Auto met twee inzittenden de sloot in Plaatselijk nieuws 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Dinsdag 30 december 2UUj Auto in sloot U2 muziek in The Sixties Ambtsdragers Rommelpotten Rijbewijs ingevorderd Onze enige troost Snerttocht geslaagd Driebanden Koersbal in gedrang Jos Hommel hoogste serie Kerstman verrast kinderen met films Volle kerk bij koren Afscheid 15 kinderen Regio Bank Sint-Annaland op Oudejaarsdag GESLOTEN REGIOv^BANK Uitbuikfeest Kerstzang met mannenkoor Geslacht in eigen slagerij 1foor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER M. van Damme wint klaverjassen Alpha jeugdsoos Bevestiging ambtsdragers Kerstzang met fluitisten Regio Bank Sint-Annaland op Oudejaarsdag GESLOTEN REGIOv£*BANK Jorian van Duuren jeugdkampioen Tholen Een auto van een 29-jarige vrouw is woensdag rond 11.20 uur op de Nieuwe Postweg na een eenzijdig ongeval zwaar beschadigd geraakt. De vrouw kwam vanuit de richting van Poortvliet en raakte even voor bij de splitsing met de Nieuwland- seweg de macht over het stuur kwijt. Zij belandde met haar voer tuig in de naast de weg gelegen sloot. De automobiliste bleef on gedeerd. Liefhebbers van de muziekforma- tie U2 komen in het begin van het nieuwe jaar aan hun trekken in café The Sixties. De 'Tribute to U2 tour' komt zondagmiddag naar 'café The Sixties met een optreden van zanger Kees Meerman. Zijn zang wordt begeleid door David Hollestelle (gitaar), Ivo Severijns (bas) en Leon Klaasse (drums). Dit viertal heeft zijn sporen verdiend bij onder andere Herman Brood His Wild Romance, Proper Beating, Pilgrims, Salomon Burke en Frederique Spigt Het optreden kan's middags en's avonds gratis bezocht worden. Op zondag 11 ja nuari is er in The Sixties weer een jam-sessie. A.L. van Vossen en A. van Elsac- ker hebben hun verkiezing als ou derling in de Hervormde Gemeen te aangenomen, evenals J.H.J. Schot zijn herverkiezing. R.J. Priem nam zijn verkiezing niet aan. R.A. v.d. Slikke deed dat wél met zijn verkiezing als diaken. Al len worden op 11 januari in hun ambt bevestigd. Op de Markt wordt op oudejaars dag om elf uur weer het rom melpotfestival gehouden voor de jeugd. De afgelopen weken zijn op de scholen rommelpotten gemaakt. Met deze instrumenten en begeleid door de Klienkers worden oude- jaarsliedjes gezongen. Ook Klein Zieltje is, met een wel heel moder ne rommelpot, van de partij. Aan sluitend wordt een rondje door de stad gelopen, er wordt bij verschil lende winkels gestopt om iets lek kers bij elkaar te zingen. Na de rondgang krijgt ieder kind een oliebol en ook wordt nog een ver loting gehouden. Een aantal kinde ren zal 's middags om drie uur met de rommelpot een optreden geven in zorgcentrum Ten Anker. Het rommelpotfestival wordt voor de zesde keer georganiseerd door Stad. Het rijbewijs van een 26-jarige in woner is door de politie ingevor derd. De man bleek bij een contro le op de Antwerpsestraat in Putte, in de nacht van donderdag op vrij dag, met teveel alcohol op achter het stuur te zitten. De blaastest wees 730 pg/1 aan, terwijl maxi maal 220 pg/1 is toegestaan. De man zal zich voor de rechter moe ten verantwoorden. De kerstviering van vrouwenver eniging De Passage had als thema 'Onze enige troost'. De liturgie werd afgewisseld met gezang, voordracht van gedichten, een me ditatie en een kerstverhaal. Twee maal bracht het door Danny Letzer geleide Passagekoor kerstliederen ten gehore in de zaal van Het Vis net. Tussendoor genoten de aanwe zigen van een kerstmaaltijd. Presi dente Betsy Quist bedankte degenen die bij de organisatie had den geholpen en sloot de avond af. Na het zingen van 'Ere zij God' kregen de leden nog een kerstat tentie. Op 21 januari is de volgen de bijeenkomst, een creatieve avond. Wandelsportclub Vosmeer mocht zaterdagavond 134 deelnemers verwelkomen bij de jaarlijkse snerttocht en was daar bijzonder tevreden mee. Onder goede weers omstandigheden - het was door de wind wél koud - liepen zij zo'n vijf kilometer door en om het dorp. Het thema dit keer was 'cir cus' en dat was te merken op de verschillende posten. Daar werd de deelnemers gevraagd om aan spelletjes mee te doen door als ar tiesten verklede vrijwilligers. De wandelaars kregen onderweg chocolademelk, speculaas, pop corn en een pannenkoek. Ook wer den ballonnen en vuurwerksterre tjes uitgedeeld. En praktisch iedereen arriveerde als clown ge schminkt bij het eindpunt café Hof van Holland, waar de erwtensoep (en voor de kinderen een zakje chips) al klaar stond. Van de 134 deelnemers kwamen er 52 van el ders, namelijk uit Nieuw-Vosse- meer, Tholen, Poortvliet, Sint- Maartensdijk, Lepelstraat en een enkeling uit Zuid-Beveland. Op zaterdag 10 januari kan er weer gewandeld worden. Hof van Holland is die dag vanaf 9 uur het vertrekpunt voor de winterserie, met routes van 5, 10, 15 of 25 ki lometer. In café Hof van Holland wordt een biljarttoernooi driebanden ge speeld. Morgen is de finaleronde. De uitslag van de eerste ronde is als volgt: M. Wessels-A. Deurloo 3-11, J. Burgers-N. Hol 7-6, C. Nagelkerke-A. Goedegebuure 8-4, M. de Graaff-N. Rooijakkers 11-3, T. de Reus-J. Zegers 5-9, A. Hom- mel-M. van Gorsel 4-9, J. Hom- mel-R. Koetsier 9-12, P. Vroegop- A. Aarnoudse 10-0 en H. Rensink-P. de Leeuw 4-5. M. Punt .liet verstek gaan voor zijn partij te gen J. van Gorsel. Punt viel daar door af voor de volgende ronde, evenals Wessels, Rooijakkers en Aarnoudse. Met nog maar vijf deelnemers dreigt het voortbestaan van de koersbalclub van de ouderenbond Anbo in gevaar te komen. In de maandelijkse nieuwsbrief voor de leden luidt het bestuur de nood klok. Er is dringend versterking nodig, ook van mensen die bij de organisatorische kant van de weke lijkse wedstrijden willen helpen. Vooralsnog zijn in januari weer vier dinsdagmiddagen gepland, telkens om twee uur in de Vossen- kuil. Na de jaarwisseling wordt er in de zaal niet meer gerookt, zodat dat geen belemmering meer kan zijn om te koersballen, meldt het bestuur. Men is bang dat wanneer de club verdwijnt, deze activiteit voorgoed tot het verleden behoort. In de twaalfde ronde van de bil jartcompetitie bij de Treffers liet Jos Hommel met elf caramboles de hoogste serie noteren. Arjan Hom mel speelde in 18 beurten de kort ste partij en het beste gemiddelde was met 2,23 voor Nico Rooijak kers. De uitslagen: A. Hommel-A. Deurloo 10-4,5; P. de Leeuw-A. Deurloo 10-8,33; J. Hommel-L. van Wezerl 10-5,83; N. Rooijak- kers-J. van Daalen 10-7,85; A. van Daalen-H. Hommel 6,93-10. In de gestaag neerplenzende regen gingen 36 kinderen van buurtver eniging de Boaherd samen met de kerstman naar de 'Boaherd-bios'. Hier konden de kinderen onder het genot van limonade en een verras sing uit de kerstboom naar een leu ke speelfilm kijken. De groep kleinsten koos voor een Disney- film en voor de leeftijdscategorie vanaf 6 jaar werd de rolprent van Pietje Bell vertoond. Aan het eind van de kindermiddag ging de kerstman met de bestuursleden van de Boaherd bij de leden van de buurtvereniging langs om hen een kerstbrood aan te bieden. Ondanks de slechte weersomstandigheden was het volgens Boaherd-voorzit- ter Ronald ten Hove een zeer ge slaagde middag. Nu zich steeds meer bewoners in de aangrenzende nieuwe wijk Welhoek vestigen, verwacht Ten Hove dat het aantal van zestig gezinnen dat op dit mo ment lid is van de buurtvereniging in het komende jaar flink zal toe nemen. Sint-Annaland De vier plaatselijke zangkoren troffen woensdagavond een volle kerk aan tijdens de jaarlijkse kerst- zangdienst in de N.H. kerk. Twee van de drie galerijen bleven zoals gebruikelijk dicht, maar op de be gane grond en de oude galerij wa ren de plaatsen bezet met luiste raars. ,Kom in mijn hart' was het eerste lied dat de gezamenlijke ko ren lieten horen, waarna de samen zang klonk van het bekende ,Komt allen tezamen.' Het christelijk ge mengd koor VZOS kreeg steun van de mannen van DEV, eveneens on der leiding van Rinus van Gorsel. De jongeren van the Young Voices o.l.v. Mario Riedijk en kinderkoor Soli Deo Gloria o.l.v. Heieen Troost verleenden ook medewer king aan het programma. Ds. P.C. Hoek verzorgde de opening, medi tatie en de sluiting. Tussen de sa menzang door traden de koren af zonderlijk op. DEV voerde een nummer van Bram Bout uit Tholen uit: Heft nu de lofzang aan. Het Stille Nacht werd in samenwerking met enkele leden van het kinder koor uitgevoerd. VZOS sloot het programma af met een uitvoering van de gevarieerde Weihnachts- messe. Het Ere zij God was tradi tioneel de finale van deze druk be zochte kerstzangdienst. Acht jongens en zeven meisjes kregen op Eerste Kerstdag 's avonds in de N.H. kerk een bijbel uit handen van ds. P.C. Hoek, die elk ook een speciale bijbeltekst meegaf. Zij namen afscheid van de zondagsschool/tienerclub de Zaai er. Jozef de timmerman was het thema van het programma, dat door veel ouders, grootouders en andere belangstellenden werd bij gewoond. Naast de samenzang na men de kinderen in allerlei verschillende groepjes het leeu wendeel van het programma voor hun rekening. Leo Zoon trad als verteller op. Bijbellezingen, decla matie en het zingen werd door de kinderen zelf gedaan. Els Overbee- ke nam de vrije vertelling voor haar rekening over een accordeo nist en een manke jongen in Am sterdam die uiteindelijk samen het Kerstfeest vierden. De vijftien kin deren die afscheid namen werden door de belangstellenden toege zongen: Zegen hen Algoede, neem hen in uw hoede.' Voor de leden van de zondagsschool en voor elk kind in de kerk was er bij de uit gang een zak met een mandarijn, kiwi, appel en snoep. De kinderen van de Zaaier ontvingen ook nog een leesboek. Advertentie I.M. Stavenlsse Om de overtollige kilootjes van de feestdagen eraf te dansen, or ganiseert stichting Actief Stave- nisse zaterdag het 'Uitbuikfeest'. Jong en oud is welkom in De Sto ve, waar een Thoolse drive-in de muziek verzorgt. Het dorpshuis is vanaf negen uur geopend en' kinderen tot en met twaalf jaar betalen de helft van de toegangs prijs. Het christelijk mannenkoor Door Eendracht Verbonden uit Sint- Annaland verleende medewer king aan de jaarlijkse kerstzang avond die het christelijk ge mengd koor Laudate Dominum organiseerde. Het mannenkoor zong acht kerstliederen, terwijl de organisérende zangvereniging zes nummers ten gehore bracht en ook de kerstcandate 'Eeuwen lang verwacht' van Tim v.d. Wei de. In de hervormde kerk trokken de optredens van de koren van de dirigenten Rinus van Gorsel en Danny Letzer een goede belang stelling. Ds. M.J. Kommers verzorgde de openjng, meditatie en de sluiting. Het orgel werd bespeeld door Lené de Graaf en Piet Priem. De kerstzangavond werd afgesloten met het zingen van het Ere zij God. Na afloop waren de koorle den onder het genot van een kop je koffie nog geruime tijd gezel lig bijeen in verenigingsgebouw De Schuilplaats. Het christelijk gemengd koor Laudate Dominum begint op dinsdag 6 januari weer met de repetities. Het koor van Danny Letzer hoopt dan nieuwe leden te kunnen ontmoeten. Dinsdag 30 en woensdag 31 dec. ♦Magere speklappen 1 kg 3,50 JProcureurlapjes gemarineerd ♦of naturel 1 kg 4,- ♦Gevulde stokbroodjes p.st. 1,50 ♦Bamiballen 250 gr. 2,- JSoeppakket 3,20 Vrijdag 2 en zaterdag 3 jan. Haaskarbonade 1 I Ribkarbonade 1 I Drumsticks naturel of gemarineerd 1 kg Woensdag 31 dec. zijn wij om 16.30 uur gesloten Heel de week: Boterhamworst 150 gram 1 Gebraden gehakt 150 gram 1,- Grillworst 150 gram 1,- Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. Sint-Maartensdijk Martin van Damme heeft het kerst- klaverjastoernooi gewonnen van voetbalclub Smerdiek. Van Damme was met 5739 punten veruit de sterkste van de veertig deelnemers. Naast het kaarten had de activitei tencommissie ook bij de verloting fraaie prijzen. De toptien van het toernooi ziet er als volgt uit: 1Mar tin van Damme 5739 p; 2. Gert-Jan van Ham 5460 p; 3. Piet van Blop- poel 5163 p; 4. Rien van Bloppoel 5143 p; 5. Rinus Kwaak 5136 p; 6. Sjaak Kwaak 5065 p; 7. Cor Wee land 5011 p; 8. Eddy o.d. Brouw 4950 p; 9. Tinus van Damme 4886 p; 10. Martin den Haan 4883 p. Scherpenisse De Alpha jeugdsoos is op zaterdag 10 januari voor de eerste keer in het nieuwe jaar. De jeugd vanaf 14 jaar is welkom op de zolder van het oude gemeentehuis om gezellig met el kaar te kletsen of spelletjes te doen (onder andere darten, sjoelen, dam men, poolen). De soos is open van acht uur tot half twaalf en bezoekers kunnen gewoon in en uit lopen. Meer informatie is te vinden op de website www.alpha-jeugdsoos.tk. Poortvliet In de Hervormde Gemeente worden donderdagmorgen tijdens de dienst ouderling M. van Dam en diaken J. Rottier opnieuw in hun ambt beves tigd. Maandag 5 januari hoopt de zending oud papier op te halen vanaf 18.30 uur. Advertentie I.M. Sint-Philipsland In dorpshuis De Wimpel werd on der goede publieke belangstelling dinsdagavond de jaarlijkse kerst zangavond gehouden. Medewer king werd verleend door de chris telijke gemengde zangvereniging VZOS onder leiding van Jan West dorp, het christelijk Sint-Anna- lands mannenkoor D.E.V. onder leiding van Rinus van Gorsel en het jeugdkoor Van Knop tot Bloem onder leiding van Wilma van Duuren. Onder de aanwezigen was ook burgemeester W. Nuis en zijn vrouw. Voorzitter Henk Geluk van VZOS opende de avond met gebed en het lezen van een gedeelte uit Lukas 2 en Johannes 3. Naar aan leiding van Johannes 3 vers 16 hield hij een korte meditatie. De koorzang werd afgewisseld door samenzang. Het orgel werd be speeld door Kees Lemsom, Leen Heijboer en Jantine Bogert. Ook gaven vijf dwarsfluitisten hun me dewerking aan deze uitvoering. Jo ke van 't Hof en Jolande Heijboer speelden bij het nummer 'Want al zo lief' bij VZOS de fluitpartij, terwijl Barbara van 't Hof, Evelien Kempeneers en Jolien Noorthoek de koorzang van het jeugdkoor on dersteunden. De instrumentalisten en de dirigenten kregen aan het eind van de bijeenkomst een bloe menhulde, waarna voorzitter Henk Geluk de avond eindigde met dankgebed en staande het Ere zij God werd gezongen. Advertentie I.M. De dertienjarige Jorian van Duuren is jeugdkampioen geworden bij een viswedstrijd aan het Noordzeestrand bij Ter Heide (tussen Monster en Den Haag). Het korps van De Ma kreel, dat verder bestond uit Ko Pol derman, Gert-Jan Glasbergen, Arjan van Moort en Pascal de Paauw, ein digde op de tweede plaats. In het in dividuele klassement werd Jorian vijfde en zijn teamgenoot Gert-Jan Glasbergen tweede van de 154 deel nemers, Jorian van Duuren vist twee jaar bij De Makreel en deed voor het eerst mee aan een grote wedstrijd. Hij ving twee scharren, een bot en een meun. De teamprestatie leverde elk van de korpsleden een viskoffer op. Daarnaast won Jorian een hengel van 4,5 meter (Shakespeare power- play) en een waardebon omdat hij tot beste visser werd verkozen. Pak even uw zakboekje THOLEN 31 dec. Rommelpotfestival, Markt, 11 u. 3 jan. Nieuwjaarsreceptie Tholense Boys, kantine, 16 u. 8 jan. Informatieavond over borstvoe ding, Stoofstraat 8, 20 u. 8 jan. Nieuwjaarsbijeenkomst, Chris telijke Ouderen Vereniging, De Win gerd, 12 u. OUD-VOSSEMEER 30 dec. Bingo voor ouderen, kantine v.v. Vosmeer, 14 u. 4 jan. Nieuwjaarsreceptie v.v. Vos meer, kantine. 6, 13, 20 en 27 jan. Koersballen An bo, Vossenkuil, 14 u. 13 jan. Bingo of spelletjesavond, AVB, Vossenkuil. 14 jan. Bingo Anbo, Vossenkuil, 14 u. SINT-ANNALAND 3 jan. Nieuwjaarsreceptie WHS, kan tine 17 u. SINT-MAARTENSDUK 5 jan. Nieuwjaarsreceptie gemeente bestuur, gemeentehuis, 19.30 u. 14 jan. Kindervoorstelling Cowboy Billie Boem, Haestinge, 14 u. SCHERPENISSE 10 jan. Jeugdsoos Alpha, zolder ge meentehuis, 20 u. POORTVLIET 10 jan. Theaterconcert Theo Nijland, 'tOuwe Raed'uus, 20.15 u. BERGEN OPZOOM t/m 4 jan. Ijsbaan op de Grote Markt. 1 jan. Nieuwjaarsbal van Bergen, De Stoelemat. 3 jan. Nieuwjaars-operagala, Roem eense Staatsopera Timisoara, De Maagd, 20.15 u. 4 jan. Theaterpoppenkast Tierelijn, De Maagd, 14.30 u. 4 jan. Orgelconcert door Wim Die penhorst, St. Gertrudiskerk, 16 u. 6 jan. Operette Die Fledermaus, De Maagd, 20.15 u. 8 jan. Stephen King-thriller Misery, De Maagd, 20.15 u. 9 jan. Opera Bellida, De Maagd, 20.15 u. 11 jan. Nieuwjaarsconcert docenten, theaterzaal Centrum voor de Kunsten, 16u. 13 jan. Musical Kunt u mij de weg naar Hameien vertellen?. De Maagd, 20.15 u. 14 jan. Musical Kunt u mij de weg naar Hameien vertellen?, De Maagd, 15 en 19.30 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Lord of the rings 3: The return of the king - do 16.15 u., vren za 16 en 20 u., zo t/m wo 19.30 u. Finding Nemo (Ned. gespr.)- do 13.45 u., vr en za 11.30 en 13.45 u., zo 13.45 en 16.15 u., wo 14 u. ROXY II: Pipo en de p-p-parelrid- der - do 13.30 u., vr en za 11.30 u., zo 16.15 u. Pietje Bell 2: de jacht op de tsarenkroon - do 16 en 18.30 u., vr en za 13.45, 16 en 18.30 u., zo 13.45 u., wo 14 u. Love actually - vr en za 21 u., zo t/m wo 20 u. CINEM'ACTUEEL: Finding Ne mo (Ned. gespr.) - do 14.45 u., vr t/m zo 12.30 en 14.45 u., wo 14 u. Scary movie 3 - do t/m za 17, 18.45 en 22.30 u., zo 17, 19 en 21.15 u., ma t/m wo 19.30 en 21.15 u. Pietje Bell 2: De jacht op de tsarenkroon - do 14.45 u., vr t/m zo 12.30, 14.45 en 17 u., wo 14 u. Lord of the rings 3: The return of the king - do t/m za 14.45, 19 en 20.45 u., zo 14.45 en 19 u., ma t/m wo 19.30 u. Pipo en de p- p-parelridder - do 17 u, zo 12.30 u., wo 14 u. Looney Tunes (Ned. gespr.) - vr en za 12.30 u. Finding Nemo (orig. versie) - do t/m zo 19.15 u., ma t/m wo 19.30 u. Love actually - do t/m zo 21.30 u., ma t/m wo 21.15 u. Landschapsbeheer. De stichting Landschapsbeheer Zeeland krijgt 46.000 euro subsidie van de provin cie voor diverse projecten. Brandweerlieden uit Sint-Annaland verleenden op tweede kerstdag assistentie bij een eenzijdig auto-ongeluk op de Bram Groenewegeweg. Een 16-jarige inwoner van Sint- Annaland is op tweede kerstdag per ambulance overgebracht naar ziekenhuis Lievensberg in Bergen op Zoom na een eenzijdig ongeluk op de Bram Groenewe geweg tussen Poortvliet en Sint- Annaland. De auto waarin hij meereed, die bestuurd werd door zijn 18-jarige neef uit Sint-Anna land, reed door nog onbekende oorzaak aan de linker kant van de weg de sloot in. De twee kwa men terug van een kartingwed- strijd in Roosendaal en hadden de laatste bocht voor de platonde bij de Bitterhoekseweg gepas seerd toen het misging. De uit de richting Poortvliet komende auto slipte, schoot de rijbaan van het tegemoetkomende verkeer op en reed de sloot in. De 18-jarige be stuurder kwam met de schrik vrij, maar zijn 16-jarige neef liep een lichte hersenschudding en een snijwond in zijn gezicht op. Aangezien de auto na de klap te gen het talud schuin lag, werd de brandweer gealarmeerd. Sint- Annaland rukte uit en maakte een kabel vast aan de auto, waar na de jongen door ambulanceper soneel snel op de brancard kon worden gelegd. Na observatie en behandeling in Lievensberg mocht de jongen zaterdag naar huis terugkeren. De brandweer van Sint-Maartensdijk rukte ook nog uit voor dit ongeval, maar waarnemend-commandant Ha- vermans stuurde die wagen weer terug omdat de collega's van Sint-Annaland het alleen af kon den. De Bram Groenewegeweg was een klein uur afgesloten voor het verkeer. Via de Bitterhoekse weg werd het doorgaand verkeer via Scherpenisse omgeleid. Predikbeurten Woensdag 31 december, donder dag 1 januari en zondag 4 januari THOLEN HERVORMDE GEMEENTE wo 19 u. ds. Vernooij. do 10 u. ds. Vernooij. zo 9.30 u. ds. Voets, Middelharnis. 18.30 u. ds. Bakker, Bodegraven. HERV. GEM. IMMANUEL wo 19 u. ds. Van Manen, Hendrik Ido Ambacht. zo 10 u. mevr. Roggeband, Tholen. GEREF. KERK wo 19.30 u. ds. Vollmuller, Brielle. do 10 u. ds. Broere. zo 10 u. mevr. Hummel. Rotterdam. CHR. GEREF. KERK wo 16.30 u. stud. Versluis, Acquoy. do 9.30 u. leesdienst. zo 10 en 18.30 u. ds. Van der Ham, Meerkerk. GEREF. GEM. wo 19 u. ds. De Jongste. do 10 u. ds. De Jongste. zo 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE zo 10 u. dhr. Wisse. R.K.-KERK wo 19 u. Woord-, gebed en commu nieviering. zo 11 u. eucharistieviering. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. zo 10.30 u. ds. Elseman, Den Haag. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE wo 19 u. ds. Catsburg, Goes, do 10 u. dhr. Verbruggen, Tholen. zo 10 u. ds. Hofman, Bergen op Zoom. 18.30 u. ds. Catsburg, Goes. GEREF. KERK wo 19 u. dhr. Jansen, Oud-Gastel. zo 10 u. dienst verzorgd door li- thurgie commissie. CHR. GEREF. KERK wo 18.30 u. kand. Versluis. do 9.30 u. leesdienst. zo 10 u. ds. Van Vuuren. 14.30 u. ds. V.d. Ham. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. wo 19 u. leesdienst. do 10 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK wo 18.30 u. Woord-, gebeds- en communiedienst, za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE wo 19 u. ds. Hoek. do 10 u. ds. Hoek. zo 10 u. ds. Prins, Randwijk. 18 u. ds. Gielen, Middelharnis. GEREF. GEM. wo 19 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. wo 19 u. leesdienst. do 9.45 u. leesdienst. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE wo 19 u. ds. Kommers. do 10 ds. Kommers. zo 10 u. ds. Samson, Stad a/h Ha ringvliet. 18 u. ds. Vernooij, Tholen. OUD GEREF. GEM. wo 19.30 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE wo 19 u. ds. Roodsant, Dirksland. do 9.30 u. kand. Den Ouden, Ne- derhemert. zo 9.30 u. ds. Lohuis, Scherpenisse, bev. ambtsdragers. 14.30 u. ds. Lohuis, Scherpenisse, H.D. HERV. GEM. REHOBOTH wo 19 u. kand. Slabbekoren, Goes, zo 10 u. onbekend. 19 u. ds. V.d. Veer. OUD GEREF. GEM. wo 19 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. GEREF. GEM. IN NED. wo 19.30 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE wo 19 u. ds. Lohuis. do 9.30 u. ds. Lohuis, bev. ambts dragers. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Budding, Waarder. GEREF. GEM. wo 19 u. ds. Brugge. do 9.30 u. ds. Brugge. zo 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. wo 19 u. ds. van der Sleen. do 9.30 u. ds. van der Sleen. zo 9.30 en 14.30 u. ds. van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE wo 19 u. ds. Blom. do 10 u. ds. Blom, bev. ambtsdra gers. zo 10 en 18 u. ds. Vroegindeweij, Bilthoven. GEREF. KERK wo 19 u. ds. Broere. do 10 u. ds. Broere, gez. dienst Tholen. zo 10 u. ds. Brouwer, Hellevoet- sluis. 14.30 u. dr. Bos, Serooskerke. GEREF. GEM. wo 19 u. stud. Van Maanen, Krab- bendijke. do 10 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE wo 19 u. ds. Klein. do 9.30 u. ds. Klein. zo 9.30 u. dr. Buitelaar, Ridderkerk. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. wo 14.30 u. ds. Karens, Kruinin- gen. do 9.30 u. leesdienst. zo 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. 31 dec en 1 jan. Apotheek Extra van Lunen, Past. Jutenlaan 2a, tel. 0164- 255888. 3/4 jan. Extra Apotheek Oost, Erica laan 12, tel. 0164-236930. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP 1 jan. tandarts Muljono, Poelekes 15, Halsteren, tel. 0164-686440. 3/4 jan. tandarts Navest, Wilgen straat 1, Ossendrecht, tel. 0164- 672475. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-6155957 Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18-19 u. Tholen, ingang Re- gentessestr. wo 18.15-18.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0318-548265. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tho len, elke wo 10-11.30 u. Op afspraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-602507 of 0166- 662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Dinsdag 30 dec. t/m woensdag 7 jan. dinsdag 30 8.27 -21.12 woensdag 31 9.22 -22.12 donderdag 1 10.27 -23.17 vrijdag 2 11.32 - zaterdag 3 0.22 -12.37 zondag 4 1.12-13.32 maandag 5 2.05 - 14.22 dinsdag 6 2.47 - 15.05 woensdag 7 3.25 - 15.45 di 30/12 11.03 EK wo 7/1 16.43 VM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 87,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). wo 19.30 u. ds. V.d. Meer. do 9.30 u. ds. V.d. Meer. zo 9.30 en 18.30 u. ds. V.d. Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK wo 19 u. ds. Kolkman, zo 10 u. ds. Kolkman.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 2