t Familieberichten J J J Esly V LUNA Vi J V V. V J V 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 18 december "N v ft Jan-Kees N Hoi, ik ben Ik ben op 10 december 2003 geboren en ik ben erg blij met mijn papa en mama. Mijn trotse papa en mama zijn: Matthieu Bijnagte en Petra Bout Koningin Wilhelminalaan 391 2274 AK Voorburg Vouius Aart 50 jaar.' Albert en Eins. Jopse opa en oma. J.P.C. van Zlelst Sz 17 van Zlelst-van Vljke Bert van der Jagt en Corrie van der Jagt-Kot Griel en Adrie Opree "V Opa Witte en oma Adrl Witte van Papering en Adrl van Poperlng~M.oerla.nd V Adrl en Maat Verstrate-Moerland THOMAS ADRIANUS SCHOEP TOM SCHOEP JOHANNES JACOB VAN VOSSEN ELIZABETH LEENT JE VAN BENDEGOM JANNY VAN BELLE-BOOGAARD DIEN KUGEL-SWART PIETER DEKKER DORA VAN DER KLOOSTER VAN VOSSEN MAATJE SARA KLOET- STOUTJESDIJK Wij zijn ontzettend blij en trots met de geboorte van Elizabeth Cornelia 6 december 2003 zusje van Michel dochter van Gerry en Jeannet Kloosterman- Vermaas Henry Dunantstraat 39 - Wolphaartsdijk Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon 6 december 2003 Arie en Corina v.d. Weteringh 4696 BD Stavenisse, Bos 53 In zijn bedje ligt te slapen wat uit liefde werd geschapen een klein ventje, o zo fijn waar we God erg dankbaar voor zijn Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje We noemen hem Poul 10 december 2003 Theo en Diane Slager Kees 4697 EL Sint-Annaland, december 2003. Voorstraat 48, Tel. 0166-65 24 48 Tevens wensen wij u Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar. 1953 2003 Deze aardige en ijverige "ambtenaar" wordt 23 december a.s. I Wij willen hem daarmee feliciteren. Wellicht wilt u dat ook proberen? Bel dan zes vijf drie één twee negen even, Liefst tussen half zes en half zeven! BLIJVEN proberen, al lijkt de lijn gestoord; Hij is dan druk aan 't bellen met Stalland, Smerdiek, Emmeloord en Dinteloord! Op D.V. 21 december zijn onze lieve papa en mama 12/t jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd! Corné, Arjan en Mariëlle Sint-Maartensdijk, december 2003. Dr. Tazelaarstraat 2 Op D.V. 20 december zijn onze lieve 30 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Marc-Jan Richard Marit Sint-Philipsland, december 2003. 1978 2003 Op D.V. maandag 22 december hopen onze lieve ouders te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij danken de Heere voor wat Hij onze ouders heeft willen geven en wensen dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Christiaan en Carolien Marlien Matthé 4691 JJ Tholen, Burg. v. Lichtenbergstraat 14 Op D.V. vrijdag 19 december 2003 zijn onze geliefde ouders en grootouders 40 jaar getrouwd. Als kinderen en kleinkinderen wensen wij hen nog vele goede jaren toe met de bede dat de HEERE hen samen wil gedenken. Helma en Andre Carina en Henk Marjolein Leanne Marianne en Hans Corinda Jaap Bert Johan Rob Adriaan Annemarieke Judith Jacolina en Pieter Sietse Bernd 4691 GZ Tholen, december 2003 Ten Ankerweg 82 Op vrijdag 12 december 2003 waren 40 jaar getrouwd. Gefeliciteerd van: Perry, Robbin, Danique Collinda en Abby, Amy, Kim Carlo en Nicol 4695 HP Sint-Maartensdijk Bloemenlaan 131 1963 2003 Op zaterdag 20 december zijn 40 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd door Kirsten Anique Roy 4697 ET Sint-Annaland, Molendijk 10 Op D.V. 20 december hopen onze geliefde kinderen, zus en zwager 40 jaar getrouwd te zijn. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van Pa en Moe Moerland Rina Coen Elly en Leen December 2003. 1953 17 december 2003 Wij feliciteren onze ouders en grootouders met hun 50-jarig huwelijk. Kees en Anja Lenny en Goffrie, Annechien, Keesjan Coby en Steef Miranda en Sander, Henriet, Stefanie en Iroy We hopen dit met familie en vrienden te vie ren op vrijdag 19 december in restaurant Het Veerhuis. Anna Jacobapolder, december 2003. Sommige dingen zouden eigenlijk nooit mogen gebeuren. Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vriend, onze lieve pa, zoon en broer (Tom) partner van Ingrid van de Klundert Geboren 9 juni 1956 Overleden 15 december 2003 Tholen: Ingrid van de Klundert Spijkenisse: Sandra en Michel Tholen: Saïd Spijkenisse: Monique en Andre Erik Oud-Vossemeer: H.C. Schoep-Verhees Tholen: J. van de Klundert-de Weert Broers en zussen Correspondentieadres: Ingrid van de Klun dert, Kotterstraat 46,4691 JR Tholen. Donderdag 18 december om 19.00 uur her denken we Tom in de R.K. kerk Onze Lieve Vrouw Hemelvaart, Markt 22 te Tholen. Vrijdag 19 december om 10.30 uur vindt de plechtige uitvaartdienst plaats in voornoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats, Hertenkamp te Tholen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in uitvaartcentrum Monuta. Indien u door omstandigheden geen rouw brief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. We zijn verslagen door het overlijden op zo'n jonge leeftijd van We wensen Ingrid, kinderen en familie alle liefde en sterkte toe om dit enorme verlies te kunnen dragen. Hij zal in onze herinnering voortleven. Tholen: C. Bout E. Bout-Geuze Johan en Bieneke Bout Kees en Martine 15 december 2003. Wat is het leven, een tocht naar het graf, wat heden bloeit, valt morgen af... Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum De Schutse is rustig van ons heengegaan onze vader sinds 5 oktober 1998 weduwnaar van Lena den Braber in de leeftijd van 72 jaar. Sint-Annaland: Leo en Carina Sint-Annaland, 14 december 2003. Correspondentie-adres Voorstraat 49, 4697 EJ Sint-Annaland. Woensdag 17 december om 13.15 uur is de rouwdienst gehouden in de aula, F.M. Boo- gaardweg 17 te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Annaland. "Veilig in Jezus armen Geheel onverwacht hebben wij afscheid moe ten nemen van onze lieve tante Ze is 82 jaar geworden. Zij heeft haar leven op haar eigen wijze geleefd. Uit aller naam: Heieen Brinkman Koudekerke, 16 december 2003 Dorpsplein 16 Correspondentieadres Binnenhof 33,4371 TD Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheidnemen maandag 22 december van 10.00-10.30 uur in het rouw- centrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatshebben om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Na op haar 84e geboortedag samen geweest te zijn met hen die zij liefhad, is diezelfde avond van ons heengegaan onze lieve zus, schoon zus en tante sinds 1982 weduwe van Dr. C.J. van Belle Sint-Annaland, 11 december 1919 t Bilthoven, 11 december 2003 In dankbare herinnering blijven we met haar verbonden. Krabbendijke: Han Boogaard Corrie Boogaard-Geluk Hun kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres Fam. Van Mourik-van Belle, Verdiweg 619, 3816 KV Amersfoort. Hartelijk dank voor uw vele blijken van medeleven bij het overlijden van mijn moeder Jos Kugel December 2003. Voor de vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk hebben ont vangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader betuigen wij onze welgemeende dank. A. Dekker-Goedegebuure Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sint-Annaland, december 2003. Voor de vele blijken van hartelijk medeleven, die we ontvingen na het overlijden van mijn lieve zorgzame moeder, oma en overgroot- oma betuigen wij onze oprechte dank. Familie Bosman-van der Klooster La Matanza Alicante Spanje, december 2003. Het was moeilijk afscheid nemen, van haar die men liefhad. Daar het ons niet mogelijk is ieder persoonlijk te bedanken willen wij allen, die op welke wijze dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en ons klein omaatje bewijzen van medeleven en deelneming heb ben getoond, onze oprechte dank betuigen. Jo en Willy Rien en Ellen Johnny Herman en Rianne Kevin Sint-Maartensdijk, december 2003. Wat op liefde gebouwd is, kent geen vergeten. Dankbetuiging Het verlies van onze Jordy, niemand kan de pijn wegnemen, maar velen hielpen het ver lies te dragen door bezoek, een kaart, tele foon of gesprek. Daarvoor willen wij u harte lijk danken. Martin en Ramona Verdoes Anna Jacobapolder, december 2003. Na een periode van 20 weken ziekenhuis is eindelijk de tijd aangebroken om te gaan reva lideren in Rotterdam. Graag wil ik langs deze weg iedereen heel har telijk bedanken voor al het medeleven, waar over ik van mijn ouders vernomen heb, toen ik nog sliep en dat ik ook daarna zelf bewust mocht ervaren. Het was en is nog steeds geweldig. Mede namens mijn ouders, zus en broertje dank ik u allen voor de grote steun en het medeleven dat we tot nu toe gekregen hebben. Nogmaals hartelijk bedankt. Pim van Hekken en familie Anna Jacobapolder, december 2003. Tevens wensen wij iedereen fijne kerstdagen toe en een gezond 2004. Prettige feestdagen en een voorspoedig 2004 toegewenst aan alle familie en vrienden dhr. J.C. Ampt Zorgcentrum Ten Anker afd. Stelberg, kamer 67 Pr. Clauslaan 1 4691 ZA Tholen Ik wil graag iedereen be danken die mij een kaart stuurde, bloemen, fruit of andere cadeautjes gaf en voor de grote belang stelling die getoond werd bij mijn verblijf in de ziekenhuizen in Roosen daal en het U.M.C. in Utrecht en bij mijn thuis komst. Het heeft mij en mijn gezin veel steun gegeven! Nogmaals har telijk dank! Coby Anthonisse- van Koeveringe Sint-Annaland, december 2003. Voor alle cadeaus, kaar ten, gelukwensen en be langstelling bij de ge boorte van onze dochter Manon danken wij u hartelijk. Sjaak en Rianne Boogert 4696 CJ Stavenisse, december 2003. Burg. Sluymersstraat 16 Hartelijk bedankt, ook namens mijn vrouw, voor de vele blijken van medeleven tijdens mijn verblijf in het zieken huis en na mijn thuis komst. Tevens wensen wij u gezegende kerst dagen en een voorspoe dig nieuwjaar. Fam. W. Heijboer- van Dijke Scherpenisse, december 2003. Verrast door zoveel ge lukwensen, attenties en uw aanwezigheid bij ons 40-jarig huwelijks jubileum, willen wij u heel hartelijk bedanken. Tevens wensen wij u gezegende kerstdagen en een voorspoedig nieuw jaar toe. Fam. J.A. den Haan- v.d. Jagt Sint-Annaland, december 2003. 30-05-'91 30-11-'03 Voor de vele kaarten, bloemen, cadeaus en geld, die wij ter gele genheid van ons 12/4- jarig huwelijk mochten ontvangen, willen wij u, ook mede namens onze kinderen, hartelijk be danken. Huib Leny de Vos- Wielaard Stavenisse, december 2003. Wij waren verrast door de vele hartverwarmende felicitaties en attenties bij ons 40-jarig huwelijks feest. Mede namens onze kinderen en kleinkinde ren willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dies en Corrie Goedegebuure Sint-Annaland, december 2003. Na de verwoestende brand in mijn woning werd ik verrast door het vele meeleven, in welke vorm dan ook, dat ik samen met mijn kinde ren van u mocht ontvan gen. Heel hartelijk dank hiervoor. Het heeft mij erg goed gedaan. H. van der Vlies- Pietjouw Tijdelijk adres: Markt 23A, 4695 CG Sint-Maartensdijk. Tevens wens ik u geze gende kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Wij willen iedereen be danken voor de vele kaarten en attenties, ont vangen bij ons 12/2- jarig huwelijk. Tevens wensen wij u fijne kerstdagen en een voorspoedig 2004. David en Petra Joppe Sint-Maartensdijk, december 2003. Voor het vele medeleven, de vele kaarten, telefoon tjes en andere attenties,: die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij; mijn thuiskomst mocht ontvangen, wil ik, ook namens mijn man, ieder een hartelijk bedanken. Jacqueline Ligtendag-de Rijke Sint-Philipsland, december 2003. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken' voor het medeleven, kaarten en geschenken vóór én na de geboorte van Willemien. Jan en Mariska Janssen Stabelow, december 2003. Wij willen graag ieder een bedanken die op wel ke manier dan ook aan ons dacht op onze huwe lijksdag. Ook namens onze kinderen. Tevens wensen wij u gezegende kerstdagen en een voorspoedig 2004. Piet en Leny van Dalen-op den Brouw Sint-Maartensdijk, december 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele cadeaus, kaarten en geld die we na de ge boorte van Jordi moch ten ontvangen. Tevens wensen wij u gezegende kerstdagen en een voorspoedig nieuw jaar. Wim en Ina v/d Klooster Leendert Corine Sint-Annaland, december 2003. Na de HEERE wil ik u allen, ook namens mijn kinderen, hartelijk bedan ken voor alle blijken van medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Het deed mij zeer goed. Tevens wens ik een ieder gezegende kerstdagen en een voorspoedig 2004 toe. J.M. van den Berge-Baaij Tholen, december 2003. Tijdens mijn opname in ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom en na' mijn thuiskomst ontving ik vele blijken van belangstelling en mede leven. Mede namens man en kinderen zeg ik u daarvoor hartelijk dank. Tevens maak ik van deze gelegenheid gebruik om u goede feestdagen en een gezegend en gezond 2004 toe te wensen. W. Klippel-de Vries Tholen, december 2003. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele warme blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, ontvan gen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijks jubileum, willen wij iedereen, mede namens onze kinderen en klein kinderen, hartelijk be danken. Tevens wensen wij iedereen gezegende kerstdagen en een ge lukkig nieuwjaar toe. Familie J. Schot- de Koeyer Tholen, december 2003. Ook namens mijn man: wil ik een ieder bedan ken voor de vele kaarten j en attenties die ik ont ving in het ziekenhuis: en bij mijn thuiskomst. Tevens wensen wij u goede kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. C. v, Eenennaam- v.d. Jagt Scherpenisse, december 2003.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4