda tegen The Gunners. Op 1 mei start de nacompetitie met een uit wedstrijd tegen SKNWK uit Nieu- werkerk, of misschien nog GPC uit Vlissingen. Een week later volgt de return op de Bent. De winnaar van de tweestrijd gaat door naar de volgende ronde. Die moet het dan opnemen in twee duels tegen de nummer 10 van de tweede klasse, mogelijk NO- AD'67 uit Sint Philipsland. De afge lopen week voerde Van Aerde op de training de intensiteit stevig op. „We moeten nu scherp worden, richting de nacompetitie. Bij The Gunners moeten we ook weer eens lekker sco ren. Dan gaan we met zelfvertrouwen aan die finales beginnen." De succesvolle C-jeugd van AVC '87 (Coen Vermue ontbreekt) met coaches en sponsor. Bij de volleybalbond kon de C- jeugd van AVC '87 geen kam pioen worden vanwege het over schrijden van de leeftijdsgrens. Maar bij de Thoolse volleybalclub is het behalen van de eerste plaats tóch reden voor een feestje. In Til burg werd zaterdag de laatste wedstrijd met 4-0 gewonnen van Odulphus. Een uitslag waaraan de Thoolse volleyballers gewend zijn, want op twee na alle duels le verden dit seizoen de maximale score op. Ook in Tilburg was AVC veel sterk en in de vierde set na men de spelers vast een voor proefje op de titel door bij ieder punt enthousiast af te tellen. Het team - dat aan zijn tweede seizoen bezig is - boekte een flinke voor uitgang. Bij thuiskomst huldigden zowel het bestuur als shirtsponsor Flexexpress de kampioenen Ryan Quist, Hans Westerweel, Ales- sandro Snijders, Coen Vermue, Priscilla Hommel, Vincent v.d. Male, Stefan Bout, Nick Wolve- kamp, Adriaan Noteboom en Sjoerd Heestermans. De eerste plaats werd met friet, cola en een ijsje gevierd. De meeste spelers zullen volgend seizoen doorgroei en naar de B-jeugd. Het bestuur van AVC zal er alles aan doen om dan ook een C-meisjesteam op de been te brengen. Meisjes die be langstelling hebben (maar ook jongens) om in wedstrijdverband te volleyballen, zijn op vrijdag avond om zes uur welkom in Meulvliet in Tholen om een proef- training mee te maken. in Van jullie sponsor Flexexpress Uitzenden, Detacheren, Werving Selectie Markt 19 - 4691 BX - Tholen - tel: 0166-602002 - www.flexexpress.nl ^Ben jij ook zo'n topper? Kom bij ons langs voor een baan! j Advertentie I.M,

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 17