Hl H I k 1 Twee keer hulde voor Thools bruidspaar Plaatselijk nieuws Laban Kapotte fiets? GRATIS Koersballen Aanmelden voor sportvrouw en sportploeg 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 5 februari 2004 Tweede IJzeren gordijn Controle Eendrachtsweg Koperen pijp Hoedenverkoop Vrouwen in de Bijbel Boekfiguren op school Jeugddienst hervormde kerk VERF NODIG? Burgers hoogste serie Inrichting heemkundekring Boom omgewaaid DEV viert lustrum met jongerenkoor Rommelmarkt Accelerando Auto op blokken Paardentrailer in sloot 70 huizen Poststraat Bestel-/Bedrijfsauto's Bijna tegen dijk Gasboei in schroef Auto gestolen Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Expositie Maartenshof Koperen jubileum meester Wieringa Zuster leest voor Opree winnaar Voorleesontbijt peuterspeelzaal Auto bekrast Twaalf beurten Fancy fair Bestelauto tegen boom Boomestafette Pak even uw zakboekje Tholen Studievereniging Calvijn belegt morgenavond om half acht een bij eenkomst over het conflict tussen de Joden en de Palestijnen in het Cal vijn college. Sprekers zijn Wim Lan- kamp (GroenLinks en voorzitter van het Nederlands Palestina comité) en Evert-Jan Brouwer (beleidsmede werker van de SGP-Tweede Kamer fractie). Thema tijdens deze openba re vergadering van de Thoolse SGP-jongeren is: Komt het in Israël ooit nog goed? Over de mislukte 'routekaart naar de vrede' en een tweede 'IJzeren Gordijn'. Na de pauze is er een forum dat geleid wordt door het Sint-Annalandse sta tenlid Goos Roeland. Bij een controle op de Eendrachts weg was geen één auto in overtre ding. In totaal werden een 70-tal au to's aan de kant gezet waaronder twee vrachtauto's op de afrit van de Thoolse brug. De politie controleer de dinsdagavond tussen kwart voor acht en half tien. In een auto van een inwoner is een koperen pijp aangetroffen: deze zou als wapen gebruikt kunnen worden. Dinsdag rond half zes is de 24-jarige automobilist op de Westwal in Goes aangehouden. Hij reed zonder gor del door het rode licht, waarna hij staande werd gehouden. Aan de man is een schikking van 150 euro aan geboden. Zaterdagochtend is er tussen half tien en twaalf uur in het hervormd verenigingsgebouw De Wingerd een hoedenverkoop ten behoeve van evangelisatiewerk. De tweedehands en nieuw gekregen zomer- en win terhoeden zijn er voor dames, heren en kinderen. Ook zijn er petten te koop. De volledige opbrengst gaat naar Stichting Evangelisatie Bunde in Zuid-Limburg. Voor meer infor matie: Lies Molenaar telefoonnum mer 677324. Woensdagochtend van 10 tot 12 uur geeft ds. D.C. Peters, voorganger van de vrijzinnige geloofsgemeenschap NPB, een lezing over 'vrouwen en de Bijbel'. Hij behandelt de vrouwen van de bijbelboeken Esther, Ruth en Judith in het kerkzaaltje van de NPB, Oudelandsestraat 11. Oud-Vossemeer Allerlei boekenfiguren zochten hun weg naar de klaslokalen van Die Heenetrechtschool tijdens het voor leesontbijt. Stichting Lezen houdt deze jaarlijkse campagne om het le zen en voorlezen te bevorderen. De kinderen kwamen om acht uur 's morgens met hun broodtrommeltje naar school, waar ze ontbeten en ou ders voorlazen. In groep één vertel de De Gelaarsde Kat (mevrouw De Bruin) sprookjes van Jacques Vriens, in groep twee kwam Pluk van De Petteflet (mevrouw S. de Jong) uit eigen werk voorlezen. Ka pitein Westenwind en zijn Scheeps- maatje (meneer en mevrouw Wester weel) vertelden in groep drie/ vier allerlei zeeverhalen. In groep vijf/zes las Juffrouw Pilibien (me vrouw I. den Hollander) allerlei schoolverhalen uit het boek 'Keet in de klas'. In groep zeven/acht kwam professor dr. 'Wa dienk jezelf' (me vrouw De Hond) voorlezen uit Paul van Loons 'Griezelbus vijf'. Na het ontbijt stonden de meeste lessen in het teken van boeken en verhalen schrijven. In de hervormde kerk is er zondag avond om half zeven een jeugd dienst met het thema: 'zijn wij God?'. Ds. P. de Graaf uit Zevenber gen is predikant en jeugdkoor Poly hymnia werkt mee aan de dienst. De collecte is bestemd voor de actie Help Iran van de organisaties Dor cas, ICS en World Vision om hulp te bieden aan de overlevenden van de aardbeving. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. In de onderlinge competitie van bil jartclub De Treffers liet Kees Bur gers de hoogste serie (vijftien car amboles) noteren en hij had ook het beste gemiddelde (2,5). Leo van We zel speelde in 24 beurten de kortste partij. De uitslagen: J. Etienne-C. Burgers 5,68-10; H. Hommel-N. Rooijakkers 9,6-10; L. van Wezel- A.Hommel 10-6; J. van Daalen- J.Etienne 10-8,43; C.Burgers-A. van Daalen 10-9,79; J. Hommel-P. de Leeuw 10-8,25. Sint-Annaland Heemkundekring Stad en Lande Tholen heeft de eigen ruimte boven de politiepost in de voormalige bo dewoning van C.A. Weijler, naast streekmuseum de Meestoof, inge richt. Er kon een grote vergadertafel, een aantal stoelen en twee kasten worden aangeschaft dankzij ,een bij zonder genereuze bijdrage' van de stichting de Wezen Armen, zo meldt het bestuur van de heemkundekring. De ruimte wordt frequent gebruikt. Niet alleen voor bestuursvergaderin gen, maar ook voor onderzoek. Zo komt de werkgroep genealogie er op 3 maart, 14 april, 26 mei en 7 juli, telkens om acht uur, bijeen. Belang stellenden zijn van harte welkom. Maandag 9 februari haalt de ko ninklijke fanfare Accelerando oud papier op. Advertentie I.M. Door het slechte weer is een boom van de begraafplaats aan de FM Boogaardweg omgewaaid en op de weg terecht gekomen. Dit gebeurde zondagnacht rond half één. De brandweer heeft de boom afgezaagd en de weg vrijgemaakt. Speeltuinvereniging Vrij en Blij. De voor 11 februari aangekondig de ledenvergadering is uitgesteld naar woensdag 18 februari om 19.30 uur in de Lagune. Advertentie I.M Christelijk mannenkoor Door Een dracht Verbonden (DEV) viert zater dag 15 mei het eerste lustrum met een zangavond in de N.H. kerk. Hiervoor is jongerenkoor Con Amo- re uit Dirksland als gastkoor uitge nodigd. Tevens zullen diverse ins trumenten bespeeld worden, waaronder de piano die het mannen koor heeft aangeschaft met een bij drage uit het fonds lokale betrokken heid van de Rabobank. DEV telt 57 leden uit bijna alle woonkernen. On langs traden weer 3 nieuwe leden toe. De repetitie is elke woensdag avond, de ene keer in verenigingsge bouw het Trefpunt en de andere week in de mijnzaal van de veiling. In 2003 zijn er tien uitvoeringen ge weest, vertelde voorzitter Jan van Dijke woensdagavond tijdens de le denvergadering in het Trefpunt. Ook het uitstapje met de dames en de do nateurs was bijzonder goed ervaren, zodat dit in 2004 herhaald zal wor den, gekoppeld aan een uitvoering. Dankzij het positieve saldo werd de contributie gehandhaafd. Voorzitter Jan van Dijke en penningmeester Han Elenbaas werden als bestuurslid herkozen. In de kascommissie maakte Koos van Vossen plaats voor Johan Gunter. De voorzitter had een speciaal dankwoord voor de bodes Leen Smits (wegens vakantie niet aanwezig) en Jacob Dake, die elke week zorgen dat de stoelen gereed staan en dat er in de pauze koffie is. Ze brengen ook programmaboekjes en folders rond, halen contributie op bij de donateurs, e.d. Met bloemen werden ze bedankt. Ook de dirigent en de beide organisten werden be dankt voor hun inzet. De voorzitter was ook blij met de medewerking van de leden aan de verschillende activiteiten. „We kunnen met ver trouwen op de ingeslagen weg ver der gaan." De voorzitter had de le denvergadering met gebed en samenzang uit Psalm 108:1 en 2 ge opend en sloot met samenzang van Gezang 132:1 en 6. Wij halen en brengen hem Kees Matthijssen Tweewielers Poortvliet, tel. 0166-617040 Advertentie I.M. De koninklijke fanfare Accelerando is bezig met de voorbereidingen voor de rommelmarkt op vrijdag 30 april, die weer in de veiling gehou den wordt. In maart en april vinden daarvoor ophaalrondes plaats in het dorp, maar zaterdag a.s. kan men tussen elf en twaalf uur zelf spullen inleveren bij de schuur van Koos Boon in de Ooststraat. Wie dus met het oog op de schoonmaak ruimte wil maken, kan zaterdag van zijn rommel af. Maandagnacht zijn van een perso nenauto twee wielen met moeren, velgen en banden meegenomen. Het voertuig stond geparkeerd in de Bie- rensstraat. De eigenaar trof de auto aan op blokken. Het schadebedrag is niet bekend. Door een windvlaag zijn zaterdag middag rond half twee een perso nenauto en paardentrailer lqjigs de Oude Zeedijk in de sloot terechtge komen. Een 44-jarige man reed over de Oude Zeedijk en kwam vanuit de richting Sint-Philipsland. De be stuurder en zijn vrouw kwamen met de schrik vrij. De auto had wat blik schade, maar de trailer raakte zwaar beschadigd. Stavenisse Vanaf 13 februari tot en met 11 maart ligt ontwerp-bestemmings- plan Poststraat Zuid in het gemeen tehuis ter inzage. Dit inclusief het beeldkwaliteitsplan voor de nieuwe woonwijk, waarin 70 huizen komen, zowel huur- als koopwoningen. De weg zal vanaf de Poststraat en de Dokter Bernhardistraat ontsloten worden en naar de scholen komt een verbinding voor voetgangers en fiet sers. B. en w. weten nog niet hoe de verkoop van de percelen zal verlo pen. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. De stormachtige wind blies duwboot Grienduil met twee pontons bijna tegen de dijk. Net op tijd bood sleepboot Zephyrus maandagmid dag rond twee uur hulp. Een politie- boot bleef in de buurt om mensen van boord te halen. Dit was bijna noodzakelijk, omdat ze in paniek waren. Met veel moeite is het gelukt om de duwboot veilig naar de haven van Bminisse te slepen. Tijdens het slechte weer heeft het geladen containerschip Immaculata een gasboei met ketting in de schroef gekregen toen het de Witte Tonne Vlije uitvoer. Het schip strandde vorige week tijdens wind kracht acht en zware sneeuwbuien op een zandbank. Hierbij kreeg het nog een andere boei in roer en schroef. De Immaculata is iets lan ger dan honderd meter en had 72 containers geladen. Sleepboot Ze phyrus van bergingsbedrijf Van den Berge trok het containerschip net voor hoog water van de zandbank. Voorbij Stavenisse schoten de ket tingen van de gasboeien uit het roer en de schroef en sleepte de Zephyrus het verder naar de Krammersluizen. Daar meerde het schip af en duikers inspecteerden het onderwaterschip. De schade viel mee en het bijna gloednieuwe schip kon zijn reis naar Duitsland vervolgen. Later op de dag legde een betonningsvaartuig de gasboeien weer op hun plaats. In de Kerkstraat is in de nacht van zondag op maandag een rode Opel Vectra gestolen. De auto heeft het kenteken ZT-20-KK. Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandagdinsdag en woensdag per stuk 2 voor 2,75 5,00 ♦Malse biefstuk 250 gr. 3,25 JVarkensfiletlapjes 500 gr. 4,50 JSpareribs naturel of gemarineerd 1 kg 4,50 ♦Pizza's Boerenhamlappen Saucijzen rund of varkens Varkenshielen Slavinken 5 halen 1 kg 1 kg 1 kg 4,- 4 BETALEN Runderrookvlees Cordon bleu rollade Jong belegen kaas Eisalade 100 gram 100 gram 150 gram 150 gram 1,50 1,25 1,- 1 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. Oud-Vossemeer: l. mevr. C. van Mierlo 41 p 2. W. Bijl 35 p; 3. mevr. D. van Dijke 30 p; 4. mevr. L. van Poortvliet 28 p; 5. mevr. A. Bosters 21 p; 6. mevr. N. Minheere 10 p. Tholen: L. Soomers 22 p; 2. mevr. R. Nagtegaal 21 p; 3. D. Schellin- ger en mevr. R. Burrows 17 p; 4. mevr. F. Schellinger 16 p; 5. V. de Houten 11 p; 6. N. Moerkerken 10 P- Meulvliet: 1W. Schot-G. Bolier 42 p; 2. W. Bijl-L. van Bale 33 p; 3. D. Lindenberg-T. Goode 31 p; 4. J. Bos-B. Schot 30 p; 5. L. Verschoor 22 p. Zeeland Natuurland. De stichting Bureau voor Toerisme Zeeland krijgt 34.100 euro van de provincie voor het organiseren van Zeeland Natuurland. Sint-Maartensdijk In de centrale hal van de uitbreiding van Maartenshof komt een permanen te expositie over het voormalige kas teelcomplex van de ridderlijke familie Van Borsele. Heemkundekring Stad en Lande Tholen werkt hierbij samen met Castria Wonen en de gemeente. In de jaren 1965-1968 is een archeolo gisch onderzoek uitgevoerd, waaruit bleek dat de bebouwing van het bui tenhof uniek en omvangrijk is ge weest. In verband met de komende uitbreiding van het woonzorgcentrum werd vorig jaar nog een verkennend bodemonderzoek uitgevoerd. Er zijn in ons land maar weinig soortgelijke situaties te vinden. De gebouwen, waaronder een stal voor de stoeterij en een bierbrouwhuis, hebben waar- schijnllijk slechts een beperkte perio de in de 15e eeuw onder Van Borsele gefunctioneerd. De voorburcht, waar zich het dagelijks leven afspeelde, en de buitenhof vormen een omvangrijk en goed gedocumenteerd geheel. Sint- Maartensdijk was toen een centrum van macht en cultuur. Het terrein van het kasteelcomplex vormt een prach tig geheel en een rustiek landschaps element met een belangrijk cultuurhis torisch en geografisch karakter. Meester Wieringa is twaalf en een half jaar op de Juliana van Stolberg- school. Gisterenochtend is dit ge vierd. Bij hem thuis is eerst een ont bijt bezorgd, daarna kwam een bus van het Rode Kruis hem ophalen. Deze was versierd met computers. De leraar heeft zich ingezet voor de EHBO en voor de integratie van de computer in het onderwijs. Bij aan komst op school zongen alle leerlin gen een lied. Daarna boden leerlin gen hem, via quizvragen, cadeaus aan. Ook kreeg hij een boekwerk, sa mengesteld uit werkstukken, teke ningen en leuke herinneringen aan de leerlingen. De ochtend is afgeslo ten met een spelcircuit en poppen kast voor de onderbouw. Binnenkort is er nog een gezellige avond met het schoolteam, bestuur en andere gele dingen van de school. Wieringa heeft verschillende prijzen gewonnen door mee te doen aan computerwedstrij den voor het onderwijs. Zo behaalde de school een tweede prijs met een project over de watersnoodramp en won 2500 euro met een Europese wedstrijd over voeding. Op de mid dag dat hij zijn jubileum vierde, gin gen twee leerlingen naar Den Haag op uitnodiging van de minister van onderwijs Van der Hoeven. Net als Het Kompas uit Anna Jacobapolder heeft de basisschool een prijs ge wonnen voor het project Toekomst van je school'. Op openbare basisschool de Rieburch las meester Jeroen Pas (directeur) voor in groep 1-2A, Politieagent Kees van de Wielen in groep 1-2B en verpleegster Lucinda Polderdijk in groep 1-2C. De kleuters luisterden ademloos. De gasten waren uitgeno digd in het kader van de week van de nationale voorleesdagen. Scherpenisse Bij de vrije wedstrijd van klaverjas- club De Roemers heeft Perry Opree gewonnen. De uitslagen zijn: 1Perry Opree 5562 p; 2. Anneke Koetsier 5556 p; 3. Marika van Praag 5495 p; 4. Jan Opree 5491 p; 5. Leo Mayer 5274 p; Ó.Paula Leijte 5150 p; 7. Kees Quist 4941 p.; 8. Peter Hage 4937 p; 9. Chantal Leijte 4934; 10. Jan Poot 4878 p. Dinsdagochtend begonnen de peuters van peuterspeelzaal De Scarpejaan- tjes om 9.00 uur met het nationaal voorleesontbijt. Logopediste Annette Huisman las het boekje van Muis. Het was door de leidster uitgezocht omdat het bij het thema paste. Tijdens het voorlezen konden de kinderen op het tafelkleed kleuren. Ze luisterden geboeid en bleven keurig aan tafel zit ten. Annette was verbaasd dat de kin deren dit al zo goed konden. Na het lezen werden de kinderen getrakteerd op een ontbijt, dit bestond uit krenten bollen, eier- en ontbijtkoeken. Annet te at ook mee en fond tien uur zwaai den de kinderen de voorleesgast uit. Poortvliet In de Burgemeet is een geparkeerde auto met een scherp voorwerp be krast. Dit gebeurde tussen maandag middag half vier en dinsdagmorgen acht uur. De politie weet niet wie dit gedaan heeft en het schadebedrag is ook nog niet bekend. Tijdens de onderlinge competitie van biljartvereniging 't Centrum had R. Elenbaas geen schijn van kans tegen zijn tegenstander R. Polderman. Deze had slechts twaalf beurten nodig en maakte maar één poedel in de hele partij met een gemiddelde van 3,25. De uitslagen zijn: W.Bijl - J.Langen- huizen 9,74 - 10; G. de Jong - R. Ge braad 9.06 - 10; J. van Dijke - R.Elen- baas 4,15 - 10; L. Bijl - M.Hage 9,76-10; J. van Dijke-R. Polderman 9,81-10; A. Burgers-M.Uyl 5,91-10; C. Nagelkerke-R. Elenbaas 10-8,78; R. Polderman-R. Elenbaas 10-4,07; J. Langenhuizen-G. Schot 7,89-10; R. Poot-J.Uyl 7,80-10; W.Bijl- J. van Dijke 7,50-10; C. Nagelkerke-J.Uyl 7,36-10. Soos Poorthove organiseert samen met de kindersoos op 28 februari een fancy fair in 't Ouwe Raed' uus. Op deze middag van één tot vijf uur zijn er verschillende activiteiten voor vol wassenen en kinderen. Een 25-jarige inwoner verloor op de Paasdijkweg de controle over zijn be stelauto, vervolgens raakte hij naast de rijbaan en botste tegen een links van de weg staande boom. De man reed donderdag rond tien uur 's avonds vanuit de richting Sint-Anna land. Zijn voertuig raakte beschadigd. Sint-Philipsland Wethouder G.J. van de Velde-Wilde van de gemeente Schouwen-Duive- land draagt vanmiddag om half twee een lindeboom over aan wethouder F.J. Goossen van de gemeente Tho len. In het kader van de provinciale boomestafette vindt deze overdracht plaats op het schoolplein van Konin gin Julianaschool. Bij deze estafette bieden de gemeenten elkaar een boom aan. Ze willen zo alle ge meenten symbolisch met elkaar ver binden in het kader van de Boom feestdag van woensdag 24 maart. De onderbouw van de Koningin Julia naschool zal wethouder F.J. Goos sen meehelpen met het planten van de boom. In Zeeland doen alle ge meenten actief mee aan boomfeest dagen. De opening van de Wester- scheldetunnel was reden voor de Provinciale Commissie Boomfeest dag om Zeeland voor te dragen voor de nationale viering van de Boom feestdag. Het thema werd 'Bomen verbinden.' Op 14 mei organiseert de gemeente Tholen het sportgala. Kandidaten voor de titel sportman, sportvrouw, sporttalenten en sportploeg kunnen voor 19 maart ingediend worden. Bij de beoordeling spelen tijdsbe steding en resultaat mee. De organi satie is in handen van het vorig jaar opgerichte servicebureau Voor El kaar. Tijdens het gala worden de kampioenen van 2003 ook gehul digd. Volgens velen is je trouwdag de mooiste dag van je leven, maar als je als bruidspaar op die dag ook nog twee keer door een erehaag mag lo pen, is het zeker nog bijzonderder. Het overkwam Rianne van DLs en haar kersverse echtgenoot Wim Geuze vrijdagmiddag. Bij het stad huis in Tholen werd het jonge paar opgewacht door kinderen van jeugdclub de Sprong. Rianne is sinds enkele jaren als leidster bij de ze groep van het christelijk jeugd werk Tholen actief. De kinderen staken hun waardering voor de 20- jarige groepsleidster niet onder stoelen of banken en terwijl het bruidspaar onder de erebogen doorliep, daalde er een regen van rijstkorrels op hen neer. Voor Rian ne en haar Wim bleef het echter niet bij deze hulde, want na de kerkelij ke inzegening van hun huwelijk, in de Gasthuiskapel, deden de colle ga's van de bruid (zij werkt als ver zorgende in ten Anker) dit ceremo nieel nog eens dunnetjes over. Het echtpaar Geuze vestigt zich in Tho len, de plaats waar ze elkaar ook hebben leren kennen. De twee Tho- lenaren hebben elkaar ontmoet bij muziekvereniging Concordia, waar van ze beiden nog steeds lid zijn. RegLsteraccount Wim Geuze (28 jaar) is trompettist en zijn vrouw Rianne speelt klarinet. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden op 2 februari 2004 van de heer JACOB MARINUS VAN DER MAAS drager van de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau in zilver in de leeftijd van 71 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij de wijze waarop hij in de periode van 23 juli 1951 tot 30 juni 1971 zijn werkzaamheden voor de voormalige gemeente Poortvliet heeft verricht. Vanaf 1 juli 1971 tot 1 augustus 1991 vervulde hij de functie van ambtenaar bij de afdeling Algemene Zaken van de gemeente Tholen. Tevens was hij vanaf 1 juli 1961 tot 1 december 1971 onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand. Mogen zijn zus en zwager de kracht ontvangen om dit verlies te dragen. Met gevoelens van oprechte deelneming, Burgemeester en wethouders van Tholen, De secretaris, De burgemeester, S. Nieuwkoop W. Nuis Sint-Maartensdijk, 5 februari 2004. Predikbeurten Zondag 8 februari THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Vernooij. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. mevr. da. van de Poll. GEREF. KERK 10 u. ds. Kroeze, Steenbergen. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. den Boer, Elspeet. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. de Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Lukasse. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. de Kievit, Zuidland. 18.30 u. ds. de Graaf, Zevenbergen. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere, Tholen (H.A.). CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Tanis. 14.30 u. ds. de Boer. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Hoek. 18 u. ds. Kommers, Stavenisse. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. ds. de Pater, Wijk en Aalburg. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Harten, Ridderkerk. 18 u. ds. Hoek, St.-Annaland. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. do 12/2 19.30 u. ds. Klok SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Kot, Borssele. wo 11/2 19.30 u. ds. Reinders, Maartensdijk. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. van der Ploeg, Werkendam. 19 u. ds. Meyer, Puttershoek. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. do 12/2 19.30 u. ds. Kort, Krimpen a/d IJssel. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. do 12/2 19.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. van der Sleen. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o„ tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Extra apotheek Oost, Ericalaan i2, tel. 0164-236930. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11 -12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP Van Veenendaal, A. Asselbergstraat 6, Bergen op Zoom, tel. 0164- 233476. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 5 t/m vrijdag 13 feb. - donderdag 5 3.07 -15.29 vrijdag 6 3.42 -16.07 zaterdag 7 4.22 -16.42. zondag 8 4.59 - 17,19* maandag 9 5.35 - 17.57 dinsdag 10 6.12-18.35 woensdag 11 6.42-19.12 donderdag 12 7.22 -19.55' vrijdag 13 8.05 -20.42' vr 6/2 9.50 VM vr 13/2 14.41 LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. ds. Schneider, De Lier. 14.30 u. ds. Vermeulen, Bergen op Zoom. GEREF. GEM. 10 en 18.30u. leesdienst. 14.30 u. ds. Brugge. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 (H.A.) en 17u.ds. Klein GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. van der Gouw. THOLEN t/m feb. Expositie xuan-schilderin- gen, Ten Anker. 5 feb. Informatiebijeenkomst borstvoeding, Stoofstraat 8, 20 u. 5 feb. Diavariatie Zeeland voor Chr. ouderenver., De Wingerd, 14.30 u. 6 feb. Studiever. Calvijn over het yraagstuk komt het in Israël ooit nog goed, Calvijn college, 19.30 u. 10 feb. Lezing over Vincent van Gogh door Mevr. van Broekhoven, Ned. Prot. bond, Oudelandsestraat, 20 u. 11 feb. Oecumenisch avondgebed, Oudelandsestraat 11, 19.30 u. 14 feb. Theaterprogramma Alex Roek, Meulvliet, 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 10, 17 en 24 feb. Koersballen An- bo, Vossenkuil, 14 u. 11 feb. Bingo Anbo, Vossenkuil, 14 u. 17 feb. Brabantse koffietafel A.V.B., De Vossenkuil. SINT-ANNALAND 13 feb. Ledenvergadering Smash '76, kantine Rabobank, 19.30 u. 14 feb. Valentijnsbal Accelerando, Wellevaete, 20 u. 18 feb. Ledenvergadering speel tuinvereniging Vrij en Blij, De La gune, 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 7 feb. Rommelmarkt diabetesver., Haestinge, 10 u. BERGEN OP ZOOM 5 feb. Komedie Een vrouw die haar man opvrat, De Maagd, 20.15 u. 6 feb. Vlaamse volksmuziek 't Kliekske, De Maagd, 20.15 u. 6 feb. Kamermuziek Trio Vidalita, Markiezenhof, 20 u. 10 feb. Broadwaymusical Wes,t Side Story, De Maagd, 20.15 u. 10 feb. Muziektheater De Beri ni's, De Maagd, 20.15 u. 18 feb. Poppenkastvoorstelling, Café het Zwijnshoofd, Moereg- rebstraat, 15 u. 18 en 19 feb. Cabaret Tineke Schouten, De Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Shouf shouf habibi - dp en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.15 u., zo 13.45, 16 u., 18.30 en 20.45 u. Pietje Bell 2: de jacht op de tsarenkroon - za 13.45 en 16 u., wo 15.45 u. Brother bear (Net), gespr.) - wo 14 u. ROXY II: Finding Nemo (Ned. gespr.)- za 13.45 en 16 u., zo 13.45 u., wo 13.30 u. Calendar girls - do en ma t/m wp 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u,.„ zo 16 en 20 u. CINEM'ACTUEEL: Pietje Bell 2: De jacht op de tsa renkroon - za en wo 14 u., zo 13.45 en 16 u. Scary movie 3 - vr 18.45 u., za 14 en 18.45 u„ zo 13.45 u. Lord of the rings 3: Tl® return of the king - vr en za 20.30 u., zo 16 en 19.30 u., di en wo 19.30 u. Underworld - vr en za 18.45 u. Finding Nemo (Ned. gespr.) - za en wo 14 u., zo 13.45 u. The last samurai - do, ma efl wo 20 u., vr en za 21 u., zo 20.30 u. Once upon a time in Mexico - do en ma t/m wo 20 u., vr en ?a 18.45 en 21.30 u„ zo 16, 18.45 ep 21 u. Brother bear - wo 14 u. Verrassingsvoorpremière - do 20 u. Intolerable cruelty - zo 19 u., di 20.30 u. Young Adam - ma 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2004 | | pagina 2