Zeeuws Groen houdt dezelfde prijs als gewone stroom. Ook in 200A. 100% groene stroom uit Zeeland U heeft nog niet gekozen voor Zeeuws Groen? DELTA III DELTA Comfort B.V. El ///A rm M DELTA lanceert nieuwe website! Online zakendoen met DELTA? Delta Glass besteedt MAP-gelden aan het terugdringen van broeikasgassen Nieuw storingsnummer 0800 - 5160 zeven dagen per week, 2k uur per dag bereikbaar Verhuizen in 200A Zuinig stoken met de Energiedisk! Meer informatie Verhuistip Voorbeeld 1 Voorbeeld 2 Nieuw: het DELTA Voordeelprogramma Verrassend veelzijdig R ■'•"él M HaiC'f j U staat centraal bij DELTA. Wij willen onze klanten graag zo snel en goed mogelijk van dienst zijn. De website van DELTA kan hieraan een goede bijdrage leveren. Daarom hebben wij de website van DELTA vernieuwd. Vanaf nu kunt u via www.delta.nl diverse zaken met DELTA regelen. Zo kunt u bijvoor beeld berekenen of uw verbruik boven of onder het gemiddelde verbruik in Nederland ligt. Mocht u tot de conclusie komen dat u een redelijk hoog verbruik heeft, dan kunt u de meer dan 150 bruikbare besparingstips raadplegen. Ook kunt u online uw verhui zing of uw meterstanden doorgeven, uw bankrekeningnummer wijzigen en zelfs uw termijnbedrag aanpassen! Dit alles via het klantenservicemenu dat u links op de website vindt. Ook treft u regelmatig nieuwe zaken aan op onze website. Hierbij kunt u denken aan acties, prijsvragen en energie quizzen. Bekijk de nieuwe website van DELTA op www.delta.nl en ontdek wat deze voor u kan betekenen. row L'/iltM. Delta Glass, gevestigd in de Slabbecoornpolder in Tholen, maakt al 25 jaar gegoten acrylaat platen. Deze kunststof platen worden gebruikt voor caravanramen van bijna alle merken. Bij de productie van deze platen is niet alleen veel energie nodig, maar er komt ook veel warmte vrij in de vorm van stoom. Delta Glass (overigens geen dochter van DELTA N.V.) heeft vorig jaar bij DELTA een idee ingediend om deze stoom uit het proces op te vangen en de warmte hieruit terug te winnen voor hergebruik. De plannen konden worden uitge voerd dankzij de subsidie uit de MAP-gelden. Delta Glass heeft inmiddels een scrubber (was- toren) geplaatst en zal de warmte benutten voor het opwarmen van koud water dat elders in het proces nodig is. Het project komt het milieu zeker ten goede. Met de nieuwe instal latie wordt niet alleen aardgas bespaard, maar tegelijk zal de uitstoot van broeikasgassen met 100 ton per jaar afnemen. Een milieuopsteker voor het eiland Tholen! Het kabinet is veel van plan. Ook met de subsidies op groene stroom. U heeft van ons de garantie gekregen dat u nooit teveel zou betalen. En dat blijft zo, want mocht de prijs van Zeeuws Groen toch stijgen, dan is de keuze aan u: of terug naar gewone stroom van DELTA of Zeeuws Groen blijven afnemen tegen een hogere prijs. Zeeuws Groen is 100% groene stroom die momenteel volledig in Zeeland wordt opgewekt met behulp van duurzame energiebronnen, zoals zon, wind en biomassa. Dit doen wij bijvoorbeeld door middel van de vele wind energieprojecten in Zeeland. Omdat Zeeuws Groen uit 100% Nederlandse productie bestaat en wij Zeeuws Groen zelf produceren, kunnen wij onze prijs van Zeeuws Groen nu gelijk houden aan die van onze gewone stroom. Ook in de toekomst kunnen wij u dus verzeke ren dat u nooit teveel gaat betalen. Doe dit dan alsnog. U kunt zich nu makkelijk aanmelden met de inschrijfkaart die u onlangs van ons ontvangen heeft voor het nieuwe DELTA Voordeelprogramma. Wij zetten dan zelfs 1.000 extra Power Points op uw pas. Mocht 11 nog vragen hebben over het DELTA Voordeeiprogramma, kijk dan op www.delta.nl of bel naar ons actienummer 0800 - 55 11 550. Om nog beter bereikbaar te zijn, heeft DELTA op 1 oktober 2003 een nieuw storingsnummer in gebruik genomen. Dit eenvoudige storingsnum mer, 0800 - 5160, is 2k uur per dag, zeven dagen per week bereikbaar. Via het storings nummer kunt u storingen doorgeven met betrekking tot elektriciteit, gas, water en kabel. Het telefoonnummer van onze Klantenservice blijft gewoon 0800-5150. U kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 09.00 tot 13.00 uur. DELTA Comfort B.V., Postbus 50148, A330 KA Middelburg, www.delta.nl, telefoon 0800 - 5150 Om uw verhuizing zo soepel mogelijk te laten verlopen, is het aan te raden het zogenaamde verhuisformulier samen in te vullen met de huidige bewoner van uw nieuwe huis en de nieuwe bewoner van uw oude huis. U bent het dan beiden eens met de opgegeven meterstanden. Wanneer u namelijk andere meterstanden opgeeft dan de nieuwe of oude bewoner doet, dan maakt het netwerkbedrijf een schatting van de meterstanden. Dit zou kunnen betekenen dat de eindafrekening niet helemaal juist is en u iets teveel betaalt. Ook dit jaar kunt u uw gasverbruik tijdens het stookseizoen bijhouden op de Energiedisk. U kunt met deze cd uw eigen verbruik vergelijken met de regionale streefverbruiken. Deze streefverbruiken publiceren wij wekelijks in de huis-aan-huisbladen in Zeeland en op onze website www.delta.nl. Op deze manier houdt u meer controle over uw gasverbruik in de winterperiode! Ook vindt u op onze website eenvoudige energiebesparingstips waarmee u makkelijk op gas, water en elektriciteit kunt besparen. Het stookseizoen loopt van 26 oktober 2003 tot 1 april 20014.. Meer informatie over de Energiedisk vindt u op onze website www.delta.nl of kunt u aanvragen via onze afdeling Klantenservice, 0800 - 5150. U gebruikt thuis producten van DELTA, misschien al vele jaren lang. Dat waarderen wij zeer. Daarom bieden wij onze klanten sinds kort iets extra's: het DELTA Voordeelprogramma. Een bijzonder programma dat u talloze voordelen biedt. Allereerst profiteert u met het DELTA Voordeelprogramma direct al van vele aantrekkelijke kortingaanbiedingen bij Zeeuwse attracties en beziens waardigheden. Wat dacht u van het beleven van piraten- avonturen met uw kinderen, uzelf lekker laten verwennen in een beautycentrum, met z'n allen onderduiken in een subtropisch zwemparadijs of thuis genieten van een wel heel bijzondere wijn? Maar daar blijft het niet bij. Wij zullen u elk kwartaal blij ven verrassen met interessante nieuwe kortingaanbiedingen waarvan u dicht bij huis, dus gewoon in Zeeland, gebruik kunt maken. Wij zorgen steeds dat er keus genoeg is voor iedereen! Bovendien krijgt u bij het DELTA Voordeelprogramma een gratis pas. Dat is de Power Points pas van één van de meest aantrek kelijke spaarprogramma's van Nederland. Als extra blijk van waardering zetten wij al gelijk 2.000 Power Points op uw pas. U kunt uw Power Points direct gebruiken voor allerlei leuke acties, zoals een gratis topfilm op DVD. Maar misschien bewaart u uw Power Points liever om door te sparen voor de allermooiste cadeaus. TOTAL Power Points k:v. Meld u gratis aan voor het DELTA Voordeelprogramma. U kunt zich inschrijven met de inschrijfkaart die u onlangs van ons in de bus gekregen heeft. Zo profiteert u binnenkort al van de vele interessante acties en voordelen. Mocht u nog vragen hebben, kijk dan op www.delta.ril of bel naar ons actienummer 0800 - 55 11 550. Op 1 juli 200A is het dan echt zo ver: de markt voor energie gaat open en dat betekent dat u voor gas en elektriciteit zelf mag kiezen bij welke energieleverancier u deze producten wilt afnemen. De belangrijkste wijziging ten opzichte van een niet-vrije energiemarkt is, dat er een splitsing is gemaakt tussen de energieleverancier en het net werkbedrijf. De energieleverancier verkoopt gas en elektriciteit, het netwerkbedrijf verzorgt het transport van gas en elektriciteit naar uw huis. In uw geval is uw energieleverancier waarschijn lijk DELTA (behalve wanneer u groene stroom afneemt bij een andere energieleverancier) en het netwerkbedrijf is DELTA Netwerkbedrijf B.V. Als u gaat verhuizen, is het van belang dat zowel de energieleverancier als de netbeheerder goed op de hoogte is. Daarom is per 1 januari 200A tussen energie leveranciers in Nederland afgesproken dat een verhuizing minimaal tien werkdagen van tevoren bekend moet zijn bij de energieleverancier. De energieleverancier heeft dan voldoende tijd om de verhuizing aan het verantwoordelijke netwerkbedrijf door te geven en u formulieren toe te zenden waarop u uw meterstanden moet vermelden. Eén formulier voor uw oude en één voor uw nieuwe woonadres. Deze formulieren dient u dan weer binnen vijf werkdagen na uw verhuizing te retourneren. Uw eindafrekening wordt vervolgens opgemaakt met de door u opgegeven meterstanden. Wanneer u bijvoorbeeld van Zeeland naar Bergen op Zoom verhuist en klant wilt blijven bij DELTA, geeft u uw verhuizing minimaal tien werkdagen van tevoren aan ons door. Wij moeten vervolgens de verhuizing doorgeven aan Essent Netwerken. Essent Netwerken verzorgt namelijk het netbeheer in Noord-Brabant. Op deze manier gaat de leve ring van gas en elektriciteit ook op uw nieuwe adres in Noord-Brabant gewoon door en ontvangt u van ons een juiste eindafrekening. Verhuist u binnen Zeeland, dan geldt eigenlijk hetzelfde. U geeft uw verhuizing minimaal tien werkdagen voor de verhuizing aan ons door en wij zorgen dat DELTA Netwerkbedrijf B.V. op tijd op de hoogte is van uw verhuizing. Op deze manier hoeft u zich nooit zorgen te maken over de levering van gas en elektriciteit en ontvangt u van ons een juiste eindafrekening.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 22