Engelse sfeer in sprookjesachtige Wimpel Plaatselijk nieuws m 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Dinsdag 23 december 2003J Kerstmusical De Kraal Sportdag kerk Diefstal uit bedrijf Jeugdorkest in kerstsferen Perk beste klaverjasser Plattelandsvrouwen vieren kerst Toneeluitvoering Pen als kerstpresentje Kerstdiner AVB Kerstnachtdienst Geen stille nacht Kerstmarkt op school Inbraakpoging Kerstmaaltijd op school Regio Bank Sint-Annaland op Oudejaarsdag GESLOTEN Leerlingen naar De Schutse Vogels in de prijzen Vernielingen Aanleg bergbezinkbassin Geslaagd Van Haaften beste klaverjasser Diefstal uit auto Zingen bij kerstboom Jansens beste schutter Kerstbuffet Plattelandsvrouwen Slechte vangst Auto rijdt koe aan Bestel-/Bedrij fsauto's Diefstal auto's Panbiljart bij 't Centrum Druk bij Kerstmarkt Tholen De kinderen van Montessorischool De Kraal kregen veel waardering voor de uitvoering van de kerstmusi cal 'Nooit meereen witte kerst'. Door het enthousiasme van de kinderen en de professionele geluids- en licht voorziening werd het een wervelende show. Kitty Lemire regisseerde de musical en Ilona Verlaar was verant woordelijk voor de organisatie. De musical ging over een sneeuwkonin gin die woont in haar paleis in Mid- winterland. Zij was de hele dag treu rig, omdat het in haar land altijd winter is. Haar man vroeg advies aan de raadsmannen en de hofdienaren. Besloten werd om door middel van een midwinterfeest de koningin weer vrolijk te krijgen. In dit feest traden de diverse groepen voor de koningin op, maar zij bleef verdrietig. Zelfs een vuurwerkdans door de kleuters en een optreden van violist Andre Rieu met zijn orkest en een modeshow veran deren de stemming van de koningin niet. Een fee bood uiteindelijk uit komst. Zij toverde de kinderen op nieuw allemaal op het toneel, maar nu met allemaal kleur in de kelding. Sa men zongen ze het lied kerstkleuren, waardoor ook de koningin vrolijk werd. Na afloop van de musical kreeg iedereen in de foyer van Meulvliet iets te drinken en werd er met tevre denheid teruggezien op deze activi teit. De jongeren van de Hervormde ge meente organiseren zaterdag een sportdag in het Calvijn-College. Vorig jaar werd deze activiteit voor het eerst georganiseerd door de werkgroep Ke nia. Dit keer gaat de opbrengst van de dag naar de stichting Ontmoeting, die hulp verleent aan dak- en thuislozen, 's Morgens worden er tussen tien en twaalf uur spelletjes georganiseerd voor de kinderen van de basisscholen, 's Middags wordt er vanaf 13.00 uur een volleybaltoernooi gehouden. Van uit de gemeente kunnen teams van minimaal 6 personen zich voor het toernooi inschrijven bij Kristiaan van Heemskerk, tel. 604795. In een bedrijfspand is tussen donder dagavond 21.30 uur en vrijdagoch tend 7.30 uur ingebroken. Uit het pand werden gereedschappen, land bouwwerktuigen en een bedrijfsbusje weggenomen. De waarde van de weggenomen goederen is nog onbe kend. De Rooms katholieke kerk was zater dagavond goed gevuld voor het kerstconcert van het jeugdorkest van muziekvereniging Concordia. In de mooie ambiance van de kerk kwam het jeugdorkest goed uit de verf. Be stuurslid Hans Bruins opende het concert met de woorden 'wie de jeugd heeft, heeft de toekomst'. En de jeugdleden lieten met hun uitvoe ring zien dat de muziekvereniging ze ker toekomst heeft. Het concert werd geopend met het nummer Air for winds. Onder leiding van de nieuwe dirigente Andrea Slabbekoorn ver volgde men het programma met Ma ry's boy child en The First nowell. Bij deze nummers zong Jantine van de Velde de tekst. Ook Arnold van Bavel toonde zijn zangkwaliteiten toen hij samen met Jantine het lied Cantique de Noell zong onder bege leiding van het klarinetensemble. Co- rina Zwaan gaf op haar saxofoon twee solo uitvoeringen. Vanaf het or gel van de kerk speelde zij Reveur van Aubert Lemeland en Monoloch nr. 4 van Von Koch. Het saxofoonen semble liet tijdens het concert nog enkele bekende kerstliederen horen. Zowel voor het saxofoonensemble als voor het klarinetensemble was dit hun eerste officiële concert, sinds ze vanaf de zomer repeteren. Het con cert werd door het jeugdorkest afge sloten met de klassieker White Christ mas en als toegift werd iedereen een gelukkig kerstfeest gewenst door het spelen van het nummer We wish you a merry Christmas. De uitslag van de laatstgehouden clubavond van klaveijasclub Stad Tholen is: 1. Herman Perk 5050, 2. Frans Bahnerth 4930 p; 3. MarieVer- kerke 4829 p; 4. Aad Volwerk 4754 p; 5. Nelly Bestman 4624 punten. De plattelandsvrouwen vierden woensdag kerst. Na een welkom van de voorzitster begon men met een aperitief. Aan de feestelijk gedekte ta fels konden de dames vervolgens naar hartelust opscheppen van een buffet met winterse kost, zoals hutspot, boe renkoolstamppot, rode kool en zuur kool, en worst ontbrak evenmin. On der het genot van een glaasje wijn liet men zich dit goed smaken. De maal tijd werd afgesloten met een toetjes buffet. Begeleid door Edu de Goffau op piano bracht daarna Marian van Gorsel kerstliederen ten gehore. Tra ditiegetrouw droeg mevrouw Deurloo een kerstverhaal voor. Het was een sfeervolle, gezellige avond. In het nieuwe jaar zal de eerste bijeenkomst de jaarvergadering zijn. Oud-Vossemeer Toneelvereniging Sint Joseph geeft in januari haar jaarlijkse uitvoeringen. Op zaterdag 17, vrijdag 23 en zater dag 24 januari wordt het dorpshuis De Vossenkuil omgedoopt tot 'theater van de lach'. De toneelvereniging voert de klucht op 'Niet gestolen is al tijd mis' van de Engelse schrijver Ray Cooney. Het verhaal gaat over een kantoorklerk die op een dag thuis van zijn werk komt en tot zijn verbazing in plaats van kantoorspullen een grote som geld in zijn koffer aantreft. Het stuk wordt gespeeld door Eric van Hees, Laurien Droogers, Jacoline de Jager, Alfred Vis, Anieck Hoogeste- ger, Rien Goedegebuure, Jan Egberts en Peter Uijtdewilligen en is geregi- seerd door Geert Uijtdewilligen. De uitvoeringen beginnen 's avonds om half acht. Op zaterdag 17 januari is er om twee uur een extra voorstelling voor de bejaarden. Zaterdag start de verkoop van de kaarten, die verkrijg baar zijn bij Wim de I-eeuw, Burg, Versluijsstraat 25, Piet de Leeuw, Ka- lisbuurt 24, Peter Uijtdewilligen, Ma- rehoekstraat 40 en Maddie Geuze, Pr. Willem Alexanderstraat 14. Op Die Heenetrechtschool werd don derdagavond de traditionele kerstvie ring gehouden. Met behulp van diver se ouders werden de lokalen feestelijk aangekleed. Het thema van de viering was 'Gedichten en wensen'. De kin deren kregen een kerstverhaal te ho ren en zongen diverse vrolijke liedjes, waarna er een gezamenlijke maaltijd was. De leden van de ouderraad en de medezeggenschapsraad hadden in de gangen van de school een buffet klaargezet, wat de kinderen zich goed lieten smaken. Voor het tweede ge deelte van het kerstfeest verzamelden de kinderen zich in de versierde speelzaal. Het thema werd uitgewerkt door middel van eindejaarsliedjes, wensen en toneelstukjes. De kinderen van groep acht verrasten juf Sandra met een eigentijds lofgedicht, waarna het hele team iets lekkers kreeg aan geboden. De leerlingen kregen als kerstpresentje een goud- en zilver- kleur schrijvende pen mee naar huis. De leden van de algemene vrouwen bond (AVB) kwamen dinsdagavond bij elkaar voor het jaarlijkse kerstdi ner. Bij binnenkomst werden de da mes verrast met geurkaarsjes en een kerstwens. Als voorgerecht konden de leden een garnalencocktail of een pas teitje nemen. Voor het hoofdgerecht had men keuze uit: ossehaas, schnitzel of kipfilet met daarbij diverse aardap pelgerechten, groenten en stoofpeer- tjes. Als dessert was er ijs met warme kersen. Tijdens het kerstdiner liet een koor uit Nieuw-Vossemeer diverse kerstliedjes horen. Ook werd er op de ze laatste bijeenkomst van het jaar nog een verloting gehouden. Op 13 januari organiseert de AVB een bingo. In de Gereformeerde kerk aan de Hofstraat wordt woensdagavond een kerstnachtdienst georganiseerd door de Gereformeerde kerk en de Her vormde gemeente. Het thema is: De Redder wordt geboren. De dienst is voorbereid door een aantal leden van beide kerken en zal bestaan uit zang, declamatie en enkele korte overden kingen. De dienst begint om 21.30 In het kerkgebouw van de Gerefor meerde kerk kwamen donderdag de leerlingen van School met de Bijbel De Ark samen met hun familieleden bij elkaar voor de jaarlijkse kerstfeest viering. De avond werd begonnen met een toelichting op het adventsproject 'Gooi alle deuren open'. De kinderen zongen het projectlied en enkele leer lingen vertelden daarna aan de aanwe zigen waar ze zich de afgelopen vier weken mee bezig hadden gehouden. Men liet een grote poster zien, waarop 24 deurtjes waren aangebracht. Achter iedere deur stond een afbeeldingen van één van de Bijbelverhalen die op school gedurende de adventstijd aan de leerlingen waren verteld. Hierna werd het kerstspel 'Geen stille nacht' opgevoerd. Hoofdpersoon was de her bergier van Bethlehem die in verband met de volkstelling het zeer druk had. Zijn nachtrust werd gestoord door de komst van Jozef en Maria, de herders, de engelenzang en de komst van drie wijzen. Ten einde raad rende hij woe dend naar de stal met het verzoek of het nu eens eindelijk afgelopen kon zijn met al die herrie. Daar ontdekte hij dat er een kind was geboren. Door heel het spel was de tekst van het kerstevangelie verweven. De gespeel de gedeelten werden afgewisseld met kinderzang en samenzang. De ouders hadden voor de uitvoering speciale kleding gemaakt. De samenzang tij dens de kerstviering werd begeleid door directeur Van Dis, bijgestaan door een kopergroep van zeven perso nen, waaronder een leerkracht en drie leerlingen van de school. De bijeen komst werd afgesloten met het Ere zij God en het geven van informatie over een project voor hulp aan 60.000 straatkinderen in Ethiopië. De collecte voor dit doel bracht 150 euro op. Na afloop kregen de leerlingen choco- melk of limonade, een kerstboek en een snoepzak, terwijl de overige aan wezigen koffie met gebak kregen. De Sint Anthoniusschool organiseer de donderdagavond op het school plein een kerstmarkt. Het was een ge zellige drukte, waarbij de bezoekers zich konden opwarmen met choco- melk en glühwijn. De leerlingen van school hadden voor deze markt diver se spulletjes gemaakt op de creadag die nu werden verkocht. Enkele kin deren speelden kerstliedjes op hun blokfluit. Ook was de kerstman van de partij, die koekjes en snoepjes uit deelde. Gezamenlijk vertrokken de leerlingen met hun ouders richting De Vossenkuil voor de uitvoering van de kerstmusical. Het verhaal 'Astra on der de sterrenhemel'ging over het meisje Astra dat graag met de drie wijzen mee wilde om de ster te vol gen. Uiteindelijk maakt ze de reis al leen, waarbij zij diverse wonderlijke ontmoetingen heeft. De ster wordt voor haar steeds meer een ster van verlangen. Nadat de kinderen nog sa men een lied hadden gezongen sloot dhr. Soffers met een dankwoord de bijeenkomst af. Voordat iedereen naar huis kon gaan deelde al de kinderen eerst nog hun zelfgemaakte ster met goede wens uit aan hun ouders. Sint-Annaland Onbekenden hebben in de nacht van zondag op maandag een poging ge daan om in te breken in een woning aan de Burgemeester Baasstraat. Het slot van de deur werd door de dader(s) geforceerd. D.V. maartdag 29 december wordt er voor de zending oud papier op gehaald. Advertentie I.M. Op de Casembrootschool werd don derdagavond het kerstfeest gevierd met een broodmaaltijd. Alle kinderen kwamen in feestelijke kleding naar school en zongen eerst in de versierde klassen enkele kerstliedjes en hoor den naar een verhaal, waarna men ging eten. Vanaf kwart voor zeven waren ook de ouders uitgenodigd voor het feest. Zij kregen op het schoolplein van de activiteitencom missie een kop erwtensoep, warme chocolademelk of glühwein aangebo den. Een samenspeelgroep van mu ziekvereniging Accelerando kwam het feest muzikaal opvrolijken. De kinderen maakten met lampionnen een tocht door het dorp. Bij terugkeer op school werd als afsluiting rondom de kerstboom op het schoolplein nog kerstliedjes gezongen. REGI0v4*BANK ^7 Advertentie I.M. Leerlingen van groep 4 van de School met de Bijbel maakten op de laatste schooldag van het jaar 72 kerstkaar ten voor ouderen en eenzame mensen. Ze gingen samen naar het zorgcen trum De Schutse waar ook diverse kerstliederen werden gezongen. In de zaal voor de dagopvang verrasten de 25 leerlingen de bewoners met hun zang en hun meegenomen kerstwen sen. Bij het zingen speelden sommige kinderen op enkele muziekinstrumen ten. Als dank ontvingen de kinderen behoorlijk veel snoepjes van de oude ren Zes leden van Vogelvreugd vielen het afgelopen weekeinde in de prijzen op de districtstentoonstelling in Krab- bendijke. Jeugdlid Anneloes Walhout noteerde drie kampioenschappen: met een stam agapomis roseicollis licht groen (364 punten), een oogring en een agapomis roseicollis lichtgroen ieder 92 punten. Eenzelfde aantal punten was voor M. Giljam voldoen de voor een kampioen kanarie zwart- pastel geelivoor schimmel. En voor J.M. Walhout met een bruinoorpar- kiet. De drie genoemden sleepten ook nog diverse gouden, zilveren of bron zen medailles in de wacht en dat geldt ook voor A. Bazen, M.C. Goedege buure en A. den Engelsman. Het sei zoen is nu afgesloten en de kwekers kunnen zich gaan opmaken voor het nieuwe kweekseizoen. Sint-Maartensdijk Bij de politie is aangifte gedaan van vernieling van vijf dijkrecreatieafval- bakken aan de Geertruidaweg. Vier afvalbakken stonden bij het strandje aan de Oosterschelde en één aan de andere kant van de dijk op de parkeer plaats. Ook werd er vermelding ge maakt van een boom aan de Pluim- potweg die vermoedelijk gebroken of omgezaagd werd. De boom was door twee boompalen en een metalen krans omgeven, maar ondanks deze be scherming is de boom geveld. In de Bloemenlaan wordt vanaf 5 ja nuari begonnen met de aanleg van een bergbezinkbassin en een rioolver groting. De gemeente legt deze berg- bezinkbassins aan om de vervuiling van het oppervlaktewater tegen te gaan. Bij de kruising van de Bloe menlaan met de W. Boothstraat is al eerder een bergbezinkleiding aange legd. De werkzaamheden zullen bij gunstige weersomstandigheden duren tot eind maart. Ter hoogte van de kruispunten Anjerstraat/Bloemenlaan en Bloemenlaan/Anemoojistraat wor den de Anjerstraat, Anemoonstraat en Bloemenlaan afgesloten. De wonin gen aan deze straten en het woonzorg centrum Maartenshof blijven gedu rende de werkzaamheden wel bereikbaar. Leontine Alkema heeft aan de Tech nische Universiteit te Delft haar di ploma gehaald voor de richting tech nische wiskunde. Het kerstklaveijastoernooi van De Pendelaars is vrijdagavond gewonnen door Jan van Haaften. In totaal namen 28 kaarters aan de wedstrijd deel. De eerste tien van de uitslag zijn: 1. J. van Haaften 5628 punten; 2. M. v.d. Berg 5455 p; 3. M. Vroegop 5281 p; 4. W. Vroegop 5272 p; 5. G.J. van Ham 5053 p; 6. C. Weeland 5050 p; 7. M.L. v.d. Molen 5020 p; 8. M. Kwaak 4928 p; 9. R. Lindhout 4807 p; 10. J. Vermaas 4778 punten. Scherpenisse Tussen donderdagavond 23.45 uur en vrijdagochtend 9.00 uur is er ingebro ken in een auto die geparkeerd stond aan de Langeweg. Uit de auto werden waardepapieren en communicatieap paratuur met een waarde van enkele tientallen euro's weggenomen. Met Christmas Carols en Nederlands talige kerstliederen werden de bezoe kers van de kerstviering op de Ooster- scheldeschool muzikaal welkom geheten door een gelegenheidskoor van de school. Na het zingen van de bekende liederen bij de kerstboom op het schoolplein werd het vervolgpro gramma binnen afgewerkt. Hier was een kerstman van de partij en werd er ook een loterij gehouden. Voor de verkoping hadden kinderen met be hulp van ouders kerstdecoraties ge maakt, die goed werden verkocht. Ter verhoging van de sfeer werd er Glüh wein geserveerd. De school kon te rugzien op een geslaagde activiteit, waarbij door de diverse activiteiten ook geld werd opgehaald voor de school. De schuttersvereniging Cloveniersgil- de hield zaterdag haar winterschie- ting. De deelnemers gaven vooraf een gemiddelde score op die men hoopte te bereiken. K. Jansens week maar 0,06 punten van zijn gemiddelde af en veroverde daarmee de titel. De uitslag is: 1. K. Jansens +0,06; 2. C. v.d. Gouwe -0,51; 3. R v.d. Gouwe -2,26; 4. M. Guitenaerde -3,07; 5. J. de Wil de -3,16; 6. R. Snelleman -3,20; 7. D. van Gijlswijk -3,43; 8. J. v.d. Slikke - 3,76; 9. A. van Dijke -3,86; 10. A. Verwoert -4,09; 11K. Polsema -4,58; 12. T. de Wilde -5,13; 13. P. Suurland -5,28; 14. L. Koppenhol -5,38. In dorpshuis Holland Huis kwamen donderdag 46 leden van de Platte landsvrouwen bij elkaar voor de jaar lijkse kerstviering. Op de bijeenkomst werd het kerstevangelie voorgedragen en diverse bekende liederen gezongen. Familie Slager had voor de dames een wereldbuffet klaarstaan met gerechten uit diverse landen. Na de maaltijd werd een toneelstuk 'het bloemen- vrouwtje' opgevoerd door enkele le den. Met een groot applaus en vele po sitieve reacties was er veel waardering voor de toneeltalenten van deze vrou wen. De accordeongroep De Delta's verhoogde de kerstsfeer met de diver se liederen die zij speelden. De kerst viering werd afgesloten met het zin gen van het Ere zij God. Hengelsportvereniging De Ooster- scheldevissers organiseerde zaterdag bij Stavenisse de jaarlijkse boutwed strijd. Van de 42 deelnemers wisten slechts acht hengelaars vis te vangen. De uitslag is: 1Eddy o.d. Brouw 492 p; 2. J. v.d. Rhee 486 p; 3. C. Andries- se 376 p; 4. J. Boogaard 296 p; 5. J. Noom 276 p; 6. G. v.d. Rhee 50 p; 7. S. v.d. Rhee 50 p; 8. Davind v.d. Velde jr. 50 punten. Op 31 december kunnen de leden van de hengelsportvereniging tussen 14.00 en 16.00 uur hun visvergunningen voor 2004 ophalen in het clubgebouw. Poortvliet In de nacht van donderdag op vrijdag reed om 4.35 uur een 39-jarige auto mobilist op de Bram Groenewegeweg tegen een koe aan. De koe, die even daarvoor met een paar andere koeien uit een wei was losgebroken, overleef de de aanrijding niet. De automobilist bleef ongedeerd. De auto was door de aanrijding geheel vernield. Nfeuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Uit een bedrijfspand zijn tussen zater dagavond acht uur en zondagmorgen negen uur twee personenauto's gesto len. Een blauwe Alfa Romeo met een waarde van meer dan 13.000 euro en het kenteken 16-DP-KZ en een gele Volvo met een waarde van 16.000 eu ro en het kenteken JZ-LP-62 werden weggenomen, nadat de toegang tot het bedrijf was geforceerd. Om de clubkas van biljartvereniging 't Centrum wat te spekken, wordt er mo menteel zogenaamd panbiljart ge speeld. De deelnemers proberen de ballen te spelen in een op het biljart geplaatst houten bakje (de pan) voor zien van een aantal kuiltjes met ver schillende waarden. Voor hen die hier bij het hoogst scoren, is een aantal prijzen beschikbaar. Voor de onderlin ge competitie is ook gespeeld. Daarin vielen de volgende uitslagen te note ren: R. Elings-J. Langenhuizen 9,11-10; R. Poot-R. Gebraad 9,19-10; H. Goud- zwaard-R. Elenbaas 6,52-10; J. Lan- genhuizen-J. Uijl 10-9,68; W. Bijl-L. Bijl 7,67-10; J. Langenhuizen-M. Uijl 10-8,82; R. Elings-R. Polderman 10- 7,25; A. Schot-M. Hage 10-7,6; R. Poot-R. Elenbaas 6,49-10; R. Elen- baas-R. Gebraad 10-6,67; R. Polder- man-G. de Jonge 8,25-10; W. Bijl-S. de Wit 6,74-10. Sint-Philipsland Op de kerstmarkt in De Wimpel was het een gezellige drukte. Het leerlin genorkest van Concordia onder lei ding van Walter Siol zorgde voor sfeervolle kerstmuziek. Ook het kin derkoor De Regenboog onder leiding van Pieter Jan van Halum zong uit volle borst diverse bekende kerstliede ren. Voor de bezoekers stond de war me erwtensoep en glühwijn klaar. Ge zien de belangstelling en de gezellig heid konden de organisatoren terug zien op een geslaagde activiteit. ZIE VERDER PAGINA 5 Door de fraaie kleding die kinderen en vrijwilligers van jeugd- en jongerenwerk de Kelder zaterdag tijdens de kerstmarkt droegen, had dorpshuis de Wimpel wel iets weg van de set van een oude Engelse speelfilm. Jeugd-en jongerenwerk de Kel der uit Sint Philipsland kan te rugkijken op een zeer geslaagde kerstmarkt. Het was zaterdag middag vanaf vier uur gezellig druk in dorpshuis de Wimpel. In de sfeervol ingerichte zaal waren allerlei door de leden van het jeugd- en jongerenwerk gemaak te spulletjes zoals insectenhuis jes, fotolijstjes, snoeppotjes en kerstversieringen te koop. Bo vendien stonden er kraampjes waar ondermeer winterkleding, wol, kerststukjes en curiosa te koop werd aangeboden. Terwijl het buiten stond te gieten, warm den de bezoekers zich binnen in een gezellig restaurantje aan kof fie, thee, warme chocolademelk, verse erwtensoep en glühwein. Terwijl de ouders rustig op de kerstmarkt rondsnuffelden, kon de jeugd zich in een aparte speel hoek vermaken met allerlei spel letjes. Een samenspeelgroep van muziekvereniging Concordia en kinderkoor de Regenboog ver zorgden enkele muzikale kerst optredens. De kerstman zag het vanaf het podium goedkeurend aan en temidden van een prach tig aangekleed decor konden kin deren samen met hem op de foto. Kinderen en vrijwilligers van het jeugd- en jongerenwerk alsmede enkele standhouders waren voor de gelegenheid in Charles Dic- kens-stijl gekleed. Hierdoor kreeg de kerstmarkt een vleugje van het romantische leven op het Engelse platteland in vroeger ja ren mee. Het bedrag van 600 eu ro dat met de verkoop van de knutselwerkjes is binnengehaald, zal volgens voorzitter Mieke Kot worden besteed aan knutselmate riaal voor het jeugd- en jonge renwerk in Sint-Philipsland. „Gezien de enthousiaste reacties van zowel het publiek als de deel nemers aan onze eerste kerst markt willen we dit evenement in principe om de twee jaar gaan organiseren", zo laat de voorzit ter al doorschemeren. Predikbeurten Kerstmis donderdag 25 en vrijdag 26 december en zondag 28 decem ber THOLEN HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 u. ds. Vernooij. 18.30 u. kand. de Wit, ude Tonge. vr 9.30 u. kerstfeest zondagsschool, zo 9.30 u. ds. Vernooij (H.D.). 18.30 u. ds. Voets, Stolwijk. HERV. GEM. IMMANUEL wo 22.30 u. ds. de Bie, 's Graven polder, Ger. Kerk gebouw, do 10 u. ds. van de Poll. zo 10 u. ds. Ketelaar, Grijpskerke. GEREF. KERK wo 22.30 u. ds. de Bie, kerstnacht dienst. do 10 u. ds. Broere. vr 10 u. zangdienst. zo 10 u. mevr. Roggeband. 17 u. ds. Zaadstra. CHR. GEREF. KERK do 10 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Boiten, Sliedrecht. vr 9.30 u. leesdienst. zo 10 u. ds. van Vuuren, Klundert. 18.30 u. ds. Schoonderwoerd, Maas sluis. GEREF. GEM. do 10 en 16 u. ds. de Jongste. vr 10 u. ds. de Jongste. zo 10 en 18.30 u. ds. Brugge. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE do 10 u. dhr. Wisse, kerstviering in de Stoelemat, Bergen op Zoom. 10 u. dhr. Ouweneel. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. do 10.30 u. drs. van de Kloot Me- ijburg, Rotterdam. R.K.-KERK wo 22 u. kerstnachtdienst, do 11 u. eucharistieviering, vr 9.30 u. regioviering, zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE do 10 u. ds. Nagtegaal, Sliedrecht. 18.30 u. dhr. Verbruggen, Tholen. vr 16.30 u. kerstfeest zondagsschool in de Geref. Kerk. zo 10 u. kand. Schroten, Meerkerk. 18.30 u. ds. Oberink, Bruinisse. GEREF. KERK do 10 u. ds. Krol, Gorinchem. zo 10 u. dhr. Glas, Hellevoetsluis. CHR. GEREF. KERK do 10 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Uitslag, zo 10 en 14.30 u. ds. Schoonder woerd, Maassluis. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. do 10 en 14.30 u. leesdienst. vr 10 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK wo 18 u. kerstgezinsviering. 21 u. eucharistie viering kerstnacht mis. do 9.30 u. eucharistieviering, vr 9.30 u. regioviering, zo 9.30 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE do 10 u. ds. Hoek. 18 u. kerstviering zondagsschool, vr 10 u. ds. Hoek. zo 10 u. ds. Voets, Stolwijk. 18 u. ds. van Dijk, Ridderkerk. GEREF. GEM. do 9.30 en 14 u. leesdienst. vr 9.30 u. ds. Verwey. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Brugge. GEREF. GEM. IN NED. do 9.45 en 14.15 u. leesdienst. vr 9.45 leesdienst. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE do 10 u. ds. Kommers. 18 u. kerstviering. vr 10 u. dhr. Stuurman, Capele a/d IJssel. zo 10 u. ds. van Ginkel, Goes. 18 u. ds. Vernooij, Tholen. OUD GEREF. GEM. do 9.30 en 14.30 u. leesdienst. vr 9.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE wo 18.30 u. kerstfeestviering zon dagsschool. do 9.30 en 14.30 u. ds. van Vlastuin, Katwijk aan Zee. vr 9.30 u. kand. van Ginkel, Maar tensdijk. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Bijl, Moord recht. HERV. GEM. REHOBOTH wo 22 u. ds. van Oostende, Kapelle, kerstnachtdienst. do 10 u. ds. Vroegindeweij, Amers foort. 19 u. kerstviering van de kinderen, zo 10 u. kand. Walhout. Goes. 19 u. ds. Schinkelshoek, Colijns- plaat. OUD GEREF. GEM. do 9.30 en 14.30 u. leesdienst. vr 9.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. GEREF. GEM. IN NED. do 9.30 en 14.30 u. leesdienst. vr 9.30 u. leesdienst. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. 18.30 u. kerstfeestviering zondags school. vr 9.30 u. ds. Lohuis. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Budding, Waarder. GEREF. GEM. do 9.30 en 14 u. ds. Brugge. vr 9.30 u. ds. Brugge. zo 9.30 en 18.30 u. ds. de Jongste, Tholen. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. do 9.30 en 14.30 u. ds. van der Sleen. vr 9.30 u. ds. van der Sleen. zo 9.30 en 14.30 u. ds. van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE do 10 en 18 u. ds. Blom. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom é.tx, tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek Coronae, Lievevrouwe straat 3, tel. 0164-233464. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11 -12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP do, vr, za en zo tandarts Vega San chez, Hoogstraat 14, Bergen op Zoom, tel. 0164-250152. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Dinsdag 23 t/m woensdag 31 dinsdag 23 2.57 - woensdag 24 3.47 - donderdag 25 4.37 - vrijdag 26 5.22 - zaterdag 27 6.07 - zondag 28 6.57 - maandag 29 7.37 - dinsdag 30 8.27 - woensdag 31 9.22 - di 23/12 10.43 NM di 30/12 11.03 EK dec.*- 15.1-7- 16.0? 16.57^ 17.427 18.32- 19.221 20.17" 21.12- 22.1'3~ Tijden gelden voor Stavenisse. Véor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Pak even uw zakboekje THOLEN 31 dec. Rommelpotfestival, Markt, 11 u. OUD-VOSSEMEER 27 dec. Snerttocht wsc Vosmeer. - 30 dec. Bingo voor ouderen, kantiflfe v.v. Vosmeer, 14 u. SINT-ANNALAND 3 jan. Nieuwjaarsreceptie WHS, kan tine 17 u. SINT-PHILIPSLAND 23 dec. Kerstzangavond, De Wimpel, 19.30 u. BERGEN OPZOOM t/m 4 jan. Ijsbaan op de Grote Markt. 23 dec. Musical Het Hemelbed, Jos Brink en Liesbeth List, De Maagd, 20.15 u. 26 dec. Kerst(kinder)opera, Het Mar kiezenhof, 14 u. 28 dec. Concert Hortus Musicus Reli- giosus, St. Gertrudiskerk, 20.15 u. I jan. Nieuwjaarsbal van Bergen, De Stoelemat. 3 jan. Nieuwjaars-operagala, Roem eense Staatsopera Timisoara, De Maagd, 20.15 u. 4 jan. Theaterpoppenkast Tierelijn, De Maagd, 14.30 u. 4 jan. Orgelconcert door Wim Die penhorst, St. Gertrudiskerk, 16 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Lord of the rings 3: The return of the king - di 16 en 20 u., wo 14 u., do 16.15 u., vr t/m ma .16 en 20 u. Finding Nemo (Ned. gespr.)- di 11.30 en 13.45 u., wo en do 13.45 u., vr t/m ma 11.30 en 13.45 u. ROXY II: Pipo en de p-p-parelrid- der - di, wo en vr t/m ma 11.30 ju., do 13.30 u. Pietje Bell 2: de jacht op de tsarenkroon - di en vr t/m ma 13.45, 16 en 18.30 u., wo 16 u., do 16 en 18.30 u. Love actually - di-en vr t/m ma 21 u. CINEM'ACTUEEL: Finding Ne mo (Ned. gespr.) - di en wo 12.30 en 14.45 u. Scary movie 3 - di 17 en 22.30 u., wo 17 u. Pietje Bell 2:-De jacht op de tsarenkroon - di en wo 12.30 en 14:45 u. Lord of the rings 3: The return of the king - di 14.45, 19 en 20.45 u., wo 14.45 u. Pipo an de p-p-parelridder - di 17 u. Looney Tunes (Ned. gespr.) - di en wo 12.30 u. Finding Nemo (orig. versie) - di 19.15 u. Love actually - di 21.30.0: vr 10 u. kerstviering zondagsschool. zq 10 en 18 u. ds. den Hartog, Kès- teren. GEREF. KERK wo 21 u. ds. Broere, kerstnaclJt- dienst. do 10 u. ds. Ytsma, Roosendaal. zo 10 u. ds. ten Kate, Bergen op Zoom. 14.30 u. ds. de Haan, Nieuw en St:- Joosland. GEREF. GEM. do 10 en 14.30 u. leesdienst. vr 10 u. ds. Gunst, Nieuwerkerk. zo 10 en 18.30 u. ds. Melis, Veen. 14.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 u. ds. Klein. 17 u. ds. Oorschot, Tholen. vr 18 u. kerstviering zondagsschool, zo 9.30 u. dr. van Spanje, Ooltgens- plaat. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. do 9.30 en 15 u. leesdienst. vr 9.30 u. leesdienst. zo 9.30 leesdienst. 15 u. ds. de Jongste, Tholen. OUD GEREF. GEM. do 9.30 en 18.30 u. ds. van der Meer. vr 9.30 u. ds. van der Meer. zo 9.30 en 18.30 u. ds. van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNAJACOBAPOLDER GEREF. KERK do 10 u. ds. Kolkman. zo 10 u. ds. Flobbe, Zevenbergen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 2