Familieberichten r 2OOty *4* t mA Iffhsip IT Kaay 3, Tholen Tl. 00 GlZAllSl 1 V ér V ét 4 EEJNDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Dinsdag 30 december 2003 Pieter Adrians. Margje We noemen haar Iris Iris is geboren op 20 december 2003. Lena Johanna Elisabeth Sjaak en Patricia Berkeij-Baaij Lauw en Betsie Moerland mm M. Klippel-Vorst Aline Steijn en Peter Bakker mam JOOST DEKKER JOOST DEKKER LEENDERT ARIE VAN DIJKE - Leen - ADRIANA MARIA BEURKENS DE HEER WILLY VEREERT dhr. H. CORNELISSE JAN SNEPVANGERS JANNETJE SCHERPENISSE TANTE JANNETJE CORNELIA JACOBA VAN HAAFTEN C.J. BOLIER-VAN HAAFTEN TANTE COR BOLIER Arjaan en Pietje den Braber Mattie Hooglander-Verwijs Mevr. C. Moeliker Dankbetuiging D.L. Koppenhol Melis en Jenny Schot K.J. Verwijs-Hage M.J. Gunst-van Oudenaarde Marcel, Diana en Dimitri Mosselman Mevr. C.W. de Vos- Priem De Stichting 'Uit op Tholen' presenteert: een theaterconcert van: THEO NIJLAND iii ook altiid Hiep, hiep, hoera! Zondag 4 januari wordt onze opa 40jaar Kusjes van Marlies Maroussia en Britney Sint-Annaland, januari 2004. Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode wi/vr*!I V* Featuring: Kees Moerman David Hollestelle Ivo Severijns Leon Klaasse De Heere verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje 27 december 2003. Peter Hoek Caroline Hoek-Kempeneers Eelco, Reindert en Laurence 4675 BB Sint-Philipsland Gladiolenstraat 2 U bent hartelijk welkom tijdens de kraamda gen. wêkêêêêêkêkêêêkêkknêkkkêêkkêkêêêkêêêêèkêêêêkè Wij zijn ontzettend blij en gelukkig met de geboorte van onze dochter René en Elma Minheere-Polderman 4691 KS Tholen, december 2003. Kreeftenstraat 15 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een doch tertje en zusje We noemen haar Linde 18 december 2003. Arent van der Reest Anja van der Reest-Hoek Sanne en Else m/s Krabbenkreek p/a Mosselkreekstraat 9 4675 BN Sint-Philipsland Tel. 06-227402 37 Op D.V. 5 januari 2004 zijn onze kinderen 12/2 jaar getrouwd. Wij willen hen hiermee van harte feliciteren. Pa en ma Berkeij Pa en ma Baaij Veel liefs van Lotje Vfc' Oud-Vossemeer, december 2003. Dr. Renesstraat 28 Hierbij willen wij onze (o)pa en (o)ma van harte feliciteren met hun 40-jarig huwelijk op 3 januari 2004. We hopen op nog vele jaren samen. Digna en Wim Jurjen, Lisa, Manouk Annelies en Wim Yoeri, Kjeld Leontien en Ronald 4675 PJ Sint-Philipsland, Oude Bakenweg 3. Op D.V. 4 januari 2004 hoopt onze lieve moeder, schoon-, groot- en overgrootmoeder haar 100e verjaardag te gedenken. Zij was tot haar 90e jaar inwoonster van Sta- venisse. Wij hopen dit heuglijke feit te vieren 5 januari a.s. op ondervermeld adres. Haar dankbare kinderen: Tholen: W. Klippel W. Klippel-de Vries Dordrecht: C. Klippel N. Klippel-Vermaas N. van Dijke-Klippel C. van Dijke M. de Looff-Klippel B. de Looff Kleinkinderen en achterkleinkinderen December 2003 Haaswijkweg West 96, 3319 GE Dordrecht VLL. Wij zijn verloofd. Sint-Philipsland, december 2003. Gelijk het gras is ons kortstondig leven Psalm 103:8. Met grote droefheid, daarnaast ook dankbaar denkend aan wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat door de Heere, na een langdurig geduldig gedragen lijden, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonva der, opa, schoonzoon, broer, zwager en oom op de leeftijd van 63 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. C. Dekker-Reijngoudt Lia en Jan van Dijke Jasper Koen Ron J. Reijngoudt-Geluk Fam. Dekker Fam. Reijngoudt 4458 BP 's-Heer Arendskerke, 26 december 2003. Jonkerstraat 7 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum De Drechtstreek, aula 1, Jan Steenstraat 71 te Sliedrecht op D.V. woensdag 31 december a.s. van 10.00 tot 10.45 qur. In aansluiting hierop zal de rouwdienst gehou den worden, waarna de begrafenis zal plaats vinden om circa 11.30 uur op de begraafplaats te Sliedrecht. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat na moeitevolle jaren, uit onze familiekring is wegggenomen, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Cornelia Reijngoudt *02-12-1940 126-12-2003 Moeder Reijngoudt Jacob en Lijda Kees en Janny Rien en Lineke Neven en nichten Sint-Philipsland, december 2003. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en opa 26 augustus 1928 t 23 december 2003 E.A.W. van Dijke- van der Graaff Kees en Loes Astrid en Sander Erik-Jan en Mirjam Correspondentie-adres Arent Maertensvliet 79 2992 WC Barendrecht De begrafenis heeft heden op dinsdag 30 december plaats op de begraafplaats Baren drecht. Joh. 3 vers 16 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd en wijze, van ons weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder en oma sinds 29 maart 1989 weduwe van Jozua Coenraad Moerland in de leeftijd van 80 jaar. Sint-Philipsland: Lenie Breeman-Moerland Arie Breeman Sint-Philipsland: Anton Moerland Ria Moerland-van der Have Waarde: Laura Voshol-Moerland Jaap Voshol Roosendaal: Annet Jongmans-Moerland Frangois Jongmans Klein- en achterkleinkinderen Nieuw-Vossemeer, 24 december 2003. J.l. maandag 29 december om 13.15 uur is de rouwdienst gehouden in de Nederlandse Her vormde kerk, Kerkring te Sint-Philipsland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Correspondentie-adres Familie Breeman-Moerland Korte Schoolstraat 8 4675 BK Sint-Philipsland Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde zwager, oom en oudoom echtgenoot van Willemyna Gebraad in de ouderdom van 82 jaar. Sint-Maartensdijk: W.C. Gebraad J.A. Gebraad-Jasperse Lian en Polle Lotte en Frederik 4695 EX Sint-Maartensdijk, Zonnebloemstraat 2. De begrafenis heeft plaatsgehad op zaterdag 27 december te Kapellen, België. Op 20 december 2003 heeft de Heere uit ons midden weggenomen in de leeftijd van 89 jaar. Dankbaar gedenken wij het werk dat hij vele jaren als secretaris en voorzitter heeft gedaan. De Heere trooste zijn kinderen in deze droevige omstandigheden. Bestuur en leden Bijbelstudiekring Tholen Tholen, december 2003. Verdrietig zijn wij door het overlijden op 18 december j.l. van onze 'zwaaiende buurman Jan We zullen hem erg missen. Ellen en Piet Kortstanje Annie en Jo van 't Hof Rita en Leo van Oosten Mia en Paul Heijboer Corrie en Johan Baay Monique en Martijn van Bale Maar en Melis van Duivendijk Ria en Wim van Vossen Gré en Jan van Elsacker Adriaan en Dingeman Binkhorst Nel en Rien Moeliker Corrie en Kees Moeliker We wensen de familie veel sterkte toe. Tholen, 18 december 2003. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum De Schutse en na een kortstondig ziekbed in ziekenhuis Lievensberg, nam de Heere tot onze droefheid van onze zijde weg onze geliefde zuster en schoonzuster weduwe van P. A. Hage in de leeftijd van ruim 90 jaar. Sint-Annaland: P. Scherpenisse J. Scherpenisse- van den Boogaard Sint-Annaland: I. Scherpenisse A.A. Scherpenisse- van Zetten Sint-Annaland: C.J. van Oost Sint-Maartensdijk: N.A. Scherpenisse- van der Werf Sint-Annaland: A. van den Boogaart- Scherpenisse J.C. van den Boogaart Sint-Annaland: A. Gunst-Scherpenisse P.J. Gunst Bergen op Zoom, 29 december 2003. Correspondentie-adres Domineeshof 11, 4697 BD Sint-Annaland D.V. vrijdag 2 januari wordt om 13.15 uur de rouwdienst gehouden in de aula, F.M. Boo- gaardweg 17 te Sint-Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voor noemde aula. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouw brief heeft ontvangen, gelieve deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om het verlies van onze Kees en Gré Koos en Aart Jannie en Gonnie Johan Adri en Leen Ina en Theo Hans en Petra Coba en Jap Annie en Rinus Hanna en Kees Lenie en Johan Jannie en Rien Kees en Annemerie Sint-Annaland, 29 december 2003. Nadat zij vele jaren mocht wonen op de plaats die haar lief en dierbaar was, behaagde het de Heere na een moeilijke periode van onze zijde weg te nemen, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Gabriël Bolier in de ouderdom van 91 jaar. Met dankbaarheid denken wij aan haar terug, voor alle zorg en liefde die ze met ons ge deeld heeft. Poortvliet: C.M. Bolier Sint-Annaland: C.N. Heijboer-Bolier G.A. Heijboer Corina en Anco Annelien, Geertjan Pieter Gabie Lesley Poortvliet, 28 december 2003. Correspondentie-adres Familie Heijboer Hoenderweg 64 4697 BL Sint-Annaland De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 2 januari om 13.15 uur in verenigings gebouw De Hoeksteen, Margrietlaan 2 te Scherpenisse, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot afscheidnemen voor aanvang van de rouwdienst. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geen bloemen. Wij zijn ontroerd door het verlies van onze buurvrouw Fam. Abrahamse Fam. Bazen Fam. Ten Cate Fam. Groen M. den Haan Fam. Steenpoorte Fam. Vermuë Poortvliet, 29 december 2003. Heden is overleden onze lieve Fam. de Jager-Poot Oud-Vossemeer, 29 december 2003. Heel veel dank aan een ieder die ons 50-jarig huwelijk onvergetelijk heeft gemaakt met bloemen, kaarten en andere attenties. Sint-Phlipsland, december 2003. Voor alle blijken van medeleven die ik heb ont vangen bij het ziek zijn thuis, alsook tijdens mijn verblijf en thuiskomst uit het ziekenhuis wil ik u allen, ook namens Bram en Jurgen har telijk dank zeggen. Het medeleven heeft ons heel erg goed gedaan. Sint-Philipsland, december 2003. wenst familie, vrienden en bekenden een voorspoedig nieuwjaar Tholen, Ten Ankerweg 50. Een ieder hartelijk dank voor de vele kaarten en telefoontjes die ik tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis te Tiel mocht ontvangen. Uw blijken van medeleven en goede wensen hebben mij goed gedaan. Mede namens mijn vrouw. Sint-Annaland, december 2003. Wij bedanken iedereen voor de vele blijken van belangstelling die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis. Tevens wensen wij u een voorspoedig en gezond 2004. Tholen, december 2003. Mede namens mijn kin deren wil ik u hartelijk bedanken voor de bloe men en kaarten die ik ontvangen heb tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Tevens wens ik u allen een gezegend nieuwjaar. Sint-Annaland, december 2003. De Schutse, kamer 45. Gaarne zou ik een ieder hartelijk willen bedan ken voor het meeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis, met mijn verjaardag en bij mijn thuiskomst. Het was hartverwarmend! Tevens wil ik u een gezegend en gezond nieuwjaar toewensen 3137 XB Vlaardingen, december 2003. Churchillsingel 483, kamer 317. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en geld die wij mochten ontvangen na de geboorte van onze zoon en broertje Armando. Tevens wensen wij ieder een een gelukkig 2004. Sint-Annaland, december 2003. wenst familie, vrienden en bekenden een voorspoedig nieuwjaar Sint-Annaland, De Schutse, kamer 10. Zaterdag 10 januari Dorpshuis 't Oude Raed'uus Poortvliet Aanvang: 20.15 uur Met een prachtige cd 'JIJ' op zak geeft Theo Nijland een vervolg aan zijn laatste succesvolle solotour Theo Nijland zingt weer (nu ook om te lachen). In 'Jij ook altijd' voegt hij nieuwe liedjes en verrassingen toe aan de inmiddels enorme hoeveelheid repertoire van eigen hand. De wonderschone en weerbarstige liedjes zou je kunnen typeren als Nederlandstalige chansons, als luisterpop, maar misschien zijn ze wel in geen genre onder te brengen omdat ze uniek zijn. Theo Nijland houdt, alleen aan de vleugel, de gehele avond de snaren strak gespannen. Tussen de liedjes en vaak ook tussen de regels door entertaint hij zijn publiek net zoals hij zingt: schijnbaar uit de losse pols. Nijland heeft humor en een stem als een klok. Zijn muziek is licht melancholisch met een lekkere luie swing. Zijn teksten zijn afwisselend poëtisch, ironisch, pijnlijk humoristisch en vol scherp venijn. Thomas Rapp heeft een deel van Nijlands liedteksten uit gegeven in een boek met de titel De Liefde die zo veelbe lovend was. Over Jij ook altijd schreef de pers: Utrechts Nieuwsblad: '....adembenemend mooie num mers, prachtig weemoedig, soms geestig en venijnig, altijd spannend en scherp.' Dagblad van het Noorden: 'prachtige, taalkundig sterke, gevarieerde teksten....perfecte twee-eenheid met zijn vleugel...een entertainer van internationale allure.' Leeuwarder Courant: Nijland is absoluut de tekstschrijver die weet hoe je het onzegbare moet voelen zoals het gevoeld moet worden.' Entreegelden: 10,-; Donateurs, 65+ en CJP 9,- Reserveren en afhalen toegangskaarten: Regio WV Sint-Maartensdijk, Haven 10, tel. (0166) 663771 Kantoorboekhandel Dieleman, Hoogstraat 14/16 Tholen, tel. (0166) 602597 Reserveringskosten 0,50 per kaartje. Aan de kassa voor de voorstelling (zolang de voorraad strekt). Hartelijk gefeliciteerd! miitmom I

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4