IJanssen Familieberichten V r r J J V J.M. Steijn VERHUISD 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 26 februari 2004 Johannes Marinus Marinus Jacob Marien Sara Neeltje Sanne Jacobus JAnton e Jacko Knuist en Marjo Knuist-v/dJagt Henk Fonteijne en Carry Fonteijne-Kempeneers ^oTe One/- de Rb 1 v, El\ fiAo/h) Cr.V. de Jonge en M.L. de Jonge-Arithomsse éT (killes en Map cie Jonge-Anthonisse MARINUS CORNELIS DROOGERS ARENDJE SCHIPPER DAG LIEVE OMA ARENDJE V.D. GRAAF-SCHIPPER A. VAN DE GRAAF-SCHIPPER ARENDJE NEELTJE JACOBA VROEGOP s? Be Begrafenisverzorging ing v' Geen crematies OMA BAAIJ CORNELIS VERBURG CORNELIS DEN BRABER JACOBA KLAZINA ZUIDWEG-QUIST ADRIANA ANNA VAN BEVEREN-ARNOUDSE MINA SCHERPENISSE-BOSCH Elserieke en Hmnerieke 30jaer Juffrouw Anja Johan Mevr. Van Bezooyen, Schuttershof 2, Scherpenisse Wij verzorgen geen crematies Dag en nacht bereikbaar op: 0113-381214 Michael Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Michael is geboren op 17 februari 2004 om 03.04 uur, weegt 4030 gram en is 46 cm lang. Dannie en Sandra Dorst 4696 CG Stavenisse, Koning Haakonstraat 2, tel. 0166-692995 .r Tot onze grote blijdschap ontvingen wij uit Gods scheppende en bewarende hand een zoon en broertje 18 februari 2004 J.M. Suurland I.M. Suurland-van der Starre Nelia 4694 PL Scherpenisse, Lage Broekweg 1, tel. 0166-6619 14 V l i i De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een dochter en zusje We noemen haar Samuël Nieuwenhuis Nelia Nieuwenhuis-Tijssen Laura 19 februari 2004. 4694 EC Scherpenisse, Schuttershof 3, tel. 0166-664062 De PdTTTjE, Die (evengaf en (even spaarde, verbüjdde ons met de geboorte van een zoon fMartien en C(azien van Dijkg-van den Hergfi Coen is een broertje van: Li(ian, Ddsbetfi, Tiet, Cees, Marjan, Njek, Daan, Tetra, Johanna, Tau(, 9je(ian en 'Tfiea 24 februari2004. 4697 TG Sint-S\nna(and, Ooststraat 22 Onze papa en mama hopen D.V. 29 februari 12/j jaar getrouwd te zijn. Emmaly, Julian en Arjen 4691 LJ Tholen, februari 2004. Meanderlaan 23 Hoera, hoera zijn maandag 1 maart 30 jaar een paar. Hartelijk gefeliciteerd. Dilia, Marcel, Nathalie, Vienna Erik, Bridgit Rudi, Miranda Peter-Jan Sint-Philipsland, februari 2004. D/lZE OPb 'ZE-Sf 1944 2004 Op dinsdag 2 maart 2004 is het 60 jaar geleden dat onze ouders, grootouders en overgrootouders in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat ze nog lang samen zullen zijn. Kees en Ina Miriam en Jan, Mirna, Kelsey Niels en Sandra, Kirsten, Robin Gerry en Dini Marco en Connie, Marc, Tom Corné en Carola Angela en Peter Tonny en Jaap Peter en Merel tp Dennis Cisca en Jan Arné Mara Wij vieren dit gezamenlijk op zaterdag 6 maart 2004 in het Holland Huis te Scherpe nisse. U bent van harte welkom om onze ouders te feliciteren op de receptie van 20.00 tot 21.30 uur. 4695 HW Sint-Maartensdijk, februari 2004. Maartenshof 27 Op 2 maart a.s. is het 60 jaar geleden dat mijn geliefde broer en schoonzus in het huwelijk zijn getreden. Ik hoop nog vaak met hen samen te zijn. Marie de Jonge Tholen, februari 2004. Ten Anker, k. 214. *- t Mijn ziel rust nu in Jezus'handen... (uit cantate BWV127 J.S. Bach) In Christus ontslapen onze lieve broer, zwa ger en oom drager van de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau in zilver. Wij treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. 17 december 1936 Oud-Vossemeer t 14 februari 2004 Bergen op Zoom Oud-Vossemeer: C.W. Droogers A. Droogers-Stolk Johan Marianne Oost-Souburg: V. Droogers J. Droogers-Kamhoot Johan Mirjam (in herinnering) Oud-Vossemeer: Fia D. Droogers (in herinnering) Werkendam: P.J. Droogers C.H. Droogers-Noorlander Sonja Henno Marcus (in herinnering) Jonate Correspondentieadres: Secr. Rijstenbilstraat 28, 4698 CA Oud-Vossemeer. Jl. donderdag 19 februari om 13.15 uur is de rouwdienst gehouden in de Nederlands Her vormde Kerk te Oud-Vossemeer. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Oud-Vos- semeer. Heer ik wil u biddend vragen, mag ik aan het einde van mijn dagen, gelijk een sneeuwvlok teer en rein, als een vermoeid kind bij U zijn. Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Leendert Cornelis van de Graaf *22 maart 1918 t 23 februari 2004 Nelly en Piet Elna en Pim Leo Anky en Richard Henry en Alice Achterkleinkinderen 4693 BR Poortvliet, Paasdijkstraat 4 De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 27 februari om 13.15 uur in de Ned. Herv. Kerk, Markt te Poortvliet, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot afscheid nemen dagelijks aan huis. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in verenigingsgebouw Eben-Haëzer. Geen bloemen. Nooit meer samen plezier... Nooit meer samen spelletjes doen... Mark en Mandy Leonie Perry Amber Stavenisse, 23 februari 2004. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lij den haar gespaard is gebleven, delen wij u mede, dat plotseling uit ons midden is wegge nomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 85 jaar en 11 maanden. Scherpenisse: A. Schipper N.E. Schipper-Joppe Oud-Vossemeer: T.G. Plandsoen-Schipper Arnemuiden: W. Janse G. Janse-Marteijn Neven en nichten 23 februari 2004. Na vele jaren vriendschap, is onze oud-buur vrouw overleden. Familie Mol-Geuze Familie Goudzwaard-Slootmaker Familie Uyl-Voshol Poortvliet, februari 2004. Bedroefd zijn wijom het overlijden van onze oud-buurvrouw Haar gezelligheid zullen we nooit vergeten. Rini en Kitty Jitske, Lonneke Sjaak en Elna Benny, Jurgen Giorgio en Miranda ty Giulio Poortvliet, februari 2004. De Heer zal uw uitgang en uw ingang bewaren, van nu aan tot in der eeuwigheid. Psalm 121: 8 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u met droefheid kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma sinds 19 maart 1999 weduwe van Bart Willem Baaij in de leeftijd van 89 jaar. We zijn de medewerkers van zorgcentrum Ten Anker, afd. Vliedberg, dankbaar voor de jarenlange liefdevolle verzorging. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Wij voelden mee jouw stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Piet Baaij Dicky Baaij-Pollie Nel Roggeband-Baaij Rinus Roggeband Dien Bal-Baaij Jan Bal Toon Baaij Jeanne Baaij-Frijters Ineke Baaij Siebe Spanjersberg Klein- en achterkleinkinderen Tholen, 23 februari 2004. Zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres: P.A. Baaij, Mossellaan 5,4691 KE Tholen. D.V. vrijdag 27 februari om 13.15 uur wordt de rouwdienst gehouden in uitvaartcentrum Mo- nuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Voor aanvang van de dienst is er in voornoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot afscheid ne men, na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Stationsstraat 29 - 4675 CG Sint-Philipsland Tel. 0167 -57 2105 Wij verzorgen voor u een stijlvolle begrafenis. Dag en nacht bereikbaar op Sint-Philipsland,Tholen e.o. I.s.m. begrafenisonderneming H. Schoonaard Kantooradres: Blindeweg 11,4315 CG Dreischor In dankbare herinnering aan onze lieve Lian in herinnering Diana en Bertro Albert en Suzanne Linda, Pieter, Irene Johan en Annemieke Daniël Pieter en Monika Judith, Mirjam Neeltje en Martijn Sarah, Jop Rianne en Ton Niels, Emma, Carlijn Nanda en Geert-Jan Stephanie, Cheyenne Remco en Willemienke Roel en Marleen Bennie en Doris Dennis, Sanne, Bart Petra en Cees Marit, Leah Marco en Marsha Marcel en Suzanna Jeroen Karin en Jonathan Yvonne en Martijn Tholen, 23 februari 2004. Ik zal den Heere zingen in mijn leven, ik zal mijn God psalmzingen, terwijl ik nog ben. Psalm 10433 Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten door de Heere uit dit leven is wegge nomen onze geliefde zwager, oom en oudoom weduwnaar van Maatje Neeltje van de Velde in de gezegende leeftijd van 94 jaar. We zijn het personeel van zorgcentrum Ten Anker dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Familie Van der Slikke Familie Van de Velde Neven en nichten Tholen, 21 februari 2004. Zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres: A.L. van der Slikke, Scheldestraat 12, 4693 PH Poortvliet. Heden donderdag 26 februari om 13.15 uur zal de rouwdienst worden gehouden in uitvaart centrum Monuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Nederlands Hervormde Begraafplaats Scha- kerloo op het Oudeland te Tholen. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Mede namens mijn kinderen wil ik u bedan ken voor uw hartelijk medeleven na het plot seling overlijden van mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader Aangezien het ons onmogelijk is u allen per soonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstel ling die wij van u mochten ontvangen. Uit aller naam, W. den Braber-Geluk Stavenisse, februari 2004. Mede namens mijn kinderen wil ik allen die hun medeleven hebben getoond bij het ziek- zijn en het overlijden van mijn zeer geliefde vrouw, onze moeder en oma hartelijk bedanken. J. Zuidweg Anna Jacobapolder, februari 2004. Voor uw belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zus ter en schoonzuster zeggen wij u hartelijk dank. Familie Arnoudse Familie Van Beveren Tholen, februari 2004. Voor uw blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw betuig ik mijn oprechte dank. L.W. Scherpenisse Sint-Annaland, februari 2004. Hartelijk dank voor alle kaarten, geld en cadeaus, die wij ontvingen na de geboorte van Marten en Adri de Ruiter-van Haaften René Corine en Arian Lennard Mark Alinda Arjanneke Gerton Andréan Jannelize Gerrina Paulianne Tevens bedanken wij voor alle hulp en meele ven tijdens de ziekenhuisopname en na de thuiskomst van onze tweeling. 4696 CE Stavenisse, februari 2004. Kerkstraat 4 Deze jonge vent is het niet aan te zien. Maar hij is geworden 3x10 24 februari is hij jarig geweest. En een vrijdag houdt hij feest. R. J. en J., J. en J. B., F. en L. Stavenisse, februari 2004. T'is ter nie an te zien, ma toch zeker waer, deze dame woar d'n achtentwintigsten, Hufeliciteerd! M.T.J.B.C.J.I.D.T. Al wil ze 't niet, 't is toch echt waar: wordt vijftig jaar. Mariet Annemarie Tholen, 28 februari 2004. Jolstraat 33 Gisteren was het feest is voor de laatste keer naar zijn werk geweest. Niet meer vroeg op. Niet meer hollen. Niet meer stressen. Niet meer balen. Niet meer werken. Geniet er maar lekker van. J,E,R,K,H Sint-Philipsland, februari 2004. Wij willen, na de Heere, een ieder harte lijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die wij voor ons 50-jarig huwelijk mochten ont vangen. Fam. J.J. van Houdt- Lindhout 4694 CC Scherpenisse, februari 2004. Noordstraat 32 Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de be langstelling en het medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Jim van 't Hof Sint-Annaland, februari 2004. Veilingweg 1 Hartelijk dank voor de vele kaarten, attenties en gelukwensen die wij ontvingen bij de ge boorte van onze dochter Nelianne Bram en Kirsten Gunter Sint-Annaland, februari 2004. Voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die we bij ons 55-jarig huwelijk moch ten ontvangen, zeggen wij u heel, heel hartelijk dank. Jacob en Anna Vroegop 4691 EZ Tholen, februari 2004. Louisestraat 7 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die we bij ons 1272-jarig huwelijk mochten ont vangen. Fam. G. Moerland- Noorthoek 4675 BE Sint-Philips land, februari 2004. Hengelosestraat 20 naar Ten Anker, kamer 134, Tholen Begrafenisverzorging Begrafenissen in Zuid-Beveland en het eiland Tholen. De mogelijkheid om thuis op te baren. Regelmatig overleg om de begrafenis voor te bereiden. Rijksweg 2,4416 AZ Kruiningen Mobiel 06-53 23 73 20

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 4