Hartjes de lucht in voor paar Plaatselijk nieuws EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 april 2004 Historische straatbeelden Poging tot inbraak Reparatie Botermarkt Heitje voor karweitje Auto tegen brommer Te klein voor Concordia Tholense Boys wil verharde voetbalkooi Jubileum Vogel vreugd Jam-sessie bij The Sixties Geslaagd Paasstukjes maken Extra waterberging Arjan Hommel kampioen Treffers Rijverbod wegens alcohol Automobilist gewond Uniform van de toekomst Jongens bekennen vernielingen Dominee komt niet 'Vruchtbare dood' bezongen Geslacht in eigen slagerij X Runder- of Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Actie voor Sudan Lentefeest trekt veel jeugd Paasdecoraties maken Teams gezocht Jacht omgeslagen Wilhelmina- /Margrietstraat Zangavond druk 1000 euro boete voor Engelsman W. Boothstraat vernieuwd Goede visvangst Tholen In verenigingsgebouw De Wingerd van de hervormde gemeente zijn dinsdagmiddag historische foto's te zien van het stadje en de omgeving. Deze foto's zullen via de computer op een groot scherm worden gepro jecteerd. In opdracht van de organi satie van de maandelijkse ouderen- contactmiddag heeft dhr. W. Blaas hiervoor materiaal verzameld en een presentatie gemaakt. Het betreft fo to's uit de eerste helft van de vorige eeuw. De bijeenkomst begint 's mid dags om 14.30 uur en wordt geopend door pastoraal medewerker P.M. van 't Hof met gebed en meditatie. Na de pauze begint de presentatie van de historische foto's, die ongeveer een uur zal duren. Naast de vaste bezoe kers van de ouderencontactmidda- gen is deze bijeenkomst voor een ieder vrij toegankelijk. Bij een bedrijfspand aan de Slabbe- coornweg bleek maandagavond de toegang tot het terrein door onbe kenden te zijn geforceerd. In de om geving werd rond tien uur een 33-ja- rige inwoner van Halderberge aangetroffen. Hij is door de politie aangehouden en ingesloten voor ver der onderzoek. Aannemer Dijkers en Van der Pijl uit Middelharnis voert in opdracht van de gemeente reparatiewerk uit in de Kerkstraat en op de Botermarkt. Dit bedrijf is bezig met het karwei aan de Veste, zodat de gemeente voor de tussentijdse herbestratingen een be roep deed op deze aannemer. De dolfijnengroep (meiden en jon gens van 7 tot 11 jaar) van scouting Heenetrecht is deze dagen weer op pad om klusjes te doen. De jongelui, herkenbaar aan hun scoutingdas en klusboekje met zegeltjes, willen met kleine karweitjes geld verdienen dat besteed wordt aan scoutingactivitei- ten en vaarmateriaal. De jongelui kunnen bijvoorbeeld boodschappen doen, de tuin wieden, stoep vegen, de afwas doen, lege flessen of oud papier wegbrengen. De actie 'heitje voor een karweitje' loopt tot zater dag 17 april. Een 59-jarige bromfietser uit Bergen op Zoom is woensdagmiddag op de Broekseweg aangereden door een auto. De man reed over het fietspad en kreeg op de T-splitsing met de Bartelmeetweg geen voorrang van een auto die uit die weg kwam. Deze werd bestuurd door een 48-jarige Steenbergenaar. Beide bestuurders bleven ongedeerd, zowel de auto als de brommer liepen lichte schade op. Een volle zaal. een goede stemming en positieve reacties van het publiek. Muziekvereniging Concordia zag zaterdagavond met tevreden terug op het jaarconcert dat in Meulvliet werd gegeven. De finale werd ge vormd door het optreden van het harmonieorkest en het jeugdorkest. Het podium was eigenlijk te klein voor de negentig muzikanten, maar het optreden viel duidelijk in de smaak bij de luisteraars. Bijgestaan door zang van Menno Stuifmeel en Linda van der Veken werden beken de meezingers als Lion King, Fame, Don 't cry for me Argentintina en New York New York ten gehore ge bracht. Na een kort dankwoord van voorzitter Piet Geuze werd met The Rose als toegift de kroon gezet op het jaarconcert. Zangeres Linda werd nu meerstemmig bijgestaan door Carolien Krijger (die normaal dwarsfluit speelt) en Jantine v.d. Velde (die normaal op klarinet speelt). De toon voor het jaarconcert werd gezet door de samenspelgroep onder leiding van Andrea Slabbecoorn, die de binnenkomende bezoekers met muziek opwachtte. Bij aanvang van het concert speelde het harmonieoro- kest enkele stukken met een hoge moeilijkheidsgraad. Vooral Fields of Armour van André Waignein dwong waardering en respect af. Ondanks de afwezigheid van haar vaste diri gent doorstond Concordia de proef goed, waarbij Frank van der Poel als invallende dirigent de leiding goed in handen had. Tijdens het concert werden Ingrid Tangerman en Carla Visser nog in de bloemen gezet vanwege hun 25-jarig jubileum. Het tweede deel voor de pauze eiste het slagwerkensemble onder leiding van Barry van Bavel alle aandacht op met gevarieerde percussie, dat gezamenlijk met het harmonieorkest werd afgesloten met het swingende Tequila. Na de pauze speelde het jeugdorkest onder leiding van Andrea Slabbekoorn een drietal stukken, waaronder een gedeelte uit de Peer Gynt suite van Grieg, dat ook klonk bij de bijzetting van prinses Ju liana in de grafkelder van de Nieuwe Kerk te Delft, waarna de afsluiting van het concert volgde door een ge zamenlijk optreden. Voetbalvereniging Tholense Boys heeft plannen om een verhard veld aan te leggen van 10 bij 25 meter met er omheen een boarding. Indien het financieel haalbaar is kan het veld worden uitgebreid met een hekwerk of ballenvanger, zodat het een voetbalkooi wordt waar teams van vier spelers elkaar kunnen be strijden. Het plan is gemaakt door leden van de club van 50. Dit zijn leden van Tholense Boys die 50 euro neerleggen om iets extra's voor de vereniging te doen. Mo menteel bestaat de groep uit 12 per sonen, maar initiatiefnemer John Nieuwkoop hoopt dat er een veer tigtal leden zich bij deze club gaan aansluiten, zodat de gemaakte plan nen gerealiseerd kunnen worden. Op de jaarvergadering van vogel vereniging Vogelvreugd werden de twintig aanwezige leden vrijdag avond nog herinnerd aan de viering van het 50-jarig bestaan. Op zater dag 24 april vertrekken de leden met een partyschip vanuit de haven te Sint-Annaland naar de jachtha ven. Gedurende de bootreis wordt er een maaltijd geserveerd, 's Avonds wordt er vanaf acht uur een receptie gehouden aan boord van het partyschip. Tijdens de jaarvergadering in Meul vliet werd stilgestaan bij het over lijden van lid H. den Engelsman uit Sint-Annaland. Uit het jaarverslag bleek dat de resultaten over het al gemeen positief zijn geweest, maar dat het ledenaantal iets terugloopt. Dhr. Van Himsbergen hield na de jaarverslagen een lezing over het voer van de vogels. Op tweede Paasdag wordt in eetcafé The Sixties weer een blues/rock jam-session georganiseerd. Muzi kanten met affectie voor deze vorm van muziek kunnen vanaf vier uur 's middags het podium beklimmen om zö hun kunnen te vertonen. Deelne mers kunnen gebruik maken van de apparatuur, maar dienen wel zelf hun instrument mee te brengen. De sessieleiding is in handen van Jos Rijnkels. Tijdens dit evenement ver zorgt Niko Cristianse, in de blues wereld bekend als Nico C„ een op treden. Naast zang bespeelt hij een baby-gitaar en een saxofoon. Oud-Vossemeer Robert Metske heeft aan de Hoge school Zeeland met succes zijn Pabo-opleiding afgerond. De leden van de Algemene Vrou wenbond (AVB) hebben onder lei ding van mevr. De Greef paasstuk jes gemaakt. Een ovale schaal werd eerst opgemaakt met buxustakjes en blauwe bessen takjes, waarna het geheel met cremekleurige rozen en eitjes en veertjes werd afgewerkt. Op 20 april komt een consulente met een collectie sieraden naar de bijeenkomst van de AVB. De aan vang is dan om 19.30 uur. Vlakbij het bergbezinkbassin achter de voormalige lagere school aan de Dorpsweg legt de gemeente een extra waterberging aan. Het wordt een open, zogenaamde 'groene' berging: een uitgegraven bassin be kleed met folie waarop grond en gras wordt aangebracht. Het bassin komt zo'n 130 meter van de huizen aan de westkant van de straat en on geveer 15 meter van een kas, in een gebied waar volkstuintjes liggen. De bedoeling is dat bij hevige re genval het bergbezinkbassin zal overstorten op de groene berging. Dit water wordt dan naderhand te ruggepompt in het riool. Een drai nagesysteem moet voorkomen dat de bodem bij het bassin drassig wordt. Voor het graven van het bassin wil de provincie vergunning verlenen om grondwater weg te pompen. Het gaat om maximaal 50,4 miljoen liter water, wat wordt geloosd op een nabijgelegen sloot. De vergun ning ligt tot 28 april ter inzage in het gemeentehuis. In een zinderende finale heeft Arjan Hommel de titel veroverd bij bil jartclub De Treffers, met 211,5 moyennepunten. Arjan verloor zijn laatste partij overigens wel van Jos Hommel, die met 210,779 moyen nepunten als tweede is geëindigd. Henk Hommel werd derde en voor zitter Karei Hommel vierde. In de beslissende partij begon Jos Hommel goed met series van elf caramboles, en in de tiende beurt kwam hij boven de vijftig punten. Ook Arjan Hommel speelde goed, na elf beurten was hij nog maar één carambole verwijderd van het kam pioenschap. De kampioen verbeter de deze competitie zijn gemiddelde het best en gaat met vijf caramboles omhoog. In de voorbije wedstrij denreeks noteerden Hans van Daal- en en Karei Hommel met zestien beurten de kortste partij. Laatstge noemde tekende met 21 caramboles voor de hoogste serie. Sint-Annaland Op de Stoofweg is zondagmorgen rond 4 uur een 24-jarige automobilist aangehouden voor rijden onder in vloed van alcohol. Hij kreeg een rij verbod van drie uur en een proces verbaal. Een 20-jarige automobilist heeft vrij dagavond diverse breuken en ver wondingen opgelopen toen hij op de Annavosdijk tegen een boom botste. Na diverse operaties in ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom mocht hij maandag al naar huis voor verder herstel. De jongeman heeft zijn neus, sleutelbeen en rechter pols gebroken, een scheur in zijn rechter oog, een gat in zijn hoofd, een ver brijzelde duim, een vleeswond aan zijn rechter knie en een hersenschud ding. Hij kwam vrijdagavond even na elf uur terug van een bezoek aan een camping in Stavenisse, toen hij door nog onbekende oorzaak in een flauwe bocht in de rechterberm tegen een boom botste. Een vriend was met een ander meegereden, zodat de bestuur der alleen in de auto zat. Hij kon on danks zijn vele verwondingen zelf uit de auto klauteren. De brandweer rukte nog wel uit omdat er eerst spra ke was van beknelling. De politie nam nog een bloedproef die zal moe ten uitwijzen of de man wel of niet onder invloed van alcohol was. Alle 350 kaarten voor de jaaruitvoe ring van de koninklijke fanfare Acce lerando, vrijdagavond 16 april in de Wellevaete, zijn verkocht. „De be langstelling voor ons programma, dat het thema .Werk in uitvoering fase 2' heeft gekregen, is wederom groot", zegt voorzitter Jack Westdorp. „Aan de hand van een fotoserie zullen we de bezoekers op ludieke wijze infor meren over de huidige situatie in de Sakofahal, ons repetitielokaal aan de Bierensstraat. Een ontplofte kachel, een dak vol gaten en muzikanten die van hun stoel vallen. Natuurlijk is er ook een gevarieerd muzikaal reper toire met mysterieuze, maar ook swingende muziek. Naast de fanfare, met Hans Goedegebuure als solist op de bugel, laten ook de slagwerkgroep en de grote groep leerlingen van zich horen. Met een modeshow geven zijn bovendien hun visie op het uniform van de toekomst." Als gastkoor is de close harmony zanggroep Geen Pa niek uit Vlissingen uitgenodigd. Het programma wordt gepresenteerd door oud-dirigent Pierre van Broekhoven. Vier jongens hebben bekend vernie lingen aan de bushokjes en de kerk deuren te hebben verricht. Eén van hen heeft een geldboete gekregen, drie anderen zijn door de politie naar het Halt-project verwezen voor dienstverlening ten openbare nutte. Ze hadden allerlei leuzen op de bus hokjes aan de Dorpsweg gespoten en twee dertienjarigen bekenden dat ze de deuren van de Nederlandse Her vormde Kerk hadden beklad. Er was ook patates-frites en mayonaise op de kerkdeuren gesmeerd. Ds. D. de Wit uit Nieuw-Beijerland heeft bedankt voor het beroep dat de Gereformeerde Gemeente op hem had uitgebracht. De vier plaatselijke koren traden za terdagavond op in het kerkgebouw X varkensrollade per kilo v.a. X Rosbieflapjes naturel of gekruid 500 gr. Bestel tijdig uw paasbestelling! Gourmet-, steengrill- hapjes-, saladeschotels, rollades enz. Donderdag, vrijdag en zaterdag Dinsdag en woensdag Rundvlees met randjel kg 8.- Vet spek 1 kg Spekblokjes 200 gr. 5,20 Blinde vinken 5 halen fondue-, VRIJDAG ZIJN WIJ OM 18.00 UUR GESLOTEN I.V.M. GOEDE VRIJDAG Runderrollade 100 gram 1,25 Coburger rauwe ham 100 gram 1,40 Gegrilde kipfilet 100 gram 1,25 Paassalade 100 gram 1,- Russisch ei-slaatje 600 gram 2,75 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 4 BETALEN X Advertentie I.M. van de hervormde gemeente. De zangavond, die in het teken stond van passie en pasen, werd door ds. P.C. Hoek geopend met schriftlezing en gebed. In de meditatie stond hij, naar aanleiding van het beeld van het tarwegraan dat eerst sterft om vrucht voort te brengen, stil bij de vruchtbare dood van de Heere Jezus. Het kinderkoor Soli Deo Gloria onder leiding van Heieen Troost zong als eerste een drietal paasliede- ren onder begeleiding van het orgel en verschillende fluiten. Het jonge renkoor The Young Voices werd op het keyboard begeleid door Chris Krijger. De veertien zangers zongen het nummer Tk keerde mij snel af' en twee Engelstalige liederen. Het christelijk mannenkoor Door Een dracht Verbonden kwam deze avond minder goed voor de dag. Het koor dat druk aan het repeteren is voor de lustrumuitvoering in mei zong twee psalmbewerkingen en de liederen 'Jezus leven van mijn leven' en 'Er is een heuvel'. Psalm 22 werd ge zongen naar een bewerking van Bram Bout uit Tholen, maar de uit voering door de koorleden was he laas niet op de juiste toonhoogte. Het christelijk gemengd zangkoor VZOS, die deze avond organiseerde, kon wel met tevredenheid terugzien op hun optreden. Een aansprekend repertoire met bekende Nederlandse Paasliederen werd overtuigend ten gehore gebracht. Met het lijdenslied 'Gij die treurt' werd door de koor zang de aanwezigen opgeroepen om te komen aan de voet van het kruis, waarna als afsluiting van het optre den het lied 'Aanschouw het Lam' werd gezongen', waarbij het refrein 'Ja ik geloof, Ja ik geloof, dat Jezus voor mij stierf' door alle aanwezigen werd gezongen. Ds. Hoek sloot de zangavond af met dankgebed, waar na staande het lied 'U zij de glorie' werd gezongen. De hervormde gemeente organiseert de komende maanden vele activitei ten om geld in te zamelen voor het project 'Operatie Lifeline' van de Hervormde Gereformeerde Jeugd bond (HGJB). Met dit project pro beert men de eigen jeugdeden be wust te maken van het belang van persoonlijk bijbellezen en wordt door diverse acties geld ingezameld voor de aanschaf van kinderbijbels voor de kinderen in Sudan. Op za terdag 24 april wordt er een slaatjes actie georganiseerd. Vanaf 9.30 uur komt de jeugd met de slaatjes langs de deur. De actie wordt op zaterdag 12 juni afgesloten met een gemeen tedag. Naast een verkoping zijn er dan tal van activiteiten voor jong en oud in het verenigingsgebouw en rondom de Ring. Met een reuzen- step wordt er deze dag rondom de Ring gereden. Teams van vijf perso nen kunnen aan deze stepmarathon deelnemen en zich hiervoor laten sponsoren. Na twintig minuten step pen komt het volgende team in actie. Teams kunnen 's middags ook deelnemen aan een wedstrijd om zo snel mogelijk met de step een rond je rond de Ring te maken. De actie dag wordt 's middags om vier uur afgesloten met een ballonnenwed strijd. Café Havenzicht was zaterdagavond het decor van de tweede editie van '4 Seasons'. Het evenement werd geor ganiseerd door J&E Entertainment uit Sint-Maartensdijk. De hoge op komst en de goede sfeer onder de jeugd zorgden voor een gezellige avond. Het evenement '4 Seasons' is gebaseerd op de vier seizoenen. Eer der werd er stilgestaan bij de winter, waarbij gebruik werd gemaakt van sneeuwmachines. Zaterdagavond stond de feestavond in het teken van de lente wat tot uitdrukking werd ge bracht met een heldergroene laser show, een uitgebreide lichtshow en een in het groen gedecoreerde zaal. De zomereditie van '4 Seasons' wordt op 26 juni gehouden. In de Wellevaete kwamen op een creatieve avond van de Plattelands vrouwen 21 leden bij elkaar om een paasdecoratie te maken. Onder de vertrouwde en deskundige begelei ding van de dames Stoutjesdijk en Vermaas werd er gewerkt aan een 'nestschikking' op een pot of schaal. Op 20 april komen de leden samen voor een Zeeuwse avond. De ijsclub organiseert op Koningin nedag op het havenplateau een touwtrekwedstrijd. Hiervoor zijn teams van zes deelnemers nodig plus een coach. Er kunnen jeugd- teams, dames- en herenploegen en gemengde teams meedoen. Deelne mers kunnen zich tot 17 april aan melden bij Ad Oosdijk, Huygens- straat 81 De brandweer organiseert 's mid dags een spuitbalwedstrijd. Jongens en meisjes vanaf dertien jaar mogen meedoen in groepen van vijf perso nen. Voor 17 april kunnen belang stellenden zich opgeven bij Johan Vroegop, Kerkeblokstraat 20. Stavenisse Bergingsbedrijf Van den Berge kreeg zaterdagmiddag om drie uur een mel ding binnen dat er een jacht omgesla gen was ter hoogte van de Zeeland- brug. Naast het bergingsvaartuig Mistral van Van den Berge vertrokken twee reddingsboten vanaf de Room- potsluis richting het jacht in nood. Nog voor de hulpverleners waren ge arriveerd had een passerend zeiljacht twee ernstig onderkoelde Duitsers aan boord genomen. Ze hadden ongeveer twintig minuten in het zeewater gele gen, dat nog maar zeven graden Celsi us is. De drenkelingen werden naar Colijnsplaat gebracht en vervolgens per ambulance naar een ziekenhuis vervoerd. Het jacht was vermoedelijk door de stevige zuidwestenwind en de daardoor veroorzaakte golfslag volge lopen. Alleen de kop van het jacht stak nog boven het water uit. De Mi stral sleepte het jacht naar de haven van Colijnsplaat, waar het door een kraan op de wal werd gezet. De Wilhelmina- en de Margriet straat worden door aannemer De Rijke uit Sint-Maartensdijk verbe terd met trottoirs en achterpaden. Bij de aanbesteding schreef de plaatselijke aannemer C.W. van Haaften 8150 euro hoger in, maar daarmee eindigde hij van de vijf ge gadigden toch op de tweede plaats. In de hervormde kerk was er zater dag een goede belangstelling voor de passie- en paaszangavond. Vóór de opening door ds. Kommers zong Laudate Dominum als intro 'Et in- camatus est'. Zowel dit koor als mannenkoor Rehoboth uit Tholen trad twee keer op. Bij een viertal liederen was er samenzang. Het laatste nummer was 'U zij de glo rie', waarbij de koren de coupletten zongen en het refrein door het pu bliek werd meegezongen. Na afloop was er koffie in het verenigingsge bouw. Sint-Maartensdijk Een 46-jarige Engelsman kreeg door de politie een boete van 1000 euro opgelegd. Onder invloed van alcohol raakte hij vorige week woensdagavond omstreeks 22.00 uur op de Provincialeweg met zijn auto in de sloot. Uit een blaastest bleek dat de Brit ruim 3,5 maal de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. De man werd door de politie aangehouden en werd na het betalen van 1000 euro weer in vrij heid gesteld. Het plaatselijke straatmakersbedrijf N. de Rijke gaat voor 41.000 euro, exclusief btw, diverse straten, trot toirs en achterpaden opknappen. Onder meer in de William Booth straat, President Kennedystraat, Ho- geweg, Albert Schweitzerstraat en Dr. Tazelaarstraat. Bij de aanbeste ding door de gemeente schreef C.W. van Haaften voor 49.150 euro, C.A. Scherpenisse en zn. voor 50.250 euro, gebr. Oomen uit Rucphen voor 55.800 en gebr. Moerland voor 72.400 euro. De 39 deelnemers aan de tweede bekerwedstrijd van hengelsport vereniging De Oosterscheldevis- sers vingen ruim 15 kilo vis. Met 1796 gram vis werd Jan v.d. Rhee winnaar van de wedstrijd. De eer ste tien in de uitslag zijn: 1. Jan v.d. Rhee 1796 gram; 2. R. Ver maas 1474 gr.; 3. R. Lindhout 1442 gr.; 4. B. Boogaard 1086 gr.; 5. S. v.d. Ree 1060 gr.; 6. J. Lindhout 994 gr.; 7. F. Ponse 982 gr.; 8. E. o.d. Brouw 802 gr. 9. J. van He- mert 784 gr.10. P. Polderman 644 gram. ZIE VERDER PAGINA 9 Na de huwelijksvoltrekking van Arjan van der Slikke en Conny Larooij gingen er zo'n 65 ballonnen de lucht in. Het hart is de zetel van de liefde. Dat klinkt gewichtig maar het kan ook lichter. Dat gebeurde vrijdag middag na de huwelijksvoltrek king tussen Arjan van der Slikke (24) en Conny Larooij (24) uit Scherpenisse voor het gemeente huis van Sint-Maartensdijk. Daar werd het echtpaar verrast door fa milie, vrienden en kennissen die al lemaal voorzien waren van een bal lon in de vorm van een hartje. Een rood hart en een wit hart, en voor zien van een kaartje met de tekst voor de vinders: verras het bruid spaar met een felicitatiekaart op het Lenteplein 18 in Scherpenisse. Ze gingen bijna allemaal tegelijk de lucht. Zoals zo vaak ontsnapte er al eentje voordat het startsein werd gegeven. Die gaf de richting aan. Langs de toren, vlakbij het uurwerk, zweefde het hartje in westelijke richting. „Misschien halen ze Engeland wel," zei de vader van de bruid. De bruidegom houdt van het zwaardere werk. Hij is vrachtwagenchauffeur bij Hen- drikse Transport in Oud-Tonge, de bruid werkt in de thuiszorg bij Al- lévo (voorheen Oosterschelde Thuiszorg). Predikbeurten Goede Vrijdag 9 april, Eerste en Tweede Paasdag 11 en 12 april THOLEN HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Vernooij. zo 9.30 u. ds. Vernooij, belijdenis des geloofs. 18.30 u. ds. Budding, Waarder. ma 9.30 u. ds. Vernooij. HERV. GEM. IMMANUEL do 19 u. da. Van de Poll. vr 19 u. da. Van de Poll. za 19 u. da. Van de Poll. zo 10 u. da. Van de Poll. GEREF. KERK do 19 u. ds. Broere. vr 20.15 u. ds. Broere. zo 10 u. ds. Van de Beukei, Kapelle (m.m.v. Canticum). CHR. GEREF. KERK do 19 u. ds. Uitslag, Kerkwerve. zo 10 en 18.30 u. ds. Vlietstra, Zeist, ma 9.30 u. ds. Boiten, Sliedrecht. GEREF. GEM. vr 19 u. ds. De Jongste, zo 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. ma 10 u. ds. De Jongste. CHRISTENGEMEENTE zo 10 u. dhr. Van de Wiel (Paasvie ring in de Stoelemat, Bergen op Zoom). VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. zo 10.30 u. ds. Peters. R.K.-KERK do 20 vesperviering, vr 18.30 u. vesperviering, za 20 u. Paaswake, zo 11 u. eucharistieviering, ma 9.30 u. regioviering in Oud-Vos semeer. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. (H.A.) ds. Hoffman, Bergen op Zoom. zo 10 u. ds. De Graaf, Waalwijk, doopdienst. 18.30 u. dhr. M. Jansen, Oud-Gastel, gez. zangdienst. ma 10 u. ds. Smit, Katwijk a/d Rijn. GEREF. KERK vr 19.30 u. ds. Glas. zo 10 u. ds. dhr. Lemson, Renesse. 18.30 dhr. Jansen, Oud-Gastel (gez. dienst). CHR. GEREF. KERK vr 18.30 u. leesdienst. zo 10 en 14.30 u. ds. Boiten, Slie drecht. ma 9.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. vr 19.30 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 10 leesdienst. R.K.-KERK do 18.30 u. eucharistieviering. vr 15 u. kruisweg. 20 u. kruishulde. za 22 u. paaswake. zo 9.30 u. eucharistieviering. ma 9.30 u. regioviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Hoek. zo 10 u. ds. Hoek. 18 u.ds. Den Toom, Sommelsdijk. ma 10 u. ds. Hoek. GEREF GEM. vr 19 u. stud. Van Manen. zo 9.30 en 18.30 u. stud. Van Manen, Krabbendijke. 14.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. leesdienst. GEREF GEM. IN NED. vr 19 u. leesdienst. zo9.45, 14.15en 18.15u. leesdienst. ma 9.45 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Catsburg, Goes. zo 10 u. ds. Verboom, Bleskensgraaf. 18 u. ds. Van Meijeren, Dirksland. ma 10 u. kand. Kooij, Barendrecht. OUD GEREF GEM. vr 19.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. ma 9.30 u. ds. Molendijk, Oosterland. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE vr 19.30 u. ds. De Groot, Dordrecht. zo 9.30 u. ds. Oorschot, Tholen. 14.30 u. ds. Lohuis, Scherpenisse, bev. nieuwe lidmaten. ma 9.30 u. dhr. Klootwijk, Alblas- serdam. HERV. GEM. REHOBOTH vr 19 u. ds. Kroes, Barendrecht. zo 10 u. ds. De Jong, Rotterdam (m.m.v. ensemble). 19 u. ds. ds. De Graaf, Waalwijk (m.m.v. Clarity). Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o„ tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u„ za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Extra Apotheek Oost, Ericalaan 12, tel. 0164-236930. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP Tandarts Vogel, Grote Kerkstraat 34, Steenbergen, tel. 0167-563780. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 8 t/m vrijdag 14 april donderdag 8 6.22 - 18.49 vrijdag 9 7.02 - 19.29 zaterdag 10 7.42 -20.12 zondag 11 8.29-21.02 maandag 12 9.29 - 22.02 dinsdag 13 10.42 -23.22 woensdag 14 12.17 - donderdag 15 0.52 -13.42 vrijdag 16 2.12 -14.52 ma 12/4 5.45 LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. OUD GEREF. GEM. vr 19.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. vr 19.30 u. leesdienst. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Lohuis. zo 9.30 u. ds. Lohuis. 14.30 u. kand. Kleinbloesem, St.- Maartensdijk. ma 9.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. vr 19 u. ds. Brugge. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. ma 9.30 u. ds. Brugge. (Openb. Bel.). VRIJE HERVORMDE GEM. vr 19.30 u. ds. Van der Sleen. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. ma 9.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Blom. zo 10 en 18 u. ds. Blom. ma 10 u. ds. Den Toom, Sommelsdijk. GEREF KERK do 19 u. ds. Broere (H.A. in Tholen). vr 10 u. ds. Broere. zo 10 en 14.30 u. ds. De Graaf, Ze venbergen. GEREF GEM. vr 19 u. leesdienst. zo 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. stud. Van Manen, Krabben dijke. ma 10 u. ds. Verschuure, Krabben dijke. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Klein. zo 9.30 u. ds. Klein, belijdenis des geloofs. 17 u. ds. Molenaar, Papendrecht. ma 9.30 u. ds. Klein. GEREF. GEM. do 19.30 u. ds. Verwey, Yerseke. zo 9.30 en 15 u. leesdienst. ma 9.30 u. stud. Van Manen, Krab bendijke. OUD GEREF. GEM. vr 19.30 u. ds. Van der Meer. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK vr 19 u. leesdienst. zo 10 u. ds. Vermeulen, Bergen op Zoom. Pak even uw zakboekje THOLEN 10 apr. Open dag trekpaarden, boerde rij Candia Bartelmeetweg, 10-12 en 13.30-15.30 u. 14 apr. Oecumenisch avondgebed, Oudelandsestraat 11, 19.30 u. 24 apr. Afgifte hulpgoederen Dorcas, Regentessestraat 50, 9.30 u. OUD-VOSSEMEER 13, 20 en 27 apr. Koersballen Anbo, Vossenkuil, 14 u. 14 apr. Bingo Anbo, Vossenkuil, 14 u. 20 apr. Sieradenparty, Algemene Vrouwen Bond, De Vossenkuil, SINT-ANNALAND 14 apr. Werkgroep genealogie, De Meestoof, 20 u. 15 apr. Jaarvergadering heemkunde kring, De Meestoof, 19.30 u. 16 apr. Jaaruitvoering Accelerando, De Wellevaete. 20 apr. Workshop Weg-wijs, NBvP, ZLTO-gebouw Goes, 9.30 u. STAVENISSE 1 mei Grote voorjaarsmarkt t.b.v. Woord en Daad, V.d. Lek de Clerq- plein, 9-12 u. SINT-MAARTENSDIJK 24 apr. Rommelmarkt Rehoboth, vml. kleuterschool R. Barnenstr., 10-13 u. SCHERPENISSE 17 apr. Excursie Scherpenissepolder. 24 apr. Alpha jeugdsoos, zolder vml. gemeentehuis, 20-23.30 u. 24 apr. Afgifte hulpgoederen voor Dorcas, Platteweg, 9.30 u. 24 apr. Literaire avond Judith Herz- berg, Voorm. Gemeentehuis, 20.15 u. BERGEN OP ZOOM 11 apr. Paasviering Christen-gemeen te Tholen, thema: Mission (Im)possi- ble, De Stoelemat 10 u. 11 apr. Paasviering Hortus Musicus Religiosus, St. Gertrudiskerk, Grote Markt, 10 u. 16 en 17 apr. Theaterconcert Euros ong A58, De Maagd, 20.15 u. 17 apr. Pianoconcert Tamara Ru- miantsev, Markiezenhof, 20 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: The passion of the christ - do en ma t/m wo 20 u„ vr 21.15 u„ za en zo 18.30 en 21.15 u. Scooby Doo 2 - vr 13.45 en 18.45 u„ za t/m ma 13.45 en 16 u„ wo 14 u. ROXY II: Honey - do en di 20 u„ vr en za 18.45 en 21.15 u., zo 16, 18.45 en 21.15 u., ma 16 en 20 u. Brother Bear - vr t/m ma 13.45 u., wo 14 u. Spy kids 3D: game over - za 16 u. Sea biscuit - wo 20 u. CINEM'ACTUEEL: Verrassings- voorpremière - do 20 u. Brother bear - za en wo 14 u„ zo en ma 13.45 u. Peter Pan - zo 16 u. Goodbye Lenin - zo 19 u„ ma 20.30 u. The man wit hout a past - di 20.30 u. The haunted mansion - vr 18.45 en 21.15 u., za 14, 18.45 en 21.15 u„ zo 13.45, 18.45 en 21.15 u., ma 13.45 en 20 u., di 20 u. wo 14 en 20 u. Scooby doo 2 - vr 18.45 u., za 14 en 18.45 u„ zo en ma 13.45 en 16 u„ wo 14 u. The passion of the christ - do, di en wo 20 u„ vr en za 18.45 en 21.15 u., zo 16, 18.45 en 21.15 u„ ma 16 en 20 u. Torque - do en wo 20 u„ vr t/m zo 21.15 u., ma 16 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 2